ENEA Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych / ENEA Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych
2020-08-13 | 2020-08-16
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.


AZS UMK Toruń

1BajeńskiCezary2004,9523
2BarańskaAleksandra2005,10170
3CylkaJulia2004,10404
4DylewskiKonrad2004,9535
5DąbrowskaGabriela2005,9531
6GębickaAlicja2004,9521
7HakobyanJulia2004,10375
8IwańskaWiktoria2004,10406
9JaworskiFilip2004,9534
10KardasMaksymilian2004,9529
11KoprowskiKarol2014,9520
12KozłowskiMateusz2004,9524
13KrawczykJakub2004,9527
14LewandowskaNicola2006,10616
15LewandowskaWiktoria2005,10171
16LinowskaMartyna2004,10408
17LipertowiczWeronika2004,10411
18NarożniakAmelia2005,10173
19OsińskiIgor2005,10174
20Pawłowska Amelia2005,9935
21RaśSzymon2005,10192
22StałęgaKinga2005,9532
23SzkopińskiRobert2004,9738
24TomczukKrzysztof2004,9737
25WachnickaJulia2006,10370
26WachnickiArkadiusz2004,10405
27WeichhausMartin2005,10176
28WielgusJakub2005,9739
29WiśniewskaMartyna2004,9522
30WyrzykowskaNicloa2005,10175
31ZapałowskiRayan2005,10188

AZS AWFiS Gdańsk

1GrygielRoksana2004,10617
2GuzyHubert2005,9669
3JuliaBober2004,10578
4KhlibenkoAnna2004,10376
5KlimaszewskiJan2004,10064
6MajewskiJakub2004,10358
7OchremukAleksandra2004,9812
8RzepkaZofia2004,9272
9SerafinSylwester2005,10058
10StroykRemigiusz2004,9671
11SzwonkaAngelika2004,10445
12Szymańska Natalia2004,9481
13WarachewiczAleksandra2004,9202

AZS AWF Gorzów Wlkp.

1BubieńZuzanna2004,9405
2JankowskaJulita2005,9928
3KorżownikZuzanna2005,9959
4MałeckiSzymon2004,9401
5NiezborałaPaweł2004,9403
6PrętkiJakub2004,9402

AZS AWF Kraków

1MalkowskaJulia2004,10560
2RusekWiktor2004,9174
3ZalmanZuzanna2004,9165

AZS AWF Poznań

1KrukowskaZofia2004,9216

AZS Szczecin

1BagniakPiotr2005,10097
2BrasławskiSergiusz2004,9320
3BłonkaJoachim2005,9841
4HopaDawid2005,9845
5IwanówMichał2005,10614
6JabłońskiKacper2005,9860
7KajtowskiMateusz2005,9844
8KusiowskaKinga2005,9843
9MateńkoKacper2004,9701
10TaczekJan2005,9842
11TaczekMaria2004,9840
12ŁadnaMagdalena2005,10247

AZS Wratislavia

1Dzięgała-CzerwińskaAnna2004,10248
2HruszowiecSzymon2005,10382
3NakoniecznyWiktor2004,10442
4RańdaMichał2004,10258
5WołosińskaAlicja2004,9206

AZS UW Warszawa

1BorysJulia2004,9925
2GradWeronika2004,10554
3KrólKonstancja2004,10294
4PawelecInga2005,10315
5RogalaMaja2005,10317
6RóżyckaKarolina2004,10555
7WachowiczBeata2005,10314
8ŁempickaAleksandra2005,10316

BKW Bydgoszcz

1CiechnaJulia2004,9383
2KarlJagoda2004,9384
3MatysekMartyna2005,10158
4SmykMartyna2004,9694
5StrzyżewskaAleksadra2004,9695

