Fundacja
Wielkopolskie Wioślarstwo
Wyniki
Zgłoszenia
Licencje
Wydarzenia
Zaloguj
Centralne Kontrolne Regaty Jesienne
2021-10-23 | 2021-10-24
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)
Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.
Tryb widoku:
wg konkurencji
wg zawodników
statystyki
AZS UMK Toruń
1
Bajeński
Cezary
Polska
2004
,9523
4
2-MJ/MJM
2
Barańska
Aleksandra
Polska
2005
,10170
1
2-KJ/KJM
3
Borzyszkowska
Zofia
Polska
2002
,9575
10
2-KA/KB
4
Dąbrowska
Gabriela
Polska
2005
,9531
1
2-KJ/KJM
5
Gałka
Dominika
Polska
2002
,10034
10
2-KA/KB
6
Graczkowska
Julia
Polska
2007
,10420
3
1xKJM
7
Groszewski
Michał
Polska
2003
,9259
12
2-MA/MB
8
Hakobyan
Julia
Polska
2004
,10375
1
2-KJ/KJM
9
Januszewski
Michał
Polska
1999
,7332
16
1xML/MBL
10
Kardas
Maksymilian
Polska
2004
,9529
4
2-MJ/MJM
11
Konarska
Julia
Polska
2003
,9264
10
2-KA/KB
12
Kozłowski
Mateusz
Polska
2004
,9524
4
2-MJ/MJM
13
Kościecha
Wiktoria
Polska
2003
,10661
10
2-KA/KB
14
Krause
Karol
Polska
1998
,6918
12
2-MA/MB
15
Kruszkowski
Kacper
Polska
2003
,10237
12
2-MA/MB
16
Lewandowska
Wiktoria
Polska
2005
,10171
1
2-KJ/KJM
17
Lipertowicz
Weronika
Polska
2004
,10411
1
2-KJ/KJM
18
Miazgowska
Aleksandra
Polska
2006
,10766
1
2-KJ/KJM
19
Osiński
Igor
Polska
2005
,10174
5
1xMJ
20
Paszkowska
Adrianna
Polska
2002
,8284
10
2-KA/KB
21
Pawlak
Mateusz
Polska
2001
,8288
12
2-MA/MB
22
Pawłowska
Amelia
Polska
2005
,9935
2
1xKJ
23
Polański
Kacper
Polska
2002
,10121
16
1xML/MBL
24
Rękas
Dominika
Polska
2003
,9262
10
2-KA/KB
25
Semrau
Kornelia
Polska
2002
,9009
10
2-KA/KB
26
Stałęga
Kinga
Polska
2005
,9532
2
1xKJ
27
Streich
Oskar
Polska
2001
,8274
12
2-MA/MB
28
Streng
Barbara
Polska
2000
,7921
11
1xKA/KB
29
Wachnicki
Arkadiusz
Polska
2004
,10405
4
2-MJ/MJM
30
Weichhaus
Martin
Polska
2005
,10176
5
1xMJ
31
Wielgus
Jakub
Polska
2005
,9739
4
2-MJ/MJM
32
Wyrzykowska
Nikola
Polska
2005
,10175
1
2-KJ/KJM
33
Wąsicki
Dariusz
Polska
1998
,6926
12
2-MA/MB
34
Zapałowski
Rayan
Polska
2005
,10188
4
2-MJ/MJM
35
Zyblewski
Dominik
Polska
2003
,9265
12
2-MA/MB
36
Żuralska
Maja
Polska
2006
,10749
1
2-KJ/KJM
AZS AWFiS Gdańsk
1
Aleksandrowicz
Jan
Polska
2000
,7796
16
1xML/MBL
2
Andrzejewska
Aleksandra
Polska
2001
