Ogólnopolskie Regaty Wioślarskie
2020-07-04 | 2020-07-04
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.
W związku z koronawirusem SARS-CoV-2 i aktualnymi przepisami prawa, wprowadzony został limit zawodników mogących wziąć udział w zawodach.
Limit wynosi 150 osób. O przyjęciu zgłoszenia decyzuje kolejność zgłoszeń.
Regulamin imprezy [PDF]
Ankieta COVID-19 - pełnoletni [PDF]
Ankieta COVID-19 - niepełnoletni [PDF]
Oświadczenie Masters [PDF]
Program godzinowy [PDF]


1 1xDZ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10095 Gawrysiak Joanna 2006 Abrahamczyk P. Iszkuło M.
2
Posnania RBW Poznań
10093 Starosta Aleskandra 2006 Abrahamczyk P. Iszkuło M.
3
UKS Dwójka Kórnik
10308 Kucharska Anna 2006 Abrahamczyk P. Iszkuło M.
4
UKS Dwójka Kórnik
10309 Gąsiorowska Ewa 2006 Abrahamczyk P. Iszkuło M.
5
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10233 Bilińska Hanna 2006 Suwary M. Romanowski D.
2 1xCH
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KW 1904 Poznań
99026 Buchnat Wojciech 2006 Kalet S.
2
KW 1904 Poznań
99027 Jakuszko Kacper 2007 Kalet S.
3
Posnania RBW Poznań
10545 Wojciechowski Mateusz 2007 Nieradka .
4
Posnania RBW Poznań
10286 Danielewicz Maksymilian 2006 Nieradka .
5
Posnania RBW Poznań
10017 Narożny Aleks 2006 Nieradka .
6
Posnania RBW Poznań
10304 Jarocki Wiktor 2006 Nieradka .
7
KW 1904 Poznań
9985 Mikołajczak Paweł 2006 Kalet S.
8
AZS Szczecin
10366 Premicz Mateusz 2006
9
AZS Szczecin
10098 Błach Wiktor 2006
10
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10228 Tarasiuk Hubert 2006 Suwary M. Romanowski D.
11
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10069 Filipowski Kornel 2006 Suwary M. Romanowski D.
