ENEA Młodzieżowe Mistrzostwa Polski / MP Młodzików
2020-09-12 | 2020-09-13
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.


1 1xDZ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KTW Kalisz
10038 Bajerska Joanna 2006
2
AZS Wratislavia
10643 Papała Małgorzata 2006
3
PTW Płock
10569 Nowakowska Kinga 2007 Sałkowski P.
4
Unia Tczew
10512 Lewandowska Marcelina 2006 Grubich M.
5
Wisła Grudziądz
10327 Jabłońska Weronika 2006 Szarszewski P.
6
Wisła Grudziądz
10609 Tomaszewska Antonina 2007 Szarszewski P.
7
Zawisza Bydgoszcz
10266 Gościńska Maria 2006
8
TWDW Warszawa
10591 Zawiślak Helena 2007
9
WTW Warszawa
10656 Kaleta Laura 2007 Renc A.
2 2xDZ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
UKS Dwójka Kórnik
10309 Gąsiorowska Ewa 2006
10308 Kucharska Anna 2006
Abrahamczyk P. Iszkuło M.
2
Posnania RBW Poznań
10095 Gawrysiak Joanna 2006
10093 Starosta Aleskandra 2006
Abrahamczyk P.
3
KTW Kalisz
10090 Grabowska Katarzyna 2006
10036 Walczak Wiktoria 2006
4
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10229 Baryła Iga 2006
10233 Bilińska Hanna 2006
Suwary M. Romanowski D.
5
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10550 Bilińska Zofia 2007
10231 Gorbacz Weronika 2006
Suwary M. Romanowski D.
6
Drakkar Gdańsk
10053 Syrytczyk Wiktoria 2006
10128 Boczkowska Ada 2006
Sobczak A.
7
Gopło Kruszwica
9938 Godlewska Dagmara 2006
10201 Chwalisz Martyna 2006
Januszek R.
8
UKS Szóstka
10682 Grygiel Marlena 2007
10579 Zalewska Julia 2007
Pszczółkowski P.
9
WTW Włocławek
10663 Borychowska Amelia 2007
10664 Garbarczyk Julia 2006
10
UKS Brdów
10329 Ćwiklińska Julia 2006
10683 Mazur Marta 2007
Mikołajczyk B.
3 4xDZ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Polonia Poznań
10657 Chrzanowska Maja 2006
9968 Potyrała Amelia 2006
10658 Trzmiel Anna 2006
10659 Woźniak Lena 2006
2
KTW Kalisz
10629 Suska Karolina 2006
10631 Armanowska Emilia 2007
10630 Zielińska Aleksandra 2006
10627 Wojnowska Daria 2007
3
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10508 Kusińska Katarzyna 2007
10232 Piątkowska Joanna 2006
10549 Bubień Hanna 2007
10689 Lisek Urszula 2007
Suwary M. Romanowski D.
4
AZS UMK Toruń
10425 Paczesna Marta 2006
10417 Przedmojska Zofia 2006
10420 Graczkowska Julia 2007
10616 Lewandowska Nicola 2006
5
BTW Bydgoszcz
10523 Sosokal Karolina 2007
10677 Seweryńska Patrycja 2006
10692 Latos Wiktoria 2007
10185 Kwaśniewska Maja 2006
6
LOTTO Bydgostia
10652 Stolarska Krystyna 2007
10647 Kwasek Weronika 2006
10651 Nowicka Karolina 2006
10148 Kubińska Oliwia 2006
Lemańczyk L.
7
WIR Iława
10671 Jaskulska Martyna 2006
10672 Kasprowicz Zuzanna 2007
10191 Kołakowska Karolina 2006
10190 Ryś Bogumiła 2006
8
WRC Warszawa
10336 Szybowska Lena Anna 2006
10337 Żukowska Patrycja 2006
10155 Juraszyńska Manula 2006
10156 Juraszyńska Maryla 2006
Sakowski A. Brodziak M.
