ENEA Mistrzostwa Polski Juniorów
2021-07-16 | 2021-07-18
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.


1 2-KJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
9363 Nolberczak Daria 2004
9514 Zwierciadłowska Julia 2004
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P.
2
AZS AWFiS Gdańsk
9202 Warachewicz Aleksandra 2004
10445 Szwonka Angelika 2004
Pszczółkowski P.
3
AZS AWFiS Gdańsk
10617 Grygiel Roksana 2004
11044 Gburek Roksana 2003
Pszczółkowski P.
4
AZS UMK Toruń
9262 Rękas Dominika 2003
9264 Konarska Julia 2003
Kruszkowski S. Wiśniewski S.
5
WTW Włocławek
9360 Klasińska Wiktoria 2004
9359 Klasińska Weronika 2004
Gabryelewicz K.
6
LOTTO Bydgostia
9296 Szyperska Martyna 2003
9136 Wojciechowska Martyna 2003
Bełka - Siemion A. Glaza P.
2 1xKJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
9505 Stefaniak Gabriela 2005 Abrahamczyk M. Abrahamczyk P.
2
Polonia Poznań
9458 Paluszak Marcelina 2004 Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M.
3
Polonia Poznań
9457 Kaczmarek Zuzanna 2004 Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M.
4
Polonia Poznań
9122 Kalinowska Emilia 2004 Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M.
5
AZS AWF Poznań
9216 Krukowska Zofia 2004 Kamola B.
6
Tryton Poznań
9962 Aumiler Julia 2003 Filipek A.
7
KW 1904 Poznań
9117 Mermela Adrianna 2003 Rewers M. Kalet S.
8
UKS Ateny Wałcz
8322 Sulik Julia 2003 Błoch J.
9
AZS Szczecin
9089 Kukier Julia 2003 Król R.
10
Wisła Grudziądz
10276 Zdrojewska Maja 2004 Zieliński Krzysztof K.
11
AZS Szczecin
10099 Serafin Karolina 2003 Król R.
12
AZS AWFiS Gdańsk
10376 Khlibenko Anna 2004 Petrykowski A.
13
Drakkar Gdańsk
10076 Neumann Laura 2004 Bykowski T. Sobczak A.
14
WIR Iława
8999 Józefowicz Paulina 2003 Pierczyński P. Stypiński G.
15
Zawisza Bydgoszcz
9684 Bryk Sandra 2004 Naglewicz A.
16
WTW Włocławek
10073 Zając Wiktoria 2004 Gabryelewicz K.
17
AZS UW Warszawa
9925 Borys Julia 2004 Borys R.
18
WTW Warszawa
9325 Facon Julia 2004 Renc A.
3 4+KJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
9414 Hau Aleksandra 2004
10433 Śmigielska Zofia 2004
9919 Generowicz Zofia 2004
9223 Woźniak Agata 2004
8756 Śmigielska Hanna 2003
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P.
2
AZS UMK Toruń
10411 Lipertowicz Weronika 2004
10375 Hakobyan Julia 2004
10408 Linowska Martyna 2004
10661 Kościecha Wiktoria 2003
9522 Wiśniewska Martyna 2004
Kruszkowski S. Wiśniewski S.
3
LOTTO Bydgostia
9295 Sas Martyna 2003
9115 Sas Wiktoria 2003
9576 Madaj Zuzanna 2003
9282 Bielaszewska Zuzanna 2003
10633 Chróśniak Patrycja 2003
Bełka - Siemion A. Glaza P.
4 2xMJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
9504 Suszka Jacek 2004
9882 Kaczmarek Oliwier 2004
Hoffmann M.
2
Posnania RBW Poznań
9509 Czekanowicz Igor 2004
9511 Pranke Michał 2004
Hoffmann M.
3
Polonia Poznań
9972 Przybylski Jacek 2003
9519 Zwoliński Wojciech 2003
Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M.
4
AZS AWF Poznań
9626 Jędrzejczak Filip 2003
10593 Zapart Franciszek 2003
Kamola B.
5
Tryton Poznań
9517 Gendera Kamil 2003
9471 Piana Igor 2004
Filipek A.
