ENEA Młodzieżowe Mistrzostwa Polski / MP Młodzików
2022-08-06 | 2022-08-07
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.


1 1xKBL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
7848 Kula Wiktoria 2001 Kula P.
2
CHTW Chełmża
9066 Ścibior Wiktoria 2003 Bator M. Mattik M.
3
KW PEGAZ Wrocław
9006 Krystochowicz Adrianna 2002 Gąszczak M.
4
WIR Iława
7852 Demczuk Aleksandra 2000 Pierczyński P. Stypiński G.
5
Wisła Grudziądz
9333 Rutkowska Aleksandra 2003 Szarszewski P.
6
AZS AWF Kraków
11385 Węgiel Joanna 2002 Myszka M.
7
WTW Włocławek
8896 Małkowska Wiktoria 2003 Gabryelewicz K.
8
AZS AWF Warszawa
8922 Kalinowska Wiktoria 2002 Szumowski K.
2 4-KB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWFiS Gdańsk
9373 Pluta Marta 2002
7944 Andrzejewska Aleksandra 2001
8155 Potrzuska Anna 2001
8047 Pawlak Izabela 2000
Rychlicki M.
2
AZS UMK Toruń
9264 Konarska Julia 2003
10034 Gałka Dominika 2002
8284 Paszkowska Adrianna 2002
8892 Weiwer Julia 2002
Kruszkowski S. Szumański M.
3
LOTTO Bydgostia
9031 Kania Oliwia 2000
9549 Szczerba Zuzanna 2001
9550 Wasela Paulina 2001
9538 Błaszczyk Monika 2002
Nowakowski W.
3 4xMBL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
4 2xKB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
7747 Delimat Cyntia 2001
8304 Sobocińska Jessika 2001
Abrahamczyk M.
2
Posnania RBW Poznań
7549 Zandecka Natalia 2001
8545 Chojnicka Patrycja 2002
Abrahamczyk M.
3
Posnania RBW Poznań
8756 Śmigielska Hanna 2003
9137 Majewska Martyna 2002
Abrahamczyk M.
4
KW 1904 Poznań
7981 Wasilewska Martyna 2000
9117 Mermela Adrianna 2003
Rewers M.
5
AZS Szczecin
8794 Prusik Kinga 2000
9794 Duda Katarzyna 2000
Kula P.
6
AZS AWF Gorzów Wlkp.
8486 Jankowska Martyna 2002
7493 Rojek Aleksandra 2000
Basta P.
7
BTW Bydgoszcz
9288 Szatkowska Emilia 2003
8911 Jekel Inga 2001
Badziągowski M. Ormiński T.
8
MKS Dwójka Warszawa
11063 Krasuska Hanna 2000
10590 Szymańska Paulina 2003
Zieliński M.
9
AZS AWF Kraków
10965 Decker Zofia 2000
10942 Jasińska Weronika 2003
Myszka M.
10
LOTTO Bydgostia
8478 Strybel Małgorzata 2000
9033 Chrzanowska Paulina 2000
Nowakowski W.
11
LOTTO Bydgostia
9729 Madaj Zuzanna 2003
9136 Wojciechowska Martyna 2003
Bełka - Siemion A. Nowakowski W.
5 2xMB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KW 1904 Poznań
8815 Kmiecik Radosław 2003
8816 Woźniak Jakub 2003
Rewers M.
2
Posnania RBW Poznań
8299 Wojtalak Patryk 2001
7312 Kasparek Krzysztof 2000
Kurek M.
3
AZS Wratislavia
9852 Skica Maksymilian 2003
9848 Kowaliński Szymon 2003
Szymerowski J.
4
AZS AWF Gorzów Wlkp.
8710 Skonieczny Szymon 2003
7985 Bubień Tymoteusz 2001
Basta P.
5
BTW Bydgoszcz
10163 Grugel Kacper 2002
10649 Olendrowicz Damian 2002
Ormiński T.
6
Drakkar Gdańsk
9062 Bujnowski Adam 2002
8497 Kulka Mikołaj 2003
Bykowski T. Sobczak A.
7
PTW Płock
9632 Kołodziejski Kuba 2001
8210 Łęgowik Mateusz 2001
Zalewski B.
8
AZS AWF Kraków
10253 Rostworowski Stefan 2002
9688 Radomiński-Lasek Antoni 2001
Myszka M.
9
WTW Włocławek
8986 Sadokierski Patryk 2003
8359 Źmudziński Łukasz 2001
Gabryelewicz K.
