Otwarte Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego
2021-10-03 | 2021-10-03
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.


AZS UMK Toruń

1StreichOskar2001,8274

AZS AWFiS Gdańsk

1TomiakSzymon2002,9203

AZS AWF Poznań

1JabłońskaPatrycja2006,11061
2KamińskaAntonina2007,11060

KTW Kalisz

1ArmanowskaEmilia2007,10631
2BielakMateusz2005,9822
3BinekCezary2007,10381
4BoraDamian2004,10043
5GraczykowskaDaria2004,9792
6IndraszczykFilip2007,10563
7JasińskiMaciej2003,9438
8KliberBartosz2005,10047
9KobyłkaCezary2006,10045
10KornackiAdam2004,10180
11PrzybyłAdam2003,10565
12SenderackiKonrad2004,9507
13TorbiarczykBartosz2006,10564
14WawrzyniakBartosz2003,9645
15WojnowskaDaria2007,10627
16WódkaKacper2007,10379

Polonia Poznań

1ChrzanowskaMaja2006,10657
2DudekMaksym2005,9500
3FalgierJulia2008,11121
4IwanówMartyna2008,11119
5KaczmarekZuzanna2004,9457
6KalinowskaEmilia2004,9122
7KalinowskiWojciech2006,9462
8PaluszakMarcelina2004,9458
9PrzybylskiJacek2003,9972
10SzubertGrzegorz2006,10216
11TrzmielAnna2006,10658
12WoźniakLena2006,10659
13ZwolińskiWojciech2003,9519
14ŚliwaSergiusz2005,9154

Posnania RBW Poznań

1BorysewiczJakub2004,9676
2ChrobocińskaMagdalena2008,10885
3CieślaZofia 2007,10871
4CuperekAmelia2007,10754
5DelimatCyntia2001,7747
6FrykowskaLena2008,10758
7FrąckowiakJakub2000,7827
8GlonekDominik2001,8027
9GrygielMaria2007,10755
10GutowskiBartłomiej2006,10650
11GąsiorowskaEwa2006,10309
12HandkeNatalia2004,9213
13HauAleksandra2004,9414
14JackowiakEmilian2000,7153
15JanuszewskiAdam2002,8791
16JanuszewskiMikołaj2000,8026
17JarockiWiktor2006,10304
18JaworskiIgor2007,10863
19Jurkowski Igor2005,9960
20JęchorekBarbara2001,9079
21KaczmarekOliwier2004,9882
22KaraszewskaAmelia2005,9774
23KasprzakLena2007,10756
24Kozłowska Zofia2005,9508
25LamperskiKamil2005,10378
26LewandowskiWojciech2005,10016
27MykhailiukOleksandr2008,10867
28NamyślakAntoni 2007,10869
29NarożnyAleks2006,10017
30NolberczakDaria2004,9363
31NosalGabriela2004,10312
32NowakWiktoria2005,9776
33Nowak Nikodem2005,10285
34PrankeMichał2004,9511
35RatajczakMaksymilian2002,8534
36RatusznaZuzanna2007,11112
37RodakKrzysztof2005,10018
38SaburSelin2005,10596
39SiatkaMaciej2004,10402
40SobocińskaJessika2001,8304
41StęchlickiJakub2008,10862
42SuszkaJacek2004,9504
43SzwarcWojciech1999,7333
44WojciechowskiDominik2005,9515
45WojciechowskiMateusz 2007,10545
46WojtalakPatryk2001,8299
47WoźniakAgata2004,9223
48YemelianovPlaton2007,10865
49ZandeckaNatalia2001,7549
50ZwierciadłowskaJulia2004,9514
51ŚmigielskaZofia2004,10433

Poznań Rowing Club

1RzeznikMartyna2003,11118

Tryton Poznań

1WróblewskiFilip2000,7680

KW 1904 Poznań

1BartłomiejczakKacper2001,8453
2GrabowskiDawid1989,10806
3GrześkowiakEmily2008,11046
4GuszczakArkadiusz2006,11010
5JakuszkoKacper2007,10684
6JakuszkoKinga2005,9964
7KmiecikRadosław2003,8815
8Lisek Tomasz2002,8764
9MermelaAdrianna2003,9117
10MermelaAleksandra2007,10873
11PowelJan 2006,11009
12RatajakFranciszek2007,10685
13RewersAlicja2007,10874
14SzeszułaMagdalena2004,9124
15SzymańskiPaweł2005,10875
16SzymoniakWiktoria2007,11045
17ZarzyckiPiotr2007,11048

Niezrzeszony

1WendrowiczBogusław1943,6146

UKS Dwójka Kórnik

1SolarskaAnna2008,10918