6
KW 1904 Poznań
9583 Hoffmann Grzegorz 2004
8816 Woźniak Jakub 2003
Rewers M.
7
AZS Wratislavia
10442 Nakonieczny Wiktor 2004
9849 Pisarski Dominik 2003
Szymerowski W. Szymerowski J.
8
AZS AWFiS Gdańsk
9671 Stroyk Remigiusz 2004
9602 Koss Jakub 2004
Petrykowski A.
9
Drakkar Gdańsk
8497 Kulka Mikołaj 2003
9298 Gałęza Daniel 2004
Bykowski T.
10
Zawisza Bydgoszcz
9454 Zasada Dorian 2004
9814 Matelski Jacek 2003
Naglewicz A.
11
MOS Ełk
8795 Seroka Dawid 2003
9005 Chrościelewski Dawid 2003
12
WTW Włocławek
9367 Sieraczkiewicz Maciej 2003
9361 Śliwiński Piotr Jakub 2004
Gabryelewicz K.
13
WTW Włocławek
8986 Sadokierski Patryk 2003
9362 Niewiadomski Filip 2003
Gabryelewicz K.
14
WRC Warszawa
10648 Szabelski Szymon 2003
11047 Ciszek Patryk 2004
Sakowski A.
5 4-MJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KTW Kalisz
10043 Bora Damian 2004
9438 Jasiński Maciej 2003
10561 Owsiany Szymon 2004
9507 Senderacki Konrad 2004
Trzmiel M.
2
AZS Szczecin
8957 Dorenda Aleks 2003
10635 Sobański Jakub 2003
9324 Kłodziński Maciej 2003
8953 Nowakowski Jakub 2003
Król R.
3
AZS AWFiS Gdańsk
9053 Sobczak Jacek 2003
9055 Ziółkowski Dawid 2003
10358 Majewski Jakub 2004
10064 Klimaszewski Jan 2004
Petrykowski A.
4
AZS UMK Toruń
10405 Wachnicki Arkadiusz 2004
10237 Kruszkowski Kacper 2003
9265 Zyblewski Dominik 2003
9524 Kozłowski Mateusz 2004
Kruszkowski S. Wiśniewski S.
5
BTW Bydgoszcz
8818 Twarowski Kacper 2003
9284 Jaroć Bartłomiej 2003
9286 Marciniak Dominik 2004
9443 Tykwiński Paweł 2004
Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P.
6
BTW Bydgoszcz
9453 Kołodziejski Kacper 2004
10159 Szałajda Dawid 2003
10137 Suproniak Filip 2004
9452 Koperski Dariusz 2004
Klawitter M. Straszewska-Mikołajczak P.
7
MKS Dwójka Warszawa
11027 Załęski Jacek 2003
11028 Gwiazda Andrzej 2003
11017 Starachowski Jan 2004
11023 Kaźmierczak Michał 2003
8
WTW Warszawa
10289 Szkup Antoni 2004
9470 Pyczot Mateusz 2004
10612 Wierzbicki Jerzy 2004
10154 Kot Mikołaj 2004
Kaliński K. Brodziak D.
