Fundacja
Wielkopolskie Wioślarstwo
Wyniki
Zgłoszenia
Licencje
Wydarzenia
Zaloguj
ENEA Mistrzostwa Polski Juniorów
2021-07-16 | 2021-07-18
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)
Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.
Tryb widoku:
wg konkurencji
wg zawodników
statystyki
AZS UMK Toruń
1
Groszewski
Michał
Polska
2003
,9259
12
4+MJ
18
8+MJ
2
Hakobyan
Julia
Polska
2004
,10375
3
4+KJ
8
4-KJ
3
Kozłowski
Mateusz
Polska
2004
,9524
5
4-MJ
18
8+MJ
4
Lipertowicz
Weronika
Polska
2004
,10411
3
4+KJ
14
8+KJ
5
Wiśniewska
Martyna
Polska
2004
,9522
14
8+KJ
18
8+MJ
6
Zyblewski
Dominik
Polska
2003
,9265
5
4-MJ
AZS AWFiS Gdańsk
1
Grygiel
Roksana
Polska
2004
,10617
1
2-KJ
15
4xKJ
2
Józefowicz
Paulina
Polska
2003
,8999
2
1xKJ
13
1xKJL
3
Khlibenko
Anna
Polska
2004
,10376
2
1xKJ
9
2xKJ
4
Plisko
Grzegorz
Polska
2003
,10698
6
1xMJL
5
Rzepka
Zofia
Polska
2004
,9272
7
2xKJL
13
1xKJL
6
Sobczak
Jacek
Polska
2003
,9053
5
4-MJ
10
2-MJ
7
Stefaniak
Gabriela
Polska
2005
,9505
2
1xKJ
9
2xKJ
8
Warachewicz
Aleksandra
Polska
2004
,9202
1
2-KJ
9
2xKJ
AZS AWF Gorzów Wlkp.
1
Rega
Gabriela
Polska
2003
,9411
9
2xKJ
2
Skonieczny
Szymon
Polska
2003
,8710
17
4xMJ
AZS AWF Kraków
1
Jodłowska
Zuzanna
Polska
2003
,10821
8
4-KJ
15
4xKJ
2
Majewski
Jakub
Polska
2004
,10358
5
4-MJ
12
4+MJ
AZS AWF Poznań
1
Zapart
Franciszek
Polska
2003
,10593
4
2xMJ
AZS Szczecin
1
Kukier
Julia
Polska
2003
,9089
2
1xKJ
9
2xKJ
2
Kłodziński
Maciej
Polska
2003
,9324
5
4-MJ
10
2-MJ
3
Nowakowski
Jakub
Polska
2003
,8953
5
4-MJ
10
2-MJ
4
Radoliński
Michał
Polska
2003
,10636
18
8+MJ
5
Sobański
Jakub
Polska
2003
,10635
5
4-MJ
18
8+MJ
6
Taczek
Maria
Polska
2004
,9840
13
1xKJL
7
Usnarski
Paweł
Polska
2003
,9321
18
8+MJ
AZS AWF Warszawa
1
Krukowska
Zofia
Polska
2004
,9216
2
1xKJ
9
2xKJ
AZS Wratislavia
1
Fałkowski
Wiktor
Polska
2004
,11034
6
1xMJL
2
Kowaliński
Szymon
Polska
2003
,9848
10
2-MJ
3
Krajewski
Jakub
Polska
2003
,9850
10
2-MJ
17
4xMJ
4
Rańda
Michał
Polska
2004
,10258
11
1xMJ
17
4xMJ
5
Skica
Maksymilian
Polska
2003
,9852
10
2-MJ
17
4xMJ
BTW Bydgoszcz
1
Gawrysiak
Oliwia
Polska
2004
,9947
7
2xKJL
13
1xKJL
2
Kowalewska
Julia
Polska
2004
,9677
7
2xKJL
15
4xKJ
3
Marciniak
Dominik
Polska
2004
,9286
5
4-MJ
12
4+MJ
4
Rodziewicz
Olga
Polska
2004
,9683
7
2xKJL
15
4xKJ
5
Twarowski
Kacper
Polska
2003
,8818
5
4-MJ
12
4+MJ
6
Tykwiński
Paweł
Polska
2004
,9443
5
4-MJ
12
4+MJ
7
Zasada
Dorian
Polska
2004
,9454
4
2xMJ
Drakkar Gdańsk
1
Gałęza
Daniel
Polska
2004
,9298
4
2xMJ
11
1xMJ
2
Kulka
Mikołaj
Polska
2003
,8497
4
2xMJ
11
1xMJ
3
Malicka
Natasha
Polska
2004
,9094
9
2xKJ
14
8+KJ
4
Stankiewicz
Szymon
Polska
2004
,9191
6
1xMJL
