ENEA Młodzieżowe Mistrzostwa Polski /MP Młodzików
2021-07-31 | 2021-08-01
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.


1 1xKBL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KW PEGAZ Wrocław
7959 Jasińska Zuzanna 2000 Gąszczak M.
2
MOS Ełk
9006 Krystochowicz Adrianna 2002
3
WTW Warszawa
8949 Ożarowska Urszula Maria 2002 Renc A.
2 4-KB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Kraków
9735 Wiśniewska Maja 2001
8702 Brzozowska Maria 2000
8132 Kowalska Wiktoria 2001
7624 Pająk Sandra 2001
Wójcik - Pietruszka I.
2
AZS AWFiS Gdańsk
7852 Demczuk Aleksandra 2000
9373 Pluta Marta 2002
8155 Potrzuska Anna 2001
8047 Pawlak Izabela 2000
Rychlicki M.
3
AZS UMK Toruń
8020 Jasińska Sandra 2000
10034 Gałka Dominika 2002
8284 Paszkowska Adrianna 2002
8892 Weiwer Julia 2002
Szumański M.
4
BTW Bydgoszcz
7921 Streng Barbara 2000
7782 Szczurek Oliwia 2001
8911 Jekel Inga 2001
7405 Pawełczak Katarzyna 1999
Badziągowski M. Ormiński T.
5
LOTTO Bydgostia
10008 Sobecka Nicole 2002
8478 Strybel Małgorzata 2000
9549 Szczerba Zuzanna 2001
9031 Kania Oliwia 2000
Nowakowski W.
3 4xMBL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
BTW Bydgoszcz
8817 Twarowski Kamil 2002
9800 Chaliński Adam 2001
10649 Olendrowicz Damian 2002
10166 Marysiak Nikodem 2002
Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P.
2
MKS Dwójka Warszawa
8982 Dawidziuk Stanisław 1999
9765 Balcerzak Krzysztof 2000
9379 Golaska Patryk 1999
8945 Szpak Patryk 2002
Zieliński M. Suchocki J.
3
LOTTO Bydgostia
7831 Zalewski Artur 2000
7832 Siewaszewicz Adam 2000
9556 Frontczak Mikołaj 2001
7970 Frącz- Zakrzewski Dawid 2001
Drażdżewski M. Bernatajtys D.
4 2xKB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
9079 Jęchorek Barbara 2001
8304 Sobocińska Jessika 2001
Abrahamczyk M.
2
Posnania RBW Poznań
8922 Kalinowska Wiktoria 2002
7747 Delimat Cyntia 2001
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P.
3
KTW Kalisz
8712 Ludwiczak Weronika 2002
9042 Janiak Ewelina 2001
4
KW 1904 Poznań
7981 Wasilewska Martyna 2000
9012 Scheffs Olga 2000
Rewers M. Kalet S.
5
AZS Szczecin
9794 Duda Katarzyna 2000
8794 Prusik Kinga 2000
Kula P.
6
AZS AWF Gorzów Wlkp.
8486 Jankowska Martyna 2002
7493 Rojek Aleksandra 2000
Basta P.
7
AZS AWF Gorzów Wlkp.
8029 Lesner Zuzanna 1999
7231 Kaźmierczak Weronika 2000
Basta P.
8
Drakkar Gdańsk
8503 Krzemińska Iga 2002
8777 Razik Dominika 2002
Bykowski T. Sobczak A.
9
MKS Dwójka Warszawa
8919 Kłys Kinga 2002
11063 Krasuska Hanna 2000
Zieliński M.
10
WTW Warszawa
8926 Gnatowska Sonia 2002
8249 Partyga Michalina 1999
Renc A.
11
LOTTO Bydgostia
7275 Pankratiew Klaudia 1999
9033 Chrzanowska Paulina 2000
Nowakowski W.
5 2xMB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
8299 Wojtalak Patryk 2001
7312 Kasparek Krzysztof 2000
Kurek M.
2
AZS Szczecin
7861 Piasecki Łukasz 2000
7498 Byczek Jakub 2000
Kula P.
3
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7985 Bubień Tymoteusz 2001
7074 Kropa Patryk 1999
Basta P.
4
AZS AWFiS Gdańsk
9203 Tomiak Szymon 2002
8305 Bartkowski Bartosz 2001
Rychlicki M.