6 1xMJL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Tryton Poznań
9471 Piana Igor 2004 Filipek A.
2
KW 1904 Poznań
8815 Kmiecik Radosław 2003 Rewers M.
3
AZS Wratislavia
11034 Fałkowski Wiktor 2004 Szymerowski W.
4
BTW Bydgoszcz
10602 Boryszewski Mateusz 2004 Klawitter M.
5
Drakkar Gdańsk
10988 Karczewski Julian 2004 Bykowski T. Sobczak A.
6
Drakkar Gdańsk
9191 Stankiewicz Szymon 2004 Bykowski T. Sobczak A.
7
KW PEGAZ Wrocław
9371 Sulima Fabian 2003 Gąszczak M.
8
KW PEGAZ Wrocław
9306 Wojtczak Mateusz 2003 Gąszczak M.
9
KW PEGAZ Wrocław
9249 Kępa Mateusz 2003 Gąszczak M.
10
WIR Iława
9003 Jeżyński Mateusz 2004 Pierczyński P. Stypiński G.
11
Wisła Grudziądz
9343 Malinowski Kamil 2003 Zieliński Krzysztof K. Szarszewski P.
12
Wisła Grudziądz
10607 Kornacki Adrian 2004 Zieliński Krzysztof K.
13
MOS Ełk
9327 Synowiec Michał 2003
14
MOS Ełk
9065 Wiecheć Thomas 2003
15
MOS Ełk
10698 Plisko Grzegorz 2003
16
MOS Ełk
10707 Kacperski Maciej 2004
17
LOTTO Bydgostia
10526 Boliński Igor 2004 Bełka - Siemion A. Glaza P.
18
LOTTO Bydgostia
10476 Mikulski Maksymilian 2004 Bełka - Siemion A. Glaza P.
7 2xKJL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
WRC Warszawa
9954 Gierasimiuk Maja 2004
11083 Groblewska Maria 2003
Sakowski A. Brodziak M.
2
Posnania RBW Poznań
10312 Nosal Gabriela 2004
9213 Handke Natalia 2004
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P.
3
AZS AWF Kraków
9177 Migdał Zuzanna 2003
9163 Klimkowicz Natalia 2003
Wójcik - Pietruszka I.
4
AZS AWFiS Gdańsk
9272 Rzepka Zofia 2004
10640 Wincełowicz Julia 2003
Pszczółkowski P.
5
AZS AWFiS Gdańsk
9270 Kowalska Nadia 2003
9812 Ochremuk Aleksandra 2004
Pszczółkowski P.
6
AZS UMK Toruń
9525 Kocińska Aleksandra 2004
10404 Cylka Julia 2004
Kruszkowski S. Wiśniewski S.
7
BTW Bydgoszcz
9292 Wnuk Olga 2003
9681 Kałużna Maja 2004
Klawitter M. Straszewska-Mikołajczak P.
8
BTW Bydgoszcz
9677 Kowalewska Julia 2004
9683 Rodziewicz Olga 2004
Klawitter M.
9
BTW Bydgoszcz
9288 Szatkowska Emilia 2003
9947 Gawrysiak Oliwia 2004
Straszewska-Mikołajczak P. Zgorzelak M.
10
MKS Dwójka Warszawa
9944 Zawiślak Hanna Urszula 2004
9945 Szumowska Zofia Halina 2004
Zieliński M.
11
UKS Milenium Wrocław
11039 Żur Aurelia 2004
10573 Zakrzewska Oliwia 2004
Gąszczak M.
12
WTW Warszawa
10146 Szelejewska Maria 2003
9375 Prokosińska Weronika 2003
Renc A.
8 4-KJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
9919 Generowicz Zofia 2004
9223 Woźniak Agata 2004
9414 Hau Aleksandra 2004
9514 Zwierciadłowska Julia 2004
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P.
2
AZS AWF Kraków
10560 Malkowska Julia 2004
9165 Zalman Zuzanna 2004
10942 Jasińska Weronika 2003
10821 Jodłowska Zuzanna 2003
Wójcik - Pietruszka I.
3
BKW Bydgoszcz
9383 Ciechna Julia 2004
9385 Różańska Aleksandra 2003
9384 Karl Jagoda 2004
9694 Smyk Martyna 2004
Trzeciak K.
4
Wisła Grudziądz
AZS UMK Toruń
9425 Szachmytowska Olga 2003
10375 Hakobyan Julia 2004
9264 Konarska Julia 2003
9262 Rękas Dominika 2003
Kruszkowski S. Wiśniewski S.
9 2xKJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
WKW PTTK Warszawa
10590 Szymańska Paulina 2003
10592 Deptuła Marta 2004
2
Posnania RBW Poznań
9363 Nolberczak Daria 2004
9505 Stefaniak Gabriela 2005
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P.
3
Polonia Poznań
9457 Kaczmarek Zuzanna 2004
9122 Kalinowska Emilia 2004
Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M.
4
Tryton Poznań
9962 Aumiler Julia 2003
8615 Kajdanek Sandra 2003
Filipek A.
5
KW 1904 Poznań
10269 Kubiak Tacjana 2004
9124 Szeszuła Magdalena 2004
Rewers M. Kalet S.
