Fundacja
Wielkopolskie Wioślarstwo
Wyniki
Zgłoszenia
Licencje
Wydarzenia
Zaloguj
Mistrzostwa Miasta Poznania na ergometrze
2023-03-05 | 2023-03-05
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)
Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.
Tryb widoku:
wg konkurencji
wg zawodników
statystyki
AZS AWFiS Gdańsk
1
Stefaniak
Gabriela
Polska
2005
,9505
7
1xKJ
AZS AWF Poznań
1
Chrzanowska
Maja
Polska
2006
,10657
7
1xKJ
2
Gut
Emilian
Polska
2008
,11242
6
1xMJM
3
Jabłońska
Patrycja
Polska
2006
,11061
7
1xKJ
4
Kamińska
Antonina
Polska
2007
,11060
5
1xKJM
5
Kubik
Szymon
Polska
2008
,11150
6
1xMJM
6
Połącarz
Aleksander
Polska
2008
,11213
6
1xMJM
7
Świątek
Klaudia
Polska
2007
,11210
5
1xKJM
KTW Kalisz
1
Bielak
Mateusz
Polska
2005
,9822
8
1xMJ
2
Gałęski
Alex
Polska
2009
,11722
4
1xCH
3
Ignaszak
Antonina
Polska
2008
,11488
5
1xKJM
4
Ignaszak
Dorota
Polska
2010
,11719
3
1xDZ
5
Karbowski
Rafał
Polska
2007
,11456
6
1xMJM
6
Kliber
Bartosz
Polska
2005
,10047
8
1xMJ
7
Kobyłka
Cezary
Polska
2006
,10045
8
1xMJ
8
Kobza
Patrycja
Polska
2009
,11486
3
1xDZ
9
Kornacki
Adam
Polska
2004
,10180
12
1xML/MBL
10
Majchrzak
Michalina
Polska
2007
,11716
5
1xKJM
11
Namysł
Michał
Polska
2008
,11725
6
1xMJM
12
Palot
Martyna
Polska
2009
,11718
3
1xDZ
13
Przybył
Adam
Polska
2003
,10565
14
1xMA/MB
14
Senderacki
Konrad
Polska
2004
,9507
14
1xMA/MB
15
Sowiński
Leon
Polska
2008
,11724
6
1xMJM
16
Tułacz-Wojciekiewicz
Wojciech
Polska
2010
,11721
4
1xCH
17
Zawarski
Adam
Polska
2006
,11455
8
1xMJ
KW PEGAZ Wrocław
1
Graczykowska
Daria
Polska
2004
,9792
11
1xKL/KBL
2
Jurecki
Michał
Polska
2009
,11521
4
1xCH
3
Kuc
Igor
Polska
2008
,11522
6
1xMJM
4
Kuszka
Piotr
Polska
1977
,11695
15
1xKM/MM
5
Naumko
Filip
Polska
2009
,11520
4
1xCH
6
Syposz
Dominik
Polska
2006
,10212
8
1xMJ
7
Titskyi
Bohdan
Polska
2010
,11700
4
1xCH
8
Titskyi
Oleksandr
Ukrainian
2009
,11701
4
1xCH
Polonia Poznań
1
Falgier
Julia
Polska
2008
,11121
5
1xKJM
2
Falgier
Zuzanna
Polska
2009
,11159
3
1xDZ
3
Iwanów
Martyna
Polska
2008
,11119
5
1xKJM
4
Kalinowska
Emilia
Polska
2004
,9122
13
1xKA/KB
5
Kalinowski
Wojciech
Polska
2006
,9462
8
1xMJ
6
Nawrocka
Julia
Polska
2009
,11157
3
1xDZ
7
Swornowska
Aleksandra
Polska
2009
,11158
3
1xDZ
8
Szubert
Grzegorz
Polska
2006
,10216
8
1xMJ
9
Wątkowski
Łukasz
Polska
2008
,11624
6
1xMJM
10
Zieliński
Mateusz
Polska
2004
,9460
12
1xML/MBL
Posnania RBW Poznań
1
Bartczak
Marcel
Polska
2008
,11565
6
1xMJM
2
Biedna
Patrycja
Polska
2010
,11715
3
1xDZ
3
Borowska
Natasza
Polska
2010
,11677
3
1xDZ
4
Chrobocińska
Magdalena
Polska
2008
,10885
5
1xKJM
5
Gumienna
Anna
Polska
1951
,11370
15
1xKM/MM
6
Hagen
Dorian
Polska
2009
,11442
4
1xCH
7
Handke
Natalia
Polska
2004
,9213
11
1xKL/KBL
8
Hau
Aleksandra
Polska
2004
,9414
11
1xKL/KBL
9
Jaroć
Bartłomiej
Polska
2003
,9284
14
1xMA/MB
10
Jaworski
Igor
Polska
2007
,10863
6
1xMJM
11
Jędruszko
Wojciech
Polska
2009
,11657
4
1xCH
12
Kaczmarek
Natasza
Polska
2009
,11156
3
1xDZ
13
Kapustiak
Danyil
Polska
2009
,11221
4