,7944
14
1xKL/KBL
3
Bulińska
Celina
Polska
2007
,10576
1
2-KJ/KJM
4
Dobrzeniecki
Filip
Polska
2005
,10920
4
2-MJ/MJM
5
Domalska
Dominika
Polska
2003
,9494
11
1xKA/KB
6
Domalska
Patrycja
Polska
2001
,8384
11
1xKA/KB
7
Gertchen
Jan
Polska
2005
,10921
4
2-MJ/MJM
8
Grygiel
Roksana
Polska
2004
,10617
2
1xKJ
9
Guzy
Hubert
Polska
2005
,9669
4
2-MJ/MJM
10
Józefowicz
Paulina
Polska
2003
,8999
14
1xKL/KBL
11
Khlibenko
Anna
Polska
2004
,10376
2
1xKJ
12
Majewski
Jakub
Polska
2004
,10358
5
1xMJ
13
Pluta
Marta
Polska
2002
,9373
14
1xKL/KBL
14
Serafin
Sylwester
Polska
2005
,10058
4
2-MJ/MJM
15
Sobczak
Jacek
Polska
2003
,9053
13
1xMA/MB
16
Stefaniak
Gabriela
Polska
2005
,9505
2
1xKJ
17
Szczawińska
Julia
Polska
2007
,10622
1
2-KJ/KJM
18
Szwonka
Angelika
Polska
2004
,10445
2
1xKJ
19
Warachewicz
Aleksandra
Polska
2004
,9202
2
1xKJ
AZS AWF Gorzów Wlkp.
1
Bilińska
Hanna
Polska
2006
,10233
3
1xKJM
2
Bilińska
Zofia
Polska
2007
,10550
3
1xKJM
3
Byczek
Jakub
Polska
2000
,7498
16
1xML/MBL
4
Jakubczak
Rafał
Polska
2007
,10546
6
1xMJM
5
Jankowska
Martyna
Polska
2002
,8486
11
1xKA/KB
6
Kaźmierczak
Weronika
Polska
2000
,7231
10
2-KA/KB
7
Koroś
Hanna
Polska
1999
,7075
14
1xKL/KBL
8
Lesner
Zuzanna
Polska
1999
,8029
10
2-KA/KB
9
Małecki
Szymon
Polska
2004
,9401
5
1xMJ
10
Obarzanek
Adam
Polska
2006
,10259
6
1xMJM
11
Rojek
Aleksandra
Polska
2000
,7493
14
1xKL/KBL
12
Tarasiuk
Hubert
Polska
2006
,10228
6
1xMJM
AZS AWF Kraków
1
Chłopicki
Michał
Polska
2003
,9168
13
1xMA/MB
2
Hervet
Tristan
Polska
2005
,10115
5
1xMJ
3
Jodłowska
Zuzanna
Polska
2003
,10821
11
1xKA/KB
4
Klimkowicz
Natalia
Polska
2003
,9163
14
1xKL/KBL
5
Rostworowski
Stefan
Polska
2002
,10253
16
1xML/MBL
6
Stępień
Barbara
Polska
2005
,10559
2
1xKJ
7
Szczęch
Emilia
Polska
2005
,10114
2
1xKJ
8
Wełna
Katarzyna
Polska
1994
,4881
14
1xKL/KBL
9
Widz
Natalia
2005
,11071
2
1xKJ
10
Wędzicha
Dawid
Polska
2005
,10112
5
1xMJ
AZS AWF Poznań
1
Chrzanowska
Maja
Polska
2006
,10657
3
1xKJM
2
Jabłońska
Patrycja
Polska
2006
,11061
3
1xKJM
3
Kamińska
Antonina
Polska
2007
,11060
3
1xKJM
4
Woźniak
Lena
Polska
2006
,10659
3
1xKJM
5
Zapart
Franciszek
Polska
2003
,10593
13
1xMA/MB
AZS Szczecin
1
Bagniak
Piotr
Polska
2005
,10097
5
1xMJ
2
Błach
