Ogólnopolskie Regaty Wioślarskie
2020-07-04 | 2020-07-04
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.


AZS AWF Gorzów Wlkp.

1BaryłaIga2006,10229
2BilińskaHanna2006,10233
3GorzkowskiIgor2006,10227
4KusińskaKatarzyna2007,10508
5MałeckiSzymon2004,9401
6NiezborałaPaweł2004,9403
7ObarzanekAdam2006,10259
8PiątkowskaJoanna2006,10232
9TarasiukHubert2006,10228

AZS Szczecin

1BagniakPiotr2005,10097
2BłachWiktor2006,10098
3BłonkaJoachim2005,9841
4DudaKatarzyna2000,9794
5FlorczakAleksander1995,8317
6GrodeckaKlara2002,10219
7GągalskiSebastian1999,7386
8HopaDawid2005,9845
9KajtowskiMateusz2005,9844
10KasprzykMaciej2001,7860
11KałachurskaMiszela1998,9941
12KulaWiktoria2001,7848
13KusiowskaKinga2005,9843
14MostekMarta1994,9942
15NogajRadosław1999,7388
16PremiczMateusz2006,10366
17PrusikKinga2000,8794
18SobandaMichał1996,5913
19TaczekMaria2004,9840

AZS AWF Warszawa

1AdamczewskiAndrzej1949,99013
2BorkowskiIreneusz1939,99015
3BorysRobert1975,99019
4DąbrowskiJacek1948,99016
5GnojekMaryla1960,99018
6NeumannKrzysztof1970,99017
7PogorzelskiAndrzej1939,99014
8Węgrzycki-SzymczykNatan1995,5217

AZS Wratislavia

1Dzięgała-CzerwińskaAnna2004,10248
2HahsFilip2002,9619
3KrajewskiJakub2003,9850
4PisarskiDominik2003,9849
5RańdaMichał2004,10258
6SkicaMaksymilian2003,9852
7StefanowskiDariusz1964,99021
8SzymerowskiJakub1991,2246
9WołosińskaAlicja2004,9206

Gedania Gdańsk

1GacaAdam1953,99022

KW PEGAZ Wrocław

1JasińskaZuzanna2000,7959
2MalinowskiIgor2004,10299
3Zajączkowski Wojciech 2005,10214
4Zalega Bartłomiej1999,7952

Polonia Poznań

1DudekMaksym2005,9500
2KalinowskaEmilia2004,9122
3PrzybylskiJacek2003,9972
4PrzybylskiOskar2005,9973
5ZwolińskiWojciech2003,9519
6ŚliwaSergiusz2005,9154

Posnania RBW Poznań

1BaranowskiPiotr2005,10298
2BednarekGerard1971,99002
3BorysewiczJakub2004,9676
4BłażejakGabriela2001,8800
5CzekanowiczIgor2004,9509
6DanielewiczMaksymilian2006,10286
7DelimatCyntia2001,7747
8GawrysiakJoanna2006,10095
9GenerowiczZofia2004,9919
10GierszewskaAleksandra2005,9775
11GumiennaAnna1950,99001
12GąsiorowskaEwa2006,10309
13HandkeNatalia2004,9213
14HauAleksandra2004,9414
15JackowiakBartłomiej2004,9408
16JankaJakub2003,10081
17JarockiWiktor2006,10304
18JażemskiJakub2005,9881
19Jurkowski Igor2005,9960
20KaczmarekOliwier2004,9882
21KaraszewskaAmelia2005,9774
22KaźmierowskaWiktoria2005,9503
23KozłowskiPiotr1964,99004
24KucharskaAnna2006,10308
25LewandowskiWojciech2005,10016
26MajekAnna1996,5896
27MikołajczakWojciech2004,9413
28NarożnyAleks2006,10017
29NolberczakDaria2004,9363
30NosalGabriela2004,10312
31NowakWiktoria2005,9776
32Nowak Nikodem2005,10285
33NowakowskiWitold2004,9880
34PankowskiDawid2003,8811
35PrankeMichał2004,9511
36RitterPatrycja2006,10383
37RodakKrzysztof2005,10018
38SiatkaMaciej2004,10402
39SobkowskaWiktoria2002,9350
40StarostaAleskandra2006,10093
41StefaniakGabriela2005,9505
42SuszkaJacek2004,9504
43SuszkaMichał1998,6486
44SzczepaniakPaweł1970,99003
45WasielaJulia2001,7165
46WojciechowskiDominik2005,9515
47WojciechowskiMateusz 2007,10545
48WoźniakAgata2004,9223
49ZawadaTomasz2003,8601
50ZwierciadłowskaJulia2004,9514
51ŚmigielskaZofia2004,10433

PTW Płock

1ChądzyńskiMarek1964,99030
2GuziorBogdan1965,99025
3MaciejewiczAleksandra1979,99024
4OlczakŁukasz1981,99029
5SkowrońskiJan1951,99027
6SzlachtaHenryk1958,99026
7WodzyńskiKamil1980,99028

Tryton Poznań

1AumilerJulia2003,9962
2GenderaKamil2003,9517
3KajdanekSandra2003,8615
4PianaIgor2004,9471
5Szczepiński Mateusz2002,8452
6Wiciak Dominik2002,9150
7WiśniewskiMarek2005,9151
8WróblewskiFilip2000,7680

KW 1904 Poznań

1BartłomiejczakKacper2001,8453
2HoffmannGrzegorz2004,9583
3JakuszkoKinga2005,9964
4KmiecikRadosław2003,8815
5KozłowskaJoanna2004,10268
6KubiakTacjana 2004,10269
7MermelaAdrianna2003,9117
8MikołajczakMariusz1971,99006
9MikołajczakPaweł2006,9985
10NowickiKacper2005,9984
11ScheffsOlga2000,9012
12SzeszułaMagdalena2004,9124
13WasilewskaMartyna2000,7981
14WicenciakAdam1989,3739
15WoźniakJakub2003,8816
16WoźniakMarcin1973,99005
17ŚwiętekMagdalena1996,5898

Masters

1GacaAdam1953,6156
2WielebnowskiJacek1951,6981
3WróblewskiJacek1970,99023

TSW Warmia Tomaszkowo

1GenatowskiJan1946,99039

TWDW Warszawa

1KamińskiPatryk1992,99008
2MarzecTymoteusz1987,99009
3SomonsNicholas1991,99007

UKS Milenium Wrocław

1SzewczykMartyna2003,9424

AWZ Warszawa

1ListopadzkaAnna1988,99011
2Staniewska-SzewczykSabrina1983,99012

Amatorska Sekcja Wioślarska

1SzulcAlicja1982,99010

Razem dla PTW

1HińczMarcin1900,99033
2KaźmierskaMonika1900,99035
3KopyckiMariusz1900,99034
4KosiorekSebastian1900,99036
5SzachmytowskiArtur1900,99032
6ŁakomyAleksandra1900,99031