Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania
2020-03-14 | 2020-03-14
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.


1 1xERGO DZ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
AZS AWF Warszawa
99006 Sawicki Tadeusz 1949 .
2
AZS AWF Warszawa
99007 Lojszczyk Piotr 1973 .
3
AZS AWF Warszawa
99012 Fuhrmann Ulrike 1963 Kalet S.
4
TW Masters Posnania RBW
99015 Pribe Danuta 1939
5
UKS Milenium Wrocław
99016 Frontczak Julia 2006
6
UKS Milenium Wrocław
99017 Dębska Marcelina 2006
7
Posnania RBW Poznań
10095 Gawrysiak Joanna 2006 Abrahamczyk P. 06:10
8
Polonia Poznań
9968 Potyrała Amelia 2006 . . .
9
KTW Kalisz
10038 Bajerska Joanna 2006 .
10
KTW Kalisz
10036 Walczak Wiktoria 2006 .
11
KTW Kalisz
10090 Grabowska Katarzyna 2006 .
12
KTW Kalisz
10040 Bartczak Judyta 2006 .
13
UKS Brdów
----- zawodnik bez licencji . 06:01
2 1xERGO CH
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
GTW Gedania Gdańsk
99001 Gaca Adam 1953 .
2
GTW Gedania Gdańsk
99002 Nizioł Krzysztof 1957 .
3
AZS AWF Warszawa
99008 Antonik Robert 1968 Kalet S.
4
AZS AWF Warszawa
99009 Adamczewski Andrzej 1949 Kalet S.
5
AZS AWF Warszawa
99010 Dabrowski Jacek 1948 Kalet S.
6
AZS AWF Warszawa
99011 Czerniawska Renata 1970 Kalet S.
7
TW Masters Posnania RBW
99013 Wendrowicz Bogusław 1943
8
TW Masters Posnania RBW
99014 Pestka Jerzy 1942
9
Posnania RBW Poznań
10017 Narożny Aleks 2006 Nieradka . 05:00
10
Posnania RBW Poznań
10286 Danielewicz Maksymilian 2006 Nieradka . 06:20
11
Posnania RBW Poznań
10304 Jarocki Wiktor 2006 Nieradka . 05:28
12
Polonia Poznań
9462 Kalinowski Wojciech 2006 . . .
13
Polonia Poznań
10216 Szubert Grzegorz 2006 . . .
14
KW 1904 Poznań
9985 Mikołajczak Paweł 2006 Kalet S. 06:15
15
KTW Kalisz
10045 Kobyłka Cezary 2006 . 05:40
16
KTW Kalisz
10379 Wódka Kacper 2007 . 06:10
17
KTW Kalisz
10381 Binek Cezary 2007 . 07:05
3 1xERGO KL/KBL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Posnania RBW Poznań
7549 Zandecka Natalia 2001 Abrahamczyk M. 7:58
2
AZS AWF Poznań
8528 Wójcik Julianna 2000 . 07:52
3
AZS AWF Poznań
----- zawodnik bez licencji . 08:08
4
KTW Kalisz
7944 Andrzejewska Aleksandra 2001
5
KW 1904 Poznań
5898 Świętek Magdalena 1996 Rewers M. 07:22
4 1xERGO ML/MBL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
AZS AWF Poznań
----- zawodnik bez licencji . 06:40
2
Tryton Poznań
7680 Wróblewski Filip 2000 Filipek A. 06:50
3
KW 1904 Poznań
8453 Bartłomiejczak Kacper 2001 Rewers M. 07:12
4
KTW Kalisz
8711 Kuliński Szymon 1999 . 06:50
5
KTW Kalisz
6813 Kukuła Bartłomiej 1998 . 07:10
5 1xERGO KA/KB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Posnania RBW Poznań
8800 Błażejak Gabriela 2001 Abrahamczyk M. 7:47
2
Posnania RBW Poznań
7747 Delimat Cyntia 2001 Abrahamczyk M. 7:48
3
AZS AWF Poznań
8525 Cybulska Agnieszka 2000 . 07:55
4
KTW Kalisz
9042 Janiak Ewelina 2001
5
KTW Kalisz
7678 Aleksandrowicz Wiktoria 2001
6
KTW Kalisz
9040 Raszewska Julia 2001
7
KW 1904 Poznań
7981 Wasilewska Martyna 2000 Kalet S. 07:26
6 1xERGO MA/MB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
AZS AWF Poznań
----- zawodnik bez licencji . 06:22
2
Posnania RBW Poznań
7333 Szwarc Wojciech 1999 Kurek M. 06:28
3
Posnania RBW Poznań
7827 Frąckowiak Jakub 2000 Kurek M. 06:30
4
Posnania RBW Poznań
7638 Kliber Borys 2001 Kurek M. 06:22
5
Posnania RBW Poznań
7153 Jackowiak Emil 2000 Kurek M. 06:20
6
Posnania RBW Poznań
7696 Kasztelan Łukasz 2001 Kurek M. 06:22
