Otwarte Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego
2021-10-03 | 2021-10-03
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.


1 1xKJ/KJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Poznań Rowing Club
11118 Rzeznik Martyna 2003
2
Posnania RBW Poznań
9363 Nolberczak Daria 2004 Abrahamczyk P.
3
Posnania RBW Poznań
9514 Zwierciadłowska Julia 2004 Abrahamczyk P.
4
Posnania RBW Poznań
9414 Hau Aleksandra 2004 Abrahamczyk P.
5
Posnania RBW Poznań
9223 Woźniak Agata 2004 Abrahamczyk P.
6
Posnania RBW Poznań
10596 Sabur Selin 2005 Abrahamczyk P.
7
Posnania RBW Poznań
10433 Śmigielska Zofia 2004 Abrahamczyk P.
8
Polonia Poznań
9122 Kalinowska Emilia 2004
9
Polonia Poznań
9457 Kaczmarek Zuzanna 2004
10
AZS AWF Poznań
11061 Jabłońska Patrycja 2006
11
KTW Kalisz
9792 Graczykowska Daria 2004
12
KW 1904 Poznań
9124 Szeszuła Magdalena 2004 Rewers M. Kalet S.
13
KW 1904 Poznań
9117 Mermela Adrianna 2003 Rewers M. Kalet S.
14
KW 1904 Poznań
9964 Jakuszko Kinga 2005 Rewers M. Kalet S.
15
UKS Dwójka Kórnik
10918 Solarska Anna 2008 Abrahamczyk P.
2 2-KJ/KJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
3 2xMJ/MJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10650 Gutowski Bartłomiej 2006
10304 Jarocki Wiktor 2006
Nieradka .
2
Polonia Poznań
9500 Dudek Maksym 2005
9462 Kalinowski Wojciech 2006
3
Polonia Poznań
9972 Przybylski Jacek 2003
9519 Zwoliński Wojciech 2003
4
KW 1904 Poznań
11010 Guszczak Arkadiusz 2006
10875 Szymański Paweł 2005
Świętek M.
5
KW 1904 Poznań
8815 Kmiecik Radosław 2003
11009 Powel Jan 2006
Rewers M. Świętek M.
6
KTW Kalisz
9645 Wawrzyniak Bartosz 2003
10180 Kornacki Adam 2004
Trzmiel M.
4 4-MJ/MJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KTW Kalisz
10565 Przybył Adam 2003
9438 Jasiński Maciej 2003
10043 Bora Damian 2004
9507 Senderacki Konrad 2004
Trzmiel M.
2
KTW Kalisz
10564 Torbiarczyk Bartosz 2006
10045 Kobyłka Cezary 2006
9822 Bielak Mateusz 2005
10047 Kliber Bartosz 2005
Trzmiel M.
5 2xDZ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
2
Posnania RBW Poznań
10758 Frykowska Lena 2008
10754 Cuperek Amelia 2007
Kaczmarek M.
3
Posnania RBW Poznań
10756 Kasprzak Lena 2007
10755 Grygiel Maria 2007
Kaczmarek M.
4
KTW Kalisz
10627 Wojnowska Daria 2007
10631 Armanowska Emilia 2007
5
KW 1904 Poznań
10874 Rewers Alicja 2007
10873 Mermela Aleksandra 2007
Świętek M.
6
KW 1904 Poznań
11045 Szymoniak Wiktoria 2007
11046 Grześkowiak Emily 2008
Świętek M.
6 4x+DZ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
7 1xCH
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KTW Kalisz
10379 Wódka Kacper 2007 Trzmiel M.
2
KW 1904 Poznań
10684 Jakuszko Kacper 2007 Świętek M.
3
KW 1904 Poznań
10685 Ratajak Franciszek 2007 Świętek M.
4
KW 1904 Poznań
11048 Zarzycki Piotr 2007 Świętek M.
5
KTW Kalisz
10563 Indraszczyk Filip 2007 Trzmiel M.
6
KTW Kalisz
10381 Binek Cezary 2007 Trzmiel M.
8 4x-CH
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10867 Mykhailiuk Oleksandr 2008
10869 Namyślak Antoni 2007
10865 Yemelianov Platon 2007
10545 Wojciechowski Mateusz 2007
Nieradka .
