ENEA Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych / ENEA Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych
2020-08-13 | 2020-08-16
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.


AZS UMK Toruń

1BajeńskiCezary2004,9523
2BarańskaAleksandra2005,10170
3CylkaJulia2004,10404
4DylewskiKonrad2004,9535
5DąbrowskaGabriela2005,9531
6GębickaAlicja2004,9521
7HakobyanJulia2004,10375
8IwańskaWiktoria2004,10406
9JaworskiFilip2004,9534
10KardasMaksymilian2004,9529
11KocińskaAleksandra2004,9525
12KoprowskiKarol2014,9520
13KozłowskiMateusz2004,9524
14KrawczykJakub2004,9527
15LewandowskaNicola2006,10616
16LewandowskaWiktoria2005,10171
17LinowskaMartyna2004,10408
18LipertowiczWeronika2004,10411
19MalinowskaZofia2005,9934
20MalinowskiStanisław2004,9740
21NarożniakAmelia2005,10173
22OsińskiIgor2005,10174
23Pawłowska Amelia2005,9935
24RaśSzymon2005,10192
25StałęgaKinga2005,9532
26SzkopińskiRobert2004,9738
27TomczukKrzysztof2004,9737
28WachnickaJulia2006,10370
29WachnickiArkadiusz2004,10405
30WeichhausMartin2005,10176
31WielgusJakub2005,9739
32WiśniewskaMartyna2004,9522
33WyrzykowskaNicloa2005,10175
34ZapałowskiRayan2005,10188

AZS AWFiS Gdańsk

1CzarkowskiRadosław2005,10333
2GuzyHubert2005,9669
3KlimaszewskiJan2004,10064
4KossJakub2004,9602
5LeśkowTomasz2004,10302
6MajewskiJakub2004,10358
7SerafinSylwester2005,10058
8StroykRemigiusz2004,9671

AZS AWF Gorzów Wlkp.

1BubieńZuzanna2004,9405
2JankowskaJulita2005,9928
3KorżownikZuzanna2005,9959
4MałeckiSzymon2004,9401
5NiezborałaPaweł2004,9403
6PrętkiJakub2004,9402

AZS AWF Poznań

1KrukowskaZofia2004,9216

AZS Szczecin

1BagniakPiotr2005,10097
2BrasławskiSergiusz2004,9320
3BłonkaJoachim2005,9841
4HopaDawid2005,9845
5IwanówMichał2005,10614
6JabłońskiKacper2005,9860
7KajtowskiMateusz2005,9844
8KusiowskaKinga2005,9843
9MateńkoKacper2004,9701
10TaczekJan2005,9842
11TaczekMaria2004,9840
12ŁadnaMagdalena2005,10247

AZS Wratislavia

1Dzięgała-CzerwińskaAnna2004,10248
2HruszowiecSzymon2005,10382
3NakoniecznyWiktor2004,10442
4RańdaMichał2004,10258
5WołosińskaAlicja2004,9206

AZS UW Warszawa

1BorysJulia2004,9925
2GradWeronika2004,10554
3KrólKonstancja2004,10294
4PawelecInga2005,10315
5RogalaMaja2005,10317
6RóżyckaKarolina2004,10555
7WachowiczBeata2005,10314
8ŁempickaAleksandra2005,10316

BKW Bydgoszcz

1CiechnaJulia2004,9383
2KarlJagoda2004,9384
3MatysekMartyna2005,10158
4SmykMartyna2004,9694
5StrzyżewskaAleksadra2004,9695

BTW Bydgoszcz

1BrzezińskiIgor2004,10506
2GawrysiakOliwia2004,9947
3JaworskiMarcin2004,10594
4KotopkaAgnieszka2005,10136
5MarciniakDominik2004,9286
6MaćkowiakDawid2004,10505
7PlucińskaMonika2005,10135
8SwobodzińskiFilip2005,9689
9TykwińskiKacper2005,9444
10TykwińskiPaweł2004,9443
11UgorekMarcel2004,10595

Drakkar Gdańsk

1GałęzaDaniel2004,9298
2NeumannAlicja2004,10075
3NeumannLaura2004,10076
4StankiewiczSzymon2004,9191

Gopło Kruszwica

1GralakOskar2005,9863
2SzelmickiBartłomiej2005,10278
3ŁuczkaWiktoria2005,10220

KTW Kalisz

1BielakMateusz2005,9822
2BoraDamian2004,10043
3ChlebioDominik2004,9197
4ChrzanowskiAleksander2005,10380
5DobrochTomasz2004,10044
6EberchartAdriana2004,9788
7GraczykowskaDaria2004,9792
8KliberBartosz2005,10047
9KornackiAdam2004,10180
10MatyjaszKacper2004,10042
11MistrzakNadia2004,10611
12OwsianySzymon2004,10561
13SenderackiKonrad2004,9507
14WawrzyniakAleksandra2005,10037

