Fundacja
Wielkopolskie Wioślarstwo
Wyniki
Zgłoszenia
Licencje
Wydarzenia
Zaloguj
Centralne Kontrolne Regaty Juniorów
2022-07-02 | 2022-07-03
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)
Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.
Tryb widoku:
wg konkurencji
wg zawodników
statystyki
AZS UMK Toruń
1
Bajeński
Cezary
Polska
2004
,9523
11
2-MJ/MJM
36
4-MJ/MJM
2
Barańska
Aleksandra
Polska
2005
,10170
38
8+KJ/KJM
3
Barański
Tomasz
2006
,11349
19
4xMJ/MJM
4
Bartoszyńska
Oliwia
Polska
2009
,11358
2
4xDZ
5
Becmer
Kacper
Polska
2008
,11341
5
4x+CH
6
Biegniewski
Jakub
Polska
2006
,10414
11
2-MJ/MJM
36
4-MJ/MJM
7
Domalewska
Nadia
Polska
2009
,11352
23
2xDZ
8
Dylewski
Konrad
Polska
2004
,9535
19
4xMJ/MJM
35
4xMJ/MJM
9
Dąbrowska
Gabriela
Polska
2005
,9531
18
2xKJ/KJM
10
Figurska
Rozalia
Polska
2008
,10759
2
4xDZ
11
Galicz
Zuzanna
Polska
2008
,11343
23
2xDZ
12
Graczkowska
Julia
Polska
2007
,10420
16
4xKJ/KJM
32
4xKJ/KJM
13
Hakobyan
Julia
Polska
2004
,10375
38
8+KJ/KJM
14
Kalinowska
Nikola
Polska
2009
,11354
2
4xDZ
15
Kardas
Maksymilian
Polska
2004
,9529
11
2-MJ/MJM
36
4-MJ/MJM
16
Karpińska
Natalia
Polska
2006
,10421
17
4-KJ/KJM
32
4xKJ/KJM
17
Kijewski
Karol
Polska
2008
,11355
5
4x+CH
26
4xCH
18
Kopczyński
Wojciech
Polska
2008
,10763
5
4x+CH
26
4xCH
19
Kowalski
Mikołaj
Polska
2006
,10415
11
2-MJ/MJM
36
4-MJ/MJM
20
Kozłowski
Mateusz
Polska
2004
,9524
36
4-MJ/MJM
21
Krawczyk
Jakub
Polska
2004
,9527
19
4xMJ/MJM
35
4xMJ/MJM
22
Królikiewicz
Zuzanna
Polska
2008
,10936
1
1xDZ
23
Lewandowska
Nicola
Polska
2006
,10616
17
4-KJ/KJM
32
4xKJ/KJM
24
Lewandowska
Wiktoria
Polska
2005
,10171
38
8+KJ/KJM
25
Leżała
Brajan
Polska
2009
,11351
5
4x+CH
26
Miazgowska
Aleksandra
Polska
2006
,10766
17
4-KJ/KJM
33
4-KJ/KJM
27
Mirowski
Kacper
Polska
2007
,10746
19
4xMJ/MJM
37
2xMJ/MJM
28
Norkowska
Nikola
Polska
2006
,10418
16
4xKJ/KJM
29
Osiński
Igor
Polska
2005
,10174
13
1xMJ/MJM
37
2xMJ/MJM
30
Paciorkowski
Igor
2006
,11186
37
2xMJ/MJM
31
Paczesna
Marta
Polska
2006
,10425
7
2-KJ/KJM
33
4-KJ/KJM
32
Pawłowska
Amelia
Polska
2005
,9935
9
1xKJ/KJM
34
2xKJ/KJM
33
Pietrzak
Ziemowit
Polska
2007
,10748
19
4xMJ/MJM
36
4-MJ/MJM
34
Podlaszewska
Aleksandra
Polska
2008
,10760
2
4xDZ
35
Przedmojska
Zofia
Polska
2006
,10417
7
2-KJ/KJM
33
4-KJ/KJM
36
Przygoda
Zofia
2005
,11347
18
2xKJ/KJM
37
Raś
Szymon
Polska
2005
,10192
19
4xMJ/MJM
35
4xMJ/MJM
38
Runowska
Klaudia
2007
,11346
34
2xKJ/KJM
39
Sidor
Kacper
Polska
2005
,10745
19
4xMJ/MJM
35
4xMJ/MJM
40
Stalkowska
Hanna
Polska
2007
,11348
16
4xKJ/KJM
32
4xKJ/KJM
41
Stałęga
Kinga
Polska
2005
,9532
38
8+KJ/KJM
42
Szmajda
Aleksander
Polska
2008
,11345
5
4x+CH
26
4xCH
43
Szymczyk
Patryk
Polska
2008
,11344
5
4x+CH
44
Tomczuk
Krzysztof
Polska
2004
,9737
13
1xMJ/MJM
37
2xMJ/MJM
45
Tymuła
Kacper
Polska
2007
,10419
19
4xMJ/MJM
36
4-MJ/MJM
46
Wachnicka
Julia
Polska
2006
,10370
16
4xKJ/KJM
34
2xKJ/KJM
47
Wachnicki
