Centralne Kontrolne Regaty Juniorów
2022-07-02 | 2022-07-03
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.

Odprawa techniczna

Informujemy, że ze względu na stopień skomplikowania zawodów, liczbę zgłoszeń oraz kwestie wymagające bezpośredniego wyjaśnienia z delegatami, odprawa techniczna zostanie przeprowadzona w sposób tradycyjny (osobiście), a nie jak pierwotnie zapisano w regulaminie – on-line.


1 1xDZ (przedbieg sobota / finał niedziela )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
11236 Holub Marharyta 2008 Kaczmarek M.
2
Posnania RBW Poznań
10885 Chrobocińska Magdalena 2008 Kaczmarek M.
3
UKS Dwójka Kórnik
10918 Solarska Anna 2008 Abrahamczyk P.
4
KW 1904 Poznań
11046 Grześkowiak Emily 2008 Świętek M.
5
AZS Szczecin
10825 Modrzejewska Kinga 2008 Fiłka T.
6
AZS UMK Toruń
10936 Królikiewicz Zuzanna 2008 Krymski R.
7
BKW Bydgoszcz
10998 Polasik Zuzanna 2008 Zaporski T.
8
Drakkar Gdańsk
11220 Wiśniewska Zuzanna 2008 Bykowski T. Sobczak A.
9
Gopło Kruszwica
10905 Mocek Oliwia 2008 Januszek R.
10
UKS Szóstka
10993 Brzyszcz Nina 2008 Hińcza .
11
UKS Szóstka
10991 Kuśmider Anna 2008 Hińcza .
12
Zawisza Bydgoszcz
11077 Krasińska Julia 2008 Naglewicz A.
13
AZS AWF Kraków
11232 Wyroba Rozalia 2009 Wydrych P.
14
UKS 93 Kraków
11241 Riess Maria 2008 Wójcik - Pietruszka I. Wilk E.
15
UKS 93 Kraków
11164 Kozioł Sabina 2009 Wójcik - Pietruszka I. Wilk E.
16
AZS UW Warszawa
11446 Grad Ewa 2009 Borys R.
2 4xDZ (przedbieg sobota / finał niedziela )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS UMK Toruń
11358 Bartoszyńska Oliwia 2009
10759 Figurska Rozalia 2008
11354 Kalinowska Nikolaq 2009
10760 Podlaszewska Aleksandra 2008
Krymski R.
2
PTW Płock
11288 Wilamowska Agata 2008
11279 Regulińska Zuzanna 2009
11283 Dolna Daria 2008
10974 Maciaszek Aleksandra 2008
Sałkowski P.
3
LOTTO Bydgostia
10930 Gaikova Anhelina 2008
10985 Grzanka Zuzanna 2008
11326 Westphal Wiktoria 2009
11000 Uniszkiewicz Natalia 2008
Lemańczyk L.
3 8x+DZ (przedbieg sobota / finał niedziela )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
4 2xCH (przedbieg sobota / finał niedziela )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Poznań
11234 Rogiński Mikołaj 2008
11213 Połącarz Aleksander 2008
2
BTW Bydgoszcz
10935 Żmich Antoni 2008
11005 Czyżewski Adam 2008
Pawełczak K.
3
KW PEGAZ Wrocław
10894 Sikora Aleksander 2008
10895 Gacek Antoni 2008
Kręczewska M.
4
UKS Szóstka
11093 Grodzki Nikodem 2008
11225 Kaźmierski Mariusz 2008
Hińcza .
5
Unia Tczew
10968 Kowalczyk Adam 2008
11303 Tuszkowski Nikodem 2008
Grubich M.
6
WTW Włocławek
11438 Rypiński Kasper 2009
11310 Biernacki Borys 2008
7
LOTTO Bydgostia
11336 Lewandowski Bartosz 2008
11329 Kopeć Maksymilian 2008
Lemańczyk L.
5 4x+CH (przedbieg sobota / finał niedziela )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
11203 Marosz Szymon 2009
11208 Krzyżycki Stanisław 2008
11221 Kapustiak Danyil 2009
10867 Mykhailiuk Oleksandr 2008
11204 Wachowiak Tomasz 2009
Hoffmann M. Nieradka .
2
AZS UMK Toruń
11345 Szmajda Aleksander 2008
11344 Szymczyk Patryk 2008
11355 Kijewski Karol 2008
11341 Kacper Becmer 2008
11357 Kurek Nataniel 2009
Krymski R.
3
AZS UMK Toruń
10763 Kopczyński Wojciech 2008
11353 Wawrzyniku Adam 2008
11351 Leżała Brajan 2009
11350 Wesołowski Adam 2008
11352 Domalewska Nadia 2009
Krymski R.
4
PTW Płock
11282 Chojnacki Norbert 2009
11280 Turkowski Milan 2008
11287 Kłosiński Dominik 2009
11286 Grabowski Wiktor 2009
11274 Kowalski Maksymilian 2008
Sałkowski P.
5
LOTTO Bydgostia
10908 Bielaszewski Jakub 2008
11331 Semrau Nikodem 2008
11333 Antczak Aleksander 2008
10986 Semrau Julian 2008
11463 Adamczyk Rafał 2008
Lemańczyk L.
6 8x+CH (przedbieg sobota / finał niedziela )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
7 2-KJ/KJM (bieg kontrolny / przedbieg + finał w sobotę )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS UMK Toruń
10417 Przedmojska Zofia 2006
10425 Paczesna Marta 2006
Wiśniewski S.
2
UKS Milenium Wrocław
10078 Wójcik Julia 2005
10077 Wójcik Amelia 2005
Gancarz E.
3
UKS Milenium Wrocław
10552 Żyła Julia 2006
11128 Piecuch Oliwia 2006
Gancarz E.
4
WTW Włocławek
9359 Klasińska Weronika 2004
9360 Klasińska Wiktoria 2004
Gabryelewicz K.
5
WTW Warszawa
10254 Romaniuk Magdalena 2005
9374 Kurek Urszula 2004
Renc A.