4 4x+DZ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS UMK Toruń
10421 Karpińska Natalia 2006
10430 Jeziorek Marceina 2006
10418 Norkowska Nikola 2006
10662 Kisiel Zuzanna 2006
10370 Wachnicka Julia 2006
2
UKS Milenium Wrocław
10303 Stach Hanna 2006
10553 Głód Barbara 2007
10301 Kaczmarczyk Amelia 2006
10552 Żyła Julia 2006
10572 Frątczak Katarzyna 2006
Gancarz E.
3
UKS Szóstka
10618 Jażdżewska Amelia 2007
10576 Bulińska Celina 2007
10670 Nestorowicz Dominika 2007
10622 Szczawińska Julia 2007
10669 Agaeva Rulana 2007
Pszczółkowski P.
4
Unia Tczew
10514 Zawitowska Otylia 2007
10511 Kmieć Natalia 2007
10621 Brzoskowska Wiktoria 2007
10513 Lesińska Zuzanna 2007
10620 Butlewska Natalia 2007
Grubich M.
5 8x+DZ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
BTW Bydgoszcz
10131 Jakubowska Kaja 2006
10679 Harsimowicz Olimpia 2007
10691 Dąbrowska Anna 2006
10673 Potocka Martyna 2006
10521 Górska Marietta 2006
10674 Tomsa Dominika 2007
10134 Lipińska Karolina 2006
10675 Zuzanna Rydzyńska 2007
10522 Janas Eliza 2007
2
WTW Warszawa
10251 Kubik Wiktoria 2006
10655 Kordek Alicja 2007
10687 Ciółkowska Angelika 2007
10660 Kraucka Natalia 2006
10654 Graczyk Kalina 2007
10250 Bodzan Zofia 2006
10581 Kołakowska Gabriela 2007
10263 Zawadzka Hanna 2006
10656 Kaleta Laura 2007
Renc A.
6 1xCH
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KW 1904 Poznań
10684 Jakuszko Kacper 2007 Rewers M.
2
Posnania RBW Poznań
10017 Narożny Aleks 2006 Nieradka .
3
Tryton Poznań
10668 Marsula Jakub 2006 Filipek A.
4
AZS Szczecin
10082 Król Aleksander 2006
5
AZS Wratislavia
10644 Malon Kajetan 2007
6
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10228 Tarasiuk Hubert 2006 Suwary M. Romanowski D.
7
AZS UMK Toruń
10186 Grygiel Igor 2006
8
CHTW Chełmża
10632 Zaporowicz Nikodem 2006 Bator M.
9
Gopło Kruszwica
10481 Dereziński Kacper 2007 Januszek R.
10
KW PEGAZ Wrocław
10212 Syposz Dominik 2006 Gancarz P.
11
LOTTO Bydgostia
10307 Chabowski Kamil 2006 Lemańczyk L.
12
UKS Szóstka
10577 Głowienkowski Ryszard 2006 Pszczółkowski P.
13
MOS Ełk
10193 Hyzopski Hubert 2006
14
TWDW Warszawa
10589 Lorenc Jan 2006
7 2xCH
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Polonia Poznań
10216 Szubert Grzegorz 2006
9462 Kalinowski Wojciech 2006
2
AZS Szczecin
10366 Premicz Mateusz 2006
10098 Błach Wiktor 2006
3
AZS Wratislavia
10646 Binduga-Gajewski Stanisław 2006
10645 Binduga-Gajewski Franciszek 2006
4
LOTTO Bydgostia
10653 Stejuk Jan 2007
10272 Sobkowiak Paweł 2006
Lemańczyk L.
5
UKS Szóstka
10680 Skalski Kajetan 2006
10577 Głowienkowski Ryszard 2006
Pszczółkowski P.
