Fundacja
Wielkopolskie Wioślarstwo
Wyniki
Zgłoszenia
Licencje
Wydarzenia
Zaloguj
Centralne Regaty Otwarcia Sezonu Seniorów i Juniorów
2022-04-30 | 2022-05-01
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)
Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.
Tryb widoku:
wg konkurencji
wg zawodników
statystyki
AZS UMK Toruń
1
Bajeński
Cezary
Polska
2004
,9523
3
2-MJ/MJM
2
Barańska
Aleksandra
Polska
2005
,10170
1
2-KJ/KJM
3
Biegniewski
Jakub
Polska
2006
,10414
3
2-MJ/MJM
4
Borzyszkowska
Zofia
Polska
2002
,9575
9
2-KA/KB
16
4-KA/KB
22
4-KA/KB
5
Chełkowski
Marcel
Polska
2002
,10120
11
2-MA/MB
6
Gałka
Dominika
Polska
2002
,10034
9
2-KA/KB
16
4-KA/KB
22
4-KA/KB
7
Graczkowska
Julia
Polska
2007
,10420
7
1xKJM
8
Hakobyan
Julia
Polska
2004
,10375
1
2-KJ/KJM
9
Kardas
Maksymilian
Polska
2004
,9529
3
2-MJ/MJM
10
Konarska
Julia
Polska
2003
,9264
9
2-KA/KB
11
Kowalski
Mikołaj
Polska
2006
,10415
3
2-MJ/MJM
12
Kozłowski
Mateusz
Polska
2004
,9524
3
2-MJ/MJM
13
Krause
Karol
Polska
1998
,6918
11
2-MA/MB
18
4-MA/MB
24
4-MA/MB
14
Lewandowska
Wiktoria
Polska
2005
,10171
1
2-KJ/KJM
15
Lipertowicz
Weronika
Polska
2004
,10411
1
2-KJ/KJM
16
Miazgowska
Aleksandra
Polska
2006
,10766
1
2-KJ/KJM
17
Osiński
Igor
Polska
2005
,10174
4
1xMJ
18
Paszkowska
Adrianna
Polska
2002
,8284
9
2-KA/KB
16
4-KA/KB
22
4-KA/KB
19
Pawlak
Mateusz
Polska
2001
,8288
11
2-MA/MB
18
4-MA/MB
24
4-MA/MB
20
Pawłowska
Amelia
Polska
2005
,9935
2
1xKJ
21
Polański
Kacper
Polska
2002
,10121
11
2-MA/MB
22
Przedmojska
Zofia
Polska
2006
,10417
1
2-KJ/KJM
23
Rękas
Dominika
Polska
2003
,9262
9
2-KA/KB
24
Semrau
Kornelia
Polska
2002
,9009
9
2-KA/KB
16
4-KA/KB
22
4-KA/KB
25
Stałęga
Kinga
Polska
2005
,9532
1
2-KJ/KJM
26
Streich
Oskar
Polska
2001
,8274
11
2-MA/MB
18
4-MA/MB
24
4-MA/MB
27
Streng
Barbara
Polska
2000
,7921
10
1xKA/KB
16
4-KA/KB
22
4-KA/KB
28
Tomczuk
Krzysztof
Polska
2004
,9737
4
1xMJ
29
Wachnicki
Arkadiusz
Polska
2004
,10405
3
2-MJ/MJM
30
Weichhaus
Martin
Polska
2005
,10176
4
1xMJ
31
Weiwer
Julia
Polska
2002
,8892
9
2-KA/KB
16
4-KA/KB
22
4-KA/KB
32
Wielgus
Jakub
Polska
2005
,9739
3
2-MJ/MJM
33
Wyrzykowska
Nikola
Polska
2005
,10175
1
2-KJ/KJM
34
Wąsicki
Dariusz
Polska
1998
,6926
11
2-MA/MB
18
4-MA/MB
24
4-MA/MB
35
Zapałowski
Rayan
Polska
2005
,10188
3
2-MJ/MJM
36
Zillmann
Katarzyna