10
WTW Włocławek
9362 Niewiadomski Filip 2003
9367 Sieraczkiewicz Maciej 2003
Gabryelewicz K.
11
WTW Warszawa
8937 Bajorek Łukasz 2002
8966 Domański Konrad 2002
Kaliński K.
12
WTW Warszawa
8495 Kazimierczuk Franciszek 2002
10153 Żołek Marcin 2003
Kaliński K.
6 4-MB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
8026 Januszewski Mikołaj 2000
8027 Glonek Dominik 2001
8088 Kaczmarek Jerzy 2001
7153 Jackowiak Emilian 2000
Kurek M.
2
AZS Szczecin
7860 Kasprzyk Maciej 2001
9324 Kłodziński Maciej 2003
10235 Preś Tomasz 2003
9321 Usnarski Paweł 2003
Kula P.
3
AZS AWFiS Gdańsk
9055 Ziółkowski Dawid 2003
9053 Sobczak Jacek 2003
7796 Aleksandrowicz Jan 2000
7565 Gorka Adrian 2000
Rychlicki M.
4
AZS UMK Toruń
9259 Groszewski Michał 2003
8274 Streich Oskar 2001
9265 Zyblewski Dominik 2003
8288 Pawlak Mateusz 2001
Kruszkowski S. Szumański M.
5
BTW Bydgoszcz
9284 Jaroć Bartłomiej 2003
8818 Twarowski Kacper 2003
10169 Sopoński Bartłomiej 2002
10164 Jasiulewicz Miłosz 2002
Ormiński T.
6
LOTTO Bydgostia
10002 Witkowski Michał 2002
9096 Sobecki Fryderyk 2003
9134 Lewicki Tomasz 2003
9560 Karwecki Jakub 2001
Drażdżewski M. Bernatajtys D.
7 2-MBL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
10636 Radoliński Michał 2003
8957 Dorenda Aleks 2003
Kula P.
2
AZS UMK Toruń
10121 Polański Kacper 2002
10120 Chełkowski Marcel 2002
Kruszkowski S. Szumański M.
3
BTW Bydgoszcz
10166 Marysiak Nikodem 2002
9800 Chaliński Adam 2001
Ormiński T.
4
LOTTO Bydgostia
7831 Zalewski Artur 2000
7970 Frącz- Zakrzewski Dawid 2001
Drażdżewski M. Bernatajtys D.
8 1xMBL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Tryton Poznań
7680 Wróblewski Filip 2000 Wlekliński P.
2
KW 1904 Poznań
8453 Bartłomiejczak Kacper 2001 Rewers M.
3
AZS Szczecin
7498 Byczek Jakub 2000 Kula P.
4
KW PEGAZ Wrocław
9249 Kępa Mateusz 2003 Gancarz P.
5
MOS Ełk
10698 Plisko Grzegorz 2003
6
TWDW Warszawa
8945 Szpak Patryk 2002
7
LOTTO Bydgostia
7832 Siewaszewicz Adam 2000 Drażdżewski M. Bernatajtys D.
9 2-KB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWFiS Gdańsk
8155 Potrzuska Anna 2001
8047 Pawlak Izabela 2000
Rychlicki M.
2
AZS UMK Toruń
8284 Paszkowska Adrianna 2002
8892 Weiwer Julia 2002
Kruszkowski S. Szumański M.
3
AZS UMK Toruń
9009 Semrau Kornelia 2002
9575 Borzyszkowska Zofia 2002
Kruszkowski S. Szumański M.
4
BTW Bydgoszcz
8911 Jekel Inga 2001
7921 Streng Barbara 2000
Badziągowski M. Ormiński T.
5
UKS Milenium Wrocław
9247 Zdanowicz Paulina 2003
9424 Szewczyk Martyna 2003
Gancarz E.
6
LOTTO Bydgostia
9296 Szyperska Martyna 2003
8989 Żydowiec Paulina 2000
Bełka - Siemion A. Nowakowski W.
10 1xKB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
7747 Delimat Cyntia 2001 Abrahamczyk M.
2
KTW Kalisz
8712 Ludwiczak Weronika 2002
3
KW 1904 Poznań
9117 Mermela Adrianna 2003 Rewers M.
4
KTW Kalisz
9042 Janiak Ewelina 2001 Trzmiel M.
5
AZS AWF Gorzów Wlkp.
8486 Jankowska Martyna 2002 Basta P.
6
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7493 Rojek Aleksandra 2000 Basta P.
7
AZS AWF Gorzów Wlkp.
