Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / MP Juniorów Młodszych
2021-07-22 | 2021-07-25
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.


1 4x+MJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
9515 Wojciechowski Dominik 2005
10016 Lewandowski Wojciech 2005
10378 Lamperski Kamil 2005
10285 Nowak Nikodem 2005
10871 Cieśla Zofia 2007
Nieradka .
2
AZS Szczecin
9844 Kajtowski Mateusz 2005
9860 Jabłoński Kacper 2005
10097 Bagniak Piotr 2005
10098 Błach Wiktor 2006
10247 Ładna Magdalena 2005
Kowalczyk R.
3
AZS AWFiS Gdańsk
10061 Mruczkowski Hubert 2005
10870 Sawicki Jerzy 2005
10921 Gertchen Jan 2005
10920 Dobrzeniecki Filip 2005
11072 Dobrzeniecki Szymon 2008
Pszczółkowski P.
4
AZS UMK Toruń
10414 Biegniewski Jakub 2006
10372 Adamski Adrian 2006
10422 Śliwiński Jan 2006
10415 Kowalski Mikołaj 2006
10370 Wachnicka Julia 2006
Radkowski T.
5
KW PEGAZ Wrocław
10453 Męzia Bruno 2005
10891 Lofek Oskar 2005
10213 Pawłowski Kacper 2005
10212 Syposz Dominik 2006
10898 Czajkowski-Eszner Franciszek 2007
Gancarz P. Matula H.
6
KW PEGAZ Wrocław
10281 Rydel Tymon 2006
10896 Bednarzewski Ignacy 2005
10897 Andrys Tomasz 2005
10214 Zajączkowski Wojciech 2005
11099 Tyczkowski Marcel 2008
Gancarz P. Matula H.
7
AZS AWF Kraków
10105 Pilch Aleksander 2006
10104 Migo Szymon 2006
10102 Śliwczyński Tymon 2006
10256 Haluch Konrad 2006
10944 Adamik Bartosz 2005
Myszka M.
8
WTW Warszawa
10290 Niemczyk Bartłomiej 2006
9893 Sobieska Kacper 2005
9924 Kośka Filip 2005
10296 Aniserowicz Filip 2006
11086 Rzeszotarski Radosław 2006
Brodziak D.
9
LOTTO Bydgostia
10181 Lepeshov Fedor 2005
10700 Zieliński Adam 2006
10736 Grochowski Mikołaj 2005
10307 Chabowski Kamil 2006
10731 Weinert Anna 2005
Dziekoński R. Lemanczyk L.
10
LOTTO Bydgostia
10979 Prądzyński Mikołaj 2005
10738 Gutkowski Michał 2006
10906 Dominas Natan 2006
10740 Zgórzyński Marcel 2005
10743 Szarafiński Dawid 2005
Strychalski T.
2 4-KJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
9503 Kaźmierowska Wiktoria 2005
9508 Kozłowska Zofia 2005
10341 Mańczak Olga 2005
9774 Karaszewska Amelia 2005
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P.
2
AZS UMK Toruń
10171 Lewandowska Wiktoria 2005
9531 Dąbrowska Gabriela 2005
10417 Przedmojska Zofia 2006
10749 Żuralska Maja 2006
Robaszkiewicz A.
3
AZS UMK Toruń
10616 Lewandowska Nicola 2006
10430 Jeziorek Marceina 2006
10418 Norkowska Nikola 2006
10662 Kisiel Zuzanna 2006
Robaszkiewicz A.
4
WRC Warszawa
11096 Krysik Amelia 2005
9948 Zmelonek-Mulligan Lena Leokadia 2005
10334 Waśkiewicz Klaudia 2005
9647 Górzyńska Weronika 2005
Sakowski A. Brodziak M.
5
LOTTO Bydgostia
9756 Echaust Magdalena 2005
10732 Oszczęda Julia 2005
10726 Olszewska Maria 2005
9682 Gil-Pilarska Marta 2005
Dziekoński R.
6
LOTTO Bydgostia
10730 Zawadzka Wiktoria 2005
10725 Kocieniewska Maja 2005
10977 Słowińska Róża 2006
10728 Sikorska Daria 2005
Dziekoński R.