Wiktor
Polska
2006
,10098
6
1xMJM
3
Błonka
Joachim
Polska
2005
,9841
4
2-MJ/MJM
4
Duda
Katarzyna
Polska
2000
,9794
11
1xKA/KB
5
Gągalski
Sebastian
Polska
1999
,7386
12
2-MA/MB
6
Kajtowski
Mateusz
Polska
2005
,9844
5
1xMJ
7
Kukier
Julia
Polska
2003
,9089
11
1xKA/KB
8
Kusiowska
Kinga
Polska
2005
,9843
2
1xKJ
9
Marciocha
Mikołaj
Polska
2005
,10615
4
2-MJ/MJM
10
Nowakowski
Jakub
Polska
2003
,8953
12
2-MA/MB
11
Posyłajka
Łukasz
Polska
1996
,5919
12
2-MA/MB
12
Sobański
Jakub
Polska
2003
,10635
13
1xMA/MB
13
Taczek
Maria
Polska
2004
,9840
2
1xKJ
14
Usnarski
Paweł
Polska
2003
,9321
13
1xMA/MB
15
Zięba
Aleksandra
Polska
2006
,10719
3
1xKJM
AZS AWF Warszawa
1
Gasparski
Bartłomiej
Polska
1977
,10938
16
1xML/MBL
2
Krukowska
Zofia
Polska
2004
,9216
2
1xKJ
3
Magierowski
Julian
Polska
2005
,10264
5
1xMJ
4
Pośnik
Weronika
Polska
1997
,6632
11
1xKA/KB
5
Sawicki
Łukasz
Polska
1986
,10373
16
1xML/MBL
6
Skarżyński
Gustaw
Polska
2002
,8935
13
1xMA/MB
7
Szpak
Patryk
Polska
2002
,8945
16
1xML/MBL
8
Woźniak
Adam
Polska
1992
,5085
13
1xMA/MB
AZS Wratislavia
1
Binduga-Gajewski
Franciszek
Polska
2006
,10645
4
2-MJ/MJM
2
Binduga-Gajewski
Stanisław
Polska
2006
,10646
4
2-MJ/MJM
3
Fałkowski
Wiktor
Polska
2004
,11034
5
1xMJ
4
Kowaliński
Szymon
Polska
2003
,9848
12
2-MA/MB
5
Lubiszewski
Jakub
Polska
2007
,11035
6
1xMJM
6
Malon
Kajetan
Polska
2007
,10644
6
1xMJM
7
Papała
Małgorzata
Polska
2006
,10643
3
1xKJM
8
Pisarski
Dominik
Polska
2003
,9849
12
2-MA/MB
9
Rańda
Michał
Polska
2004
,10258
5
1xMJ
10
Skica
Maksymilian
Polska
2003
,9852
12
2-MA/MB
11
Szwiec
Iga
Polska
2006
,11033
3
1xKJM
12
Szymerowski
Jakub
Polska
1991
,2246
12
2-MA/MB
13
Tatarek
Tobiasz
Polska
2007
,11053
6
1xMJM
AZS UW Warszawa
1
Borys
Julia
Polska
2004
,9925
2
1xKJ
2
Grad
Weronika
Polska
2004
,10554
2
1xKJ
3
Pawelec
Inga
Polska
2005
,10315
2
1xKJ
BKW Bydgoszcz
1
Baranowska
Dominika
Polska
2001
,7906
11
1xKA/KB
2
Różańska
Aleksandra
Polska
2003
,9385
11
1xKA/KB
3
Smyk
Martyna
Polska
2004
,9694
2
1xKJ
7
1xKJL
BTW Bydgoszcz
1
Chaliński
Adam
Polska
2001
,9800
16
1xML/MBL
2
Dolska
Emilia
Polska
2005
,10149
1
2-KJ/KJM
3
Gawrysiak
Oliwia
Polska
2004
,9947
2
1xKJ
4
Grugel
Kacper
Polska
2002
,10163
13
1xMA/MB
5