5
BTW Bydgoszcz
10164 Jasiulewicz Miłosz 2002
10169 Sopoński Bartłomiej 2002
Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P.
6
BTW Bydgoszcz
10167 Mikulski Filip 2001
10163 Grugel Kacper 2002
Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P.
7
MKS Dwójka Warszawa
8935 Skarżyński Gustaw 2002
10206 Gęborek Jakub 2002
Zieliński M. Suchocki J.
8
AZS AWF Kraków
9394 Kozień Krzysztof 2002
10253 Rostworowski Stefan 2002
Myszka M.
9
AZS AWF Kraków
10351 Kobosko Marek 1999
9688 Radomiński-Lasek Antoni 2001
Wójcik - Pietruszka I.
10
LOTTO Bydgostia
10010 Szczesik Aleksy 2002
8564 Szewczyk Kajetan 2002
Drażdżewski M. Bernatajtys D. Nowakowski W.
11
Drakkar Gdańsk
10544 Staniszewski Maksymilian 2002
9062 Bujnowski Adam 2002
Bykowski T. Sobczak A.
6 4-MB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Poznań
8039 Kulecki Michał 1999
8387 Wojtyś Krzysztof Jan 2000
8034 Wanat Przemysław 2000
8605 Jagodziński Krzysztof 2001
Kamola B.
2
Posnania RBW Poznań
7640 Pluciński Jakub 2000
8534 Ratajczak Maksymilian 2002
8791 Januszewski Adam 2002
7638 Kliber Borys 2001
Kurek M.
3
Posnania RBW Poznań
8026 Januszewski Mikołaj 2000
8027 Glonek Dominik 2001
8088 Kaczmarek Jerzy 2001
7854 Józefowicz Damian 2000
Kurek M.
4
Posnania RBW Poznań
7333 Szwarc Wojciech 1999
7827 Frąckowiak Jakub 2000
8087 Kościuk Julian 2001
7153 Jackowiak Emil 2000
Kurek M.
5
AZS Szczecin
7386 Gągalski Sebastian 1999
10822 Maruszczak Maciej 1999
7860 Kasprzyk Maciej 2001
7388 Nogaj Radosław 1999
Kula P.
6
AZS UMK Toruń
7332 Januszewski Michał 1999
8288 Pawlak Mateusz 2001
8274 Streich Oskar 2001
10121 Polański Kacper 2002
Szumański M.
7
PTW Płock
8216 Skowyrski Igor 2001
9632 Kołodziejski Jakub 2001
7761 Domeradzki Jan 2000
7751 Krusiewicz Kamil 2000
Zalewski B.
8
LOTTO Bydgostia
9563 Kostrzewa Bartosz 2001
10002 Witkowski Michał 2002
8585 Paduch Paweł 1999
7282 Dziewieczyński Piotr 1999
Drażdżewski M. Bernatajtys D.
7 2-MBL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
BTW Bydgoszcz
8817 Twarowski Kamil 2002
9800 Chaliński Adam 2001
Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P.
2
MKS Dwójka Warszawa
9379 Golaska Patryk 1999
8945 Szpak Patryk 2002
Zieliński M. Suchocki J.
3
LOTTO Bydgostia
7831 Zalewski Artur 2000
7832 Siewaszewicz Adam 2000
Drażdżewski M. Bernatajtys D.
8 1xMBL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KW 1904 Poznań
8453 Bartłomiejczak Kacper 2001 Rewers M.
2
AZS AWFiS Gdańsk
7796 Aleksandrowicz Jan 2000 Rychlicki M.
3
Drakkar Gdańsk
10544 Staniszewski Maksymilian 2002 Bykowski T. Sobczak A.
4
Wisła Grudziądz
8849 Predel Jakub 2002 Zieliński Krzysztof K.
5
WTW Warszawa
7515 Brewczyński Adam 2000 Kaliński K.
6
LOTTO Bydgostia
7970 Frącz- Zakrzewski Dawid 2001 Drażdżewski M. Bernatajtys D.
7
LOTTO Bydgostia
9556 Frontczak Mikołaj 2001 Drażdżewski M. Bernatajtys D.
9 2-KB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
9079 Jęchorek Barbara 2001
8304 Sobocińska Jessika 2001
Abrahamczyk M.
