ENEA Mistrzostwa Polski Juniorów
2021-07-16 | 2021-07-18
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.


AZS UMK Toruń

1BajeńskiCezary2004,9523
2CylkaJulia2004,10404
3DylewskiKonrad2004,9535
4DąbrowskaJulia2004,10744
5GroszewskiMichał2003,9259
6GębickaAlicja2004,9521
7HakobyanJulia2004,10375
8JaworskiFilip2004,9534
9KardasMaksymilian2004,9529
10KaszubowskiIgor2003,10412
11KocińskaAleksandra2004,9525
12KonarskaJulia2003,9264
13KoziełDominika2003,10427
14KozłowskiMateusz2004,9524
15KościechaWiktoria2003,10661
16KrawczykJakub2004,9527
17KruszkowskiKacper2003,10237
18KubiśJakub2003,10407
19LinowskaMartyna2004,10408
20LipertowiczWeronika2004,10411
21RękasDominika2003,9262
22StanyDaria2004,10767
23SzkopińskiRobert2004,9738
24TomczukKrzysztof2004,9737
25WachnickiArkadiusz2004,10405
26WiśniewskaMartyna2004,9522
27WoźniakIgor2003,10428
28WróblewskiMikołaj2003,9250
29ZyblewskiDominik2003,9265

AZS AWFiS Gdańsk

1GburekRoksana2003,11044
2GrygielRoksana2004,10617
3KhlibenkoAnna2004,10376
4KlimaszewskiJan2004,10064
5KossJakub2004,9602
6KowalskaNadia2003,9270
7MajewskiJakub2004,10358
8OchremukAleksandra2004,9812
9RzepkaZofia2004,9272
10SobczakJacek2003,9053
11StroykRemigiusz2004,9671
12SzwonkaAngelika2004,10445
13WarachewiczAleksandra2004,9202
14WincełowiczJulia 2003,10640
15ZiółkowskiDawid2003,9055

AZS AWF Gorzów Wlkp.

1CiemnaWeronika2003,8970
2LisekTomasz2003,8488
3MałeckiSzymon2004,9401
4NiezborałaPaweł2004,9403
5RegaGabriela2003,9411
6SkoniecznySzymon2003,8710

AZS AWF Kraków

1ChłopickiMichał2003,9168
2JasińskaWeronika2003,10942
3JodłowskaZuzanna2003,10821
4KlimkowiczNatalia2003,9163
5MalkowskaJulia2004,10560
6MigdałZuzanna2003,9177
7ZalmanZuzanna2004,9165

AZS AWF Poznań

1JędrzejczakFilip2003,9626
2KrukowskaZofia2004,9216
3ZapartFranciszek2003,10593

AZS Szczecin

1BrasławskiSergiusz2004,9320
2DorendaAleks2003,8957
3GłogowskiPrzemysław2003,8955
4KonwinskiJakub2003,9862
5KukierJulia2003,9089
6KłodzińskiMaciej2003,9324
7NowakowskiJakub2003,8953
8PreśTomasz2003,10235
9RadolińskiMichał2003,10636
10SerafinKarolina2003,10099
11SobańskiJakub2003,10635
12TaczekMaria2004,9840
13UsnarskiPaweł2003,9321

AZS Wratislavia

1FałkowskiWiktor2004,11034
2KowalińskiSzymon2003,9848
3KrajewskiJakub2003,9850
4NakoniecznyWiktor2004,10442
5PisarskiDominik2003,9849
6RańdaMichał2004,10258
7SkicaMaksymilian2003,9852

AZS UW Warszawa

1BorysJulia2004,9925
2GradWeronika2004,10554
3KrólKonstancja2004,10294

BKW Bydgoszcz

1CiechnaJulia2004,9383
2KarlJagoda2004,9384
3RóżańskaAleksandra2003,9385
4SmykMartyna2004,9694
5StrzyżewskaAleksadra2004,9695

