Mistrzostwa Miasta Poznania na ergometrze
2023-03-05 | 2023-03-05
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.
Miejsce zawodów: Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach, ul. Piłsudskiego 3A, 62-028 Koziegłowy
Data zawodów: 05.03.2023 (niedziela)
Program godzinowy [PDF] / Regulamin zawodów [PDF]
Przypominamy o bezwzględnym obowiązku noszenia obuwia sportowego w miejscu rozgrywania zawodów (dotyczy wszystkich osób).


1 1xDZB (10.00 Młodziczki B / 2012 – 2011 / dystans 500 m )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
UKS Dwójka Kórnik
----- zawodnik bez licencji Iszkuło M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 2024
2
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
3
----- zawodnik bez licencji Kalet S. śr. wieku: 2024
4
Poznań Rowing Club
----- zawodnik bez licencji Król M. śr. wieku: 2024
2 1xCHB (10.10 Młodzicy B / 2012 – 2011 / dystans 500 m )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
----- zawodnik bez licencji Nieradka . śr. wieku: 2024
2
----- zawodnik bez licencji Król M. śr. wieku: 2024
3
----- zawodnik bez licencji Mikołajczak S. śr. wieku: 2024
4
----- zawodnik bez licencji Mikołajczak S. śr. wieku: 2024
3 1xDZ (10:20 Młodziczki A / 2010 – 2009 / dystans 1500 m )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Posnania RBW Poznań
11156 Kaczmarek Natasza 2009 Kaczmarek M. śr. wieku: 15 05:55
2
Posnania RBW Poznań
11677 Borowska Natasza 2010 Kaczmarek M. śr. wieku: 14 06:15
3
Posnania RBW Poznań
11679 Masłek Oliwia 2010 Kaczmarek M. śr. wieku: 14 06:25
4
Posnania RBW Poznań
11715 Biedna Patrycja 2010 Kaczmarek M. śr. wieku: 14 06:59
5
Posnania RBW Poznań
11674 Maciejewska Urszula 2010 Kaczmarek M. śr. wieku: 14 06:50
6
Polonia Poznań
11157 Nawrocka Julia 2009 Wlekliński P. śr. wieku: 15
7
Polonia Poznań
11159 Falgier Zuzanna 2009 Wlekliński P. śr. wieku: 15
8
Polonia Poznań
11158 Swornowska Aleksandra 2009 Wlekliński P. śr. wieku: 15
9
KTW Kalisz
11719 Ignaszak Dorota 2010 Gralak M. śr. wieku: 14
10
KTW Kalisz
11486 Kobza Patrycja 2009 Gralak M. śr. wieku: 15
11
KTW Kalisz
11718 Palot Martyna 2009 Gralak M. śr. wieku: 15
12
KW 1904 Poznań
11631 Szkudlarczyk Marcelina 2009 Kalet S. śr. wieku: 15 06:00
13
KW 1904 Poznań
11630 Roszkiewicz Alicja 2009 Kalet S. śr. wieku: 15 06:40
14
UKS Milenium Wrocław
11702 Jurdziak Jagna 2010 Gancarz E. śr. wieku: 14
15
UKS Milenium Wrocław
11735 Rochowicz Hanna 2010 Gancarz E. śr. wieku: 14
16
UKS Dwójka Kórnik
----- zawodnik bez licencji Iszkuło M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 2024
17
UKS Dwójka Kórnik
----- zawodnik bez licencji Iszkuło M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 2024
18
UKS Dwójka Kórnik
----- zawodnik bez licencji Iszkuło M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 2024
19
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
20
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
21
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
22
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
23
----- zawodnik bez licencji Abrahamczyk P. śr. wieku: 2024
24
----- zawodnik bez licencji Abrahamczyk P. śr. wieku: 2024
25
----- zawodnik bez licencji Abrahamczyk P. śr. wieku: 2024
26
----- zawodnik bez licencji Abrahamczyk P. śr. wieku: 2024
27
