Centralne Kontrolne Regaty Jesienne
2021-10-23 | 2021-10-24
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.


1 2-KJ/KJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
WTW Warszawa
9374 Kurek Urszula 2004
10182 Graczyk Maja 2004
Renc A.
2
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji
9514 Zwierciadłowska Julia 2004
Abrahamczyk P.
3
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Abrahamczyk P.
4
Posnania RBW Poznań
9414 Hau Aleksandra 2004
9774 Karaszewska Amelia 2005
Abrahamczyk P.
5
AZS UMK Toruń
10170 Barańska Aleksandra 2005
10175 Wyrzykowska Nikola 2005
Robaszkiewicz A.
6
AZS UMK Toruń
10749 Żuralska Maja 2006
10766 Miazgowska Aleksandra 2006
Robaszkiewicz A.
7
AZS UMK Toruń
10375 Hakobyan Julia 2004
10411 Lipertowicz Weronika 2004
Wiśniewski S.
8
BTW Bydgoszcz
10185 Kwaśniewska Maja 2006
10948 Jóźwiak Martyna 2005
9
BTW Bydgoszcz
10127 Płóciennik Zuzanna 2005
10149 Dolska Emilia 2005
10
UKS Milenium Wrocław
9896 Morawska Oliwia 2005
10222 Osińska Wiktoria 2005
Gancarz E.
11
UKS Milenium Wrocław
10902 Wojtowicz Magdalena 2005
10556 Dębska Marcelina 2005
Gancarz E.
12
UKS Szóstka
10576 Bulińska Celina 2007
10622 Szczawińska Julia 2007
Pszczółkowski P.
13
WTW Włocławek
9359 Klasińska Weronika 2004
9360 Klasińska Wiktoria 2004
Gabryelewicz K.
14
LOTTO Bydgostia
10726 Olszewska Maria 2005
9682 Gil-Pilarska Marta 2005
Dziekoński R.
15
LOTTO Bydgostia
10730 Zawadzka Wiktoria 2005
10732 Oszczęda Julia 2005
Dziekoński R.
16
LOTTO Bydgostia
10728 Sikorska Daria 2005
10725 Kocieniewska Maja 2005
Dziekoński R.
17
AZS UMK Toruń
10171 Lewandowska Wiktoria 2005
9531 Dąbrowska Gabriela 2005
Robaszkiewicz A.
2 1xKJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Warszawa
9216 Krukowska Zofia 2004 Kamola B.
2
WTW Warszawa
9325 Facon Julia 2004 Renc A.
3
WTW Warszawa
10582 Dąbrowska Barbara 2005 Renc A.
4
Posnania RBW Poznań
9776 Nowak Wiktoria 2005 Abrahamczyk P.
5
Posnania RBW Poznań
10596 Sabur Selin 2005 Abrahamczyk P.
6
AZS UW Warszawa
9925 Borys Julia 2004 Borys R.
7
AZS UW Warszawa
10554 Grad Weronika 2004 Borys R.
8
AZS UW Warszawa
10315 Pawelec Inga 2005 Borys R.
9
Posnania RBW Poznań
9223 Woźniak Agata 2004 Abrahamczyk P.
10
Posnania RBW Poznań
9505 Stefaniak Gabriela 2005 Abrahamczyk P.
11
Posnania RBW Poznań
10433 Śmigielska Zofia 2004 Abrahamczyk P.
12
Posnania RBW Poznań
10312 Nosal Gabriela 2004 Abrahamczyk P.
13
Posnania RBW Poznań
9213 Handke Natalia 2004 Abrahamczyk P.
14
Polonia Poznań
9457 Kaczmarek Zuzanna 2004
15
Polonia Poznań
9122 Kalinowska Emilia 2004
16
Polonia Poznań
9458 Paluszak Marcelina 2004
17
KW 1904 Poznań
9964 Jakuszko Kinga 2005 Rewers M. Kalet S.
18
Wisła Grudziądz
10324 Klucznik Julia 2005 Błoch J. Zieliński Krzysztof K.
19
Wisła Grudziądz
10276 Zdrojewska Maja 2004 Błoch J. Zieliński Krzysztof K.
20
AZS AWF Kraków
10560 Malkowska Julia 2004 Wójcik - Pietruszka I.
21
AZS AWF Kraków
----- zawodnik bez licencji Wójcik - Pietruszka I.