3 1xMW
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
TW Masters Posnania RBW
99015 Pribe Danuta 1939
2
AZS AWF Warszawa
99012 Fuhrmann Ulrike 1963
4 1xMM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Masters
99025 Wróblewski Jacek 1970
2
GTW Gedania Gdańsk
99002 Nizioł Krzysztof 1957
3
Posnania RBW Poznań
99004 Szczepaniak Paweł 1970
4
Posnania RBW Poznań
99005 Bednarek Gerard 1971
5
TW Masters Posnania RBW
99013 Wendrowicz Bogusław 1943
6
TW Masters Posnania RBW
99014 Pestka Jerzy 1942
7
6981 Wielebnowski Jacek 1951
8
6173 Stefanowski Dariusz 1964
9
AZS AWF Warszawa
99009 Adamczewski Andrzej 1949
10
AZS AWF Warszawa
99010 Dabrowski Jacek 1948
11
AZS AWF Warszawa
99006 Sawicki Tadeusz 1949
12
AZS AWF Warszawa
99007 Lojszczyk Piotr 1973
13
AZS AWF Warszawa
99008 Antonik Robert 1968
14
6156 Gaca Adam 1953
5 2-MW
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
6 2-MM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
7 1xKJ/KJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
9843 Kusiowska Kinga 2005
2
AZS Szczecin
9840 Taczek Maria 2004
3
Posnania RBW Poznań
9505 Stefaniak Gabriela 2005 Abrahamczyk P.
4
Posnania RBW Poznań
9363 Nolberczak Daria 2004 Abrahamczyk P.
5
Posnania RBW Poznań
9775 Gierszewska Aleksandra 2005 Abrahamczyk P. Iszkuło M.
6
Posnania RBW Poznań
9213 Handke Natalia 2004 Abrahamczyk P.
7
Posnania RBW Poznań
9350 Sobkowska Wiktoria 2002 Abrahamczyk M.
8
Polonia Poznań
9966 Krupka Julia 2004
9
Polonia Poznań
9122 Kalinowska Emilia 2004
10
Tryton Poznań
8615 Kajdanek Sandra 2003 Filipek A.
11
Tryton Poznań
9962 Aumiler Julia 2003 Filipek A.
12
KW 1904 Poznań
9124 Szeszuła Magdalena 2004 Kalet S.
13
KW 1904 Poznań
9117 Mermela Adrianna 2003 Kalet S.
14
KW 1904 Poznań
10269 Kubiak Tacjana 2004 Kalet S.
15
KW 1904 Poznań
10268 Kozłowska Joanna 2004 Kalet S.
16
KW 1904 Poznań
9964 Jakuszko Kinga 2005 Kalet S.
17
AZS Szczecin
10219 Grodecka Klara 2002
18
9206 Wołosińska Alicja 2004
19
10248 Dzięgała-Czerwińska Anna 2004
20
UKS Milenium Wrocław
9424 Szewczyk Martyna 2003 Pierzyńska L.
8 1xMJ/MJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
9504 Suszka Jacek 2004 Hoffmann M. Nieradka .
2
Posnania RBW Poznań
9826 Gierka Rafał 2003 Hoffmann M. Abrahamczyk M.
3
Posnania RBW Poznań
9408 Jackowiak Bartłomiej 2004 Hoffmann M. Nieradka .
4
Posnania RBW Poznań
9509 Czekanowicz Igor 2004 Hoffmann M. Nieradka .
5
Posnania RBW Poznań
9511 Pranke Michał 2004 Hoffmann M. Nieradka .
6
Posnania RBW Poznań
10018 Rodak Krzysztof 2005 Hoffmann M. Nieradka .
7
Posnania RBW Poznań
9515 Wojciechowski Dominik 2005 Hoffmann M. Nieradka .
8
Polonia Poznań
9500 Dudek Maksym 2005
9
Polonia Poznań
9972 Przybylski Jacek 2003
10
Polonia Poznań
9154 Śliwa Sergiusz 2005
11
Polonia Poznań
9973 Przybylski Oskar 2005
12
Polonia Poznań
9519 Zwoliński Wojciech 2003
13
Tryton Poznań
9471 Piana Igor 2004 Filipek A.
14
Tryton Poznań
9517 Gendera Kamil 2003 Filipek A.
15
Tryton Poznań
9151 Wiśniewski Marek 2005 Filipek A.
16
Tryton Poznań
8452 Szczepiński Mateusz 2002 Filipek A.
17
Tryton Poznań
9150 Wiciak Dominik 2002 Filipek A.
18
KW 1904 Poznań
8815 Kmiecik Radosław 2003 Rewers M.
19
KW 1904 Poznań
9583 Hoffmann Grzegorz 2004 Rewers M.
20
KW 1904 Poznań
9984 Nowicki Kacper 2005 Rewers M.
21
9619 Hahs Filip 2002
22
10258 Rańda Michał 2004
23
9849 Pisarski Dominik 2003
24
AZS AWF Gorzów Wlkp.
9403 Niezborała Paweł 2004 Zastawa-Schodowska P.
25
AZS AWF Gorzów Wlkp.
9401 Małecki Szymon 2004 Zastawa-Schodowska P.
9 2-KJ/KJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
9223 Woźniak Agata 2004
9414 Hau Aleksandra 2004
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P.
2
Posnania RBW Poznań
10312 Nosal Gabriela 2004
9514 Zwierciadłowska Julia 2004
Abrahamczyk P.
3
Posnania RBW Poznań
10433 Śmigielska Zofia 2004
9919 Generowicz Zofia 2004
Abrahamczyk P.
10 2-MJ/MJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
9676 Borysewicz Jakub 2004
10239 Mikołajczyk Jakub 2004
Hoffmann M. Nieradka .
2
Posnania RBW Poznań
9882 Kaczmarek Oliwier 2004
9413 Mikołajczak Wojciech 2004
Hoffmann M. Nieradka .
3
Posnania RBW Poznań
8601 Zawada Tomasz 2003
8811 Pankowski Dawid 2003
Hoffmann M. Abrahamczyk M.
4
Posnania RBW Poznań
9960 Jurkowski Igor 2005
10285 Nowak Nikodem 2005
Hoffmann M. Nieradka .
5
9850 Krajewski Jakub 2003
9852 Skica Maksymilian 2003
11 1xKA/KB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
5896 Majek Anna 1996 Abrahamczyk M.
2
Posnania RBW Poznań
7165 Wasiela Julia 2001 Abrahamczyk M.
3
Posnania RBW Poznań
7747 Delimat Cyntia 2001 Abrahamczyk M.
4
KW 1904 Poznań
7981 Wasilewska Martyna 2000 Kalet S.
5
KW 1904 Poznań
9012 Scheffs Olga 2000 Kalet S.
6
KW 1904 Poznań
5898 Świętek Magdalena 1996 Rewers M.