6
MOS Ełk
10639 Stryjewski Szymon 2006
10641 Grzesiuk Bartosz 2007
7
WTW Warszawa
10290 Niemczyk Bartłomiej 2006
10296 Aniserowicz Filip 2006
Brodziak D.
8 4xCH
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KW 1904 Poznań
9985 Mikołajczak Paweł 2006
10685 Ratajak Franciszek 2007
10694 Piontek Bartosz 2006
10693 Buchnat Wojciech 2006
Rewers M.
2
Posnania RBW Poznań
10286 Danielewicz Maksymilian 2006
10545 Wojciechowski Mateusz 2007
10650 Gutowski Bartłomiej 2006
10304 Jarocki Wiktor 2006
Nieradka .
3
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10227 Gorzkowski Igor 2006
10259 Obarzanek Adam 2006
10546 Jakubczak Rafał 2007
10547 Kusz Daniel 2007
Suwary M. Romanowski D.
4
AZS UMK Toruń
10372 Adamski Adrian 2006
10414 Bagniewski Jakub 2006
10419 Tymuła Kacper 2007
10415 Kowalski Mikołaj 2006
5
Zawisza Bydgoszcz
10267 Zaporski Piotr 2006
10244 Matulewicz Remigiusz 2006
10245 Bosiacki Dorian 2006
10242 Makowski Adrian 2006
9 4x+CH
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
BTW Bydgoszcz
10690 Habel Marcel 2007
10676 Jankowski Szymon 2006
10179 Wroński Oliwier 2006
10524 Guczkowski Dawid 2006
10681 Sadowska Marta 2007
2
KTW Kalisz
10563 Indraszczyk Filip 2007
10564 Torbiarczyk Bartosz 2006
10045 Kobyłka Cezary 2006
10379 Wódka Kacper 2007
10381 Binek Cezary 2007
Trzmiel M.
3
AZS UMK Toruń
10423 Mikelewicz Piotr 2006
10413 Strzyżewski Filip 2006
10422 Śliwiński Jan 2006
10416 Kilasiński Filip 2006
10370 Wachnicka Julia 2006
4
Unia Tczew
10619 Witka Antoni 2007
10516 Turzyński Dawid 2006
10517 Turzyński Filip 2006
10509 Grzesiński Miłosz 2007
10620 Butlewska Natalia 2007
Grubich M.
5
AZS AWF Kraków
10624 Wszołek Szymon 2007
10104 Migo Szymon 2006
10102 Śliwczyński Tymon 2006
10105 Pilch Aleksander 2006
10256 Haluch Konrad 2006
Myszka M.
6
WTW Warszawa
10688 Matusiak Bartosz 2007
10686 Koeppen Tymoteusz 2006
10295 Koszalski Jan 2006
10292 Łyczykowski Igor 2006
10656 Kaleta Laura 2007
Brodziak D.
10 8x+CH
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
11 1xKBL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KTW Kalisz
7944 Andrzejewska Aleksandra 2001
2
AZS AWF Kraków
8702 Brzozowska Maria 2000 Wójcik - Pietruszka I.
3
AZS AWFiS Gdańsk
7852 Demczuk Aleksandra 2000 Rychlicki M.
4
UKS Milenium Wrocław
7959 Jasińska Zuzanna 2000 Gąszczak M.
5
Zawisza Bydgoszcz
7908 Walczyńska Weronika 2001
12 4-KB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
9079 Jęchorek Barbara 2001
7747 Delimat Cyntia 2001
8800 Błażejak Gabriela 2001
6866 Madalińska Jolanta 1998
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P.
2
AZS AWF Poznań
7521 Pusch Emily 2000
7522 Pusch Victoria 2000
8525 Cybulska Agnieszka 2000
8528 Wójcik Julianna 2000
Kamola B.
3
AZS UMK Toruń
8020 Jasińska Sandra 2000
7887 Zielepuha Agata 1998
8531 Janeczek Joanna 2000
6924 Ostrowska Klaudia 1998
4
BTW Bydgoszcz
7405 Pawełczak Katarzyna 1999
7782 Szczurek Oliwia 2001
8911 Jekel Inga 2001
7921 Streng Barbara 2000
Badziągowski M. Ormiński T.
