ENEA Młodzieżowe Mistrzostwa Polski / MP Młodzików
2020-09-12 | 2020-09-13
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.


AZS UMK Toruń

1AdamskiAdrian2006,10372
2BagniewskiJakub2006,10414
3GraczkowskaJulia2007,10420
4GrygielIgor2006,10186
5JaneczekJoanna2000,8531
6JanuszewskiMichał1999,7332
7Jasińska Sandra2000,8020
8JeziorekMarceina2006,10430
9KarpińskaNatalia2006,10421
10KilasińskiFilip2006,10416
11KisielZuzanna 2006,10662
12KowalskiMikołaj2006,10415
13KrauseKarol1998,6918
14LewandowskaNicola2006,10616
15MikelewiczPiotr2006,10423
16NorkowskaNikola2006,10418
17OstrowskaKlaudia1998,6924
18PaczesnaMarta2006,10425
19PawlakMateusz2001,8288
20PrzedmojskaZofia2006,10417
21SkurzyńskiTomasz2002,8888
22StreichOskar2001,8274
23StrzyżewskiFilip2006,10413
24TymułaKacper2007,10419
25WachnickaJulia2006,10370
26WąsickiDariusz1998,6926
27ZielepuhaAgata1998,7887
28ŚliwińskiJan2006,10422

AZS AWFiS Gdańsk

1AleksandrowiczJan2000,7796
2DemczukAleksandra2000,7852
3GorkaAdrian2000,7565
4GórskiDawid1998,6944
5KoneckaAngelika2000,7879
6KowalskaNadia2003,9270
7PawlakIzabela2000,8047
8PotrzuskaAnna2001,8155
9RomanKarol 1999,10638

AZS AWF Gorzów Wlkp.

1BaryłaIga2006,10229
2BilińskaHanna2006,10233
3BilińskaZofia2007,10550
4BoruchKatarzyna1998,7542
5BubieńHanna2007,10549
6BubieńTymoteusz2001,7985
7GorbaczWeronika2006,10231
8GorzkowskiIgor2006,10227
9JakubczakRafał2007,10546
10KaźmierczakWeronika2000,7231
11KorośHanna1999,7075
12KropaPatryk1999,7074
13KusińskaKatarzyna2007,10508
14KuszDaniel2007,10547
15LesnerZuzanna1999,8029
16LisekUrszula2007,10689
17ObarzanekAdam2006,10259
18PiątkowskaJoanna2006,10232
19RojekAleksandra2000,7493
20TarasiukHubert2006,10228

AZS AWF Kraków

1BrzozowskaMaria2000,8702
2CalikTomasz1998,10348
3HaluchKonrad2006,10256
4KoboskoMarek1999,10351
5KowalskaWiktoria2001,8132
6MigoSzymon2006,10104
7PająkSandra2001,7624
8PilchAleksander2006,10105
9Radomiński-LasekAntoni2001,9688
10WszołekSzymon2007,10624
11ŚliwczyńskiTymon2006,10102

AZS AWF Poznań

1CybulskaAgnieszka2000,8525
2JagodzińskiKrzysztof2001,8605
3KuleckiMichał1999,8039
4PuschEmily2000,7521
5PuschVictoria2000,7522
6WanatPrzemysław2000,8034
7WojtyśKrzysztof Jan2000,8387
8WójcikJulianna2000,8528

AZS Szczecin

1ByczekJakub2000,7498
2BłachWiktor2006,10098
3DudaKatarzyna2000,9794
4GągalskiSebastian1999,7386
5HałuszczakBartosz1999,7776
6KrólAleksander2006,10082
7NogajRadosław1999,7388
8PiaseckiŁukasz2000,7861
9PremiczMateusz2006,10366
10PrusikKinga2000,8794
11SroślakBartosz2001,8412

AZS Wratislavia

1Binduga-GajewskiFranciszek2006,10645
2Binduga-GajewskiStanisław2006,10646
3MalonKajetan2007,10644
4PapałaMałgorzata2006,10643

BKW Bydgoszcz

1BaranowskaDominika2001,7906

BTW Bydgoszcz

1ChalińskiAdam2001,9800
2DąbrowskaAnna2006,10691
3GuczkowskiDawid2006,10524
4GórskaMarietta2006,10521
5HabelMarcel2007,10690
6HarsimowiczOlimpia2007,10679
7JakubowskaKaja2006,10131
8JanasEliza2007,10522
9JankowskiSzymon2006,10676
10JekelInga2001,8911
11KwaśniewskaMaja2006,10185
12LatosWiktoria2007,10692
13LipińskaKarolina2006,10134
14MikulskiFilip2001,10167
15PawełczakKatarzyna1999,7405
16PotockaMartyna2006,10673
17SadowskaMarta2007,10681
18SeweryńskaPatrycja2006,10677
19SosokalKarolina2007,10523
20StrengBarbara2000,7921
21SzczurekOliwia2001,7782
22TomsaDominika2007,10674
23WrońskiOliwier2006,10179
24ZuzannaRydzyńska2007,10675