9411 Rega Gabriela 2003 Basta P.
8
BKW Bydgoszcz
7906 Baranowska Dominika 2001 Chrustowska A.
9
KW PEGAZ Wrocław
9006 Krystochowicz Adrianna 2002 Gąszczak M.
10
PTW Płock
8802 Kołodziejska Aleksandra 2000 Zalewski B.
11
UKS Ateny Wałcz
8322 Sulik Julia 2003 Błoch J.
12
WTW Włocławek
8901 Szprengiel Magdalena 2003 Gabryelewicz K.
13
Poznań Rowing Club
11118 Rzeznik Martyna 2003 Król M.
14
AZS AWF Warszawa
8922 Kalinowska Wiktoria 2002 Szumowski K.
11 2xKBL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
8304 Sobocińska Jessika 2001
8545 Chojnicka Patrycja 2002
Abrahamczyk M.
2
Posnania RBW Poznań
8756 Śmigielska Hanna 2003
7549 Zandecka Natalia 2001
Abrahamczyk M.
3
AZS AWFiS Gdańsk
9373 Pluta Marta 2002
7944 Andrzejewska Aleksandra 2001
Rychlicki M.
4
WIR Iława
7852 Demczuk Aleksandra 2000
8999 Józefowicz Paulina 2003
Pierczyński P. Stypiński G.
5
AZS AWF Kraków
10821 Jodłowska Zuzanna 2003
9735 Wiśniewska Maja 2001
Myszka M.
6
LOTTO Bydgostia
9707 Błaszczyk Monika 2002
9550 Wasela Paulina 2001
Nowakowski W.
12 4+MB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
7860 Kasprzyk Maciej 2001
9324 Kłodziński Maciej 2003
10235 Preś Tomasz 2003
9321 Usnarski Paweł 2003
10247 Ładna Magdalena 2005
Kula P.
2
AZS UMK Toruń
9259 Groszewski Michał 2003
10237 Kruszkowski Kacper 2003
9265 Zyblewski Dominik 2003
8288 Pawlak Mateusz 2001
8888 Skurzyński Tomasz 2002
Kruszkowski S. Szumański M.
3
BTW Bydgoszcz
9284 Jaroć Bartłomiej 2003
8818 Twarowski Kacper 2003
10169 Sopoński Bartłomiej 2002
10164 Jasiulewicz Miłosz 2002
9292 Wnuk Olga 2003
Ormiński T.
4
LOTTO Bydgostia
10002 Witkowski Michał 2002
9096 Sobecki Fryderyk 2003
9134 Lewicki Tomasz 2003
9560 Karwecki Jakub 2001
11364 Miszczyk Aragon 2008
Drażdżewski M. Bełka - Siemion A. Bernatajtys D.