----- zawodnik bez licencji Abrahamczyk P. śr. wieku: 2024
28
----- zawodnik bez licencji Abrahamczyk P. śr. wieku: 2024
29
Poznań Rowing Club
11693 Gensler Zuzanna 2009 Król M. śr. wieku: 15 06:51
30
Poznań Rowing Club
11733 Wolniewicz Barbara 2010 Król M. śr. wieku: 14 06:57
31
Poznań Rowing Club
11691 Ciborowska Helena 2009 Król M. śr. wieku: 15 06:36
32
Poznań Rowing Club
11765 Tomkowiak Martyna 2009 Król M. śr. wieku: 15 06:15
4 1xCH (10:45 Młodzicy A / 2010 – 2009 / dystans 1500 m )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Posnania RBW Poznań
11442 Hagen Dorian 2009 Hoffmann M. śr. wieku: 15 5:15
2
Posnania RBW Poznań
11221 Kapustiak Danyil 2009 Hoffmann M. śr. wieku: 15 5:10
3
Posnania RBW Poznań
11203 Marosz Szymon 2009 Hoffmann M. śr. wieku: 15 5:40
4
Posnania RBW Poznań
11658 Kocik Oliver 2009 Hoffmann M. śr. wieku: 15 5:30
5
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji Hoffmann M. śr. wieku: 2024 5:20
6
Posnania RBW Poznań
11665 Konieczny Franciszek 2009 Hoffmann M. śr. wieku: 15 5:45
7
Posnania RBW Poznań
11664 Kornasz Wiktor 2010 Hoffmann M. śr. wieku: 14 5:40
8
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji Hoffmann M. śr. wieku: 2024 5:50
9
Posnania RBW Poznań
11661 Zabadeusz Igor 2010 Hoffmann M. śr. wieku: 14 6:00
10
Posnania RBW Poznań
11660 Wrzesiński Filip 2009 Hoffmann M. śr. wieku: 15 6:00
11
Posnania RBW Poznań
11657 Jędruszko Wojciech 2009 Hoffmann M. śr. wieku: 15 6:10
12
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji Hoffmann M. śr. wieku: 2024 5:35
13
KTW Kalisz
11721 Tułacz-Wojciekiewicz Wojciech 2010 śr. wieku: 14 05:30
14
KTW Kalisz
11720 Dolata Bartłomiej 2009 śr. wieku: 15 06:00
15
KTW Kalisz
11722 Gałęski Alex 2009 śr. wieku: 15 05:30
16
KW PEGAZ Wrocław
11700 Titskyi Bohdan 2010 Gancarz E. śr. wieku: 14
17
KW PEGAZ Wrocław
11701 Titskyi Oleksandr 2009 Gancarz E. śr. wieku: 15
18
KW PEGAZ Wrocław
11521 Jurecki Michał 2009 Gancarz P. śr. wieku: 15
19
KW PEGAZ Wrocław
11520 Naumko Filip 2009 Gancarz P. śr. wieku: 15
20
Tryton Poznań
11766 Bekasiak Aleks 2009 śr. wieku: 15
21
Poznań Rowing Club
11642 Margraf Dominik 2010 Król M. śr. wieku: 14 05:30
22
Poznań Rowing Club
11690 Blejwas Nikodem 2009 Król M. śr. wieku: 15 06:27
23
Poznań Rowing Club
11641 Woźnica Mateusz 2010 Król M. śr. wieku: 14 06:51
24
Poznań Rowing Club
11764 Sztul Aleksander 2010 Król M. śr. wieku: 14 06:00
25
Tryton Poznań
11623 Rządkowski Gabriel Jan 2009 śr. wieku: 15 05:50
5 1xKJM (11:00 Juniorki Młodsze / 2008 – 2007 / dystans 2000 m )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Posnania RBW Poznań
11201 Rybak Maja 2007 Kaczmarek M. śr. wieku: 17 07:50
2
Posnania RBW Poznań
10756 Kasprzak Lena 2007 Kaczmarek M. śr. wieku: 17 08:04
3
Posnania RBW Poznań
11209 Kaźmierczak Zofia 2008 Kaczmarek M. śr. wieku: 16 08:46
4
Posnania RBW Poznań
10885 Chrobocińska Magdalena 2008 Kaczmarek M. śr. wieku: 16 08:50
5
Polonia Poznań
11119 Iwanów Martyna 2008 Wlekliński P. śr. wieku: 16
6
Polonia Poznań
11121 Falgier Julia 2008 Wlekliński P. śr. wieku: 16
7
AZS AWF Poznań
11060 Kamińska Antonina 2007 Mikołajczak S. śr. wieku: 17 7:32
8
AZS AWF Poznań
11210 Świątek Klaudia 2007 Mikołajczak S. śr. wieku: 17 8:30
9
KTW Kalisz
11488 Ignaszak Antonina 2008 śr. wieku: 16
10
KTW Kalisz
11716 Majchrzak Michalina 2007 śr. wieku: 17
11