Arkadiusz
Polska
2004
,10405
36
4-MJ/MJM
48
Wawrzyniuk
Adam
Polska
2008
,11353
5
4x+CH
26
4xCH
49
Weichhaus
Martin
Polska
2005
,10176
13
1xMJ/MJM
35
4xMJ/MJM
50
Wesołowski
Adam
Polska
2008
,11350
5
4x+CH
51
Wielgus
Jakub
Polska
2005
,9739
11
2-MJ/MJM
36
4-MJ/MJM
52
Wiśniewska
Martyna
Polska
2004
,9522
38
8+KJ/KJM
53
Wyrzykowska
Nikola
Polska
2005
,10175
38
8+KJ/KJM
54
Zapałowski
Alan
Polska
2008
,10764
25
1xCH
55
Zapałowski
Rayan
Polska
2005
,10188
11
2-MJ/MJM
36
4-MJ/MJM
56
Żuralska
Maja
Polska
2006
,10749
17
4-KJ/KJM
33
4-KJ/KJM
AZS AWFiS Gdańsk
1
Bulińska
Celina
Polska
2007
,10576
17
4-KJ/KJM
2
Bąk
Oscar
2006
,11363
21
2xMJ/MJM
37
2xMJ/MJM
3
Dobrzeniecki
Filip
Polska
2005
,10920
11
2-MJ/MJM
36
4-MJ/MJM
4
Gertchen
Jan
Polska
2005
,10921
11
2-MJ/MJM
36
4-MJ/MJM
5
Grodzki
Nikodem
2008
,11093
4
2xCH
25
1xCH
6
Grygiel
Roksana
Polska
2004
,10617
18
2xKJ/KJM
32
4xKJ/KJM
7
Guzy
Hubert
Polska
2005
,9669
11
2-MJ/MJM
36
4-MJ/MJM
8
Kaźmierski
Mariusz
2008
,11225
4
2xCH
9
Khlibenko
Anna
Polska
2004
,10376
32
4xKJ/KJM
10
Konopka
Tymon
2007
,11087
14
1xMJM
37
2xMJ/MJM
11
Linowska
Rozalia
Polska
2004
,11273
9
1xKJ/KJM
34
2xKJ/KJM
12
Majewski
Jakub
Polska
2004
,10358
35
4xMJ/MJM
13
Mańkowska
Lena
Polska
2006
,10708
17
4-KJ/KJM
33
4-KJ/KJM
14
Rzepka
Zofia
Polska
2004
,9272
18
2xKJ/KJM
32
4xKJ/KJM
15
Serafin
Sylwester
Polska
2005
,10058
11
2-MJ/MJM
36
4-MJ/MJM
16
Stefaniak
Gabriela
Polska
2005
,9505
32
4xKJ/KJM
17
Szczawińska
Julia
Polska
2007
,10622
17
4-KJ/KJM
33
4-KJ/KJM
18
Szwonka
Angelika
Polska
2004
,10445
9
1xKJ/KJM
32
4xKJ/KJM
19
Topij
Tymon
2007
,11088
21
2xMJ/MJM
30
1xMJ/MJM
20
Warachewicz
Aleksandra
Polska
2004
,9202
9
1xKJ/KJM
28
1xKJ/KJM
21
Wincełowicz
Natalia
Polska
2007
,10704
16
4xKJ/KJM
28
1xKJ/KJM
AZS AWF Kraków
1
Dworak
Maciej
Polska
2008
,10899
25
1xCH
2
Gosztyła
Laura
2007
,11001
10
1xKJM
34
2xKJ/KJM
3
Hervet
Tristan
Polska
2005
,10115
13
1xMJ/MJM
35
4xMJ/MJM
4
Krashevskyi
Ivan
Ukrainian
2007
,11422
35
4xMJ/MJM
5
Migo
Szymon
Polska
2006
,10104
21
2xMJ/MJM
35
4xMJ/MJM
6
Stępień
Barbara
Polska
2005
,10559
9
1xKJ/KJM
34
2xKJ/KJM
7
Szczęch
Emilia
Polska
2005
,10114
34
2xKJ/KJM
8
Wawrzyk
Konrad
Polska
2006
,11264
14
1xMJM
35
4xMJ/MJM
9
Widz
Natalia
2005
,11071
9
1xKJ/KJM
34
2xKJ/KJM
10
Wyroba
Rozalia
Polska
2009
,11232
1
1xDZ
11
Wędzicha
Dawid
Polska
2005
,10112
13
1xMJ/MJM
37
2xMJ/MJM
AZS AWF Poznań
1
Chrzanowska
Maja
Polska
2006
,10657
10
1xKJM
34
2xKJ/KJM
2
Jabłońska
Patrycja
Polska
2006
,11061
9
1xKJ/KJM
34
2xKJ/KJM
3
Kamińska
Antonina
Polska
2007
,11060
9
1xKJ/KJM
34
2xKJ/KJM
4
Połącarz
Aleksander
Polska
2008
,11213
4
2xCH
5
Rogiński
Mikołaj
Polska
2008
,11234
4
2xCH
6
Woźniak
Lena
Polska
2006
,10659
10
1xKJM
34
2xKJ/KJM
7
Wróblewski
Jacek
2006
,11127
14
1xMJM
AZS Szczecin
1
Bagniak
Piotr
Polska
2005
,10097
13
1xMJ/MJM
37
2xMJ/MJM
2
Bortkiewicz
Oliver
Polska
2007
,10541
22
8+MJ/MJM
3
Błach
Wiktor