13 1xMB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Poznań
8706 Litka Cezary 2002 Kamola B.
2
AZS AWF Poznań
9626 Jędrzejczak Filip 2003
3
KW 1904 Poznań
8816 Woźniak Jakub 2003 Rewers M.
4
Posnania RBW Poznań
8534 Ratajczak Maksymilian 2002 Kurek M.
5
Posnania RBW Poznań
7854 Józefowicz Damian 2000 Kurek M.
6
KTW Kalisz
10565 Przybył Adam 2003 Trzmiel M.
7
AZS Szczecin
7498 Byczek Jakub 2000 Kula P.
8
AZS AWFiS Gdańsk
8305 Bartkowski Bartosz 2001 Rychlicki M.
9
AZS AWFiS Gdańsk
7796 Aleksandrowicz Jan 2000 Rychlicki M.
10
Drakkar Gdańsk
9062 Bujnowski Adam 2002 Bykowski T. Sobczak A.
11
Drakkar Gdańsk
8497 Kulka Mikołaj 2003 Bykowski T. Sobczak A.
12
KW PEGAZ Wrocław
9249 Kępa Mateusz 2003 Gancarz P.
13
WRC Warszawa
9601 Wirowski Maksymilian 2002 Sakowski A.
14
LOTTO Bydgostia
8564 Szewczyk Kajetan 2002 Drażdżewski M. Bernatajtys D.
15
LOTTO Bydgostia
10529 Nalazek Sebastian 2003 Bernatajtys D. Glaza P.
16
WTW Warszawa
8966 Domański Konrad 2002 Kaliński K.
17
AZS AWF Warszawa
8935 Skarżyński Gustaw 2002 Szumowski K.
14 1xDZ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KW 1904 Poznań
11046 Grześkowiak Emily 2008 Świętek M.
2
AZS Szczecin
10825 Modrzejewska Kinga 2008 Fiłka T.
3
AZS UMK Toruń
10936 Królikiewicz Zuzanna 2008 Królikiewicz J. Krymski R.
4
BKW Bydgoszcz
10998 Polasik Zuzanna 2008 Zaporski T.
5
Drakkar Gdańsk
11220 Wiśniewska Zuzanna 2008 Bykowski T. Sobczak A.
6
Gopło Kruszwica
10905 Mocek Oliwia 2008 Januszek R.
7
UKS Szóstka
10993 Brzyszcz Nina 2008
8
Zawisza Bydgoszcz
11077 Krasińska Julia 2008 Naglewicz A.
9
AZS AWF Kraków
11232 Wyroba Rozalia 2009 Wydrych P.
10
UKS 93 Kraków
10883 Czaja Zuzanna 2008 Wójcik - Pietruszka I. Wilk E.
11
UKS 93 Kraków
11241 Riess Maria 2008 Wójcik - Pietruszka I. Wilk E.
12
UKS Dwójka Kórnik
10918 Solarska Anna 2008 Abrahamczyk P.
15 2xDZ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10758 Frykowska Lena 2008
11236 Holub Marharyta 2008
Kaczmarek M.
2
Posnania RBW Poznań
10885 Chrobocińska Magdalena 2008
11209 Kaźmierczak Zofia 2008
Kaczmarek M.
3
Polonia Poznań
11159 Falgier Zuzanna 2009
11157 Nawrocka Julia 2009
Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M.
4
KW 1904 Poznań
11247 Kazimierczak Oliwia 2009
11245 Bartoszewska Zofia 2009
Świętek M.
5
AZS Wratislavia
10888 Pastuszka Aleksandra 2008
11032 Kapuśniak Antonina 2008
Szymerowski W.
6
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10982 Lankamer Rozalia 2008
11229 Arcab Natalia Oliwia 2008
Suwary M.
7
WIR Iława
11538 Pankowska Wiktoria 2008
11539 Kwiatkowska Alicja 2009
Madej M.
8
Zawisza Bydgoszcz
11464 Zielińska Nadia 2009
11078 Kompa Magdalena 2008
Naglewicz A.
9
UKS 93 Kraków
11164 Kozioł Sabina 2009
11167 Bocheńska Alicja 2009
Wójcik - Pietruszka I. Wilk E.
10
WTW Warszawa
11271 Żytomirska Pola 2008
11340 Stankiewicz-Wendling Oktawia 2009
Całka A.
16 4xDZ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Polonia Poznań
11119 Iwanów Martyna 2008
11121 Falgier Julia 2008
11158 Swornowska Aleksandra 2009
11156 Kaczmarek Natasza 2009
Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M.
2
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10983 Łodziato Karina 2008
11228 Januszewska Katarzyna 2009
11226 Kwietniewska Zuzanna 2009
10981 Hryncewicz Oliwia 2008
Suwary M.
3
AZS UMK Toruń
11358 Bartoszyńska Oliwia 2009
11354 Kalinowska Nikolaq 2009
10759 Figurska Rozalia 2008
10760 Podlaszewska Aleksandra 2008
Krymski R.
4
BKW Bydgoszcz
11272 Polaszewska Julia 2008
11268 Łatka Maja 2009
11266 Matysek Natalia 2009
11267 Twaróg Zuzanna 2009
Zaporski T.
5
PTW Płock
11288 Wilamowska Agata 2008
11279 Regulińska Zuzanna 2009
10974 Maciaszek Aleksandra 2008
11283 Dolna Daria 2008
Sałkowski P.
6
UKS Szóstka
10991 Kuśmider Anna 2008
11361 Wolak Judyta 2008
11223 Karwacka Maja 2008
10992 Prokopiuk Weronika 2008
Hińcza .
7
LOTTO Bydgostia
10930 Gaikova Anhelina 2008
10985 Grzanka Zuzanna 2008
11326 Westphal Wiktoria 2009
11000 Uniszkiewicz Natalia 2008
Lemańczyk L.
17 4x+DZ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KTW Kalisz
11486 Kobza Patrycja 2009
11485 Wojtczak Lena 2008
11488 Ignaszak Antonina 2008
11080 Mamońska Wiktoria 2008
11487 Petynia Martyna 2008
Gralak M.
2
AZS UMK Toruń
11343 Galicz Zuzanna 2008
11552 Buczkkowska Julia 2008
11553 Kowalska Maria 2009
11352 Domalewska Nadia 2009
11357 Kurek Nataniel 2009
Krymski R.
