Fundacja
Wielkopolskie Wioślarstwo
Wyniki
Zgłoszenia
Licencje
Wydarzenia
Zaloguj
ENEA Młodzieżowe Mistrzostwa Polski / MP Młodzików
2022-08-06 | 2022-08-07
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)
Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.
Tryb widoku:
wg konkurencji
wg zawodników
statystyki
AZS UMK Toruń
1
Bartoszyńska
Oliwia
Polska
2009
,11358
16
4xDZ
2
Becmer
Kacper
Polska
2008
,11341
22
4x+CH
3
Borzyszkowska
Zofia
Polska
2002
,9575
9
2-KB
27
8+KB
4
Buczkowska
Julia
Polska
2008
,11552
17
4x+DZ
5
Chełkowski
Marcel
Polska
2002
,10120
7
2-MBL
32
8+MB
6
Domalewska
Nadia
Polska
2009
,11352
17
4x+DZ
7
Figurska
Rozalia
Polska
2008
,10759
16
4xDZ
8
Galicz
Zuzanna
Polska
2008
,11343
17
4x+DZ
9
Gałka
Dominika
Polska
2002
,10034
2
4-KB
30
4+KB
10
Groszewski
Michał
Polska
2003
,9259
6
4-MB
12
4+MB
11
Kalinowska
Nikola
Polska
2009
,11354
16
4xDZ
12
Kijewski
Karol
Polska
2008
,11355
21
4xCH
13
Konarska
Julia
Polska
2003
,9264
2
4-KB
27
8+KB
30
4+KB
14
Kopczyński
Wojciech
Polska
2008
,10763
21
4xCH
15
Kowalska
Maria
Polska
2009
,11553
17
4x+DZ
16
Kościecha
Wiktoria
Polska
2003
,10661
27
8+KB
17
Kruszkowski
Kacper
Polska
2003
,10237
12
4+MB
32
8+MB
18
Królikiewicz
Zuzanna
Polska
2008
,10936
14
1xDZ
19
Leżała
Brajan
Polska
2009
,11351
22
4x+CH
20
Paszkowska
Adrianna
Polska
2002
,8284
2
4-KB
9
2-KB
27
8+KB
21
Pawlak
Mateusz
Polska
2001
,8288
6
4-MB
12
4+MB
32
8+MB
22
Podlaszewska
Aleksandra
Polska
2008
,10760
16
4xDZ
23
Polański
Kacper
Polska
2002
,10121
7
2-MBL
32
8+MB
24
Rękas
Dominika
Polska
2003
,9262
27
8+KB
30
4+KB
25
Semrau
Kornelia
Polska
2002
,9009
9
2-KB
27
8+KB
26
Skurzyński
Tomasz
Polska
2002
,8888
27
8+KB
32
8+MB
27
Streich
Oskar
Polska
2001
,8274
6
4-MB
32
8+MB
28
Streng
Barbara
Polska
2000
,7921
9
2-KB
26
4xKB
29
Szmajda
Aleksander
Polska
2008
,11345
21
4xCH
30
Szymczyk
Patryk
Polska
2008
,11344
21
4xCH
31
Wawrzyniuk
Adam
Polska
2008
,11353
22
4x+CH
32
Weiwer
Julia
Polska
2002
,8892
2
4-KB
9
2-KB
27
8+KB
33
Wesołowski
Adam
Polska
2008
,11350
22
4x+CH
34
Zapałowski
Alan
Polska
2008
,10764
19
1xCH
35
Zyblewski
Dominik
Polska
2003
,9265
6
4-MB
12
4+MB
32
8+MB
AZS AWFiS Gdańsk
1
Aleksandrowicz
Jan
Polska
2000
,7796
6
4-MB
13
1xMB
31
4xMB
2
Andrzejewska
Aleksandra
Polska
2001
,7944
2
4-KB
11
2xKBL
26
4xKB
3
Grodzki
Nikodem
2008
,11093
22
4x+CH
4
Jastrzębski
Jakub
2008
,11224
22
4x+CH
5
Józefowicz
Paulina
Polska
2003
,8999
11
2xKBL
24
2-KBL
6
Kaźmierski
Mariusz
2008
,11225
22
4x+CH
7
Pawlak
Izabela
Polska
2000
,8047
2
4-KB
9
2-KB
26
4xKB
8
Plisko
Grzegorz
Polska
2003
,10698
8
1xMBL
9
Pluta
Marta
Polska
2002
,9373
2
4-KB
11
2xKBL
26
4xKB
10
Potrzuska
Anna
Polska
2001
,8155
2
4-KB
9
2-KB
26
4xKB
11
Sobczak
Jacek
Polska
2003
,9053
6
4-MB
31
4xMB
12
Ziółkowski
Dawid
Polska
2003
,9055
6
4-MB
25
2-MB
13
Ziółkowski
Patryk
2008
,11445
22
4x+CH
AZS AWF Gorzów Wlkp.