3 2-MJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KTW Kalisz
9822 Bielak Mateusz 2005
10047 Kliber Bartosz 2005
Trzmiel M.
2
KTW Kalisz
10045 Kobyłka Cezary 2006
10046 Binek Filip 2005
Trzmiel M.
3
AZS Wratislavia
10645 Binduga-Gajewski Franciszek 2006
10646 Binduga-Gajewski Stanisław 2006
Szymerowski W.
4
AZS AWFiS Gdańsk
10058 Serafin Sylwester 2005
9669 Guzy Hubert 2005
Pszczółkowski P.
5
AZS UMK Toruń
10188 Zapałowski Rayan 2005
9739 Wielgus Jakub 2005
Radkowski T.
6
Zawisza Bydgoszcz
10318 Fryczyński Bartosz 2005
10244 Matulewicz Remigiusz 2006
Naglewicz A.
4 2xKJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Polonia Poznań
10658 Trzmiel Anna 2006
10659 Woźniak Lena 2006
Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M.
2
UKS 93 Kraków
11071 Widz Natalia 2005
10114 Szczęch Emilia 2005
Wójcik - Pietruszka I. Wilk E.
3
AZS Wratislavia
11033 Szwiec Iga 2006
10643 Papała Małgorzata 2006
Szymerowski W.
4
AZS UMK Toruń
9532 Stałęga Kinga 2005
9935 Pawłowska Amelia 2005
Robaszkiewicz A.
5
BKW Bydgoszcz
10158 Matysek Martyna 2005
10997 Olszewską Patrycja 2006
Trzeciak K.
6
Drakkar Gdańsk
10128 Boczkowska Ada 2006
10053 Syrytczyk Wiktoria 2006
Bykowski T. Sobczak A.
7
UKS Milenium Wrocław
10572 Frątczak Katarzyna 2006
10303 Stach Hanna 2006
Gancarz E.
8
WIR Iława
10190 Ryś Bogumiła 2006
9761 Sagan Aleksandra 2005
Pierczyński P. Stypiński G.
9
Wisła Grudziądz
10327 Jabłońska Weronika 2006
10324 Klucznik Julia 2005
Błoch J. Zieliński Krzysztof K. Szarszewski P.
10
AZS UW Warszawa
10316 Łempicka Aleksandra 2005
10315 Pawelec Inga 2005
Borys R.
5 4+MJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
9845 Hopa Dawid 2005
10614 Iwanów Michał 2005
9841 Błonka Joachim 2005
10615 Marciocha Mikołaj 2005
10247 Ładna Magdalena 2005
Kowalczyk R.
2
Zawisza Bydgoszcz
10267 Zaporski Piotr 2006
10245 Bosiacki Dorian 2006
10242 Makowski Adrian 2006
10243 Smorawiński Michał 2005
11057 Zaporski Łukasz 2008
Zaporski T.
3
LOTTO Bydgostia
10834 Korcz Piotr 2005
9868 Grzanka Igor 2005
10833 Wenzelewski Daniel 2005
10144 Czubak Oliwier 2005
10743 Szarafiński Dawid 2005
Strychalski T.
6 2-KJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
UKS 93 Kraków
10558 Materna Wiktoria 2005
10559 Stępień Barbara 2005
Wójcik - Pietruszka I. Wilk E.
2
AZS UMK Toruń
10170 Barańska Aleksandra 2005
10175 Wyrzykowska Nikola 2005
Robaszkiewicz A.
3
BTW Bydgoszcz
10185 Kwaśniewska Maja 2006
10123 Kontna Wiktoria 2005
Badziągowski M. Chmara A.
4
BTW Bydgoszcz
10135 Plucińska Monika 2005
10136 Kotopka Agnieszka 2005
Badziągowski M. Chmara A.
5
UKS Szóstka
10708 Mańkowska Lena 2006
11085 Michałowska Maja 2005
Pszczółkowski P.
6
WRC Warszawa
10155 Juraszyńska Manula 2006
10156 Juraszyńska Maryla 2006
Sakowski A. Brodziak M.