22
AZS AWF Kraków
10559 Stępień Barbara 2005 Wójcik - Pietruszka I.
23
AZS AWF Kraków
10114 Szczęch Emilia 2005 Wójcik - Pietruszka I.
24
AZS AWF Kraków
11071 Widz Natalia 2005 Wójcik - Pietruszka I.
25
AZS Szczecin
9843 Kusiowska Kinga 2005 Kowalczyk R.
26
AZS Szczecin
9840 Taczek Maria 2004 Kowalczyk R.
27
AZS AWFiS Gdańsk
10376 Khlibenko Anna 2004 Pszczółkowski P.
28
AZS AWFiS Gdańsk
10617 Grygiel Roksana 2004 Pszczółkowski P.
29
AZS AWFiS Gdańsk
9202 Warachewicz Aleksandra 2004 Pszczółkowski P.
30
AZS AWFiS Gdańsk
10445 Szwonka Angelika 2004 Pszczółkowski P.
31
AZS UMK Toruń
9532 Stałęga Kinga 2005 Robaszkiewicz A.
32
AZS UMK Toruń
9935 Pawłowska Amelia 2005 Robaszkiewicz A.
33
BKW Bydgoszcz
9694 Smyk Martyna 2004 Danielska K.
34
BTW Bydgoszcz
9947 Gawrysiak Oliwia 2004
35
BTW Bydgoszcz
10136 Kotopka Agnieszka 2005
36
BTW Bydgoszcz
9677 Kowalewska Julia 2004
37
BTW Bydgoszcz
9683 Rodziewicz Olga 2004
38
BTW Bydgoszcz
10135 Plucińska Monika 2005
39
WIR Iława
9761 Sagan Aleksandra 2005 Pierczyński P.
40
Zawisza Bydgoszcz
9684 Bryk Sandra 2004 Naglewicz A.
41
MOS Ełk
9490 Żukowska Maria 2004
42
WTW Włocławek
9365 Gęsicka Julia 2004 Gabryelewicz K.
43
WTW Włocławek
10073 Zając Wiktoria 2004 Gabryelewicz K.
44
LOTTO Bydgostia
10479 Michalak Natalia 2004 Glaza P.
45
LOTTO Bydgostia
10532 Raczkowiak Zuzanna 2005 Glaza P.
46
LOTTO Bydgostia
10530 Paul Klaudia 2004 Glaza P.
47
LOTTO Bydgostia
10978 Stypczyńska Amelia 2005 Dziekoński R.
48
LOTTO Bydgostia
10722 Czerwińska Zuzanna 2005 Dziekoński R.
49
LOTTO Bydgostia
10727 Pater Lena 2005 Dziekoński R.
50
Drakkar Gdańsk
9094 Malicka Natasha 2004 Bełka - Siemion A.
3 1xKJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
WTW Warszawa
10263 Zawadzka Hanna 2006 Renc A.
2
UKS Milenium Wrocław
10552 Żyła Julia 2006 Gancarz E.
3
Posnania RBW Poznań
10309 Gąsiorowska Ewa 2006 Abrahamczyk P.
4
Posnania RBW Poznań
10095 Gawrysiak Joanna 2006 Abrahamczyk P.
5
Posnania RBW Poznań
10658 Trzmiel Anna 2006
6
Polonia Poznań
10659 Woźniak Lena 2006
7
Polonia Poznań
10657 Chrzanowska Maja 2006
8
AZS AWF Poznań
11061 Jabłońska Patrycja 2006 Kamola B.
9
AZS AWF Poznań
11060 Kamińska Antonina 2007 Kamola B.
10
KW 1904 Poznań
10874 Rewers Alicja 2007 Świętek M.
11
KW 1904 Poznań
10873 Mermela Aleksandra 2007 Świętek M.
12
AZS Szczecin
10719 Zięba Aleksandra 2006 Fiłka T.
13
AZS Wratislavia
10643 Papała Małgorzata 2006 Szymerowski W.
14
AZS Wratislavia
11033 Szwiec Iga 2006 Szymerowski W.
15
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10550 Bilińska Zofia 2007 Zastawa-Schodowska P.
16
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10233 Bilińska Hanna 2006 Zastawa-Schodowska P.