3
BTW Bydgoszcz
11448 Ziemiańska Gabreila 2009
11453 Nowicka Aleksandra 2008
11460 Rostkowska Pola 2009
11545 Gębala Maja 2008
11450 Olstowska Maja 2009
Pawełczak K.
4
MKS Dwójka Warszawa
11447 Sycz Julianna 2008
11428 Yarova Daria 2008
11430 Onyszko Zuzanna 2009
11429 Rusjan Maria Fatima 2008
11431 Maga Maja 2008
Durjasz A.
5
WTW Warszawa
11269 Aniserowicz Nina 2009
11270 Farrell Elżbieta 2008
11261 Schlesinger Josephine 2009
11316 Swynarska Lena 2009
11036 Kłos Weronika 2008
Całka A.
18 8x+DZ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KW 1904 Poznań
11542 Piotrowska Maria 2009
11540 Lorek Zuzanna 2008
11246 Lubik Nicole 2008
11244 Wlekła Marianna 2009
11512 Kaczmarek Katarzyna 2008
11523 Roszak De Tolkmitt Aleksandra 2008
11511 Zydel Maria 2008
11509 Śron Aleksandra 2008
10874 Rewers Alicja 2007
Kalet S. Świętek M.
2
UKS Brdów
11104 Zawadzka Patrycja 2008
11516 Rybicka Marta 2009
11102 Pałubińska Wiktoria 2008
11517 Bartczak Weronika 2009
11514 Polichnowska Martyna 2008
11513 Ćwiklińska Amelia 2009
11518 Miśko Julia 2009
11103 Chabasińska Marta 2008
11515 Dorabiała Jakub 2009
Mikołajczyk B.
3
LOTTO Bydgostia
11532 Kwiatkowska Kornelia 2008
11328 Echaust Marika 2008
11330 Echaust Martina 2008
11536 Zduńczuk Julia 2008
11493 Kruś Oliwia 2008
11492 Nowicka Nadia 2008
11338 Dobrzyńska Nicol 2009
11337 Wilk Maja 2009
11364 Miszczyk Aragon 2008
Bełka - Siemion A. Lemańczyk L.
19 1xCH
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KTW Kalisz
11454 Szczepaniak Kacper 2008 Trzmiel M.
2
AZS Szczecin
11290 Taczek Tomasz 2009 Król R.
3
AZS Szczecin
11302 Machałowski Marcel 2008 Król R.
4
AZS Szczecin
11294 Czerwony Bartosz 2009 Król R.
5
AZS Szczecin
11297 Łatuszyński Kacper 2009 Król R.
6
AZS Wratislavia
11478 Rańda Jan 2008 Szymerowski W.
7
AZS UMK Toruń
10764 Zapałowski Alan 2008 Królikiewicz J. Krymski R.
8
Gopło Kruszwica
10903 Belt Paweł 2008 Januszek R.
9
KW PEGAZ Wrocław
11519 Naumko Lev 2008 Gancarz E. Kręczewska M.
10
UKS Szóstka
11548 Trzebiatowski Hubert 2008 Hińcza .
11
MOS Ełk
11123 Chrzanowski Remigiusz 2008
12
AZS AWF Kraków
10899 Dworak Maciej 2008 Wydrych P.
13
UKS 93 Kraków
11166 Taras Karol 2008 Wójcik - Pietruszka I. Wilk E.
14
UKS 93 Kraków
11525 Kurzawa Beniamin 2009 Wójcik - Pietruszka I. Wilk E.
15
LOTTO Bydgostia
10975 Gajewski Igor 2008 Lemańczyk L.
20 2xCH
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Poznań
11213 Połącarz Aleksander 2008
11234 Rogiński Mikołaj 2008
2
AZS AWF Gorzów Wlkp.
11471 Kotowicz Filip 2008
11470 Koktysz Mateusz 2008
Suwary M.
3
BTW Bydgoszcz
11005 Czyżewski Adam 2008
10935 Żmich Antoni 2008
Pawełczak K.
4
KW PEGAZ Wrocław
10894 Sikora Aleksander 2008
10895 Gacek Antoni 2008
Gancarz E. Kręczewska M.
5
KW PEGAZ Wrocław
11522 Kuc Igor 2008
10893 Tarnowski Arkadiusz 2008
Gancarz E. Kręczewska M.
6
UKS Bekawianka
11527 Kopietz Stanisław 2009
11526 Starczyk Kevin 2008
Zaporski T.