5
LOTTO Bydgostia
9550 Wasela Paulina 2001
7275 Pankratiew Klaudia 1999
9549 Szczerba Zuzanna 2001
9031 Kania Oliwia 2000
Dziekoński R. Strychalski T.
6
UKS Ateny Wałcz
9048 Lefik Ewelina 2001
9078 Górecka Wiktoria 2001
9046 Majchrzyk Dominika 2001
9045 Stasiak Małgorzata 2001
Błoch J.
13 4xMBL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
LOTTO Bydgostia
7292 Płotka Jarosław 1999
7831 Zalewski Artur 2000
7832 Siewaszewicz Adam 2000
6768 Krzewiński Radosław 1998
Drażdżewski M. Bernatajtys D.
2
LOTTO Bydgostia
7970 Frącz- Zakrzewski Dawid 2001
9725 Sikorski Piotr 2001
9657 Frontczak Mikołaj 2001
8111 Wiśniewski Wojciech 2001
Drażdżewski M. Bernatajtys D. Nowakowski W.
14 2xKB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
7165 Wasiela Julia 2001
7549 Zandecka Natalia 2001
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P.
2
AZS AWF Kraków
8132 Kowalska Wiktoria 2001
7624 Pająk Sandra 2001
Wójcik - Pietruszka I.
3
AZS Szczecin
8794 Prusik Kinga 2000
9794 Duda Katarzyna 2000
4
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7231 Kaźmierczak Weronika 2000
7075 Koroś Hanna 1999
Basta P.
5
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7493 Rojek Aleksandra 2000
8029 Lesner Zuzanna 1999
Basta P.
6
AZS AWFiS Gdańsk
7852 Demczuk Aleksandra 2000
8047 Pawlak Izabela 2000
Rychlicki M.
7
LOTTO Bydgostia
8478 Strybel Małgorzata 2000
9033 Chrzanowska Paulina 2000
Strychalski T.
15 2xMB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
8299 Wojtalak Patryk 2001
7312 Kasparek Krzysztof 2000
Kurek M.
2
AZS Szczecin
7498 Byczek Jakub 2000
7861 Piasecki Łukasz 2000
3
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7985 Bubień Tymoteusz 2001
7074 Kropa Patryk 1999
Basta P.
4
AZS AWFiS Gdańsk
7565 Gorka Adrian 2000
6944 Górski Dawid 1998
Rychlicki M.
5
BTW Bydgoszcz
9800 Chaliński Adam 2001
10167 Mikulski Filip 2001
Ormiński T.
6
Drakkar Gdańsk
9268 Zera Maciej 2000
7864 Budzyński Tomasz 1999
Bykowski T. Sobczak A.
7
Zawisza Bydgoszcz
8237 Malinowski Igor 2001
7805 Cieslicki Jakub 2001
8
AZS AWF Kraków
10348 Calik Tomasz 1998
10351 Kobosko Marek 1999
16 4-MB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Poznań
8034 Wanat Przemysław 2000
8605 Jagodziński Krzysztof 2001
8039 Kulecki Michał 1999
8387 Wojtyś Krzysztof Jan 2000
Kamola B.
2
Posnania RBW Poznań
8026 Januszewski Mikołaj 2000
8027 Glonek Dominik 2001
8088 Kaczmarek Jerzy 2001
7854 Józefowicz Damian 2000
Kurek M.
3
Posnania RBW Poznań
8087 Kościuk Julian 2001
7333 Szwarc Wojciech 1999
8420 Pietrasiak Rafał 2000
7696 Kasztelan Łukasz 2001
Kurek M.