2
AZS AWF Kraków
8132 Kowalska Wiktoria 2001
7624 Pająk Sandra 2001
Wójcik - Pietruszka I.
3
AZS AWF Gorzów Wlkp.
8029 Lesner Zuzanna 1999
7231 Kaźmierczak Weronika 2000
Basta P.
4
AZS AWFiS Gdańsk
8155 Potrzuska Anna 2001
8047 Pawlak Izabela 2000
Rychlicki M.
5
AZS UMK Toruń
8284 Paszkowska Adrianna 2002
8892 Weiwer Julia 2002
Szumański M.
6
BTW Bydgoszcz
7921 Streng Barbara 2000
8911 Jekel Inga 2001
Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P.
7
PTW Płock
8195 Dziwota Wiktoria Zofia 2001
8199 Nowakowska Oliwia 2001
Zalewski B.
8
LOTTO Bydgostia
9009 Semrau Kornelia 2002
9575 Borzyszkowska Zofia 2002
Nowakowski W.
10 1xKB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
7747 Delimat Cyntia 2001 Abrahamczyk M. Abrahamczyk P.
2
Posnania RBW Poznań
8922 Kalinowska Wiktoria 2002 Abrahamczyk M. Abrahamczyk P.
3
Posnania RBW Poznań
8800 Błażejak Gabriela 2001 Abrahamczyk M.
4
KTW Kalisz
8712 Ludwiczak Weronika 2002
5
KTW Kalisz
9042 Janiak Ewelina 2001
6
KW 1904 Poznań
7981 Wasilewska Martyna 2000 Rewers M. Kalet S.
7
AZS UMK Toruń
8531 Janeczek Joanna 2000 Szumański M.
8
BKW Bydgoszcz
7906 Baranowska Dominika 2001 Plewiński M.
9
Drakkar Gdańsk
8503 Krzemińska Iga 2002 Bykowski T. Sobczak A.
10
KW PEGAZ Wrocław
7959 Jasińska Zuzanna 2000 Gąszczak M.
11
WTW Włocławek
10072 Reclaf Joanna 2002 Gabryelewicz K.
11 2xKBL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
7549 Zandecka Natalia 2001
7165 Wasiela Julia 2001
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P.
2
AZS AWF Kraków
9735 Wiśniewska Maja 2001
8702 Brzozowska Maria 2000
Wójcik - Pietruszka I.
3
AZS Szczecin
10219 Grodecka Klara 2002
7848 Kula Wiktoria 2001
Kula P.
4
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7075 Koroś Hanna 1999
7493 Rojek Aleksandra 2000
Basta P.
5
AZS AWFiS Gdańsk
9373 Pluta Marta 2002
7944 Andrzejewska Aleksandra 2001
Rychlicki M.
6
BTW Bydgoszcz
7782 Szczurek Oliwia 2001
7405 Pawełczak Katarzyna 1999
Badziągowski M. Ormiński T.
7
LOTTO Bydgostia
9550 Wasela Paulina 2001
9538 Błaszczyk Monika 2002
Nowakowski W.
12 4+MB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
7386 Gągalski Sebastian 1999
10822 Maruszczak Maciej 1999
8448 Staszak Michał 2002
7388 Nogaj Radosław 1999
11059 Szyszło Oliwier 2008
Kula P.
2
AZS UMK Toruń
10121 Polański Kacper 2002
7332 Januszewski Michał 1999
8274 Streich Oskar 2001
8288 Pawlak Mateusz 2001
8888 Skurzyński Tomasz 2002
Szumański M.
3
BTW Bydgoszcz
10164 Jasiulewicz Miłosz 2002
10169 Sopoński Bartłomiej 2002
10167 Mikulski Filip 2001
10163 Grugel Kacper 2002
10523 Sosokal Karolina 2007
Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P.
4
WTW Warszawa
7515 Brewczyński Adam 2000
8495 Kazimierczuk Franciszek 2002
8937 Bajorek Łukasz 2002
9409 Wulczyński Piotr 1999
10656 Kaleta Laura 2007
Kaliński K.