8 2-KJM (przedbieg + finał w sobotę )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
9 1xKJ/KJM (bieg kontrolny / przedbieg + finał w sobotę )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
9514 Zwierciadłowska Julia 2004 Abrahamczyk P.
2
Posnania RBW Poznań
10312 Nosal Gabriela 2004 Abrahamczyk P.
3
Posnania RBW Poznań
9414 Hau Aleksandra 2004 Abrahamczyk P.
4
Posnania RBW Poznań
9223 Woźniak Agata 2004 Abrahamczyk P.
5
AZS AWF Poznań
9216 Krukowska Zofia 2004 Kamola B. Abrahamczyk P.
6
Posnania RBW Poznań
9508 Kozłowska Zofia 2005 Abrahamczyk P.
7
Polonia Poznań
9457 Kaczmarek Zuzanna 2004 Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M.
8
Polonia Poznań
9122 Kalinowska Emilia 2004 Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M.
9
AZS AWF Poznań
11060 Kamińska Antonina 2007
10
AZS AWF Poznań
11061 Jabłońska Patrycja 2006
11
KW 1904 Poznań
10269 Kubiak Tacjana 2004 Rewers M.
12
KW 1904 Poznań
9964 Jakuszko Kinga 2005 Rewers M.
13
AZS AWF Kraków
10559 Stępień Barbara 2005 Wójcik - Pietruszka I.
14
AZS AWF Kraków
10560 Malkowska Julia 2004 Wójcik - Pietruszka I.
15
AZS AWF Kraków
11071 Widz Natalia 2005 Wójcik - Pietruszka I.
16
AZS Szczecin
10824 Kleparska Wiktoria 2005 Fiłka T.
17
AZS Szczecin
9840 Taczek Maria 2004 Kowalczyk R.
18
AZS Wratislavia
10643 Papała Małgorzata 2006 Szymerowski W.
19
AZS AWFiS Gdańsk
9202 Warachewicz Aleksandra 2004 Pszczółkowski P.
20
AZS AWFiS Gdańsk
10445 Szwonka Angelika 2004 Pszczółkowski P.
21
AZS AWFiS Gdańsk
11085 Michałowska Maja 2005 Pszczółkowski P.
22
AZS UMK Toruń
9935 Pawłowska Amelia 2005 Robaszkiewicz A.
23
KTW Kalisz
10038 Bajerska Joanna 2006 Wiśniewski S.
24
BKW Bydgoszcz
9694 Smyk Martyna 2004 Trzeciak K.
25
BKW Bydgoszcz
9695 Strzyżewska Aleksadra 2004 Trzeciak K.
26
BTW Bydgoszcz
10149 Dolska Emilia 2005 Straszewska-Mikołajczak P. Zgorzelak M.
27
BTW Bydgoszcz
9947 Gawrysiak Oliwia 2004 Straszewska-Mikołajczak P. Zgorzelak M.
28
BTW Bydgoszcz
10136 Kotopka Agnieszka 2005 Straszewska-Mikołajczak P. Zgorzelak M.
29
Drakkar Gdańsk
10128 Boczkowska Ada 2006 Bykowski T. Sobczak A.
30
Drakkar Gdańsk
10053 Syrytczyk Wiktoria 2006 Bykowski T. Sobczak A.
31
Drakkar Gdańsk
11215 Kuzora Julia 2004 Bykowski T. Sobczak A.
32
PTW Płock
11273 Linowska Rozalia 2004 Karolak J.
33
PTW Płock
10716 Pietrzak Zofia 2006 Karolak J.
34
UKS Milenium Wrocław
10902 Wojtowicz Magdalena 2005 Gancarz E.
35
Wisła Grudziądz
10324 Klucznik Julia 2005 Błoch J. Zieliński Krzysztof K.
36
WTW Włocławek
9365 Gęsicka Julia 2004 Gabryelewicz K.
37
WTW Włocławek
10073 Zając Wiktoria 2004 Gabryelewicz K.
38
AZS UW Warszawa
9925 Borys Julia 2004 Borys R.
39
WTW Warszawa
10582 Dąbrowska Barbara 2005 Renc A.
40
LOTTO Bydgostia
10724 Karlikowska Karolina 2005 Dziekoński R.
41
LOTTO Bydgostia
10530 Paul Klaudia 2004 Glaza P.
42
LOTTO Bydgostia
10727 Pater Lena 2005 Dziekoński R.
43
LOTTO Bydgostia
10532 Raczkowiak Zuzanna 2005 Glaza P.
44
LOTTO Bydgostia
10479 Michalak Natalia 2004 Glaza P.
45
LOTTO Bydgostia
10329 Ćwiklińska Julia 2006 Dziekoński R.
46
WIR Iława
9761 Sagan Aleksandra 2005 Pierczyński P.
47
WIR Iława
10190 Ryś Bogumiła 2006 Pierczyński P.
10 1xKJM (przedbieg + finał w sobotę )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10756 Kasprzak Lena 2007 Kaczmarek M.
2
Posnania RBW Poznań
10755 Grygiel Maria 2007 Kaczmarek M.
3
Polonia Poznań
10659 Woźniak Lena 2006 Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M.
4
Polonia Poznań
10657 Chrzanowska Maja 2006 Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M.
5
KW 1904 Poznań
10874 Rewers Alicja 2007 Świętek M.
6
UKS 93 Kraków
11001 Gosztyła Laura 2007 Wójcik - Pietruszka I. Wilk E.
7
UKS 93 Kraków
11003 Widz Julia 2007 Wójcik - Pietruszka I. Wilk E.
8
AZS Szczecin
10540 Sosnowska Julia 2006 Fiłka T.
9
BKW Bydgoszcz
10997 Olszewska Patrycja 2006 Zaporski T.
10
BTW Bydgoszcz
10679 Harasimowicz Olimpia 2007
11
PTW Płock
10569 Nowakowska Kinga 2007 Karolak J.
12
UKS Szóstka
11094 Mitura Marta 2007 Pszczółkowski P.
13
Zawisza Bydgoszcz
11055 Siewkowska Marcelina 2007
14
----- zawodnik bez licencji
11 2-MJ/MJM (bieg kontrolny / przedbieg + finał w sobotę )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
9676 Borysewicz Jakub 2004
10285 Nowak Nikodem 2005
Hoffmann M.
2
KTW Kalisz
10379 Wódka Kacper 2007
10045 Kobyłka Cezary 2006
Trzmiel M.
3
KTW Kalisz
9822 Bielak Mateusz 2005
10047 Kliber Bartosz 2005
Trzmiel M.
4
AZS AWFiS Gdańsk
9669 Guzy Hubert 2005
10058 Serafin Sylwester 2005
Petrykowski A.
5
AZS AWFiS Gdańsk
10920 Dobrzeniecki Filip 2005
10921 Gertchen Jan 2005
Petrykowski A.
6
AZS UMK Toruń
10415 Kowalski Mikołaj 2006
10414 Biegniewski Jakub 2006
Wiśniewski S.
7
AZS UMK Toruń
9523 Bajeński Cezary 2004
9529 Kardas Maksymilian 2004
Radkowski T.
8
AZS UMK Toruń
10188 Zapałowski Rayan 2005
9739 Wielgus Jakub 2005
Radkowski T.
9
BTW Bydgoszcz
9286 Marciniak Dominik 2004
9443 Tykwiński Paweł 2004
Straszewska-Mikołajczak P. Zgorzelak M.
10
LOTTO Bydgostia
10976 Kalaczyński Dorian 2006
10835 Raniszewski Marcin 2006
Strychalski T.
11
LOTTO Bydgostia
Zawisza Bydgoszcz
11012 Mikulski Mateusz 2006
10244 Matulewicz Remigiusz 2006
Czubak T.