Polska
2006
,10098
14
1xMJM
30
1xMJ/MJM
4
Błonka
Joachim
Polska
2005
,9841
20
4-MJ/MJM
36
4-MJ/MJM
5
Czernichowski
Piotr
Polska
2007
,11050
22
8+MJ/MJM
6
Filinowicz
Piotr
Polska
2007
,10912
22
8+MJ/MJM
7
Fiłka
Mikołaj
Polska
2006
,11052
22
8+MJ/MJM
8
Herosimczyk
Jakub
Polska
2008
,11313
26
4xCH
9
Iwanów
Michał
Polska
2005
,10614
20
4-MJ/MJM
36
4-MJ/MJM
10
Kajtowski
Mateusz
Polska
2005
,9844
13
1xMJ/MJM
37
2xMJ/MJM
11
Klemm
Mark
Polska
2005
,11214
20
4-MJ/MJM
12
Kleparska
Wiktoria
Polska
2005
,10824
9
1xKJ/KJM
28
1xKJ/KJM
13
Kotkowiak
Bartosz
Polska
2006
,11315
22
8+MJ/MJM
14
Kowalski
Szymon
Polska
2008
,11433
26
4xCH
15
Kozłowski
Aleksander
Polska
2008
,11434
26
4xCH
16
Król
Fabian
Polska
2007
,10720
22
8+MJ/MJM
17
Kukier
Jan
Polska
2007
,10551
22
8+MJ/MJM
18
Kusiowska
Kinga
Polska
2005
,9843
32
4xKJ/KJM
19
Marciocha
Mikołaj
Polska
2005
,10615
20
4-MJ/MJM
36
4-MJ/MJM
20
Modrzejewska
Kinga
Polska
2008
,10825
1
1xDZ
21
Nowicka
Justyna
Polska
2006
,11314
22
8+MJ/MJM
22
Sosnowska
Julia
Polska
2006
,10540
10
1xKJM
28
1xKJ/KJM
23
Szyszło
Oliwier
Polska
2008
,11059
26
4xCH
24
Taczek
Jan
Polska
2005
,9842
36
4-MJ/MJM
25
Taczek
Maria
Polska
2004
,9840
9
1xKJ/KJM
34
2xKJ/KJM
AZS AWF Warszawa
1
Krukowska
Zofia
Polska
2004
,9216
9
1xKJ/KJM
AZS Wratislavia
1
Binduga-Gajewski
Franciszek
Polska
2006
,10645
19
4xMJ/MJM
35
4xMJ/MJM
2
Binduga-Gajewski
Stanisław
Polska
2006
,10646
19
4xMJ/MJM
35
4xMJ/MJM
3
Fałkowski
Wiktor
Polska
2004
,11034
13
1xMJ/MJM
30
1xMJ/MJM
4
Malon
Kajetan
Polska
2007
,10644
19
4xMJ/MJM
35
4xMJ/MJM
5
Papała
Małgorzata
Polska
2006
,10643
9
1xKJ/KJM
28
1xKJ/KJM
6
Rańda
Michał
Polska
2004
,10258
35
4xMJ/MJM
7
Tatarek
Tobiasz
Polska
2007
,11053
19
4xMJ/MJM
35
4xMJ/MJM
AZS UW Warszawa
1
Borys
Julia
Polska
2004
,9925
9
1xKJ/KJM
34
2xKJ/KJM
2
Grad
Ewa
2009
,11446
1
1xDZ
3
Grad
Weronika
Polska
2004
,10554
18
2xKJ/KJM
28
1xKJ/KJM
4
Pawelec
Inga
Polska
2005
,10315
18
2xKJ/KJM
34
2xKJ/KJM
BKW Bydgoszcz
1
Karl
Jagoda
Polska
2004
,9384
18
2xKJ/KJM
28
1xKJ/KJM
2
Olszewska
Patrycja
2006
,10997
10
1xKJM
28
1xKJ/KJM
3
Polasik
Zuzanna
2008
,10998
1
1xDZ
4
Smyk
Martyna
Polska
2004
,9694
9
1xKJ/KJM
18
2xKJ/KJM
34
2xKJ/KJM
5
Strzyżewska
Aleksadra
Polska
2004
,9695
9
1xKJ/KJM
34
2xKJ/KJM
BTW Bydgoszcz
1
Czyżewski
Adam
Polska
2008
,11005
4
2xCH
26
4xCH
2
Dolska
Emilia
Polska
2005
,10149
9
1xKJ/KJM
28
1xKJ/KJM
3
Feter
Jagoda
Polska
2006
,11369
18
2xKJ/KJM
4
Gajewski
Igor
Polska
2008
,10975
25
1xCH
5
Gawrysiak
Oliwia
Polska
2004
,9947
9
1xKJ/KJM
34
2xKJ/KJM
6
Habel
Marcel
Polska
2007
,10690
19
4xMJ/MJM
35
4xMJ/MJM
7
Harasimowicz
Olimpia
Polska
2007
,10679
10
1xKJM
8
Jóźwiak
Martyna
Polska
2005
,10948
17
4-KJ/KJM
34
2xKJ/KJM
9
Kotopka
Agnieszka
Polska
2005
,10136
9
1xKJ/KJM
34
2xKJ/KJM
10
Kowalewska
Julia
Polska
2004
,9677
17
4-KJ/KJM
34
2xKJ/KJM
11
Kwaśniewska
Maja
Polska
2006
,10185
16
4xKJ/KJM
27
2-KJ/KJM
12
Lepeshov