7 4x+KJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
UKS Milenium Wrocław
10077 Wójcik Amelia 2005
10078 Wójcik Julia 2005
9896 Morawska Oliwia 2005
10222 Osińska Wiktoria 2005
11037 Nych Elena 2007
Wójcik J.
2
Posnania RBW Poznań
10596 Sabur Selin 2005
10308 Kucharska Anna 2006
10309 Gąsiorowska Ewa 2006
9776 Nowak Wiktoria 2005
10871 Cieśla Zofia 2007
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P.
3
KTW Kalisz
10628 Feliszczak Marcelina 2006
10090 Grabowska Katarzyna 2006
10038 Bajerska Joanna 2006
10036 Walczak Wiktoria 2006
11081 Woldańska Nadia 2008
4
AZS AWF Gorzów Wlkp.
9928 Jankowska Julita 2005
10233 Bilińska Hanna 2006
10229 Baryła Iga 2006
9959 Korżownik Zuzanna 2005
11011 Koreńczuk Łucja 2008
Zastawa-Schodowska P.
5
AZS UMK Toruń
10425 Paczesna Marta 2006
10421 Karpińska Natalia 2006
10766 Miazgowska Aleksandra 2006
10752 Kurzeja Paulina 2005
10370 Wachnicka Julia 2006
Robaszkiewicz A.
6
BTW Bydgoszcz
10149 Dolska Emilia 2005
10127 Płóciennik Zuzanna 2005
10947 Słaboszewska Milena 2006
10673 Potocka Martyna 2006
10674 Tomsa Dominika 2007
Badziągowski M. Chmara A.
7
WTW Warszawa
10251 Kubik Wiktoria 2006
10263 Zawadzka Hanna 2006
10254 Romaniuk Magdalena 2005
10582 Dąbrowska Barbara 2005
11006 Tereszczuk Julia 2006
Renc A.
8
LOTTO Bydgostia
10722 Czerwińska Zuzanna 2005
10727 Pater Lena 2005
10329 Ćwiklińska Julia 2006
10532 Raczkowiak Zuzanna 2005
10731 Weinert Anna 2005
Dziekoński R. Glaza P.
9
UKS Milenium Wrocław
10557 Frontczak Julia 2005
10556 Dębska Marcelina 2005
10902 Wojtowicz Magdalena 2005
10552 Żyła Julia 2006
11082 Krawczyk Julia 2008
Gancarz E.
8 2xMJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10017 Narożny Aleks 2006
10018 Rodak Krzysztof 2005
Nieradka .
2
Posnania RBW Poznań
10298 Baranowski Piotr 2005
10286 Danielewicz Maksymilian 2006
Nieradka .
3
Posnania RBW Poznań
10304 Jarocki Wiktor 2006
9881 Jażemski Jakub 2005
Nieradka .
4
Polonia Poznań
9154 Śliwa Sergiusz 2005
9500 Dudek Maksym 2005
Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M.
5
Polonia Poznań
10216 Szubert Grzegorz 2006
9462 Kalinowski Wojciech 2006
Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M.
6
Tryton Poznań
10668 Marsula Jakub 2006
9151 Wiśniewski Marek 2005
Filipek A.
7
KW 1904 Poznań
9985 Mikołajczak Paweł 2006
11009 Powel Jan 2006
8
UKS 93 Kraków
10115 Hervet Tristan 2005
10112 Wędzicha Dawid 2005
Wójcik - Pietruszka I. Wilk E.
9
AZS Szczecin
10718 Holona Jakub 2006
11051 Postawa Bartosz 2006
Fiłka T.
10
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10228 Tarasiuk Hubert 2006
10259 Obarzanek Adam 2006
Zastawa-Schodowska P.
11
AZS AWFiS Gdańsk
10061 Mruczkowski Hubert 2005
10870 Sawicki Jerzy 2005
Pszczółkowski P.
12
AZS UMK Toruń
10174 Osiński Igor 2005
10176 Weichhaus Martin 2005
Radkowski T.
13
BTW Bydgoszcz
9444 Tykwiński Kacper 2005
9689 Swobodziński Filip 2005
Badziągowski M. Chmara A. Zgorzelak M.
