ENEA Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych / ENEA Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych
2020-08-13 | 2020-08-16
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.


1 4+KJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
UKS Szóstka
9481 Szymańska Natalia 2004
10376 Khlibenko Anna 2004
10578 Julia Bober 2004
9202 Warachewicz Aleksandra 2004
10618 Jażdżewska Amelia 2007
Bykowski T.
2
Posnania RBW Poznań
9414 Hau Aleksandra 2004
10433 Śmigielska Zofia 2004
9919 Generowicz Zofia 2004
9514 Zwierciadłowska Julia 2004
10286 Danielewicz Maksymilian 2006
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P.
3
AZS UMK Toruń
9934 Malinowska Zofia 2005
10171 Lewandowska Wiktoria 2005
10175 Wyrzykowska Nicloa 2005
10411 Lipertowicz Weronika 2004
10370 Wachnicka Julia 2006
Robaszkiewicz A.
4
UKS Milenium Wrocław
10570 Wiśniewska Julia 2005
10571 Janik Karolina 2004
10557 Frontczak Julia 2005
10556 Dębska Marcelina 2005
10573 Zakrzewska Oliwia 2004
Gancarz E.
5
WRC Warszawa
9948 Zmelonek-Mulligan Lena Leokadia 2005
9954 Gierasimiuk Maja 2004
10334 Waśkiewicz Klaudia 2005
9647 Górzyńska Weronika 2005
10156 Juraszyńska Maryla 2006
Sakowski A. Brodziak M.
6
WTW Warszawa
9958 Ambrożek Karolina 2004
10583 Kujawska Antonina 2004
10582 Dąbrowska Barbara 2005
10252 Włodarczyk Noemi 2004
9758 Jabłońska Liwia 2004
2 2xKJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
UKS Szóstka
10617 Grygiel Roksana 2004
9812 Ochremuk Aleksandra 2004
2
Posnania RBW Poznań
9363 Nolberczak Daria 2004
9505 Stefaniak Gabriela 2005
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P.
3
KTW Kalisz
9792 Graczykowska Daria 2004
10037 Wawrzyniak Aleksandra 2005
4
KW 1904 Poznań
9124 Szeszuła Magdalena 2004
10269 Kubiak Tacjana 2004
Kalet S.
5
KW 1904 Poznań
10268 Kozłowska Joanna 2004
9964 Jakuszko Kinga 2005
Kalet S.
6
AZS Szczecin
9840 Taczek Maria 2004
9843 Kusiowska Kinga 2005
7
AZS Wratislavia
10248 Dzięgała-Czerwińska Anna 2004
9206 Wołosińska Alicja 2004
8
AZS AWF Gorzów Wlkp.
9928 Jankowska Julita 2005
9959 Korżownik Zuzanna 2005
Zastawa-Schodowska P.
9
AZS UMK Toruń
9532 Stałęga Kinga 2005
9935 Pawłowska Amelia 2005
Robaszkiewicz A.
10
BTW Bydgoszcz
10135 Plucińska Monika 2005
10136 Kotopka Agnieszka 2005
Chmara A.
11
LOTTO Bydgostia
9756 Echaust Magdalena 2005
10537 Nowicka Maja 2004
Lemańczyk L. Glaza P.
12
UKS Szóstka
9272 Rzepka Zofia 2004
10445 Szwonka Angelika 2004
13
Wisła Grudziądz
10324 Klucznik Julia 2005
10276 Zdrojewska Maja 2004
Błoch J. Zieliński Krzysztof K.
14
MOS Ełk
9490 Żukowska Maria 2004
9909 Głuchowska Amelia 2004
3 2-KJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10312 Nosal Gabriela 2004
9223 Woźniak Agata 2004
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P.
2
UKS 93 Kraków
10560 Malkowska Julia 2004
9165 Zalman Zuzanna 2004
3
UKS 93 Kraków
10558 Materna Wiktoria 2005
10559 Stępień Barbara 2005
4
AZS UMK Toruń
10170 Barańska Aleksandra 2005
10375 Hakobyan Julia 2004
Robaszkiewicz A.
5
Drakkar Gdańsk
10075 Neumann Alicja 2004
10076 Neumann Laura 2004
Bykowski T. Sobczak A.
6
Zawisza Bydgoszcz
10149 Dolska Emilia 2005
10605 Pawłowska Martyna 2004
Klawitter M.