Fedor
Polska
2005
,10181
13
1xMJ/MJM
37
2xMJ/MJM
13
Marciniak
Dominik
Polska
2004
,9286
11
2-MJ/MJM
36
4-MJ/MJM
14
Nowicka
Aleksandra
Polska
2008
,11453
24
4x+DZ
15
Plucińska
Monika
Polska
2005
,10135
17
4-KJ/KJM
34
2xKJ/KJM
16
Rodziewicz
Olga
Polska
2004
,9683
17
4-KJ/KJM
34
2xKJ/KJM
17
Rostkowska
Pola
Polska
2009
,11460
24
4x+DZ
18
Smolarek
Szymon
Polska
2009
,11461
26
4xCH
19
Suproniak
Filip
Polska
2004
,10137
13
1xMJ/MJM
35
4xMJ/MJM
20
Swobodziński
Filip
Polska
2005
,9689
13
1xMJ/MJM
21
Synakiewicz
Anastazja
2009
,11451
24
4x+DZ
22
Słaboszewska
Milena
Polska
2006
,10947
16
4xKJ/KJM
27
2-KJ/KJM
23
Tomsa
Dominika
Polska
2007
,10674
18
2xKJ/KJM
24
Tykwiński
Paweł
Polska
2004
,9443
11
2-MJ/MJM
36
4-MJ/MJM
25
Zasada
Dorian
Polska
2004
,9454
13
1xMJ/MJM
37
2xMJ/MJM
26
Ziemiańska
Gabriela
Polska
2009
,11448
24
4x+DZ
27
Ziomkowski
Damian
2007
,11004
19
4xMJ/MJM
35
4xMJ/MJM
28
Żmich
Antoni
Polska
2008
,10935
4
2xCH
26
4xCH
Drakkar Gdańsk
1
Boczkowska
Ada
Polska
2006
,10128
9
1xKJ/KJM
34
2xKJ/KJM
2
Gałęza
Daniel
Polska
2004
,9298
37
2xMJ/MJM
3
Kuzora
Julia
Polska
2004
,11215
9
1xKJ/KJM
4
Malicka
Natasha
Polska
2004
,9094
32
4xKJ/KJM
5
Matczak
Maksym
Polska
2007
,11216
14
1xMJM
6
Mitura
Marta
Polska
2007
,11094
10
1xKJM
32
4xKJ/KJM
7
Stankiewicz
Szymon
Polska
2004
,9191
13
1xMJ/MJM
8
Syrytczyk
Wiktoria
Polska
2006
,10053
9
1xKJ/KJM
9
Wiśniewska
Zuzanna
Polska
2008
,11220
1
1xDZ
10
Śliwiński
Piotr Jakub
Polska
2004
,9361
37
2xMJ/MJM
Gopło Kruszwica
1
Belt
Paweł
Polska
2008
,10903
25
1xCH
2
Bujak
Michał
Polska
2008
,10967
26
4xCH
3
Gralak
Oskar
Polska
2005
,9863
19
4xMJ/MJM
4
Kościołowski
Jakub
Polska
2008
,10933
26
4xCH
5
Mocek
Bartosz
Polska
2008
,10904
26
4xCH
6
Mocek
Oliwia
Polska
2008
,10905
1
1xDZ
7
Sieradzki
Kamil
Polska
2005
,11154
19
4xMJ/MJM
8
Sobieraj
Antoni
Polska
2008
,10483
26
4xCH
9
Szpręglewski
Piotr
Polska
2005
,10431
19
4xMJ/MJM
10
Łuczka
Wiktoria
Polska
2005
,10220
28
1xKJ/KJM
KTW Kalisz
1
Bajerska
Joanna
Polska
2006
,10038
9
1xKJ/KJM
34
2xKJ/KJM
2
Bielak
Mateusz
Polska
2005
,9822
11
2-MJ/MJM
36
4-MJ/MJM
3
Binek
Cezary
Polska
2007
,10381
36
4-MJ/MJM
4
Kliber
Bartosz
Polska
2005
,10047
11
2-MJ/MJM
36
4-MJ/MJM
5
Kobyłka
Cezary
Polska
2006
,10045
11
2-MJ/MJM
36
4-MJ/MJM
6
Kornacki
Adam
Polska
2004
,10180
13
1xMJ/MJM
30
1xMJ/MJM
7
Senderacki
Konrad
Polska
2004
,9507
36
4-MJ/MJM
8
Wódka
Kacper
Polska
2007
,10379
11
2-MJ/MJM
36
4-MJ/MJM
Bydgostia
1
Affelski
Mateusz
Polska
2006
,11250
19
4xMJ/MJM
35
4xMJ/MJM
2
Antczak
Aleksander
2008
,11333
5
4x+CH
3
Bandura
Kacper
Polska
2004
,10525
36
4-MJ/MJM
4
Bielaszewski
Jakub
Polska
2008
,10908
5
4x+CH
5
Boliński
Igor
Polska
2004
,10526
13
1xMJ/MJM
37
2xMJ/MJM
6
Budzińska
Laura
Polska
2006
,11172
38
8+KJ/KJM
7
Chabowski
Kamil
Polska
2006
,10307
37
2xMJ/MJM
8
Czerwińska
Zuzanna
Polska
2005
,10722
17
4-KJ/KJM
33
4-KJ/KJM
9
Czubak
Oliwier
Polska
2005
,10144
22
8+MJ/MJM