1
Arcab
Natalia Oliwia
Polska
2008
,11229
15
2xDZ
2
Bubień
Tymoteusz
Polska
2001
,7985
5
2xMB
28
2xMBL
3
Byczek
Jakub
Polska
2000
,7498
8
1xMBL
13
1xMB
4
Hryncewicz
Oliwia
Polska
2008
,10981
16
4xDZ
5
Jankowska
Martyna
Polska
2002
,8486
4
2xKB
10
1xKB
6
Januszewska
Katarzyna
Polska
2009
,11228
16
4xDZ
7
Koktysz
Mateusz
Polska
2008
,11470
20
2xCH
8
Kotowicz
Filip
Polska
2008
,11471
20
2xCH
9
Kwietniewska
Zuzanna
Polska
2009
,11226
16
4xDZ
10
Lankamer
Rozalia
Polska
2008
,10982
15
2xDZ
11
Rega
Gabriela
Polska
2003
,9411
10
1xKB
12
Rojek
Aleksandra
Polska
2000
,7493
4
2xKB
10
1xKB
13
Skonieczny
Szymon
Polska
2003
,8710
5
2xMB
28
2xMBL
14
Łodziato
Karina
Polska
2008
,10983
16
4xDZ
AZS AWF Kraków
1
Dworak
Maciej
Polska
2008
,10899
19
1xCH
2
Jodłowska
Zuzanna
Polska
2003
,10821
11
2xKBL
26
4xKB
3
Radomiński-Lasek
Antoni
Polska
2001
,9688
5
2xMB
28
2xMBL
4
Rostworowski
Stefan
Polska
2002
,10253
5
2xMB
28
2xMBL
5
Skwarnicki
Rafał
Polska
2008
,11162
21
4xCH
6
Wiśniewska
Maja
Polska
2001
,9735
11
2xKBL
26
4xKB
7
Wyroba
Rozalia
Polska
2009
,11232
14
1xDZ
AZS AWF Poznań
1
Gut
Emilian
Polska
2008
,11242
20
2xCH
2
Kubik
Szymon
Polska
2008
,11150
20
2xCH
3
Połącarz
Aleksander
Polska
2008
,11213
20
2xCH
4
Rogiński
Mikołaj
Polska
2008
,11234
20
2xCH
5
Zapart
Franciszek
Polska
2003
,10593
31
4xMB
AZS Szczecin
1
Czerwony
Bartosz
Polska
2009
,11294
19
1xCH
2
Dorenda
Aleks
Polska
2003
,8957
7
2-MBL
32
8+MB
3
Droszczak
Eryk
Polska
2009
,11289
21
4xCH
4
Duda
Katarzyna
Polska
2000
,9794
4
2xKB
27
8+KB
30
4+KB
5
Herosimczyk
Jakub
Polska
2008
,11313
21
4xCH
6
Kasprzyk
Anna
Polska
2001
,11529
27
8+KB
7
Kasprzyk
Maciej
Polska
2001
,7860
6
4-MB
12
4+MB
32
8+MB
8
Knigawka
Szymon
Polska
2009
,11301
21
4xCH
9
Kowalski
Szymon
Polska
2008
,11433
21
4xCH
10
Kozłowski
Aleksander
Polska
2008
,11434
21
4xCH
11
Król
Tomasz
Polska
2009
,11295
21
4xCH
12
Kukier
Julia
Polska
2003
,9089
27
8+KB
30
4+KB
13
Kula
Wiktoria
Polska
2001
,7848
1
1xKBL
27
8+KB
30
4+KB
14
Kłodziński
Maciej
Polska
2003
,9324
6
4-MB
12
4+MB
32
8+MB
15
Machałowski
Marcel
Polska
2008
,11302
19
1xCH
16
Modrzejewska
Kinga
Polska
2008
,10825
14
1xDZ
17
Nowakowski
Hubert
Polska
2008
,11293
21
4xCH
18
Nowakowski
Jakub
Polska
2003
,8953
25
2-MB
19
Preś
Tomasz
Polska
2003
,10235
6
4-MB