7
Posnania RBW Poznań
7640 Pluciński Jakub 2000 Kurek M. 06:36
7 1xERGO KJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Posnania RBW Poznań
9363 Nolberczak Daria 2004 Abrahamczyk P. 07:55
2
Posnania RBW Poznań
9505 Stefaniak Gabriela 2005 Abrahamczyk P. 07:35
3
Posnania RBW Poznań
10433 Śmigielska Zofia 2004 Abrahamczyk P. 07:55
4
Posnania RBW Poznań
9223 Woźniak Agata 2004 Abrahamczyk P. 08:05
5
Posnania RBW Poznań
9919 Generowicz Zofia 2004 Abrahamczyk P. 08:10
6
Posnania RBW Poznań
9514 Zwierciadłowska Julia 2004 Abrahamczyk P. 08:10
7
Posnania RBW Poznań
10312 Nosal Gabriela 2004 Abrahamczyk P. 08:12
8
Posnania RBW Poznań
9508 Kozłowska Zofia 2005 Abrahamczyk P. 08:28
9
Posnania RBW Poznań
10341 Mańczak Olga 2005 Abrahamczyk P. 08:28
10
Posnania RBW Poznań
10342 Luty Karolina 2005 Abrahamczyk P. 08:28
11
Posnania RBW Poznań
9213 Handke Natalia 2004 Abrahamczyk P. 08:40
12
Posnania RBW Poznań
10343 Mykhailiuk Anastaciia 2005 Abrahamczyk P. 09:00
13
Polonia Poznań
9122 Kalinowska Emilia 2004 . . .
14
Polonia Poznań
9966 Krupka Julia 2004 . . .
15
Polonia Poznań
9458 Paluszak Marcelina 2004 . . .
16
Polonia Poznań
----- zawodnik bez licencji . . .
17
AZS AWF Poznań
----- zawodnik bez licencji . 08:08
18
AZS AWF Poznań
----- zawodnik bez licencji . 07:50
19
KTW Kalisz
9788 Eberchart Adriana 2004
20
KTW Kalisz
10037 Wawrzyniak Aleksandra 2005
21
KTW Kalisz
10202 Grudziecka Natalia 2005
22
KTW Kalisz
9792 Graczykowska Daria 2004
23
Tryton Poznań
9991 Krężel Zuzanna 2005 Filipek A. 08:00
24
KW 1904 Poznań
10269 Kubiak Tacjana 2004 Kalet S. 08:02
25
KW 1904 Poznań
9964 Jakuszko Kinga 2005 Kalet S. 08:20
26
KW 1904 Poznań
10268 Kozłowska Joanna 2004 Kalet S. 08:15
27
UKS Brdów
----- zawodnik bez licencji . 08:19
8 1xERGO MJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
GTW Gedania Gdańsk
99003 Czapiewski Waldemar 1958 .
2
Posnania RBW Poznań
99004 Szczepaniak Paweł 1970 .
3
UKS Milenium Wrocław
99018 Głód Barbara 2006
4
Posnania RBW Poznań
9200 Jurgiel Jerzy 2004 Nieradka . Hoffmann M. 06:45
5
Posnania RBW Poznań
9511 Pranke Michał 2004 Nieradka . Hoffmann M. 06:55
6
Posnania RBW Poznań
9504 Suszka Jacek 2004 Nieradka . Hoffmann M. 06:34
7
Posnania RBW Poznań
9413 Mikołajczak Wojciech 2004 Nieradka . Hoffmann M. 06:58
8
Posnania RBW Poznań
9882 Kaczmarek Oliwier 2004 Nieradka . Hoffmann M. 06:58
9
Posnania RBW Poznań
9676 Borysewicz Jakub 2004 Nieradka . Hoffmann M. 07:08
10
Posnania RBW Poznań
10239 Mikołajczyk Jakub 2004 Nieradka . Hoffmann M. 06:58
11
Posnania RBW Poznań
10402 Siatka Maciej 2004 Nieradka . Hoffmann M. 06:58
12
Posnania RBW Poznań
9960 Jurkowski Igor 2005 Nieradka . Hoffmann M. 07:04
13
Posnania RBW Poznań
10018 Rodak Krzysztof 2005 Nieradka . Hoffmann M. 07:07
14
Posnania RBW Poznań
10285 Nowak Nikodem 2005 Nieradka . Hoffmann M. 07:10
15
Posnania RBW Poznań
9881 Jażemski Jakub 2005 Nieradka . Hoffmann M. 07:15
16
Posnania RBW Poznań
10298 Baranowski Piotr 2005 Nieradka . Hoffmann M. 07:40
17
Posnania RBW Poznań
9515 Wojciechowski Dominik 2005 Nieradka . Hoffmann M. 07:59
18
Posnania RBW Poznań
10016 Lewandowski Wojciech 2005 Nieradka . Hoffmann M. 07:14
19
Posnania RBW Poznań
10378 Lamperski Kamil 2005 Nieradka . Hoffmann M. 07:15
20
Polonia Poznań
9500 Dudek Maksym 2005 . . .
21
Polonia Poznań
9973 Przybylski Oskar 2005 . . .
22
Polonia Poznań
9917 Kominek Tomasz 2004 . . .
23
Polonia Poznań
9154 Śliwa Sergiusz 2005 . . .
