Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / MP Juniorów Młodszych
2021-07-22 | 2021-07-25
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.


1 4x+MJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
9515 Wojciechowski Dominik 2005
----- zawodnik bez licencji
10378 Lamperski Kamil 2005
10285 Nowak Nikodem 2005
Nieradka . śr. wieku: 520
2
AZS Szczecin
9844 Kajtowski Mateusz 2005
----- zawodnik bez licencji
10097 Bagniak Piotr 2005
10098 Błach Wiktor 2006
Kowalczyk R. śr. wieku: 520
3
AZS AWFiS Gdańsk
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
10921 Gertchen Jan 2005
10920 Dobrzeniecki Filip 2005
Pszczółkowski P. śr. wieku: 1021
4
AZS UMK Toruń
10414 Biegniewski Jakub 2006
----- zawodnik bez licencji
10415 Kowalski Mikołaj 2006
Radkowski T. śr. wieku: 1021
5
KW PEGAZ Wrocław
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
10212 Syposz Dominik 2006
Gancarz P. Matula H. śr. wieku: 2024
6
KW PEGAZ Wrocław
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Gancarz P. Matula H. śr. wieku: 2024
7
AZS AWF Kraków
----- zawodnik bez licencji
10104 Migo Szymon 2006
----- zawodnik bez licencji
Myszka M. śr. wieku: 1021
8
WTW Warszawa
10290 Niemczyk Bartłomiej 2006
----- zawodnik bez licencji
10296 Aniserowicz Filip 2006
Brodziak D. śr. wieku: 1021
9
BTW Bydgoszcz
Bydgostia
10181 Lepeshov Fedor 2005
10700 Zieliński Adam 2006
10736 Grochowski Mikołaj 2005
10307 Chabowski Kamil 2006
Dziekoński R. Lemańczyk L. śr. wieku: 18
10
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji
10738 Gutkowski Michał 2006
10906 Dominas Natan 2006
----- zawodnik bez licencji
Strychalski T. śr. wieku: 1021
2 4-KJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
9774 Karaszewska Amelia 2005
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 2024
2
AZS UMK Toruń
10171 Lewandowska Wiktoria 2005
----- zawodnik bez licencji
10417 Przedmojska Zofia 2006
10749 Żuralska Maja 2006
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 519
3
AZS UMK Toruń
10616 Lewandowska Nicola 2006
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 1021
4
AZS AWF Warszawa
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
10334 Waśkiewicz Klaudia 2005
----- zawodnik bez licencji
Sakowski A. Brodziak M. śr. wieku: 1522
5
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji
10732 Oszczęda Julia 2005
10726 Olszewska Maria 2005
----- zawodnik bez licencji
Dziekoński R. śr. wieku: 1021
6
Bydgostia
10730 Zawadzka Wiktoria 2005
10725 Kocieniewska Maja 2005
----- zawodnik bez licencji
Dziekoński R. śr. wieku: 19
3 2-MJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
KTW Kalisz
9822 Bielak Mateusz 2005
10047 Kliber Bartosz 2005
Trzmiel M. śr. wieku: 19
2
KTW Kalisz
10045 Kobyłka Cezary 2006
----- zawodnik bez licencji
Trzmiel M. śr. wieku: 1021
3
AZS Wratislavia
10645 Binduga-Gajewski Franciszek 2006
10646 Binduga-Gajewski Stanisław 2006
Szymerowski W. śr. wieku: 18
4
AZS AWFiS Gdańsk
----- zawodnik bez licencji
9669 Guzy Hubert 2005
Pszczółkowski P. śr. wieku: 1021
5
AZS UMK Toruń
10188 Zapałowski Rayan 2005
----- zawodnik bez licencji
Radkowski T. śr. wieku: 1021
6
Zawisza Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji
10244 Matulewicz Remigiusz 2006
Naglewicz A. śr. wieku: 1021
4 2xKJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
AZS AWF Poznań
10658 Trzmiel Anna 2006
10659 Woźniak Lena 2006
Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M. śr. wieku: 18
2
AZS AWF Kraków
----- zawodnik bez licencji
10114 Szczęch Emilia 2005
Wójcik - Pietruszka I. Wilk E. śr. wieku: 1021
3
AZS Wratislavia
11033 Szwiec Iga 2006
10643 Papała Małgorzata 2006
Szymerowski W. śr. wieku: 18
4
AZS UMK Toruń
9532 Stałęga Kinga 2005
9935 Pawłowska Amelia 2005
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 19
5
BKW Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji
10997 Olszewska Patrycja 2006
Danielska K. śr. wieku: 1021
6
Drakkar Gdańsk
10128 Boczkowska Ada 2006
10053 Syrytczyk Wiktoria 2006
Bykowski T. Sobczak A. śr. wieku: 18
7
UKS Milenium Wrocław
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Gancarz E. śr. wieku: 2024
8
WIR Iława
10190 Ryś Bogumiła 2006
9761 Sagan Aleksandra 2005
Pierczyński P. Stypiński G. śr. wieku: 18
9
Wisła Grudziądz
10327 Jabłońska Weronika 2006
10324 Klucznik Julia 2005
Błoch J. Zieliński Krzysztof K. Szarszewski P. śr. wieku: 18
10
AZS UW Warszawa
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Borys R. śr. wieku: 2024
5 4+MJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
----- zawodnik bez licencji
10614 Iwanów Michał 2005
9841 Błonka Joachim 2005
10615 Marciocha Mikołaj 2005
Kowalczyk R. śr. wieku: 520
2
BTW Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji
10245 Bosiacki Dorian 2006
----- zawodnik bez licencji
Zaporski T. śr. wieku: 1021
3
Bydgostia
10834 Korcz Piotr 2005
9868 Grzanka Igor 2005
----- zawodnik bez licencji
Strychalski T. śr. wieku: 19
6 2-KJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Kraków
----- zawodnik bez licencji
10559 Stępień Barbara 2005
Wójcik - Pietruszka I. Wilk E. śr. wieku: 1021
2
AZS UMK Toruń
----- zawodnik bez licencji
10175 Wyrzykowska Nikola 2005
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 1021
3
BTW Bydgoszcz
10185 Kwaśniewska Maja 2006
----- zawodnik bez licencji
Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 1021
4
BTW Bydgoszcz
10135 Plucińska Monika 2005
10136 Kotopka Agnieszka 2005
Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 19
5
AZS AWFiS Gdańsk
10708 Mańkowska Lena 2006
----- zawodnik bez licencji
Pszczółkowski P. śr. wieku: 1021
6
AZS AWF Warszawa
10155 Juraszyńska Manula 2006
10156 Juraszyńska Maryla 2006
Sakowski A. Brodziak M. śr. wieku: 18
7 4x+KJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
UKS Milenium Wrocław
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
10222 Osińska Wiktoria 2005
Wójcik J. śr. wieku: 2024
2
Posnania RBW Poznań
10596 Sabur Selin 2005
----- zawodnik bez licencji
10309 Gąsiorowska Ewa 2006
9776 Nowak Wiktoria 2005
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 520
3
KTW Kalisz
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
10038 Bajerska Joanna 2006
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1522
4
AZS AWF Gorzów Wlkp.
----- zawodnik bez licencji
10233 Bilińska Hanna 2006
9959 Korżownik Zuzanna 2005
Zastawa-Schodowska P. śr. wieku: 1021
5
AZS UMK Toruń
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
10766 Miazgowska Aleksandra 2006
----- zawodnik bez licencji
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 1522
6
BTW Bydgoszcz
10149 Dolska Emilia 2005
----- zawodnik bez licencji
10947 Słaboszewska Milena 2006
----- zawodnik bez licencji
Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 1021
7
WTW Warszawa
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
10254 Romaniuk Magdalena 2005
10582 Dąbrowska Barbara 2005
Renc A. śr. wieku: 1021
8
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
10329 Ćwiklińska Julia 2006
----- zawodnik bez licencji
Dziekoński R. Glaza P. śr. wieku: 1522
9
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Gancarz E. śr. wieku: 2024
8 2xMJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10017 Narożny Aleks 2006
----- zawodnik bez licencji
Nieradka . śr. wieku: 1021
2
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Nieradka . śr. wieku: 2024
3
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Nieradka . śr. wieku: 2024
4
Polonia Poznań
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M. śr. wieku: 2024
5
Polonia Poznań
10216 Szubert Grzegorz 2006
9462 Kalinowski Wojciech 2006
Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M. śr. wieku: 18
6