4
Posnania RBW Poznań
7640 Pluciński Jakub 2000
7153 Jackowiak Emil 2000
7638 Kliber Borys 2001
7827 Frąckowiak Jakub 2000
Abrahamczyk M. Kurek M.
5
AZS Szczecin
8412 Sroślak Bartosz 2001
7776 Hałuszczak Bartosz 1999
7388 Nogaj Radosław 1999
7386 Gągalski Sebastian 1999
6
AZS UMK Toruń
8274 Streich Oskar 2001
6918 Krause Karol 1998
8288 Pawlak Mateusz 2001
6926 Wąsicki Dariusz 1998
7
LOTTO Bydgostia
9659 Kostrzewa Bartosz 2001
9662 Szymański Maciej 2001
9661 Stefaniak Jakub 2001
9658 Karwecki Jakub 2001
Drażdżewski M. Bernatajtys D.
8
MKS Dwójka Warszawa
10208 Wornbard Jakub 2000
9697 Nojek Ignacy 1998
9698 Stępka Łukasz 1998
9795 Kreft Bartosz 2000
Gnojek M.
9
MKS Dwójka Warszawa
9736 Fiedoruk Antoni 2000
10209 Gulan Michał 2001
9379 Golaska Patryk 1999
9400 Proczek Jan 1998
Zieliński M. Gnojek M.
10
PTW Płock
6859 Donarski Bartłomiej 1998
7374 Aleksandrowicz Jakub 1998
7751 Krusiewicz Kamil 2000
8216 Skowyrski Igor 2001
Karolak J.
17 2-MBL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KTW Kalisz
8711 Kuliński Szymon 1999
6813 Kukuła Bartłomiej 1998
Trzmiel M.
2
LOTTO Bydgostia
7970 Frącz- Zakrzewski Dawid 2001
7831 Zalewski Artur 2000
Drażdżewski M. Bernatajtys D. Nowakowski W.
3
LOTTO Bydgostia
9657 Frontczak Mikołaj 2001
8111 Wiśniewski Wojciech 2001
Drażdżewski M. Bernatajtys D.
4
LOTTO Bydgostia
9720 Glura Krzysztof 2001
9725 Sikorski Piotr 2001
Drażdżewski M. Bernatajtys D.
18 1xMBL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
6486 Suszka Michał 1998 Hoffmann M.
2
Tryton Poznań
7680 Wróblewski Filip 2000 Filipek A.
3
KW 1904 Poznań
8453 Bartłomiejczak Kacper 2001 Rewers M.
4
AZS AWFiS Gdańsk
7796 Aleksandrowicz Jan 2000 Rychlicki M.
5
AZS UMK Toruń
7332 Januszewski Michał 1999
6
LOTTO Bydgostia
6768 Krzewiński Radosław 1998 Drażdżewski M. Bernatajtys D.
7
LOTTO Bydgostia
7832 Siewaszewicz Adam 2000 Drażdżewski M. Bernatajtys D.
8
WTW Włocławek
8369 Jarzembowski Bartosz 2000
19 2-KB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
9079 Jęchorek Barbara 2001
7747 Delimat Cyntia 2001
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P.
2
Posnania RBW Poznań
8800 Błażejak Gabriela 2001
6866 Madalińska Jolanta 1998
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P.
3
AZS AWF Kraków
8132 Kowalska Wiktoria 2001
7624 Pająk Sandra 2001
Wójcik - Pietruszka I.
4
AZS AWF Gorzów Wlkp.
8029 Lesner Zuzanna 1999
7231 Kaźmierczak Weronika 2000
Basta P.
5
AZS UMK Toruń
6924 Ostrowska Klaudia 1998
8020 Jasińska Sandra 2000
6
BTW Bydgoszcz
7921 Streng Barbara 2000
8911 Jekel Inga 2001
Badziągowski M. Ormiński T.
7
LOTTO Bydgostia
9549 Szczerba Zuzanna 2001
9031 Kania Oliwia 2000
Dziekoński R. Strychalski T.
