Centralne Kontrolne Regaty Juniorów
2022-07-02 | 2022-07-03
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.


AZS UMK Toruń

1BajeńskiCezary2004,9523
2BarańskaAleksandra2005,10170
3BarańskiTomasz2006,11349
4BartoszyńskaOliwia2009,11358
5BiegniewskiJakub2006,10414
6DomalewskaNadia2009,11352
7DylewskiKonrad2004,9535
8DąbrowskaGabriela2005,9531
9FigurskaRozalia2008,10759
10GaliczZuzanna2008,11343
11GraczkowskaJulia2007,10420
12HakobyanJulia2004,10375
13KacperBecmer2008,11341
14KalinowskaNikolaq2009,11354
15KardasMaksymilian2004,9529
16KarpińskaNatalia2006,10421
17KijewskiKarol2008,11355
18KopczyńskiWojciech2008,10763
19KowalskiMikołaj2006,10415
20KozłowskiMateusz2004,9524
21KrawczykJakub2004,9527
22KrólikiewiczZuzanna 2008,10936
23KurekNataniel2009,11357
24LewandowskaNicola2006,10616
25LewandowskaWiktoria2005,10171
26LeżałaBrajan2009,11351
27MiazgowskaAleksandra 2006,10766
28MirowskiKacper2007,10746
29NorkowskaNikola2006,10418
30OsińskiIgor2005,10174
31PaciorkowskiIgor2006,11186
32PaczesnaMarta2006,10425
33Pawłowska Amelia2005,9935
34PietrzakZiemowit2007,10748
35PodlaszewskaAleksandra2008,10760
36PrzedmojskaZofia2006,10417
37PrzygodaZofia2005,11347
38RaśSzymon2005,10192
39RunowskaKlaudia2007,11346
40SidorKacper2005,10745
41StalkowskaHanna2007,11348
42StałęgaKinga2005,9532
43SzmajdaAleksander2008,11345
44SzymczykPatryk2008,11344
45TomczukKrzysztof2004,9737
46TymułaKacper2007,10419
47WachnickaJulia2006,10370
48WachnickiArkadiusz2004,10405
49WawrzynikuAdam2008,11353
50WeichhausMartin2005,10176
51WesołowskiAdam2008,11350
52WielgusJakub2005,9739
53WiśniewskaMartyna2004,9522
54WyrzykowskaNikola2005,10175
55ZapałowskiAlan2008,10764
56ZapałowskiRayan2005,10188
57ŻuralskaMaja2006,10749

AZS AWFiS Gdańsk

1BąkOscar2006,11363
2DobrzenieckiFilip2005,10920
3GertchenJan2005,10921
4GrygielRoksana2004,10617
5GuzyHubert2005,9669
6KhlibenkoAnna2004,10376
7KonopkaTymon2007,11087
8MajewskiJakub2004,10358
9Michałowska Maja2005,11085
10RzepkaZofia2004,9272
11SerafinSylwester2005,10058
12SzwonkaAngelika2004,10445
13TopijTymon2007,11088
14WarachewiczAleksandra2004,9202

AZS AWF Kraków

1DworakMaciej2008,10899
2HervetTristan2005,10115
3KrashevskyiIvan2007,11422
4MalkowskaJulia2004,10560
5MigoSzymon2006,10104
6PilchAleksander2006,10105
7StępieńBarbara2005,10559
8SzczęchEmilia2005,10114
9WawrzykKonrad 2006,11264
10WidzNatalia2005,11071
11WyrobaRozalia2009,11232
12WędzichaDawid2005,10112

AZS AWF Poznań

1JabłońskaPatrycja2006,11061
2KamińskaAntonina2007,11060
3KrukowskaZofia2004,9216
4PołącarzAleksander2008,11213
5RogińskiMikołaj2008,11234
6WróblewskiJacek2006,11127