12
LOTTO Bydgostia
10534 Szczepaniak Filip 2004
10599 Franczak Oliwier 2004
Glaza P.
13
LOTTO Bydgostia
10477 Rybicki Tomasz 2004
10601 Janik Paweł 2004
Glaza P.
14
LOTTO Bydgostia
10736 Grochowski Mikołaj 2005
10480 Patalas Mikołaj 2004
Dziekoński R. Glaza P.
12 2-MJM (przedbieg + finał w sobotę )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
13 1xMJ/MJM (bieg kontrolny / przedbieg + finał w sobotę )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
9511 Pranke Michał 2004 Hoffmann M.
2
Posnania RBW Poznań
10017 Narożny Aleks 2006 Nieradka .
3
Posnania RBW Poznań
10378 Lamperski Kamil 2005 Nieradka .
4
Posnania RBW Poznań
9515 Wojciechowski Dominik 2005 Nieradka .
5
Polonia Poznań
9462 Kalinowski Wojciech 2006 Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M.
6
Polonia Poznań
9500 Dudek Maksym 2005 Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M.
7
Polonia Poznań
9154 Śliwa Sergiusz 2005 Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M.
8
Tryton Poznań
9151 Wiśniewski Marek 2005 Sar M.
9
KW 1904 Poznań
9583 Hoffmann Grzegorz 2004 Rewers M.
10
KTW Kalisz
10180 Kornacki Adam 2004 Trzmiel M.
11
AZS AWF Kraków
10115 Hervet Tristan 2005 Wójcik - Pietruszka I.
12
AZS AWF Kraków
10112 Wędzicha Dawid 2005 Wójcik - Pietruszka I.
13
AZS Szczecin
10097 Bagniak Piotr 2005 Kowalczyk R.
14
AZS Szczecin
9844 Kajtowski Mateusz 2005 Kowalczyk R.
15
AZS Wratislavia
11034 Fałkowski Wiktor 2004 Szymerowski W.
16
AZS UMK Toruń
10176 Weichhaus Martin 2005 Radkowski T.
17
AZS UMK Toruń
10174 Osiński Igor 2005 Radkowski T.
18
AZS UMK Toruń
9737 Tomczuk Krzysztof 2004 Radkowski T.
19
BTW Bydgoszcz
9689 Swobodziński Filip 2005 Straszewska-Mikołajczak P. Zgorzelak M.
20
BTW Bydgoszcz
10137 Suproniak Filip 2004 Straszewska-Mikołajczak P. Zgorzelak M.
21
Drakkar Gdańsk
9191 Stankiewicz Szymon 2004 Bykowski T. Sobczak A.
22
KW PEGAZ Wrocław
10891 Lofek Oskar 2005 Gancarz P.
23
KW PEGAZ Wrocław
10212 Syposz Dominik 2006 Gancarz P.
24
KW PEGAZ Wrocław
10299 Malinowski Igor 2004 Gancarz P.
25
PTW Płock
10973 Żmuda Oskar 2005 Karolak J.
26
PTW Płock
9634 Kalinowski Jakub 2005 Karolak J.
27
Wisła Grudziądz
9749 Brzostowski Mikołaj 2005 Zieliński Krzysztof K.
28
Wisła Grudziądz
9427 Kałużny Tymon 2004 Zieliński Krzysztof K. Szarszewski P.
29
Zawisza Bydgoszcz
9679 Mickiewicz Kacper 2004
30
Zawisza Bydgoszcz
9454 Zasada Dorian 2004
31
LOTTO Bydgostia
11335 Hejna Jakub 2005 Dziekoński R.
32
LOTTO Bydgostia
10181 Lepeshov Fedor 2005 Dziekoński R.
33
LOTTO Bydgostia
10526 Boliński Igor 2004 Glaza P.
34
LOTTO Bydgostia
11365 Skinder Jakub 2005 Dziekoński R.
35
LOTTO Bydgostia
10700 Zieliński Adam 2006 Dziekoński R.
36
WIR Iława
10189 Bakirzyński Michał 2005 Pierczyński P.
37
----- zawodnik bez licencji
14 1xMJM (przedbieg + finał w sobotę )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Polonia Poznań
10216 Szubert Grzegorz 2006 Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M.
2
AZS AWF Poznań
11127 Wróblewski Jacek 2006
3
KW 1904 Poznań
10684 Jakuszko Kacper 2007 Świętek M.
4
AZS Szczecin
10098 Błach Wiktor 2006 Kowalczyk R.
5
AZS AWFiS Gdańsk
11087 Konopka Tymon 2007 Pszczółkowski P.
6
Drakkar Gdańsk
11216 Matczak Maksym 2007 Bykowski T. Sobczak A.
7
MKS Dwójka Warszawa
10589 Lorenc Jan 2006 Suchocki J.
8
PTW Płock
11179 Sobieszek Wiktor 2007 Karolak J.
9
Unia Tczew
10970 Pawełek Mateusz 2007 Grubich M.
10
AZS AWF Kraków
11264 Wawrzyk Konrad 2006 Wydrych P.
11
WTW Włocławek
11100 Barański Błażej 2007
12
WTW Włocławek
10667 Śliwiński Wojciech 2006
13
WTW Włocławek
10666 Daniel Kobielski 2007
14
UKS 93 Kraków
11321 Studencki Sławomir 2007 Wójcik - Pietruszka I. Wilk E.
15
LOTTO Bydgostia
11334 Kopeć Antoni 2007 Czubak T.
15 4x+KJM (przedbieg + finał w sobotę )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
16 4xKJ/KJM (przedbieg + finał w sobotę )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10754 Cuperek Amelia 2007
11201 Rybak Maja 2007
10658 Trzmiel Anna 2006
10309 Gąsiorowska Ewa 2006
Abrahamczyk P. Kaczmarek M.
2
AZS UMK Toruń
10420 Graczkowska Julia 2007
11348 Stalkowska Hanna 2007
10418 Norkowska Nikola 2006
10370 Wachnicka Julia 2006
Wiśniewski S.
3
BTW Bydgoszcz
10185 Kwaśniewska Maja 2006
10947 Słaboszewska Milena 2006
10523 Sosokal Karolina 2007
10692 Latos Wiktoria 2007
4
MKS Dwójka Warszawa
11026 Dębowska Kinga 2006
11423 Pawłowska Lena 2006
10591 Zawiślak Helena 2007
11024 Zielińska Zuzanna 2007
Durjasz A.
5
UKS Szóstka
10618 Jażdżewska Amelia 2007
10682 Grygiel Marlena 2007
11362 Rzepka Julia 2007
10704 Wincełowicz Natalia 2007
Pszczółkowski P.
17 4-KJ/KJM (przedbieg + finał w sobotę )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS UMK Toruń
10749 Żuralska Maja 2006
10766 Miazgowska Aleksandra 2006
10421 Karpińska Natalia 2006
10616 Lewandowska Nicola 2006
Wiśniewski S.