24
Polonia Poznań
----- zawodnik bez licencji . . .
25
Polonia Poznań
----- zawodnik bez licencji . . .
26
Polonia Poznań
10241 Dziaczyszyn Wojciech 2004 . . .
27
Tryton Poznań
9471 Piana Igor 2004 Filipek A. 07:10
28
Tryton Poznań
9151 Wiśniewski Marek 2005 Filipek A. 07:20
29
KW 1904 Poznań
9984 Nowicki Kacper 2005 Kalet S. 08:05
30
KW 1904 Poznań
10085 Ciechacki Miłosz 2005 Kalet S. 08:20
31
KW 1904 Poznań
9583 Hoffmann Grzegorz 2004 Rewers M. 06:55
32
KTW Kalisz
9507 Senderacki Konrad 2004 . 06:45
33
KTW Kalisz
10044 Dobroch Tomasz 2004 . 06:40
34
KTW Kalisz
10047 Kliber Bartosz 2005 . 07:05
35
KTW Kalisz
9822 Bielak Mateusz 2005 . 07:05
36
KTW Kalisz
10043 Bora Damian 2004 . 06:55
37
KTW Kalisz
10042 Matyjasz Kacper 2004 . 07:00
38
KTW Kalisz
9197 Chlebio Dominik 2004 . 07:20
39
KTW Kalisz
10180 Kornacki Adam 2004 . 07:40
40
KTW Kalisz
10046 Binek Filip 2005 . 07:30
41
KTW Kalisz
10380 Chrzanowski Aleksander 2005 . 07:40
9 1xERGO KJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Posnania RBW Poznań
8922 Kalinowska Wiktoria 2002 Abrahamczyk M. 7:30
2
Posnania RBW Poznań
8756 Śmigielska Hanna 2003 Abrahamczyk P. 7:50
3
Posnania RBW Poznań
9350 Sobkowska Wiktoria 2002 Abrahamczyk M. 8:16
4
KTW Kalisz
8712 Ludwiczak Weronika 2002
5
KTW Kalisz
8862 Adamczyk Martyna 2003
6
KTW Kalisz
8861 Pilarska Oliwia 2003
7
KTW Kalisz
9104 Urbaniak Aleksandra 2002
8
Tryton Poznań
9962 Aumiler Julia 2003 Filipek A. 07:50
9
KW 1904 Poznań
9117 Mermela Adrianna 2003 Kalet S. 07:37
10 1xERGO MJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Posnania RBW Poznań
99005 Bednarek Gerard 1971 .
2
Posnania RBW Poznań
10081 Janka Jakub 2003 Nieradka . Hoffmann M. 06:50
3
Posnania RBW Poznań
8534 Ratajczak Maksymilian 2002 Hoffmann M. 06:28
4
Posnania RBW Poznań
8791 Januszewski Adam 2002 Hoffmann M. 06:28
5
Posnania RBW Poznań
8811 Pankowski Dawid 2003 Hoffmann M. 06:14
6
Posnania RBW Poznań
9826 Gierka Rafał 2003 Hoffmann M. 06:56
7
Polonia Poznań
----- zawodnik bez licencji . . .
8
Polonia Poznań
----- zawodnik bez licencji . . .
9
AZS AWF Poznań
----- zawodnik bez licencji . 06:04
10
AZS AWF Poznań
----- zawodnik bez licencji . 07:22
11
Tryton Poznań
9517 Gendera Kamil 2003 Filipek A. 06:35
12
KW 1904 Poznań
8816 Woźniak Jakub 2003 Rewers M. 06:06
13
KW 1904 Poznań
8815 Kmiecik Radosław 2003 Rewers M. 06:45
14
KTW Kalisz
9438 Jasiński Maciej 2003 . 06:55
15
KTW Kalisz
9645 Wawrzyniak Bartosz 2003 . 06:55
16
KTW Kalisz
10041 Janczak Wojciech 2002 . 06:30
11 1xERGO KJL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Tryton Poznań
8615 Kajdanek Sandra 2003 Filipek A. 07:55
2
Tryton Poznań
9144 Mrowińska Alicja 2003 Filipek A. 08:00
3
KTW Kalisz
8854 Broda Weronika 2003 . 08:30
12 1xERGO MJL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Polonia Poznań
9519 Zwoliński Wojciech 2003 . . .
2
Polonia Poznań
9972 Przybylski Jacek 2003 . . .
3
AZS AWF Poznań
----- zawodnik bez licencji . 07:20
4
Tryton Poznań
8452 Szczepiński Mateusz 2002 Filipek A. 06:45
5
Tryton Poznań
9150 Wiciak Dominik 2002 Filipek A. 06:40
6
KW 1904 Poznań
8764 Lisek Tomasz 2002 Rewers M. 06:45
13 1xERGO Masters
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas