Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / MP Juniorów Młodszych
2021-07-22 | 2021-07-25
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.


AZS UMK Toruń

1AdamskiAdrian2006,10372
2BarańskaAleksandra2005,10170
3BiegniewskiJakub2006,10414
4DąbrowskaGabriela2005,9531
5JeziorekMarceina2006,10430
6KarpińskaNatalia2006,10421
7KisielZuzanna 2006,10662
8KowalskiMikołaj2006,10415
9KurzejaPaulina2005,10752
10LewandowskaNicola2006,10616
11LewandowskaWiktoria2005,10171
12MiazgowskaAleksandra 2006,10766
13NorkowskaNikola2006,10418
14OsińskiIgor2005,10174
15PaczesnaMarta2006,10425
16Pawłowska Amelia2005,9935
17PrzedmojskaZofia2006,10417
18RaśSzymon2005,10192
19SidorKacper2005,10745
20StałęgaKinga2005,9532
21WachnickaJulia2006,10370
22WeichhausMartin2005,10176
23WielgusJakub2005,9739
24WyrzykowskaNikola2005,10175
25ZapałowskiRayan2005,10188
26ŚliwińskiJan2006,10422
27ŻuralskaMaja2006,10749

AZS AWFiS Gdańsk

1DemainPiotr2005,10922
2DobrzenieckiFilip2005,10920
3DobrzenieckiSzymon2008,11072
4GertchenJan2005,10921
5GuzyHubert2005,9669
6MruczkowskiHubert2005,10061
7SawickiJerzy2005,10870
8SerafinSylwester2005,10058

AZS AWF Gorzów Wlkp.

1BaryłaIga2006,10229
2BilińskaHanna2006,10233
3JankowskaJulita2005,9928
4KoreńczukŁucja2008,11011
5KorżownikZuzanna2005,9959
6ObarzanekAdam2006,10259
7TarasiukHubert2006,10228

AZS AWF Kraków

1AdamikBartosz 2005,10944
2BaśWojciech2005,9911
3HaluchKonrad2006,10256
4MigoSzymon2006,10104
5PilchAleksander2006,10105
6ŚliwczyńskiTymon2006,10102

AZS AWF Poznań

1JabłońskaPatrycja2006,11061

AZS Szczecin

1BagniakPiotr2005,10097
2BłachWiktor2006,10098
3BłonkaJoachim2005,9841
4FiłkaMikołaj2006,11052
5HolonaJakub2006,10718
6HopaDawid2005,9845
7IwanówMichał2005,10614
8JabłońskiKacper2005,9860
9KajtowskiMateusz2005,9844
10KleparskaWiktoria2005,10824
11KusiowskaKinga2005,9843
12MarciochaMikołaj2005,10615
13PietraszukWiktor2006,11049
14PostawaBartosz2006,11051
15RomaniukLena2006,10717
16RydzewskiMiłosz2005,10823
17SosnowskaJulia2006,10540
18TaczekJan2005,9842
19ZiębaAleksandra2006,10719
20ŁadnaMagdalena2005,10247

AZS Wratislavia

1Binduga-GajewskiFranciszek2006,10645
2Binduga-GajewskiStanisław2006,10646
3PapałaMałgorzata2006,10643
4SzwiecIga2006,11033

AZS UW Warszawa

1PawelecInga2005,10315
2ŁempickaAleksandra2005,10316

BKW Bydgoszcz

1MatysekMartyna2005,10158
2OlszewskąPatrycja 2006,10997

BTW Bydgoszcz

1DolskaEmilia2005,10149
2GuczkowskiDawid2006,10524
3JóźwiakMartyna2005,10948
4KontnaWiktoria2005,10123
5KotopkaAgnieszka2005,10136
6KwaśniewskaMaja2006,10185
7PlucińskaMonika2005,10135
8PotockaMartyna2006,10673
9PłóciennikZuzanna2005,10127
10SwobodzińskiFilip2005,9689
11SłaboszewskaMilena2006,10947
12TomsaDominika2007,10674
13TykwińskiKacper2005,9444

CHTW Chełmża

1ZaporowiczNikodem2006,10632

Drakkar Gdańsk

1BoczkowskaAda2006,10128
2SyrytczykWiktoria2006,10053

Gopło Kruszwica

1GralakOskar2005,9863
2PietrzakZofia2006,10716
3SzelmickiBartłomiej2005,10278
4SzpręglewskiPiotr2005,10431
5ŁuczkaWiktoria2005,10220