5
LOTTO Bydgostia
9574 Wionczek Szymon 2001
7824 Zieliński Wiktor 2000
9661 Stefaniak Jakub 2001
9560 Karwecki Jakub 2001
10633 Chróśniak Patrycja 2003
Drażdżewski M. Bełka - Siemion A. Bernatajtys D.
13 1xMB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Poznań
8706 Litka Cezary 2002 Kamola B.
2
Tryton Poznań
7680 Wróblewski Filip 2000 Filipek A.
3
AZS AWF Gorzów Wlkp.
8975 Kożan Jakub 2002 Basta P.
4
AZS AWFiS Gdańsk
8305 Bartkowski Bartosz 2001 Rychlicki M.
5
AZS AWFiS Gdańsk
7796 Aleksandrowicz Jan 2000 Rychlicki M.
6
Drakkar Gdańsk
9062 Bujnowski Adam 2002 Bykowski T. Sobczak A.
7
KW PEGAZ Wrocław
7952 Zalega Bartłomiej 1999 Gancarz P.
8
WTW Włocławek
8359 Źmudziński Łukasz 2001 Gabryelewicz K.
9
WTW Warszawa
8507 Płomiński Piotr 2001 Kaliński K.
10
WTW Warszawa
8966 Domański Konrad 2002 Kaliński K.
11
LOTTO Bydgostia
8564 Szewczyk Kajetan 2002 Drażdżewski M. Bernatajtys D. Nowakowski W.
12
LOTTO Bydgostia
10010 Szczesik Aleksy 2002 Drażdżewski M. Bernatajtys D. Nowakowski W.
14 1xDZ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10755 Grygiel Maria 2007 Kaczmarek M.
2
AZS AWF Poznań
11060 Kamińska Antonina 2007
3
AZS Szczecin
10825 Modrzejewska Kinga 2008 Fiłka T.
4
AZS UMK Toruń
10420 Graczkowska Julia 2007
5
Gopło Kruszwica
10482 Fabiańska Aleksandra 2007 Januszek R.
6
Gopło Kruszwica
10905 Mocek Oliwia 2008 Januszek R.
7
UKS Bekawianka
10998 Polasik Zuzanna 2008
8
UKS Szóstka
10576 Bulińska Celina 2007 Pszczółkowski P.
9
UKS Szóstka
11094 Mitura Marta 2007 Pszczółkowski P.
10
Unia Tczew
10514 Zawitowska Otylia 2007 Grubich M.
11
Wisła Grudziądz
10609 Tomaszewska Antonina 2007 Szarszewski P.
12
WTW Warszawa
10687 Ciółkowska Angelika 2007 Całka A.
13
UKS Dwójka Kórnik
10918 Solarska Anna 2008 Abrahamczyk M. Abrahamczyk P.
14
LOTTO Bydgostia
11054 Petri Olivia 2007 Lemanczyk L.
15 2xDZ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10886 Pranke Natalia 2008
11112 Ratuszna Zuzanna 2007
Kaczmarek M.
2
KTW Kalisz
11080 Mamońska Wiktoria 2008
10627 Wojnowska Daria 2007
Gralak M.
3
AZS Wratislavia
11032 Kapuśniak Antonina 2008
10888 Pastuszka Aleksandra 2008
Szymerowski W.
4
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10508 Kusińska Katarzyna 2007
10550 Bilińska Zofia 2007
Suwary M.
5
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10983 Łodziato Karina 2008
10549 Bubień Hanna 2007
Suwary M.
6
PTW Płock
10974 Maciaszek Aleksandra 2008
10569 Nowakowska Kinga 2007
Sałkowski P.
7
UKS Milenium Wrocław
11038 Bala Weronika 2007
10553 Głód Barbara 2007
Gancarz E.
16 4xDZ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10871 Cieśla Zofia 2007
10756 Kasprzak Lena 2007
10758 Frykowska Lena 2008
10754 Cuperek Amelia 2007
Kaczmarek M.
2
KW 1904 Poznań
10874 Rewers Alicja 2007
11045 Szymoniak Wiktoria 2007
11046 Grześkowiak Emily 2008
10873 Mermela Aleksandra 2007
3
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10982 Lankamer Rozalia 2008
10981 Hryncewicz Oliwia 2008
10548 Ostapiuk Laura 2007
10689 Lisek Urszula 2007
Suwary M.