7
Zawisza Bydgoszcz
9687 Karwacka Wiktoria 2005
9681 Kałużna Maja 2004
Klawitter M.
8
WTW Włocławek
9360 Klasińska Wiktoria 2004
9359 Klasińska Weronika 2004
4 4x+KJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS UMK Toruń
9522 Wiśniewska Martyna 2004
10406 Iwańska Wiktoria 2004
10408 Linowska Martyna 2004
10404 Cylka Julia 2004
10616 Lewandowska Nicola 2006
Robaszkiewicz A.
2
UKS Szóstka
9812 Ochremuk Aleksandra 2004
10617 Grygiel Roksana 2004
10578 Julia Bober 2004
10585 Niemczyk Julia 2005
10618 Jażdżewska Amelia 2007
3
Posnania RBW Poznań
9213 Handke Natalia 2004
9776 Nowak Wiktoria 2005
9774 Karaszewska Amelia 2005
9503 Kaźmierowska Wiktoria 2005
10286 Danielewicz Maksymilian 2006
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P.
4
AZS UMK Toruń
9531 Dąbrowska Gabriela 2005
9525 Kocińska Aleksandra 2004
9521 Gębicka Alicja 2004
10173 Narożniak Amelia 2005
10370 Wachnicka Julia 2006
Robaszkiewicz A.
5
LOTTO Bydgostia
10530 Paul Klaudia 2004
10532 Raczkowiak Zuzanna 2005
10479 Michalak Natalia 2004
9732 Odejewska Emilia 2004
10597 Reszczyński Franciszek 2005
Glaza P.
6
UKS Milenium Wrocław
10222 Osińska Wiktoria 2005
10078 Wójcik Julia 2005
10077 Wójcik Amelia 2005
9896 Morawska Oliwia 2005
10303 Stach Hanna 2006
Gancarz E.
7
Zawisza Bydgoszcz
9683 Rodziewicz Olga 2004
9677 Kowalewska Julia 2004
9684 Bryk Sandra 2004
9682 Gil-Pilarska Marta 2005
10604 Łyszczarz Emilia 2006
Klawitter M.
8
AZS UW Warszawa
10554 Grad Weronika 2004
10314 Wachowicz Beata 2005
10317 Rogala Maja 2005
10316 Łempicka Aleksandra 2005
10294 Król Konstancja 2004
Borys R.
9
WTW Warszawa
10254 Romaniuk Magdalena 2005
10182 Graczyk Maja 2004
9892 Kozłowska Milena 2004
9325 Facon Julia 2004
9758 Jabłońska Liwia 2004
5 1xKJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
WIR Iława
9761 Sagan Aleksandra 2005
2
Posnania RBW Poznań
9505 Stefaniak Gabriela 2005 Abrahamczyk M. Abrahamczyk P.
3
Polonia Poznań
9458 Paluszak Marcelina 2004
4
Polonia Poznań
9966 Krupka Julia 2004
5
Polonia Poznań
9122 Kalinowska Emilia 2004
6
AZS AWF Poznań
9216 Krukowska Zofia 2004 Kamola B.
7
KTW Kalisz
9788 Eberchart Adriana 2004
8
Tryton Poznań
9991 Krężel Zuzanna 2005 Filipek A.
9
UKS 93 Kraków
10114 Szczęch Emilia 2005
10
AZS Szczecin
9840 Taczek Maria 2004
11
AZS Szczecin
9843 Kusiowska Kinga 2005
12
AZS Szczecin
10247 Ładna Magdalena 2005
13
AZS Wratislavia
9206 Wołosińska Alicja 2004
14
AZS Wratislavia
10248 Dzięgała-Czerwińska Anna 2004
15
AZS AWF Gorzów Wlkp.
9405 Bubień Zuzanna 2004 Zastawa-Schodowska P.
16
AZS UMK Toruń
9532 Stałęga Kinga 2005 Robaszkiewicz A.
17
BKW Bydgoszcz
9383 Ciechna Julia 2004
18
BTW Bydgoszcz
9947 Gawrysiak Oliwia 2004 Chmara A.
19
Gopło Kruszwica
10220 Łuczka Wiktoria 2005 Januszek R.