6
AZS Szczecin
UKS Ateny Wałcz
9089 Kukier Julia 2003
8322 Sulik Julia 2003
Błoch J. Król R.
7
AZS AWF Gorzów Wlkp.
9411 Rega Gabriela 2003
8970 Ciemna Weronika 2003
Basta P.
8
AZS AWFiS Gdańsk
10376 Khlibenko Anna 2004
9202 Warachewicz Aleksandra 2004
Pszczółkowski P.
9
UKS Milenium Wrocław
9247 Zdanowicz Paulina 2003
9424 Szewczyk Martyna 2003
Gąszczak M.
10
MOS Ełk
9490 Żukowska Maria 2004
8796 Perczak Kalina 2003
11
AZS AWF Poznań
Posnania RBW Poznań
9216 Krukowska Zofia 2004
10433 Śmigielska Zofia 2004
Kamola B. Abrahamczyk M. Abrahamczyk P.
12
WTW Włocławek
8901 Szprengiel Magdalena 2003
9365 Gęsicka Julia 2004
Gabryelewicz K.
13
WTW Włocławek
9360 Klasińska Wiktoria 2004
9359 Klasińska Weronika 2004
Gabryelewicz K.
14
AZS UW Warszawa
10554 Grad Weronika 2004
9925 Borys Julia 2004
Borys R.
15
WTW Warszawa
10182 Graczyk Maja 2004
9399 Kozdrój Oliwia 2003
Renc A.
16
WTW Warszawa
8927 Zawadzka Urszula 2003
9374 Kurek Urszula 2004
Renc A.
17
LOTTO Bydgostia
10479 Michalak Natalia 2004
9094 Malicka Natasha 2004
Bełka - Siemion A. Glaza P.
18
LOTTO Bydgostia
11041 Kowalska Karolina 2003
10980 Kowalska Zuzanna 2004
Bełka - Siemion A. Glaza P.
10 2-MJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
9324 Kłodziński Maciej 2003
8953 Nowakowski Jakub 2003
Król R.
2
AZS Wratislavia
9852 Skica Maksymilian 2003
9850 Krajewski Jakub 2003
Szymerowski J.
3
AZS Wratislavia
9849 Pisarski Dominik 2003
9848 Kowaliński Szymon 2003
Szymerowski J.
4
AZS AWFiS Gdańsk
9053 Sobczak Jacek 2003
9055 Ziółkowski Dawid 2003
Petrykowski A.
5
LOTTO Bydgostia
9134 Lewicki Tomasz 2003
9096 Sobecki Fryderyk 2003
Bełka - Siemion A. Glaza P.
11 1xMJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10402 Siatka Maciej 2004 Hoffmann M.
2
AZS AWF Poznań
9626 Jędrzejczak Filip 2003 Kamola B.
3
Tryton Poznań
9517 Gendera Kamil 2003 Filipek A.
4
KW 1904 Poznań
9583 Hoffmann Grzegorz 2004 Rewers M.
5
KW 1904 Poznań
8816 Woźniak Jakub 2003 Rewers M.
6
AZS AWF Kraków
9168 Chłopicki Michał 2003 Wójcik - Pietruszka I.
7
AZS Wratislavia
10258 Rańda Michał 2004 Szymerowski W.
8
Drakkar Gdańsk
8497 Kulka Mikołaj 2003 Bykowski T.
9
Drakkar Gdańsk
9298 Gałęza Daniel 2004 Bykowski T.
10
WIR Iława
9314 Ryś Jakub 2004 Pierczyński P. Stypiński G.
11
WIR Iława
9003 Jeżyński Mateusz 2004 Pierczyński P. Stypiński G.
12
Wisła Grudziądz
9427 Kałużny Tymon 2004 Zieliński Krzysztof K. Szarszewski P.
13
Zawisza Bydgoszcz
9679 Mickiewicz Kacper 2004 Naglewicz A.
14
UKS Puma Ostróda
10566 Jaworski Kacper Mikołaj 2004 Stępka A.
15
LOTTO Bydgostia
10526 Boliński Igor 2004 Bełka - Siemion A.
16
WTW Warszawa
10153 Żołek Marcin 2003 Kaliński K.