10
Dobrzyńska
Nicol
Polska
2009
,11338
23
2xDZ
11
Dominas
Natan
Polska
2006
,10906
22
8+MJ/MJM
12
Dziekoński
Mateusz
Polska
2005
,10734
21
2xMJ/MJM
37
2xMJ/MJM
13
Franczak
Oliwier
Polska
2004
,10599
11
2-MJ/MJM
36
4-MJ/MJM
14
Gaikova
Anhelina
Polska
2008
,10930
2
4xDZ
23
2xDZ
15
Gil-Pilarska
Marta
Polska
2005
,9682
17
4-KJ/KJM
33
4-KJ/KJM
16
Gnap
Igor
Polska
2007
,10990
21
2xMJ/MJM
17
Gościńska
Maria
Polska
2006
,10266
38
8+KJ/KJM
18
Gralewski
Bartosz
2006
,11259
19
4xMJ/MJM
35
4xMJ/MJM
19
Grochowski
Mikołaj
Polska
2005
,10736
11
2-MJ/MJM
36
4-MJ/MJM
20
Grzanka
Igor
Polska
2005
,9868
22
8+MJ/MJM
21
Grzanka
Zuzanna
Polska
2008
,10985
2
4xDZ
22
Gutkowski
Michał
Polska
2006
,10738
19
4xMJ/MJM
35
4xMJ/MJM
23
Hejna
Jakub
2005
,11335
13
1xMJ/MJM
30
1xMJ/MJM
24
Janicki
Szymon
2006
,11324
22
8+MJ/MJM
25
Janik
Paweł
Polska
2004
,10601
11
2-MJ/MJM
36
4-MJ/MJM
26
Jasiecki
Milan
Polska
2004
,10600
21
2xMJ/MJM
30
1xMJ/MJM
27
Karlikowska
Karolina
Polska
2005
,10724
9
1xKJ/KJM
28
1xKJ/KJM
28
Kawka
Mateusz
Polska
2006
,10907
19
4xMJ/MJM
35
4xMJ/MJM
29
Kempińska
Nikola
2007
,11257
38
8+KJ/KJM
30
Kocieniewska
Maja
Polska
2005
,10725
18
2xKJ/KJM
34
2xKJ/KJM
31
Kompa
Magdalena
Polska
2008
,11078
23
2xDZ
32
Kopeć
Antoni
Polska
2007
,11334
14
1xMJM
35
4xMJ/MJM
33
Kopeć
Maksymilian
2008
,11329
4
2xCH
34
Król
Kacper
Polska
2004
,10528
21
2xMJ/MJM
37
2xMJ/MJM
35
Lewandowski
Bartosz
Polska
2008
,11336
4
2xCH
36
Lewandowski
Dominik
Polska
2005
,10741
22
8+MJ/MJM
37
Michalak
Natalia
Polska
2004
,10479
9
1xKJ/KJM
32
4xKJ/KJM
38
Mikulski
Maksymilian
Polska
2004
,10476
36
4-MJ/MJM
39
Mikulski
Mateusz
Polska
2006
,11012
11
2-MJ/MJM
40
Miszczyk
Aragon
Polska
2008
,11364
22
8+MJ/MJM
41
Miszczyk
Artur
Polska
2005
,10305
22
8+MJ/MJM
37
2xMJ/MJM
42
Mizera
Stanisław
Polska
2006
,11325
19
4xMJ/MJM
43
Neumann
Paweł
Polska
2006
,10836
19
4xMJ/MJM
35
4xMJ/MJM
44
Nowicka
Karolina
Polska
2006
,10651
38
8+KJ/KJM
45
Olejnik
Franciszek
Polska
2005
,10737
22
8+MJ/MJM
46
Olszewska
Maria
Polska
2005
,10726
17
4-KJ/KJM
33
4-KJ/KJM
47
Oszczęda
Julia
Polska
2005
,10732
38
8+KJ/KJM
48
Pastalski
Piotr
Polska
2006
,11254
22
8+MJ/MJM
29
2-MJ/MJM
49
Patalas
Mikołaj
Polska
2004
,10480
11
2-MJ/MJM
36
4-MJ/MJM
50
Pater
Lena
Polska
2005
,10727
9
1xKJ/KJM
32
4xKJ/KJM
51
Paul
Klaudia
Polska
2004
,10530
9
1xKJ/KJM
28
1xKJ/KJM
52
Pączka
Paweł
Polska
2004
,10531
21
2xMJ/MJM
37
2xMJ/MJM
53
Raczkowiak
Zuzanna
Polska
2005
,10532
9
1xKJ/KJM
32
4xKJ/KJM
54
Raniszewski
Marcin
Polska
2006
,10835
11
2-MJ/MJM
29
2-MJ/MJM
55
Raszka
Konrad
Polska
2005
,10739
21
2xMJ/MJM
37
2xMJ/MJM
56
Robaczewski
Kacper
Polska
2005
,10831
22
8+MJ/MJM
57
Runge
Natalia
Polska
2006
,10723
38
8+KJ/KJM
58
Rybicki
Tomasz
Polska
2004
,10477
11
2-MJ/MJM
36
4-MJ/MJM
59
Semrau
Julian
Polska
2008
,10986
5
4x+CH
60
Semrau
Nikodem
Polska
2008
,11331
5
4x+CH
61
Sobkowiak
Paweł
Polska
2006
,10272
22
8+MJ/MJM
62