Jasiulewicz
Miłosz
Polska
2002
,10164
16
1xML/MBL
6
Jekel
Inga
Polska
2001
,8911
11
1xKA/KB
7
Jóźwiak
Martyna
Polska
2005
,10948
1
2-KJ/KJM
8
Kotopka
Agnieszka
Polska
2005
,10136
2
1xKJ
9
Kowalewska
Julia
Polska
2004
,9677
2
1xKJ
10
Kwaśniewska
Maja
Polska
2006
,10185
1
2-KJ/KJM
11
Marciniak
Dominik
Polska
2004
,9286
4
2-MJ/MJM
12
Marysiak
Nikodem
Polska
2002
,10166
16
1xML/MBL
13
Plucińska
Monika
Polska
2005
,10135
2
1xKJ
14
Płóciennik
Zuzanna
Polska
2005
,10127
1
2-KJ/KJM
15
Rodziewicz
Olga
Polska
2004
,9683
2
1xKJ
16
Sopoński
Bartłomiej
Polska
2002
,10169
12
2-MA/MB
17
Suproniak
Filip
Polska
2004
,10137
5
1xMJ
18
Swobodziński
Filip
Polska
2005
,9689
5
1xMJ
19
Szatkowska
Emilia
Polska
2003
,9288
10
2-KA/KB
20
Słaboszewska
Milena
Polska
2006
,10947
3
1xKJM
21
Twarowski
Kacper
Polska
2003
,8818
16
1xML/MBL
22
Tykwiński
Paweł
Polska
2004
,9443
4
2-MJ/MJM
23
Wnuk
Olga
Polska
2003
,9292
10
2-KA/KB
CHTW Chełmża
1
Zaporowicz
Nikodem
Polska
2006
,10632
6
1xMJM
Drakkar Gdańsk
1
Boczkowska
Ada
Polska
2006
,10128
3
1xKJM
2
Bujnowski
Adam
Polska
2002
,9062
13
1xMA/MB
3
Gałęza
Daniel
Polska
2004
,9298
5
1xMJ
4
Kulka
Mikołaj
Polska
2003
,8497
13
1xMA/MB
5
Malicka
Natasha
Polska
2004
,9094
2
1xKJ
6
Stankiewicz
Szymon
Polska
2004
,9191
5
1xMJ
7
Syrytczyk
Wiktoria
Polska
2006
,10053
3
1xKJM
8
Śliwiński
Piotr Jakub
Polska
2004
,9361
5
1xMJ
Gopło Kruszwica
1
Kowalski
Jerzy
Polska
1988
,2317
16
1xML/MBL
KTW Kalisz
1
Bajerska
Joanna
Polska
2006
,10038
3
1xKJM
2
Bielak
Mateusz
Polska
2005
,9822
4
2-MJ/MJM
3
Janiak
Ewelina
Polska
2001
,9042
11
1xKA/KB
4
Kliber
Bartosz
Polska
2005
,10047
4
2-MJ/MJM
5
Kobyłka
Cezary
Polska
2006
,10045
4
2-MJ/MJM
6
Senderacki
Konrad
Polska
2004
,9507
4
2-MJ/MJM
7
Wódka
Kacper
Polska
2007
,10379
6
1xMJM
Bydgostia
1
Bandura
Kacper
Polska
2004
,10525
4
2-MJ/MJM
2
Burda
Mikołaj
Polska
1982
,44
12
2-MA/MB
3
Chabowski
Kamil
Polska
2006
,10307
6
1xMJM
4
Chrzanowska
Paulina
Polska
2000
,9033
11
1xKA/KB
5
Czerwińska
Zuzanna
Polska
2005
,10722
2
1xKJ
6
Czubak
Oliwier
Polska
2005
,10144
4
2-MJ/MJM
7
Dziewieczyński
Piotr
Polska
1999
,7282
12
2-MA/MB
8
Franczak
Oliwier
Polska
2004
,10599
4
2-MJ/MJM
9
Frącz- Zakrzewski
Dawid
Polska
2001
,7970
16
1xML/MBL