2
BTW Bydgoszcz
9677 Kowalewska Julia 2004
9683 Rodziewicz Olga 2004
10948 Jóźwiak Martyna 2005
10135 Plucińska Monika 2005
Straszewska-Mikołajczak P. Zgorzelak M.
3
UKS Szóstka
10576 Bulińska Celina 2007
----- zawodnik bez licencji
10708 Mańkowska Lena 2006
10622 Szczawińska Julia 2007
Pszczółkowski P.
4
LOTTO Bydgostia
10728 Sikorska Daria 2005
10722 Czerwińska Zuzanna 2005
9682 Gil-Pilarska Marta 2005
10726 Olszewska Maria 2005
Dziekoński R.
18 2xKJ/KJM (przedbieg + finał w sobotę )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10871 Cieśla Zofia 2007
11112 Ratuszna Zuzanna 2007
Kaczmarek M.
2
Posnania RBW Poznań
9213 Handke Natalia 2004
9776 Nowak Wiktoria 2005
Abrahamczyk P.
3
KW 1904 Poznań
10873 Mermela Aleksandra 2007
11045 Szymoniak Wiktoria 2007
Świętek M.
4
AZS AWFiS Gdańsk
10617 Grygiel Roksana 2004
9272 Rzepka Zofia 2004
Pszczółkowski P.
5
AZS UMK Toruń
9531 Dąbrowska Gabriela 2005
11347 Przygoda Zofia 2005
Robaszkiewicz A.
6
BKW Bydgoszcz
9384 Karl Jagoda 2004
9694 Smyk Martyna 2004
Trzeciak K.
7
BTW Bydgoszcz
11369 Feter Jagoda 2006
10674 Tomsa Dominika 2007
8
UKS Milenium Wrocław
9896 Morawska Oliwia 2005
10222 Osińska Wiktoria 2005
Gancarz E.
9
UKS Milenium Wrocław
11038 Bala Weronika 2007
10553 Głód Barbara 2007
Gancarz E.
10
Unia Tczew
10514 Zawitowska Otylia 2007
10513 Lesińska Zuzanna 2007
Grubich M.
11
Wisła Grudziądz
10609 Tomaszewska Antonina 2007
10327 Jabłońska Weronika 2006
Zieliński Krzysztof K. Szarszewski P.
12
WTW Włocławek
10664 Garbarczyk Julia 2006
11312 Mrówczyńska Lena 2007
13
AZS UW Warszawa
10554 Grad Weronika 2004
10315 Pawelec Inga 2005
Borys R.
14
LOTTO Bydgostia
10725 Kocieniewska Maja 2005
10978 Stypczyńska Amelia 2005
Dziekoński R.
15
LOTTO Bydgostia
9756 Echaust Magdalena 2005
10729 Urbańska Martyna 2005
Dziekoński R.
19 4xMJ/MJM (przedbieg + finał w sobotę )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10545 Wojciechowski Mateusz 2007
10863 Jaworski Igor 2007
11126 Maćkowiak Filip 2006
10865 Yemelianov Platon 2007
Nieradka .
2
AZS Wratislavia
10646 Binduga-Gajewski Stanisław 2006
11053 Tatarek Tobiasz 2007
10644 Malon Kajetan 2007
10645 Binduga-Gajewski Franciszek 2006
Szymerowski W.
3
AZS UMK Toruń
10419 Tymuła Kacper 2007
10748 Pietrzak Ziemowit 2007
11349 Barański Tomasz 2006
10746 Mirowski Kacper 2007
Wiśniewski S.
4
AZS UMK Toruń
9535 Dylewski Konrad 2004
10745 Sidor Kacper 2005
10192 Raś Szymon 2005
9527 Krawczyk Jakub 2004
Radkowski T.
5
BTW Bydgoszcz
10524 Guczkowski Dawid 2006
11004 Ziomkowski Damian 2007
10690 Habel Marcel 2007
11462 Górnikiewicz Mikołaj 2006
6
Gopło Kruszwica
9863 Gralak Oskar 2005
10278 Szelmicki Bartłomiej 2005
11154 Sieradzki Kamil 2005
10431 Szpręglewski Piotr 2005
Januszek R.
7
LOTTO Bydgostia
11250 Affelski Mateusz 2006
11325 Mizera Stanisław 2006
11259 Gralewski Bartosz 2006
11332 Łopacki Jakub 2006
Czubak T.
8
LOTTO Bydgostia
10907 Kawka Mateusz 2006
11084 Gasiuk Roman 2006
10738 Gutkowski Michał 2006
10836 Neumann Paweł 2006
Strychalski T.
20 4-MJ/MJM (przedbieg + finał w sobotę )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
11214 Klemm Mark 2005
10614 Iwanów Michał 2005
9841 Błonka Joachim 2005
10615 Marciocha Mikołaj 2005
Kowalczyk R.
21 2xMJ/MJM (przedbieg + finał w sobotę )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KW 1904 Poznań
9985 Mikołajczak Paweł 2006
10685 Ratajak Franciszek 2007
Świętek M.
2
AZS AWFiS Gdańsk
11363 Bąk Oscar 2006
11088 Topij Tymon 2007
Pszczółkowski P.
3
BTW Bydgoszcz
9453 Kołodziejski Kacper 2004
10506 Brzeziński Igor 2004
Straszewska-Mikołajczak P. Zgorzelak M.
4
KW PEGAZ Wrocław
10214 Zajączkowski Wojciech 2005
10281 Rydel Tymon 2006
Gancarz P.
5
MKS Dwójka Warszawa
11016 Bielawski Daniel 2006
11015 Jastrzębski Michał 2006
Suchocki J.
6
Unia Tczew
10509 Grzesiński Miłosz 2007
10619 Witka Antoni 2007
Grubich M.
7
AZS AWF Kraków
10105 Pilch Aleksander 2006
10104 Migo Szymon 2006
Wydrych P.
8
LOTTO Bydgostia
10990 Gnap Igor 2007
10653 Stejuk Jan 2007
Lemańczyk L.
9
LOTTO Bydgostia
10531 Pączka Paweł 2004
10528 Król Kacper 2004
Glaza P.
10
LOTTO Bydgostia
10734 Dziekoński Mateusz 2005
10600 Jasiecki Milan 2004
Dziekoński R. Glaza P.
11
LOTTO Bydgostia
10739 Raszka Konrad 2005
10833 Wenzelewski Daniel 2005
Strychalski T.
22 8+MJ/MJM (przedbieg + finał w sobotę )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
10720 Król Fabian 2007
11050 Czernichowski Piotr 2007
11315 Kotkowiak Bartosz 2006
10912 Filinowicz Piotr 2007
11049 Pietraszuk Wiktor 2006
10541 Bortkiewicz Oliver 2007
10551 Kukier Jan 2007
11052 Fiłka Mikołaj 2006
11314 Nowicka Justyna 2006
Fiłka T.