14
MKS Dwójka Warszawa
11064 Kłos Jan 2005
11065 Małkowski Jan 2005
Suchocki J.
15
PTW Płock
9634 Kalinowski Jakub 2005
10973 Żmuda Oskar 2005
Sałkowski P.
16
Unia Tczew
10517 Turzyński Filip 2006
10516 Turzyński Dawid 2006
Grubich M.
17
Wisła Grudziądz
11092 Chmura Kacper 2005
9752 Strzelczyk Dominik 2005
Zieliński Krzysztof K.
18
MOS Ełk
10696 Kleban Jakub 2006
10697 Sobolewski Gabriel 2006
19
UKS Puma Ostróda
10721 Olszewski Jakub 2006
10568 Korohoda Daniel 2006
Stępka A.
20
LOTTO Bydgostia
11084 Gasiuk Roman 2006
10907 Kawka Mateusz 2006
Strychalski T.
9 4+KJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS UMK Toruń
10171 Lewandowska Wiktoria 2005
9531 Dąbrowska Gabriela 2005
10417 Przedmojska Zofia 2006
10749 Żuralska Maja 2006
10370 Wachnicka Julia 2006
Robaszkiewicz A.
2
BTW Bydgoszcz
10185 Kwaśniewska Maja 2006
10123 Kontna Wiktoria 2005
10136 Kotopka Agnieszka 2005
10135 Plucińska Monika 2005
10673 Potocka Martyna 2006
Badziągowski M. Chmara A.
3
BTW Bydgoszcz
10127 Płóciennik Zuzanna 2005
10149 Dolska Emilia 2005
10947 Słaboszewska Milena 2006
10948 Jóźwiak Martyna 2005
10674 Tomsa Dominika 2007
Badziągowski M. Chmara A.
4
LOTTO Bydgostia
10651 Nowicka Karolina 2006
10148 Kubińska Oliwia 2006
10723 Runge Natalia 2006
10724 Karlikowska Karolina 2005
10743 Szarafiński Dawid 2005
Dziekoński R. Lemanczyk L. Strychalski T.
10 4-MJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KTW Kalisz
10046 Binek Filip 2005
10045 Kobyłka Cezary 2006
9822 Bielak Mateusz 2005
10047 Kliber Bartosz 2005
Trzmiel M.
2
AZS AWFiS Gdańsk
10921 Gertchen Jan 2005
10920 Dobrzeniecki Filip 2005
10058 Serafin Sylwester 2005
9669 Guzy Hubert 2005
Pszczółkowski P.
3
AZS UMK Toruń
10414 Biegniewski Jakub 2006
10415 Kowalski Mikołaj 2006
10745 Sidor Kacper 2005
10192 Raś Szymon 2005
Radkowski T.
4
Zawisza Bydgoszcz
10313 Koszowski Szymon 2005
10245 Bosiacki Dorian 2006
10243 Smorawiński Michał 2005
10267 Zaporski Piotr 2006
Zaporski T.
5
AZS AWF Kraków
10102 Śliwczyński Tymon 2006
10104 Migo Szymon 2006
9911 Baś Wojciech 2005
10256 Haluch Konrad 2006
Myszka M.