12
4+MB
32
8+MB
20
Prusik
Kinga
Polska
2000
,8794
4
2xKB
27
8+KB
30
4+KB
21
Przybylska
Karolina
Polska
2001
,8958
27
8+KB
22
Radoliński
Michał
Polska
2003
,10636
7
2-MBL
32
8+MB
23
Rejbicz
Paweł
Polska
2008
,11299
21
4xCH
24
Sobański
Jakub
Polska
2003
,10635
25
2-MB
32
8+MB
25
Stański
Adam
Polska
2008
,11543
21
4xCH
26
Szyszło
Oliwier
Polska
2008
,11059
21
4xCH
27
Sławiński
Jakub
Polska
2008
,11292
21
4xCH
28
Taczek
Tomasz
Polska
2009
,11290
19
1xCH
29
Usnarski
Paweł
Polska
2003
,9321
6
4-MB
12
4+MB
32
8+MB
30
Wolski
Borys
Polska
2008
,11300
21
4xCH
31
Zamęcka
Julia
Polska
2001
,11530
27
8+KB
32
Ładna
Magdalena
Polska
2005
,10247
27
8+KB
32
8+MB
33
Łatuszyński
Kacper
Polska
2009
,11297
19
1xCH
AZS AWF Warszawa
1
Kalinowska
Wiktoria
Polska
2002
,8922
1
1xKBL
10
1xKB
2
Kujda
Kazimir Ziven
Polska
2000
,11113
25
2-MB
3
Skarżyński
Gustaw
Polska
2002
,8935
13
1xMB
25
2-MB
4
Szpak
Patryk
Polska
2002
,8945
8
1xMBL
5
Wirowski
Maksymilian
Polska
2002
,9601
13
1xMB
AZS Wratislavia
1
Kapuśniak
Antonina
Polska
2008
,11032
15
2xDZ
2
Kowaliński
Szymon
Polska
2003
,9848
5
2xMB
25
2-MB
3
Pastuszka
Aleksandra
Polska
2008
,10888
15
2xDZ
4
Rańda
Jan
Polska
2008
,11478
19
1xCH
5
Skica
Maksymilian
Polska
2003
,9852
5
2xMB
25
2-MB
BKW Bydgoszcz
1
Baranowska
Dominika
Polska
2001
,7906
10
1xKB
26
4xKB
30
4+KB
2
Pachura
Nicole
Polska
2001
,7902
26
4xKB
30
4+KB
3
Polasik
Zuzanna
2008
,10998
14
1xDZ
4
Różańska
Aleksandra
Polska
2003
,9385
26
4xKB
30
4+KB
5
Twaróg
Zuzanna
2009
,11267
16
4xDZ
6
Walczyńska
Weronika
Polska
2001
,7908
26
4xKB
30
4+KB
BTW Bydgoszcz
1
Chaliński
Adam
Polska
2001
,9800
7
2-MBL
28
2xMBL
32
8+MB
2
Czyżewski
Adam
Polska
2008
,11005
20
2xCH
3
Gajewski
Igor
Polska
2008
,10975
19
1xCH
4
Grugel
Kacper
Polska
2002
,10163
5
2xMB
32
8+MB
5
Gębala
Maja
Polska
2008
,11545
17
4x+DZ
6
Jasiulewicz
Miłosz
Polska
2002
,10164
6
4-MB
12
4+MB
32
8+MB
7
Jekel
Inga
Polska
2001
,8911
4
2xKB
9
2-KB
26
4xKB
8
Marysiak
Nikodem
Polska
2002
,10166
7
2-MBL
28
2xMBL
32
8+MB
9
Nowicka
Aleksandra
Polska
2008
,11453
17
4x+DZ
10
Olendrowicz
Damian
Polska
2002
,10649
5
2xMB
32
8+MB
11
Rostkowska
Pola
Polska
2009
,11460
17
4x+DZ
12
Sopoński
Bartłomiej
Polska
2002
,10169
6
4-MB
12
4+MB
32
8+MB
13
Szatkowska
Emilia
Polska
2003
,9288
4
2xKB
26