CHTW Chełmża

1ZaporowiczNikodem2006,10632

Drakkar Gdańsk

1BoczkowskaAda2006,10128
2BudzyńskiTomasz1999,7864
3SyrytczykWiktoria2006,10053
4ZeraMaciej2000,9268

Gopło Kruszwica

1ChwaliszMartyna2006,10201
2DerezińskiKacper2007,10481
3DomalskaPatrycja2001,8384
4GodlewskaDagmara2006,9938

KTW Kalisz

1AleksandrowiczWiktoria2001,7678
2AndrzejewskaAleksandra2001,7944
3ArmanowskaEmilia2007,10631
4BajerskaJoanna2006,10038
5BinekCezary2007,10381
6GrabowskaKatarzyna2006,10090
7IndraszczykFilip2007,10563
8JaniakEwelina2001,9042
9KobyłkaCezary2006,10045
10KukułaBartłomiej1998,6813
11KulińskiSzymon1999,8711
12RaszewskaJulia2001,9040
13SochockaMagdalena1999,7191
14SuskaKarolina2006,10629
15TorbiarczykBartosz2006,10564
16WalczakWiktoria2006,10036
17WojnowskaDaria2007,10627
18WódkaKacper2007,10379
19ZielińskaAleksandra2006,10630

LOTTO Bydgostia

1ChabowskiKamil2006,10307
2ChrzanowskaPaulina2000,9033
3DobrzykowskaJulia2001,8100
4DziewieczyńskiPiotr1999,7282
5FrontczakMikołaj2001,9657
6Frącz- ZakrzewskiDawid2001,7970
7GałekIzabela1998,6757
8GluraKrzysztof2001,9720
9GreśkiewiczMarta2001,9539
10KaniaOliwia2000,9031
11KarweckiJakub2001,9658
12KostrzewaBartosz2001,9659
13KrzewińskiRadosław1998,6768
14KubińskaOliwia2006,10148
15KwasekWeronika2006,10647
16MadajMaciej1999,7962
17NowickaKarolina2006,10651
18PaduchPaweł1999,8585
19PankratiewKlaudia1999,7275
20PłotkaJarosław1999,7292
21RakPatryk2001,8109
22SiewaszewiczAdam2000,7832
23SikorskiPiotr2001,9725
24SobkowiakPaweł2006,10272
25StefaniakJakub2001,9661
26StejukJan2007,10653
27StolarskaKrystyna2007,10652
28StrybelMałgorzata2000,8478
29SzczerbaZuzanna2001,9549
30SzymańskiMaciej2001,9662
31WaselaPaulina2001,9550
32WionczekSzymon2001,9574
33WiśniewskiWojciech2001,8111
34ZalewskiArtur2000,7831

MOS Ełk

1GrzesiukBartosz2007,10641
2HyzopskiHubert2006,10193
3StryjewskiSzymon 2006,10639

KW PEGAZ Wrocław

1SyposzDominik2006,10212
2Zalega Bartłomiej1999,7952

Polonia Poznań

1ChrzanowskaMaja2006,10657
2KalinowskiWojciech2006,9462
3PotyrałaAmelia2006,9968
4SzubertGrzegorz2006,10216
5TrzmielAnna2006,10658
6WoźniakLena2006,10659

Posnania RBW Poznań

1BłażejakGabriela2001,8800
2DanielewiczMaksymilian2006,10286
3DelimatCyntia2001,7747
4FrąckowiakJakub2000,7827
5GawrysiakJoanna2006,10095
6GlonekDominik2001,8027
7GutowskiBartłomiej2006,10650
8JackowiakEmil2000,7153
9JanuszewskiMikołaj2000,8026
10JarockiWiktor2006,10304
11JózefowiczDamian2000,7854
12JęchorekBarbara2001,9079
13KaczmarekJerzy2001,8088
14KasparekKrzysztof2000,7312
15KasztelanŁukasz2001,7696
16KliberBorys2001,7638
17KościukJulian2001,8087
18MadalińskaJolanta1998,6866
19NarożnyAleks2006,10017
20PietrasiakRafał2000,8420
21PlucińskiJakub2000,7640
22StarostaAleskandra2006,10093
23SuszkaMichał1998,6486
24SzwarcWojciech1999,7333
25WasielaJulia2001,7165
26WojciechowskiMateusz 2007,10545
27WojtalakPatryk2001,8299
28ZandeckaNatalia2001,7549

PTW Płock

1AleksandrowiczJakub1998,7374
2DomeradzkiJan2000,7761
3DonarskiBartłomiej1998,6859
4KaszanekSebastian2001,9629
5KołodziejskaAleksandra2000,8802
6KołodziejskiJakub2001,9632
7KrusiewiczKamil2000,7751
8NowakowskaKinga2007,10569
9NowakowskaOliwia2001,8199
10SkowyrskiIgor2001,8216
11SobieckiMichał1998,6851
12ŁęgowikMateusz2001,8210