11 1xMJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Polonia Poznań
9500 Dudek Maksym 2005 Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M.
2
Tryton Poznań
10668 Marsula Jakub 2006 Filipek A.
3
Tryton Poznań
9151 Wiśniewski Marek 2005 Filipek A.
4
KTW Kalisz
10564 Torbiarczyk Bartosz 2006 Trzmiel M.
5
UKS 93 Kraków
10115 Hervet Tristan 2005 Wójcik - Pietruszka I. Wilk E.
6
UKS 93 Kraków
10112 Wędzicha Dawid 2005 Wójcik - Pietruszka I. Wilk E.
7
AZS AWFiS Gdańsk
10922 Demain Piotr 2005 Pszczółkowski P.
8
BTW Bydgoszcz
9444 Tykwiński Kacper 2005 Zgorzelak M.
9
BTW Bydgoszcz
9689 Swobodziński Filip 2005 Chmara A.
10
BTW Bydgoszcz
10524 Guczkowski Dawid 2006 Badziągowski M. Chmara A.
11
CHTW Chełmża
10632 Zaporowicz Nikodem 2006 Bator M. Mattik M.
12
Gopło Kruszwica
9863 Gralak Oskar 2005 Januszek R.
13
Gopło Kruszwica
10278 Szelmicki Bartłomiej 2005 Januszek R.
14
Gopło Kruszwica
10431 Szpręglewski Piotr 2005 Januszek R.
15
KW PEGAZ Wrocław
10212 Syposz Dominik 2006 Gancarz P.
16
MKS Dwójka Warszawa
10264 Magierowski Julian 2005 Suchocki J.
17
MKS Dwójka Warszawa
11066 Kowalski Stanisław 2005 Suchocki J.
18
WIR Iława
10189 Bakirzyński Michał 2005 Pierczyński P. Stypiński G.
19
Wisła Grudziądz
9749 Brzostowski Mikołaj 2005 Zieliński Krzysztof K.
20
MOS Ełk
10193 Hyzopski Hubert 2006
21
AZS AWF Kraków
10105 Pilch Aleksander 2006 Myszka M.
22
WTW Włocławek
10667 Śliwiński Wojciech 2006 Gabryelewicz K.
23
UKS Puma Ostróda
10940 Nierzwicki Jakub Marcel 2005 Stępka A.
24
LOTTO Bydgostia
10734 Dziekoński Mateusz 2005 Dziekoński R.
25
WKW PTTK Warszawa
10589 Lorenc Jan 2006
12 4x-KJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KTW Kalisz
10628 Feliszczak Marcelina 2006
10090 Grabowska Katarzyna 2006
10038 Bajerska Joanna 2006
10036 Walczak Wiktoria 2006
2
AZS Szczecin
10824 Kleparska Wiktoria 2005
10717 Romaniuk Lena 2006
10540 Sosnowska Julia 2006
10719 Zięba Aleksandra 2006
Fiłka T.
3
AZS AWF Gorzów Wlkp.
9928 Jankowska Julita 2005
10233 Bilińska Hanna 2006
10229 Baryła Iga 2006
9959 Korżownik Zuzanna 2005
Zastawa-Schodowska P.
4
AZS UMK Toruń
10170 Barańska Aleksandra 2005
10175 Wyrzykowska Nikola 2005
9532 Stałęga Kinga 2005
9935 Pawłowska Amelia 2005
Robaszkiewicz A.
5
MKS Dwójka Warszawa
11026 Dębowska Kinga 2006
11019 Rogiewicz Julia 2005
11018 Borkowska Julia 2005
11021 Krawczyk Wiktoria 2005
Durjasz A.
6
LOTTO Bydgostia
10722 Czerwińska Zuzanna 2005
10727 Pater Lena 2005
10329 Ćwiklińska Julia 2006
10532 Raczkowiak Zuzanna 2005
Dziekoński R. Glaza P.
13 8+KJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10095 Gawrysiak Joanna 2006
10596 Sabur Selin 2005
10309 Gąsiorowska Ewa 2006
9503 Kaźmierowska Wiktoria 2005
9776 Nowak Wiktoria 2005
9508 Kozłowska Zofia 2005
10341 Mańczak Olga 2005
9774 Karaszewska Amelia 2005
10871 Cieśla Zofia 2007
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P.
2
AZS UMK Toruń
10425 Paczesna Marta 2006
10766 Miazgowska Aleksandra 2006
10421 Karpińska Natalia 2006
10430 Jeziorek Marceina 2006
10752 Kurzeja Paulina 2005
10418 Norkowska Nikola 2006
10616 Lewandowska Nicola 2006
10662 Kisiel Zuzanna 2006
10370 Wachnicka Julia 2006
Robaszkiewicz A.
3
UKS Milenium Wrocław
10557 Frontczak Julia 2005
10556 Dębska Marcelina 2005
10902 Wojtowicz Magdalena 2005
10552 Żyła Julia 2006
10077 Wójcik Amelia 2005
10078 Wójcik Julia 2005
9896 Morawska Oliwia 2005
10222 Osińska Wiktoria 2005
11037 Nych Elena 2007
Gancarz E. Wójcik J.