2
WTW Warszawa
10295 Koszalski Jan 2006
11111 Zakrzewski Olivier 2007
11458 Rozdejczer Tomasz 2006
11108 Binkiewicz Wojciech 2007
10292 Łyczykowski Igor 2006
10290 Niemczyk Bartłomiej 2006
10296 Aniserowicz Filip 2006
10688 Matusiak Bartosz 2007
11457 Rojek Sławomir 2006
Brodziak D.
3
LOTTO Bydgostia
10740 Zgórzyński Marcel 2005
10831 Robaczewski Kacper 2005
10533 Szamlewski Piotr 2004
9868 Grzanka Igor 2005
10834 Korcz Piotr 2005
10144 Czubak Oliwier 2005
10832 Oelke Adrian 2005
10737 Olejnik Franciszek 2005
10743 Szarafiński Dawid 2005
Strychalski T. Glaza P.
4
LOTTO Bydgostia
11324 Janicki Szymon 2006
10906 Dominas Natan 2006
11254 Pastalski Piotr 2006
10272 Sobkowiak Paweł 2006
11173 Kraśniewski Maksymilian 2006
10305 Miszczyk Artur 2005
10741 Lewandowski Dominik 2005
11171 Tworek Kacper 2006
11364 Miszczyk Aragon 2008
Czubak T. Strychalski T.
5
WTW Warszawa
10291 Drzewiecki Jan Kajetan 2004
9891 Hassa Jakub 2004
10612 Wierzbicki Jerzy 2004
11042 Książek Adrian 2005
9893 Sobieska Kacper 2005
10293 Socha Bartłomiej 2005
10289 Szkup Antoni 2004
9923 Madała Mateusz 2004
10154 Kot Mikołaj 2004
Kaliński K.
23 2xDZ (przedbieg sobota / finał niedziela )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10758 Frykowska Lena 2008
11236 Holub Marharyta 2008
Kaczmarek M.
2
Posnania RBW Poznań
10885 Chrobocińska Magdalena 2008
11209 Kaźmierczak Zofia 2008
Kaczmarek M.
3
UKS Dwójka Kórnik
10919 Potocka Weronika 2008
11211 Orłowska Małgorzata 2009
Abrahamczyk P.
4
AZS UMK Toruń
11343 Galicz Zuzanna 2008
11352 Domalewska Nadia 2009
Krymski R.
5
BKW Bydgoszcz
11268 Łatka Maja 2009
11266 Matysek Natalia 2009
Zaporski T.
6
UKS Szóstka
10992 Prokopiuk Weronika 2008
11223 Karwacka Maja 2008
7
UKS 93 Kraków
11164 Kozioł Sabina 2009
11167 Bocheńska Alicja 2009
Wójcik - Pietruszka I. Wilk E.
8
LOTTO Bydgostia
10930 Gaikova Anhelina 2008
11000 Uniszkiewicz Natalia 2008
Lemańczyk L.
9
LOTTO Bydgostia
11337 Wilk Maja 2009
11338 Dobrzyńska Nicol 2009
Lemańczyk L.
10
Zawisza Bydgoszcz
11078 Kompa Magdalena 2008
11464 Zielińska Nadia 2009
24 4x+DZ (przedbieg sobota / finał niedziela )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
BTW Bydgoszcz
11460 Rostkowska Pola 2009
11451 Synakiewicz Anastazja 2009
11453 Nowicka Aleksandra 2008
11448 Ziemiańska Gabreila 2009
11450 Olstowska Maja 2009
Pawełczak K.
2
PTW Płock
11288 Wilamowska Agata 2008
11279 Regulińska Zuzanna 2009
11283 Dolna Daria 2008
10974 Maciaszek Aleksandra 2008
11277 Szymborska Adrianna 2009
Sałkowski P.
25 1xCH (przedbieg sobota / finał niedziela )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10867 Mykhailiuk Oleksandr 2008 Nieradka .
2
AZS UMK Toruń
10764 Zapałowski Alan 2008 Krymski R.
3
Gopło Kruszwica
10903 Belt Paweł 2008 Januszek R.
4
UKS Szóstka
11093 Grodzki Nikodem 2008 Hińcza .
5
Unia Tczew
10968 Kowalczyk Adam 2008 Grubich M.
6
AZS AWF Kraków
10899 Dworak Maciej 2008 Wydrych P.
7
LOTTO Bydgostia
10975 Gajewski Igor 2008 Lemańczyk L.
26 4xCH (przedbieg sobota / finał niedziela )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
11221 Kapustiak Danyil 2009
11203 Marosz Szymon 2009
11208 Krzyżycki Stanisław 2008
11441 Brzeziński Marcel 2008
Hoffmann M.
2
Posnania RBW Poznań
11440 Brzeziński Mikołaj 2009
11204 Wachowiak Tomasz 2009
11442 Hagen Dorian 2009
11207 Krauza Karim 2009
Hoffmann M.
3
AZS Szczecin
11433 Kowalski Szymon 2008
11434 Kozłowski Aleksander 2008
11059 Szyszło Oliwier 2008
11313 Herosimczyk Jakub 2008
Fiłka T.
4
AZS UMK Toruń
10763 Kopczyński Wojciech 2008
11355 Kijewski Karol 2008
11353 Wawrzyniku Adam 2008
11345 Szmajda Aleksander 2008
Krymski R.
5
BTW Bydgoszcz
10935 Żmich Antoni 2008
11005 Czyżewski Adam 2008
11459 Celer Tomasz 2009
11461 Smolarek Szymon 2009
Pawełczak K.
6
Gopło Kruszwica
10483 Sobieraj Antoni 2008
10967 Bujak Michał 2008
10933 Kościołowski Jakub 2008
10904 Mocek Bartosz 2008
Januszek R.
7
PTW Płock
11278 Reguliński Sebastian 2009
11280 Turkowski Milan 2008
11287 Kłosiński Dominik 2009
11286 Grabowski Wiktor 2009
Sałkowski P.
27 2-KJ/KJM (przedbieg + finał w niedzielę )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
BTW Bydgoszcz
10185 Kwaśniewska Maja 2006
10947 Słaboszewska Milena 2006
Straszewska-Mikołajczak P. Zgorzelak M.
2
UKS Milenium Wrocław
10552 Żyła Julia 2006
11128 Piecuch Oliwia 2006
Gancarz E.