17
Niezrzeszony
10709 Arcichowski Samuel 2004
12 4+MJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KTW Kalisz
10180 Kornacki Adam 2004
10044 Dobroch Tomasz 2004
9645 Wawrzyniak Bartosz 2003
10565 Przybył Adam 2003
8854 Broda Weronika 2003
Trzmiel M.
2
AZS AWFiS Gdańsk
10358 Majewski Jakub 2004
10064 Klimaszewski Jan 2004
9671 Stroyk Remigiusz 2004
9602 Koss Jakub 2004
9272 Rzepka Zofia 2004
Petrykowski A.
3
AZS UMK Toruń
9523 Bajeński Cezary 2004
10407 Kubiś Jakub 2003
9259 Groszewski Michał 2003
9529 Kardas Maksymilian 2004
9522 Wiśniewska Martyna 2004
Kruszkowski S. Wiśniewski S.
4
BTW Bydgoszcz
9284 Jaroć Bartłomiej 2003
8818 Twarowski Kacper 2003
9443 Tykwiński Paweł 2004
9286 Marciniak Dominik 2004
10523 Sosokal Karolina 2007
Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P.
5
BTW Bydgoszcz
9453 Kołodziejski Kacper 2004
10159 Szałajda Dawid 2003
10137 Suproniak Filip 2004
9452 Koperski Dariusz 2004
9681 Kałużna Maja 2004
Klawitter M. Straszewska-Mikołajczak P.
6
LOTTO Bydgostia
10525 Bandura Kacper 2004
10477 Rybicki Tomasz 2004
10480 Patalas Mikołaj 2004
9091 Kierzek Krystian 2003
10597 Reszczyński Franciszek 2005
Bełka - Siemion A. Glaza P.
7
WTW Warszawa
10291 Drzewiecki Jan Kajetan 2004
11008 Utrata Paweł 2004
9891 Hassa Jakub 2004
9923 Madała Mateusz 2004
9758 Jabłońska Liwia 2004
Kaliński K. Brodziak D.
13 1xKJL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
9213 Handke Natalia 2004 Abrahamczyk M. Abrahamczyk P.
2
Posnania RBW Poznań
10312 Nosal Gabriela 2004 Abrahamczyk M. Abrahamczyk P.
3
Posnania RBW Poznań
8756 Śmigielska Hanna 2003 Abrahamczyk M. Abrahamczyk P.
4
KTW Kalisz
9792 Graczykowska Daria 2004
5
Tryton Poznań
8615 Kajdanek Sandra 2003 Filipek A.
6
AZS AWF Kraków
9163 Klimkowicz Natalia 2003 Wójcik - Pietruszka I.
7
AZS Szczecin
9840 Taczek Maria 2004 Kowalczyk R.
8
AZS AWFiS Gdańsk
9272 Rzepka Zofia 2004 Pszczółkowski P.
9
AZS AWFiS Gdańsk
9270 Kowalska Nadia 2003 Pszczółkowski P.
10
AZS AWFiS Gdańsk
9812 Ochremuk Aleksandra 2004 Pszczółkowski P.
11
BKW Bydgoszcz
9384 Karl Jagoda 2004 Trzeciak K.
12
BTW Bydgoszcz
9947 Gawrysiak Oliwia 2004 Zgorzelak M.
13
BTW Bydgoszcz
9292 Wnuk Olga 2003 Straszewska-Mikołajczak P.
14
CHTW Chełmża
9066 Ścibior Wiktoria 2003 Bator M. Mattik M.
15
Gedania Gdańsk
10626 Kwiatkowska Wiktoria 2003
16
MKS Dwójka Warszawa
10774 Zembrowska Beata 2004 Zieliński M. Durjasz A.
17
WIR Iława
8999 Józefowicz Paulina 2003 Pierczyński P. Stypiński G.
18
Wisła Grudziądz
9333 Rutkowska Aleksandra 2003 Szarszewski P.
19
AZS UW Warszawa
10294 Król Konstancja 2004 Borys R.
20
AZS UW Warszawa
10554 Grad Weronika 2004 Borys R.
21
WTW Warszawa
9375 Prokosińska Weronika 2003 Renc A.
14 8+KJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS UMK Toruń
10411 Lipertowicz Weronika 2004
10661 Kościecha Wiktoria 2003
9521 Gębicka Alicja 2004
10408 Linowska Martyna 2004
9525 Kocińska Aleksandra 2004
10404 Cylka Julia 2004
10767 Stany Daria 2004
10744 Dąbrowska Julia 2004
9522 Wiśniewska Martyna 2004
Kruszkowski S. Wiśniewski S.