10
Gałek
Izabela
Polska
1998
,6757
11
1xKA/KB
11
Gil-Pilarska
Marta
Polska
2005
,9682
1
2-KJ/KJM
12
Gościńska
Maria
Polska
2006
,10266
3
1xKJM
13
Grochowski
Mikołaj
Polska
2005
,10736
5
1xMJ
14
Grzanka
Igor
Polska
2005
,9868
4
2-MJ/MJM
15
Janik
Paweł
Polska
2004
,10601
4
2-MJ/MJM
16
Karwecki
Jakub
Polska
2001
,9560
12
2-MA/MB
17
Kocieniewska
Maja
Polska
2005
,10725
1
2-KJ/KJM
18
Korcz
Piotr
Polska
2005
,10834
4
2-MJ/MJM
19
Lewicki
Tomasz
Polska
2003
,9134
12
2-MA/MB
20
Ludwiczak
Weronika
Polska
2002
,8712
11
1xKA/KB
21
Michalak
Natalia
Polska
2004
,10479
2
1xKJ
22
Miszczyk
Artur
Polska
2005
,10305
5
1xMJ
23
Nalazek
Sebastian
Polska
2003
,10529
13
1xMA/MB
24
Olejnik
Franciszek
Polska
2005
,10737
4
2-MJ/MJM
25
Olszewska
Maria
Polska
2005
,10726
1
2-KJ/KJM
26
Oszczęda
Julia
Polska
2005
,10732
1
2-KJ/KJM
27
Paczkowski
Dariusz
Polska
1995
,6760
16
1xML/MBL
28
Pankratiew
Klaudia
Polska
1999
,7275
11
1xKA/KB
29
Patalas
Mikołaj
Polska
2004
,10480
4
2-MJ/MJM
30
Pater
Lena
Polska
2005
,10727
2
1xKJ
31
Paul
Klaudia
Polska
2004
,10530
2
1xKJ
32
Raczkowiak
Zuzanna
Polska
2005
,10532
2
1xKJ
33
Raniszewski
Marcin
Polska
2006
,10835
4
2-MJ/MJM
34
Raszka
Konrad
Polska
2005
,10739
4
2-MJ/MJM
35
Rybicki
Tomasz
Polska
2004
,10477
4
2-MJ/MJM
36
Sobecki
Fryderyk
Polska
2003
,9096
12
2-MA/MB
37
Strybel
Małgorzata
Polska
2000
,8478
11
1xKA/KB
38
Stypczyńska
Amelia
Polska
2005
,10978
2
1xKJ
39
Sulik
Julia
Polska
2003
,8322
11
1xKA/KB
40
Szczepaniak
Filip
Polska
2004
,10534
4
2-MJ/MJM
41
Szczerba
Zuzanna
Polska
2001
,9549
11
1xKA/KB
42
Szewczyk
Kajetan
Polska
2002
,8564
13
1xMA/MB
43
Wachowicz
Dawid
Polska
1996
,7306
16
1xML/MBL
44
Wasela
Paulina
Polska
2001
,9550
11
1xKA/KB
45
Witkowski
Michał
Polska
2002
,10002
12
2-MA/MB
46
Zawadzka
Wiktoria
Polska
2005
,10730
1
2-KJ/KJM
47
Zieliński
Adam
Polska
2006
,10700
6
1xMJM
48
Ćwiklińska
Julia
Polska
2006
,10329
3
1xKJM
KW PEGAZ Wrocław
1
Krystochowicz
Adrianna
Polska
2002
,9006
14
1xKL/KBL
2
Syposz
Dominik
Polska
2006
,10212
5
1xMJ
Polonia Poznań
1
Kalinowska
Emilia
Polska
2004
,9122
2
1xKJ
2
Kalinowski
Wojciech
Polska
2006
,9462
6
1xMJM
3
Paluszak
Marcelina
Polska
2004
,9458
2
1xKJ
4
Szubert
Grzegorz
Polska
2006
,10216
6
