ENEA Młodzieżowe Mistrzostwa Polski /MP Młodzików
2021-07-31 | 2021-08-01
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.


AZS UMK Toruń

1ChełkowskiMarcel2002,10120
2CylkaAmelia2008,10761
3FigurskaRozalia2008,10759
4GałkaDominika2002,10034
5GraczkowskaJulia2007,10420
6JaneczekJoanna2000,8531
7JanuszewskiMichał1999,7332
8Jasińska Sandra2000,8020
9KopczyńskiWojciech2008,10763
10KrólikiewiczZuzanna 2008,10936
11MirowskiKacper2007,10746
12PaszkowskaAdrianna2002,8284
13PawlakMateusz2001,8288
14PietrzakZiemowit2007,10748
15PodlaszewskaAleksandra2008,10760
16PolańskiKacper2002,10121
17SkurzyńskiTomasz2002,8888
18StreichOskar2001,8274
19TymułaKacper2007,10419
20WeiwerJulia2002,8892
21ZapałowskiAlan2008,10764

AZS AWFiS Gdańsk

1AleksandrowiczJan2000,7796
2AndrzejewskaAleksandra2001,7944
3BartkowskiBartosz2001,8305
4DemczukAleksandra2000,7852
5GorkaAdrian2000,7565
6PawlakIzabela2000,8047
7PlutaMarta2002,9373
8PotrzuskaAnna2001,8155
9TomiakSzymon2002,9203

AZS AWF Gorzów Wlkp.

1BilińskaZofia2007,10550
2BubieńHanna2007,10549
3BubieńTymoteusz2001,7985
4HryncewiczOliwia2008,10981
5JakubczakRafał2007,10546
6JankowskaMartyna2002,8486
7KaźmierczakWeronika2000,7231
8KorośHanna1999,7075
9KożanJakub2002,8975
10KropaPatryk1999,7074
11KusińskaKatarzyna2007,10508
12KuszDaniel2007,10547
13LankamerRozalia2008,10982
14LesnerZuzanna1999,8029
15LisekUrszula2007,10689
16OstapiukLaura2007,10548
17RojekAleksandra2000,7493
18ŁodziatoKarina2008,10983

AZS AWF Kraków

1BrzozowskaMaria2000,8702
2DworakMaciej2008,10899
3KaźmierczakJan2008,10856
4KoboskoMarek1999,10351
5KowalskaWiktoria2001,8132
6KozieńKrzysztof2002,9394
7PająkSandra2001,7624
8Radomiński-LasekAntoni2001,9688
9Rostworowski Stefan 2002,10253
10WiśniewskaMaja2001,9735
11WodolskiOskar2007,11069
12WrzesieńIwo2007,10872
13WszołekSzymon2007,10624

AZS AWF Poznań

1JagodzińskiKrzysztof2001,8605
2KamińskaAntonina2007,11060
3KuleckiMichał1999,8039
4LitkaCezary2002,8706
5WanatPrzemysław2000,8034
6WojtyśKrzysztof Jan2000,8387

AZS Szczecin

1BortkiewiczOliver2007,10541
2ByczekJakub2000,7498
3CzernichowskiPiotr2007,11050
4DudaKatarzyna2000,9794
5FilinowiczPiotr2007,10912
6GrodeckaKlara2002,10219
7GągalskiSebastian1999,7386
8HaładudaKacper2002,10826
9KasprzykMaciej2001,7860
10KrólFabian2007,10720
11KukierJan2007,10551
12KulaWiktoria2001,7848
13MaruszczakMaciej1999,10822
14ModrzejewskaKinga2008,10825
15NogajRadosław1999,7388
16PiaseckiŁukasz2000,7861
17PrusikKinga2000,8794
18StaszakMichał2002,8448
19SzyszłoOliwier2008,11059
20WoźnyMarcel2007,10539

AZS Wratislavia

1KapuśniakAntonina2008,11032
2LubiszewskiJakub2007,11035
3MalonKajetan2007,10644
4PastuszkaAleksandra2008,10888
5TatarekTobiasz2007,11053

BKW Bydgoszcz

1BaranowskaDominika2001,7906
2BroniszewskaOliwia2001,8265
3CzubekAleksandra1999,7177
4DojczmanAnna1999,7183
5KaczmarekAleksandra1999,7184
6NowakWiktoria1999,7182
7PachuraNicole2001,7902
8WalczyńskaWeronika2001,7908
9WieczorkowskaKarolina1999,7185

BTW Bydgoszcz

1ChalińskiAdam2001,9800
2CzyżewskiAdam2008,11005
3GrugelKacper2002,10163
4HabelMarcel2007,10690
5HarsimowiczOlimpia2007,10679
6JasiulewiczMiłosz2002,10164
7JekelInga2001,8911
8KulczykAntoni2007,10946
9LatosWiktoria2007,10692
10MarysiakNikodem2002,10166
11MikulskiFilip2001,10167
12OlendrowiczDamian2002,10649
13PawełczakKatarzyna1999,7405
14SadowskaMarta2007,10681
15SopońskiBartłomiej2002,10169
16SosokalKarolina2007,10523
17StrengBarbara2000,7921
18SzczurekOliwia2001,7782
19TomsaDominika2007,10674
20TwarowskiKamil2002,8817
21ZiomkowskiDamian2007,11004