2
WTW Warszawa
10584 Brywczyńska Helena 2004
9758 Jabłońska Liwia 2004
9399 Kozdrój Oliwia 2003
8927 Zawadzka Urszula 2003
10583 Kujawska Antonina 2004
9325 Facon Julia 2004
10182 Graczyk Maja 2004
9374 Kurek Urszula 2004
11073 Zielińska Ewa 2004
Renc A.
3
LOTTO Bydgostia
9108 Podolska Natalia 2003
10537 Nowicka Maja 2004
10479 Michalak Natalia 2004
9094 Malicka Natasha 2004
9576 Madaj Zuzanna 2003
9282 Bielaszewska Zuzanna 2003
9296 Szyperska Martyna 2003
9136 Wojciechowska Martyna 2003
10633 Chróśniak Patrycja 2003
Bełka - Siemion A. Glaza P.
15 4xKJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KW 1904 Poznań
10268 Kozłowska Joanna 2004
9117 Mermela Adrianna 2003
10269 Kubiak Tacjana 2004
9124 Szeszuła Magdalena 2004
Rewers M. Kalet S.
2
AZS AWF Kraków
9165 Zalman Zuzanna 2004
10560 Malkowska Julia 2004
10821 Jodłowska Zuzanna 2003
10942 Jasińska Weronika 2003
Wójcik - Pietruszka I.
3
AZS AWFiS Gdańsk
10445 Szwonka Angelika 2004
10640 Wincełowicz Julia 2003
11044 Gburek Roksana 2003
10617 Grygiel Roksana 2004
Pszczółkowski P.
4
BKW Bydgoszcz
9385 Różańska Aleksandra 2003
9383 Ciechna Julia 2004
9695 Strzyżewska Aleksadra 2004
9694 Smyk Martyna 2004
Trzeciak K.
5
BTW Bydgoszcz
9677 Kowalewska Julia 2004
9683 Rodziewicz Olga 2004
10605 Pawłowska Martyna 2004
9288 Szatkowska Emilia 2003
Klawitter M. Straszewska-Mikołajczak P.
6
UKS Milenium Wrocław
10571 Janik Karolina 2004
10573 Zakrzewska Oliwia 2004
9247 Zdanowicz Paulina 2003
9424 Szewczyk Martyna 2003
Gąszczak M.
7
MOS Ełk
9490 Żukowska Maria 2004
9004 Gredel Wiktoria 2003
8796 Perczak Kalina 2003
9909 Głuchowska Amelia 2004
8
WTW Włocławek
8896 Małkowska Wiktoria 2003
10073 Zając Wiktoria 2004
8901 Szprengiel Magdalena 2003
9365 Gęsicka Julia 2004
Gabryelewicz K.
9
LOTTO Bydgostia
10530 Paul Klaudia 2004
9295 Sas Martyna 2003
9115 Sas Wiktoria 2003
9732 Odejewska Emilia 2004
Bełka - Siemion A. Glaza P.
16 2xMJL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Polonia Poznań
9972 Przybylski Jacek 2003
9519 Zwoliński Wojciech 2003
Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M.
2
KW PEGAZ Wrocław
9306 Wojtczak Mateusz 2003
9371 Sulima Fabian 2003
Gąszczak M.
3
KW PEGAZ Wrocław
10299 Malinowski Igor 2004
9249 Kępa Mateusz 2003
Gąszczak M.
4
LOTTO Bydgostia
9114 Golik Miłosz 2003
10271 Chrapkowski Adam 2003
Bełka - Siemion A. Glaza P.
5
LOTTO Bydgostia
10536 Żurawski Oskar 2004
10531 Pączka Paweł 2004
Bełka - Siemion A. Glaza P.
