Fundacja
Wielkopolskie Wioślarstwo
Wyniki
Zgłoszenia
Licencje
Wydarzenia
Zaloguj
Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania
2020-03-14 | 2020-03-14
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)
Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.
Tryb widoku:
wg konkurencji
wg zawodników
statystyki
AZS AWFiS Gdańsk
1
Andrzejewska
Aleksandra
Polska
2001
,7944
3
1xERGO KL/KBL
2
Stefaniak
Gabriela
Polska
2005
,9505
7
1xERGO KJM
AZS AWF Poznań
1
Mikołajczak
Szymon
Polska
2000
,8036
4
1xERGO ML/MBL
AZS AWF Warszawa
1
Kalinowska
Wiktoria
Polska
2002
,8922
9
1xERGO KJ
2
Kuliński
Szymon
Polska
1999
,8711
4
1xERGO ML/MBL
KTW Kalisz
1
Bajerska
Joanna
Polska
2006
,10038
1
1xERGO DZ
2
Bielak
Mateusz
Polska
2005
,9822
8
1xERGO MJM
3
Kliber
Bartosz
Polska
2005
,10047
8
1xERGO MJM
4
Kobyłka
Cezary
Polska
2006
,10045
2
1xERGO CH
5
Kornacki
Adam
Polska
2004
,10180
8
1xERGO MJM
6
Senderacki
Konrad
Polska
2004
,9507
8
1xERGO MJM
Bydgostia
1
Ludwiczak
Weronika
Polska
2002
,8712
9
1xERGO KJ
2
Ćwiklińska
Julia
Polska
2006
,10329
1
1xERGO DZ
KW PEGAZ Wrocław
1
Graczykowska
Daria
Polska
2004
,9792
7
1xERGO KJM
Polonia Poznań
1
Kalinowska
Emilia
Polska
2004
,9122
7
1xERGO KJM
2
Kalinowski
Wojciech
Polska
2006
,9462
2
1xERGO CH
3
Szubert
Grzegorz
Polska
2006
,10216
2
1xERGO CH
4
Zieliński
Mateusz
Polska
2004
,9460
8
1xERGO MJM
Posnania RBW Poznań
1
Delimat
Cyntia
Polska
2001
,7747
5
1xERGO KA/KB
2
Handke
Natalia
Polska
2004
,9213
7
1xERGO KJM
3
Jackowiak
Emilian
Polska
2000
,7153
6
1xERGO MA/MB
4
Jędrzejczak
Filip
Polska
2003
,9626
10
1xERGO MJ
5
Lamperski
Kamil
Polska
2005
,10378
8
1xERGO MJM
6
Litka
Cezary
Polska
2002
,8706
10
1xERGO MJ
7
Narożny
Aleks
Polska
2006
,10017
2
1xERGO CH
8
Nosal
Gabriela
Polska
2004
,10312
7
1xERGO KJM
9
Nowak
Nikodem
Polska
2005
,10285
8
1xERGO MJM
10
Suszka
Jacek
Polska
2004
,9504
8
1xERGO MJM
11
Szwarc
Wojciech
Polska
1999
,7333
6
1xERGO MA/MB
12
Wojciechowski
Dominik
Polska
2005
,9515
8
1xERGO MJM
13
Woźniak
Agata
Polska
2004
,9223
7
1xERGO KJM
14
Zandecka
Natalia
Polska
2001
,7549
3
1xERGO KL/KBL
15
Śmigielska
Hanna
Polska
2003
,8756
9
1xERGO KJ
16
Śmigielska
Zofia
Polska
2004
,10433
7
1xERGO KJM
KW 1904 Poznań
1
Hoffmann
Grzegorz
Polska
2004
,9583
8
1xERGO MJM
2
Kmiecik
Radosław
Polska
2003
,8815
10
1xERGO MJ
3
Lisek
Tomasz
Polska
2002
,8764
12
1xERGO MJL
4
Mermela
Adrianna
Polska
2003
,9117
9
1xERGO KJ
5
Mikołajczak
Paweł
Polska
2006
,9985
2
1xERGO CH
6
Woźniak
Jakub
Polska
2003
,8816
10
1xERGO MJ
7
Wróblewski
Filip
Polska
2000
,7680
4
1xERGO ML/MBL