BTW Bydgoszcz

1BoryszewskiMateusz2004,10602
2GawrysiakOliwia2004,9947
3JaroćBartłomiej2003,9284
4KałużnaMaja2004,9681
5KoperskiDariusz2004,9452
6KowalewskaJulia2004,9677
7KołodziejskiKacper2004,9453
8MarciniakDominik2004,9286
9PawłowskaMartyna2004,10605
10RodziewiczOlga2004,9683
11SosokalKarolina2007,10523
12SuproniakFilip2004,10137
13SzatkowskaEmilia2003,9288
14SzałajdaDawid2003,10159
15TwarowskiKacper2003,8818
16TykwińskiPaweł2004,9443
17WnukOlga2003,9292

CHTW Chełmża

1ŚcibiorWiktoria2003,9066

Drakkar Gdańsk

1GałęzaDaniel2004,9298
2KarczewskiJulian2004,10988
3KulkaMikołaj2003,8497
4NeumannLaura2004,10076
5StankiewiczSzymon2004,9191

Gedania Gdańsk

1KwiatkowskaWiktoria2003,10626

KTW Kalisz

1BoraDamian2004,10043
2BrodaWeronika2003,8854
3DobrochTomasz2004,10044
4GraczykowskaDaria2004,9792
5JasińskiMaciej2003,9438
6KornackiAdam2004,10180
7OwsianySzymon2004,10561
8PrzybyłAdam2003,10565
9SenderackiKonrad2004,9507
10WawrzyniakBartosz2003,9645

LOTTO Bydgostia

1BanduraKacper2004,10525
2BielaszewskaZuzanna2003,9282
3BolińskiIgor2004,10526
4ChrapkowskiAdam2003,10271
5ChróśniakPatrycja2003,10633
6FranczakOliwier2004,10599
7GolikMiłosz2003,9114
8JanikPaweł2004,10601
9JasieckiMilan2004,10600
10KierzekKrystian2003,9091
11KowalskaKarolina2003,11041
12KowalskaZuzanna2004,10980
13KrólKacper2004,10528
14LewickiTomasz2003,9134
15MadajZuzanna2003,9576
16MalickaNatasha2004,9094
17MichalakNatalia2004,10479
18MikulskiMaksymilian2004,10476
19NalazekSebastian2003,10529
20NowickaMaja2004,10537
21OdejewskaEmilia2004,9732
22PatalasMikołaj2004,10480
23PaulKlaudia2004,10530
24PodolskaNatalia2003,9108
25PączkaPaweł2004,10531
26ReszczyńskiFranciszek2005,10597
27RybickiTomasz2004,10477
28SasMartyna2003,9295
29SasWiktoria2003,9115
30SobeckiFryderyk2003,9096
31SudzińskiHubert2003,10634
32SzamlewskiPiotr2004,10533
33SzczepaniakFilip2004,10534
34Szyperska Martyna2003,9296
35WojciechowskaMartyna2003,9136
36ŻurawskiOskar2004,10536

MOS Ełk

1ChrościelewskiDawid2003,9005
2GredelWiktoria2003,9004
3GłuchowskaAmelia2004,9909
4KacperskiMaciej2004,10707
5PerczakKalina2003,8796
6PliskoGrzegorz2003,10698
7SerokaDawid2003,8795
8SynowiecMichał2003,9327
9WiechećThomas2003,9065
10ŻukowskaMaria2004,9490

KW PEGAZ Wrocław

1KępaMateusz2003,9249
2MalinowskiIgor2004,10299
3SulimaFabian2003,9371
4Wojtczak Mateusz2003,9306

Polonia Poznań

1KaczmarekZuzanna2004,9457
2KalinowskaEmilia2004,9122
3PaluszakMarcelina2004,9458
4PrzybylskiJacek2003,9972
5ZwolińskiWojciech2003,9519