6
LOTTO Bydgostia
10600 Jasiecki Milan 2004
10528 Król Kacper 2004
Bełka - Siemion A. Glaza P.
17 4xMJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
9504 Suszka Jacek 2004
9882 Kaczmarek Oliwier 2004
9511 Pranke Michał 2004
9509 Czekanowicz Igor 2004
Hoffmann M.
2
AZS Wratislavia
10442 Nakonieczny Wiktor 2004
9852 Skica Maksymilian 2003
9850 Krajewski Jakub 2003
10258 Rańda Michał 2004
Szymerowski W. Szymerowski J.
3
AZS AWF Gorzów Wlkp.
9403 Niezborała Paweł 2004
8488 Lisek Tomasz 2003
9401 Małecki Szymon 2004
8710 Skonieczny Szymon 2003
Basta P.
4
MOS Ełk
8795 Seroka Dawid 2003
9005 Chrościelewski Dawid 2003
9327 Synowiec Michał 2003
9065 Wiecheć Thomas 2003
5
WTW Włocławek
9362 Niewiadomski Filip 2003
8986 Sadokierski Patryk 2003
9361 Śliwiński Piotr Jakub 2004
9367 Sieraczkiewicz Maciej 2003
Gabryelewicz K.
6
LOTTO Bydgostia
10529 Nalazek Sebastian 2003
10534 Szczepaniak Filip 2004
10599 Franczak Oliwier 2004
10601 Janik Paweł 2004
Bełka - Siemion A. Glaza P.
18 8+MJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KTW Kalisz
10180 Kornacki Adam 2004
10565 Przybył Adam 2003
9645 Wawrzyniak Bartosz 2003
10043 Bora Damian 2004
9438 Jasiński Maciej 2003
10044 Dobroch Tomasz 2004
10561 Owsiany Szymon 2004
9507 Senderacki Konrad 2004
8854 Broda Weronika 2003
Trzmiel M.
2
AZS Szczecin
9320 Brasławski Sergiusz 2004
10636 Radoliński Michał 2003
9862 Konwinski Jakub 2003
9321 Usnarski Paweł 2003
10235 Preś Tomasz 2003
10635 Sobański Jakub 2003
8957 Dorenda Aleks 2003
8955 Głogowski Przemysław 2003
10099 Serafin Karolina 2003
Król R.
3
AZS UMK Toruń
9523 Bajeński Cezary 2004
10407 Kubiś Jakub 2003
9259 Groszewski Michał 2003
10237 Kruszkowski Kacper 2003
9265 Zyblewski Dominik 2003
9529 Kardas Maksymilian 2004
10405 Wachnicki Arkadiusz 2004
9524 Kozłowski Mateusz 2004
10427 Kozieł Dominika 2003
Kruszkowski S. Wiśniewski S.
4
AZS UMK Toruń
9527 Krawczyk Jakub 2004
9534 Jaworski Filip 2004
9738 Szkopiński Robert 2004
10412 Kaszubowski Igor 2003
9535 Dylewski Konrad 2004
9250 Wróblewski Mikołaj 2003
10428 Woźniak Igor 2003
9737 Tomczuk Krzysztof 2004
9522 Wiśniewska Martyna 2004
Kruszkowski S. Wiśniewski S.
5
LOTTO Bydgostia
10533 Szamlewski Piotr 2004
10634 Sudziński Hubert 2003
10525 Bandura Kacper 2004
10480 Patalas Mikołaj 2004
10477 Rybicki Tomasz 2004
9096 Sobecki Fryderyk 2003
9134 Lewicki Tomasz 2003
9091 Kierzek Krystian 2003
10597 Reszczyński Franciszek 2005
Bełka - Siemion A. Glaza P.
6
WTW Warszawa
9891 Hassa Jakub 2004
10291 Drzewiecki Jan Kajetan 2004
10289 Szkup Antoni 2004
9470 Pyczot Mateusz 2004
10153 Żołek Marcin 2003
10154 Kot Mikołaj 2004
10612 Wierzbicki Jerzy 2004
9923 Madała Mateusz 2004
9758 Jabłońska Liwia 2004
Kaliński K. Brodziak D.