17
KTW Kalisz
10038 Bajerska Joanna 2006 Robaszkiewicz A.
18
AZS UMK Toruń
10420 Graczkowska Julia 2007 Robaszkiewicz A. Krymski R.
19
BTW Bydgoszcz
10947 Słaboszewska Milena 2006
20
BTW Bydgoszcz
10673 Potocka Martyna 2006
21
Drakkar Gdańsk
10128 Boczkowska Ada 2006 Bykowski T. Sobczak A.
22
Drakkar Gdańsk
10053 Syrytczyk Wiktoria 2006 Bykowski T. Sobczak A.
23
PTW Płock
10569 Nowakowska Kinga 2007 Sałkowski P.
24
UKS Milenium Wrocław
10553 Głód Barbara 2007 Gancarz E.
25
UKS Milenium Wrocław
11038 Bala Weronika 2007 Gancarz E.
26
Unia Tczew
10514 Zawitowska Otylia 2007 Grubich M.
27
Unia Tczew
10513 Lesińska Zuzanna 2007 Grubich M.
28
WIR Iława
10190 Ryś Bogumiła 2006 Pierczyński P.
29
LOTTO Bydgostia
10266 Gościńska Maria 2006 Naglewicz A.
30
PTW Płock
10716 Pietrzak Zofia 2006 Karolak J.
31
LOTTO Bydgostia
10329 Ćwiklińska Julia 2006 Dziekoński R.
4 2-MJ/MJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
WTW Warszawa
10293 Socha Bartłomiej 2005
9893 Sobieska Kacper 2005
Brodziak D.
2
Posnania RBW Poznań
9676 Borysewicz Jakub 2004
----- zawodnik bez licencji
Hoffmann M. Nieradka .
3
Posnania RBW Poznań
10285 Nowak Nikodem 2005
10016 Lewandowski Wojciech 2005
Nieradka .
4
KTW Kalisz
10043 Bora Damian 2004
9507 Senderacki Konrad 2004
Trzmiel M.
5
KTW Kalisz
9822 Bielak Mateusz 2005
10047 Kliber Bartosz 2005
Trzmiel M.
6
KTW Kalisz
10045 Kobyłka Cezary 2006
10564 Torbiarczyk Bartosz 2006
Trzmiel M.
7
AZS Szczecin
9841 Błonka Joachim 2005
10615 Marciocha Mikołaj 2005
Kowalczyk R.
8
AZS Wratislavia
10646 Binduga-Gajewski Stanisław 2006
10645 Binduga-Gajewski Franciszek 2006
Szymerowski W.
9
AZS UMK Toruń
10405 Wachnicki Arkadiusz 2004
9524 Kozłowski Mateusz 2004
Radkowski T.
10
AZS UMK Toruń
9523 Bajeński Cezary 2004
9529 Kardas Maksymilian 2004
Radkowski T.
11
AZS UMK Toruń
10188 Zapałowski Rayan 2005
9739 Wielgus Jakub 2005
Radkowski T.
12
BTW Bydgoszcz
9286 Marciniak Dominik 2004
9443 Tykwiński Paweł 2004
13
KW PEGAZ Wrocław
10891 Lofek Oskar 2005
10213 Pawłowski Kacper 2005
Gancarz P.
14
AZS AWFiS Gdańsk
9669 Guzy Hubert 2005
10058 Serafin Sylwester 2005
Petrykowski A.
15
AZS AWFiS Gdańsk
10061 Mruczkowski Hubert 2005
10058 Serafin Sylwester 2005
16
AZS AWFiS Gdańsk
10921 Gertchen Jan 2005
10920 Dobrzeniecki Filip 2005
17
Zawisza Bydgoszcz
10318 Fryczyński Bartosz 2005
10244 Matulewicz Remigiusz 2006
Naglewicz A.
18
LOTTO Bydgostia
10534 Szczepaniak Filip 2004
10599 Franczak Oliwier 2004
Glaza P.
19
LOTTO Bydgostia
10525 Bandura Kacper 2004
10601 Janik Paweł 2004
Glaza P.
20
LOTTO Bydgostia
10480 Patalas Mikołaj 2004
10477 Rybicki Tomasz 2004
Glaza P.
21
LOTTO Bydgostia
10739 Raszka Konrad 2005
10144 Czubak Oliwier 2005
Strychalski T.