1xMJM
Posnania RBW Poznań
1
Borysewicz
Jakub
Polska
2004
,9676
4
2-MJ/MJM
2
Czekanowicz
Igor
Polska
2004
,9509
5
1xMJ
3
Delimat
Cyntia
Polska
2001
,7747
11
1xKA/KB
4
Gąsiorowska
Ewa
Polska
2006
,10309
3
1xKJM
5
Handke
Natalia
Polska
2004
,9213
2
1xKJ
6
Hau
Aleksandra
Polska
2004
,9414
1
2-KJ/KJM
7
Jackowiak
Emilian
Polska
2000
,7153
12
2-MA/MB
8
Januszewski
Mikołaj
Polska
2000
,8026
12
2-MA/MB
9
Jaroć
Bartłomiej
Polska
2003
,9284
13
1xMA/MB
10
Józefowicz
Damian
Polska
2000
,7854
12
2-MA/MB
11
Jęchorek
Barbara
Polska
2001
,9079
11
1xKA/KB
12
Jędrzejczak
Filip
Polska
2003
,9626
13
1xMA/MB
13
Kaczmarek
Jerzy
Polska
2001
,8088
12
2-MA/MB
14
Karaszewska
Amelia
Polska
2005
,9774
1
2-KJ/KJM
15
Kasparek
Krzysztof
Polska
2000
,7312
13
1xMA/MB
16
Lamperski
Kamil
Polska
2005
,10378
5
1xMJ
17
Lewandowski
Wojciech
Polska
2005
,10016
4
2-MJ/MJM
18
Litka
Cezary
Polska
2002
,8706
13
1xMA/MB
19
Narożny
Aleks
Polska
2006
,10017
5
1xMJ
20
Nosal
Gabriela
Polska
2004
,10312
2
1xKJ
21
Nowak
Wiktoria
Polska
2005
,9776
2
1xKJ
22
Nowak
Nikodem
Polska
2005
,10285
4
2-MJ/MJM
23
Sabur
Selin
Polska
2005
,10596
2
1xKJ
24
Siatka
Maciej
Polska
2004
,10402
5
1xMJ
25
Sobocińska
Jessika
Polska
2001
,8304
11
1xKA/KB
26
Suszka
Jacek
Polska
2004
,9504
5
1xMJ
27
Szpakowski
Michał
Polska
1989
,3496
12
2-MA/MB
28
Tomiak
Szymon
Polska
2002
,9203
12
2-MA/MB
29
Trzmiel
Anna
Polska
2006
,10658
3
1xKJM
30
Wanat
Przemysław
Polska
2000
,8034
12
2-MA/MB
31
Wojciechowski
Dominik
Polska
2005
,9515
5
1xMJ
32
Wojtalak
Patryk
Polska
2001
,8299
12
2-MA/MB
33
Woźniak
Agata
Polska
2004
,9223
2
1xKJ
34
Ścibior
Wiktoria
Polska
2003
,9066
14
1xKL/KBL
35
Śmigielska
Zofia
Polska
2004
,10433
2
1xKJ
Poznań Rowing Club
1
Rzeźnik
Martyna
Polska
2003
,11118
11
1xKA/KB
PTW Płock
1
Nowakowska
Kinga
Polska
2007
,10569
3
1xKJM
2
Pietrzak
Zofia
Polska
2006
,10716
3
1xKJM
3
Żmuda
Oskar
Polska
2005
,10973
5
1xMJ
KW 1904 Poznań
1
Hoffmann
Grzegorz
Polska
2004
,9583
5
1xMJ
2
Jakuszko
Kacper
Polska
2007
,10684
6
1xMJM
3
Jakuszko
Kinga
Polska
2005
,9964
2
1xKJ
4
Mermela
Aleksandra
Polska
2007
,10873
3
1xKJM
5
Mikołajczak
Paweł
Polska
2006
,9985
6
1xMJM
6
Ratajak
Franciszek
Polska
2007
,10685
6
1xMJM
7
Rewers
Alicja
Polska