20
LOTTO Bydgostia
9094 Malicka Natasha 2004 Bełka - Siemion A.
21
MKS Dwójka Warszawa
9374 Kurek Urszula 2004 Zieliński M.
22
UKS Szóstka
9272 Rzepka Zofia 2004
23
Wisła Grudziądz
10324 Klucznik Julia 2005 Zieliński Krzysztof K.
24
Wisła Grudziądz
10276 Zdrojewska Maja 2004 Błoch J. Zieliński Krzysztof K.
25
Wisła Grudziądz
10326 Witkowska Martyna 2005 Szarszewski P.
26
MOS Ełk
9490 Żukowska Maria 2004
27
MOS Ełk
9909 Głuchowska Amelia 2004
28
WTW Włocławek
9365 Gęsicka Julia 2004
29
WTW Włocławek
10073 Zając Wiktoria 2004
30
UKS Brdów
9915 Strybel Karolina 2005 Mikołajczyk B.
31
TWDW Warszawa
10588 Fabisiak Maja 2005
32
AZS UW Warszawa
9925 Borys Julia 2004 Borys R.
6 4-KJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
UKS Szóstka
9202 Warachewicz Aleksandra 2004
9481 Szymańska Natalia 2004
10376 Khlibenko Anna 2004
10445 Szwonka Angelika 2004
2
Posnania RBW Poznań
10312 Nosal Gabriela 2004
10433 Śmigielska Zofia 2004
9363 Nolberczak Daria 2004
9223 Woźniak Agata 2004
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P.
3
Posnania RBW Poznań
9414 Hau Aleksandra 2004
9508 Kozłowska Zofia 2005
9919 Generowicz Zofia 2004
9514 Zwierciadłowska Julia 2004
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P.
4
UKS 93 Kraków
10558 Materna Wiktoria 2005
9165 Zalman Zuzanna 2004
10560 Malkowska Julia 2004
10559 Stępień Barbara 2005
5
AZS UMK Toruń
10170 Barańska Aleksandra 2005
10171 Lewandowska Wiktoria 2005
9531 Dąbrowska Gabriela 2005
10411 Lipertowicz Weronika 2004
Robaszkiewicz A.
6
AZS UMK Toruń
9525 Kocińska Aleksandra 2004
9521 Gębicka Alicja 2004
10408 Linowska Martyna 2004
10173 Narożniak Amelia 2005
Robaszkiewicz A.
7 4x-KJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KW 1904 Poznań
9124 Szeszuła Magdalena 2004
10269 Kubiak Tacjana 2004
9964 Jakuszko Kinga 2005
10268 Kozłowska Joanna 2004
Kalet S.
2
AZS UMK Toruń
9934 Malinowska Zofia 2005
10175 Wyrzykowska Nicloa 2005
10375 Hakobyan Julia 2004
9935 Pawłowska Amelia 2005
Robaszkiewicz A.
3
BKW Bydgoszcz
9694 Smyk Martyna 2004
10158 Matysek Martyna 2005
9384 Karl Jagoda 2004
9695 Strzyżewska Aleksadra 2004
4
LOTTO Bydgostia
10530 Paul Klaudia 2004
10532 Raczkowiak Zuzanna 2005
10479 Michalak Natalia 2004
9732 Odejewska Emilia 2004
Glaza P.
5
TWDW Warszawa
10325 Cieciera Julia 2005
9944 Zawiślak Hanna Urszula 2004
10592 Deptuła Marta 2004
9945 Szumowska Zofia Halina 2004
6
AZS UW Warszawa
10315 Pawelec Inga 2005
10314 Wachowicz Beata 2005
10555 Różycka Karolina 2004
9925 Borys Julia 2004
Borys R.
8 8+KJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10596 Sabur Selin 2005
10342 Luty Karolina 2005
9503 Kaźmierowska Wiktoria 2005
9774 Karaszewska Amelia 2005
9775 Gierszewska Aleksandra 2005
9508 Kozłowska Zofia 2005
9776 Nowak Wiktoria 2005
9213 Handke Natalia 2004
10312 Nosal Gabriela 2004
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P.
2
UKS Milenium Wrocław
10303 Stach Hanna 2006
10571 Janik Karolina 2004
10570 Wiśniewska Julia 2005
10557 Frontczak Julia 2005
10556 Dębska Marcelina 2005
10222 Osińska Wiktoria 2005
10078 Wójcik Julia 2005
10077 Wójcik Amelia 2005
9896 Morawska Oliwia 2005
Gancarz E.