4xKB
14
Twarowski
Kacper
Polska
2003
,8818
6
4-MB
12
4+MB
32
8+MB
15
Wnuk
Olga
Polska
2003
,9292
26
4xKB
32
8+MB
16
Ziemiańska
Gabriela
Polska
2009
,11448
17
4x+DZ
17
Żmich
Antoni
Polska
2008
,10935
20
2xCH
Drakkar Gdańsk
1
Bujnowski
Adam
Polska
2002
,9062
5
2xMB
13
1xMB
2
Kulka
Mikołaj
Polska
2003
,8497
5
2xMB
13
1xMB
3
Wiśniewska
Zuzanna
Polska
2008
,11220
14
1xDZ
Gopło Kruszwica
1
Belt
Paweł
Polska
2008
,10903
19
1xCH
2
Bujak
Michał
Polska
2008
,10967
21
4xCH
3
Kościołowski
Jakub
Polska
2008
,10933
21
4xCH
4
Mocek
Bartosz
Polska
2008
,10904
21
4xCH
5
Mocek
Oliwia
Polska
2008
,10905
14
1xDZ
6
Sobieraj
Antoni
Polska
2008
,10483
21
4xCH
KTW Kalisz
1
Ignaszak
Antonina
Polska
2008
,11488
17
4x+DZ
2
Janiak
Ewelina
Polska
2001
,9042
10
1xKB
3
Kobza
Patrycja
Polska
2009
,11486
17
4x+DZ
4
Przybył
Adam
Polska
2003
,10565
13
1xMB
5
Szczepaniak
Kacper
2008
,11454
19
1xCH
6
Wojtczak
Lena
Polska
2008
,11485
17
4x+DZ
Bydgostia
1
Antczak
Aleksander
2008
,11333
21
4xCH
2
Bagnerowski
Wiktor
Polska
2008
,11533
22
4x+CH
3
Bielaszewski
Jakub
Polska
2008
,10908
21
4xCH
4
Chrzanowska
Paulina
Polska
2000
,9033
4
2xKB
26
4xKB
30
4+KB
5
Dobrzyńska
Nicol
Polska
2009
,11338
18
8x+DZ
6
Frącz- Zakrzewski
Dawid
Polska
2001
,7970
7
2-MBL
28
2xMBL
7
Gaikova
Anhelina
Polska
2008
,10930
16
4xDZ
8
Grzanka
Zuzanna
Polska
2008
,10985
16
4xDZ
9
Jaskólski
Borys
Polska
2008
,11535
22
4x+CH
10
Kania
Oliwia
Polska
2000
,9031
2
4-KB
26
4xKB
30
4+KB
11
Karwecki
Jakub
Polska
2001
,9560
6
4-MB
12
4+MB
32
8+MB
12
Kikowski
Norbert
Polska
2008
,11534
22
4x+CH
13
Kompa
Magdalena
Polska
2008
,11078
15
2xDZ
14
Kopeć
Maksymilian
2008
,11329
20
2xCH
15
Kwiatkowska
Kornelia
2008
,11532
18
8x+DZ
16
Lewandowski
Bartosz
Polska
2008
,11336
20
2xCH
17
Lewicki
Tomasz
Polska
2003
,9134
6
4-MB
12
4+MB
32
8+MB
18
Ludwiczak
Weronika
Polska
2002
,8712
10
1xKB
19
Madaj
Zuzanna
Polska
2003
,9729
4
2xKB
30
4+KB
20
Miszczyk
Aragon
Polska
2008
,11364
18
8x+DZ
32
8+MB
21
Nalazek
Sebastian
Polska
2003
,10529
13
1xMB
32
8+MB
22
Nowicka
Nadia
2008
,11492
18
8x+DZ
23
Olszewski
Szymon
2008
,11537
22
4x+CH
24
Semrau
Julian
Polska
2008
,10986
21
4xCH
25
Semrau
Nikodem
Polska
2008
,11331
21
4xCH
26
Siewaszewicz
Adam
Polska
2000
,7832
8
1xMBL
27
Sobecki
Fryderyk
Polska
2003
,9096
6
4-MB
