ENEA Młodzieżowe Mistrzostwa Polski / MP Młodzików
2020-09-12 | 2020-09-13
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.


AZS UMK Toruń

1AdamskiAdrian2006,10372
2BagniewskiJakub2006,10414
3GraczkowskaJulia2007,10420
4JaneczekJoanna2000,8531
5JanuszewskiMichał1999,7332
6Jasińska Sandra2000,8020
7JeziorekMarceina2006,10430
8KarpińskaNatalia2006,10421
9KilasińskiFilip2006,10416
10KisielZuzanna 2006,10662
11KowalskiMikołaj2006,10415
12KrauseKarol1998,6918
13LewandowskaNicola2006,10616
14MikelewiczPiotr2006,10423
15NorkowskaNikola2006,10418
16OstrowskaKlaudia1998,6924
17PaczesnaMarta2006,10425
18PawlakMateusz2001,8288
19PrzedmojskaZofia2006,10417
20SkurzyńskiTomasz2002,8888
21StreichOskar2001,8274
22StrzyżewskiFilip2006,10413
23TymułaKacper2007,10419
24WachnickaJulia2006,10370
25WąsickiDariusz1998,6926
26ZielepuhaAgata1998,7887
27ŚliwińskiJan2006,10422

AZS AWFiS Gdańsk

1AleksandrowiczJan2000,7796
2AndrzejewskaAleksandra2001,7944
3BartkowskiBartosz2001,8305
4DemczukAleksandra2000,7852
5GorkaAdrian2000,7565
6GórskiDawid1998,6944
7GłowienkowskiRyszard2006,10577
8KowalskaNadia2003,9270
9PawlakIzabela2000,8047
10PotrzuskaAnna2001,8155
11SkalskiKajetan2006,10680

AZS AWF Gorzów Wlkp.

1BaryłaIga2006,10229
2BilińskaHanna2006,10233
3BilińskaZofia2007,10550
4BoruchKatarzyna1998,7542
5BubieńHanna2007,10549
6BubieńTymoteusz2001,7985
7GorbaczWeronika2006,10231
8GorzkowskiIgor2006,10227
9JakubczakRafał2007,10546
10KaźmierczakWeronika2000,7231
11KorośHanna1999,7075
12KropaPatryk1999,7074
13KusińskaKatarzyna2007,10508
14KuszDaniel2007,10547
15LesnerZuzanna1999,8029
16LisekUrszula2007,10689
17ObarzanekAdam2006,10259
18PiątkowskaJoanna2006,10232
19RojekAleksandra2000,7493
20TarasiukHubert2006,10228

AZS AWF Kraków

1BrzozowskaMaria2000,8702
2CalikTomasz1998,10348
3HaluchKonrad2006,10256
4KoboskoMarek1999,10351
5KowalskaWiktoria2001,8132
6MigoSzymon2006,10104
7PająkSandra2001,7624
8PilchAleksander2006,10105
9Radomiński-LasekAntoni2001,9688
10WszołekSzymon2007,10624
11ŚliwczyńskiTymon2006,10102

AZS AWF Poznań

1CybulskaAgnieszka2000,8525
2JagodzińskiKrzysztof2001,8605
3KuleckiMichał1999,8039
4WanatPrzemysław2000,8034
5WojtyśKrzysztof Jan2000,8387
6WójcikJulianna2000,8528

AZS Szczecin

1ByczekJakub2000,7498
2BłachWiktor2006,10098
3DudaKatarzyna2000,9794
4GągalskiSebastian1999,7386
5HałuszczakBartosz1999,7776
6KrólAleksander2006,10082
7NogajRadosław1999,7388
8PiaseckiŁukasz2000,7861
9PremiczMateusz2006,10366
10PrusikKinga2000,8794
11SroślakBartosz2001,8412

AZS Wratislavia

1Binduga-GajewskiFranciszek2006,10645
2Binduga-GajewskiStanisław2006,10646
3MalonKajetan2007,10644
4PapałaMałgorzata2006,10643