AZS Szczecin

1BagniakPiotr2005,10097
2BortkiewiczOliver2007,10541
3BłachWiktor2006,10098
4BłonkaJoachim2005,9841
5CzernichowskiPiotr2007,11050
6FilinowiczPiotr2007,10912
7FiłkaMikołaj2006,11052
8HerosimczykJakub2008,11313
9IwanówMichał2005,10614
10KajtowskiMateusz2005,9844
11KlemmMark2005,11214
12KleparskaWiktoria2005,10824
13KotkowiakBartosz2006,11315
14KowalskiSzymon2008,11433
15KozłowskiAleksander2008,11434
16KrólFabian2007,10720
17KukierJan2007,10551
18KusiowskaKinga2005,9843
19MarciochaMikołaj2005,10615
20ModrzejewskaKinga2008,10825
21NowickaJustyna2006,11314
22PietraszukWiktor2006,11049
23SosnowskaJulia2006,10540
24SzyszłoOliwier2008,11059
25TaczekJan2005,9842
26TaczekMaria2004,9840

AZS Wratislavia

1Binduga-GajewskiFranciszek2006,10645
2Binduga-GajewskiStanisław2006,10646
3FałkowskiWiktor2004,11034
4MalonKajetan2007,10644
5PapałaMałgorzata2006,10643
6RańdaMichał2004,10258
7TatarekTobiasz2007,11053

AZS UW Warszawa

1BorysJulia2004,9925
2GradEwa2009,11446
3GradWeronika2004,10554
4PawelecInga2005,10315

BKW Bydgoszcz

1KarlJagoda2004,9384
2MatysekNatalia2009,11266
3OlszewskaPatrycja 2006,10997
4PolasikZuzanna2008,10998
5SmykMartyna2004,9694
6StrzyżewskaAleksadra2004,9695
7ŁatkaMaja2009,11268

BTW Bydgoszcz

1BrzezińskiIgor2004,10506
2CelerTomasz2009,11459
3CzyżewskiAdam2008,11005
4DolskaEmilia2005,10149
5FeterJagoda2006,11369
6GawrysiakOliwia2004,9947
7GuczkowskiDawid2006,10524
8GórnikiewiczMikołaj2006,11462
9HabelMarcel2007,10690
10HarasimowiczOlimpia2007,10679
11JóźwiakMartyna2005,10948
12KotopkaAgnieszka2005,10136
13KowalewskaJulia2004,9677
14KołodziejskiKacper2004,9453
15KwaśniewskaMaja2006,10185
16LatosWiktoria2007,10692
17MarciniakDominik2004,9286
18NowickaAleksandra2008,11453
19OlstowskaMaja2009,11450
20PlucińskaMonika2005,10135
21RodziewiczOlga2004,9683
22RostkowskaPola2009,11460
23SmolarekSzymon2009,11461
24SosokalKarolina2007,10523
25SuproniakFilip2004,10137
26SwobodzińskiFilip2005,9689
27SynakiewiczAnastazja2009,11451
28SłaboszewskaMilena2006,10947
29TomsaDominika2007,10674
30TykwińskiPaweł2004,9443
31ZiemiańskaGabreila 2009,11448
32ZiomkowskiDamian2007,11004
33ŻmichAntoni2008,10935

Drakkar Gdańsk

1BoczkowskaAda2006,10128
2GałęzaDaniel2004,9298
3KuzoraJulia2004,11215
4MatczakMaksym2007,11216
5StankiewiczSzymon2004,9191
6SyrytczykWiktoria2006,10053
7WiśniewskaZuzanna2008,11220

Gopło Kruszwica

1BeltPaweł2008,10903
2BujakMichał2008,10967
3GralakOskar2005,9863
4KościołowskiJakub2008,10933
5MocekBartosz2008,10904
6MocekOliwia2008,10905
7SieradzkiKamil2005,11154
8SobierajAntoni2008,10483
9SzelmickiBartłomiej2005,10278
10SzpręglewskiPiotr2005,10431
11ŁuczkaWiktoria2005,10220