5
Śliwiński
Piotr Jakub
Polska
2004
,9361
4
2xMJ
17
4xMJ
KTW Kalisz
1
Kornacki
Adam
Polska
2004
,10180
12
4+MJ
18
8+MJ
2
Przybył
Adam
Polska
2003
,10565
12
4+MJ
18
8+MJ
3
Senderacki
Konrad
Polska
2004
,9507
5
4-MJ
18
8+MJ
Bydgostia
1
Bandura
Kacper
Polska
2004
,10525
12
4+MJ
18
8+MJ
2
Boliński
Igor
Polska
2004
,10526
6
1xMJL
11
1xMJ
3
Janik
Paweł
Polska
2004
,10601
17
4xMJ
4
Jasiecki
Milan
Polska
2004
,10600
16
2xMJL
5
Król
Kacper
Polska
2004
,10528
16
2xMJL
6
Lewicki
Tomasz
Polska
2003
,9134
10
2-MJ
18
8+MJ
7
Patalas
Mikołaj
Polska
2004
,10480
12
4+MJ
18
8+MJ
8
Pączka
Paweł
Polska
2004
,10531
16
2xMJL
9
Sobecki
Fryderyk
Polska
2003
,9096
10
2-MJ
18
8+MJ
10
Sulik
Julia
Polska
2003
,8322
2
1xKJ
9
2xKJ
11
Szczepaniak
Filip
Polska
2004
,10534
17
4xMJ
12
Wojciechowska
Martyna
Polska
2003
,9136
1
2-KJ
14
8+KJ
KW PEGAZ Wrocław
1
Graczykowska
Daria
Polska
2004
,9792
13
1xKJL
Polonia Poznań
1
Kalinowska
Emilia
Polska
2004
,9122
2
1xKJ
9
2xKJ
Posnania RBW Poznań
1
Czekanowicz
Igor
Polska
2004
,9509
4
2xMJ
17
4xMJ
2
Handke
Natalia
Polska
2004
,9213
7
2xKJL
13
1xKJL
3
Hau
Aleksandra
Polska
2004
,9414
3
4+KJ
8
4-KJ
4
Jaroć
Bartłomiej
Polska
2003
,9284
5
4-MJ
12
4+MJ
5
Jędrzejczak
Filip
Polska
2003
,9626
4
2xMJ
11
1xMJ
6
Nosal
Gabriela
Polska
2004
,10312
7
2xKJL
13
1xKJL
7
Suszka
Jacek
Polska
2004
,9504
4
2xMJ
17
4xMJ
8
Woźniak
Agata
Polska
2004
,9223
3
4+KJ
8
4-KJ
9
Ścibior
Wiktoria
Polska
2003
,9066
13
1xKJL
10
Śmigielska
Hanna
Polska
2003
,8756
13
1xKJL
11
Śmigielska
Zofia
Polska
2004
,10433
3
4+KJ
9
2xKJ
KW 1904 Poznań
1
Hoffmann
Grzegorz
Polska
2004
,9583
4
2xMJ
11
1xMJ
2
Kmiecik
Radosław
Polska
2003
,8815
6
1xMJL
3
Mermela
Adrianna
Polska
2003
,9117
2
1xKJ
15
4xKJ
4
Szeszuła
Magdalena
Polska
2004
,9124
9
2xKJ
15
4xKJ
5
Woźniak
Jakub
Polska
2003
,8816
4
2xMJ
11
1xMJ
WIR Iława
1
Jeżyński
Mateusz
Polska
2004
,9003
6
1xMJL
11
1xMJ
2
Ryś
Jakub
Polska
2004
,9314
11
1xMJ
Wisła Grudziądz
1
Kałużny
Tymon
Polska
2004
,9427
11
1xMJ
2
Kornacki
Adrian
Polska
2004
,10607
6
1xMJL
3
Malinowski
Kamil
Polska
2003
,9343
6
1xMJL
4
Rutkowska
Aleksandra
Polska
2003
,9333
13
1xKJL
5
Zdrojewska
Maja
Polska
2004
,10276
2
1xKJ
WTW Warszawa
1
Kot
Mikołaj
Polska
2004
,10154
5
4-MJ
18
8+MJ
2
Szkup
Antoni
Polska
2004
,10289
5
4-MJ
18
8+MJ
3
Żołek
Marcin
Polska
2003
,10153
11
1xMJ
WTW Włocławek
1
Zając
Wiktoria
Polska
2004
,10073
2
1xKJ
15
4xKJ
Zawisza Bydgoszcz
1
Bryk
Sandra
Polska
2004
,9684
2
1xKJ
2
Matelski
Jacek
Polska
2003
,9814
4
2xMJ
3
Mickiewicz
Kacper
Polska
2004
,9679
11
1xMJ
MKS Dwójka Warszawa
1
Deptuła
Marta
Polska
2004
,10592
9
2xKJ
2
Szymańska
Paulina
Polska
2003
,10590
9
2xKJ