Polska
1995
,5928
10
1xKA/KB
15
2xKA/KB
21
2xKA/KB
37
Ziętarski
Mirosław
Polska
1993
,5996
12
1xMA/MB
17
2xMA/MB
23
2xMA/MB
38
Zyblewski
Dominik
Polska
2003
,9265
11
2-MA/MB
18
4-MA/MB
24
4-MA/MB
AZS AWFiS Gdańsk
1
Aleksandrowicz
Jan
Polska
2000
,7796
14
1xML/MBL
2
Andrzejewska
Aleksandra
Polska
2001
,7944
13
1xKL/KBL
19
2xKL/KBL
25
2xKL/KBL
3
Bulińska
Celina
Polska
2007
,10576
1
2-KJ/KJM
4
Dobrzeniecki
Filip
Polska
2005
,10920
3
2-MJ/MJM
5
Domalska
Dominika
Polska
2003
,9494
10
1xKA/KB
6
Domalska
Patrycja
Polska
2001
,8384
10
1xKA/KB
7
Gertchen
Jan
Polska
2005
,10921
3
2-MJ/MJM
8
Guzy
Hubert
Polska
2005
,9669
3
2-MJ/MJM
9
Józefowicz
Paulina
Polska
2003
,8999
13
1xKL/KBL
10
Khlibenko
Anna
Polska
2004
,10376
2
1xKJ
11
Linowska
Rozalia
Polska
2004
,11273
2
1xKJ
12
Majewski
Jakub
Polska
2004
,10358
4
1xMJ
13
Mańkowska
Lena
Polska
2006
,10708
1
2-KJ/KJM
14
Pluta
Marta
Polska
2002
,9373
13
1xKL/KBL
19
2xKL/KBL
25
2xKL/KBL
15
Potrzuska
Anna
Polska
2001
,8155
9
2-KA/KB
16
4-KA/KB
22
4-KA/KB
16
Rzepka
Zofia
Polska
2004
,9272
2
1xKJ
17
Serafin
Sylwester
Polska
2005
,10058
3
2-MJ/MJM
18
Stefaniak
Gabriela
Polska
2005
,9505
2
1xKJ
19
Szczawińska
Julia
Polska
2007
,10622
7
1xKJM
20
Szwonka
Angelika
Polska
2004
,10445
1
2-KJ/KJM
21
Warachewicz
Aleksandra
Polska
2004
,9202
1
2-KJ/KJM
AZS AWF Gorzów Wlkp.
1
Bilińska
Hanna
Polska
2006
,10233
7
1xKJM
2
Bilińska
Zofia
Polska
2007
,10550
7
1xKJM
3
Boruch
Katarzyna
Polska
1998
,7542
15
2xKA/KB
21
2xKA/KB
4
Bubień
Tymoteusz
Polska
2001
,7985
14
1xML/MBL
5
Byczek
Jakub
Polska
2000
,7498
14
1xML/MBL
6
Jakubczak
Rafał
Polska
2007
,10546
8
1xMJM
7
Jankowska
Martyna
Polska
2002
,8486
15
2xKA/KB
21
2xKA/KB
8
Kaźmierczak
Weronika
Polska
2000
,7231
16
4-KA/KB
22
4-KA/KB
9
Koroś
Hanna
Polska
1999
,7075
25
2xKL/KBL
10
Kusz
Daniel
Polska
2007
,10547
8
1xMJM
11
Lesner
Zuzanna
Polska
1999
,8029
16
4-KA/KB
22
4-KA/KB
12
Michałkiewicz
Olga
Polska
1994
,7583
15
2xKA/KB
21
2xKA/KB
13
Obarzanek
Adam
Polska
2006
,10259
8
1xMJM
14
Rojek
Aleksandra
Polska
2000
,7493
19
2xKL/KBL
25
2xKL/KBL
15
Tarasiuk
Hubert
Polska
2006
,10228
8
1xMJM
16
Zmelty
Wioletta
Polska
1997
,6604
10
1xKA/KB
AZS AWF Kraków
1
Gosztyła
Laura
2007
,11001
7
1xKJM
2
Hervet
Tristan
Polska
2005
,10115
4
1xMJ
3
Jodłowska
Zuzanna
Polska
2003
,10821
13
1xKL/KBL