KTW Kalisz

1BajerskaJoanna2006,10038
2BielakMateusz2005,9822
3BinekCezary2007,10381
4IndraszczykFilip2007,10563
5KliberBartosz2005,10047
6KobyłkaCezary2006,10045
7KornackiAdam2004,10180
8SenderackiKonrad2004,9507
9WódkaKacper2007,10379

LOTTO Bydgostia

1AdamczykRafał 2008,11463
2AffelskiMateusz2006,11250
3AntczakAleksander2008,11333
4BanduraKacper2004,10525
5BielaszewskiJakub2008,10908
6BolińskiIgor2004,10526
7Budzińska Laura2006,11172
8ChabowskiKamil2006,10307
9CzerwińskaZuzanna2005,10722
10CzubakOliwier2005,10144
11Dobrzyńska Nicol2009,11338
12DominasNatan2006,10906
13DziekońskiMateusz2005,10734
14EchaustMagdalena2005,9756
15FranczakOliwier2004,10599
16GaikovaAnhelina2008,10930
17GajewskiIgor2008,10975
18GasiukRoman2006,11084
19Gil-PilarskaMarta2005,9682
20GnapIgor2007,10990
21GolasMartyna2006,11252
22GościńskaMaria2006,10266
23GralewskiBartosz2006,11259
24GrochowskiMikołaj2005,10736
25GrzankaIgor2005,9868
26GrzankaZuzanna2008,10985
27GutkowskiMichał2006,10738
28HejnaJakub2005,11335
29JanickiSzymon2006,11324
30JanikPaweł2004,10601
31JasieckiMilan2004,10600
32KalaczyńskiDorian2006,10976
33KarlikowskaKarolina2005,10724
34KawkaMateusz2006,10907
35Kempińska Nikola2007,11257
36KocieniewskaMaja2005,10725
37Kopeć Antoni2007,11334
38Kopeć Maksymilian2008,11329
39KorczPiotr2005,10834
40KraśniewskiMaksymilian2006,11173
41KrólKacper2004,10528
42LepeshovFedor2005,10181
43LewandowskiBartosz2008,11336
44LewandowskiDominik2005,10741
45MalcherczykEmma2006,11253
46MalickaNatasha2004,9094
47MichalakNatalia2004,10479
48MikulskiMaksymilian2004,10476
49MikulskiMateusz2006,11012
50MiszczykAragon2008,11364
51MiszczykArtur2005,10305
52MizeraStanisław 2006,11325
53NeumannPaweł2006,10836
54NowickaKarolina2006,10651
55OelkeAdrian2005,10832
56OlejnikFranciszek2005,10737
57OlszewskaMaria2005,10726
58OszczędaJulia2005,10732
59PastalskiPiotr2006,11254
60PatalasMikołaj2004,10480
61PaterLena2005,10727
62PaulKlaudia2004,10530
63PączkaPaweł2004,10531
64RaczkowiakZuzanna2005,10532
65RaniszewskiMarcin2006,10835
66RaszkaKonrad2005,10739
67RobaczewskiKacper2005,10831
68RungeNatalia2006,10723
69RybickiTomasz2004,10477
70SemrauJulian2008,10986
71SemrauNikodem2008,11331
72Sikorska Daria2005,10728
73SkinderJakub2005,11365
74SobkowiakPaweł2006,10272
75StejukJan2007,10653
76StypczyńskaAmelia2005,10978
77SzamlewskiPiotr2004,10533
78SzarafińskiDawid2005,10743
79SzczepaniakFilip2004,10534
80SłowińskaRóża2006,10977
81TworekKacper2006,11171
82UniszkiewiczNatalia2008,11000
83UrbańskaMartyna2005,10729
84WeinertAnna2005,10731
85WenzelewskiDaniel2005,10833
86WestphalWiktoria2009,11326
87WilkMaja2009,11337
88ZawadzkaWiktoria2005,10730
89ZgórzyńskiMarcel2005,10740
90ZielińskiAdam2006,10700
91ĆwiklińskaJulia2006,10329
92Łopacki Jakub2006,11332