7
Unia Tczew
10968 Kowalczyk Adam 2008
11303 Tuszkowski Nikodem 2008
Grubich M.
8
WIR Iława
10845 Fryc Oskar 2008
10846 Zawistowski Szymon 2008
Madej M.
9
WTW Warszawa
11554 Wysocki Piotr 2008
11130 Łabęcki Jan 2008
Brodziak D.
10
LOTTO Bydgostia
11336 Lewandowski Bartosz 2008
11329 Kopeć Maksymilian 2008
Lemańczyk L.
11
Poznań Rowing Club
11242 Gut Emilian 2008
11150 Kubik Szymon 2008
Król M.
21 4xCH
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
11292 Sławiński Jakub 2008
11543 Stański Adam 2008
11293 Nowakowski Hubert 2008
11299 Rejbicz Paweł 2008
Król R.
2
AZS Szczecin
11301 Knigawka Szymon 2009
11295 Król Tomasz 2009
11300 Wolski Borys 2008
11289 Droszczak Eryk 2009
Król R.
3
AZS Szczecin
11433 Kowalski Szymon 2008
11434 Kozłowski Aleksander 2008
11059 Szyszło Oliwier 2008
11313 Herosimczyk Jakub 2008
Fiłka T.
4
AZS UMK Toruń
10763 Kopczyński Wojciech 2008
11355 Kijewski Karol 2008
11344 Szymczyk Patryk 2008
11345 Szmajda Aleksander 2008
Krymski R.
5
Gopło Kruszwica
10967 Bujak Michał 2008
10933 Kościołowski Jakub 2008
10904 Mocek Bartosz 2008
10483 Sobieraj Antoni 2008
Januszek R.
6
PTW Płock
11278 Reguliński Sebastian 2009
11280 Turkowski Milan 2008
11287 Kłosiński Dominik 2009
11286 Grabowski Wiktor 2009
Sałkowski P.
7
AZS AWF Kraków
11524 Fengler Adam 2008
11544 Migdał Bartosz 2009
11263 Stecz Leon 2009
11162 Skwarnicki Rafał 2008
Wydrych P.
8
WRC Warszawa
11549 Foltin Wiktor 2008
11359 Kłopocki Krzysztof 2008
11550 Niziński Sebastian 2009
11322 Sakowski Iwo 2009
Sakowski A.
9
LOTTO Bydgostia
10908 Bielaszewski Jakub 2008
11331 Semrau Nikodem 2008
11333 Antczak Aleksander 2008
10986 Semrau Julian 2008
Lemańczyk L.
22 4x+CH
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
11203 Marosz Szymon 2009
11208 Krzyżycki Stanisław 2008
10867 Mykhailiuk Oleksandr 2008
11221 Kapustiak Danyil 2009
11236 Holub Marharyta 2008
Hoffmann M. Nieradka .
2
Posnania RBW Poznań
11441 Brzeziński Marcel 2008
11440 Brzeziński Mikołaj 2009
11442 Hagen Dorian 2009
11207 Krauza Karim 2009
10885 Chrobocińska Magdalena 2008
Hoffmann M.
3
AZS UMK Toruń
11341 Kacper Becmer 2008
11353 Wawrzyniku Adam 2008
11351 Leżała Brajan 2009
11350 Wesołowski Adam 2008
11357 Kurek Nataniel 2009
Krymski R.
4
PTW Płock
11274 Kowalski Maksymilian 2008
11284 Jaroszewski Borys 2009
11282 Chojnacki Norbert 2009
11281 Barucha Filip 2009
11277 Szymborska Adrianna 2009
Sałkowski P.
5
UKS Szóstka
11093 Grodzki Nikodem 2008
11225 Kaźmierski Mariusz 2008
11224 Jastrzębski Jakub 2008
11445 Ziółkowski Patryk 2008
11547 Gąsiewska Martyna 2009
Hińcza .
6
WRC Warszawa
11374 Osiński Maksymilian 2009
11375 Filipek Wojciech 2009
11551 Bojanowski Juliusz 2008
11373 Hejduk Jakub 2009
11555 Jabłoński Tomasz 2008
Sakowski A.
7
LOTTO Bydgostia
11534 Kikowski Norbert 2008
11533 Bagnerowski Wiktor 2008
11537 Olszewski Szymon 2008
11535 Jaskólski Borys 2008
11364 Miszczyk Aragon 2008
Bernatajtys D.
23 8x+CH
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
24 2-KBL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
8756 Śmigielska Hanna 2003
7549 Zandecka Natalia 2001
Abrahamczyk M.