Stejuk
Jan
Polska
2007
,10653
21
2xMJ/MJM
63
Stypczyńska
Amelia
Polska
2005
,10978
18
2xKJ/KJM
34
2xKJ/KJM
64
Szamlewski
Piotr
Polska
2004
,10533
22
8+MJ/MJM
65
Szarafiński
Dawid
Polska
2005
,10743
22
8+MJ/MJM
66
Szczepaniak
Filip
Polska
2004
,10534
11
2-MJ/MJM
36
4-MJ/MJM
67
Słowińska
Róża
2006
,10977
38
8+KJ/KJM
68
Tworek
Kacper
Polska
2006
,11171
22
8+MJ/MJM
29
2-MJ/MJM
69
Uniszkiewicz
Natalia
Polska
2008
,11000
2
4xDZ
23
2xDZ
70
Urbańska
Martyna
Polska
2005
,10729
18
2xKJ/KJM
34
2xKJ/KJM
71
Weinert
Anna
Polska
2005
,10731
38
8+KJ/KJM
72
Westphal
Wiktoria
Polska
2009
,11326
2
4xDZ
73
Wilk
Maja
Polska
2009
,11337
23
2xDZ
74
Zawadzka
Wiktoria
Polska
2005
,10730
38
8+KJ/KJM
75
Zieliński
Adam
Polska
2006
,10700
13
1xMJ/MJM
37
2xMJ/MJM
76
Ćwiklińska
Julia
Polska
2006
,10329
9
1xKJ/KJM
32
4xKJ/KJM
77
Łatka
Maja
2009
,11268
23
2xDZ
78
Łopacki
Jakub
2006
,11332
19
4xMJ/MJM
35
4xMJ/MJM
KW PEGAZ Wrocław
1
Gacek
Antoni
Polska
2008
,10895
4
2xCH
2
Sikora
Aleksander
Polska
2008
,10894
4
2xCH
3
Syposz
Dominik
Polska
2006
,10212
13
1xMJ/MJM
35
4xMJ/MJM
Polonia Poznań
1
Kalinowska
Emilia
Polska
2004
,9122
9
1xKJ/KJM
34
2xKJ/KJM
2
Kalinowski
Wojciech
Polska
2006
,9462
13
1xMJ/MJM
35
4xMJ/MJM
3
Szubert
Grzegorz
Polska
2006
,10216
14
1xMJM
30
1xMJ/MJM
4
Śliwa
Sergiusz
Polska
2005
,9154
13
1xMJ/MJM
37
2xMJ/MJM
Posnania RBW Poznań
1
Borysewicz
Jakub
Polska
2004
,9676
11
2-MJ/MJM
36
4-MJ/MJM
2
Chrobocińska
Magdalena
Polska
2008
,10885
1
1xDZ
23
2xDZ
3
Cieśla
Zofia
Polska
2007
,10871
18
2xKJ/KJM
4
Cuperek
Amelia
Polska
2007
,10754
16
4xKJ/KJM
34
2xKJ/KJM
5
Czekanowicz
Igor
Polska
2004
,9509
35
4xMJ/MJM
6
Frykowska
Lena
Polska
2008
,10758
23
2xDZ
7
Grygiel
Maria
Polska
2007
,10755
10
1xKJM
34
2xKJ/KJM
8
Gąsiorowska
Ewa
Polska
2006
,10309
16
4xKJ/KJM
34
2xKJ/KJM
9
Hagen
Dorian
Polska
2009
,11442
26
4xCH
10
Handke
Natalia
Polska
2004
,9213
18
2xKJ/KJM
34
2xKJ/KJM
11
Hau
Aleksandra
Polska
2004
,9414
9
1xKJ/KJM
34
2xKJ/KJM
12
Holub
Marharyta
Ukrainian
2008
,11236
1
1xDZ
23
2xDZ
13
Jaworski
Igor
Polska
2007
,10863
19
4xMJ/MJM
35
4xMJ/MJM
14
Kapustiak
Danyil
Polska
2009
,11221
5
4x+CH
26
4xCH
15
Kasprzak
Lena
Polska
2007
,10756
10
1xKJM
28
1xKJ/KJM
16
Kaźmierczak
Zofia
Polska
2008
,11209
23
2xDZ
17
Krauza
Karim
Polska
2009
,11207
26
4xCH
18
Krzyżycki
Stanisław
Polska
2008
,11208
5
4x+CH
26
4xCH
19
Lamperski
Kamil
Polska
2005
,10378
13
1xMJ/MJM
37
2xMJ/MJM
20
Lewandowski
Wojciech
Polska
2005
,10016
36
4-MJ/MJM
21
Marosz
Szymon
Polska
2009
,11203
5
4x+CH
26
4xCH
22
Maćkowiak
Filip
Polska
2006
,11126
19
4xMJ/MJM
35
4xMJ/MJM
23
Mykhailiuk
Oleksandr
Polska
2008
,10867
5
4x+CH
25
1xCH
24
Narożny
Aleks
Polska
2006
,10017
13
1xMJ/MJM
35
4xMJ/MJM
25
Nosal
Gabriela
Polska
2004
,10312
9
1xKJ/KJM
34
2xKJ/KJM
26
Nowak
Wiktoria
Polska
2005
,9776
18
2xKJ/KJM
28
1xKJ/KJM
27
Nowak
Nikodem
Polska
2005
,10285
11
2-MJ/MJM
36
4-MJ/MJM
28
Orłowska