KW PEGAZ Wrocław

1GacekAntoni2008,10895
2LofekOskar2005,10891
3MalinowskiIgor2004,10299
4RydelTymon2006,10281
5Sikora Aleksander2008,10894
6SyposzDominik2006,10212
7Zajączkowski Wojciech 2005,10214

Polonia Poznań

1ChrzanowskaMaja2006,10657
2DudekMaksym2005,9500
3KaczmarekZuzanna2004,9457
4KalinowskaEmilia2004,9122
5KalinowskiWojciech2006,9462
6SzubertGrzegorz2006,10216
7WoźniakLena2006,10659
8ŚliwaSergiusz2005,9154

Posnania RBW Poznań

1BorysewiczJakub2004,9676
2BrzezińskiMarcel2008,11441
3BrzezińskiMikołaj2009,11440
4ChrobocińskaMagdalena2008,10885
5CieślaZofia 2007,10871
6CuperekAmelia2007,10754
7CzekanowiczIgor2004,9509
8FrykowskaLena2008,10758
9GrygielMaria2007,10755
10GutowskiBartłomiej2006,10650
11GąsiorowskaEwa2006,10309
12HagenDorian2009,11442
13HandkeNatalia2004,9213
14HauAleksandra2004,9414
15HolubMarharyta2008,11236
16JaworskiIgor2007,10863
17KaczmarekOliwier2004,9882
18KapustiakDanyil2009,11221
19KasprzakLena2007,10756
20KaźmierczakZofia2008,11209
21Kozłowska Zofia2005,9508
22KrauzaKarim2009,11207
23KrzyżyckiStanisław2008,11208
24LamperskiKamil2005,10378
25LewandowskiWojciech2005,10016
26MaroszSzymon2009,11203
27MaćkowiakFilip2006,11126
28MykhailiukOleksandr2008,10867
29NarożnyAleks2006,10017
30NosalGabriela2004,10312
31NowakWiktoria2005,9776
32Nowak Nikodem2005,10285
33PrankeMichał2004,9511
34RatusznaZuzanna2007,11112
35RodakKrzysztof2005,10018
36RybakMaja2007,11201
37StefaniakGabriela2005,9505
38SuszkaJacek2004,9504
39TrzmielAnna2006,10658
40WachowiakTomasz2009,11204
41WojciechowskiDominik2005,9515
42WojciechowskiMateusz 2007,10545
43WoźniakAgata2004,9223
44YemelianovPlaton2007,10865
45ZwierciadłowskaJulia2004,9514

PTW Płock

1ChojnackiNorbert2009,11282
2DolnaDaria2008,11283
3GrabowskiWiktor2009,11286
4KalinowskiJakub2005,9634
5KowalskiMaksymilian2008,11274
6KłosińskiDominik2009,11287
7LinowskaRozalia2004,11273
8MaciaszekAleksandra2008,10974
9NowakowskaKinga2007,10569
10PietrzakZofia2006,10716
11RegulińskaZuzanna2009,11279
12RegulińskiSebastian2009,11278
13SobieszekWiktor2007,11179
14SzymborskaAdrianna2009,11277
15TurkowskiMilan2008,11280
16WilamowskaAgata2008,11288
17ŻmudaOskar2005,10973

Tryton Poznań

1WiśniewskiMarek2005,9151

KW 1904 Poznań

1GrześkowiakEmily2008,11046
2HoffmannGrzegorz2004,9583
3JakuszkoKacper2007,10684
4JakuszkoKinga2005,9964
5KubiakTacjana 2004,10269
6MermelaAleksandra2007,10873
7MikołajczakPaweł2006,9985
8RatajakFranciszek2007,10685
9RewersAlicja2007,10874
10SzymoniakWiktoria2007,11045

WIR Iława

1BakirzyńskiMichał2005,10189
2JeżyńskiMateusz2004,9003
3RyśBogumiła2006,10190
4SaganAleksandra2005,9761

Wisła Grudziądz

1BrzostowskiMikołaj2005,9749
2JabłońskaWeronika2006,10327
3KałużnyTymon2004,9427
4Klucznik Julia2005,10324
5TomaszewskaAntonina2007,10609
6ZdrojewskaMaja2004,10276

