Centralne Kontrolne Regaty Jesienne
2021-10-23 | 2021-10-24
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.


1 2-KJ/KJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Renc A. śr. wieku: 2024
2
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Abrahamczyk P. śr. wieku: 2024
3
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Abrahamczyk P. śr. wieku: 2024
4
Posnania RBW Poznań
9414 Hau Aleksandra 2004
9774 Karaszewska Amelia 2005
Abrahamczyk P. śr. wieku: 19
5
AZS UMK Toruń
----- zawodnik bez licencji
10175 Wyrzykowska Nikola 2005
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 1021
6
AZS UMK Toruń
10749 Żuralska Maja 2006
10766 Miazgowska Aleksandra 2006
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 18
7
AZS UMK Toruń
10375 Hakobyan Julia 2004
10411 Lipertowicz Weronika 2004
Wiśniewski S. śr. wieku: 20
8
BTW Bydgoszcz
10185 Kwaśniewska Maja 2006
10948 Jóźwiak Martyna 2005
śr. wieku: 18
9
BTW Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji
10149 Dolska Emilia 2005
śr. wieku: 1021
10
UKS Milenium Wrocław
----- zawodnik bez licencji
10222 Osińska Wiktoria 2005
Gancarz E. śr. wieku: 1021
11
UKS Milenium Wrocław
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Gancarz E. śr. wieku: 2024
12
AZS AWFiS Gdańsk
10576 Bulińska Celina 2007
10622 Szczawińska Julia 2007
Pszczółkowski P. śr. wieku: 17
13
WTW Włocławek
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Gabryelewicz K. śr. wieku: 2024
14
Bydgostia
10726 Olszewska Maria 2005
----- zawodnik bez licencji
Dziekoński R. śr. wieku: 1021
15
Bydgostia
10730 Zawadzka Wiktoria 2005
10732 Oszczęda Julia 2005
Dziekoński R. śr. wieku: 19
16
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji
10725 Kocieniewska Maja 2005
Dziekoński R. śr. wieku: 1021
17
AZS UMK Toruń
10171 Lewandowska Wiktoria 2005
----- zawodnik bez licencji
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 1021
2 1xKJ
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Warszawa
9216 Krukowska Zofia 2004 Kamola B. śr. wieku: 20
2
----- zawodnik bez licencji Renc A. śr. wieku: 2024
3
WTW Warszawa
10582 Dąbrowska Barbara 2005 Renc A. śr. wieku: 19
4
Posnania RBW Poznań
9776 Nowak Wiktoria 2005 Abrahamczyk P. śr. wieku: 19
5
Posnania RBW Poznań
10596 Sabur Selin 2005 Abrahamczyk P. śr. wieku: 19
6
----- zawodnik bez licencji Borys R. śr. wieku: 2024
7
----- zawodnik bez licencji Borys R. śr. wieku: 2024
8
----- zawodnik bez licencji Borys R. śr. wieku: 2024
9
Posnania RBW Poznań
9223 Woźniak Agata 2004 Abrahamczyk P. śr. wieku: 20
10
AZS AWFiS Gdańsk
9505 Stefaniak Gabriela 2005 Abrahamczyk P. śr. wieku: 19
11
Posnania RBW Poznań
10433 Śmigielska Zofia 2004 Abrahamczyk P. śr. wieku: 20
12
Posnania RBW Poznań
10312 Nosal Gabriela 2004 Abrahamczyk P. śr. wieku: 20
13
Posnania RBW Poznań
9213 Handke Natalia 2004 Abrahamczyk P. śr. wieku: 20
14
Polonia Poznań
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
15
Polonia Poznań
9122 Kalinowska Emilia 2004 śr. wieku: 20
16
Polonia Poznań