8
PTW Płock
8199 Nowakowska Oliwia 2001
8802 Kołodziejska Aleksandra 2000
Karolak J.
20 1xKB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
BKW Bydgoszcz
7906 Baranowska Dominika 2001
2
KTW Kalisz
9040 Raszewska Julia 2001
3
KW 1904 Poznań
9012 Scheffs Olga 2000 Kalet S.
4
AZS AWF Kraków
8702 Brzozowska Maria 2000 Wójcik - Pietruszka I.
5
AZS Szczecin
9794 Duda Katarzyna 2000
6
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7542 Boruch Katarzyna 1998 Basta P.
7
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7493 Rojek Aleksandra 2000 Basta P.
8
AZS AWFiS Gdańsk
8155 Potrzuska Anna 2001 Rychlicki M.
9
AZS AWFiS Gdańsk
8047 Pawlak Izabela 2000 Rychlicki M.
10
Gopło Kruszwica
8384 Domalska Patrycja 2001 Naskręcki K.
11
LOTTO Bydgostia
6757 Gałek Izabela 1998 Strychalski T.
12
UKS Milenium Wrocław
7959 Jasińska Zuzanna 2000 Gąszczak M.
13
Wisła Grudziądz
8304 Sobocińska Jessika 2001 Błoch J.
14
WTW Warszawa
8249 Partyga Michalina 1999 Kotwińska D.
21 2xKBL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
7165 Wasiela Julia 2001
7549 Zandecka Natalia 2001
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P.
2
AZS AWF Poznań
7522 Pusch Victoria 2000
8528 Wójcik Julianna 2000
Kamola B.
3
KW 1904 Poznań
8118 Andrzejewska Barbara 2000
7735 Janasik Iga 1999
Kalet S.
4
BTW Bydgoszcz
7782 Szczurek Oliwia 2001
7405 Pawełczak Katarzyna 1999
Badziągowski M. Ormiński T.
22 4+MB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS UMK Toruń
8274 Streich Oskar 2001
6918 Krause Karol 1998
6926 Wąsicki Dariusz 1998
8288 Pawlak Mateusz 2001
8888 Skurzyński Tomasz 2002
2
LOTTO Bydgostia
8585 Paduch Paweł 1999
8109 Rak Patryk 2001
9574 Wionczek Szymon 2001
7282 Dziewieczyński Piotr 1999
9539 Greśkiewicz Marta 2001
Drażdżewski M. Bernatajtys D.
3
PTW Płock
8210 Łęgowik Mateusz 2001
9632 Kołodziejski Jakub 2001
7761 Domeradzki Jan 2000
9629 Kaszanek Sebastian 2001
10569 Nowakowska Kinga 2007
Karolak J. Sałkowski P.
23 1xMB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Tryton Poznań
7680 Wróblewski Filip 2000 Filipek A.
2
KW 1904 Poznań
8453 Bartłomiejczak Kacper 2001 Rewers M.
3
Posnania RBW Poznań
7312 Kasparek Krzysztof 2000 Kurek M.
4
AZS AWF Kraków
9688 Radomiński-Lasek Antoni 2001 Wójcik - Pietruszka I.
5
BTW Bydgoszcz
9800 Chaliński Adam 2001 Ormiński T.
6
Drakkar Gdańsk
9268 Zera Maciej 2000 Bykowski T. Sobczak A.
7
KW PEGAZ Wrocław
7952 Zalega Bartłomiej 1999 Gancarz P.
8
LOTTO Bydgostia
7962 Madaj Maciej 1999 Drażdżewski M. Bernatajtys D.
9
Wisła Grudziądz
8305 Bartkowski Bartosz 2001 Zieliński Krzysztof K.
10
Zawisza Bydgoszcz
7805 Cieslicki Jakub 2001
11
WTW Włocławek
8359 Źmudziński Łukasz 2001
12
WTW Warszawa
8507 Płomiński Piotr 2001 Kaliński K.
24 2-KBL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
25 2-MB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Poznań
8605 Jagodziński Krzysztof 2001
8034 Wanat Przemysław 2000
Kamola B.