Tryton Poznań

1MarsulaJakub2006,10668
2WróblewskiFilip2000,7680

KW 1904 Poznań

1Andrzejewska Barbara2000,8118
2BartłomiejczakKacper2001,8453
3BuchnatWojciech2006,10693
4JakuszkoKacper2007,10684
5JanasikIga1999,7735
6MikołajczakPaweł2006,9985
7PiontekBartosz2006,10694
8RatajakFranciszek2007,10685
9ScheffsOlga2000,9012

WIR Iława

1JaskulskaMartyna2006,10671
2KasprowiczZuzanna2007,10672
3Kołakowska Karolina2006,10191
4RyśBogumiła2006,10190

Wisła Grudziądz

1BartkowskiBartosz2001,8305
2JabłońskaWeronika2006,10327
3SobocińskaJessika2001,8304
4TomaszewskaAntonina2007,10609

WRC Warszawa

1JuraszyńskaManula2006,10155
2JuraszyńskaMaryla2006,10156
3SzybowskaLena Anna2006,10336
4ŻukowskaPatrycja2006,10337

WTW Warszawa

1AniserowiczFilip2006,10296
2BodzanZofia2006,10250
3CiółkowskaAngelika2007,10687
4GraczykKalina2007,10654
5KaletaLaura2007,10656
6KoeppenTymoteusz2006,10686
7KordekAlicja2007,10655
8KoszalskiJan2006,10295
9KołakowskaGabriela2007,10581
10KrauckaNatalia2006,10660
11KubikWiktoria2006,10251
12MatusiakBartosz2007,10688
13NiemczykBartłomiej2006,10290
14PartygaMichalina1999,8249
15PłomińskiPiotr2001,8507
16WawerMaciej2001,8008
17WulczyńskiPiotr1999,9409
18ZawadzkaHanna2006,10263
19ZygmundAlbert2000,9007
20ŁyczykowskiIgor2006,10292

WTW Włocławek

1BorychowskaAmelia2007,10663
2GarbarczykJulia2006,10664
3JarzembowskiBartosz2000,8369
4ŹmudzińskiŁukasz2001,8359

Zawisza Bydgoszcz

1BosiackiDorian2006,10245
2CieslickiJakub2001,7805
3GościńskaMaria2006,10266
4KrawiszSzymon1998,8248
5MakowskiAdrian2006,10242
6MalinowskiIgor2001,8237
7MatulewiczRemigiusz2006,10244
8WalczyńskaWeronika2001,7908
9ZaporskiPiotr2006,10267

TWDW Warszawa

1LorencJan 2006,10589
2ZawiślakHelena 2007,10591

UKS Brdów

1MazurMarta 2007,10683
2ĆwiklińskaJulia2006,10329

MKS Dwójka Warszawa

1BalcerzakKrzysztof2000,9765
2DawidziukStanisław1999,8982
3FiedorukAntoni2000,9736
4GolaskaPatryk1999,9379
5GulanMichał2001,10209
6KreftBartosz2000,9795
7NojekIgnacy1998,9697
8ProczekJan1998,9400
9StępkaŁukasz1998,9698
10WalewskaNina2003,9857
11WornbardJakub2000,10208

UKS Dwójka Kórnik

1GąsiorowskaEwa2006,10309
2KucharskaAnna2006,10308

UKS Szóstka

1AgaevaRulana2007,10669
2BulińskaCelina2007,10576
3GrygielMarlena2007,10682
4GłowienkowskiRyszard2006,10577
5JażdżewskaAmelia2007,10618
6NestorowiczDominika2007,10670
7SkalskiKajetan2006,10680
8Szczawińska Julia2007,10622
9Zalewska Julia2007,10579

Unia Tczew

1BrzoskowskaWiktoria2007,10621
2ButlewskaNatalia2007,10620
3GrzesińskiMiłosz2007,10509
4KmiećNatalia2007,10511
5LesińskaZuzanna2007,10513
6LewandowskaMarcelina2006,10512
7TurzyńskiDawid2006,10516
8TurzyńskiFilip2006,10517
9WitkaAntoni 2007,10619
10ZawitowskaOtylia2007,10514

UKS Ateny Wałcz

1GóreckaWiktoria2001,9078
2LefikEwelina2001,9048
3MajchrzykDominika2001,9046
4Stasiak Małgorzata2001,9045

UKS Milenium Wrocław

1FrątczakKatarzyna2006,10572
2GłódBarbara2007,10553
3JasińskaZuzanna2000,7959
4KaczmarczykAmelia 2006,10301
5Stach Hanna2006,10303
6ŻyłaJulia2006,10552