LOTTO Bydgostia

1BanduraKacper2004,10525
2BolińskiIgor2004,10526
3CzubakOliwier2005,10144
4EchaustMagdalena2005,9756
5FranczakOliwier2004,10599
6GwitWojciech2004,10478
7GłowackiKamil2004,10598
8JanikPaweł2004,10601
9JasieckiMilan2004,10600
10KrólKacper2004,10528
11MalickaNatasha2004,9094
12MichalakNatalia2004,10479
13MiszczykArtur2005,10305
14NowickaMaja2004,10537
15OdejewskaEmilia2004,9732
16PatalasMikołaj2004,10480
17PaulKlaudia2004,10530
18PączkaPaweł2004,10531
19RaczkowiakZuzanna2005,10532
20ReszczyńskiFranciszek2005,10597
21RybickiTomasz2004,10477
22SzamlewskiPiotr2004,10533
23SzczepaniakFilip2004,10534
24ŻurawskiOskar2004,10536

MOS Ełk

1AkackiMarcin2005,9955
2BagińskiJacek2004,9308
3GłuchowskaAmelia2004,9909
4PietrewiczPrzemysław2005,9949
5SerokaDawid2003,8795
6ZyskowskiSzymon2004,9953
7ŻukowskaMaria2004,9490

KW PEGAZ Wrocław

1KołodziejczykJaukub2005,10575
2MalinowskiIgor2004,10299
3PawłowskiKacper2005,10213
4SyposzDominik2006,10212
5Zajączkowski Wojciech 2005,10214

Polonia Poznań

1DudekMaksym2005,9500
2KalinowskaEmilia2004,9122
3KominekTomasz2004,9917
4KrupkaJulia2004,9966
5PaluszakMarcelina2004,9458
6PrzybylskiOskar2005,9973
7ŚliwaSergiusz2005,9154

Posnania RBW Poznań

1BaranowskiPiotr2005,10298
2BorysewiczJakub2004,9676
3CzekanowiczIgor2004,9509
4DanielewiczMaksymilian2006,10286
5GenerowiczZofia2004,9919
6GierszewskaAleksandra2005,9775
7HandkeNatalia2004,9213
8HauAleksandra2004,9414
9JackowiakBartłomiej2004,9408
10JażemskiJakub2005,9881
11Jurkowski Igor2005,9960
12KaczmarekOliwier2004,9882
13KaraszewskaAmelia2005,9774
14KaźmierowskaWiktoria2005,9503
15Kozłowska Zofia2005,9508
16LamperskiKamil2005,10378
17LewandowskiWojciech2005,10016
18LutyKarolina2005,10342
19MikołajczykJakub2004,10239
20NolberczakDaria2004,9363
21NosalGabriela2004,10312
22NowakWiktoria2005,9776
23Nowak Nikodem2005,10285
24NowakowskiWitold2004,9880
25PrankeMichał2004,9511
26RodakKrzysztof2005,10018
27SaburSelin2005,10596
28SiatkaMaciej2004,10402
29StefaniakGabriela2005,9505
30SuszkaJacek2004,9504
31WojciechowskiMateusz 2007,10545
32WoźniakAgata2004,9223
33ZwierciadłowskaJulia2004,9514
34ŚmigielskaZofia2004,10433

PTW Płock

1KalinowskiJakub2005,9634
2NowakowskaKinga2007,10569
3OssowskiWiktor2004,10141
4SupełFilip2005,9642
5WiśniewskiOliwier2004,9639
6WysockiMiłosz2004,10108

Tryton Poznań

1KrężelZuzanna2005,9991
2PianaIgor2004,9471
3WiśniewskiMarek2005,9151

KW 1904 Poznań

1HoffmannGrzegorz2004,9583
2JakuszkoKinga2005,9964
3KozłowskaJoanna2004,10268
4KubiakTacjana 2004,10269
5SzeszułaMagdalena2004,9124

WIR Iława

1BakirzyńskiMichał2005,10189
2JeżyńskiMateusz2004,9003
3RyśJakub2004,9314
4SaganAleksandra2005,9761

Wisła Grudziądz

1BrzostowskiMikołaj2005,9749
2KałużnyTymon2004,9427
3Klucznik Julia2005,10324
4KornackiAdrian2004,10607
5LendzionMateusz2004,10606
6StrzelczykDominik2005,9752
7WitkowskaMartyna2005,10326
8ZdrojewskaMaja2004,10276

