ENEA Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych / ENEA Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych
2020-08-13 | 2020-08-16
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.
Tryb widoku:
1 4+KJM | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Kluby | Zawodnicy | Trenerzy | Zgłoszono/zmodyfikowano | |||||
1 |
AZS AWFiS Gdańsk |
-----
zawodnik bez licencji
10376 Khlibenko Anna 2004 9202 Warachewicz Aleksandra 2004 |
Bykowski T. śr. wieku: 1022 |
2020-08-05 10:06:26 2020-08-13 09:39:37 |
|||||
2 |
Posnania RBW Poznań |
9414
Hau Aleksandra
2004
10433 Śmigielska Zofia 2004 ----- zawodnik bez licencji |
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 20 |
2020-08-02 10:16:57 2020-08-06 13:36:35 |
|||||
3 |
AZS UMK Toruń |
-----
zawodnik bez licencji
10171 Lewandowska Wiktoria 2005 10175 Wyrzykowska Nikola 2005 10411 Lipertowicz Weronika 2004 |
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 520 |
2020-08-05 08:16:43 2020-08-06 13:58:43 |
|||||
4 |
UKS Milenium Wrocław |
-----
zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji ----- zawodnik bez licencji |
Gancarz E. śr. wieku: 2024 |
2020-08-03 09:45:17 2020-08-03 09:47:05 |
|||||
5 |
AZS AWF Warszawa |
-----
zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji 10334 Waśkiewicz Klaudia 2005 ----- zawodnik bez licencji |
Sakowski A. Brodziak M. śr. wieku: 1522 |
2020-08-06 21:35:40 2020-08-12 22:43:24 |
|||||
6 |
WTW Warszawa |
-----
zawodnik bez licencji
10583 Kujawska Antonina 2004 10582 Dąbrowska Barbara 2005 ----- zawodnik bez licencji |
śr. wieku: 1021 |
2020-08-05 18:51:23 2020-08-06 17:30:21 |
2 2xKJM | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Kluby | Zawodnicy | Trenerzy | Zgłoszono/zmodyfikowano | |||||
1 |
AZS AWFiS Gdańsk |
10617
Grygiel Roksana
2004
----- zawodnik bez licencji |
śr. wieku: 1022 |
2020-08-05 10:08:11 2020-08-13 09:37:47 |
|||||
2 |
AZS AWFiS Gdańsk |
-----
zawodnik bez licencji
9505 Stefaniak Gabriela 2005 |
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 1021 | 2020-08-02 10:17:37 | |||||
3 |
KW PEGAZ Wrocław |
9792
Graczykowska Daria
2004
----- zawodnik bez licencji |
śr. wieku: 1022 | 2020-08-03 17:36:05 | |||||
4 |
KW 1904 Poznań |
9124
Szeszuła Magdalena
2004
----- zawodnik bez licencji |
Kalet S. śr. wieku: 1022 | 2020-07-28 22:03:56 | |||||
5 |
KW 1904 Poznań |
-----
zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji |
Kalet S. śr. wieku: 2024 | 2020-07-28 22:04:24 | |||||
6 |
AZS Szczecin |
9840
Taczek Maria
2004
9843 Kusiowska Kinga 2005 |
śr. wieku: 19 | 2020-08-05 21:13:22 | |||||
7 |
AZS Wratislavia |
-----
zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji |
śr. wieku: 2024 | 2020-08-05 07:43:42 | |||||
8 |
AZS AWF Gorzów Wlkp. |
-----
zawodnik bez licencji
9959 Korżownik Zuzanna 2005 |
Zastawa-Schodowska P. śr. wieku: 1021 | 2020-08-01 15:41:59 | |||||
9 |
AZS UMK Toruń |
9532
Stałęga Kinga
2005
9935 Pawłowska Amelia 2005 |
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 19 | 2020-08-05 08:17:30 | |||||
10 |
BTW Bydgoszcz |
10135
Plucińska Monika
2005
10136 Kotopka Agnieszka 2005 |
Chmara A. śr. wieku: 19 |
2020-08-03 17:37:59 2020-08-12 15:41:37 |
|||||
11 |
Bydgostia |
-----
zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji |
Lemańczyk L. Glaza P. śr. wieku: 2024 | 2020-08-02 19:24:25 | |||||
12 |
AZS AWFiS Gdańsk |
9272
Rzepka Zofia
2004
----- zawodnik bez licencji |
śr. wieku: 1022 | 2020-08-05 10:07:25 | |||||
13 |
Wisła Grudziądz |
10324
Klucznik Julia
2005
10276 Zdrojewska Maja 2004 |
Błoch J. Zieliński Krzysztof K. śr. wieku: 19 | 2020-08-06 22:26:29 | |||||
14 |
MOS Ełk |
-----
zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji |
śr. wieku: 2024 | 2020-08-04 11:03:41 |
3 2-KJM | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Kluby | Zawodnicy | Trenerzy | Zgłoszono/zmodyfikowano | |||||
1 |
Posnania RBW Poznań |
10312
Nosal Gabriela
2004
9223 Woźniak Agata 2004 |
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 20 |
2020-08-02 10:19:05 2020-08-06 13:36:56 |
|||||
2 |
UKS 93 Kraków |
-----
zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji |
śr. wieku: 2024 | 2020-08-05 14:39:31 | |||||
3 |
AZS AWF Kraków |
-----
zawodnik bez licencji
10559 Stępień Barbara 2005 |
śr. wieku: 1021 | 2020-08-05 14:40:19 | |||||
4 |
AZS UMK Toruń |
-----
zawodnik bez licencji
10375 Hakobyan Julia 2004 |
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 1022 | 2020-08-05 08:17:56 | |||||
5 |
Drakkar Gdańsk |
-----
zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji |
Bykowski T. Sobczak A. śr. wieku: 2024 | 2020-07-31 15:03:53 | |||||
6 |
BTW Bydgoszcz |
10149
Dolska Emilia
2005
----- zawodnik bez licencji |
Klawitter M. śr. wieku: 1021 |
2020-08-03 21:06:24 2020-08-13 09:53:23 |
|||||
7 |
Zawisza Bydgoszcz |
-----
zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji |
Klawitter M. śr. wieku: 2024 |
2020-08-03 21:07:02 2020-08-13 09:53:38 |
|||||
8 |
WTW Włocławek |
-----
zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji |
śr. wieku: 2024 | 2020-07-27 13:20:14 |
4 4x+KJM | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Kluby | Zawodnicy | Trenerzy | Zgłoszono/zmodyfikowano | |||||
1 |
AZS UMK Toruń |
9522
Wiśniewska Martyna
2004
----- zawodnik bez licencji ----- zawodnik bez licencji |
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 1022 |
2020-08-05 08:22:46 2020-08-13 09:25:23 |
|||||
2 |
AZS AWFiS Gdańsk |
-----
zawodnik bez licencji
10617 Grygiel Roksana 2004 ----- zawodnik bez licencji |
śr. wieku: 1022 |
2020-08-05 10:09:27 2020-08-13 09:40:45 |
|||||
3 |
Posnania RBW Poznań |
9213
Handke Natalia
2004
9776 Nowak Wiktoria 2005 9774 Karaszewska Amelia 2005 ----- zawodnik bez licencji |
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 520 | 2020-08-02 10:19:47 | |||||
4 |