BTW Bydgoszcz

1BoryszewskiMateusz2004,10602
2BrzezińskiIgor2004,10506
3DolskaEmilia2005,10149
4DomagałaTymoteusz2004,10603
5GawrysiakOliwia2004,9947
6JaworskiMarcin2004,10594
7KałużnaMaja2004,9681
8KoperskiDariusz2004,9452
9KotopkaAgnieszka2005,10136
10KowalewskaJulia2004,9677
11KołodziejskiKacper2004,9453
12MarciniakDominik2004,9286
13MaćkowiakDawid2004,10505
14PawłowskaMartyna2004,10605
15PlucińskaMonika2005,10135
16RodziewiczOlga2004,9683
17SuproniakFilip2004,10137
18SwobodzińskiFilip2005,9689
19TykwińskiKacper2005,9444
20TykwińskiPaweł2004,9443

Drakkar Gdańsk

1GałęzaDaniel2004,9298
2NeumannAlicja2004,10075
3NeumannLaura2004,10076
4StankiewiczSzymon2004,9191

KTW Kalisz

1BielakMateusz2005,9822
2BoraDamian2004,10043
3ChlebioDominik2004,9197
4ChrzanowskiAleksander2005,10380
5DobrochTomasz2004,10044
6EberchartAdriana2004,9788
7GraczykowskaDaria2004,9792
8KliberBartosz2005,10047
9KornackiAdam2004,10180
10MistrzakNadia2004,10611
11OwsianySzymon2004,10561
12SenderackiKonrad2004,9507
13WawrzyniakAleksandra2005,10037

LOTTO Bydgostia

1BanduraKacper2004,10525
2BolińskiIgor2004,10526
3CzubakOliwier2005,10144
4EchaustMagdalena2005,9756
5FranczakOliwier2004,10599
6Gil-PilarskaMarta2005,9682
7GwitWojciech2004,10478
8GłowackiKamil2004,10598
9JanikPaweł2004,10601
10JasieckiMilan2004,10600
11KrólKacper2004,10528
12LepeshovFedor2005,10181
13MalickaNatasha2004,9094
14MichalakNatalia2004,10479
15MiszczykArtur2005,10305
16NowickaMaja2004,10537
17OdejewskaEmilia2004,9732
18PatalasMikołaj2004,10480
19PaulKlaudia2004,10530
20PączkaPaweł2004,10531
21RaczkowiakZuzanna2005,10532
22ReszczyńskiFranciszek2005,10597
23RybickiTomasz2004,10477
24SzamlewskiPiotr2004,10533
25SzczepaniakFilip2004,10534
26ŻurawskiOskar2004,10536

MOS Ełk

1AkackiMarcin2005,9955
2GłuchowskaAmelia2004,9909
3PietrewiczPrzemysław2005,9949
4SerokaDawid2003,8795
5ŻukowskaMaria2004,9490

KW PEGAZ Wrocław

1KołodziejczykJaukub2005,10575
2MalinowskiIgor2004,10299
3PawłowskiKacper2005,10213
4SyposzDominik2006,10212
5Zajączkowski Wojciech 2005,10214

Polonia Poznań

1DudekMaksym2005,9500
2KalinowskaEmilia2004,9122
3PaluszakMarcelina2004,9458
4PrzybylskiOskar2005,9973
5ŚliwaSergiusz2005,9154

Posnania RBW Poznań

1BaranowskiPiotr2005,10298
2BorysewiczJakub2004,9676
3CzekanowiczIgor2004,9509
4DanielewiczMaksymilian2006,10286
5GenerowiczZofia2004,9919
6GierszewskaAleksandra2005,9775
7HandkeNatalia2004,9213
8HauAleksandra2004,9414
9JackowiakBartłomiej2004,9408
10JażemskiJakub2005,9881
11Jurkowski Igor2005,9960
12KaczmarekOliwier2004,9882
13KaraszewskaAmelia2005,9774
14KaźmierowskaWiktoria2005,9503
15Kozłowska Zofia2005,9508
16LamperskiKamil2005,10378
17LewandowskiWojciech2005,10016
18LutyKarolina2005,10342
19NolberczakDaria2004,9363
20NosalGabriela2004,10312
21NowakWiktoria2005,9776
22Nowak Nikodem2005,10285
23NowakowskiWitold2004,9880
24PrankeMichał2004,9511
25RodakKrzysztof2005,10018
26SaburSelin2005,10596
27SiatkaMaciej2004,10402
28StefaniakGabriela2005,9505
29SuszkaJacek2004,9504
30WojciechowskiMateusz 2007,10545
31WoźniakAgata2004,9223
32ZwierciadłowskaJulia2004,9514
33ŚmigielskaZofia2004,10433