KTW Kalisz

1BajerskaJoanna2006,10038
2BielakMateusz2005,9822
3BinekFilip2005,10046
4FeliszczakMarcelina2006,10628
5GrabowskaKatarzyna2006,10090
6KliberBartosz2005,10047
7KobyłkaCezary2006,10045
8TorbiarczykBartosz2006,10564
9WalczakWiktoria2006,10036
10WoldańskaNadia2008,11081

LOTTO Bydgostia

1ChabowskiKamil2006,10307
2CzerwińskaZuzanna2005,10722
3CzubakOliwier2005,10144
4DominasNatan2006,10906
5DziekońskiMateusz2005,10734
6EchaustMagdalena2005,9756
7GasiukRoman2006,11084
8Gil-PilarskaMarta2005,9682
9GrochowskiMikołaj2005,10736
10GrzankaIgor2005,9868
11GutkowskiMichał2006,10738
12KalaczyńskiDorian2006,10976
13KarlikowskaKarolina2005,10724
14KawkaMateusz2006,10907
15KocieniewskaMaja2005,10725
16KorczPiotr2005,10834
17KubińskaOliwia2006,10148
18LepeshovFedor2005,10181
19LewandowskiDominik2005,10741
20MiszczykArtur2005,10305
21NowickaKarolina2006,10651
22OelkeAdrian2005,10832
23OlejnikFranciszek2005,10737
24OlszewskaMaria2005,10726
25OszczędaJulia2005,10732
26PaterLena2005,10727
27PrądzyńskiMikołaj2005,10979
28RaczkowiakZuzanna2005,10532
29RaniszewskiMarcin2006,10835
30RaszkaKonrad2005,10739
31RobaczewskiKacper2005,10831
32RungeNatalia2006,10723
33Sikorska Daria2005,10728
34StypczyńskaAmelia2005,10978
35SzarafińskiDawid2005,10743
36SłowińskaRóża2006,10977
37WeinertAnna2005,10731
38WenzelewskiDaniel2005,10833
39ZawadzkaWiktoria2005,10730
40ZgórzyńskiMarcel2005,10740
41ZielińskiAdam2006,10700
42ĆwiklińskaJulia2006,10329

MOS Ełk

1HyzopskiHubert2006,10193
2KlebanJakub2006,10696
3SobolewskiGabriel2006,10697

KW PEGAZ Wrocław

1Aleksanderek Filip2005,10925
2AndrysTomasz2005,10897
3Bednarzewski Ignacy2005,10896
4Czajkowski-Eszner Franciszek 2007,10898
5LofekOskar2005,10891
6MęziaBruno2005,10453
7PawłowskiKacper2005,10213
8RydelTymon2006,10281
9SyposzDominik2006,10212
10TyczkowskiMarcel2008,11099
11Zajączkowski Wojciech 2005,10214

Polonia Poznań

1ChrzanowskaMaja2006,10657
2DudekMaksym2005,9500
3KalinowskiWojciech2006,9462
4PrzybylskiOskar2005,9973
5SzubertGrzegorz2006,10216
6TrzmielAnna2006,10658
7WoźniakLena2006,10659
8ŚliwaSergiusz2005,9154

Posnania RBW Poznań

1BaranowskiPiotr2005,10298
2CieślaZofia 2007,10871
3DanielewiczMaksymilian2006,10286
4GawrysiakJoanna2006,10095
5GąsiorowskaEwa2006,10309
6JarockiWiktor2006,10304
7JażemskiJakub2005,9881
8KaraszewskaAmelia2005,9774
9KaźmierowskaWiktoria2005,9503
10Kozłowska Zofia2005,9508
11KucharskaAnna2006,10308
12LamperskiKamil2005,10378
13LewandowskiWojciech2005,10016
14MańczakOlga2005,10341
15NarożnyAleks2006,10017
16NowakWiktoria2005,9776
17Nowak Nikodem2005,10285
18RodakKrzysztof2005,10018
19SaburSelin2005,10596
20WojciechowskiDominik2005,9515