3
Zawisza Bydgoszcz
9681 Kałużna Maja 2004
9687 Karwacka Wiktoria 2005
10605 Pawłowska Martyna 2004
10149 Dolska Emilia 2005
9683 Rodziewicz Olga 2004
9684 Bryk Sandra 2004
9682 Gil-Pilarska Marta 2005
9677 Kowalewska Julia 2004
10604 Łyszczarz Emilia 2006
Klawitter M.
4
WRC Warszawa
9646 Talarowska Maja Jadwiga 2005
10587 Gierasimiuk Kaja 2004
9948 Zmelonek-Mulligan Lena Leokadia 2005
10338 Żukowska Maja 2005
10586 Gawędzka Małgorzata 2005
9954 Gierasimiuk Maja 2004
10334 Waśkiewicz Klaudia 2005
9647 Górzyńska Weronika 2005
10156 Juraszyńska Maryla 2006
Sakowski A. Brodziak M.
5
WTW Warszawa
10584 Brywczyńska Helena 2004
9758 Jabłońska Liwia 2004
10252 Włodarczyk Noemi 2004
10254 Romaniuk Magdalena 2005
10583 Kujawska Antonina 2004
10582 Dąbrowska Barbara 2005
10182 Graczyk Maja 2004
9325 Facon Julia 2004
9958 Ambrożek Karolina 2004
9 4+MJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10239 Mikołajczyk Jakub 2004
9676 Borysewicz Jakub 2004
10285 Nowak Nikodem 2005
9960 Jurkowski Igor 2005
10286 Danielewicz Maksymilian 2006
Hoffmann M. Nieradka .
2
KTW Kalisz
9197 Chlebio Dominik 2004
10561 Owsiany Szymon 2004
9822 Bielak Mateusz 2005
10047 Kliber Bartosz 2005
10611 Mistrzak Nadia 2004
Trzmiel M.
3
AZS AWFiS Gdańsk
9669 Guzy Hubert 2005
10064 Klimaszewski Jan 2004
10358 Majewski Jakub 2004
9671 Stroyk Remigiusz 2004
10302 Leśkow Tomasz 2004
4
AZS UMK Toruń
9738 Szkopiński Robert 2004
9739 Wielgus Jakub 2005
9520 Koprowski Karol 2014
9740 Malinowski Stanisław 2004
10370 Wachnicka Julia 2006
Radkowski T.
5
BTW Bydgoszcz
9286 Marciniak Dominik 2004
9443 Tykwiński Paweł 2004
9444 Tykwiński Kacper 2005
10594 Jaworski Marcin 2004
9947 Gawrysiak Oliwia 2004
Chmara A.
6
KW PEGAZ Wrocław
10214 Zajączkowski Wojciech 2005
10299 Malinowski Igor 2004
10575 Kołodziejczyk Jaukub 2005
10213 Pawłowski Kacper 2005
10212 Syposz Dominik 2006
Gancarz P.
7
LOTTO Bydgostia
10533 Szamlewski Piotr 2004
10477 Rybicki Tomasz 2004
10480 Patalas Mikołaj 2004
10525 Bandura Kacper 2004
10598 Głowacki Kamil 2004
Glaza P.
8
PTW Płock
9642 Supeł Filip 2005
10108 Wysocki Miłosz 2004
10141 Ossowski Wiktor 2004
9639 Wiśniewski Oliwier 2004
10569 Nowakowska Kinga 2007
Sałkowski P.
9
WTW Warszawa
10291 Drzewiecki Jan Kajetan 2004
9923 Madała Mateusz 2004
9891 Hassa Jakub 2004
9470 Pyczot Mateusz 2004
9899 Drzewiecki Jakub 2005
Brodziak D.
10 2xMJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
WIR Iława
10189 Bakirzyński Michał 2005
9003 Jeżyński Mateusz 2004
2
Posnania RBW Poznań
9509 Czekanowicz Igor 2004
9504 Suszka Jacek 2004
Hoffmann M. Nieradka .
3
Posnania RBW Poznań
10378 Lamperski Kamil 2005
10298 Baranowski Piotr 2005
Hoffmann M. Nieradka .
4
Polonia Poznań
9154 Śliwa Sergiusz 2005
9500 Dudek Maksym 2005
5
Tryton Poznań
9151 Wiśniewski Marek 2005
9471 Piana Igor 2004
Filipek A.