Posnania RBW Poznań

1CzekanowiczIgor2004,9509
2GenerowiczZofia2004,9919
3HandkeNatalia2004,9213
4HauAleksandra2004,9414
5KaczmarekOliwier2004,9882
6NolberczakDaria2004,9363
7NosalGabriela2004,10312
8PrankeMichał2004,9511
9SiatkaMaciej2004,10402
10StefaniakGabriela2005,9505
11SuszkaJacek2004,9504
12WoźniakAgata2004,9223
13ZwierciadłowskaJulia2004,9514
14ŚmigielskaHanna2003,8756
15ŚmigielskaZofia2004,10433

Tryton Poznań

1AumilerJulia2003,9962
2GenderaKamil2003,9517
3KajdanekSandra2003,8615
4PianaIgor2004,9471

KW 1904 Poznań

1HoffmannGrzegorz2004,9583
2KmiecikRadosław2003,8815
3KozłowskaJoanna2004,10268
4KubiakTacjana 2004,10269
5MermelaAdrianna2003,9117
6SzeszułaMagdalena2004,9124
7WoźniakJakub2003,8816

WIR Iława

1JeżyńskiMateusz2004,9003
2JózefowiczPaulina2003,8999
3RyśJakub2004,9314

Wisła Grudziądz

1KałużnyTymon2004,9427
2KornackiAdrian2004,10607
3MalinowskiKamil2003,9343
4RutkowskaAleksandra2003,9333
5SzachmytowskaOlga2003,9425
6ZdrojewskaMaja2004,10276

WRC Warszawa

1CiszekPatryk 2004,11047
2GierasimiukMaja 2004,9954
3Groblewska Maria2003,11083
4SzabelskiSzymon 2003,10648

WTW Warszawa

1BrywczyńskaHelena2004,10584
2DrzewieckiJan Kajetan2004,10291
3FaconJulia2004,9325
4GraczykMaja2004,10182
5HassaJakub2004,9891
6JabłońskaLiwia2004,9758
7KotMikołaj2004,10154
8KozdrójOliwia2003,9399
9KujawskaAntonina2004,10583
10KurekUrszula2004,9374
11MadałaMateusz2004,9923
12ProkosińskaWeronika2003,9375
13PyczotMateusz2004,9470
14SzelejewskaMaria2003,10146
15SzkupAntoni2004,10289
16UtrataPaweł2004,11008
17WierzbickiJerzy2004,10612
18ZawadzkaUrszula2003,8927
19ZielińskaEwa2004,11073
20ŻołekMarcin2003,10153

WTW Włocławek

1GęsickaJulia2004,9365
2KlasińskaWeronika 2004,9359
3KlasińskaWiktoria 2004,9360
4MałkowskaWiktoria2003,8896
5NiewiadomskiFilip2003,9362
6SadokierskiPatryk 2003,8986
7SieraczkiewiczMaciej 2003,9367
8SzprengielMagdalena 2003,8901
9ZającWiktoria2004,10073
10ŚliwińskiPiotr Jakub2004,9361

Zawisza Bydgoszcz

1BrykSandra2004,9684
2MatelskiJacek2003,9814
3MickiewiczKacper2004,9679
4ZasadaDorian2004,9454

Niezrzeszony

1ArcichowskiSamuel2004,10709

MKS Dwójka Warszawa

1GwiazdaAndrzej2003,11028
2KaźmierczakMichał2003,11023
3StarachowskiJan2004,11017
4SzumowskaZofia Halina2004,9945
5ZawiślakHanna Urszula2004,9944
6ZałęskiJacek2003,11027
7ZembrowskaBeata2004,10774

UKS Puma Ostróda

1JaworskiKacper Mikołaj2004,10566

UKS Ateny Wałcz

1SulikJulia2003,8322

UKS Milenium Wrocław

1JanikKarolina2004,10571
2SzewczykMartyna2003,9424
3ZakrzewskaOliwia2004,10573
4ZdanowiczPaulina2003,9247
5ŻurAurelia2004,11039

WKW PTTK Warszawa

1DeptułaMarta2004,10592
2SzymańskaPaulina2003,10590