BKW Bydgoszcz

1BaranowskaDominika2001,7906

BTW Bydgoszcz

1ChalińskiAdam2001,9800
2DąbrowskaAnna2006,10691
3GuczkowskiDawid2006,10524
4HabelMarcel2007,10690
5HarsimowiczOlimpia2007,10679
6JakubowskaKaja2006,10131
7JankowskiSzymon2006,10676
8JekelInga2001,8911
9KwaśniewskaMaja2006,10185
10LatosWiktoria2007,10692
11LipińskaKarolina2006,10134
12MikulskiFilip2001,10167
13PawełczakKatarzyna1999,7405
14PotockaMartyna2006,10673
15SadowskaMarta2007,10681
16SosokalKarolina2007,10523
17StrengBarbara2000,7921
18SzczurekOliwia2001,7782
19TomsaDominika2007,10674
20ZuzannaRydzyńska2007,10675

CHTW Chełmża

1ZaporowiczNikodem2006,10632

Drakkar Gdańsk

1BoczkowskaAda2006,10128
2BudzyńskiTomasz1999,7864
3SyrytczykWiktoria2006,10053
4ZeraMaciej2000,9268

KTW Kalisz

1AleksandrowiczWiktoria2001,7678
2ArmanowskaEmilia2007,10631
3BajerskaJoanna2006,10038
4BinekCezary2007,10381
5GrabowskaKatarzyna2006,10090
6IndraszczykFilip2007,10563
7JaniakEwelina2001,9042
8KobyłkaCezary2006,10045
9KukułaBartłomiej1998,6813
10KulińskiSzymon1999,8711
11SochockaMagdalena1999,7191
12SuskaKarolina2006,10629
13TorbiarczykBartosz2006,10564
14WalczakWiktoria2006,10036
15WojnowskaDaria2007,10627
16WódkaKacper2007,10379

LOTTO Bydgostia

1ChabowskiKamil2006,10307
2ChrzanowskaPaulina2000,9033
3DziewieczyńskiPiotr1999,7282
4Frącz- ZakrzewskiDawid2001,7970
5GałekIzabela1998,6757
6KaniaOliwia2000,9031
7KrzewińskiRadosław1998,6768
8KubińskaOliwia2006,10148
9LefikEwelina2001,9048
10NowickaKarolina2006,10651
11PaduchPaweł1999,8585
12PankratiewKlaudia1999,7275
13PłotkaJarosław1999,7292
14SiewaszewiczAdam2000,7832
15SobkowiakPaweł2006,10272
16StefaniakJakub2001,9661
17StejukJan2007,10653
18StolarskaKrystyna2007,10652
19StrybelMałgorzata2000,8478
20SzczerbaZuzanna2001,9549
21WaselaPaulina2001,9550
22WionczekSzymon2001,9574
23WrońskiOliwier2006,10179
24ZalewskiArtur2000,7831
25ĆwiklińskaJulia2006,10329

MOS Ełk

1GrzesiukBartosz2007,10641
2HyzopskiHubert2006,10193

KW PEGAZ Wrocław

1JasińskaZuzanna2000,7959
2SyposzDominik2006,10212
3Zalega Bartłomiej1999,7952

Polonia Poznań

1ChrzanowskaMaja2006,10657
2KalinowskiWojciech2006,9462
3SzubertGrzegorz2006,10216
4TrzmielAnna2006,10658
5WoźniakLena2006,10659

Posnania RBW Poznań

1BłażejakGabriela2001,8800
2DanielewiczMaksymilian2006,10286
3DelimatCyntia2001,7747
4FrąckowiakJakub2000,7827
5GawrysiakJoanna2006,10095
6GlonekDominik2001,8027
7GutowskiBartłomiej2006,10650
8GąsiorowskaEwa2006,10309
9JackowiakEmil2000,7153
10JanuszewskiMikołaj2000,8026
11JarockiWiktor2006,10304
12JózefowiczDamian2000,7854
13JęchorekBarbara2001,9079
14KaczmarekJerzy2001,8088
15KasparekKrzysztof2000,7312
16KasztelanŁukasz2001,7696
17KliberBorys2001,7638
18KościukJulian2001,8087
19KucharskaAnna2006,10308
20MadalińskaJolanta1998,6866
21NarożnyAleks2006,10017
22PietrasiakRafał2000,8420
23PlucińskiJakub2000,7640
24SobocińskaJessika2001,8304
25StarostaAleskandra2006,10093
26SuszkaMichał1998,6486
27SzwarcWojciech1999,7333
28WasielaJulia2001,7165
29WojciechowskiMateusz 2007,10545
30WojtalakPatryk2001,8299
31ZandeckaNatalia2001,7549