WRC Warszawa

1GawędzkaMałgorzata2005,10586
2GierasimiukKaja2004,10587
3GierasimiukMaja 2004,9954
4GórzyńskaWeronika2005,9647
5JuraszyńskaMaryla2006,10156
6TalarowskaMaja Jadwiga2005,9646
7WaśkiewiczKlaudia2005,10334
8Zmelonek-MulliganLena Leokadia2005,9948
9ŻukowskaMaja 2005,10338

WTW Warszawa

1AmbrożekKarolina2004,9958
2AnuszewskiDominik2004,9468
3BrywczyńskaHelena2004,10584
4DrzewieckiJakub2005,9899
5DrzewieckiJan Kajetan2004,10291
6DąbrowskaBarbara2005,10582
7FaconJulia2004,9325
8GraczykMaja2004,10182
9HassaJakub2004,9891
10JabłońskaLiwia2004,9758
11KotMikołaj2004,10154
12KozłowskaMilena2004,9892
13KośkaFilip2005,9924
14KujawskaAntonina2004,10583
15MadałaMateusz2004,9923
16PoniakowskiStanisław2004,9420
17PyczotMateusz2004,9470
18RencArkadiusz2005,10249
19RomaniukMagdalena2005,10254
20SobieskaKacper2005,9893
21SochaBartłomiej2005,10293
22SzkupAntoni2004,10289
23WierzbickiJerzy2004,10612
24WiącekGrzegorz2004,9890
25WłodarczykNoemi2004,10252
26ŚladewskiStanisław2004,9431
27ŻelazkoKacper2005,9921

WTW Włocławek

1GęsickaJulia2004,9365
2KlasińskaWeronika 2004,9359
3KlasińskaWiktoria 2004,9360
4ZającWiktoria2004,10073
5ŚliwińskiPiotr Jakub2004,9361

Zawisza Bydgoszcz

1BoryszewskiMateusz2004,10602
2BrykSandra2004,9684
3DolskaEmilia2005,10149
4DomagałaTymoteusz2004,10603
5FryczyńskiBartosz2005,10318
6Gil-PilarskaMarta2005,9682
7KarwackaWiktoria2005,9687
8KałużnaMaja2004,9681
9KoperskiDariusz2004,9452
10KowalewskaJulia2004,9677
11KołodziejskiKacper2004,9453
12MickiewiczKacper2004,9679
13PawłowskaMartyna2004,10605
14RodziewiczOlga2004,9683
15SmorawińskiMichał2005,10243
16SuproniakFilip2004,10137
17SłowińskaEmilia2006,10150
18ZasadaDorian2004,9454
19ŁyszczarzEmilia2006,10604

TWDW Warszawa

1CiecieraJulia2005,10325
2DeptułaMarta2004,10592
3FabisiakMaja2005,10588
4SzumowskaZofia Halina2004,9945
5ZawiślakHanna Urszula2004,9944

UKS Bekawianka

1LepeshovFedor2005,10181

UKS Brdów

1StrybelKarolina2005,9915

MKS Dwójka Warszawa

1KurekUrszula2004,9374
2MagierowskiJulian2005,10264

UKS 93 Kraków

1HajdaBartosz2005,9617
2JakóbikKacper2004,9616
3MalkowskaJulia2004,10560
4MaternaWiktoria2005,10558
5RusekWiktor2004,9174
6StępieńBarbara2005,10559
7SzczęchEmilia2005,10114
8WędzichaDawid2005,10112
9ZalmanZuzanna2004,9165

UKS Puma Ostróda

1GolubskiStanisław2005,10567
2JaworskiKacper Mikołaj2004,10566

UKS Szóstka

1GrygielRoksana2004,10617
2JażdżewskaAmelia2007,10618
3JuliaBober2004,10578
4KhlibenkoAnna2004,10376
5NiemczykJulia2005,10585
6OchremukAleksandra2004,9812
7RzepkaZofia2004,9272
8SzwonkaAngelika2004,10445
9Szymańska Natalia2004,9481
10WarachewiczAleksandra2004,9202

UKS Milenium Wrocław

1DębskaMarcelina2005,10556
2FrontczakJulia2005,10557
3JanikKarolina2004,10571
4Morawska Oliwia2005,9896
5OsińskaWiktoria2005,10222
6Stach Hanna2006,10303
7WiśniewskaJulia2005,10570
8WójcikAmelia 2005,10077
9WójcikJulia2005,10078
10ZakrzewskaOliwia2004,10573