Drakkar Gdańsk

1BujnowskiAdam2002,9062
2KrzemińskaIga2002,8503
3MokrzyńskiJan2007,10543
4Razik Dominika2002,8777
5StaniszewskiMaksymilian2002,10544
6UlejczykMiłosz2007,10714

Gopło Kruszwica

1BujakMichał2008,10967
2DerezińskiKacper2007,10481
3FabiańskaAleksandra2007,10482
4KościołowskiJakub2008,10933
5MocekBartosz2008,10904
6MocekOliwia2008,10905
7SobierajAntoni2008,10483
8SzelmickiRafał2007,10484

Gedania Gdańsk

1SzumigajMarcin2007,11030
2TarłowskiAntoni2007,11031

KTW Kalisz

1BinekCezary2007,10381
2IndraszczykFilip2007,10563
3JaniakEwelina2001,9042
4LudwiczakWeronika2002,8712
5MamońskaWiktoria2008,11080
6WojnowskaDaria2007,10627
7WódkaKacper2007,10379

LOTTO Bydgostia

1BentlejewskaAgata2002,8543
2BielaszewskiJakub2008,10908
3BorzyszkowskaZofia2002,9575
4BłaszczykMonika2002,9538
5ChojnickaPatrycja2002,8545
6ChrzanowskaPaulina2000,9033
7ChróśniakPatrycja2003,10633
8DziewieczyńskiPiotr1999,7282
9FrontczakMikołaj2001,9556
10Frącz- ZakrzewskiDawid2001,7970
11GaikovaAnhelina2008,10930
12GajewskiIgor2008,10975
13GnapIgor2007,10990
14GrzankaZuzanna2008,10985
15KaniaOliwia2000,9031
16KarweckiJakub2001,9560
17KostrzewaBartosz2001,9563
18PaduchPaweł1999,8585
19PankratiewKlaudia1999,7275
20PetriOlivia2007,11054
21PrzybyłZuzanna2008,10931
22SemrauJulian2008,10986
23SemrauKornelia2002,9009
24SiewaszewiczAdam2000,7832
25SobeckaNicole2002,10008
26StefaniakJakub2001,9661
27StejukJan2007,10653
28StrybelMałgorzata2000,8478
29SzczerbaZuzanna2001,9549
30SzczesikAleksy2002,10010
31SzewczykKajetan2002,8564
32UniszkiewiczNatalia2008,11000
33WaselaPaulina2001,9550
34WionczekSzymon2001,9574
35WitkowskiMichał2002,10002
36ZalewskiArtur2000,7831
37ZielińskiWiktor2000,7824
38ŻydowiecPaulina2000,8989

MOS Ełk

1KrystochowiczAdrianna2002,9006

KW PEGAZ Wrocław

1GacekAntoni2008,10895
2JasińskaZuzanna2000,7959
3Sikora Aleksander2008,10894
4StrakhovAnton2007,10926
5TarnowskiArkadiusz 2008,10893
6Zalega Bartłomiej1999,7952

Posnania RBW Poznań

1BłażejakGabriela2001,8800
2ChrobocińskaMagdalena2008,10885
3CieślaZofia 2007,10871
4CuperekAmelia2007,10754
5DelimatCyntia2001,7747
6FrykowskaLena2008,10758
7FrąckowiakJakub2000,7827
8GlonekDominik2001,8027
9GrygielMaria2007,10755
10JackowiakEmilian2000,7153
11JanuszewskiAdam2002,8791
12JanuszewskiMikołaj2000,8026
13JózefowiczDamian2000,7854
14JęchorekBarbara2001,9079
15KaczmarekJerzy2001,8088
16KalinowskaWiktoria2002,8922
17KasparekKrzysztof2000,7312
18KasprzakLena2007,10756
19KliberBorys2001,7638
20KościukJulian2001,8087
21MykhailiukOleksandr2008,10867
22NamyślakAntoni 2007,10869
23PlucińskiJakub2000,7640
24PrankeNatalia 2008,10886
25RatajczakMaksymilian2002,8534
26RatusznaZuzanna2007,11112
27SobocińskaJessika2001,8304
28SzwarcWojciech1999,7333
29WasielaJulia2001,7165
30WojciechowskiMateusz 2007,10545
31WojtalakPatryk2001,8299
32YemelianovPlaton2007,10865
33ZandeckaNatalia2001,7549