PTW Płock

1AleksandrowiczJakub1998,7374
2DomeradzkiJan2000,7761
3DonarskiBartłomiej1998,6859
4KaszanekSebastian2001,9629
5KołodziejskaAleksandra2000,8802
6KołodziejskiJakub2001,9632
7KrusiewiczKamil2000,7751
8NowakowskaKinga2007,10569
9NowakowskaOliwia2001,8199
10SkowyrskiIgor2001,8216
11SobieckiMichał1998,6851
12ŁęgowikMateusz2001,8210

Tryton Poznań

1MarsulaJakub2006,10668
2WróblewskiFilip2000,7680

KW 1904 Poznań

1Andrzejewska Barbara2000,8118
2BartłomiejczakKacper2001,8453
3BuchnatWojciech2006,10693
4JakuszkoKacper2007,10684
5JanasikIga1999,7735
6MikołajczakPaweł2006,9985
7PiontekBartosz2006,10694
8RatajakFranciszek2007,10685
9ScheffsOlga2000,9012

WIR Iława

1JaskulskaMartyna2006,10671
2KasprowiczZuzanna2007,10672
3RyśBogumiła2006,10190

Wisła Grudziądz

1JabłońskaWeronika2006,10327
2TomaszewskaAntonina2007,10609

WTW Warszawa

1AniserowiczFilip2006,10296
2BodzanZofia2006,10250
3GraczykKalina2007,10654
4KaletaLaura2007,10656
5KordekAlicja2007,10655
6KubikWiktoria2006,10251
7MatusiakBartosz2007,10688
8NiemczykBartłomiej2006,10290
9PartygaMichalina1999,8249
10PłomińskiPiotr2001,8507
11ŁyczykowskiIgor2006,10292

WTW Włocławek

1BorychowskaAmelia2007,10663
2GarbarczykJulia2006,10664
3ŹmudzińskiŁukasz2001,8359

Zawisza Bydgoszcz

1BosiackiDorian2006,10245
2CieslickiJakub2001,7805
3GościńskaMaria2006,10266
4KrawiszSzymon1998,8248
5MakowskiAdrian2006,10242
6MalinowskiIgor2001,8237
7MatulewiczRemigiusz2006,10244
8WalczyńskaWeronika2001,7908
9ZaporskiPiotr2006,10267

MKS Dwójka Warszawa

1DawidziukStanisław1999,8982
2GolaskaPatryk1999,9379
3WalewskaNina2003,9857
4ZawiślakHelena 2007,10591

UKS Szóstka

1AgaevaRulana2007,10669
2BulińskaCelina2007,10576
3JażdżewskaAmelia2007,10618
4Szczawińska Julia2007,10622
5Zalewska Julia2007,10579

Unia Tczew

1BrzoskowskaWiktoria2007,10621
2ButlewskaNatalia2007,10620
3GrzesińskiMiłosz2007,10509
4KmiećNatalia2007,10511
5LesińskaZuzanna2007,10513
6LewandowskaMarcelina2006,10512
7TurzyńskiDawid2006,10516
8TurzyńskiFilip2006,10517
9WitkaAntoni 2007,10619
10ZawitowskaOtylia2007,10514

UKS Milenium Wrocław

1FrątczakKatarzyna2006,10572
2GłódBarbara2007,10553
3KaczmarczykAmelia 2006,10301
4Stach Hanna2006,10303
5ŻyłaJulia2006,10552