19
2xKL/KBL
25
2xKL/KBL
4
Juszczak
Piotr
Polska
1988
,1895
11
2-MA/MB
5
Radomiński-Lasek
Antoni
Polska
2001
,9688
14
1xML/MBL
20
2xML/MBL
26
2xML/MBL
6
Rostworowski
Stefan
Polska
2002
,10253
14
1xML/MBL
20
2xML/MBL
26
2xML/MBL
7
Stępień
Barbara
Polska
2005
,10559
2
1xKJ
8
Szczęch
Emilia
Polska
2005
,10114
2
1xKJ
9
Wełna
Katarzyna
Polska
1994
,4881
13
1xKL/KBL
19
2xKL/KBL
25
2xKL/KBL
10
Widz
Natalia
2005
,11071
1
2-KJ/KJM
11
Wiśniewska
Maja
Polska
2001
,9735
13
1xKL/KBL
19
2xKL/KBL
25
2xKL/KBL
12
Wędzicha
Dawid
Polska
2005
,10112
4
1xMJ
AZS AWF Poznań
1
Chrzanowska
Maja
Polska
2006
,10657
7
1xKJM
2
Jabłońska
Patrycja
Polska
2006
,11061
7
1xKJM
3
Kamińska
Antonina
Polska
2007
,11060
7
1xKJM
4
Woźniak
Lena
Polska
2006
,10659
7
1xKJM
5
Wróblewski
Jacek
2006
,11127
8
1xMJM
AZS Szczecin
1
Bagniak
Piotr
Polska
2005
,10097
4
1xMJ
2
Błonka
Joachim
Polska
2005
,9841
3
2-MJ/MJM
3
Duda
Katarzyna
Polska
2000
,9794
9
2-KA/KB
22
4-KA/KB
4
Gągalski
Sebastian
Polska
1999
,7386
11
2-MA/MB
5
Iwanów
Michał
Polska
2005
,10614
3
2-MJ/MJM
6
Kajtowski
Mateusz
Polska
2005
,9844
4
1xMJ
7
Kleparska
Wiktoria
Polska
2005
,10824
2
1xKJ
8
Kukier
Julia
Polska
2003
,9089
10
1xKA/KB
9
Kusiowska
Kinga
Polska
2005
,9843
2
1xKJ
10
Kłodziński
Maciej
Polska
2003
,9324
11
2-MA/MB
11
Marciocha
Mikołaj
Polska
2005
,10615
3
2-MJ/MJM
12
Nowakowski
Jakub
Polska
2003
,8953
11
2-MA/MB
13
Posyłajka
Łukasz
Polska
1996
,5919
11
2-MA/MB
18
4-MA/MB
24
4-MA/MB
14
Prusik
Kinga
Polska
2000
,8794
10
1xKA/KB
15
Sobański
Jakub
Polska
2003
,10635
11
2-MA/MB
16
Sosnowska
Julia
Polska
2006
,10540
7
1xKJM
17
Taczek
Jan
Polska
2005
,9842
3
2-MJ/MJM
18
Taczek
Maria
Polska
2004
,9840
2
1xKJ
AZS AWF Warszawa
1
Czaja
Dominik
Polska
1995
,5833
12
1xMA/MB
17
2xMA/MB
23
2xMA/MB
2
Franke
Konrad
Polska
1992
,4838
12
1xMA/MB
17
2xMA/MB
23
2xMA/MB
3
Gasparski
Bartłomiej
Polska
1977
,10938
14
1xML/MBL
4
Juraszyńska
Manula
Polska
2006
,10155
1
2-KJ/KJM
5
Juraszyńska
Maryla
Polska
2006
,10156
1
2-KJ/KJM
6
Kalinowska
Wiktoria
Polska
2002
,8922
13
1xKL/KBL
19
2xKL/KBL
25
2xKL/KBL
7
Krukowska
Zofia
Polska
2004
,9216
1
2-KJ/KJM
8
Mrozek
Michał
Polska
1996
,6357
12
1xMA/MB
17
2xMA/MB
23
2xMA/MB
9
Pośnik
Szymon
Polska
1993
,5187
12
1xMA/MB
17
2xMA/MB
23
2xMA/MB
10
Pośnik
Weronika
Polska
1997
,6632
10
1xKA/KB