KTW Kalisz
11717 Myćka Adrianna 2008 śr. wieku: 16
12
KW 1904 Poznań
11512 Kaczmarek Katarzyna 2008 Kalet S. śr. wieku: 16 08:35
13
KW 1904 Poznań
11511 Zydel Maria 2008 Kalet S. śr. wieku: 16 08:30
14
KW 1904 Poznań
11046 Grześkowiak Emily 2008 Kalet S. śr. wieku: 16 08:04
15
KW 1904 Poznań
10874 Rewers Alicja 2007 Kalet S. śr. wieku: 17 08:16
16
KW 1904 Poznań
11509 Śron Aleksandra 2008 Kalet S. śr. wieku: 16 09:00
17
KW 1904 Poznań
11540 Lorek Zuzanna 2008 Kalet S. śr. wieku: 16 09:30
18
KW 1904 Poznań
11541 Kabacińska Nikola 2007 Kalet S. śr. wieku: 17 08:45
19
UKS Milenium Wrocław
10553 Głód Barbara 2007 Gancarz E. śr. wieku: 17 7:45
20
Posnania RBW Poznań
10919 Potocka Weronika 2008 Iszkuło M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 16
21
Posnania RBW Poznań
10918 Solarska Anna 2008 Abrahamczyk P. śr. wieku: 16
22
Tryton Poznań
11774 Radzevich Yelizaveta 2008 śr. wieku: 16
23
Posnania RBW Poznań
11475 Markiewicz Lidia 2007 Król M. śr. wieku: 17 07:28
24
Posnania RBW Poznań
11732 Ławniczak Aleksandra 2008 Król M. śr. wieku: 16 08:30
25
Poznań Rowing Club
11149 Majchrzyk Natasza 2008 Król M. śr. wieku: 16 08:27
6 1xMJM (11:30 Juniorzy Młodsi / 2008 – 2007 / dystans 2000 m )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Posnania RBW Poznań
11208 Krzyżycki Stanisław 2008 Hoffmann M. śr. wieku: 16 7:15
2
Posnania RBW Poznań
11565 Bartczak Marcel 2008 Hoffmann M. śr. wieku: 16 7:15
3
Posnania RBW Poznań
11655 Sibila Marek 2008 Hoffmann M. śr. wieku: 16 7:25
4
Posnania RBW Poznań
11676 Winiarski Stanisław 2008 Hoffmann M. śr. wieku: 16 7:50
5
Posnania RBW Poznań
10545 Wojciechowski Mateusz 2007 Nieradka . śr. wieku: 17 06:45
6
Posnania RBW Poznań
10865 Yemelianov Platon 2007 Nieradka . śr. wieku: 17 06:55
7
Posnania RBW Poznań
10863 Jaworski Igor 2007 Nieradka . śr. wieku: 17 07:15
8
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji Nieradka . śr. wieku: 2024 07:30
9
Polonia Poznań
11624 Wątkowski Łukasz 2008 Wlekliński P. śr. wieku: 16
10
AZS AWF Poznań
11213 Połącarz Aleksander 2008 Mikołajczak S. śr. wieku: 16 7:15
11
KW 1904 Poznań
10684 Jakuszko Kacper 2007 Rewers M. śr. wieku: 17 07:05
12
KW 1904 Poznań
10685 Ratajak Franciszek 2007 Rewers M. śr. wieku: 17 06:58
13
KW 1904 Poznań
11632 Stacherski Bogusz 2008 Kalet S. śr. wieku: 16 08:05
14
KTW Kalisz
11454 Szczepaniak Kacper 2008 Trzmiel M. śr. wieku: 16 07:20
15
KTW Kalisz
10381 Binek Cezary 2007 Trzmiel M. śr. wieku: 17 07:30
16
KTW Kalisz
11456 Karbowski Rafał 2007 Trzmiel M. śr. wieku: 17 07:55
17
KTW Kalisz
11725 Namysł Michał 2008 Trzmiel M. śr. wieku: 16 07:20
18
KTW Kalisz
11724 Sowiński Leon 2008 Trzmiel M. śr. wieku: 16 07:40
19
KTW Kalisz
11723 Modławski Filip 2007 Trzmiel M. śr. wieku: 17 07:40
20
KW PEGAZ Wrocław
10894 Sikora Aleksander 2008 Kręczewska M. śr. wieku: 16 7:25
21
KW PEGAZ Wrocław
10895 Gacek Antoni 2008 Kręczewska M. śr. wieku: 16 7:25
22
KW PEGAZ Wrocław
11522 Kuc Igor 2008 Kręczewska M. śr. wieku: 16 7:40
23
KW PEGAZ Wrocław
11610 Ulanowski Oskar 2008 Kręczewska M. śr. wieku: 16 8:00
24
Poznań Rowing Club
11150 Kubik Szymon 2008 Król M. śr. wieku: 16 06:45
25
Poznań Rowing Club
11696 Jankowski Kacper 2007 Król M. śr. wieku: 17 07:28
26
Poznań Rowing Club
11689 Nowacki Krzysztof 2007 Król M. śr. wieku: 17 07:28
27
Poznań Rowing Club