4
AZS UMK Toruń
10936 Królikiewicz Zuzanna 2008
10759 Figurska Rozalia 2008
10761 Cylka Amelia 2008
10760 Podlaszewska Aleksandra 2008
5
BTW Bydgoszcz
10523 Sosokal Karolina 2007
10692 Latos Wiktoria 2007
10679 Harsimowicz Olimpia 2007
10674 Tomsa Dominika 2007
Zgorzelak M.
6
MKS Dwójka Warszawa
11062 Wolska Wiktoria 2007
11022 Gęborek Antonina 2007
11024 Zielińska Zuzanna 2007
10591 Zawiślak Helena 2007
Durjasz A.
7
UKS Szóstka
10618 Jażdżewska Amelia 2007
10682 Grygiel Marlena 2007
10704 Wincełowicz Natalia 2007
10993 Brzyszcz Nina 2008
Pszczółkowski P.
8
UKS 93 Kraków
11002 Polak Lena 2007
11003 Widz Julia 2007
10883 Czaja Zuzanna 2008
11001 Gosztyła Laura 2007
Wójcik - Pietruszka I. Wilk E.
9
LOTTO Bydgostia
10930 Gaikova Anhelina 2008
10985 Grzanka Zuzanna 2008
11000 Uniszkiewicz Natalia 2008
10931 Przybył Zuzanna 2008
Lemanczyk L.
17 4x+DZ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
UKS Szóstka
10992 Prokopiuk Weronika 2008
10991 Kuśmider Anna 2008
10622 Szczawińska Julia 2007
10670 Nestorowicz Dominika 2007
11093 Grodzki Nikodem 2008
Pszczółkowski P.
2
Unia Tczew
10969 Werenczak Klaudia 2007
10511 Kmieć Natalia 2007
10621 Brzoskowska Wiktoria 2007
10513 Lesińska Zuzanna 2007
10620 Butlewska Natalia 2007
Grubich M.
3
Zawisza Bydgoszcz
11078 Kompa Magdalena 2008
11055 Siewkowska Marcelina 2007
11056 Narewska Dominika 2007
11077 Krasińska Julia 2008
11057 Zaporski Łukasz 2008
Zaporski T.
4
UKS Brdów
11102 Pałubińska Wiktoria 2008
11103 Chabasińska Marta 2008
11105 Kędzierska Marcelina 2007
11104 Zawadzka Patrycja 2008
11101 Racinowski Franciszek 2007
Mikołajczyk B.
5
WTW Warszawa
10655 Kordek Alicja 2007
10654 Graczyk Kalina 2007
10656 Kaleta Laura 2007
10581 Kołakowska Gabriela 2007
11036 Kłos Weronika 2008
Całka A.
18 8x+DZ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
19 1xCH
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KW 1904 Poznań
10685 Ratajak Franciszek 2007
2
KTW Kalisz
10379 Wódka Kacper 2007 Trzmiel M.
3
AZS Wratislavia
10644 Malon Kajetan 2007 Szymerowski W.
4
AZS UMK Toruń
10763 Kopczyński Wojciech 2008
5
UKS Szóstka
11093 Grodzki Nikodem 2008 Pszczółkowski P.
6
LOTTO Bydgostia
10653 Stejuk Jan 2007 Lemanczyk L.
7
LOTTO Bydgostia
10990 Gnap Igor 2007 Lemanczyk L.
8
LOTTO Bydgostia
10975 Gajewski Igor 2008 Lemanczyk L.
20 2xCH
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KW 1904 Poznań
10684 Jakuszko Kacper 2007
11048 Zarzycki Piotr 2007
2
KTW Kalisz
10381 Binek Cezary 2007
10563 Indraszczyk Filip 2007
Trzmiel M.
3
AZS Szczecin
11050 Czernichowski Piotr 2007
10720 Król Fabian 2007
Fiłka T.
4
AZS Wratislavia
11053 Tatarek Tobiasz 2007
11035 Lubiszewski Jakub 2007
Szymerowski W.
5
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10546 Jakubczak Rafał 2007
10547 Kusz Daniel 2007
Suwary M.
6
Drakkar Gdańsk
10543 Mokrzyński Jan 2007
10714 Ulejczyk Miłosz 2007
Sobczak A.