4
WRC Warszawa
11098 Groblewska Zofia 2005
10339 Mościcka Dominika 2006
11096 Krysik Amelia 2005
10334 Waśkiewicz Klaudia 2005
9948 Zmelonek-Mulligan Lena Leokadia 2005
9647 Górzyńska Weronika 2005
10156 Juraszyńska Maryla 2006
10155 Juraszyńska Manula 2006
11095 Rakowiecka Julia 2008
Sakowski A. Brodziak M.
5
WTW Warszawa
10251 Kubik Wiktoria 2006
11074 Wójcik Sophie 2005
11006 Tereszczuk Julia 2006
11007 Szkup Zofia 2006
10250 Bodzan Zofia 2006
10254 Romaniuk Magdalena 2005
10263 Zawadzka Hanna 2006
10582 Dąbrowska Barbara 2005
11086 Rzeszotarski Radosław 2006
Renc A.
6
LOTTO Bydgostia
10730 Zawadzka Wiktoria 2005
10725 Kocieniewska Maja 2005
10977 Słowińska Róża 2006
10728 Sikorska Daria 2005
9756 Echaust Magdalena 2005
10732 Oszczęda Julia 2005
10726 Olszewska Maria 2005
9682 Gil-Pilarska Marta 2005
10731 Weinert Anna 2005
Dziekoński R.
14 1xKJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Polonia Poznań
10657 Chrzanowska Maja 2006 Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M.
2
Polonia Poznań
10658 Trzmiel Anna 2006 Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M.
3
Polonia Poznań
10659 Woźniak Lena 2006 Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M.
4
AZS AWF Poznań
11061 Jabłońska Patrycja 2006 Kamola B.
5
KW 1904 Poznań
9964 Jakuszko Kinga 2005 Rewers M. Kalet S.
6
UKS 93 Kraków
10114 Szczęch Emilia 2005 Wójcik - Pietruszka I. Wilk E.
7
UKS 93 Kraków
11071 Widz Natalia 2005 Wójcik - Pietruszka I. Wilk E.
8
AZS Szczecin
9843 Kusiowska Kinga 2005 Kowalczyk R.
9
AZS Wratislavia
10643 Papała Małgorzata 2006 Szymerowski W.
10
BKW Bydgoszcz
10158 Matysek Martyna 2005 Trzeciak K.
11
Drakkar Gdańsk
10128 Boczkowska Ada 2006 Bykowski T. Sobczak A.
12
Drakkar Gdańsk
10053 Syrytczyk Wiktoria 2006 Bykowski T. Sobczak A.
13
Gopło Kruszwica
10220 Łuczka Wiktoria 2005 Januszek R.
14
Gopło Kruszwica
10716 Pietrzak Zofia 2006 Januszek R.
15
MKS Dwójka Warszawa
11020 Filipska Franciszka 2006 Durjasz A.
16
MKS Dwójka Warszawa
11025 Złotogórska Oliwia 2005 Durjasz A.
17
UKS Milenium Wrocław
10901 Jakóbczak Kinga 2005 Gancarz E.
18
UKS Szóstka
10708 Mańkowska Lena 2006 Pszczółkowski P.
19
Unia Tczew
10512 Lewandowska Marcelina 2006 Grubich M.
20
WIR Iława
9761 Sagan Aleksandra 2005 Pierczyński P. Stypiński G.
21
WIR Iława
10190 Ryś Bogumiła 2006 Pierczyński P. Stypiński G.
22
WIR Iława
10671 Jaskulska Martyna 2006 Pierczyński P. Stypiński G.
23
Wisła Grudziądz
10324 Klucznik Julia 2005 Błoch J. Zieliński Krzysztof K.
24
Wisła Grudziądz
10327 Jabłońska Weronika 2006 Szarszewski P.
25
Wisła Grudziądz
10326 Witkowska Martyna 2005 Szarszewski P.
26
Zawisza Bydgoszcz
10266 Gościńska Maria 2006 Zaporski T.
27
WTW Włocławek
10664 Garbarczyk Julia 2006 Gabryelewicz K.
28
AZS UW Warszawa
10315 Pawelec Inga 2005 Borys R.
29
AZS UW Warszawa
10316 Łempicka Aleksandra 2005 Borys R.