22
LOTTO Bydgostia
10835 Raniszewski Marcin 2006
10832 Oelke Adrian 2005
Strychalski T.
23
LOTTO Bydgostia
10834 Korcz Piotr 2005
9868 Grzanka Igor 2005
Strychalski T.
24
LOTTO Bydgostia
10737 Olejnik Franciszek 2005
10833 Wenzelewski Daniel 2005
Strychalski T.
25
WTW Warszawa
10289 Szkup Antoni 2004
10154 Kot Mikołaj 2004
Kaliński K. Brodziak D.
5 1xMJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10018 Rodak Krzysztof 2005 Nieradka .
2
Posnania RBW Poznań
10378 Lamperski Kamil 2005 Nieradka .
3
Posnania RBW Poznań
9515 Wojciechowski Dominik 2005 Nieradka .
4
Posnania RBW Poznań
10017 Narożny Aleks 2006 Nieradka .
5
KW PEGAZ Wrocław
10212 Syposz Dominik 2006 Gancarz P.
6
Posnania RBW Poznań
10402 Siatka Maciej 2004 Hoffmann M.
7
Posnania RBW Poznań
9504 Suszka Jacek 2004 Hoffmann M.
8
Posnania RBW Poznań
9882 Kaczmarek Oliwier 2004 Hoffmann M.
9
Posnania RBW Poznań
9509 Czekanowicz Igor 2004 Hoffmann M.
10
Posnania RBW Poznań
9511 Pranke Michał 2004 Hoffmann M.
11
Polonia Poznań
9500 Dudek Maksym 2005
12
KW 1904 Poznań
9583 Hoffmann Grzegorz 2004 Rewers M.
13
AZS AWF Kraków
10115 Hervet Tristan 2005 Wójcik - Pietruszka I.
14
AZS AWF Kraków
10112 Wędzicha Dawid 2005 Wójcik - Pietruszka I.
15
AZS Szczecin
10097 Bagniak Piotr 2005 Kowalczyk R.
16
AZS Szczecin
9844 Kajtowski Mateusz 2005 Kowalczyk R.
17
AZS Wratislavia
10258 Rańda Michał 2004 Szymerowski W.
18
AZS Wratislavia
10442 Nakonieczny Wiktor 2004 Szymerowski W.
19
AZS Wratislavia
11034 Fałkowski Wiktor 2004 Szymerowski W.
20
AZS AWF Gorzów Wlkp.
9403 Niezborała Paweł 2004 Basta P.
21
AZS AWF Gorzów Wlkp.
9401 Małecki Szymon 2004 Basta P.
22
AZS AWFiS Gdańsk
10358 Majewski Jakub 2004 Petrykowski A.
23
AZS UMK Toruń
10174 Osiński Igor 2005 Radkowski T.
24
AZS UMK Toruń
10176 Weichhaus Martin 2005 Radkowski T.
25
BTW Bydgoszcz
10137 Suproniak Filip 2004
26
BTW Bydgoszcz
9689 Swobodziński Filip 2005
27
BTW Bydgoszcz
9444 Tykwiński Kacper 2005
28
Drakkar Gdańsk
9298 Gałęza Daniel 2004 Bykowski T. Sobczak A.
29
Drakkar Gdańsk
9191 Stankiewicz Szymon 2004 Bykowski T. Sobczak A.
30
MKS Dwójka Warszawa
10264 Magierowski Julian 2005 Suchocki J.
31
PTW Płock
10973 Żmuda Oskar 2005 Karolak J. Sałkowski P.