WTW Warszawa

1AniserowiczFilip2006,10296
2BinkiewiczWojciech2007,11108
3DrzewieckiJan Kajetan2004,10291
4DąbrowskaBarbara2005,10582
5FaconJulia2004,9325
6GraczykMaja2004,10182
7HassaJakub2004,9891
8KoszalskiJan2006,10295
9KotMikołaj2004,10154
10KsiążekAdrian2005,11042
11KurekUrszula2004,9374
12MadałaMateusz2004,9923
13MatusiakBartosz2007,10688
14NiemczykBartłomiej2006,10290
15RojekSławomir2006,11457
16RomaniukMagdalena2005,10254
17RozdejczerTomasz2006,11458
18SobieskaKacper2005,9893
19SochaBartłomiej2005,10293
20SzkupAntoni2004,10289
21WierzbickiJerzy2004,10612
22ZakrzewskiOlivier2007,11111
23ŁyczykowskiIgor2006,10292

WTW Włocławek

1BarańskiBłażej2007,11100
2BiernackiBorys2008,11310
3DanielKobielski2007,10666
4GarbarczykJulia2006,10664
5GęsickaJulia2004,9365
6KlasińskaWeronika 2004,9359
7KlasińskaWiktoria 2004,9360
8MrówczyńskaLena2007,11312
9RypińskiKasper2009,11438
10ZającWiktoria2004,10073
11ŚliwińskiPiotr Jakub2004,9361
12ŚliwińskiWojciech2006,10667

Zawisza Bydgoszcz

1BrykSandra2004,9684
2KompaMagdalena2008,11078
3KrasińskaJulia2008,11077
4MatulewiczRemigiusz2006,10244
5MickiewiczKacper2004,9679
6SiewkowskaMarcelina2007,11055
7ZasadaDorian2004,9454
8ZielińskaNadia2009,11464

MKS Dwójka Warszawa

1BielawskiDaniel2006,11016
2DębowskaKinga2006,11026
3JastrzębskiMichał2006,11015
4LorencJan 2006,10589
5PawłowskaLena2006,11423
6ZawiślakHelena 2007,10591
7ZielińskaZuzanna2007,11024

UKS Dwójka Kórnik

1OrłowskaMałgorzata2009,11211
2PotockaWeronika2008,10919
3RaczkowiakEmilia2008,99002
4SolarskaAnna2008,10918

UKS 93 Kraków

1BocheńskaAlicja2009,11167
2GosztyłaLaura2007,11001
3KoziołSabina2009,11164
4RiessMaria2008,11241
5StudenckiSławomir 2007,11321
6WidzJulia2007,11003

UKS Szóstka

1BrzyszczNina2008,10993
2BulińskaCelina2007,10576
3GrodzkiNikodem2008,11093
4GrygielMarlena2007,10682
5JażdżewskaAmelia2007,10618
6KarwackaMaja2008,11223
7KaźmierskiMariusz2008,11225
8KuśmiderAnna2008,10991
9MańkowskaLena 2006,10708
10MituraMarta2007,11094
11ProkopiukWeronika2008,10992
12RzepkaJulia2007,11362
13Szczawińska Julia2007,10622
14WincełowiczNatalia2007,10704

Unia Tczew

1GrzesińskiMiłosz2007,10509
2KowalczykAdam2008,10968
3LesińskaZuzanna2007,10513
4PawełekMateusz2007,10970
5TuszkowskiNikodem2008,11303
6WitkaAntoni 2007,10619
7ZawitowskaOtylia2007,10514

UKS Milenium Wrocław

1BalaWeronika2007,11038
2GłódBarbara2007,10553
3Morawska Oliwia2005,9896
4OsińskaWiktoria2005,10222
5PiecuchOliwia2006,11128
6Wojtowicz Magdalena 2005,10902
7WójcikAmelia 2005,10077
8WójcikJulia2005,10078
9ŻyłaJulia2006,10552