2
Posnania RBW Poznań
8088 Kaczmarek Jerzy 2001
7854 Józefowicz Damian 2000
Kurek M.
3
Posnania RBW Poznań
8027 Glonek Dominik 2001
8026 Januszewski Mikołaj 2000
Kurek M.
4
Posnania RBW Poznań
7153 Jackowiak Emil 2000
8420 Pietrasiak Rafał 2000
Abrahamczyk M. Kurek M.
5
Posnania RBW Poznań
7333 Szwarc Wojciech 1999
7827 Frąckowiak Jakub 2000
Abrahamczyk M. Kurek M.
6
Posnania RBW Poznań
8087 Kościuk Julian 2001
7696 Kasztelan Łukasz 2001
Abrahamczyk M. Kurek M.
7
AZS Szczecin
7388 Nogaj Radosław 1999
7386 Gągalski Sebastian 1999
8
AZS AWFiS Gdańsk
6944 Górski Dawid 1998
7565 Gorka Adrian 2000
Rychlicki M.
9
Zawisza Bydgoszcz
8237 Malinowski Igor 2001
8248 Krawisz Szymon 1998
26 4xKB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
9079 Jęchorek Barbara 2001
7747 Delimat Cyntia 2001
7165 Wasiela Julia 2001
7549 Zandecka Natalia 2001
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P.
2
AZS AWF Poznań
7521 Pusch Emily 2000
7522 Pusch Victoria 2000
8528 Wójcik Julianna 2000
8525 Cybulska Agnieszka 2000
Kamola B.
3
KTW Kalisz
9042 Janiak Ewelina 2001
7678 Aleksandrowicz Wiktoria 2001
7191 Sochocka Magdalena 1999
7944 Andrzejewska Aleksandra 2001
4
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7075 Koroś Hanna 1999
8029 Lesner Zuzanna 1999
7231 Kaźmierczak Weronika 2000
7542 Boruch Katarzyna 1998
Basta P.
5
AZS UMK Toruń
8020 Jasińska Sandra 2000
6924 Ostrowska Klaudia 1998
7887 Zielepuha Agata 1998
8531 Janeczek Joanna 2000
6
BTW Bydgoszcz
7405 Pawełczak Katarzyna 1999
7782 Szczurek Oliwia 2001
8911 Jekel Inga 2001
7921 Streng Barbara 2000
Badziągowski M. Ormiński T.
7
LOTTO Bydgostia
7275 Pankratiew Klaudia 1999
8478 Strybel Małgorzata 2000
6757 Gałek Izabela 1998
9033 Chrzanowska Paulina 2000
Strychalski T.
27 8+KB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
28 2xMBL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KTW Kalisz
8711 Kuliński Szymon 1999
6813 Kukuła Bartłomiej 1998
Trzmiel M.
2
AZS Szczecin
7498 Byczek Jakub 2000
7861 Piasecki Łukasz 2000
3
LOTTO Bydgostia
7970 Frącz- Zakrzewski Dawid 2001
7831 Zalewski Artur 2000
Drażdżewski M. Bernatajtys D. Nowakowski W.
4
LOTTO Bydgostia
9657 Frontczak Mikołaj 2001
7832 Siewaszewicz Adam 2000
Drażdżewski M. Bernatajtys D.
5
LOTTO Bydgostia
7292 Płotka Jarosław 1999
6768 Krzewiński Radosław 1998
Drażdżewski M. Bernatajtys D.
6
MKS Dwójka Warszawa
8982 Dawidziuk Stanisław 1999
9379 Golaska Patryk 1999
Zieliński M. Gnojek M.