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
17
KW 1904 Poznań
----- zawodnik bez licencji Rewers M. Kalet S. śr. wieku: 2024
18
Wisła Grudziądz
10324 Klucznik Julia 2005 Błoch J. Zieliński Krzysztof K. śr. wieku: 19
19
Wisła Grudziądz
10276 Zdrojewska Maja 2004 Błoch J. Zieliński Krzysztof K. śr. wieku: 20
20
AZS AWF Kraków
----- zawodnik bez licencji Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 2024
21
AZS AWF Kraków
----- zawodnik bez licencji Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 2024
22
AZS AWF Kraków
10559 Stępień Barbara 2005 Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 19
23
AZS AWF Kraków
10114 Szczęch Emilia 2005 Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 19
24
UKS 93 Kraków
----- zawodnik bez licencji Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 2024
25
AZS Szczecin
9843 Kusiowska Kinga 2005 Kowalczyk R. śr. wieku: 19
26
AZS Szczecin
9840 Taczek Maria 2004 Kowalczyk R. śr. wieku: 20
27
AZS AWFiS Gdańsk
10376 Khlibenko Anna 2004 Pszczółkowski P. śr. wieku: 20
28
AZS AWFiS Gdańsk
10617 Grygiel Roksana 2004 Pszczółkowski P. śr. wieku: 20
29
AZS AWFiS Gdańsk
9202 Warachewicz Aleksandra 2004 Pszczółkowski P. śr. wieku: 20
30
AZS AWFiS Gdańsk
----- zawodnik bez licencji Pszczółkowski P. śr. wieku: 2024
31
AZS UMK Toruń
9532 Stałęga Kinga 2005 Robaszkiewicz A. śr. wieku: 19
32
AZS UMK Toruń
9935 Pawłowska Amelia 2005 Robaszkiewicz A. śr. wieku: 19
33
BKW Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji Danielska K. śr. wieku: 2024
34
BTW Bydgoszcz
9947 Gawrysiak Oliwia 2004 śr. wieku: 20
35
BTW Bydgoszcz
10136 Kotopka Agnieszka 2005 śr. wieku: 19
36
BTW Bydgoszcz
9677 Kowalewska Julia 2004 śr. wieku: 20
37
BTW Bydgoszcz
9683 Rodziewicz Olga 2004 śr. wieku: 20
38
BTW Bydgoszcz
10135 Plucińska Monika 2005 śr. wieku: 19
39
WIR Iława
9761 Sagan Aleksandra 2005 Pierczyński P. śr. wieku: 19
40
Zawisza Bydgoszcz
9684 Bryk Sandra 2004 Naglewicz A. śr. wieku: 20
41
MOS Ełk
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
42
WTW Włocławek
----- zawodnik bez licencji Gabryelewicz K. śr. wieku: 2024
43
WTW Włocławek
10073 Zając Wiktoria 2004 Gabryelewicz K. śr. wieku: 20
44
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji Glaza P. śr. wieku: 2024
45
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji Glaza P. śr. wieku: 2024
46
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji Glaza P. śr. wieku: 2024
47
Bydgostia
10978 Stypczyńska Amelia 2005 Dziekoński R. śr. wieku: 19
48
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji Dziekoński R. śr. wieku: 2024
49
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji Dziekoński R. śr. wieku: 2024
50
Drakkar Gdańsk
9094 Malicka Natasha 2004 Bełka - Siemion A. śr. wieku: 20
3 1xKJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
----- zawodnik bez licencji Renc A. śr. wieku: 2024
2
----- zawodnik bez licencji Gancarz E. śr. wieku: 2024
3
Posnania RBW Poznań
10309 Gąsiorowska Ewa 2006 Abrahamczyk P. śr. wieku: 18
4
