ENEA Młodzieżowe Mistrzostwa Polski / MP Młodzików
2020-09-12 | 2020-09-13
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.


1 1xDZ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KTW Kalisz
10038 Bajerska Joanna 2006
2
AZS Wratislavia
10643 Papała Małgorzata 2006
3
PTW Płock
10569 Nowakowska Kinga 2007 Sałkowski P.
4
Unia Tczew
10512 Lewandowska Marcelina 2006 Grubich M.
5
Wisła Grudziądz
10327 Jabłońska Weronika 2006 Szarszewski P.
6
Wisła Grudziądz
10609 Tomaszewska Antonina 2007 Szarszewski P.
7
Zawisza Bydgoszcz
10266 Gościńska Maria 2006
8
MKS Dwójka Warszawa
10591 Zawiślak Helena 2007
9
WTW Warszawa
10656 Kaleta Laura 2007 Renc A.
2 2xDZ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10309 Gąsiorowska Ewa 2006
10308 Kucharska Anna 2006
Abrahamczyk P. Iszkuło M.
2
Posnania RBW Poznań
10095 Gawrysiak Joanna 2006
10093 Starosta Aleskandra 2006
Abrahamczyk P.
3
KTW Kalisz
10090 Grabowska Katarzyna 2006
10036 Walczak Wiktoria 2006
4
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10229 Baryła Iga 2006
10233 Bilińska Hanna 2006
Suwary M. Romanowski D.
5
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10550 Bilińska Zofia 2007
10231 Gorbacz Weronika 2006
Suwary M. Romanowski D.
6
Drakkar Gdańsk
10053 Syrytczyk Wiktoria 2006
10128 Boczkowska Ada 2006
Sobczak A.
7
Gopło Kruszwica
9938 Godlewska Dagmara 2006
----- zawodnik bez licencji
Januszek R.
8
UKS Szóstka
10682 Grygiel Marlena 2007
10579 Zalewska Julia 2007
Pszczółkowski P.
9
WTW Włocławek
10663 Borychowska Amelia 2007
10664 Garbarczyk Julia 2006
10
LOTTO Bydgostia
10329 Ćwiklińska Julia 2006
----- zawodnik bez licencji
Mikołajczyk B.
3 4xDZ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Polonia Poznań
10657 Chrzanowska Maja 2006
----- zawodnik bez licencji
10658 Trzmiel Anna 2006
10659 Woźniak Lena 2006
2
KTW Kalisz
10629 Suska Karolina 2006
10631 Armanowska Emilia 2007
----- zawodnik bez licencji
10627 Wojnowska Daria 2007
3
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10508 Kusińska Katarzyna 2007
10232 Piątkowska Joanna 2006
10549 Bubień Hanna 2007
10689 Lisek Urszula 2007
Suwary M. Romanowski D.
4
AZS UMK Toruń
10425 Paczesna Marta 2006
10417 Przedmojska Zofia 2006
10420 Graczkowska Julia 2007
10616 Lewandowska Nicola 2006
5
BTW Bydgoszcz
10523 Sosokal Karolina 2007
----- zawodnik bez licencji
10692 Latos Wiktoria 2007
10185 Kwaśniewska Maja 2006
6
LOTTO Bydgostia
10652 Stolarska Krystyna 2007
----- zawodnik bez licencji
10651 Nowicka Karolina 2006
10148 Kubińska Oliwia 2006
Lemańczyk L.
7
WIR Iława
10671 Jaskulska Martyna 2006
10672 Kasprowicz Zuzanna 2007
----- zawodnik bez licencji
10190 Ryś Bogumiła 2006
8
WRC Warszawa
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Sakowski A. Brodziak M.
4 4x+DZ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS UMK Toruń
10421 Karpińska Natalia 2006
10430 Jeziorek Marceina 2006
10418 Norkowska Nikola 2006
10662 Kisiel Zuzanna 2006
10370 Wachnicka Julia 2006
2
UKS Milenium Wrocław
10303 Stach Hanna 2006
10553 Głód Barbara 2007
10301 Kaczmarczyk Amelia 2006
10552 Żyła Julia 2006
10572 Frątczak Katarzyna 2006
Gancarz E.
3
UKS Szóstka
10618 Jażdżewska Amelia 2007
10576 Bulińska Celina 2007
10670 Nestorowicz Dominika 2007
10622 Szczawińska Julia 2007
10669 Agaeva Rulana 2007
Pszczółkowski P.
4
Unia Tczew
10514 Zawitowska Otylia 2007
10511 Kmieć Natalia 2007
10621 Brzoskowska Wiktoria 2007
10513 Lesińska Zuzanna 2007
10620 Butlewska Natalia 2007
Grubich M.
5 8x+DZ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1