2007
,10874
3
1xKJM
8
Wicenciak
Adam
Polska
1989
,3739
13
1xMA/MB
9
Woźniak
Jakub
Polska
2003
,8816
13
1xMA/MB
WIR Iława
1
Jeżyński
Mateusz
Polska
2004
,9003
5
1xMJ
2
Ryś
Bogumiła
Polska
2006
,10190
3
1xKJM
3
Ryś
Jakub
Polska
2004
,9314
5
1xMJ
4
Sagan
Aleksandra
Polska
2005
,9761
2
1xKJ
Wisła Grudziądz
1
Bartkowski
Bartosz
Polska
2001
,8305
13
1xMA/MB
2
Brzostowski
Mikołaj
Polska
2005
,9749
5
1xMJ
3
Chmura
Kacper
Polska
2005
,11092
5
1xMJ
4
Kałużny
Tymon
Polska
2004
,9427
5
1xMJ
5
Klucznik
Julia
Polska
2005
,10324
2
1xKJ
6
Kornacki
Adrian
Polska
2004
,10607
5
1xMJ
7
Malinowski
Kamil
Polska
2003
,9343
16
1xML/MBL
8
Predel
Jakub
Polska
2002
,8849
16
1xML/MBL
9
Wilangowski
Mateusz
Polska
1991
,4991
12
2-MA/MB
10
Zdrojewska
Maja
Polska
2004
,10276
2
1xKJ
WTW Warszawa
1
Domański
Konrad
Polska
2002
,8966
13
1xMA/MB
2
Dąbrowska
Barbara
Polska
2005
,10582
2
1xKJ
3
Facon
Julia
Polska
2004
,9325
2
1xKJ
4
Graczyk
Maja
Polska
2004
,10182
1
2-KJ/KJM
5
Kot
Mikołaj
Polska
2004
,10154
4
2-MJ/MJM
6
Kurek
Urszula
Polska
2004
,9374
1
2-KJ/KJM
7
Niemczyk
Bartłomiej
Polska
2006
,10290
6
1xMJM
8
Sobieska
Kacper
Polska
2005
,9893
4
2-MJ/MJM
9
Socha
Bartłomiej
Polska
2005
,10293
4
2-MJ/MJM
10
Szkup
Antoni
Polska
2004
,10289
4
2-MJ/MJM
WTW Włocławek
1
Gęsicka
Julia
Polska
2004
,9365
2
1xKJ
2
Klasińska
Weronika
Polska
2004
,9359
1
2-KJ/KJM
3
Klasińska
Wiktoria
Polska
2004
,9360
1
2-KJ/KJM
4
Sadokierski
Patryk
Polska
2003
,8986
13
1xMA/MB
5
Zając
Wiktoria
Polska
2004
,10073
2
1xKJ
Zawisza Bydgoszcz
1
Bryk
Sandra
Polska
2004
,9684
2
1xKJ
2
Matulewicz
Remigiusz
Polska
2006
,10244
4
2-MJ/MJM
3
Mickiewicz
Kacper
Polska
2004
,9679
5
1xMJ
TWDW Warszawa
1
Szajewski
Radosław
Polska
1995
,10352
13
1xMA/MB
MKS Dwójka Warszawa
1
Lorenc
Jan
Polska
2006
,10589
6
1xMJM
UKS Puma Ostróda
1
Korohoda
Daniel
Polska
2006
,10568
6
1xMJM
2
Nierzwicki
Jakub Marcel
Polska
2005
,10940
9
1xMJL
Unia Tczew
1
Grzesiński
Miłosz
Polska
2007
,10509
6
1xMJM
2
Lesińska
Zuzanna
Polska
2007
,10513
3
1xKJM
3
Zawitowska
Otylia
Polska
2007
,10514
3
1xKJM
UKS Milenium Wrocław
1
Bala
Weronika
Polska
2007
,11038
3
1xKJM
2
Głód
Barbara
Polska
2007
,10553
3
1xKJM
3
Osińska
Wiktoria
Polska
2005
,10222
1
2-KJ/KJM
c