15
2xKA/KB
11
Sawicki
Łukasz
Polska
1986
,10373
14
1xML/MBL
12
Skarżyński
Gustaw
Polska
2002
,8935
12
1xMA/MB
17
2xMA/MB
23
2xMA/MB
13
Suchocki
Łukasz
Polska
1995
,3622
18
4-MA/MB
24
4-MA/MB
14
Waśkiewicz
Klaudia
Polska
2005
,10334
1
2-KJ/KJM
15
Woźniak
Adam
Polska
1992
,5085
11
2-MA/MB
12
1xMA/MB
16
Zawojski
Maciej
Polska
1992
,4501
12
1xMA/MB
17
2xMA/MB
23
2xMA/MB
AZS Wratislavia
1
Binduga-Gajewski
Franciszek
Polska
2006
,10645
8
1xMJM
2
Binduga-Gajewski
Stanisław
Polska
2006
,10646
8
1xMJM
3
Malon
Kajetan
Polska
2007
,10644
8
1xMJM
4
Pisarski
Dominik
Polska
2003
,9849
12
1xMA/MB
5
Rańda
Michał
Polska
2004
,10258
4
1xMJ
6
Szymerowski
Jakub
Polska
1991
,2246
12
1xMA/MB
AZS UW Warszawa
1
Borys
Julia
Polska
2004
,9925
2
1xKJ
BKW Bydgoszcz
1
Baranowska
Dominika
Polska
2001
,7906
15
2xKA/KB
21
2xKA/KB
2
Różańska
Aleksandra
Polska
2003
,9385
10
1xKA/KB
3
Smyk
Martyna
Polska
2004
,9694
2
1xKJ
BTW Bydgoszcz
1
Chaliński
Adam
Polska
2001
,9800
14
1xML/MBL
20
2xML/MBL
26
2xML/MBL
2
Gawrysiak
Oliwia
Polska
2004
,9947
2
1xKJ
3
Grugel
Kacper
Polska
2002
,10163
12
1xMA/MB
4
Jasiulewicz
Miłosz
Polska
2002
,10164
14
1xML/MBL
20
2xML/MBL
26
2xML/MBL
5
Jekel
Inga
Polska
2001
,8911
10
1xKA/KB
15
2xKA/KB
21
2xKA/KB
6
Kotopka
Agnieszka
Polska
2005
,10136
2
1xKJ
7
Kowalewska
Julia
Polska
2004
,9677
1
2-KJ/KJM
8
Marciniak
Dominik
Polska
2004
,9286
3
2-MJ/MJM
9
Marysiak
Nikodem
Polska
2002
,10166
14
1xML/MBL
20
2xML/MBL
26
2xML/MBL
10
Modrzyński
Bartosz
Polska
1996
,5632
12
1xMA/MB
11
Rodziewicz
Olga
Polska
2004
,9683
1
2-KJ/KJM
12
Sopoński
Bartłomiej
Polska
2002
,10169
11
2-MA/MB
18
4-MA/MB
24
4-MA/MB
13
Suproniak
Filip
Polska
2004
,10137
4
1xMJ
14
Swobodziński
Filip
Polska
2005
,9689
4
1xMJ
15
Twarowski
Kacper
Polska
2003
,8818
14
1xML/MBL
20
2xML/MBL
26
2xML/MBL
16
Tykwiński
Paweł
Polska
2004
,9443
3
2-MJ/MJM
17
Wnuk
Olga
Polska
2003
,9292
13
1xKL/KBL
Drakkar Gdańsk
1
Boczkowska
Ada
Polska
2006
,10128
7
1xKJM
2
Bujnowski
Adam
Polska
2002
,9062
12
1xMA/MB
17
2xMA/MB
23
2xMA/MB
3
Gałęza
Daniel
Polska
2004
,9298
4
1xMJ
4
Kulka
Mikołaj
Polska
2003
,8497
12
1xMA/MB
17
2xMA/MB
23
2xMA/MB
5
Malicka
Natasha
Polska
2004
,9094
2
1xKJ
6
Mitura
Marta
Polska
2007
,11094
1
2-KJ/KJM
7
Syrytczyk
Wiktoria
Polska
2006
,10053
7
1xKJM
8
Śliwiński
Piotr Jakub
Polska
2004