Małgorzata
Polska
2009
,11211
23
2xDZ
29
Potocka
Weronika
Polska
2008
,10919
23
2xDZ
30
Ratuszna
Zuzanna
Polska
2007
,11112
18
2xKJ/KJM
34
2xKJ/KJM
31
Rybak
Maja
Polska
2007
,11201
16
4xKJ/KJM
34
2xKJ/KJM
32
Solarska
Anna
Polska
2008
,10918
1
1xDZ
33
Suszka
Jacek
Polska
2004
,9504
35
4xMJ/MJM
34
Trzmiel
Anna
Polska
2006
,10658
16
4xKJ/KJM
34
2xKJ/KJM
35
Wojciechowski
Dominik
Polska
2005
,9515
13
1xMJ/MJM
37
2xMJ/MJM
36
Wojciechowski
Mateusz
Polska
2007
,10545
19
4xMJ/MJM
30
1xMJ/MJM
37
Woźniak
Agata
Polska
2004
,9223
9
1xKJ/KJM
34
2xKJ/KJM
38
Yemelianov
Platon
Polska
2007
,10865
19
4xMJ/MJM
35
4xMJ/MJM
PTW Płock
1
Chojnacki
Norbert
Polska
2009
,11282
5
4x+CH
2
Dolna
Daria
Polska
2008
,11283
2
4xDZ
24
4x+DZ
3
Grabowski
Wiktor
Polska
2009
,11286
5
4x+CH
26
4xCH
4
Kłosiński
Dominik
Polska
2009
,11287
5
4x+CH
26
4xCH
5
Maciaszek
Aleksandra
Polska
2008
,10974
2
4xDZ
24
4x+DZ
6
Nowakowska
Kinga
Polska
2007
,10569
10
1xKJM
28
1xKJ/KJM
7
Pietrzak
Zofia
Polska
2006
,10716
9
1xKJ/KJM
34
2xKJ/KJM
8
Regulińska
Zuzanna
Polska
2009
,11279
2
4xDZ
24
4x+DZ
9
Reguliński
Sebastian
Polska
2009
,11278
26
4xCH
10
Sobieszek
Wiktor
Polska
2007
,11179
14
1xMJM
30
1xMJ/MJM
11
Turkowski
Milan
Polska
2008
,11280
5
4x+CH
26
4xCH
12
Wilamowska
Agata
Polska
2008
,11288
2
4xDZ
24
4x+DZ
13
Żmuda
Oskar
Polska
2005
,10973
13
1xMJ/MJM
37
2xMJ/MJM
Tryton Poznań
1
Wiśniewski
Marek
Polska
2005
,9151
13
1xMJ/MJM
30
1xMJ/MJM
KW 1904 Poznań
1
Grześkowiak
Emily
Polska
2008
,11046
1
1xDZ
2
Hoffmann
Grzegorz
Polska
2004
,9583
13
1xMJ/MJM
35
4xMJ/MJM
3
Jakuszko
Kacper
Polska
2007
,10684
14
1xMJM
30
1xMJ/MJM
4
Jakuszko
Kinga
Polska
2005
,9964
9
1xKJ/KJM
34
2xKJ/KJM
5
Kubiak
Tacjana
Polska
2004
,10269
9
1xKJ/KJM
34
2xKJ/KJM
6
Mermela
Aleksandra
Polska
2007
,10873
18
2xKJ/KJM
34
2xKJ/KJM
7
Mikołajczak
Paweł
Polska
2006
,9985
21
2xMJ/MJM
37
2xMJ/MJM
8
Ratajak
Franciszek
Polska
2007
,10685
21
2xMJ/MJM
37
2xMJ/MJM
9
Rewers
Alicja
Polska
2007
,10874
10
1xKJM
34
2xKJ/KJM
WIR Iława
1
Jeżyński
Mateusz
Polska
2004
,9003
37
2xMJ/MJM
2
Ryś
Bogumiła
Polska
2006
,10190
9
1xKJ/KJM
34
2xKJ/KJM
3
Sagan
Aleksandra
Polska
2005
,9761
9
1xKJ/KJM
34
2xKJ/KJM
Wisła Grudziądz
1
Brzostowski
Mikołaj
Polska
2005
,9749
13
1xMJ/MJM
37
2xMJ/MJM
2
Jabłońska
Weronika
Polska
2006
,10327
18
2xKJ/KJM
34
2xKJ/KJM
3
Kałużny
Tymon
Polska
2004
,9427
13
1xMJ/MJM
37
2xMJ/MJM
4
Klucznik
Julia
Polska
2005
,10324
9
1xKJ/KJM
34
2xKJ/KJM
5
Tomaszewska
Antonina
Polska
2007
,10609
18
2xKJ/KJM
34
2xKJ/KJM
6
Zdrojewska
Maja
Polska
2004
,10276
34
2xKJ/KJM
WTW Warszawa
1
Aniserowicz
Filip
Polska
2006
,10296
22
8+MJ/MJM
37
2xMJ/MJM
2
Drzewiecki
Jan Kajetan
Polska
2004
,10291
22
8+MJ/MJM
36
4-MJ/MJM
3
Dąbrowska
Barbara
Polska
2005
,10582
9
1xKJ/KJM
33
4-KJ/KJM
4
Facon
Julia
Polska
2004
,9325
34
2xKJ/KJM
5
Graczyk
Maja
Polska
2004
,10182
33
4-KJ/KJM
6
Kot
Mikołaj
Polska
2004
,10154
22
8+MJ/MJM
36
4-MJ/MJM
7