11242 Gut Emilian 2008 Król M. śr. wieku: 16 07:04
28
Poznań Rowing Club
11694 Patyk Cezary 2008 Król M. śr. wieku: 16 08:00
7 1xKJ (12:00 Juniorki / 2006 – 2005 / dystans 2000 m )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Posnania RBW Poznań
9505 Stefaniak Gabriela 2005 Abrahamczyk P. śr. wieku: 19
2
Polonia Poznań
10657 Chrzanowska Maja 2006 Wlekliński P. Knopik J. śr. wieku: 18 08:00
3
AZS AWF Poznań
11061 Jabłońska Patrycja 2006 Mikołajczak S. śr. wieku: 18 7:38
4
KW 1904 Poznań
9964 Jakuszko Kinga 2005 Rewers M. śr. wieku: 19 07:40
8 1xMJ (12:30 Juniorzy / 2006 – 2005 / dystans 2000 m )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Posnania RBW Poznań
10017 Narożny Aleks 2006 Nieradka . śr. wieku: 18 06:17
2
Posnania RBW Poznań
10016 Lewandowski Wojciech 2005 Nieradka . śr. wieku: 19 06:38
3
Posnania RBW Poznań
10285 Nowak Nikodem 2005 Nieradka . śr. wieku: 19 06:38
4
Posnania RBW Poznań
11126 Maćkowiak Filip 2006 Nieradka . śr. wieku: 18 06:42
5
Posnania RBW Poznań
10378 Lamperski Kamil 2005 Nieradka . śr. wieku: 19 06:42
6
Posnania RBW Poznań
9515 Wojciechowski Dominik 2005 Nieradka . śr. wieku: 19 06:59
7
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji Nieradka . śr. wieku: 2024 07:00
8
Polonia Poznań
9462 Kalinowski Wojciech 2006 Wlekliński P. Knopik J. śr. wieku: 18 06:35
9
Polonia Poznań
10216 Szubert Grzegorz 2006 Wlekliński P. Knopik J. śr. wieku: 18 07:00
10
KW 1904 Poznań
9985 Mikołajczak Paweł 2006 Rewers M. śr. wieku: 18 06:45
11
KTW Kalisz
9822 Bielak Mateusz 2005 Trzmiel M. śr. wieku: 19 06:30
12
KTW Kalisz
10047 Kliber Bartosz 2005 Trzmiel M. śr. wieku: 19 06:40
13
KTW Kalisz
10045 Kobyłka Cezary 2006 Trzmiel M. śr. wieku: 18 06:42
14
KTW Kalisz
11455 Zawarski Adam 2006 Trzmiel M. śr. wieku: 18 07:05
15
KW PEGAZ Wrocław
10212 Syposz Dominik 2006 Gancarz P. śr. wieku: 18 6:27
9 1xKJL (13:00 Juniorki waga lekka / 2006 – 2005 do 60 kg / dystans 2000 m )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
UKS Milenium Wrocław
10222 Osińska Wiktoria 2005 Gąszczak M. śr. wieku: 19 8:20
10 1xMJL (13:10 Juniorzy waga lekka / 2006 – 2005 do 70 kg / dystans 2000 m )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Tryton Poznań
9151 Wiśniewski Marek 2005 śr. wieku: 19 07:08
11 1xKL/KBL (13:20 Kobiety KL /KBL waga lekka / 2004 i starsze do 62,0 kg / dystans 2000 m )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Posnania RBW Poznań
9066 Ścibior Wiktoria 2003 Abrahamczyk M. śr. wieku: 21 8:00
2
Posnania RBW Poznań
9223 Woźniak Agata 2004 Abrahamczyk M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 20 8:04
3
Posnania RBW Poznań
10312 Nosal Gabriela 2004 Abrahamczyk M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 20 8:15
4
Posnania RBW Poznań
9414 Hau Aleksandra 2004 Abrahamczyk M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 20 8:17
5
Posnania RBW Poznań
9213 Handke Natalia 2004 Abrahamczyk M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 20 8:17
6
KW PEGAZ Wrocław
9792 Graczykowska Daria 2004 śr. wieku: 20
7
KW 1904 Poznań
10269 Kubiak Tacjana 2004 Rewers M. śr. wieku: 20 07:40
8
Poznań Rowing Club
4744 Król Małgorzata 1993 Król M. śr. wieku: 31 07:27
12 1xML/MBL (13:30 Mężczyźni ML/ MBL waga lekka / 2004 i starsi do 75,0 kg / dystans 2000 m )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