28 1xKJ/KJM (przedbieg + finał w niedzielę )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
9508 Kozłowska Zofia 2005 Abrahamczyk P.
2
Posnania RBW Poznań
9776 Nowak Wiktoria 2005 Abrahamczyk P.
3
Posnania RBW Poznań
10756 Kasprzak Lena 2007 Kaczmarek M.
4
KW 1904 Poznań
11045 Szymoniak Wiktoria 2007 Świętek M.
5
AZS Szczecin
10824 Kleparska Wiktoria 2005 Fiłka T.
6
AZS Szczecin
10540 Sosnowska Julia 2006 Fiłka T.
7
AZS Wratislavia
10643 Papała Małgorzata 2006 Szymerowski W.
8
AZS AWFiS Gdańsk
9202 Warachewicz Aleksandra 2004 Pszczółkowski P.
9
BKW Bydgoszcz
9384 Karl Jagoda 2004 Trzeciak K.
10
BKW Bydgoszcz
10997 Olszewska Patrycja 2006 Zaporski T.
11
BTW Bydgoszcz
10149 Dolska Emilia 2005 Straszewska-Mikołajczak P. Zgorzelak M.
12
Gopło Kruszwica
10220 Łuczka Wiktoria 2005 Januszek R.
13
PTW Płock
10569 Nowakowska Kinga 2007 Karolak J.
14
UKS Milenium Wrocław
9896 Morawska Oliwia 2005 Gancarz E.
15
UKS Szóstka
10704 Wincełowicz Natalia 2007 Pszczółkowski P.
16
WTW Włocławek
11312 Mrówczyńska Lena 2007
17
WTW Włocławek
10664 Garbarczyk Julia 2006
18
AZS UW Warszawa
10554 Grad Weronika 2004
19
LOTTO Bydgostia
10724 Karlikowska Karolina 2005 Dziekoński R.
20
LOTTO Bydgostia
10530 Paul Klaudia 2004 Glaza P.
21
Posnania RBW Poznań
9514 Zwierciadłowska Julia 2004 Abrahamczyk P.
29 2-MJ/MJM (przedbieg + finał w niedzielę )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
LOTTO Bydgostia
11254 Pastalski Piotr 2006
11171 Tworek Kacper 2006
Czubak T.
2
LOTTO Bydgostia
10976 Kalaczyński Dorian 2006
10835 Raniszewski Marcin 2006
Strychalski T.
30 1xMJ/MJM (przedbieg + finał w niedzielę )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Tryton Poznań
9151 Wiśniewski Marek 2005 Sar M.
2
KW 1904 Poznań
10684 Jakuszko Kacper 2007 Świętek M.
3
KTW Kalisz
10180 Kornacki Adam 2004 Trzmiel M.
4
AZS Szczecin
10098 Błach Wiktor 2006 Kowalczyk R.
5
AZS Wratislavia
11034 Fałkowski Wiktor 2004 Szymerowski W.
6
AZS AWFiS Gdańsk
11088 Topij Tymon 2007 Pszczółkowski P.
7
MKS Dwójka Warszawa
10589 Lorenc Jan 2006 Suchocki J.
8
PTW Płock
11179 Sobieszek Wiktor 2007 Karolak J.
9
Unia Tczew
10970 Pawełek Mateusz 2007 Grubich M.
10
WTW Włocławek
10666 Daniel Kobielski 2007
11
LOTTO Bydgostia
11335 Hejna Jakub 2005 Dziekoński R.
12
LOTTO Bydgostia
11365 Skinder Jakub 2005 Dziekoński R.
13
LOTTO Bydgostia
10600 Jasiecki Milan 2004 Glaza P.
14
Polonia Poznań
10216 Szubert Grzegorz 2006
15
Posnania RBW Poznań
10545 Wojciechowski Mateusz 2007
16
----- zawodnik bez licencji
31 4x+KJM (przedbieg + finał w niedzielę )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
32 4xKJ/KJM (bieg kwalifikacyjny / przedbieg + finał w niedzielę )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWFiS Gdańsk
11085 Michałowska Maja 2005
10617 Grygiel Roksana 2004
9272 Rzepka Zofia 2004
10445 Szwonka Angelika 2004
Pszczółkowski P.
2
AZS UMK Toruń
10421 Karpińska Natalia 2006
10420 Graczkowska Julia 2007
10616 Lewandowska Nicola 2006
11348 Stalkowska Hanna 2007
Wiśniewski S.
3
UKS Milenium Wrocław
10077 Wójcik Amelia 2005
10078 Wójcik Julia 2005
10902 Wojtowicz Magdalena 2005
10222 Osińska Wiktoria 2005
Gancarz E.
4
UKS Szóstka
10618 Jażdżewska Amelia 2007
11094 Mitura Marta 2007
11362 Rzepka Julia 2007
10682 Grygiel Marlena 2007
Pszczółkowski P.
5
AZS Szczecin
AZS AWFiS Gdańsk
Posnania RBW Poznań
LOTTO Bydgostia
9843 Kusiowska Kinga 2005
10376 Khlibenko Anna 2004
9505 Stefaniak Gabriela 2005
9094 Malicka Natasha 2004
Pszczółkowski P.
6
LOTTO Bydgostia
10727 Pater Lena 2005
10329 Ćwiklińska Julia 2006
10479 Michalak Natalia 2004
10532 Raczkowiak Zuzanna 2005
Dziekoński R. Glaza P.
7
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
33 4-KJ/KJM (przedbieg + finał w niedzielę )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS UMK Toruń
10417 Przedmojska Zofia 2006
10425 Paczesna Marta 2006
10749 Żuralska Maja 2006
10766 Miazgowska Aleksandra 2006
Wiśniewski S.
2
UKS Szóstka
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
10708 Mańkowska Lena 2006
10622 Szczawińska Julia 2007
Pszczółkowski P.
3
WTW Warszawa
10254 Romaniuk Magdalena 2005
10582 Dąbrowska Barbara 2005
10182 Graczyk Maja 2004
9374 Kurek Urszula 2004
Renc A.
4
LOTTO Bydgostia
10728 Sikorska Daria 2005
10722 Czerwińska Zuzanna 2005
9682 Gil-Pilarska Marta 2005
10726 Olszewska Maria 2005
Dziekoński R.
34 2xKJ/KJM (bieg kontrolny / przedbieg + finał w niedzielę )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10755 Grygiel Maria 2007
11112 Ratuszna Zuzanna 2007
Kaczmarek M.
2
Posnania RBW Poznań
10658 Trzmiel Anna 2006
10309 Gąsiorowska Ewa 2006
Abrahamczyk P.
3
Posnania RBW Poznań
9223 Woźniak Agata 2004
9414 Hau Aleksandra 2004
Abrahamczyk P.
4
Posnania RBW Poznań
9213 Handke Natalia 2004
10312 Nosal Gabriela 2004
Abrahamczyk P.
5
Posnania RBW Poznań
10754 Cuperek Amelia 2007
11201 Rybak Maja 2007
Kaczmarek M.
6
Polonia Poznań
9122 Kalinowska Emilia 2004
9457 Kaczmarek Zuzanna 2004
Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M.
7
Polonia Poznań
10657 Chrzanowska Maja 2006
10659 Woźniak Lena 2006
Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M.
8
AZS AWF Poznań
11060 Kamińska Antonina 2007
11061 Jabłońska Patrycja 2006
9
KW 1904 Poznań
10269 Kubiak Tacjana 2004
9964 Jakuszko Kinga 2005
Rewers M.