,9361
4
1xMJ
Gopło Kruszwica
1
Kowalski
Jerzy
Polska
1988
,2317
14
1xML/MBL
20
2xML/MBL
26
2xML/MBL
2
Mikołajczewski
Artur
Polska
1990
,3224
14
1xML/MBL
20
2xML/MBL
26
2xML/MBL
KTW Kalisz
1
Bajerska
Joanna
Polska
2006
,10038
7
1xKJM
2
Bielak
Mateusz
Polska
2005
,9822
3
2-MJ/MJM
3
Janiak
Ewelina
Polska
2001
,9042
10
1xKA/KB
15
2xKA/KB
21
2xKA/KB
4
Kliber
Bartosz
Polska
2005
,10047
3
2-MJ/MJM
5
Kobyłka
Cezary
Polska
2006
,10045
3
2-MJ/MJM
6
Senderacki
Konrad
Polska
2004
,9507
3
2-MJ/MJM
7
Wódka
Kacper
Polska
2007
,10379
3
2-MJ/MJM
Bydgostia
1
Biskup
Mateusz
Polska
1994
,6101
12
1xMA/MB
2
Burda
Mikołaj
Polska
1982
,44
18
4-MA/MB
24
4-MA/MB
3
Chabowski
Kamil
Polska
2006
,10307
8
1xMJM
4
Chrzanowska
Paulina
Polska
2000
,9033
10
1xKA/KB
15
2xKA/KB
21
2xKA/KB
5
Czerwińska
Zuzanna
Polska
2005
,10722
1
2-KJ/KJM
6
Czubak
Oliwier
Polska
2005
,10144
3
2-MJ/MJM
7
Dittmann
Joanna
Polska
1992
,4391
10
1xKA/KB
15
2xKA/KB
21
2xKA/KB
8
Dziewieczyński
Piotr
Polska
1999
,7282
11
2-MA/MB
18
4-MA/MB
24
4-MA/MB
9
Franczak
Oliwier
Polska
2004
,10599
3
2-MJ/MJM
10
Frącz- Zakrzewski
Dawid
Polska
2001
,7970
12
1xMA/MB
14
1xML/MBL
11
Gałek
Izabela
Polska
1998
,6757
10
1xKA/KB
15
2xKA/KB
21
2xKA/KB
12
Gil-Pilarska
Marta
Polska
2005
,9682
1
2-KJ/KJM
13
Gnap
Igor
Polska
2007
,10990
8
1xMJM
14
Gościńska
Maria
Polska
2006
,10266
1
2-KJ/KJM
15
Grochowski
Mikołaj
Polska
2005
,10736
4
1xMJ
16
Grzanka
Igor
Polska
2005
,9868
4
1xMJ
17
Janik
Paweł
Polska
2004
,10601
3
2-MJ/MJM
18
Kania
Oliwia
Polska
2000
,9031
10
1xKA/KB
19
Karwecki
Jakub
Polska
2001
,9560
11
2-MA/MB
18
4-MA/MB
24
4-MA/MB
20
Kocieniewska
Maja
Polska
2005
,10725
2
1xKJ
21
Lewicki
Tomasz
Polska
2003
,9134
11
2-MA/MB
18
4-MA/MB
24
4-MA/MB
22
Ludwiczak
Weronika
Polska
2002
,8712
9
2-KA/KB
16
4-KA/KB
23
Michalak
Natalia
Polska
2004
,10479
2
1xKJ
24
Mikulski
Maksymilian
Polska
2004
,10476
3
2-MJ/MJM
25
Mikulski
Mateusz
Polska
2006
,11012
3
2-MJ/MJM
26
Nalazek
Sebastian
Polska
2003
,10529
12
1xMA/MB
27
Neumann
Paweł
Polska
2006
,10836
3
2-MJ/MJM
28
Olejnik
Franciszek
Polska
2005
,10737
3
2-MJ/MJM
29
Olszewska
Maria
Polska
2005
,10726
1
2-KJ/KJM
30
Oszczęda
Julia
Polska
2005
,10732
1
2-KJ/KJM
31
Paczkowski
Dariusz
Polska
1995
,6760
14
1xML/MBL
32
Pankratiew
Klaudia
Polska
1999
,7275
10
1xKA/KB
15
2xKA/KB
21
2xKA/KB