7
AZS Szczecin
9794 Duda Katarzyna 2000
8
AZS Szczecin
7848 Kula Wiktoria 2001
9
UKS Milenium Wrocław
7959 Jasińska Zuzanna 2000
12 1xMA/MB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KW PEGAZ Wrocław
7952 Zalega Bartłomiej 1999 Gancarz E.
2
AZS Szczecin
5913 Sobanda Michał 1996
3
Posnania RBW Poznań
6486 Suszka Michał 1998 Hoffmann M.
4
Tryton Poznań
7680 Wróblewski Filip 2000 Filipek A.
5
KW 1904 Poznań
3739 Wicenciak Adam 1989 Rewers M.
6
KW 1904 Poznań
8816 Woźniak Jakub 2003 Rewers M.
7
KW 1904 Poznań
8453 Bartłomiejczak Kacper 2001 Rewers M.
8
AZS Szczecin
8317 Florczak Aleksander 1995
9
AZS Szczecin
7860 Kasprzyk Maciej 2001
10
AZS AWF Warszawa
5217 Węgrzycki-Szymczyk Natan 1995
11
2246 Szymerowski Jakub 1991
13 2-KA/KB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
9941 Kałachurska Miszela 1998
9942 Mostek Marta 1994
2
AZS Szczecin
8794 Prusik Kinga 2000
7848 Kula Wiktoria 2001
14 2-MA/MB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
7388 Nogaj Radosław 1999
7386 Gągalski Sebastian 1999
15 2xDZ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KW 1904 Poznań
99028 Rewers Alicja 2007
99029 Mermela Aleksandra 2007
Kalet S.
2
Posnania RBW Poznań
10093 Starosta Aleskandra 2006
10095 Gawrysiak Joanna 2006
Abrahamczyk P. Iszkuło M.
3
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10233 Bilińska Hanna 2006
10232 Piątkowska Joanna 2006
Suwary M. Romanowski D.
4
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10508 Kusińska Katarzyna 2007
10229 Baryła Iga 2006
Suwary M. Romanowski D.
16 2xCH
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Wratislavia
99023 Binduga-Gajewski Franciszek 2006
99024 Binduga-Gajewski Stanisław 2006
2
Posnania RBW Poznań
10286 Danielewicz Maksymilian 2006
10304 Jarocki Wiktor 2006
Nieradka .
3
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10228 Tarasiuk Hubert 2006
10069 Filipowski Kornel 2006
Suwary M. Romanowski D.
17 4x-DZ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
UKS Dwójka Kórnik
99039 Solarska Anna 2006
10383 Ritter Patrycja 2006
10308 Kucharska Anna 2006
10309 Gąsiorowska Ewa 2006
Abrahamczyk P. Iszkuło M.
2
UKS Milenium Wrocław
99016 Frontczak Julia 2006
99017 Dębska Marcelina 2006
99018 Głód Barbara 2006
99019 Żyła Julia 2006
3
AZS AWF Gorzów Wlkp.
99031 Aleksandra Gorbacz 2007
99032 Zofia Bilińska 2007
99033 Hanna Bubień 2007
99034 Laura Ostapiuk 2007
Suwary M. Romanowski D.
18 4x-CH
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10227 Gorzkowski Igor 2006
10259 Obarzanek Adam 2006
99035 Daniel Kusz 2007
99036 Rafał Jakubczak 2007
Suwary M. Romanowski D.
2
KW 1904 Poznań
99026 Buchnat Wojciech 2006
9985 Mikołajczak Paweł 2006
99030 Piontek Bartosz 2006
99027 Jakuszko Kacper 2007
Rewers M. Kalet S.
19 4x+DZ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
20 4x+CH
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
21 2xMW
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Warszawa
99012 Fuhrmann Ulrike 1963
99011 Czerniawska Renata 1970
22 2xMM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KW 1904 Poznań
99021 Mikołajczak Mariusz 1971
99022 Woźniak Marcin 1973
2
6173 Stefanowski Dariusz 1964
99025 Wróblewski Jacek 1970
3
Posnania RBW Poznań
99004 Szczepaniak Paweł 1970
99005 Bednarek Gerard 1971
4
GTW Gedania Gdańsk
99001 Gaca Adam 1953
99003 Czapiewski Waldemar 1958
5
AZS AWF Warszawa
99007 Lojszczyk Piotr 1973
99008 Antonik Robert 1968
6
TW Masters Posnania RBW
99013 Wendrowicz Bogusław 1943
99014 Pestka Jerzy 1942
23 2xMix
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Warszawa
99010 Dabrowski Jacek 1948
99012 Fuhrmann Ulrike 1963
24 4x-MW
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
25 4x-MM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Warszawa
99007 Lojszczyk Piotr 1973
99008 Antonik Robert 1968
99009 Adamczewski Andrzej 1949
99010 Dabrowski Jacek 1948
26 4+MM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
27 4xMix
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
28 2xKJM/KJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
9776 Nowak Wiktoria 2005
9774 Karaszewska Amelia 2005
Abrahamczyk P. Iszkuło M.