6
UKS 93 Kraków
9617 Hajda Bartosz 2005
10112 Wędzicha Dawid 2005
7
AZS Szczecin
9320 Brasławski Sergiusz 2004
9701 Mateńko Kacper 2004
8
AZS Szczecin
10097 Bagniak Piotr 2005
9844 Kajtowski Mateusz 2005
9
AZS Szczecin
9860 Jabłoński Kacper 2005
9842 Taczek Jan 2005
10
AZS Wratislavia
10442 Nakonieczny Wiktor 2004
10258 Rańda Michał 2004
11
AZS AWF Gorzów Wlkp.
9403 Niezborała Paweł 2004
9401 Małecki Szymon 2004
Zastawa-Schodowska P.
12
AZS UMK Toruń
10174 Osiński Igor 2005
9737 Tomczuk Krzysztof 2004
Radkowski T.
13
BTW Bydgoszcz
10505 Maćkowiak Dawid 2004
10595 Ugorek Marcel 2004
Chmara A.
14
Drakkar Gdańsk
9191 Stankiewicz Szymon 2004
9298 Gałęza Daniel 2004
Bykowski T. Sobczak A.
15
LOTTO Bydgostia
10528 Król Kacper 2004
10600 Jasiecki Milan 2004
Glaza P.
16
Wisła Grudziądz
9749 Brzostowski Mikołaj 2005
9752 Strzelczyk Dominik 2005
Zieliński Krzysztof K.
17
Zawisza Bydgoszcz
10243 Smorawiński Michał 2005
9454 Zasada Dorian 2004
18
MOS Ełk
9949 Pietrewicz Przemysław 2005
8795 Seroka Dawid 2003
19
MOS Ełk
9308 Bagiński Jacek 2004
9953 Zyskowski Szymon 2004
20
WTW Warszawa
10249 Renc Arkadiusz 2005
9921 Żelazko Kacper 2005
Brodziak D.
11 2-MJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KTW Kalisz
10043 Bora Damian 2004
9507 Senderacki Konrad 2004
Trzmiel M.
2
UKS 93 Kraków
9616 Jakóbik Kacper 2004
9174 Rusek Wiktor 2004
3
AZS AWFiS Gdańsk
9602 Koss Jakub 2004
10058 Serafin Sylwester 2005
4
AZS UMK Toruń
10405 Wachnicki Arkadiusz 2004
9524 Kozłowski Mateusz 2004
Radkowski T.
5
AZS UMK Toruń
9523 Bajeński Cezary 2004
9529 Kardas Maksymilian 2004
Radkowski T.
6
BTW Bydgoszcz
10506 Brzeziński Igor 2004
9689 Swobodziński Filip 2005
Chmara A.
7
KW PEGAZ Wrocław
10299 Malinowski Igor 2004
10213 Pawłowski Kacper 2005
Gancarz P.
8
Zawisza Bydgoszcz
9452 Koperski Dariusz 2004
9453 Kołodziejski Kacper 2004
Klawitter M.
9
WTW Warszawa
10289 Szkup Antoni 2004
10154 Kot Mikołaj 2004
Brodziak D.
12 4x+MJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS UMK Toruń
10176 Weichhaus Martin 2005
9534 Jaworski Filip 2004
10174 Osiński Igor 2005
9737 Tomczuk Krzysztof 2004
10616 Lewandowska Nicola 2006
Radkowski T.
2
Posnania RBW Poznań
9511 Pranke Michał 2004
9408 Jackowiak Bartłomiej 2004
9882 Kaczmarek Oliwier 2004
10018 Rodak Krzysztof 2005
10286 Danielewicz Maksymilian 2006
Hoffmann M. Nieradka .
3
Posnania RBW Poznań
10016 Lewandowski Wojciech 2005
9881 Jażemski Jakub 2005
10402 Siatka Maciej 2004
9880 Nowakowski Witold 2004
10545 Wojciechowski Mateusz 2007
Hoffmann M. Nieradka .
4
KTW Kalisz
10380 Chrzanowski Aleksander 2005
10042 Matyjasz Kacper 2004
10044 Dobroch Tomasz 2004
10180 Kornacki Adam 2004
10611 Mistrzak Nadia 2004
Trzmiel M.