33
Patalas
Mikołaj
Polska
2004
,10480
3
2-MJ/MJM
34
Pater
Lena
Polska
2005
,10727
2
1xKJ
35
Pączka
Paweł
Polska
2004
,10531
4
1xMJ
36
Raczkowiak
Zuzanna
Polska
2005
,10532
2
1xKJ
37
Raniszewski
Marcin
Polska
2006
,10835
3
2-MJ/MJM
38
Robaczewski
Kacper
Polska
2005
,10831
3
2-MJ/MJM
39
Rybicki
Tomasz
Polska
2004
,10477
3
2-MJ/MJM
40
Stejuk
Jan
Polska
2007
,10653
8
1xMJM
41
Strybel
Małgorzata
Polska
2000
,8478
9
2-KA/KB
16
4-KA/KB
22
4-KA/KB
42
Stypczyńska
Amelia
Polska
2005
,10978
2
1xKJ
43
Sulik
Julia
Polska
2003
,8322
10
1xKA/KB
21
2xKA/KB
44
Szczepaniak
Filip
Polska
2004
,10534
3
2-MJ/MJM
45
Szczerba
Zuzanna
Polska
2001
,9549
10
1xKA/KB
15
2xKA/KB
21
2xKA/KB
46
Szewczyk
Kajetan
Polska
2002
,8564
12
1xMA/MB
17
2xMA/MB
23
2xMA/MB
47
Słowińska
Róża
2006
,10977
1
2-KJ/KJM
48
Wachowicz
Dawid
Polska
1996
,7306
14
1xML/MBL
49
Wasela
Paulina
Polska
2001
,9550
13
1xKL/KBL
19
2xKL/KBL
50
Witkowski
Michał
Polska
2002
,10002
11
2-MA/MB
51
Zalewski
Artur
Polska
2000
,7831
14
1xML/MBL
52
Zawadzka
Wiktoria
Polska
2005
,10730
1
2-KJ/KJM
53
Zieliński
Adam
Polska
2006
,10700
8
1xMJM
54
Ćwiklińska
Julia
Polska
2006
,10329
7
1xKJM
KW PEGAZ Wrocław
1
Jasińska
Zuzanna
Polska
2000
,7959
13
1xKL/KBL
19
2xKL/KBL
25
2xKL/KBL
2
Krystochowicz
Adrianna
Polska
2002
,9006
13
1xKL/KBL
Polonia Poznań
1
Kalinowska
Emilia
Polska
2004
,9122
2
1xKJ
2
Kalinowski
Wojciech
Polska
2006
,9462
8
1xMJM
3
Szubert
Grzegorz
Polska
2006
,10216
8
1xMJM
Posnania RBW Poznań
1
Borysewicz
Jakub
Polska
2004
,9676
3
2-MJ/MJM
2
Chojnicka
Patrycja
Polska
2002
,8545
13
1xKL/KBL
3
Cieśla
Zofia
Polska
2007
,10871
7
1xKJM
4
Cuperek
Amelia
Polska
2007
,10754
7
1xKJM
5
Czekanowicz
Igor
Polska
2004
,9509
4
1xMJ
6
Delimat
Cyntia
Polska
2001
,7747
15
2xKA/KB
21
2xKA/KB
7
Grygiel
Maria
Polska
2007
,10755
7
1xKJM
8
Gąsiorowska
Ewa
Polska
2006
,10309
7
1xKJM
9
Handke
Natalia
Polska
2004
,9213
2
1xKJ
10
Hau
Aleksandra
Polska
2004
,9414
2
1xKJ
11
Jackowiak
Emilian
Polska
2000
,7153
11
2-MA/MB
18
4-MA/MB
24
4-MA/MB
12
Januszewski
Mikołaj
Polska
2000
,8026
11
2-MA/MB
18
4-MA/MB
24
4-MA/MB
13
Jaroć
Bartłomiej
Polska
2003
,9284
12
1xMA/MB
14
Józefowicz
Damian
Polska
2000
,7854
11
2-MA/MB
18
4-MA/MB
24
4-MA/MB
15
Jęchorek
Barbara
Polska
2001
,9079
9
2-KA/KB
16
4-KA/KB
22
4-KA/KB
16
Kaczmarek
Jerzy
