Centralne Regaty Otwarcia Sezonu Seniorów i Juniorów
2022-04-30 | 2022-05-01
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.


1 2-KJ/KJM (eliminacje sobota rano / 3x finały sobota + niedziela )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Warszawa
9216 Krukowska Zofia 2004
----- zawodnik bez licencji
Kamola B. Abrahamczyk P. śr. wieku: 1022
2
Posnania RBW Poznań
10596 Sabur Selin 2005
9774 Karaszewska Amelia 2005
Abrahamczyk P. śr. wieku: 19
3
Posnania RBW Poznań
11112 Ratuszna Zuzanna 2007
10756 Kasprzak Lena 2007
Kaczmarek M. śr. wieku: 17
4
AZS AWF Kraków
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 2024
5
AZS AWFiS Gdańsk
----- zawodnik bez licencji
9202 Warachewicz Aleksandra 2004
Pszczółkowski P. śr. wieku: 1022
6
AZS UMK Toruń
10417 Przedmojska Zofia 2006
10766 Miazgowska Aleksandra 2006
Wiśniewski S. śr. wieku: 18
7
AZS UMK Toruń
----- zawodnik bez licencji
10375 Hakobyan Julia 2004
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 1022
8
AZS UMK Toruń
9532 Stałęga Kinga 2005
10175 Wyrzykowska Nikola 2005
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 19
9
AZS UMK Toruń
10171 Lewandowska Wiktoria 2005
10411 Lipertowicz Weronika 2004
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 19
10
BTW Bydgoszcz
9677 Kowalewska Julia 2004
9683 Rodziewicz Olga 2004
Straszewska-Mikołajczak P. Zgorzelak M. śr. wieku: 20
11
UKS Milenium Wrocław
----- zawodnik bez licencji
10222 Osińska Wiktoria 2005
Gancarz E. śr. wieku: 1021
12
AZS AWFiS Gdańsk
10576 Bulińska Celina 2007
----- zawodnik bez licencji
Pszczółkowski P. śr. wieku: 1020
13
Drakkar Gdańsk
AZS AWFiS Gdańsk
11094 Mitura Marta 2007
10708 Mańkowska Lena 2006
Pszczółkowski P. śr. wieku: 17
14
WTW Włocławek
Zawisza Bydgoszcz
10073 Zając Wiktoria 2004
9684 Bryk Sandra 2004
śr. wieku: 20
15
WTW Włocławek
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
16
AZS AWF Warszawa
10334 Waśkiewicz Klaudia 2005
----- zawodnik bez licencji
Sakowski A. śr. wieku: 1021
17
AZS AWF Warszawa
10155 Juraszyńska Manula 2006
10156 Juraszyńska Maryla 2006
Sakowski A. śr. wieku: 18
18
Bydgostia
10730 Zawadzka Wiktoria 2005
10732 Oszczęda Julia 2005
Dziekoński R. śr. wieku: 19
19
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji
10726 Olszewska Maria 2005
Dziekoński R. śr. wieku: 1021
20
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Dziekoński R. śr. wieku: 2024
21
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji
10266 Gościńska Maria 2006
Dziekoński R. śr. wieku: 1021
2 1xKJ (eliminacje sobota rano / 3x finały sobota + niedziela )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWFiS Gdańsk
9505 Stefaniak Gabriela 2005 Abrahamczyk P. śr. wieku: 19
2
Posnania RBW Poznań
10433 Śmigielska Zofia 2004 Abrahamczyk P. śr. wieku: 20
3
Posnania RBW Poznań
10312 Nosal Gabriela 2004 Abrahamczyk P. śr. wieku: 20
4
Posnania RBW Poznań
9414 Hau Aleksandra 2004 Abrahamczyk P. śr. wieku: 20
5
Posnania RBW Poznań
9223 Woźniak Agata 2004 Abrahamczyk P. śr. wieku: 20
6
Posnania RBW Poznań
9213 Handke Natalia 2004 Abrahamczyk P. śr. wieku: 20
7
Posnania RBW Poznań
9776 Nowak Wiktoria 2005 Abrahamczyk P. śr. wieku: 19
8
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji Abrahamczyk P. śr. wieku: 2024
9
Polonia Poznań
----- zawodnik bez licencji Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M. śr. wieku: 2024
10
Polonia Poznań
9122 Kalinowska Emilia 2004 Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M. śr. wieku: 20
11
KW 1904 Poznań
----- zawodnik bez licencji Rewers M. śr. wieku: 2024
12
KW 1904 Poznań
----- zawodnik bez licencji Rewers M. śr. wieku: 2024