32
PTW Płock
9634 Kalinowski Jakub 2005 Karolak J. Sałkowski P.
33
WIR Iława
9314 Ryś Jakub 2004 Pierczyński P.
34
WIR Iława
9003 Jeżyński Mateusz 2004 Pierczyński P.
35
WIR Iława
10189 Bakirzyński Michał 2005 Pierczyński P.
36
Wisła Grudziądz
9427 Kałużny Tymon 2004 Zieliński Krzysztof K. Szarszewski P.
37
Wisła Grudziądz
9749 Brzostowski Mikołaj 2005 Zieliński Krzysztof K.
38
Wisła Grudziądz
11092 Chmura Kacper 2005 Zieliński Krzysztof K.
39
Wisła Grudziądz
10607 Kornacki Adrian 2004 Zieliński Krzysztof K.
40
Zawisza Bydgoszcz
9679 Mickiewicz Kacper 2004 Naglewicz A.
41
MOS Ełk
10707 Kacperski Maciej 2004
42
WTW Włocławek
9361 Śliwiński Piotr Jakub 2004
43
LOTTO Bydgostia
10736 Grochowski Mikołaj 2005 Dziekoński R.
44
LOTTO Bydgostia
10305 Miszczyk Artur 2005 Strychalski T.
6 1xMJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
WTW Warszawa
10290 Niemczyk Bartłomiej 2006 Brodziak D.
2
Posnania RBW Poznań
10650 Gutowski Bartłomiej 2006 Nieradka .
3
Polonia Poznań
9462 Kalinowski Wojciech 2006
4
Polonia Poznań
10216 Szubert Grzegorz 2006
5
KW 1904 Poznań
9985 Mikołajczak Paweł 2006 Świętek M.
6
KW 1904 Poznań
10685 Ratajak Franciszek 2007 Świętek M.
7
KW 1904 Poznań
11048 Zarzycki Piotr 2007 Świętek M.
8
KW 1904 Poznań
10684 Jakuszko Kacper 2007 Świętek M.
9
KTW Kalisz
10379 Wódka Kacper 2007 Trzmiel M.
10
AZS Szczecin
10098 Błach Wiktor 2006 Kowalczyk R.
11
AZS Wratislavia
10644 Malon Kajetan 2007 Szymerowski W.
12
AZS Wratislavia
11053 Tatarek Tobiasz 2007 Szymerowski W.
13
AZS Wratislavia
11035 Lubiszewski Jakub 2007 Szymerowski W.
14
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10228 Tarasiuk Hubert 2006 Zastawa-Schodowska P.
15
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10259 Obarzanek Adam 2006 Zastawa-Schodowska P.
16
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10546 Jakubczak Rafał 2007 Zastawa-Schodowska P.
17
CHTW Chełmża
10632 Zaporowicz Nikodem 2006 Bator M. Mattik M.
18
MKS Dwójka Warszawa
10589 Lorenc Jan 2006
19
Unia Tczew
10509 Grzesiński Miłosz 2007 Grubich M.
20
MOS Ełk
10193 Hyzopski Hubert 2006
21
UKS Puma Ostróda
10568 Korohoda Daniel 2006 Stępka A.
22
LOTTO Bydgostia
10700 Zieliński Adam 2006 Dziekoński R.
23
LOTTO Bydgostia
10307 Chabowski Kamil 2006 Czubak T. Lemańczyk L.
7 1xKJL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
BKW Bydgoszcz
9694 Smyk Martyna 2004 Danielska K.
8 2-MJL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
9 1xMJL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
UKS Puma Ostróda
10940 Nierzwicki Jakub Marcel 2005 Stępka A.
2
UKS Puma Ostróda
10567 Golubski Stanisław 2005 Stępka A.
10 2-KA/KB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Gorzów Wlkp.
8029 Lesner Zuzanna 1999
7231 Kaźmierczak Weronika 2000
Basta P.
2
AZS UMK Toruń
8284 Paszkowska Adrianna 2002
10034 Gałka Dominika 2002
Wiśniewski S.
3
AZS UMK Toruń
9264 Konarska Julia 2003
9262 Rękas Dominika 2003
Wiśniewski S.
4
AZS UMK Toruń
10661 Kościecha Wiktoria 2003
9425 Szachmytowska Olga 2003
Wiśniewski S.
5
BTW Bydgoszcz
9288 Szatkowska Emilia 2003
9292 Wnuk Olga 2003
6
AZS UMK Toruń
9009 Semrau Kornelia 2002
9575 Borzyszkowska Zofia 2002
Wiśniewski S.