Polska
2001
,8088
11
2-MA/MB
18
4-MA/MB
24
4-MA/MB
17
Karaszewska
Amelia
Polska
2005
,9774
1
2-KJ/KJM
18
Kasparek
Krzysztof
Polska
2000
,7312
12
1xMA/MB
17
2xMA/MB
23
2xMA/MB
19
Kasprzak
Lena
Polska
2007
,10756
1
2-KJ/KJM
20
Lamperski
Kamil
Polska
2005
,10378
4
1xMJ
21
Lewandowski
Wojciech
Polska
2005
,10016
4
1xMJ
22
Litka
Cezary
Polska
2002
,8706
17
2xMA/MB
23
2xMA/MB
23
Narożny
Aleks
Polska
2006
,10017
4
1xMJ
24
Nosal
Gabriela
Polska
2004
,10312
2
1xKJ
25
Nowak
Wiktoria
Polska
2005
,9776
2
1xKJ
26
Nowak
Nikodem
Polska
2005
,10285
3
2-MJ/MJM
27
Ratajczak
Maksymilian
Polska
2002
,8534
11
2-MA/MB
28
Ratuszna
Zuzanna
Polska
2007
,11112
1
2-KJ/KJM
29
Sabur
Selin
Polska
2005
,10596
1
2-KJ/KJM
30
Siatka
Maciej
Polska
2004
,10402
4
1xMJ
31
Sobocińska
Jessika
Polska
2001
,8304
13
1xKL/KBL
19
2xKL/KBL
25
2xKL/KBL
32
Suszka
Jacek
Polska
2004
,9504
4
1xMJ
33
Szwarc
Wojciech
Polska
1999
,7333
11
2-MA/MB
34
Tomiak
Szymon
Polska
2002
,9203
18
4-MA/MB
24
4-MA/MB
35
Wanat
Przemysław
Polska
2000
,8034
18
4-MA/MB
24
4-MA/MB
36
Wojciechowski
Mateusz
Polska
2007
,10545
8
1xMJM
37
Wojtalak
Patryk
Polska
2001
,8299
11
2-MA/MB
18
4-MA/MB
24
4-MA/MB
38
Woźniak
Agata
Polska
2004
,9223
2
1xKJ
39
Yemelianov
Platon
Polska
2007
,10865
8
1xMJM
40
Ścibior
Wiktoria
Polska
2003
,9066
13
1xKL/KBL
41
Śmigielska
Zofia
Polska
2004
,10433
2
1xKJ
PTW Płock
1
Nowakowska
Kinga
Polska
2007
,10569
7
1xKJM
2
Pietrzak
Zofia
Polska
2006
,10716
7
1xKJM
3
Sobieszek
Wiktor
Polska
2007
,11179
8
1xMJM
4
Żmuda
Oskar
Polska
2005
,10973
4
1xMJ
KW 1904 Poznań
1
Bartłomiejczak
Kacper
Polska
2001
,8453
14
1xML/MBL
2
Hoffmann
Grzegorz
Polska
2004
,9583
4
1xMJ
3
Jakuszko
Kinga
Polska
2005
,9964
2
1xKJ
4
Kmiecik
Radosław
Polska
2003
,8815
14
1xML/MBL
5
Kubiak
Tacjana
Polska
2004
,10269
2
1xKJ
6
Mermela
Adrianna
Polska
2003
,9117
10
1xKA/KB
15
2xKA/KB
21
2xKA/KB
7
Mermela
Aleksandra
Polska
2007
,10873
7
1xKJM
8
Mikołajczak
Paweł
Polska
2006
,9985
8
1xMJM
9
Ratajak
Franciszek
Polska
2007
,10685
8
1xMJM
10
Rewers
Alicja
Polska
2007
,10874
7
1xKJM
11
Woźniak
Jakub
Polska
2003
,8816
12
1xMA/MB
17
2xMA/MB
23
2xMA/MB
WIR Iława
1
Jeżyński
Mateusz
Polska
2004
,9003
4
1xMJ
2
Ryś
Bogumiła
Polska
2006
,10190
7
1xKJM
3
Sagan
Aleksandra
Polska
2005
,9761
2
1xKJ
Wisła Grudziądz
1
Bartkowski
Bartosz
Polska
