ENEA Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych / ENEA Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych
2020-08-13 | 2020-08-16
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.


1 4+KJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWFiS Gdańsk
9481 Szymańska Natalia 2004
10376 Khlibenko Anna 2004
10578 Julia Bober 2004
9202 Warachewicz Aleksandra 2004
10618 Jażdżewska Amelia 2007
Bykowski T.
2
Posnania RBW Poznań
9414 Hau Aleksandra 2004
10433 Śmigielska Zofia 2004
9919 Generowicz Zofia 2004
9514 Zwierciadłowska Julia 2004
10286 Danielewicz Maksymilian 2006
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P.
3
AZS UMK Toruń
----- zawodnik bez licencji
10171 Lewandowska Wiktoria 2005
10175 Wyrzykowska Nikola 2005
10411 Lipertowicz Weronika 2004
10370 Wachnicka Julia 2006
Robaszkiewicz A.
4
UKS Milenium Wrocław
10570 Wiśniewska Julia 2005
10571 Janik Karolina 2004
10557 Frontczak Julia 2005
10556 Dębska Marcelina 2005
10573 Zakrzewska Oliwia 2004
Gancarz E.
5
WRC Warszawa
9948 Zmelonek-Mulligan Lena Leokadia 2005
9954 Gierasimiuk Maja 2004
10334 Waśkiewicz Klaudia 2005
9647 Górzyńska Weronika 2005
10156 Juraszyńska Maryla 2006
Sakowski A. Brodziak M.
6
WTW Warszawa
9958 Ambrożek Karolina 2004
10583 Kujawska Antonina 2004
10582 Dąbrowska Barbara 2005
10252 Włodarczyk Noemi 2004
9758 Jabłońska Liwia 2004
2 2xKJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWFiS Gdańsk
10617 Grygiel Roksana 2004
9812 Ochremuk Aleksandra 2004
2
Posnania RBW Poznań
9363 Nolberczak Daria 2004
9505 Stefaniak Gabriela 2005
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P.
3
KTW Kalisz
9792 Graczykowska Daria 2004
10037 Wawrzyniak Aleksandra 2005
4
KW 1904 Poznań
9124 Szeszuła Magdalena 2004
10269 Kubiak Tacjana 2004
Kalet S.
5
KW 1904 Poznań
10268 Kozłowska Joanna 2004
9964 Jakuszko Kinga 2005
Kalet S.
6
AZS Szczecin
9840 Taczek Maria 2004
9843 Kusiowska Kinga 2005
7
AZS Wratislavia
10248 Dzięgała-Czerwińska Anna 2004
9206 Wołosińska Alicja 2004
8
AZS AWF Gorzów Wlkp.
9928 Jankowska Julita 2005
9959 Korżownik Zuzanna 2005
Zastawa-Schodowska P.
9
AZS UMK Toruń
9532 Stałęga Kinga 2005
9935 Pawłowska Amelia 2005
Robaszkiewicz A.
10
BTW Bydgoszcz
10135 Plucińska Monika 2005
10136 Kotopka Agnieszka 2005
Chmara A.
11
LOTTO Bydgostia
9756 Echaust Magdalena 2005
10537 Nowicka Maja 2004
Lemańczyk L. Glaza P.
12
AZS AWFiS Gdańsk
9272 Rzepka Zofia 2004
10445 Szwonka Angelika 2004
13
Wisła Grudziądz
10324 Klucznik Julia 2005
10276 Zdrojewska Maja 2004
Błoch J. Zieliński Krzysztof K.
14
MOS Ełk
9490 Żukowska Maria 2004
9909 Głuchowska Amelia 2004
3 2-KJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10312 Nosal Gabriela 2004
9223 Woźniak Agata 2004
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P.
2
AZS AWF Kraków
10560 Malkowska Julia 2004
9165 Zalman Zuzanna 2004
3
UKS 93 Kraków
10558 Materna Wiktoria 2005
10559 Stępień Barbara 2005
4
AZS UMK Toruń
10170 Barańska Aleksandra 2005
10375 Hakobyan Julia 2004
Robaszkiewicz A.
5
Drakkar Gdańsk
10075 Neumann Alicja 2004
10076 Neumann Laura 2004
Bykowski T. Sobczak A.
6
BTW Bydgoszcz
10149 Dolska Emilia 2005
10605 Pawłowska Martyna 2004
Klawitter M.
7
BTW Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji
9681 Kałużna Maja 2004
Klawitter M.
8
WTW Włocławek
9360 Klasińska Wiktoria 2004
9359 Klasińska Weronika 2004
4 4x+KJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS UMK Toruń
9522 Wiśniewska Martyna 2004
10406 Iwańska Wiktoria 2004
10408 Linowska Martyna 2004
10404 Cylka Julia 2004
10616 Lewandowska Nicola 2006
Robaszkiewicz A.
2
AZS AWFiS Gdańsk
9812 Ochremuk Aleksandra 2004
10617 Grygiel Roksana 2004
10578 Julia Bober 2004
----- zawodnik bez licencji
10618 Jażdżewska Amelia 2007
3
Posnania RBW Poznań
9213 Handke Natalia 2004
9776 Nowak Wiktoria 2005
9774 Karaszewska Amelia 2005
9503 Kaźmierowska Wiktoria 2005
10286 Danielewicz Maksymilian 2006
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P.
4
AZS UMK Toruń
9531 Dąbrowska Gabriela 2005
9525 Kocińska Aleksandra 2004
9521 Gębicka Alicja 2004
10173 Narożniak Amelia 2005
10370 Wachnicka Julia 2006
Robaszkiewicz A.
5
LOTTO Bydgostia
10530 Paul Klaudia 2004
10532 Raczkowiak Zuzanna 2005
10479 Michalak Natalia 2004
9732 Odejewska Emilia 2004
10597 Reszczyński Franciszek 2005
Glaza P.
6
UKS Milenium Wrocław
10222 Osińska Wiktoria 2005
10078 Wójcik Julia 2005
10077 Wójcik Amelia 2005
9896 Morawska Oliwia 2005
10303 Stach Hanna 2006
Gancarz E.
7