2
WIR Iława
7852 Demczuk Aleksandra 2000
8999 Józefowicz Paulina 2003
Pierczyński P. Stypiński G.
3
LOTTO Bydgostia
9707 Błaszczyk Monika 2002
9550 Wasela Paulina 2001
Nowakowski W.
25 2-MB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
8027 Glonek Dominik 2001
8026 Januszewski Mikołaj 2000
Kurek M.
2
Posnania RBW Poznań
8088 Kaczmarek Jerzy 2001
7153 Jackowiak Emilian 2000
Kurek M.
3
Posnania RBW Poznań
9203 Tomiak Szymon 2002
7854 Józefowicz Damian 2000
Kurek M.
4
AZS Szczecin
8953 Nowakowski Jakub 2003
10635 Sobański Jakub 2003
Kula P.
5
AZS Wratislavia
9852 Skica Maksymilian 2003
9848 Kowaliński Szymon 2003
Szymerowski W.
6
AZS AWFiS Gdańsk
9055 Ziółkowski Dawid 2003
7565 Gorka Adrian 2000
Rychlicki M.
7
AZS AWF Warszawa
8935 Skarżyński Gustaw 2002
11113 Kujda Kazimir Ziven 2000
Szumowski K.
26 4xKB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
8304 Sobocińska Jessika 2001
7747 Delimat Cyntia 2001
8545 Chojnicka Patrycja 2002
9137 Majewska Martyna 2002
Abrahamczyk M.
2
AZS AWFiS Gdańsk
9373 Pluta Marta 2002
8155 Potrzuska Anna 2001
8047 Pawlak Izabela 2000
7944 Andrzejewska Aleksandra 2001
Rychlicki M.
3
BKW Bydgoszcz
7902 Pachura Nicole 2001
9385 Różańska Aleksandra 2003
7906 Baranowska Dominika 2001
7908 Walczyńska Weronika 2001
Trzeciak K. Chrustowska A.
4
BTW Bydgoszcz
9292 Wnuk Olga 2003
9288 Szatkowska Emilia 2003
8911 Jekel Inga 2001
7921 Streng Barbara 2000
Badziągowski M. Ormiński T.
5
AZS AWF Kraków
10965 Decker Zofia 2000
10942 Jasińska Weronika 2003
10821 Jodłowska Zuzanna 2003
9735 Wiśniewska Maja 2001
Myszka M.
6
LOTTO Bydgostia
9549 Szczerba Zuzanna 2001
9031 Kania Oliwia 2000
9033 Chrzanowska Paulina 2000
8478 Strybel Małgorzata 2000
Nowakowski W.
27 8+KB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
8794 Prusik Kinga 2000
9089 Kukier Julia 2003
7848 Kula Wiktoria 2001
9794 Duda Katarzyna 2000
11531 Buriak Zuzanna 2000
11529 Kasprzyk Anna 2001
8958 Przybylska Karolina 2001
11530 Zamęcka Julia 2001
10247 Ładna Magdalena 2005
Kula P.
2
AZS UMK Toruń
9009 Semrau Kornelia 2002
9575 Borzyszkowska Zofia 2002
10661 Kościecha Wiktoria 2003
9262 Rękas Dominika 2003
10034 Gałka Dominika 2002
9264 Konarska Julia 2003
8284 Paszkowska Adrianna 2002
8892 Weiwer Julia 2002
8888 Skurzyński Tomasz 2002
Kruszkowski S. Szumański M.
28 2xMBL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KW 1904 Poznań
8815 Kmiecik Radosław 2003
8764 Lisek Tomasz 2002
Rewers M.
2
KW 1904 Poznań
9368 Chalcarz Jakub 2001
8453 Bartłomiejczak Kacper 2001
Rewers M.
3
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7985 Bubień Tymoteusz 2001
8710 Skonieczny Szymon 2003
Basta P.
4
BTW Bydgoszcz
10166 Marysiak Nikodem 2002
9800 Chaliński Adam 2001
Ormiński T.
5
Wisła Grudziądz
9343 Malinowski Kamil 2003
8849 Predel Jakub 2002
Zieliński Krzysztof K. Szarszewski P.
6
AZS AWF Kraków
10253 Rostworowski Stefan 2002
9688 Radomiński-Lasek Antoni 2001
Myszka M.
7
LOTTO Bydgostia
7831 Zalewski Artur 2000
7970 Frącz- Zakrzewski Dawid 2001
Drażdżewski M. Bernatajtys D.