2001
,8305
12
1xMA/MB
17
2xMA/MB
23
2xMA/MB
2
Brzostowski
Mikołaj
Polska
2005
,9749
4
1xMJ
3
Kałużny
Tymon
Polska
2004
,9427
4
1xMJ
4
Klucznik
Julia
Polska
2005
,10324
2
1xKJ
5
Malinowski
Kamil
Polska
2003
,9343
14
1xML/MBL
6
Wieliczko
Marta
Polska
1994
,6093
10
1xKA/KB
15
2xKA/KB
21
2xKA/KB
7
Witkowska
Martyna
Polska
2005
,10326
2
1xKJ
8
Zdrojewska
Maja
Polska
2004
,10276
2
1xKJ
WRC Warszawa
1
Ciszek
Patryk
2004
,11047
4
1xMJ
6
1xMJL
WTW Warszawa
1
Bajorek
Łukasz
Polska
2002
,8937
12
1xMA/MB
2
Domański
Konrad
Polska
2002
,8966
12
1xMA/MB
17
2xMA/MB
23
2xMA/MB
3
Dąbrowska
Barbara
Polska
2005
,10582
2
1xKJ
4
Facon
Julia
Polska
2004
,9325
2
1xKJ
5
Graczyk
Maja
Polska
2004
,10182
2
1xKJ
6
Kot
Mikołaj
Polska
2004
,10154
3
2-MJ/MJM
7
Kurek
Urszula
Polska
2004
,9374
2
1xKJ
8
Niemczyk
Bartłomiej
Polska
2006
,10290
8
1xMJM
9
Płomiński
Piotr
Polska
2001
,8507
12
1xMA/MB
17
2xMA/MB
23
2xMA/MB
10
Romaniuk
Magdalena
Polska
2005
,10254
2
1xKJ
11
Szkup
Antoni
Polska
2004
,10289
3
2-MJ/MJM
WTW Włocławek
1
Barański
Fabian
Polska
1999
,6987
12
1xMA/MB
17
2xMA/MB
23
2xMA/MB
2
Garbarczyk
Julia
Polska
2006
,10664
7
1xKJM
3
Gęsicka
Julia
Polska
2004
,9365
2
1xKJ
4
Klasińska
Weronika
Polska
2004
,9359
1
2-KJ/KJM
5
Klasińska
Wiktoria
Polska
2004
,9360
1
2-KJ/KJM
6
Niewiadomski
Filip
Polska
2003
,9362
14
1xML/MBL
7
Sadokierski
Patryk
Polska
2003
,8986
12
1xMA/MB
8
Zając
Wiktoria
Polska
2004
,10073
1
2-KJ/KJM
Zawisza Bydgoszcz
1
Bryk
Sandra
Polska
2004
,9684
1
2-KJ/KJM
2
Matulewicz
Remigiusz
Polska
2006
,10244
3
2-MJ/MJM
3
Mickiewicz
Kacper
Polska
2004
,9679
4
1xMJ
TWDW Warszawa
1
Szajewski
Radosław
Polska
1995
,10352
12
1xMA/MB
UKS Bekawianka
1
Zaporski
Piotr
Polska
2006
,10267
8
1xMJM
MKS Dwójka Warszawa
1
Lorenc
Jan
Polska
2006
,10589
8
1xMJM
UKS Puma Ostróda
1
Korohoda
Daniel
Polska
2006
,10568
8
1xMJM
2
Nierzwicki
Jakub Marcel
Polska
2005
,10940
4
1xMJ
3
Olszewski
Jakub
Polska
2006
,10721
8
1xMJM
4
Wojtania
Filip Franciszek
Polska
2007
,11116
8
1xMJM
Unia Tczew
1
Grzesiński
Miłosz
Polska
2007
,10509
8
1xMJM
2
Lesińska
Zuzanna
Polska
2007
,10513
7
1xKJM
3
Zawitowska
Otylia
Polska
2007
,10514
7
1xKJM
UKS Milenium Wrocław
1
Bala
Weronika
Polska
2007
,11038
7
1xKJM
2
Głód
Barbara
Polska
2007
,10553
7
1xKJM
3
Osińska
Wiktoria
Polska
2005
,10222
1
2-KJ/KJM
c