Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania
2020-03-14 | 2020-03-14
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.


1 1xERGO DZ (Młodziczki (2006-2007) )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Tryton Poznań
99006 Bekasiak Aleks 2009 Gralak M.
2
Tryton Poznań
99007 Borowiec Małgorzata 1975 Gralak M.
3
Tryton Poznań
99012 Skibiński Krzysztof 1979 Kalet S.
4
Tryton Poznań
99015 Borowiec Paweł 1976
5
Posnania RBW Poznań
99016 Wojciechowski Jan 2012
6
Tryton Poznań
99017 Radziewicz Angelika 2011
7
Posnania RBW Poznań
10095 Gawrysiak Joanna 2006 Abrahamczyk P. 06:10
8
Polonia Poznań
----- zawodnik bez licencji Kobyliński M. Knopik J. Wlekliński P.
9
KTW Kalisz
10038 Bajerska Joanna 2006 Gralak M.
10
KTW Kalisz
----- zawodnik bez licencji Gralak M.
11
KTW Kalisz
----- zawodnik bez licencji Gralak M.
12
KTW Kalisz
----- zawodnik bez licencji Gralak M.
13
LOTTO Bydgostia
10329 Ćwiklińska Julia 2006 Mikołajczyk B. 06:01
2 1xERGO CH (Młodzicy (2006-2007) )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Tryton Poznań
99001 Radziejewicz Liza 2008 Trzmiel M.
2
Tryton Poznań
99002 Borowiec Marianna 2009 Trzmiel M.
3
1976
99008 Filip Paweł wiec Kalet S.
4
Tryton Poznań
99009 Wieczorek Katarzyna 1987 Kalet S.
5
Tryton Poznań
99010 Macniak Janusz 1964 Kalet S.
6
Tryton Poznań
99011 Wieczorek-Skibińska Ewelina 1982 Kalet S.
7
Tryton Poznań
99013 Byks Marta 1987
8
Tryton Poznań
99014 Szczepaniak Larysa 1972
9
Posnania RBW Poznań
10017 Narożny Aleks 2006 Nieradka . 05:00
10
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji Nieradka . 06:20
11
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji Nieradka . 05:28
12
Polonia Poznań
9462 Kalinowski Wojciech 2006 Kobyliński M. Knopik J. Wlekliński P.
13
Polonia Poznań
10216 Szubert Grzegorz 2006 Kobyliński M. Knopik J. Wlekliński P.
14
KW 1904 Poznań
9985 Mikołajczak Paweł 2006 Kalet S. 06:15
15
KTW Kalisz
10045 Kobyłka Cezary 2006 Trzmiel M. 05:40
16
KTW Kalisz
10379 Wódka Kacper 2007 Trzmiel M. 06:10
17
KTW Kalisz
10381 Binek Cezary 2007 Trzmiel M. 07:05
3 1xERGO KL/KBL (Kobiety – waga lekka do 62,0 kg (2001+) )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Posnania RBW Poznań
7549 Zandecka Natalia 2001 Abrahamczyk M. 7:58
2
AZS AWF Poznań
----- zawodnik bez licencji Kamola B. 07:52
3
AZS AWF Poznań
----- zawodnik bez licencji Kamola B. 08:08
4
AZS AWFiS Gdańsk
7944 Andrzejewska Aleksandra 2001
5
KW 1904 Poznań
----- zawodnik bez licencji Rewers M. 07:22
4 1xERGO ML/MBL (Mężczyźni – waga lekka do 75,0 kg (2001+) )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
AZS AWF Poznań
----- zawodnik bez licencji Kamola B. 06:40
2
Tryton Poznań
7680 Wróblewski Filip 2000 Filipek A. 06:50
3
KW 1904 Poznań
8453 Bartłomiejczak Kacper 2001 Rewers M. 07:12
4
TWDW Warszawa
8711 Kuliński Szymon 1999 Trzmiel M. 06:50
5
KTW Kalisz
----- zawodnik bez licencji Trzmiel M. 07:10
5 1xERGO KA/KB (Kobiety (2001+) )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji Abrahamczyk M. 7:47
2
Posnania RBW Poznań
7747 Delimat Cyntia 2001 Abrahamczyk M. 7:48
3
AZS AWF Poznań
----- zawodnik bez licencji Kamola B. 07:55
4
KTW Kalisz
9042 Janiak Ewelina 2001
5
KTW Kalisz
----- zawodnik bez licencji
6
KTW Kalisz
----- zawodnik bez licencji
7
KW 1904 Poznań
7981 Wasilewska Martyna 2000 Kalet S. 07:26
6 1xERGO MA/MB (Mężczyźni (2001+) )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
AZS AWF Poznań
----- zawodnik bez licencji Kamola B. 06:22
2
Posnania RBW Poznań
7333 Szwarc Wojciech 1999 Kurek M. 06:28
3
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji Kurek M. 06:30
4
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji Kurek M. 06:22
5
Posnania RBW Poznań
7153 Jackowiak Emilian 2000 Kurek M. 06:20
6
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji Kurek M. 06:22
7
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji Kurek M. 06:36
7 1xERGO KJM (Juniorki młodsze (2004-2005) )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji Abrahamczyk P. 07:55
2
Posnania RBW Poznań
9505 Stefaniak Gabriela 2005 Abrahamczyk P. 07:35
3
Posnania RBW Poznań
10433 Śmigielska Zofia 2004 Abrahamczyk P. 07:55
4
Posnania RBW Poznań
9223 Woźniak Agata 2004 Abrahamczyk P. 08:05
5
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji Abrahamczyk P. 08:10
6
Posnania RBW Poznań
9514 Zwierciadłowska Julia 2004 Abrahamczyk P. 08:10
7
Posnania RBW Poznań
10312 Nosal Gabriela 2004 Abrahamczyk P. 08:12
8
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji Abrahamczyk P. 08:28
9
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji Abrahamczyk P. 08:28
10
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji Abrahamczyk P. 08:28
11
Posnania RBW Poznań
9213 Handke Natalia 2004 Abrahamczyk P. 08:40
12
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji Abrahamczyk P. 09:00
13
Polonia Poznań
9122 Kalinowska Emilia 2004 Kobyliński M. Knopik J. Wlekliński P.
14
Polonia Poznań
----- zawodnik bez licencji Kobyliński M. Knopik J. Wlekliński P.
15
Polonia Poznań
9458 Paluszak Marcelina 2004 Kobyliński M. Knopik J. Wlekliński P.
16
Polonia Poznań
----- zawodnik bez licencji Kobyliński M. Knopik J. Wlekliński P.
17
AZS AWF Poznań
----- zawodnik bez licencji Kamola B. 08:08
18
AZS AWF Poznań
----- zawodnik bez licencji Kamola B. 07:50
19
KTW Kalisz
9788 Eberchart Adriana 2004
20
KTW Kalisz
----- zawodnik bez licencji
21
KTW Kalisz
----- zawodnik bez licencji
22
KW PEGAZ Wrocław
9792 Graczykowska Daria 2004
23