12
4+MB
32
8+MB
28
Strybel
Małgorzata
Polska
2000
,8478
4
2xKB
26
4xKB
30
4+KB
29
Sulik
Julia
Polska
2003
,8322
10
1xKB
30
Szczerba
Zuzanna
Polska
2001
,9549
2
4-KB
26
4xKB
30
4+KB
31
Szewczyk
Kajetan
Polska
2002
,8564
13
1xMB
32
8+MB
32
Uniszkiewicz
Natalia
Polska
2008
,11000
16
4xDZ
33
Wasela
Paulina
Polska
2001
,9550
2
4-KB
11
2xKBL
24
2-KBL
34
Westphal
Wiktoria
Polska
2009
,11326
16
4xDZ
35
Wilk
Maja
Polska
2009
,11337
18
8x+DZ
36
Witkowski
Michał
Polska
2002
,10002
6
4-MB
12
4+MB
37
Wojciechowska
Martyna
Polska
2003
,9136
4
2xKB
30
4+KB
38
Zalewski
Artur
Polska
2000
,7831
7
2-MBL
28
2xMBL
39
Zduńczuk
Julia
Polska
2008
,11536
18
8x+DZ
40
Łatka
Maja
2009
,11268
16
4xDZ
MOS Ełk
1
Chrzanowski
Remigiusz
2008
,11123
19
1xCH
KW PEGAZ Wrocław
1
Gacek
Antoni
Polska
2008
,10895
20
2xCH
2
Krystochowicz
Adrianna
Polska
2002
,9006
1
1xKBL
10
1xKB
3
Kuc
Igor
Polska
2008
,11522
20
2xCH
4
Kępa
Mateusz
Polska
2003
,9249
8
1xMBL
13
1xMB
5
Naumko
Lev
2008
,11519
19
1xCH
6
Sikora
Aleksander
Polska
2008
,10894
20
2xCH
Polonia Poznań
1
Falgier
Julia
Polska
2008
,11121
16
4xDZ
2
Falgier
Zuzanna
Polska
2009
,11159
15
2xDZ
3
Iwanów
Martyna
Polska
2008
,11119
16
4xDZ
4
Nawrocka
Julia
Polska
2009
,11157
15
2xDZ
5
Swornowska
Aleksandra
Polska
2009
,11158
16
4xDZ
Posnania RBW Poznań
1
Chojnicka
Patrycja
Polska
2002
,8545
4
2xKB
11
2xKBL
26
4xKB
2
Chrobocińska
Magdalena
Polska
2008
,10885
15
2xDZ
3
Delimat
Cyntia
Polska
2001
,7747
4
2xKB
10
1xKB
26
4xKB
4
Frykowska
Lena
Polska
2008
,10758
15
2xDZ
5
Hagen
Dorian
Polska
2009
,11442
22
4x+CH
6
Holub
Marharyta
Ukrainian
2008
,11236
15
2xDZ
7
Jackowiak
Emilian
Polska
2000
,7153
6
4-MB
25
2-MB
31
4xMB
8
Januszewski
Mikołaj
Polska
2000
,8026
6
4-MB
25
2-MB
31
4xMB
9
Jaroć
Bartłomiej
Polska
2003
,9284
6
4-MB
12
4+MB
10
Józefowicz
Damian
Polska
2000
,7854
13
1xMB
25
2-MB
31
4xMB
11
Jędrzejczak
Filip
Polska
2003
,9626
13
1xMB
31
4xMB
12
Kaczmarek
Jerzy
Polska
2001
,8088
6
4-MB
25
2-MB
31
4xMB
13
Kaczmarek
Natasza
Polska
2009
,11156
16
4xDZ
14
Kapustiak
Danyil
Polska
2009
,11221
22
4x+CH
15
Kasparek
Krzysztof
Polska
2000
,7312
5
2xMB
31
4xMB
16
Kaźmierczak
Zofia
Polska
2008
,11209
15
2xDZ
17
Krauza
Karim
Polska
2009
,11207
22
4x+CH
18
Krzyżycki
Stanisław
Polska
2008
,11208
22
4x+CH
19
Litka