7
Gedania Gdańsk
11030 Szumigaj Marcin 2007
11031 Tarłowski Antoni 2007
8
Gopło Kruszwica
10483 Sobieraj Antoni 2008
10967 Bujak Michał 2008
Januszek R.
9
UKS Szóstka
10580 Jazgarski Krzysztof 2007
10678 Krysiak Bartosz 2007
Pszczółkowski P.
10
UKS Szóstka
11088 Topij Tymon 2007
11087 Konopka Tymon 2007
Pszczółkowski P.
11
WIR Iława
10846 Zawistowski Szymon 2008
10845 Fryc Oskar 2008
Madej M.
12
WTW Włocławek
11100 Barański Błażej 2007
10666 Daniel Kobielski 2007
13
UKS Brdów
11101 Racinowski Franciszek 2007
11107 Pranczk Leon 2007
Mikołajczyk B.
14
LOTTO Bydgostia
10986 Semrau Julian 2008
10908 Bielaszewski Jakub 2008
Lemanczyk L.
21 4xCH
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS UMK Toruń
10419 Tymuła Kacper 2007
10746 Mirowski Kacper 2007
10748 Pietrzak Ziemowit 2007
10764 Zapałowski Alan 2008
2
Gopło Kruszwica
10481 Dereziński Kacper 2007
10904 Mocek Bartosz 2008
10933 Kościołowski Jakub 2008
10484 Szelmicki Rafał 2007
Januszek R.
3
KW PEGAZ Wrocław
10895 Gacek Antoni 2008
10893 Tarnowski Arkadiusz 2008
10894 Sikora Aleksander 2008
10926 Strakhov Anton 2007
Kręczewska M.
22 4x+CH
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10867 Mykhailiuk Oleksandr 2008
10869 Namyślak Antoni 2007
10865 Yemelianov Platon 2007
10545 Wojciechowski Mateusz 2007
10885 Chrobocińska Magdalena 2008
Nieradka .
2
AZS Szczecin
10551 Kukier Jan 2007
10539 Woźny Marcel 2007
10912 Filinowicz Piotr 2007
10541 Bortkiewicz Oliver 2007
11059 Szyszło Oliwier 2008
Fiłka T.
3
BTW Bydgoszcz
10690 Habel Marcel 2007
11004 Ziomkowski Damian 2007
11005 Czyżewski Adam 2008
10946 Kulczyk Antoni 2007
10681 Sadowska Marta 2007
Zgorzelak M.
4
Unia Tczew
10970 Pawełek Mateusz 2007
10619 Witka Antoni 2007
10509 Grzesiński Miłosz 2007
10968 Kowalczyk Adam 2008
10620 Butlewska Natalia 2007
Grubich M.
5
Zawisza Bydgoszcz
11057 Zaporski Łukasz 2008
11076 Kapela Kamil 2007
11068 Cieniecki Patryk 2007
11058 Danowski Oskar 2007
11078 Kompa Magdalena 2008
Zaporski T.
6
AZS AWF Kraków
11069 Wodolski Oskar 2007
10624 Wszołek Szymon 2007
10899 Dworak Maciej 2008
10872 Wrzesień Iwo 2007
10856 Kaźmierczak Jan 2008
Myszka M.
7
WTW Warszawa
11111 Zakrzewski Olivier 2007
11109 Orzoł Aleksander 2008
11108 Binkiewicz Wojciech 2007
10688 Matusiak Bartosz 2007
11110 Adamczewski Adam 2008
Brodziak D.
23 8x+CH
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
24 2-KBL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
BTW Bydgoszcz
7782 Szczurek Oliwia 2001
7405 Pawełczak Katarzyna 1999
Badziągowski M. Ormiński T.
2
LOTTO Bydgostia
9550 Wasela Paulina 2001
9538 Błaszczyk Monika 2002
Nowakowski W.
3
BKW Bydgoszcz
7908 Walczyńska Weronika 2001
7184 Kaczmarek Aleksandra 1999
Plewiński M.
25 2-MB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
8027 Glonek Dominik 2001
8026 Januszewski Mikołaj 2000
Kurek M.
2
Posnania RBW Poznań
8088 Kaczmarek Jerzy 2001
7854 Józefowicz Damian 2000
Kurek M.
3
Posnania RBW Poznań
8299 Wojtalak Patryk 2001
7153 Jackowiak Emil 2000
Kurek M.