5
AZS Szczecin
9841 Błonka Joachim 2005
9845 Hopa Dawid 2005
9860 Jabłoński Kacper 2005
10614 Iwanów Michał 2005
10247 Ładna Magdalena 2005
6
BTW Bydgoszcz
9286 Marciniak Dominik 2004
9443 Tykwiński Paweł 2004
9444 Tykwiński Kacper 2005
10594 Jaworski Marcin 2004
10136 Kotopka Agnieszka 2005
Chmara A.
7
LOTTO Bydgostia
10531 Pączka Paweł 2004
10534 Szczepaniak Filip 2004
10599 Franczak Oliwier 2004
10601 Janik Paweł 2004
10597 Reszczyński Franciszek 2005
Glaza P.
8
WTW Warszawa
9431 Śladewski Stanisław 2004
10293 Socha Bartłomiej 2005
9893 Sobieska Kacper 2005
9924 Kośka Filip 2005
9758 Jabłońska Liwia 2004
Brodziak D.
13 1xMJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
WIR Iława
9003 Jeżyński Mateusz 2004
2
WIR Iława
10189 Bakirzyński Michał 2005
3
WIR Iława
9314 Ryś Jakub 2004
4
Posnania RBW Poznań
9504 Suszka Jacek 2004 Hoffmann M. Nieradka .
5
Tryton Poznań
9471 Piana Igor 2004 Filipek A.
6
Tryton Poznań
9151 Wiśniewski Marek 2005 Filipek A.
7
KW 1904 Poznań
9583 Hoffmann Grzegorz 2004 Rewers M.
8
AZS Wratislavia
10258 Rańda Michał 2004
9
AZS Wratislavia
10382 Hruszowiec Szymon 2005
10
AZS AWF Gorzów Wlkp.
9402 Prętki Jakub 2004 Zastawa-Schodowska P.
11
Drakkar Gdańsk
9298 Gałęza Daniel 2004 Bykowski T. Sobczak A.
12
Drakkar Gdańsk
9191 Stankiewicz Szymon 2004 Bykowski T. Sobczak A.
13
Gopło Kruszwica
9863 Gralak Oskar 2005 Januszek R.
14
Gopło Kruszwica
10278 Szelmicki Bartłomiej 2005 Januszek R.
15
KW PEGAZ Wrocław
10214 Zajączkowski Wojciech 2005 Gancarz P.
16
LOTTO Bydgostia
10305 Miszczyk Artur 2005 Strychalski T.
17
MKS Dwójka Warszawa
10264 Magierowski Julian 2005
18
PTW Płock
9634 Kalinowski Jakub 2005 Sałkowski P.
19
UKS Bekawianka
10181 Lepeshov Fedor 2005
20
Wisła Grudziądz
9427 Kałużny Tymon 2004 Szarszewski P.
21
Zawisza Bydgoszcz
10137 Suproniak Filip 2004 Klawitter M.
22
Zawisza Bydgoszcz
9679 Mickiewicz Kacper 2004 Klawitter M.
23
WTW Włocławek
9361 Śliwiński Piotr Jakub 2004
24
WTW Warszawa
9468 Anuszewski Dominik 2004 Brodziak D.
25
UKS Puma Ostróda
10566 Jaworski Kacper Mikołaj 2004 Stępka A.
26
UKS Puma Ostróda
10567 Golubski Stanisław 2005 Stępka A.
14 4-MJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
9676 Borysewicz Jakub 2004
10239 Mikołajczyk Jakub 2004
9960 Jurkowski Igor 2005
10285 Nowak Nikodem 2005
Hoffmann M. Nieradka .
2
Posnania RBW Poznań
10016 Lewandowski Wojciech 2005
9881 Jażemski Jakub 2005
10402 Siatka Maciej 2004
9880 Nowakowski Witold 2004
Hoffmann M. Nieradka .
3
AZS AWFiS Gdańsk
9669 Guzy Hubert 2005
10358 Majewski Jakub 2004
9671 Stroyk Remigiusz 2004
10064 Klimaszewski Jan 2004
4
AZS UMK Toruń
9523 Bajeński Cezary 2004
9529 Kardas Maksymilian 2004
10405 Wachnicki Arkadiusz 2004
9524 Kozłowski Mateusz 2004
Radkowski T.
5
PTW Płock
9642 Supeł Filip 2005
10108 Wysocki Miłosz 2004
10141 Ossowski Wiktor 2004
9639 Wiśniewski Oliwier 2004
Sałkowski P.