7
MKS Dwójka Warszawa
9765 Balcerzak Krzysztof 2000
9736 Fiedoruk Antoni 2000
Zieliński M. Gnojek M.
29 4xKBL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
30 4+KB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
UKS Ateny Wałcz
9048 Lefik Ewelina 2001
9078 Górecka Wiktoria 2001
9046 Majchrzyk Dominika 2001
9045 Stasiak Małgorzata 2001
8304 Sobocińska Jessika 2001
Błoch J. Zieliński Krzysztof K.
2
AZS AWFiS Gdańsk
7879 Konecka Angelika 2000
7852 Demczuk Aleksandra 2000
8155 Potrzuska Anna 2001
8047 Pawlak Izabela 2000
9270 Kowalska Nadia 2003
Rychlicki M.
3
LOTTO Bydgostia
9550 Wasela Paulina 2001
9033 Chrzanowska Paulina 2000
9549 Szczerba Zuzanna 2001
9031 Kania Oliwia 2000
8100 Dobrzykowska Julia 2001
Dziekoński R. Strychalski T.
31 4xMB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Poznań
8034 Wanat Przemysław 2000
8039 Kulecki Michał 1999
8387 Wojtyś Krzysztof Jan 2000
8605 Jagodziński Krzysztof 2001
Kamola B.
2
Posnania RBW Poznań
6486 Suszka Michał 1998
8027 Glonek Dominik 2001
8299 Wojtalak Patryk 2001
7312 Kasparek Krzysztof 2000
Hoffmann M. Kurek M.
3
Posnania RBW Poznań
7333 Szwarc Wojciech 1999
8026 Januszewski Mikołaj 2000
8088 Kaczmarek Jerzy 2001
7854 Józefowicz Damian 2000
Kurek M.
4
Posnania RBW Poznań
7827 Frąckowiak Jakub 2000
7638 Kliber Borys 2001
8087 Kościuk Julian 2001
7696 Kasztelan Łukasz 2001
Abrahamczyk M. Kurek M.
5
AZS AWFiS Gdańsk
7796 Aleksandrowicz Jan 2000
10638 Roman Karol 1999
7565 Gorka Adrian 2000
6944 Górski Dawid 1998
Rychlicki M.
6
AZS UMK Toruń
7332 Januszewski Michał 1999
8274 Streich Oskar 2001
6918 Krause Karol 1998
8288 Pawlak Mateusz 2001
7
WTW Warszawa
8008 Wawer Maciej 2001
9007 Zygmund Albert 2000
9409 Wulczyński Piotr 1999
8507 Płomiński Piotr 2001
Kaliński K.
32 8+MB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
LOTTO Bydgostia
9659 Kostrzewa Bartosz 2001
9662 Szymański Maciej 2001
9661 Stefaniak Jakub 2001
9658 Karwecki Jakub 2001
8585 Paduch Paweł 1999
8109 Rak Patryk 2001
9574 Wionczek Szymon 2001
7282 Dziewieczyński Piotr 1999
9539 Greśkiewicz Marta 2001
Drażdżewski M. Bernatajtys D.
2
MKS Dwójka Warszawa
8982 Dawidziuk Stanisław 1999
9400 Proczek Jan 1998
9379 Golaska Patryk 1999
10209 Gulan Michał 2001
10208 Wornbard Jakub 2000
9697 Nojek Ignacy 1998
9698 Stępka Łukasz 1998
9795 Kreft Bartosz 2000
9857 Walewska Nina 2003
Zieliński M. Gnojek M.
3
PTW Płock
7751 Krusiewicz Kamil 2000
7374 Aleksandrowicz Jakub 1998
6859 Donarski Bartłomiej 1998
7761 Domeradzki Jan 2000
9632 Kołodziejski Jakub 2001
8216 Skowyrski Igor 2001
6851 Sobiecki Michał 1998
9629 Kaszanek Sebastian 2001
8802 Kołodziejska Aleksandra 2000
Karolak J. Sałkowski P.