PTW Płock

1KalinowskiJakub2005,9634
2ŻmudaOskar2005,10973

Tryton Poznań

1MarsulaJakub2006,10668
2WiśniewskiMarek2005,9151

KW 1904 Poznań

1BuchnatWojciech2006,10693
2GuszczakArkadiusz2006,11010
3JakuszkoKinga2005,9964
4MikołajczakPaweł2006,9985
5NowickiKacper2005,9984
6PowelJan 2006,11009
7SzymańskiPaweł2005,10875

WIR Iława

1BakirzyńskiMichał2005,10189
2JaskulskaMartyna2006,10671
3RyśBogumiła2006,10190
4SaganAleksandra2005,9761

Wisła Grudziądz

1BrzostowskiMikołaj2005,9749
2ChmuraKacper2005,11092
3JabłońskaWeronika2006,10327
4Klucznik Julia2005,10324
5StrzelczykDominik2005,9752
6WitkowskaMartyna2005,10326

WRC Warszawa

1GroblewskaZofia 2005,11098
2GórzyńskaWeronika2005,9647
3JuraszyńskaManula2006,10155
4JuraszyńskaMaryla2006,10156
5KrysikAmelia 2005,11096
6MościckaDominika2006,10339
7RakowieckaJulia2008,11095
8WaśkiewiczKlaudia2005,10334
9Zmelonek-MulliganLena Leokadia2005,9948

WTW Warszawa

1AniserowiczFilip2006,10296
2BodzanZofia2006,10250
3DąbrowskaBarbara2005,10582
4GrużewskiKamil2006,11043
5KośkaFilip2005,9924
6KsiążekAdrian2005,11042
7KubikWiktoria2006,10251
8NiemczykBartłomiej2006,10290
9RomaniukMagdalena2005,10254
10RzeszotarskiRadosław2006,11086
11SobieskaKacper2005,9893
12SochaBartłomiej2005,10293
13SzkupZofia2006,11007
14TereszczukJulia2006,11006
15WójcikSophie2005,11074
16ZawadzkaHanna2006,10263
17ŁyczykowskiIgor2006,10292

WTW Włocławek

1GarbarczykJulia2006,10664
2ŚliwińskiWojciech2006,10667

Zawisza Bydgoszcz

1BosiackiDorian2006,10245
2FryczyńskiBartosz2005,10318
3GościńskaMaria2006,10266
4KoszowskiSzymon2005,10313
5MakowskiAdrian2006,10242
6MatulewiczRemigiusz2006,10244
7SmorawińskiMichał2005,10243
8ZaporskiPiotr2006,10267
9ZaporskiŁukasz2008,11057

MKS Dwójka Warszawa

1BielawskiDaniel2006,11016
2BorkowskaJulia2005,11018
3DrągMaciej2005,10773
4DębowskaKinga2006,11026
5FilipskaFranciszka2006,11020
6JastrzębskiMichał2006,11015
7KowalskiStanisław2005,11066
8KrawczykWiktoria2005,11021
9KłosJan2005,11064
10MagierowskiJulian2005,10264
11MałkowskiJan2005,11065
12RogiewiczJulia 2005,11019
13RzadkiewiczKacper2006,10775
14ZłotogórskaOliwia 2005,11025

UKS 93 Kraków

1HervetTristan2005,10115
2MaternaWiktoria2005,10558
3StępieńBarbara2005,10559
4SzczęchEmilia2005,10114
5WidzNatalia2005,11071
6WędzichaDawid2005,10112

UKS Puma Ostróda

1KorohodaDaniel2006,10568
2NierzwickiJakub Marcel2005,10940
3OlszewskiJakub2006,10721

UKS Szóstka

1MańkowskaLena 2006,10708
2Michałowska Maja2005,11085

Unia Tczew

1LewandowskaMarcelina2006,10512
2TurzyńskiDawid2006,10516
3TurzyńskiFilip2006,10517

UKS Milenium Wrocław

1DębskaMarcelina2005,10556
2FrontczakJulia2005,10557
3FrątczakKatarzyna2006,10572
4JakóbczakKinga2005,10901
5KrawczykJulia 2008,11082
6Morawska Oliwia2005,9896
7NychElena2007,11037
8OsińskaWiktoria2005,10222
9Stach Hanna2006,10303
10Wojtowicz Magdalena 2005,10902
11WójcikAmelia 2005,10077
12WójcikJulia2005,10078
13ŻyłaJulia2006,10552

WKW PTTK Warszawa

1CiecieraJulia2005,10325
2LorencJan 2006,10589