10
KW 1904 Poznań
10874 Rewers Alicja 2007
10873 Mermela Aleksandra 2007
Świętek M.
11
AZS AWF Kraków
10560 Malkowska Julia 2004
11071 Widz Natalia 2005
Wójcik - Pietruszka I.
12
UKS 93 Kraków
11001 Gosztyła Laura 2007
11003 Widz Julia 2007
Wójcik - Pietruszka I. Wilk E.
13
AZS Szczecin
AZS UMK Toruń
9840 Taczek Maria 2004
9935 Pawłowska Amelia 2005
Kowalczyk R. Robaszkiewicz A.
14
AZS UMK Toruń
10370 Wachnicka Julia 2006
11346 Runowska Klaudia 2007
Wiśniewski S.
15
Drakkar Gdańsk
KTW Kalisz
10128 Boczkowska Ada 2006
10038 Bajerska Joanna 2006
Bykowski T. Wiśniewski S.
16
BKW Bydgoszcz
9695 Strzyżewska Aleksadra 2004
9694 Smyk Martyna 2004
Trzeciak K.
17
BTW Bydgoszcz
9947 Gawrysiak Oliwia 2004
10136 Kotopka Agnieszka 2005
Straszewska-Mikołajczak P. Zgorzelak M.
18
BTW Bydgoszcz
9677 Kowalewska Julia 2004
9683 Rodziewicz Olga 2004
Straszewska-Mikołajczak P. Zgorzelak M.
19
BTW Bydgoszcz
10948 Jóźwiak Martyna 2005
10135 Plucińska Monika 2005
Straszewska-Mikołajczak P. Zgorzelak M.
20
MKS Dwójka Warszawa
11026 Dębowska Kinga 2006
11024 Zielińska Zuzanna 2007
Durjasz A.
21
PTW Płock
11273 Linowska Rozalia 2004
10716 Pietrzak Zofia 2006
Karolak J.
22
UKS Milenium Wrocław
10553 Głód Barbara 2007
11038 Bala Weronika 2007
Gancarz E.
23
Unia Tczew
10514 Zawitowska Otylia 2007
10513 Lesińska Zuzanna 2007
Grubich M.
24
Wisła Grudziądz
10276 Zdrojewska Maja 2004
10324 Klucznik Julia 2005
Błoch J. Zieliński Krzysztof K.
25
Wisła Grudziądz
10609 Tomaszewska Antonina 2007
10327 Jabłońska Weronika 2006
Zieliński Krzysztof K. Szarszewski P.
26
WTW Włocławek
9360 Klasińska Wiktoria 2004
9359 Klasińska Weronika 2004
Gabryelewicz K.
27
AZS UW Warszawa
10315 Pawelec Inga 2005
9925 Borys Julia 2004
Borys R.
28
AZS AWF Kraków
WTW Warszawa
10114 Szczęch Emilia 2005
9325 Facon Julia 2004
Wójcik - Pietruszka I. Renc A.
29
LOTTO Bydgostia
10725 Kocieniewska Maja 2005
10978 Stypczyńska Amelia 2005
Dziekoński R.
30
LOTTO Bydgostia
10729 Urbańska Martyna 2005
9756 Echaust Magdalena 2005
Dziekoński R.
31
Drakkar Gdańsk
KTW Kalisz
10128 Boczkowska Ada 2006
10038 Bajerska Joanna 2006
Bykowski T. Sobczak A.
32
AZS AWF Kraków
WTW Włocławek
10559 Stępień Barbara 2005
10073 Zając Wiktoria 2004
Wójcik - Pietruszka I.
33
WIR Iława
9761 Sagan Aleksandra 2005
10190 Ryś Bogumiła 2006
Pierczyński P.
34
WTW Włocławek
AZS AWF Kraków
10073 Zając Wiktoria 2004
10559 Stępień Barbara 2005
Gabryelewicz K.
35 4xMJ/MJM (bieg kwalifikacyjny / przedbieg + finał w niedzielę )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10650 Gutowski Bartłomiej 2006
10863 Jaworski Igor 2007
11126 Maćkowiak Filip 2006
10865 Yemelianov Platon 2007
Nieradka .
2
AZS AWFiS Gdańsk
AZS Wratislavia
Posnania RBW Poznań
10358 Majewski Jakub 2004
10258 Rańda Michał 2004
9509 Czekanowicz Igor 2004
9504 Suszka Jacek 2004
Petrykowski A. Szymerowski W. Dziekoński R. Hoffmann M.
3
BTW Bydgoszcz
Polonia Poznań
Posnania RBW Poznań
KW PEGAZ Wrocław
10137 Suproniak Filip 2004
9462 Kalinowski Wojciech 2006
10017 Narożny Aleks 2006
10212 Syposz Dominik 2006
Gancarz P. Nieradka . Straszewska-Mikołajczak P.
4
AZS Wratislavia
10646 Binduga-Gajewski Stanisław 2006
11053 Tatarek Tobiasz 2007
10644 Malon Kajetan 2007
10645 Binduga-Gajewski Franciszek 2006
Szymerowski W.
5
BTW Bydgoszcz
10524 Guczkowski Dawid 2006
11004 Ziomkowski Damian 2007
10690 Habel Marcel 2007
11462 Górnikiewicz Mikołaj 2006
6
KW PEGAZ Wrocław
10214 Zajączkowski Wojciech 2005
10299 Malinowski Igor 2004
10281 Rydel Tymon 2006
10891 Lofek Oskar 2005
Gancarz P.
7
AZS AWF Kraków
11422 Krashevskyi Ivan 2007
11264 Wawrzyk Konrad 2006
10105 Pilch Aleksander 2006
10104 Migo Szymon 2006
Wydrych P.
8
LOTTO Bydgostia
10738 Gutkowski Michał 2006
10907 Kawka Mateusz 2006
11084 Gasiuk Roman 2006
10836 Neumann Paweł 2006
Strychalski T.
9
LOTTO Bydgostia
11250 Affelski Mateusz 2006
11334 Kopeć Antoni 2007
11259 Gralewski Bartosz 2006
11332 Łopacki Jakub 2006
Czubak T.
10
AZS UMK Toruń
10192 Raś Szymon 2005
9535 Dylewski Konrad 2004
10745 Sidor Kacper 2005
9527 Krawczyk Jakub 2004
Radkowski T.
11
KW 1904 Poznań
Zawisza Bydgoszcz
AZS UMK Toruń
AZS AWF Kraków
9583 Hoffmann Grzegorz 2004
9679 Mickiewicz Kacper 2004
10176 Weichhaus Martin 2005
10115 Hervet Tristan 2005
36 4-MJ/MJM (bieg kontrolny / przedbieg + finał w niedzielę )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
9676 Borysewicz Jakub 2004
10018 Rodak Krzysztof 2005
10016 Lewandowski Wojciech 2005
10285 Nowak Nikodem 2005
Hoffmann M. Nieradka .