Cezary
Polska
2002
,8706
13
1xMB
31
4xMB
20
Majewska
Martyna
Polska
2002
,9137
4
2xKB
26
4xKB
21
Marosz
Szymon
Polska
2009
,11203
22
4x+CH
22
Mykhailiuk
Oleksandr
Polska
2008
,10867
22
4x+CH
23
Ratajczak
Maksymilian
Polska
2002
,8534
13
1xMB
24
Sobocińska
Jessika
Polska
2001
,8304
4
2xKB
11
2xKBL
26
4xKB
25
Solarska
Anna
Polska
2008
,10918
14
1xDZ
26
Tomiak
Szymon
Polska
2002
,9203
25
2-MB
31
4xMB
27
Wanat
Przemysław
Polska
2000
,8034
31
4xMB
28
Wojtalak
Patryk
Polska
2001
,8299
5
2xMB
31
4xMB
29
Zandecka
Natalia
Polska
2001
,7549
4
2xKB
11
2xKBL
24
2-KBL
30
Ścibior
Wiktoria
Polska
2003
,9066
1
1xKBL
31
Śmigielska
Hanna
Polska
2003
,8756
4
2xKB
11
2xKBL
24
2-KBL
Poznań Rowing Club
1
Rzeźnik
Martyna
Polska
2003
,11118
10
1xKB
PTW Płock
1
Chojnacki
Norbert
Polska
2009
,11282
22
4x+CH
2
Dolna
Daria
Polska
2008
,11283
16
4xDZ
3
Grabowski
Wiktor
Polska
2009
,11286
21
4xCH
4
Jaroszewski
Borys
Polska
2009
,11284
22
4x+CH
5
Kowalski
Maksymilian
Polska
2008
,11274
22
4x+CH
6
Kłosiński
Dominik
Polska
2009
,11287
21
4xCH
7
Maciaszek
Aleksandra
Polska
2008
,10974
16
4xDZ
8
Regulińska
Zuzanna
Polska
2009
,11279
16
4xDZ
9
Reguliński
Sebastian
Polska
2009
,11278
21
4xCH
10
Turkowski
Milan
Polska
2008
,11280
21
4xCH
11
Wilamowska
Agata
Polska
2008
,11288
16
4xDZ
KW 1904 Poznań
1
Bartłomiejczak
Kacper
Polska
2001
,8453
8
1xMBL
28
2xMBL
2
Grześkowiak
Emily
Polska
2008
,11046
14
1xDZ
3
Kmiecik
Radosław
Polska
2003
,8815
5
2xMB
28
2xMBL
4
Lisek
Tomasz
Polska
2002
,8764
28
2xMBL
5
Lorek
Zuzanna
Polska
2008
,11540
18
8x+DZ
6
Mermela
Adrianna
Polska
2003
,9117
4
2xKB
10
1xKB
7
Piotrowska
Maria
Polska
2009
,11542
18
8x+DZ
8
Rewers
Alicja
Polska
2007
,10874
18
8x+DZ
9
Roszak De Tolkmitt
Aleksandra
Polska
2008
,11523
18
8x+DZ
10
Wasilewska
Martyna
Polska
2000
,7981
4
2xKB
11
Woźniak
Jakub
Polska
2003
,8816
5
2xMB
13
1xMB
12
Wróblewski
Filip
Polska
2000
,7680
8
1xMBL
13
Zydel
Maria
Polska
2008
,11511
18
8x+DZ
14
Śron
Aleksandra
Polska
2008
,11509
18
8x+DZ
WIR Iława
1
Fryc
Oskar
Polska
2008
,10845
20
2xCH
2
Kwiatkowska
Alicja
2009
,11539
15
2xDZ
3
Pankowska
Wiktoria
2008
,11538
15
2xDZ
4
Zawistowski
Szymon
Polska
2008
,10846
20
2xCH
Wisła Grudziądz
1
Bartkowski
Bartosz
Polska
2001
,8305
13
1xMB
31
4xMB
2
Malinowski
Kamil
Polska
2003