Książek
Adrian
Polska
2005
,11042
22
8+MJ/MJM
36
4-MJ/MJM
8
Kurek
Urszula
Polska
2004
,9374
7
2-KJ/KJM
33
4-KJ/KJM
9
Madała
Mateusz
Polska
2004
,9923
22
8+MJ/MJM
36
4-MJ/MJM
10
Matusiak
Bartosz
Polska
2007
,10688
22
8+MJ/MJM
11
Niemczyk
Bartłomiej
Polska
2006
,10290
22
8+MJ/MJM
37
2xMJ/MJM
12
Rojek
Sławomir
Polska
2006
,11457
22
8+MJ/MJM
13
Romaniuk
Magdalena
Polska
2005
,10254
7
2-KJ/KJM
33
4-KJ/KJM
14
Sobieska
Kacper
Polska
2005
,9893
36
4-MJ/MJM
15
Socha
Bartłomiej
Polska
2005
,10293
22
8+MJ/MJM
36
4-MJ/MJM
16
Szkup
Antoni
Polska
2004
,10289
22
8+MJ/MJM
36
4-MJ/MJM
WTW Włocławek
1
Barański
Błażej
Polska
2007
,11100
14
1xMJM
37
2xMJ/MJM
2
Biernacki
Borys
Polska
2008
,11310
4
2xCH
3
Garbarczyk
Julia
Polska
2006
,10664
18
2xKJ/KJM
28
1xKJ/KJM
4
Gęsicka
Julia
Polska
2004
,9365
9
1xKJ/KJM
5
Klasińska
Weronika
Polska
2004
,9359
7
2-KJ/KJM
34
2xKJ/KJM
6
Klasińska
Wiktoria
Polska
2004
,9360
7
2-KJ/KJM
34
2xKJ/KJM
7
Rypiński
Kasper
2009
,11438
4
2xCH
8
Zając
Wiktoria
Polska
2004
,10073
9
1xKJ/KJM
34
2xKJ/KJM
9
Śliwiński
Wojciech
Polska
2006
,10667
14
1xMJM
37
2xMJ/MJM
Zawisza Bydgoszcz
1
Matulewicz
Remigiusz
Polska
2006
,10244
11
2-MJ/MJM
2
Mickiewicz
Kacper
Polska
2004
,9679
13
1xMJ/MJM
35
4xMJ/MJM
3
Siewkowska
Marcelina
Polska
2007
,11055
10
1xKJM
4
Zielińska
Nadia
Polska
2009
,11464
23
2xDZ
MKS Dwójka Warszawa
1
Bielawski
Daniel
Polska
2006
,11016
21
2xMJ/MJM
37
2xMJ/MJM
2
Dębowska
Kinga
Polska
2006
,11026
16
4xKJ/KJM
34
2xKJ/KJM
3
Jastrzębski
Michał
2006
,11015
21
2xMJ/MJM
37
2xMJ/MJM
4
Lorenc
Jan
Polska
2006
,10589
14
1xMJM
30
1xMJ/MJM
5
Pawłowska
Lena
Polska
2006
,11423
16
4xKJ/KJM
6
Zawiślak
Helena
Polska
2007
,10591
16
4xKJ/KJM
7
Zielińska
Zuzanna
Polska
2007
,11024
16
4xKJ/KJM
34
2xKJ/KJM
UKS 93 Kraków
1
Bocheńska
Alicja
Polska
2009
,11167
23
2xDZ
2
Kozioł
Sabina
Polska
2009
,11164
1
1xDZ
23
2xDZ
3
Riess
Maria
Polska
2008
,11241
1
1xDZ
4
Studencki
Sławomir
2007
,11321
14
1xMJM
UKS Szóstka
1
Brzyszcz
Nina
2008
,10993
1
1xDZ
2
Grygiel
Marlena
Polska
2007
,10682
16
4xKJ/KJM
32
4xKJ/KJM
3
Karwacka
Maja
2008
,11223
23
2xDZ
4
Kuśmider
Anna
2008
,10991
1
1xDZ
5
Prokopiuk
Weronika
2008
,10992
23
2xDZ
6
Rzepka
Julia
2007
,11362
16
4xKJ/KJM
32
4xKJ/KJM
Unia Tczew
1
Grzesiński
Miłosz
Polska
2007
,10509
21
2xMJ/MJM
37
2xMJ/MJM
2
Kowalczyk
Adam
Polska
2008
,10968
4
2xCH
25
1xCH
3
Lesińska
Zuzanna
Polska
2007
,10513
18
2xKJ/KJM
34
2xKJ/KJM
4
Pawełek
Mateusz
Polska
2007
,10970
14
1xMJM
30
1xMJ/MJM
5
Tuszkowski
Nikodem
Polska
2008
,11303
4
2xCH
6
Witka
Antoni
Polska
2007
,10619
21
2xMJ/MJM
37
2xMJ/MJM
7
Zawitowska
Otylia
Polska
2007
,10514
18
2xKJ/KJM
34
2xKJ/KJM
UKS Milenium Wrocław
1
Bala
Weronika
Polska
2007
,11038
18
2xKJ/KJM
34
2xKJ/KJM
2
Głód
Barbara
Polska
2007
,10553
18
2xKJ/KJM
34
2xKJ/KJM
3
Osińska
Wiktoria
Polska
2005
,10222
18
2xKJ/KJM
32
4xKJ/KJM
4
Piecuch
Oliwia
Polska
2006
,11128
7
2-KJ/KJM
27
2-KJ/KJM
c