1xCH
14
Kasprzak
Lena
Polska
2007
,10756
5
1xKJM
15
Kaźmierczak
Zofia
Polska
2008
,11209
5
1xKJM
16
Kocik
Oliver
Polska
2009
,11658
4
1xCH
17
Konieczny
Franciszek
Polska
2009
,11665
4
1xCH
18
Kornasz
Wiktor
Polska
2010
,11664
4
1xCH
19
Krzyżycki
Stanisław
Polska
2008
,11208
6
1xMJM
20
Lamperski
Kamil
Polska
2005
,10378
8
1xMJ
21
Maciejewska
Urszula
Polska
2010
,11674
3
1xDZ
22
Majewska
Martyna
Polska
2002
,9137
13
1xKA/KB
23
Markiewicz
Lidia
Polska
2007
,11475
5
1xKJM
24
Marosz
Szymon
Polska
2009
,11203
4
1xCH
25
Masłek
Oliwia
Polska
2010
,11679
3
1xDZ
26
Maćkowiak
Filip
Polska
2006
,11126
8
1xMJ
27
Narożny
Aleks
Polska
2006
,10017
8
1xMJ
28
Nosal
Gabriela
Polska
2004
,10312
11
1xKL/KBL
29
Nowak
Nikodem
Polska
2005
,10285
8
1xMJ
30
Potocka
Weronika
Polska
2008
,10919
5
1xKJM
31
Pribe
Danuta
Polska
1939
,11372
15
1xKM/MM
32
Rybak
Maja
Polska
2007
,11201
5
1xKJM
33
Sibila
Marek
Polska
2008
,11655
6
1xMJM
34
Solarska
Anna
Polska
2008
,10918
5
1xKJM
35
Suszka
Jacek
Polska
2004
,9504
14
1xMA/MB
36
Winiarski
Stanisław
Polska
2008
,11676
6
1xMJM
37
Wojciechowski
Dominik
Polska
2005
,9515
8
1xMJ
38
Wojciechowski
Mateusz
Polska
2007
,10545
6
1xMJM
39
Woźniak
Agata
Polska
2004
,9223
11
1xKL/KBL
40
Wrzesiński
Filip
Polska
2009
,11660
4
1xCH
41
Yemelianov
Platon
Polska
2007
,10865
6
1xMJM
42
Zabadeusz
Igor
Polska
2010
,11661
4
1xCH
43
Ławniczak
Aleksandra
Polska
2008
,11732
5
1xKJM
44
Ścibior
Wiktoria
Polska
2003
,9066
11
1xKL/KBL
45
Śmigielska
Zofia
Polska
2004
,10433
13
1xKA/KB
Poznań Rowing Club
1
Gramacki
Paweł
Polska
1984
,11239
14
1xMA/MB
2
Jankowski
Kacper
Polska
2007
,11696
6
1xMJM
3
Król
Małgorzata
Polska
1993
,4744
11
1xKL/KBL
4
Nowacki
Krzysztof
Polska
2007
,11689
6
1xMJM
5
Rzeźnik
Martyna
Polska
2003
,11118
13
1xKA/KB
6
Tomaszewska
Julia
Polska
2000
,11563
13
1xKA/KB
Tryton Poznań
1
Rządkowski
Gabriel Jan
Polska
2009
,11623
4
1xCH
KW 1904 Poznań
1
Grześkowiak
Emily
Polska
2008
,11046
5
1xKJM
2
Hoffmann
Grzegorz
Polska
2004
,9583
14
1xMA/MB
3
Kaczmarek
Katarzyna
Polska
2008
,11512
5
1xKJM
4
Kmiecik
Radosław
Polska
2003
,8815
12
1xML/MBL
5
Kulik
Dmytro
Ukrainian
2004
,11734
12
1xML/MBL
6
Lorek
Zuzanna
Polska
2008
,11540
5
1xKJM
7
Mermela
Adrianna
Polska
2003
,9117
13
1xKA/KB
8
Mikołajczak
Mariusz
Polska
1971
,6264
15
1xKM/MM
9
Mikołajczak
Paweł
Polska
2006
,9985
8
1xMJ
10
Ratajak
Franciszek
Polska
2007
,10685
6
1xMJM
11
Rewers
Alicja
Polska
2007
,10874
5
1xKJM
12
Roszkiewicz
Alicja
Polska
2009
,11630
3
1xDZ
13
Stacherski
Bogusz
Polska
2008
,11632
6
1xMJM
14
Szkudlarczyk
Marcelina
Polska
2009
,11631
3
1xDZ
15
Wróblewski
Filip
Polska
2000
,7680
12
1xML/MBL
16
Zydel
Maria
Polska
2008
,11511
5
1xKJM
17
Śron
Aleksandra
Polska
2008
,11509
5
1xKJM
Larysa Szczepaniak
1
Szczepaniak
Larysa
Polska
1972
,6151
15
1xKM/MM
UKS Milenium Wrocław
1
Głód
Barbara
Polska
2007
,10553
5
1xKJM
2
Jurdziak
Jagna
Polska
2010
,11702
3
1xDZ
3
Osińska
Wiktoria
Polska
2005
,10222
9
1xKJL
4
Rochowicz
Hanna
Polska
2010
,11735
3
1xDZ