11 1xKA/KB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Poznań Rowing Club
11118 Rzeznik Martyna 2003
2
WTW Warszawa
9399 Kozdrój Oliwia 2003 Renc A.
3
Posnania RBW Poznań
9079 Jęchorek Barbara 2001 Abrahamczyk M.
4
Posnania RBW Poznań
7747 Delimat Cyntia 2001 Abrahamczyk M.
5
Posnania RBW Poznań
8304 Sobocińska Jessika 2001 Abrahamczyk M.
6
KTW Kalisz
9042 Janiak Ewelina 2001
7
LOTTO Bydgostia
8712 Ludwiczak Weronika 2002
8
AZS Szczecin
9089 Kukier Julia 2003 Błoch J. Król R.
9
UKS Ateny Wałcz
8322 Sulik Julia 2003 Błoch J.
10
AZS Szczecin
9794 Duda Katarzyna 2000 Kula P.
11
AZS AWF Warszawa
6632 Pośnik Weronika 1997 Skwarski A. Szumowski K.
12
AZS AWF Gorzów Wlkp.
8486 Jankowska Martyna 2002 Basta P.
13
BKW Bydgoszcz
9385 Różańska Aleksandra 2003 Danielska K.
14
BKW Bydgoszcz
7906 Baranowska Dominika 2001 Plewiński M.
15
BTW Bydgoszcz
7921 Streng Barbara 2000
16
BTW Bydgoszcz
8911 Jekel Inga 2001
17
Gopło Kruszwica
8384 Domalska Patrycja 2001 Naskręcki K.
18
Gopło Kruszwica
9494 Domalska Dominika 2003 Naskręcki K.
19
AZS AWF Kraków
10821 Jodłowska Zuzanna 2003 Myszka M.
20
LOTTO Bydgostia
6757 Gałek Izabela 1998 Nowakowski W.
21
LOTTO Bydgostia
7275 Pankratiew Klaudia 1999 Nowakowski W.
22
LOTTO Bydgostia
9033 Chrzanowska Paulina 2000 Nowakowski W.
23
LOTTO Bydgostia
8478 Strybel Małgorzata 2000 Nowakowski W.
24
LOTTO Bydgostia
9549 Szczerba Zuzanna 2001 Nowakowski W.
25
LOTTO Bydgostia
9550 Wasela Paulina 2001 Nowakowski W.
12 2-MA/MB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
8088 Kaczmarek Jerzy 2001
7854 Józefowicz Damian 2000
Kurek M.
2
Posnania RBW Poznań
8027 Glonek Dominik 2001
8026 Januszewski Mikołaj 2000
Kurek M.
3
Posnania RBW Poznań
8299 Wojtalak Patryk 2001
7153 Jackowiak Emilian 2000
Kurek M.
4
Posnania RBW Poznań
9203 Tomiak Szymon 2002
----- zawodnik bez licencji
Kurek M. Rychlicki M.
5
AZS Szczecin
7386 Gągalski Sebastian 1999
8953 Nowakowski Jakub 2003
Kula P. Król R.
6
AZS Wratislavia
9852 Skica Maksymilian 2003
2246 Szymerowski Jakub 1991
Szymerowski J.
7
AZS Wratislavia
9849 Pisarski Dominik 2003
9848 Kowaliński Szymon 2003
Szymerowski J.
8
AZS UMK Toruń
10237 Kruszkowski Kacper 2003
9259 Groszewski Michał 2003
Kruszkowski S. Szumański M.
9
AZS UMK Toruń
8288 Pawlak Mateusz 2001
9265 Zyblewski Dominik 2003
Kruszkowski S. Szumański M.
10
AZS UMK Toruń
6918 Krause Karol 1998
6926 Wąsicki Dariusz 1998
Szumański M.
11
AZS UMK Toruń
Posnania RBW Poznań
8274 Streich Oskar 2001
8034 Wanat Przemysław 2000
Szumański M. Kamola B.
12
AZS Szczecin
Posnania RBW Poznań
5919 Posyłajka Łukasz 1996
3496 Szpakowski Michał 1989
Kula P. Naglewicz A.
13
Wisła Grudziądz
LOTTO Bydgostia
4991 Wilangowski Mateusz Mateusz 1991
44 Burda Mikołaj 1982
Drażdżewski M. Zieliński Krzysztof K.
14
LOTTO Bydgostia
9134 Lewicki Tomasz 2003
9096 Sobecki Fryderyk 2003
Bełka - Siemion A.
15
LOTTO Bydgostia
10002 Witkowski Michał 2002
7282 Dziewieczyński Piotr 1999
Drażdżewski M. Bernatajtys D.