KW 1904 Poznań
8815 Kmiecik Radosław 2003 Rewers M. śr. wieku: 21 06:46
2
KW 1904 Poznań
11734 Kulik Dmytro 2004 Rewers M. śr. wieku: 20 06:45
3
KTW Kalisz
10180 Kornacki Adam 2004 Trzmiel M. śr. wieku: 20 7:10
4
Polonia Poznań
9460 Zieliński Mateusz 2004 Knopik J. Kobyliński M. śr. wieku: 20
5
KW 1904 Poznań
7680 Wróblewski Filip 2000 śr. wieku: 24 07:00
13 1xKA/KB (13:40 Kobiety KA/KB / 2004 i starsze / dystans 2000 m )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Posnania RBW Poznań
9137 Majewska Martyna 2002 Abrahamczyk M. śr. wieku: 22 7:50
2
Posnania RBW Poznań
10433 Śmigielska Zofia 2004 Abrahamczyk M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 20
3
Polonia Poznań
9122 Kalinowska Emilia 2004 Wlekliński P. śr. wieku: 20 07:45
4
KW 1904 Poznań
9117 Mermela Adrianna 2003 Rewers M. śr. wieku: 21 07:30
5
Poznań Rowing Club
11118 Rzeznik Martyna 2003 Król M. śr. wieku: 21 07:27
6
Poznań Rowing Club
11563 Tomaszewska Julia 2000 Król M. śr. wieku: 24 07:25
7
Poznań Rowing Club
----- zawodnik bez licencji Król M. śr. wieku: 2024 07:20
14 1xMA/MB (14:00 Mężczyźni MA/MB / 2004 i starsi / dystans 2000 m )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Posnania RBW Poznań
9504 Suszka Jacek 2004 Abrahamczyk P. Kurek M. śr. wieku: 20 6:34
2
KW 1904 Poznań
9583 Hoffmann Grzegorz 2004 Rewers M. śr. wieku: 20 06:25
3
KTW Kalisz
10565 Przybył Adam 2003 Trzmiel M. śr. wieku: 21 06:35
4
KTW Kalisz
9507 Senderacki Konrad 2004 Trzmiel M. śr. wieku: 20 06:25
5
KTW Kalisz
9438 Jasiński Maciej 2003 Trzmiel M. śr. wieku: 21 06:55
6
Posnania RBW Poznań
9284 Jaroć Bartłomiej 2003 Abrahamczyk P. śr. wieku: 21 6:40
7
Poznań Rowing Club
11239 Gramacki Paweł 1984 Król M. śr. wieku: 40 06:14
15 1xKM/MM (14:20 Masters (KM i MM) / 1996 i starsi / dystans 1000 m )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Polonia Poznań
7148 Otocki Bogusław 1944 śr. wieku: 80
2
KW PEGAZ Wrocław
11695 Kuszka Piotr 1977 Pierzyńska L. śr. wieku: 47
3
Marta Byks
11405 Byks Marta 1987 śr. wieku: 37
4
Larysa Szczepaniak
6151 Szczepaniak Larysa 1972 śr. wieku: 52
5
KW 1904 Poznań
6264 Mikołajczak Mariusz 1971 śr. wieku: 53
6
Posnania RBW Poznań
11372 Pribe Danuta 1939 śr. wieku: 85
7
Natalia Rakowska
11402 Rakowska Natalia 1981 śr. wieku: 43
8
Posnania RBW Poznań
11370 Gumienna Anna 1951 śr. wieku: 73
9
Jerzy Pestka
6203 Pestka Jerzy 1942 śr. wieku: 82
10
Poznań Rowing Club
11686 Cimiński Michał 1984 Król M. śr. wieku: 40
11
Poznań Rowing Club
11687 Bartosik Damian 1990 Król M. śr. wieku: 34
16 1xAmatorzy (14.45 Amatorzy (kobiety i mężczyźni) / 2005 i starsi / dystans 1000 m)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
2
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
3
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
4
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
5
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
6
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
7
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024 03:30
8
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
9
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
10
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
11
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
12
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024