2
Posnania RBW Poznań
9503 Kaźmierowska Wiktoria 2005
9213 Handke Natalia 2004
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P.
3
Tryton Poznań
9962 Aumiler Julia 2003
8615 Kajdanek Sandra 2003
Filipek A.
4
KW 1904 Poznań
10269 Kubiak Tacjana 2004
9124 Szeszuła Magdalena 2004
Kalet S.
5
KW 1904 Poznań
9964 Jakuszko Kinga 2005
10268 Kozłowska Joanna 2004
Kalet S.
6
10248 Dzięgała-Czerwińska Anna 2004
9206 Wołosińska Alicja 2004
29 2xMJM/MJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
9200 Jurgiel Jerzy 2004
10081 Janka Jakub 2003
Hoffmann M.
2
Posnania RBW Poznań
9504 Suszka Jacek 2004
9509 Czekanowicz Igor 2004
Hoffmann M. Nieradka .
3
Posnania RBW Poznań
9408 Jackowiak Bartłomiej 2004
9511 Pranke Michał 2004
Hoffmann M. Nieradka .
4
Posnania RBW Poznań
10402 Siatka Maciej 2004
9880 Nowakowski Witold 2004
Hoffmann M. Nieradka .
5
Posnania RBW Poznań
8811 Pankowski Dawid 2003
8601 Zawada Tomasz 2003
Hoffmann M. Abrahamczyk M.
6
Posnania RBW Poznań
9881 Jażemski Jakub 2005
10016 Lewandowski Wojciech 2005
Hoffmann M. Nieradka .
7
Posnania RBW Poznań
9515 Wojciechowski Dominik 2005
10298 Baranowski Piotr 2005
Hoffmann M. Nieradka .
8
Posnania RBW Poznań
10018 Rodak Krzysztof 2005
10017 Narożny Aleks 2006
Hoffmann M. Nieradka .
9
Polonia Poznań
9519 Zwoliński Wojciech 2003
9972 Przybylski Jacek 2003
10
Polonia Poznań
9500 Dudek Maksym 2005
9154 Śliwa Sergiusz 2005
11
Tryton Poznań
9471 Piana Igor 2004
9151 Wiśniewski Marek 2005
Filipek A.
12
Tryton Poznań
8452 Szczepiński Mateusz 2002
9150 Wiciak Dominik 2002
Filipek A.
13
KW 1904 Poznań
9984 Nowicki Kacper 2005
9583 Hoffmann Grzegorz 2004
Rewers M.
14
KW 1904 Poznań
8816 Woźniak Jakub 2003
8815 Kmiecik Radosław 2003
Rewers M.
15
AZS Szczecin
10097 Bagniak Piotr 2005
9844 Kajtowski Mateusz 2005
16
AZS Szczecin
9845 Hopa Dawid 2005
9841 Błonka Joachim 2005
17
9849 Pisarski Dominik 2003
9619 Hahs Filip 2002
18
KW PEGAZ Wrocław
10299 Malinowski Igor 2004
10214 Zajączkowski Wojciech 2005
Gancarz P.
30 2xKA/KB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
9505 Stefaniak Gabriela 2005
9363 Nolberczak Daria 2004
Abrahamczyk P.
2
Posnania RBW Poznań
8800 Błażejak Gabriela 2001
7747 Delimat Cyntia 2001
Abrahamczyk M.
3
KW 1904 Poznań
9117 Mermela Adrianna 2003
5898 Świętek Magdalena 1996
Rewers M. Kalet S.
4
KW 1904 Poznań
9012 Scheffs Olga 2000
7981 Wasilewska Martyna 2000
Kalet S.
5
AZS Szczecin
8794 Prusik Kinga 2000
9794 Duda Katarzyna 2000
31 2xMA/MB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Tryton Poznań
7680 Wróblewski Filip 2000
8452 Szczepiński Mateusz 2002
Filipek A.
2
AZS Szczecin
7860 Kasprzyk Maciej 2001
8317 Florczak Aleksander 1995