PTW Płock

1DomeradzkiJan2000,7761
2DrużyńskiRoman Leon2002,8725
3DziwotaWiktoria Zofia2001,8195
4KaszanekSebastian2001,9629
5KołodziejskaAleksandra2000,8802
6KołodziejskiJakub2001,9632
7KrusiewiczKamil2000,7751
8MaciaszekAleksandra2008,10974
9NowakowskaKinga2007,10569
10NowakowskaOliwia2001,8199
11PszczółkowskiJakub2002,8729
12SkowyrskiIgor2001,8216
13ŁęgowikMateusz2001,8210

Tryton Poznań

1WróblewskiFilip2000,7680

KW 1904 Poznań

1BartłomiejczakKacper2001,8453
2GrześkowiakEmily2008,11046
3JakuszkoKacper2007,10684
4MermelaAleksandra2007,10873
5RatajakFranciszek2007,10685
6RewersAlicja2007,10874
7ScheffsOlga2000,9012
8SzymoniakWiktoria2007,11045
9WasilewskaMartyna2000,7981
10ZarzyckiPiotr2007,11048

WIR Iława

1FrycOskar2008,10845
2ZawistowskiSzymon2008,10846

Wisła Grudziądz

1PredelJakub2002,8849
2TomaszewskaAntonina2007,10609

WTW Warszawa

1AdamczewskiAdam2008,11110
2BajorekŁukasz2002,8937
3BinkiewiczWojciech2007,11108
4BrewczyńskiAdam2000,7515
5CiółkowskaAngelika2007,10687
6DomańskiKonrad2002,8966
7GnatowskaSonia2002,8926
8GraczykKalina2007,10654
9KaletaLaura2007,10656
10KaletaOliwia2001,9219
11KazimierczukFranciszek2002,8495
12KordekAlicja2007,10655
13KołakowskaGabriela2007,10581
14KłosWeronika2008,11036
15MatusiakBartosz2007,10688
16OrzołAleksander2008,11109
17OżarowskaUrszula Maria2002,8949
18PartygaMichalina1999,8249
19PłomińskiPiotr2001,8507
20WulczyńskiPiotr1999,9409
21ZakrzewskiOlivier2007,11111

WTW Włocławek

1BarańskiBłażej2007,11100
2DanielKobielski2007,10666
3ReclafJoanna2002,10072
4ŹmudzińskiŁukasz2001,8359

Zawisza Bydgoszcz

1CienieckiPatryk2007,11068
2DanowskiOskar2007,11058
3KapelaKamil2007,11076
4KompaMagdalena2008,11078
5KrasińskaJulia2008,11077
6NarewskaDominika2007,11056
7SiewkowskaMarcelina2007,11055
8ZaporskiŁukasz2008,11057

UKS Bekawianka

1PolasikZuzanna2008,10998

UKS Brdów

1ChabasińskaMarta2008,11103
2KędzierskaMarcelina 2007,11105
3PałubińskaWiktoria 2008,11102
4PranczkLeon2007,11107
5RacinowskiFranciszek2007,11101
6Zawadzka Patrycja 2008,11104

MKS Dwójka Warszawa

1BalcerzakKrzysztof2000,9765
2DawidziukStanisław1999,8982
3DygasMichał1999,9593
4GolaskaPatryk1999,9379
5GęborekAntonina2007,11022
6GęborekJakub2002,10206
7KrasuskaHanna2000,11063
8KłysKinga2002,8919
9SkarżyńskiGustaw2002,8935
10SzpakPatryk2002,8945
11SzulcPiotr2002,9377
12WolskaWiktoria2007,11062
13ZawiślakHelena 2007,10591
14ZielińskaZuzanna2007,11024

UKS Dwójka Kórnik

1SolarskaAnna2008,10918

UKS 93 Kraków

1CzajaZuzanna2008,10883
2GosztyłaLaura2007,11001
3PolakLena2007,11002
4WidzJulia2007,11003

UKS Szóstka

1BrzyszczNina2008,10993
2BulińskaCelina2007,10576
3GrodzkiNikodem2008,11093
4GrygielMarlena2007,10682
5JazgarskiKrzysztof2007,10580
6JażdżewskaAmelia2007,10618
7KonopkaTymon2007,11087
8KrysiakBartosz2007,10678
9KuśmiderAnna2008,10991
10MituraMarta2007,11094
11NestorowiczDominika2007,10670
12ProkopiukWeronika2008,10992
13Szczawińska Julia2007,10622
14TopijTymon2007,11088
15WincełowiczNatalia2007,10704

Unia Tczew

1BrzoskowskaWiktoria2007,10621
2ButlewskaNatalia2007,10620
3GrzesińskiMiłosz2007,10509
4KmiećNatalia2007,10511
5KowalczykAdam2008,10968
6LesińskaZuzanna2007,10513
7PawełekMateusz2007,10970
8WerenczakKlaudia2007,10969
9WitkaAntoni 2007,10619
10ZawitowskaOtylia2007,10514

UKS Milenium Wrocław

1BalaWeronika2007,11038
2GłódBarbara2007,10553