29 4xKBL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
30 4+KB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
8794 Prusik Kinga 2000
9089 Kukier Julia 2003
9794 Duda Katarzyna 2000
7848 Kula Wiktoria 2001
10247 Ładna Magdalena 2005
Kula P.
2
AZS UMK Toruń
9425 Szachmytowska Olga 2003
10034 Gałka Dominika 2002
9264 Konarska Julia 2003
9262 Rękas Dominika 2003
10760 Podlaszewska Aleksandra 2008
Kruszkowski S. Szumański M.
3
BKW Bydgoszcz
7902 Pachura Nicole 2001
9385 Różańska Aleksandra 2003
7906 Baranowska Dominika 2001
7908 Walczyńska Weronika 2001
10998 Polasik Zuzanna 2008
Trzeciak K. Chrustowska A.
4
LOTTO Bydgostia
9549 Szczerba Zuzanna 2001
9031 Kania Oliwia 2000
9033 Chrzanowska Paulina 2000
8478 Strybel Małgorzata 2000
8558 Michniacka Marcelina 2002
Nowakowski W.
5
LOTTO Bydgostia
9296 Szyperska Martyna 2003
8989 Żydowiec Paulina 2000
9729 Madaj Zuzanna 2003
9136 Wojciechowska Martyna 2003
11501 Wisniewska Julia 2007
Bełka - Siemion A. Nowakowski W.
31 4xMB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Poznań
8706 Litka Cezary 2002
9626 Jędrzejczak Filip 2003
8034 Wanat Przemysław 2000
10593 Zapart Franciszek 2003
Kamola B.
2
Posnania RBW Poznań
8299 Wojtalak Patryk 2001
9203 Tomiak Szymon 2002
8027 Glonek Dominik 2001
7312 Kasparek Krzysztof 2000
Kurek M.
3
Posnania RBW Poznań
8088 Kaczmarek Jerzy 2001
8026 Januszewski Mikołaj 2000
7153 Jackowiak Emilian 2000
7854 Józefowicz Damian 2000
Kurek M.
4
AZS AWFiS Gdańsk
9053 Sobczak Jacek 2003
7565 Gorka Adrian 2000
7796 Aleksandrowicz Jan 2000
8305 Bartkowski Bartosz 2001
Rychlicki M.
5
WTW Włocławek
9362 Niewiadomski Filip 2003
8986 Sadokierski Patryk 2003
8359 Źmudziński Łukasz 2001
9367 Sieraczkiewicz Maciej 2003
Gabryelewicz K.
6
WTW Warszawa
8495 Kazimierczuk Franciszek 2002
10153 Żołek Marcin 2003
8937 Bajorek Łukasz 2002
8966 Domański Konrad 2002
Kaliński K.
32 8+MB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
8957 Dorenda Aleks 2003
10636 Radoliński Michał 2003
10235 Preś Tomasz 2003
10635 Sobański Jakub 2003
8953 Nowakowski Jakub 2003
9324 Kłodziński Maciej 2003
7860 Kasprzyk Maciej 2001
9321 Usnarski Paweł 2003
10247 Ładna Magdalena 2005
Kula P.
2
AZS UMK Toruń
10121 Polański Kacper 2002
8288 Pawlak Mateusz 2001
10407 Kubiś Jakub 2003
10237 Kruszkowski Kacper 2003
9259 Groszewski Michał 2003
8274 Streich Oskar 2001
9265 Zyblewski Dominik 2003
10120 Chełkowski Marcel 2002
8888 Skurzyński Tomasz 2002
Kruszkowski S. Szumański M.
3
BTW Bydgoszcz
9800 Chaliński Adam 2001
10166 Marysiak Nikodem 2002
10649 Olendrowicz Damian 2002
10163 Grugel Kacper 2002
9284 Jaroć Bartłomiej 2003
8818 Twarowski Kacper 2003
10169 Sopoński Bartłomiej 2002
10164 Jasiulewicz Miłosz 2002
9292 Wnuk Olga 2003
Ormiński T.
4
LOTTO Bydgostia
8564 Szewczyk Kajetan 2002
10010 Szczesik Aleksy 2002
9661 Stefaniak Jakub 2001
10529 Nalazek Sebastian 2003
10002 Witkowski Michał 2002
9096 Sobecki Fryderyk 2003
9134 Lewicki Tomasz 2003
9560 Karwecki Jakub 2001
11364 Miszczyk Aragon 2008
Drażdżewski M. Bełka - Siemion A. Bernatajtys D. Glaza P.