16
BTW Bydgoszcz
LOTTO Bydgostia
10169 Sopoński Bartłomiej 2002
9560 Karwecki Jakub 2001
Drażdżewski M. Bernatajtys D. Ormiński T.
17
LOTTO Bydgostia
9661 Stefaniak Jakub 2001
9091 Kierzek Krystian 2003
Drażdżewski M. Bernatajtys D.
13 1xMA/MB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
8706 Litka Cezary 2002 Kamola B.
2
AZS AWF Poznań
9626 Jędrzejczak Filip 2003 Kamola B.
3
AZS AWF Poznań
10593 Zapart Franciszek 2003 Kamola B.
4
KW 1904 Poznań
3739 Wicenciak Adam 1989 Rewers M.
5
KW 1904 Poznań
8816 Woźniak Jakub 2003 Rewers M.
6
Posnania RBW Poznań
7312 Kasparek Krzysztof 2000 Kurek M.
7
AZS Szczecin
9321 Usnarski Paweł 2003 Król R.
8
AZS Szczecin
10635 Sobański Jakub 2003 Król R.
9
AZS AWF Warszawa
5085 Woźniak Adam 1992 Skwarski A. Szumowski K.
10
AZS AWFiS Gdańsk
8305 Bartkowski Bartosz 2001 Rychlicki M.
11
AZS AWFiS Gdańsk
9053 Sobczak Jacek 2003 Rychlicki M.
12
BTW Bydgoszcz
10163 Grugel Kacper 2002
13
Posnania RBW Poznań
10167 Mikulski Filip 2001
14
Posnania RBW Poznań
9284 Jaroć Bartłomiej 2003
15
Drakkar Gdańsk
8497 Kulka Mikołaj 2003 Bykowski T. Sobczak A.
16
Drakkar Gdańsk
9062 Bujnowski Adam 2002 Bykowski T. Sobczak A.
17
AZS AWF Warszawa
8935 Skarżyński Gustaw 2002
18
PTW Płock
8210 Łęgowik Mateusz 2001 Zalewski B.
19
MOS Ełk
9005 Chrościelewski Dawid 2003
20
AZS AWF Kraków
9168 Chłopicki Michał 2003 Myszka M.
21
WTW Włocławek
8986 Sadokierski Patryk 2003 Gabryelewicz K.
22
TWDW Warszawa
10352 Szajewski Radosław 1995
23
LOTTO Bydgostia
10529 Nalazek Sebastian 2003 Glaza P.
24
LOTTO Bydgostia
8564 Szewczyk Kajetan 2002 Drażdżewski M. Bernatajtys D.
25
LOTTO Bydgostia
10010 Szczesik Aleksy 2002 Drażdżewski M. Bernatajtys D.
26
LOTTO Bydgostia
6768 Krzewiński Radosław 1998 Drażdżewski M. Bernatajtys D.
27
WTW Warszawa
8966 Domański Konrad 2002 Kaliński K.
14 1xKL/KBL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
WTW Warszawa
8949 Ożarowska Urszula Maria 2002 Renc A.
2
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7075 Koroś Hanna 1999 Basta P.
3
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7493 Rojek Aleksandra 2000 Basta P.
4
AZS AWFiS Gdańsk
7944 Andrzejewska Aleksandra 2001 Rychlicki M.
5
AZS AWFiS Gdańsk
9373 Pluta Marta 2002 Rychlicki M.
6
Posnania RBW Poznań
9066 Ścibior Wiktoria 2003 Bator M. Mattik M.
7
WIR Iława
8999 Józefowicz Paulina 2003 Pierczyński P.
8
KW PEGAZ Wrocław
9006 Krystochowicz Adrianna 2002
9
AZS AWF Kraków
9163 Klimkowicz Natalia 2003 Myszka M.
10
AZS AWF Kraków
9177 Migdał Zuzanna 2003 Myszka M.
11
AZS AWF Kraków
4881 Wełna Katarzyna 1994 Leśniak A.
15 2-ML/MBL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
16 1xML/MBL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7498 Byczek Jakub 2000 Kula P.
2
AZS AWF Warszawa
10373 Sawicki Łukasz 1986 Skwarski A. Szumowski K.
3
AZS AWFiS Gdańsk
7796 Aleksandrowicz Jan 2000 Rychlicki M.
4
AZS UMK Toruń
7332 Januszewski Michał 1999 Szumański M.
5