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji Abrahamczyk P. śr. wieku: 2024
5
Posnania RBW Poznań
10658 Trzmiel Anna 2006 śr. wieku: 18
6
AZS AWF Poznań
10659 Woźniak Lena 2006 śr. wieku: 18
7
AZS AWF Poznań
10657 Chrzanowska Maja 2006 śr. wieku: 18
8
AZS AWF Poznań
11061 Jabłońska Patrycja 2006 Kamola B. śr. wieku: 18
9
AZS AWF Poznań
11060 Kamińska Antonina 2007 Kamola B. śr. wieku: 17
10
KW 1904 Poznań
10874 Rewers Alicja 2007 Świętek M. śr. wieku: 17
11
KW 1904 Poznań
10873 Mermela Aleksandra 2007 Świętek M. śr. wieku: 17
12
AZS Szczecin
----- zawodnik bez licencji Fiłka T. śr. wieku: 2024
13
AZS Wratislavia
10643 Papała Małgorzata 2006 Szymerowski W. śr. wieku: 18
14
AZS Wratislavia
11033 Szwiec Iga 2006 Szymerowski W. śr. wieku: 18
15
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10550 Bilińska Zofia 2007 Zastawa-Schodowska P. śr. wieku: 17
16
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10233 Bilińska Hanna 2006 Zastawa-Schodowska P. śr. wieku: 18
17
KTW Kalisz
10038 Bajerska Joanna 2006 Robaszkiewicz A. śr. wieku: 18
18
AZS UMK Toruń
10420 Graczkowska Julia 2007 Robaszkiewicz A. Krymski R. śr. wieku: 17
19
BTW Bydgoszcz
10947 Słaboszewska Milena 2006 śr. wieku: 18
20
BTW Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
21
Drakkar Gdańsk
10128 Boczkowska Ada 2006 Bykowski T. Sobczak A. śr. wieku: 18
22
Drakkar Gdańsk
10053 Syrytczyk Wiktoria 2006 Bykowski T. Sobczak A. śr. wieku: 18
23
PTW Płock
10569 Nowakowska Kinga 2007 Sałkowski P. śr. wieku: 17
24
UKS Milenium Wrocław
10553 Głód Barbara 2007 Gancarz E. śr. wieku: 17
25
UKS Milenium Wrocław
11038 Bala Weronika 2007 Gancarz E. śr. wieku: 17
26
Unia Tczew
10514 Zawitowska Otylia 2007 Grubich M. śr. wieku: 17
27
Unia Tczew
10513 Lesińska Zuzanna 2007 Grubich M. śr. wieku: 17
28
WIR Iława
10190 Ryś Bogumiła 2006 Pierczyński P. śr. wieku: 18
29
Bydgostia
10266 Gościńska Maria 2006 Naglewicz A. śr. wieku: 18
30
PTW Płock
10716 Pietrzak Zofia 2006 Karolak J. śr. wieku: 18
31
Bydgostia
10329 Ćwiklińska Julia 2006 Dziekoński R. śr. wieku: 18
4 2-MJ/MJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
WTW Warszawa
10293 Socha Bartłomiej 2005
----- zawodnik bez licencji
Brodziak D. śr. wieku: 1021
2
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Hoffmann M. Nieradka . śr. wieku: 2024
3
Posnania RBW Poznań
10285 Nowak Nikodem 2005
----- zawodnik bez licencji
Nieradka . śr. wieku: 1021
4
KTW Kalisz
----- zawodnik bez licencji
9507 Senderacki Konrad 2004
Trzmiel M. śr. wieku: 1022
5
KTW Kalisz
9822 Bielak Mateusz 2005
10047 Kliber Bartosz 2005
Trzmiel M. śr. wieku: 19
6
KTW Kalisz
10045 Kobyłka Cezary 2006
----- zawodnik bez licencji
Trzmiel M. śr. wieku: 1021
7
AZS Szczecin
9841 Błonka Joachim 2005
10615 Marciocha Mikołaj 2005
Kowalczyk R. śr. wieku: 19
8
AZS Wratislavia
10646 Binduga-Gajewski Stanisław 2006
10645 Binduga-Gajewski Franciszek 2006
Szymerowski W. śr. wieku: 18
9
AZS UMK Toruń
----- zawodnik bez licencji
9524 Kozłowski Mateusz 2004
Radkowski T. śr. wieku: 1022
10