2
KTW Kalisz
10563 Indraszczyk Filip 2007
10379 Wódka Kacper 2007
10381 Binek Cezary 2007
10045 Kobyłka Cezary 2006
Trzmiel M.
3
AZS Szczecin
9842 Taczek Jan 2005
10614 Iwanów Michał 2005
9841 Błonka Joachim 2005
10615 Marciocha Mikołaj 2005
Kowalczyk R.
4
AZS UMK Toruń
10415 Kowalski Mikołaj 2006
10414 Biegniewski Jakub 2006
10748 Pietrzak Ziemowit 2007
10419 Tymuła Kacper 2007
Wiśniewski S.
5
AZS UMK Toruń
KTW Kalisz
10405 Wachnicki Arkadiusz 2004
9524 Kozłowski Mateusz 2004
9507 Senderacki Konrad 2004
10154 Kot Mikołaj 2004
Radkowski T.
6
AZS UMK Toruń
9523 Bajeński Cezary 2004
9529 Kardas Maksymilian 2004
10188 Zapałowski Rayan 2005
9739 Wielgus Jakub 2005
Radkowski T.
7
LOTTO Bydgostia
10477 Rybicki Tomasz 2004
10736 Grochowski Mikołaj 2005
10480 Patalas Mikołaj 2004
10601 Janik Paweł 2004
Dziekoński R. Glaza P.
8
LOTTO Bydgostia
10476 Mikulski Maksymilian 2004
10599 Franczak Oliwier 2004
10534 Szczepaniak Filip 2004
10525 Bandura Kacper 2004
Glaza P.
9
WTW Warszawa
9923 Madała Mateusz 2004
9893 Sobieska Kacper 2005
10293 Socha Bartłomiej 2005
10289 Szkup Antoni 2004
Kaliński K.
10
WTW Warszawa
10612 Wierzbicki Jerzy 2004
9891 Hassa Jakub 2004
11042 Książek Adrian 2005
10291 Drzewiecki Jan Kajetan 2004
Kaliński K.
11
AZS AWFiS Gdańsk
9669 Guzy Hubert 2005
10058 Serafin Sylwester 2005
9286 Marciniak Dominik 2004
9443 Tykwiński Paweł 2004
Petrykowski A.
12
AZS AWFiS Gdańsk
10920 Dobrzeniecki Filip 2005
10921 Gertchen Jan 2005
10047 Kliber Bartosz 2005
9822 Bielak Mateusz 2005
Petrykowski A. Trzmiel M.
37 2xMJ/MJM (bieg kwalifikacyjny / przedbieg + finał w niedzielę )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
9511 Pranke Michał 2004
9882 Kaczmarek Oliwier 2004
Hoffmann M.
2
Posnania RBW Poznań
9515 Wojciechowski Dominik 2005
10378 Lamperski Kamil 2005
Hoffmann M. Nieradka .
3
Polonia Poznań
9154 Śliwa Sergiusz 2005
9500 Dudek Maksym 2005
Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M.
4
KW 1904 Poznań
10685 Ratajak Franciszek 2007
9985 Mikołajczak Paweł 2006
Świętek M.
5
AZS Szczecin
10097 Bagniak Piotr 2005
9844 Kajtowski Mateusz 2005
Kowalczyk R.
6
AZS AWFiS Gdańsk
11363 Bąk Oscar 2006
11087 Konopka Tymon 2007
Pszczółkowski P.
7
AZS UMK Toruń
10746 Mirowski Kacper 2007
11186 Paciorkowski Igor 2006
Wiśniewski S.
8
BTW Bydgoszcz
9453 Kołodziejski Kacper 2004
10506 Brzeziński Igor 2004
Straszewska-Mikołajczak P. Zgorzelak M.
9
WTW Włocławek
Drakkar Gdańsk
9361 Śliwiński Piotr Jakub 2004
9298 Gałęza Daniel 2004
Gabryelewicz K. Bykowski T.
10
MKS Dwójka Warszawa
11016 Bielawski Daniel 2006
11015 Jastrzębski Michał 2006
Suchocki J.
11
PTW Płock
9634 Kalinowski Jakub 2005
10973 Żmuda Oskar 2005
Karolak J.
12
Unia Tczew
10509 Grzesiński Miłosz 2007
10619 Witka Antoni 2007
Grubich M.
13
Wisła Grudziądz
9427 Kałużny Tymon 2004
9749 Brzostowski Mikołaj 2005
Zieliński Krzysztof K. Szarszewski P.
14
WTW Włocławek
10667 Śliwiński Wojciech 2006
11100 Barański Błażej 2007
15
WTW Warszawa
10290 Niemczyk Bartłomiej 2006
10296 Aniserowicz Filip 2006
Brodziak D.
16
LOTTO Bydgostia
10531 Pączka Paweł 2004
10528 Król Kacper 2004
Glaza P.
17
LOTTO Bydgostia
10526 Boliński Igor 2004
10305 Miszczyk Artur 2005
Strychalski T. Glaza P.
18
LOTTO Bydgostia
10700 Zieliński Adam 2006
10307 Chabowski Kamil 2006
Dziekoński R. Czubak T.
19
LOTTO Bydgostia
10739 Raszka Konrad 2005
10833 Wenzelewski Daniel 2005
Strychalski T.
20
LOTTO Bydgostia
10734 Dziekoński Mateusz 2005
10181 Lepeshov Fedor 2005
Dziekoński R.
21
AZS AWF Kraków
Zawisza Bydgoszcz
10112 Wędzicha Dawid 2005
9454 Zasada Dorian 2004
Wójcik - Pietruszka I.
22
WIR Iława
10189 Bakirzyński Michał 2005
9003 Jeżyński Mateusz 2004
Pierczyński P.
23
AZS UMK Toruń
10174 Osiński Igor 2005
9737 Tomczuk Krzysztof 2004
38 8+KJ/KJM (bieg kwalifikacyjny / przedbieg + finał w niedzielę)
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS UMK Toruń
10170 Barańska Aleksandra 2005
10175 Wyrzykowska Nikola 2005
9532 Stałęga Kinga 2005
10375 Hakobyan Julia 2004
9684 Bryk Sandra 2004
10730 Zawadzka Wiktoria 2005
10732 Oszczęda Julia 2005
10171 Lewandowska Wiktoria 2005
9522 Wiśniewska Martyna 2004
Robaszkiewicz A.
2
LOTTO Bydgostia
10723 Runge Natalia 2006
10651 Nowicka Karolina 2006
10266 Gościńska Maria 2006
10977 Słowińska Róża 2006
11253 Malcherczyk Emma 2006
11172 Budzińska Laura 2006
11252 Golas Martyna 2006
11257 Kempińska Nikola 2007
10731 Weinert Anna 2005
Dziekoński R. Czubak T.