13
Wisła Grudziądz
10276 Zdrojewska Maja 2004 Błoch J. Zieliński Krzysztof K. śr. wieku: 20
14
Wisła Grudziądz
10324 Klucznik Julia 2005 Błoch J. Zieliński Krzysztof K. śr. wieku: 19
15
AZS AWF Kraków
10114 Szczęch Emilia 2005 Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 19
16
AZS AWF Kraków
10559 Stępień Barbara 2005 Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 19
17
AZS Szczecin
10824 Kleparska Wiktoria 2005 Fiłka T. śr. wieku: 19
18
AZS Szczecin
9843 Kusiowska Kinga 2005 Kowalczyk R. śr. wieku: 19
19
AZS Szczecin
9840 Taczek Maria 2004 Kowalczyk R. śr. wieku: 20
20
AZS AWFiS Gdańsk
10376 Khlibenko Anna 2004 Pszczółkowski P. śr. wieku: 20
21
AZS AWFiS Gdańsk
9272 Rzepka Zofia 2004 Pszczółkowski P. śr. wieku: 20
22
AZS UMK Toruń
9935 Pawłowska Amelia 2005 Robaszkiewicz A. śr. wieku: 19
23
BKW Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji Danielska K. śr. wieku: 2024
24
BTW Bydgoszcz
9947 Gawrysiak Oliwia 2004 Straszewska-Mikołajczak P. Zgorzelak M. śr. wieku: 20
25
BTW Bydgoszcz
10136 Kotopka Agnieszka 2005 Straszewska-Mikołajczak P. Zgorzelak M. śr. wieku: 19
26
AZS AWFiS Gdańsk
11273 Linowska Rozalia 2004 Karolak J. śr. wieku: 20
27
UKS Milenium Wrocław
----- zawodnik bez licencji Gancarz E. śr. wieku: 2024
28
WIR Iława
9761 Sagan Aleksandra 2005 Pierczyński P. śr. wieku: 19
29
Wisła Grudziądz
10326 Witkowska Martyna 2005 Szarszewski P. śr. wieku: 19
30
MOS Ełk
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
31
MOS Ełk
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
32
WTW Włocławek
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
33
AZS UW Warszawa
----- zawodnik bez licencji Borys R. śr. wieku: 2024
34
WTW Warszawa
----- zawodnik bez licencji Renc A. śr. wieku: 2024
35
WTW Warszawa
----- zawodnik bez licencji Renc A. śr. wieku: 2024
36
WTW Warszawa
----- zawodnik bez licencji Renc A. śr. wieku: 2024
37
WTW Warszawa
10254 Romaniuk Magdalena 2005 Renc A. śr. wieku: 19
38
WTW Warszawa
10582 Dąbrowska Barbara 2005 Renc A. śr. wieku: 19
39
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji Dziekoński R. śr. wieku: 2024
40
Bydgostia
10978 Stypczyńska Amelia 2005 Dziekoński R. śr. wieku: 19
41
Bydgostia
10725 Kocieniewska Maja 2005 Dziekoński R. śr. wieku: 19
42
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji Glaza P. śr. wieku: 2024
43
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji Glaza P. śr. wieku: 2024
44
Drakkar Gdańsk
9094 Malicka Natasha 2004 Bełka - Siemion A. Nowakowski W. śr. wieku: 20
3 2-MJ/MJM (eliminacje sobota rano / 3x finały sobota + niedziela )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10285 Nowak Nikodem 2005
----- zawodnik bez licencji
Hoffmann M. Nieradka . śr. wieku: 1021
2
KTW Kalisz
----- zawodnik bez licencji
9507 Senderacki Konrad 2004
Trzmiel M. śr. wieku: 1022
3
KTW Kalisz
9822 Bielak Mateusz 2005
10047 Kliber Bartosz 2005
Trzmiel M. śr. wieku: 19
4
KTW Kalisz
----- zawodnik bez licencji
10045 Kobyłka Cezary 2006
Trzmiel M. śr. wieku: 1021
5
AZS Szczecin
9841 Błonka Joachim 2005
10615 Marciocha Mikołaj 2005
Kowalczyk R. śr. wieku: 19
6
AZS Szczecin
9842 Taczek Jan 2005
10614 Iwanów Michał 2005
Kowalczyk R. śr. wieku: 19
7
AZS AWFiS Gdańsk
----- zawodnik bez licencji
9669 Guzy Hubert 2005
Petrykowski A. śr. wieku: 1021
8
AZS AWFiS Gdańsk
10921 Gertchen Jan 2005
10920 Dobrzeniecki Filip 2005
Petrykowski A. śr. wieku: 19
9
AZS UMK Toruń
10414 Biegniewski Jakub 2006
10415 Kowalski Mikołaj 2006
Wiśniewski S. śr. wieku: 18
10
AZS UMK Toruń
----- zawodnik bez licencji
9524 Kozłowski Mateusz 2004
Radkowski T. śr. wieku: 1022
11