4
Posnania RBW Poznań
7333 Szwarc Wojciech 1999
7827 Frąckowiak Jakub 2000
Kurek M.
5
Posnania RBW Poznań
7638 Kliber Borys 2001
8087 Kościuk Julian 2001
Kurek M.
6
Posnania RBW Poznań
8791 Januszewski Adam 2002
8534 Ratajczak Maksymilian 2002
Kurek M.
7
AZS AWFiS Gdańsk
9203 Tomiak Szymon 2002
7565 Gorka Adrian 2000
Rychlicki M.
8
AZS UMK Toruń
7332 Januszewski Michał 1999
8274 Streich Oskar 2001
Szumański M.
26 4xKB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
7747 Delimat Cyntia 2001
9079 Jęchorek Barbara 2001
8304 Sobocińska Jessika 2001
8922 Kalinowska Wiktoria 2002
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P.
2
AZS AWF Kraków
9735 Wiśniewska Maja 2001
8702 Brzozowska Maria 2000
8132 Kowalska Wiktoria 2001
7624 Pająk Sandra 2001
Wójcik - Pietruszka I.
3
AZS Szczecin
8794 Prusik Kinga 2000
9794 Duda Katarzyna 2000
10219 Grodecka Klara 2002
7848 Kula Wiktoria 2001
Kula P.
4
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7075 Koroś Hanna 1999
8486 Jankowska Martyna 2002
8029 Lesner Zuzanna 1999
7231 Kaźmierczak Weronika 2000
Basta P.
5
AZS AWFiS Gdańsk
7852 Demczuk Aleksandra 2000
7944 Andrzejewska Aleksandra 2001
9373 Pluta Marta 2002
8155 Potrzuska Anna 2001
Rychlicki M.
6
WTW Warszawa
9219 Kaleta Oliwia 2001
8949 Ożarowska Urszula Maria 2002
8926 Gnatowska Sonia 2002
8249 Partyga Michalina 1999
Renc A.
7
LOTTO Bydgostia
8478 Strybel Małgorzata 2000
9031 Kania Oliwia 2000
7275 Pankratiew Klaudia 1999
9033 Chrzanowska Paulina 2000
Nowakowski W.
27 8+KB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
LOTTO Bydgostia
8543 Bentlejewska Agata 2002
8989 Żydowiec Paulina 2000
9009 Semrau Kornelia 2002
9575 Borzyszkowska Zofia 2002
10008 Sobecka Nicole 2002
9550 Wasela Paulina 2001
9549 Szczerba Zuzanna 2001
9538 Błaszczyk Monika 2002
8545 Chojnicka Patrycja 2002
Nowakowski W.
2
BKW Bydgoszcz
8265 Broniszewska Oliwia 2001
7182 Nowak Wiktoria 1999
7177 Czubek Aleksandra 1999
7185 Wieczorkowska Karolina 1999
7183 Dojczman Anna 1999
7902 Pachura Nicole 2001
7908 Walczyńska Weronika 2001
7906 Baranowska Dominika 2001
7184 Kaczmarek Aleksandra 1999
Plewiński M.
28 2xMBL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
7498 Byczek Jakub 2000
7861 Piasecki Łukasz 2000
Kula P.
2
AZS UMK Toruń
10120 Chełkowski Marcel 2002
10121 Polański Kacper 2002
Szumański M.
3
BTW Bydgoszcz
10164 Jasiulewicz Miłosz 2002
9800 Chaliński Adam 2001
Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P.
4
BTW Bydgoszcz
10166 Marysiak Nikodem 2002
10649 Olendrowicz Damian 2002
Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P.
5
MKS Dwójka Warszawa
9379 Golaska Patryk 1999
8945 Szpak Patryk 2002
Zieliński M. Suchocki J.
6
MKS Dwójka Warszawa
9765 Balcerzak Krzysztof 2000
8982 Dawidziuk Stanisław 1999
Zieliński M.
7
LOTTO Bydgostia
7831 Zalewski Artur 2000
7832 Siewaszewicz Adam 2000
Drażdżewski M. Bernatajtys D.
8
LOTTO Bydgostia
9556 Frontczak Mikołaj 2001
7970 Frącz- Zakrzewski Dawid 2001
Drażdżewski M. Bernatajtys D.