,9343
28
2xMBL
3
Predel
Jakub
Polska
2002
,8849
28
2xMBL
4
Rutkowska
Aleksandra
Polska
2003
,9333
1
1xKBL
WRC Warszawa
1
Bojanowski
Juliusz
2008
,11551
22
4x+CH
2
Filipek
Wojciech
Polska
2009
,11375
22
4x+CH
3
Hejduk
Jakub
2009
,11373
22
4x+CH
4
Kłopocki
Krzysztof
2008
,11359
21
4xCH
5
Niziński
Sebastian
2009
,11550
21
4xCH
6
Osiński
Maksymilian
2009
,11374
22
4x+CH
7
Sakowski
Iwo
2009
,11322
21
4xCH
8
Woszczyk
Wiktor
Polska
2008
,11549
21
4xCH
WTW Warszawa
1
Aniserowicz
Nina
Polska
2009
,11269
17
4x+DZ
2
Bajorek
Łukasz
Polska
2002
,8937
5
2xMB
31
4xMB
3
Domański
Konrad
Polska
2002
,8966
5
2xMB
13
1xMB
31
4xMB
4
Farrell
Elżbieta
Polska
2008
,11270
17
4x+DZ
5
Kazimierczuk
Franciszek
Polska
2002
,8495
5
2xMB
31
4xMB
6
Schlesinger
Josephine
Polska
2009
,11261
17
4x+DZ
7
Stankiewicz-Wendling
Oktawia
Polska
2009
,11340
15
2xDZ
8
Swynarska
Lena
Polska
2009
,11316
17
4x+DZ
9
Wysocki
Piotr
Polska
2008
,11554
20
2xCH
10
Żołek
Marcin
Polska
2003
,10153
5
2xMB
31
4xMB
11
Żytomirska
Pola
Polska
2008
,11271
15
2xDZ
WTW Włocławek
1
Niewiadomski
Filip
Polska
2003
,9362
5
2xMB
31
4xMB
2
Sadokierski
Patryk
Polska
2003
,8986
5
2xMB
31
4xMB
3
Sieraczkiewicz
Maciej
Polska
2003
,9367
5
2xMB
31
4xMB
4
Żmudziński
Łukasz
Polska
2001
,8359
5
2xMB
31
4xMB
Zawisza Bydgoszcz
1
Zielińska
Nadia
Polska
2009
,11464
15
2xDZ
UKS Bekawianka
1
Kopietz
Stanisław
2009
,11527
20
2xCH
2
Starczyk
Kevin
2008
,11526
20
2xCH
UKS Brdów
1
Dorabiała
Jakub
2009
,11515
18
8x+DZ
2
Miśko
Julia
2009
,11518
18
8x+DZ
MKS Dwójka Warszawa
1
Rusjan
Maria Fatima
2008
,11429
17
4x+DZ
2
Sycz
Julianna
Polska
2008
,11447
17
4x+DZ
3
Szymańska
Paulina
Polska
2003
,10590
4
2xKB
4
Yarova
Daria
2008
,11428
17
4x+DZ
UKS 93 Kraków
1
Bocheńska
Alicja
Polska
2009
,11167
15
2xDZ
2
Czaja
Zuzanna
Polska
2008
,10883
14
1xDZ
3
Kozioł
Sabina
Polska
2009
,11164
15
2xDZ
4
Kurzawa
Beniamin
Polska
2009
,11525
19
1xCH
5
Riess
Maria
Polska
2008
,11241
14
1xDZ
6
Taras
Karol
2008
,11166
19
1xCH
UKS Szóstka
1
Brzyszcz
Nina
2008
,10993
14
1xDZ
2
Karwacka
Maja
2008
,11223
16
4xDZ
3
Kuśmider
Anna
2008
,10991
16
4xDZ
4
Prokopiuk
Weronika
2008
,10992
16
4xDZ
5
Wolak
Judyta
2008
,11361
16
4xDZ
Unia Tczew
1
Kowalczyk
Adam
Polska
2008
,10968
20
2xCH
2
Tuszkowski
Nikodem
Polska
2008
,11303
20
2xCH
c