30
LOTTO Bydgostia
10978 Stypczyńska Amelia 2005 Dziekoński R.
31
WKW PTTK Warszawa
10325 Cieciera Julia 2005
15 4x-MJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10285 Nowak Nikodem 2005
10016 Lewandowski Wojciech 2005
10017 Narożny Aleks 2006
10018 Rodak Krzysztof 2005
Nieradka .
2
Posnania RBW Poznań
10304 Jarocki Wiktor 2006
9515 Wojciechowski Dominik 2005
10378 Lamperski Kamil 2005
9881 Jażemski Jakub 2005
Nieradka .
3
Polonia Poznań
10216 Szubert Grzegorz 2006
9154 Śliwa Sergiusz 2005
9973 Przybylski Oskar 2005
9462 Kalinowski Wojciech 2006
Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M.
4
KW 1904 Poznań
10693 Buchnat Wojciech 2006
10875 Szymański Paweł 2005
11010 Guszczak Arkadiusz 2006
9984 Nowicki Kacper 2005
5
AZS Szczecin
9844 Kajtowski Mateusz 2005
9860 Jabłoński Kacper 2005
10097 Bagniak Piotr 2005
10098 Błach Wiktor 2006
Kowalczyk R.
6
AZS UMK Toruń
10188 Zapałowski Rayan 2005
10174 Osiński Igor 2005
10176 Weichhaus Martin 2005
9739 Wielgus Jakub 2005
Radkowski T.
7
KW PEGAZ Wrocław
10453 Męzia Bruno 2005
10214 Zajączkowski Wojciech 2005
10891 Lofek Oskar 2005
10213 Pawłowski Kacper 2005
Gancarz P. Matula H.
8
KW PEGAZ Wrocław
10925 Aleksanderek Filip 2005
10896 Bednarzewski Ignacy 2005
10897 Andrys Tomasz 2005
10281 Rydel Tymon 2006
Gancarz P. Matula H.
9
MKS Dwójka Warszawa
10773 Drąg Maciej 2005
11016 Bielawski Daniel 2006
11015 Jastrzębski Michał 2006
10775 Rzadkiewicz Kacper 2006
Suchocki J.
10
LOTTO Bydgostia
10181 Lepeshov Fedor 2005
10700 Zieliński Adam 2006
10736 Grochowski Mikołaj 2005
10307 Chabowski Kamil 2006
Dziekoński R. Lemanczyk L.
11
LOTTO Bydgostia
10831 Robaczewski Kacper 2005
10305 Miszczyk Artur 2005
10739 Raszka Konrad 2005
10741 Lewandowski Dominik 2005
Strychalski T.
16 8+MJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
11049 Pietraszuk Wiktor 2006
11052 Fiłka Mikołaj 2006
9842 Taczek Jan 2005
10823 Rydzewski Miłosz 2005
9845 Hopa Dawid 2005
10614 Iwanów Michał 2005
9841 Błonka Joachim 2005
10615 Marciocha Mikołaj 2005
10247 Ładna Magdalena 2005
Kowalczyk R. Fiłka T.
2
WTW Warszawa
11042 Książek Adrian 2005
10292 Łyczykowski Igor 2006
11043 Grużewski Kamil 2006
10293 Socha Bartłomiej 2005
9893 Sobieska Kacper 2005
10290 Niemczyk Bartłomiej 2006
10296 Aniserowicz Filip 2006
9924 Kośka Filip 2005
11086 Rzeszotarski Radosław 2006
Brodziak D.
3
LOTTO Bydgostia
10976 Kalaczyński Dorian 2006
10737 Olejnik Franciszek 2005
10832 Oelke Adrian 2005
10835 Raniszewski Marcin 2006
10834 Korcz Piotr 2005
10144 Czubak Oliwier 2005
10833 Wenzelewski Daniel 2005
9868 Grzanka Igor 2005
10743 Szarafiński Dawid 2005
Strychalski T.