6
WTW Warszawa
10291 Drzewiecki Jan Kajetan 2004
9923 Madała Mateusz 2004
9891 Hassa Jakub 2004
9470 Pyczot Mateusz 2004
Brodziak D.
15 4x-MJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
9511 Pranke Michał 2004
9509 Czekanowicz Igor 2004
9408 Jackowiak Bartłomiej 2004
10018 Rodak Krzysztof 2005
Hoffmann M. Nieradka .
2
Polonia Poznań
9154 Śliwa Sergiusz 2005
9973 Przybylski Oskar 2005
9917 Kominek Tomasz 2004
9500 Dudek Maksym 2005
3
UKS 93 Kraków
9617 Hajda Bartosz 2005
10112 Wędzicha Dawid 2005
9616 Jakóbik Kacper 2004
9174 Rusek Wiktor 2004
4
AZS Szczecin
9320 Brasławski Sergiusz 2004
9701 Mateńko Kacper 2004
10097 Bagniak Piotr 2005
9844 Kajtowski Mateusz 2005
5
AZS AWFiS Gdańsk
9602 Koss Jakub 2004
10058 Serafin Sylwester 2005
10333 Czarkowski Radosław 2005
10302 Leśkow Tomasz 2004
6
BTW Bydgoszcz
10506 Brzeziński Igor 2004
9689 Swobodziński Filip 2005
10595 Ugorek Marcel 2004
10505 Maćkowiak Dawid 2004
Chmara A.
7
LOTTO Bydgostia
10531 Pączka Paweł 2004
10534 Szczepaniak Filip 2004
10599 Franczak Oliwier 2004
10601 Janik Paweł 2004
Glaza P.
8
Wisła Grudziądz
10607 Kornacki Adrian 2004
9749 Brzostowski Mikołaj 2005
9752 Strzelczyk Dominik 2005
10606 Lendzion Mateusz 2004
Zieliński Krzysztof K.
9
MOS Ełk
9953 Zyskowski Szymon 2004
9308 Bagiński Jacek 2004
9949 Pietrewicz Przemysław 2005
9955 Akacki Marcin 2005
16 8+MJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KTW Kalisz
10180 Kornacki Adam 2004
10561 Owsiany Szymon 2004
9197 Chlebio Dominik 2004
10044 Dobroch Tomasz 2004
9822 Bielak Mateusz 2005
10047 Kliber Bartosz 2005
10043 Bora Damian 2004
9507 Senderacki Konrad 2004
10611 Mistrzak Nadia 2004
Trzmiel M.
2
AZS UMK Toruń
9738 Szkopiński Robert 2004
10192 Raś Szymon 2005
9527 Krawczyk Jakub 2004
10188 Zapałowski Rayan 2005
9739 Wielgus Jakub 2005
9520 Koprowski Karol 2014
9740 Malinowski Stanisław 2004
9535 Dylewski Konrad 2004
9522 Wiśniewska Martyna 2004
Radkowski T.
3
LOTTO Bydgostia
10525 Bandura Kacper 2004
10536 Żurawski Oskar 2004
10477 Rybicki Tomasz 2004
10480 Patalas Mikołaj 2004
10144 Czubak Oliwier 2005
10533 Szamlewski Piotr 2004
10478 Gwit Wojciech 2004
10526 Boliński Igor 2004
10597 Reszczyński Franciszek 2005
Lemańczyk L. Glaza P.
4
Zawisza Bydgoszcz
10602 Boryszewski Mateusz 2004
10603 Domagała Tymoteusz 2004
10318 Fryczyński Bartosz 2005
10243 Smorawiński Michał 2005
9452 Koperski Dariusz 2004
9679 Mickiewicz Kacper 2004
10137 Suproniak Filip 2004
9453 Kołodziejski Kacper 2004
10150 Słowińska Emilia 2006
Klawitter M.
5
WTW Warszawa
10293 Socha Bartłomiej 2005
9431 Śladewski Stanisław 2004
10612 Wierzbicki Jerzy 2004
9420 Poniakowski Stanisław 2004
10289 Szkup Antoni 2004
9890 Wiącek Grzegorz 2004
9893 Sobieska Kacper 2005
9924 Kośka Filip 2005
9899 Drzewiecki Jakub 2005
Brodziak D.