29 4xKBL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
BKW Bydgoszcz
7182 Nowak Wiktoria 1999
7184 Kaczmarek Aleksandra 1999
7902 Pachura Nicole 2001
7177 Czubek Aleksandra 1999
Plewiński M.
30 4+KB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS UMK Toruń
8020 Jasińska Sandra 2000
10034 Gałka Dominika 2002
8284 Paszkowska Adrianna 2002
8892 Weiwer Julia 2002
8888 Skurzyński Tomasz 2002
Szumański M.
2
WTW Warszawa
9219 Kaleta Oliwia 2001
8926 Gnatowska Sonia 2002
8949 Ożarowska Urszula Maria 2002
8249 Partyga Michalina 1999
10656 Kaleta Laura 2007
Renc A.
3
LOTTO Bydgostia
8478 Strybel Małgorzata 2000
9031 Kania Oliwia 2000
7275 Pankratiew Klaudia 1999
9033 Chrzanowska Paulina 2000
10986 Semrau Julian 2008
Nowakowski W. Lemanczyk L.
31 4xMB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Poznań
8039 Kulecki Michał 1999
8387 Wojtyś Krzysztof Jan 2000
8034 Wanat Przemysław 2000
8706 Litka Cezary 2002
Kamola B.
2
Posnania RBW Poznań
7333 Szwarc Wojciech 1999
8027 Glonek Dominik 2001
8299 Wojtalak Patryk 2001
7312 Kasparek Krzysztof 2000
Kurek M.
3
Posnania RBW Poznań
8088 Kaczmarek Jerzy 2001
7153 Jackowiak Emil 2000
8026 Januszewski Mikołaj 2000
7854 Józefowicz Damian 2000
Kurek M.
4
Posnania RBW Poznań
7638 Kliber Borys 2001
8534 Ratajczak Maksymilian 2002
8087 Kościuk Julian 2001
7827 Frąckowiak Jakub 2000
Kurek M.
5
BTW Bydgoszcz
8817 Twarowski Kamil 2002
10169 Sopoński Bartłomiej 2002
10167 Mikulski Filip 2001
10163 Grugel Kacper 2002
Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P.
6
MKS Dwójka Warszawa
8935 Skarżyński Gustaw 2002
10206 Gęborek Jakub 2002
9593 Dygas Michał 1999
9377 Szulc Piotr 2002
Zieliński M. Suchocki J.
7
AZS AWF Kraków
9394 Kozień Krzysztof 2002
10351 Kobosko Marek 1999
10253 Rostworowski Stefan 2002
9688 Radomiński-Lasek Antoni 2001
Wójcik - Pietruszka I. Myszka M.
8
WTW Warszawa
8495 Kazimierczuk Franciszek 2002
8937 Bajorek Łukasz 2002
8966 Domański Konrad 2002
8507 Płomiński Piotr 2001
Kaliński K.
32 8+MB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
7498 Byczek Jakub 2000
7861 Piasecki Łukasz 2000
7386 Gągalski Sebastian 1999
7860 Kasprzyk Maciej 2001
10822 Maruszczak Maciej 1999
8448 Staszak Michał 2002
10826 Haładuda Kacper 2002
7388 Nogaj Radosław 1999
7848 Kula Wiktoria 2001
Kula P.
2
PTW Płock
9629 Kaszanek Sebastian 2001
8210 Łęgowik Mateusz 2001
7761 Domeradzki Jan 2000
9632 Kołodziejski Jakub 2001
8216 Skowyrski Igor 2001
7751 Krusiewicz Kamil 2000
8725 Drużyński Roman Leon 2002
8729 Pszczółkowski Jakub 2002
8802 Kołodziejska Aleksandra 2000
Zalewski B.
3
LOTTO Bydgostia
9574 Wionczek Szymon 2001
7824 Zieliński Wiktor 2000
9661 Stefaniak Jakub 2001
9560 Karwecki Jakub 2001
9563 Kostrzewa Bartosz 2001
10002 Witkowski Michał 2002
8585 Paduch Paweł 1999
7282 Dziewieczyński Piotr 1999
10633 Chróśniak Patrycja 2003
Drażdżewski M. Bełka - Siemion A. Bernatajtys D.