9 2xKA/KB/KL/KBL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
10 1xMM/MW
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Niezrzeszony
6146 Wendrowicz Bogusław 1943
2
----- zawodnik bez licencji
3
----- zawodnik bez licencji
11 1xMA/MB/ML/MBL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Tryton Poznań
7680 Wróblewski Filip 2000 Filipek A.
2
KW 1904 Poznań
10806 Grabowski Dawid 1989 Rewers M.
3
KW 1904 Poznań
8764 Lisek Tomasz 2002 Rewers M.
4
KW 1904 Poznań
8453 Bartłomiejczak Kacper 2001 Rewers M.
12 4x-KJ/KJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
9414 Hau Aleksandra 2004
9223 Woźniak Agata 2004
9213 Handke Natalia 2004
10312 Nosal Gabriela 2004
Abrahamczyk P.
2
Posnania RBW Poznań
10309 Gąsiorowska Ewa 2006
9776 Nowak Wiktoria 2005
9508 Kozłowska Zofia 2005
9774 Karaszewska Amelia 2005
Abrahamczyk P.
3
Polonia Poznań
10658 Trzmiel Anna 2006
10657 Chrzanowska Maja 2006
10659 Woźniak Lena 2006
9458 Paluszak Marcelina 2004
13 2-KA/KB/KL/KBL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
14 1xMJ/MJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10402 Siatka Maciej 2004 Hoffmann M.
2
Posnania RBW Poznań
10017 Narożny Aleks 2006 Nieradka .
3
Posnania RBW Poznań
10018 Rodak Krzysztof 2005 Nieradka .
4
Posnania RBW Poznań
10378 Lamperski Kamil 2005 Nieradka .
5
Posnania RBW Poznań
9515 Wojciechowski Dominik 2005 Nieradka .
6
Polonia Poznań
9500 Dudek Maksym 2005
7
Polonia Poznań
9154 Śliwa Sergiusz 2005
8
Polonia Poznań
9462 Kalinowski Wojciech 2006
9
Polonia Poznań
10216 Szubert Grzegorz 2006
10
KW 1904 Poznań
11009 Powel Jan 2006 Świętek M.
11
KW 1904 Poznań
8815 Kmiecik Radosław 2003 Rewers M.
12
Posnania RBW Poznań
9504 Suszka Jacek 2004 Hoffmann M.
13
Posnania RBW Poznań
9511 Pranke Michał 2004 Hoffmann M.
14
Posnania RBW Poznań
9882 Kaczmarek Oliwier 2004 Hoffmann M.
15 2-MJ/MJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
9676 Borysewicz Jakub 2004
9960 Jurkowski Igor 2005
Hoffmann M. Nieradka .
2
Posnania RBW Poznań
10016 Lewandowski Wojciech 2005
10285 Nowak Nikodem 2005
Nieradka .
3
KTW Kalisz
10564 Torbiarczyk Bartosz 2006
10045 Kobyłka Cezary 2006
Trzmiel M.
4
KTW Kalisz
9822 Bielak Mateusz 2005
10047 Kliber Bartosz 2005
Trzmiel M.
16 4-KJ/KJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
17 2xMM/MW
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Niezrzeszony
----- zawodnik bez licencji
6146 Wendrowicz Bogusław 1943
2
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
3
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
4
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
5
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
18 1xDZ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10885 Chrobocińska Magdalena 2008 Kaczmarek M.
2
Posnania RBW Poznań
11112 Ratuszna Zuzanna 2007 Kaczmarek M.
3
Posnania RBW Poznań
10871 Cieśla Zofia 2007 Kaczmarek M.
4
AZS AWF Poznań
11060 Kamińska Antonina 2007
5
KTW Kalisz
10627 Wojnowska Daria 2007 Gralak M.
6
UKS Dwójka Kórnik
10918 Solarska Anna 2008 Abrahamczyk P.
19 4x-DZ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Polonia Poznań
11121 Falgier Julia 2008
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
11119 Iwanów Martyna 2008
2
Posnania RBW Poznań
10754 Cuperek Amelia 2007
10755 Grygiel Maria 2007
10758 Frykowska Lena 2008
10756 Kasprzak Lena 2007
Kaczmarek M.
3
KW 1904 Poznań
10874 Rewers Alicja 2007
11045 Szymoniak Wiktoria 2007
11046 Grześkowiak Emily 2008
10873 Mermela Aleksandra 2007
Świętek M.
20 2xCH
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10869 Namyślak Antoni 2007
10545 Wojciechowski Mateusz 2007
Nieradka .
2
Posnania RBW Poznań
10865 Yemelianov Platon 2007
10867 Mykhailiuk Oleksandr 2008
Nieradka .
3
Posnania RBW Poznań
10863 Jaworski Igor 2007
10862 Stęchlicki Jakub 2008
Nieradka .
4
KW 1904 Poznań
10684 Jakuszko Kacper 2007
11048 Zarzycki Piotr 2007
Świętek M.
5
KTW Kalisz
10381 Binek Cezary 2007
10563 Indraszczyk Filip 2007
Trzmiel M.
21 4x+CH
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
22 2xMA/MB/ML/MBL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
23 1xKA/KB/KL/KBL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
7747 Delimat Cyntia 2001 Abrahamczyk M.
2
Posnania RBW Poznań
7549 Zandecka Natalia 2001 Abrahamczyk M.
3
Posnania RBW Poznań
9079 Jęchorek Barbara 2001 Abrahamczyk M.
4
Posnania RBW Poznań
8304 Sobocińska Jessika 2001 Abrahamczyk M.
24 2-MA/MB/ML/MBL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS UMK Toruń
Posnania RBW Poznań
8274 Streich Oskar 2001
7333 Szwarc Wojciech 1999
Szumański M. Kurek M.
2
Posnania RBW Poznań
AZS AWFiS Gdańsk
7827 Frąckowiak Jakub 2000
9203 Tomiak Szymon 2002
Kurek M.
3
Posnania RBW Poznań
8299 Wojtalak Patryk 2001
7153 Jackowiak Emil 2000
Kurek M.
4
Posnania RBW Poznań
8027 Glonek Dominik 2001
8026 Januszewski Mikołaj 2000
Kurek M.
5
Posnania RBW Poznań
8534 Ratajczak Maksymilian 2002
8791 Januszewski Adam 2002
Kurek M.
25 2xKJ/KJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10596 Sabur Selin 2005
10309 Gąsiorowska Ewa 2006
Abrahamczyk P.
2
Posnania RBW Poznań
10312 Nosal Gabriela 2004
9213 Handke Natalia 2004
Abrahamczyk P.
3
Posnania RBW Poznań
9363 Nolberczak Daria 2004
10433 Śmigielska Zofia 2004
Abrahamczyk P.
4
Posnania RBW Poznań
9514 Zwierciadłowska Julia 2004
9774 Karaszewska Amelia 2005
Abrahamczyk P.
5
Posnania RBW Poznań
9508 Kozłowska Zofia 2005
9776 Nowak Wiktoria 2005
Abrahamczyk P.
6
Polonia Poznań
10659 Woźniak Lena 2006
10657 Chrzanowska Maja 2006
7
Polonia Poznań
9457 Kaczmarek Zuzanna 2004
9122 Kalinowska Emilia 2004
8
Polonia Poznań
9458 Paluszak Marcelina 2004
10658 Trzmiel Anna 2006
9
AZS AWF Poznań
11061 Jabłońska Patrycja 2006
11060 Kamińska Antonina 2007
10
KW 1904 Poznań
9124 Szeszuła Magdalena 2004
9964 Jakuszko Kinga 2005
Rewers M. Kalet S.
26 4x-MJ/MJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Polonia Poznań
9519 Zwoliński Wojciech 2003
9972 Przybylski Jacek 2003
9462 Kalinowski Wojciech 2006
9154 Śliwa Sergiusz 2005
2
KTW Kalisz
10565 Przybył Adam 2003
9438 Jasiński Maciej 2003
10043 Bora Damian 2004
9507 Senderacki Konrad 2004
Trzmiel M.
3
KTW Kalisz
9645 Wawrzyniak Bartosz 2003
10180 Kornacki Adam 2004
10564 Torbiarczyk Bartosz 2006
10379 Wódka Kacper 2007
Trzmiel M.