PTW Płock

1KalinowskiJakub2005,9634
2NowakowskaKinga2007,10569
3OssowskiWiktor2004,10141
4SupełFilip2005,9642
5WiśniewskiOliwier2004,9639

Tryton Poznań

1PianaIgor2004,9471
2WiśniewskiMarek2005,9151

KW 1904 Poznań

1HoffmannGrzegorz2004,9583
2JakuszkoKinga2005,9964
3KozłowskaJoanna2004,10268
4KubiakTacjana 2004,10269
5SzeszułaMagdalena2004,9124

WIR Iława

1BakirzyńskiMichał2005,10189
2JeżyńskiMateusz2004,9003
3RyśJakub2004,9314
4SaganAleksandra2005,9761

Wisła Grudziądz

1BrzostowskiMikołaj2005,9749
2KałużnyTymon2004,9427
3Klucznik Julia2005,10324
4KornackiAdrian2004,10607
5LendzionMateusz2004,10606
6StrzelczykDominik2005,9752
7WitkowskaMartyna2005,10326
8ZdrojewskaMaja2004,10276

WTW Warszawa

1AmbrożekKarolina2004,9958
2BrywczyńskaHelena2004,10584
3DrzewieckiJan Kajetan2004,10291
4DąbrowskaBarbara2005,10582
5FaconJulia2004,9325
6GraczykMaja2004,10182
7HassaJakub2004,9891
8JabłońskaLiwia2004,9758
9KotMikołaj2004,10154
10KozłowskaMilena2004,9892
11KośkaFilip2005,9924
12KujawskaAntonina2004,10583
13KurekUrszula2004,9374
14MadałaMateusz2004,9923
15PyczotMateusz2004,9470
16RomaniukMagdalena2005,10254
17SobieskaKacper2005,9893
18SzkupAntoni2004,10289
19WierzbickiJerzy2004,10612
20WłodarczykNoemi2004,10252

WTW Włocławek

1GęsickaJulia2004,9365
2KlasińskaWeronika 2004,9359
3KlasińskaWiktoria 2004,9360
4ZającWiktoria2004,10073
5ŚliwińskiPiotr Jakub2004,9361

Zawisza Bydgoszcz

1BrykSandra2004,9684
2FryczyńskiBartosz2005,10318
3MickiewiczKacper2004,9679
4SmorawińskiMichał2005,10243
5ZasadaDorian2004,9454

MKS Dwójka Warszawa

1MagierowskiJulian2005,10264
2SzumowskaZofia Halina2004,9945
3ZawiślakHanna Urszula2004,9944

UKS 93 Kraków

1HajdaBartosz2005,9617
2MaternaWiktoria2005,10558
3StępieńBarbara2005,10559
4SzczęchEmilia2005,10114
5WędzichaDawid2005,10112

UKS Puma Ostróda

1GolubskiStanisław2005,10567
2JaworskiKacper Mikołaj2004,10566

UKS Szóstka

1JażdżewskaAmelia2007,10618

UKS Milenium Wrocław

1DębskaMarcelina2005,10556
2FrontczakJulia2005,10557
3JanikKarolina2004,10571
4Morawska Oliwia2005,9896
5OsińskaWiktoria2005,10222
6Stach Hanna2006,10303
7WiśniewskaJulia2005,10570
8WójcikAmelia 2005,10077
9WójcikJulia2005,10078
10ZakrzewskaOliwia2004,10573