Ogólnopolskie Regaty Wioślarskie
2020-07-04 | 2020-07-04
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.


1GacaAdam1953,6156
2StefanowskiDariusz1964,6173
3WielebnowskiJacek1951,6981

AZS AWF Gorzów Wlkp.

1BaryłaIga2006,10229
2BilińskaHanna2006,10233
3FilipowskiKornel2006,10069
4GorzkowskiIgor2006,10227
5KusińskaKatarzyna2007,10508
6MałeckiSzymon2004,9401
7NiezborałaPaweł2004,9403
8ObarzanekAdam2006,10259
9PiątkowskaJoanna2006,10232
10TarasiukHubert2006,10228

AZS Szczecin

1BagniakPiotr2005,10097
2BłachWiktor2006,10098
3BłonkaJoachim2005,9841
4DudaKatarzyna2000,9794
5FlorczakAleksander1995,8317
6GrodeckaKlara2002,10219
7GągalskiSebastian1999,7386
8HopaDawid2005,9845
9KajtowskiMateusz2005,9844
10KasprzykMaciej2001,7860
11KałachurskaMiszela1998,9941
12KulaWiktoria2001,7848
13KusiowskaKinga2005,9843
14MostekMarta1994,9942
15NogajRadosław1999,7388
16PremiczMateusz2006,10366
17PrusikKinga2000,8794
18SobandaMichał1996,5913
19TaczekMaria2004,9840

AZS AWF Warszawa

1Węgrzycki-SzymczykNatan1995,5217

AZS Wratislavia

1Dzięgała-CzerwińskaAnna2004,10248
2HahsFilip2002,9619
3KrajewskiJakub2003,9850
4PisarskiDominik2003,9849
5RańdaMichał2004,10258
6SkicaMaksymilian2003,9852
7SzymerowskiJakub1991,2246
8WołosińskaAlicja2004,9206

KW PEGAZ Wrocław

1MalinowskiIgor2004,10299
2Zajączkowski Wojciech 2005,10214
3Zalega Bartłomiej1999,7952

Polonia Poznań

1DudekMaksym2005,9500
2KalinowskaEmilia2004,9122
3KrupkaJulia2004,9966
4PrzybylskiJacek2003,9972
5PrzybylskiOskar2005,9973
6ZwolińskiWojciech2003,9519
7ŚliwaSergiusz2005,9154

Posnania RBW Poznań

1BaranowskiPiotr2005,10298
2BorysewiczJakub2004,9676
3BłażejakGabriela2001,8800
4CzekanowiczIgor2004,9509
5DanielewiczMaksymilian2006,10286
6DelimatCyntia2001,7747
7GawrysiakJoanna2006,10095
8GenerowiczZofia2004,9919
9GierkaRafał2003,9826
10GierszewskaAleksandra2005,9775
11HandkeNatalia2004,9213
12HauAleksandra2004,9414
13JackowiakBartłomiej2004,9408
14JankaJakub2003,10081
15JarockiWiktor2006,10304
16JażemskiJakub2005,9881
17JurgielJerzy2004,9200
18Jurkowski Igor2005,9960
19KaczmarekOliwier2004,9882
20KaraszewskaAmelia2005,9774
21KaźmierowskaWiktoria2005,9503
22LewandowskiWojciech2005,10016
23MajekAnna1996,5896
24MikołajczakWojciech2004,9413
25MikołajczykJakub2004,10239
26NarożnyAleks2006,10017
27NolberczakDaria2004,9363
28NosalGabriela2004,10312
29NowakWiktoria2005,9776
30Nowak Nikodem2005,10285
31NowakowskiWitold2004,9880
32PankowskiDawid2003,8811
33PrankeMichał2004,9511
34RodakKrzysztof2005,10018
35SiatkaMaciej2004,10402
36SobkowskaWiktoria2002,9350
37StarostaAleskandra2006,10093
38StefaniakGabriela2005,9505
39SuszkaJacek2004,9504
40SuszkaMichał1998,6486
41WasielaJulia2001,7165
42WojciechowskiDominik2005,9515
43WojciechowskiMateusz 2007,10545
44WoźniakAgata2004,9223
45ZawadaTomasz2003,8601
46ZwierciadłowskaJulia2004,9514
47ŚmigielskaZofia2004,10433

Tryton Poznań

1AumilerJulia2003,9962
2GenderaKamil2003,9517
3KajdanekSandra2003,8615
4PianaIgor2004,9471
5Szczepiński Mateusz2002,8452
6Wiciak Dominik2002,9150
7WiśniewskiMarek2005,9151
8WróblewskiFilip2000,7680

KW 1904 Poznań

1BartłomiejczakKacper2001,8453
2HoffmannGrzegorz2004,9583
3JakuszkoKinga2005,9964
4KmiecikRadosław2003,8815
5KozłowskaJoanna2004,10268
6KubiakTacjana 2004,10269
7MermelaAdrianna2003,9117
8MikołajczakPaweł2006,9985
9NowickiKacper2005,9984
10ScheffsOlga2000,9012
11SzeszułaMagdalena2004,9124
12WasilewskaMartyna2000,7981
13WicenciakAdam1989,3739
14WoźniakJakub2003,8816
15ŚwiętekMagdalena1996,5898

UKS Dwójka Kórnik

1GąsiorowskaEwa2006,10309
2KucharskaAnna2006,10308
3RitterPatrycja2006,10383

UKS Milenium Wrocław

1JasińskaZuzanna2000,7959
2SzewczykMartyna2003,9424