Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania / Makroregionalne Mistrzostwa Młodzików
2021-10-02 | 2021-10-02
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.


AZS UMK Toruń

1StreichOskar2001,8274

AZS AWFiS Gdańsk

1TomiakSzymon2002,9203

AZS AWF Gorzów Wlkp.

1BilińskaHanna2006,10233
2CiemnaWeronika2003,8970
3KorżownikZuzanna2005,9959
4MałeckiSzymon2004,9401
5ObarzanekAdam2006,10259
6RegaGabriela2003,9411
7TarasiukHubert2006,10228

AZS AWF Poznań

1JabłońskaPatrycja2006,11061
2JędrzejczakFilip2003,9626
3KamińskaAntonina2007,11060
4ZapartFranciszek2003,10593

AZS Szczecin

1BagniakPiotr2005,10097
2BortkiewiczOliver2007,10541
3BłonkaJoachim2005,9841
4CzernichowskiPiotr2007,11050
5FilinowiczPiotr2007,10912
6IwanówMichał2005,10614
7KajtowskiMateusz2005,9844
8KrólFabian2007,10720
9KusiowskaKinga2005,9843
10MarciochaMikołaj2005,10615
11ModrzejewskaKinga2008,10825
12SzyszłoOliwier2008,11059
13TaczekJan2005,9842

KTW Kalisz

1ArmanowskaEmilia2007,10631
2BielakMateusz2005,9822
3BinekCezary2007,10381
4BinekFilip2005,10046
5BoraDamian2004,10043
6GraczykowskaDaria2004,9792
7IndraszczykFilip2007,10563
8JasińskiMaciej2003,9438
9KliberBartosz2005,10047
10KobyłkaCezary2006,10045
11KornackiAdam2004,10180
12MamońskaWiktoria2008,11080
13PrzybyłAdam2003,10565
14SenderackiKonrad2004,9507
15TorbiarczykBartosz2006,10564
16WawrzyniakBartosz2003,9645
17WojnowskaDaria2007,10627
18WoldańskaNadia2008,11081
19WódkaKacper2007,10379

Polonia Poznań

1ChrzanowskaMaja2006,10657
2DudekMaksym2005,9500
3FalgierJulia2008,11121
4IwanówMartyna2008,11119
5KaczmarekZuzanna2004,9457
6KalinowskaEmilia2004,9122
7KalinowskiWojciech2006,9462
8PaluszakMarcelina2004,9458
9PrzybylskiJacek2003,9972
10SzubertGrzegorz2006,10216
11TrzmielAnna2006,10658
12WoźniakLena2006,10659
13ZwolińskiWojciech2003,9519
14ŚliwaSergiusz2005,9154

Posnania RBW Poznań

1BorysewiczJakub2004,9676
2ButKalina2007,10757
3ChrobocińskaMagdalena2008,10885
4CieślaZofia 2007,10871
5CuperekAmelia2007,10754
6DelimatCyntia2001,7747
7FrykowskaLena2008,10758
8FrąckowiakJakub2000,7827
9GlonekDominik2001,8027
10GrygielMaria2007,10755
11GąsiorowskaEwa2006,10309
12HandkeNatalia2004,9213
13HauAleksandra2004,9414
14JackowiakEmilian2000,7153
15JanuszewskiAdam2002,8791
16JanuszewskiMikołaj2000,8026
17JaworskiIgor2007,10863
18Jurkowski Igor2005,9960
19JęchorekBarbara2001,9079
20KaczmarekOliwier2004,9882
21KaraszewskaAmelia2005,9774
22KasprzakLena2007,10756
23Kozłowska Zofia2005,9508
24LamperskiKamil2005,10378
25LewandowskiWojciech2005,10016
26MańczakOlga2005,10341
27MykhailiukOleksandr2008,10867
28NamyślakAntoni 2007,10869
29NarożnyAleks2006,10017
30NolberczakDaria2004,9363
31NosalGabriela2004,10312
32NowakWiktoria2005,9776
33Nowak Nikodem2005,10285
34PrankeMichał2004,9511
35RatajczakMaksymilian2002,8534
36RatusznaZuzanna2007,11112
37RodakKrzysztof2005,10018
38SaburSelin2005,10596
39SiatkaMaciej2004,10402
40SobocińskaJessika2001,8304
41StęchlickiJakub2008,10862
42SuszkaJacek2004,9504
43SzwarcWojciech1999,7333
44WojciechowskiDominik2005,9515
45WojciechowskiMateusz 2007,10545
46WojtalakPatryk2001,8299
47WoźniakAgata2004,9223
48YemelianovPlaton2007,10865
49ZandeckaNatalia2001,7549
50ZwierciadłowskaJulia2004,9514
51ŚmigielskaZofia2004,10433

Poznań Rowing Club

1RzeznikMartyna2003,11118

Tryton Poznań

1AumilerJulia2003,9962
2WróblewskiFilip2000,7680

KW 1904 Poznań

1BartłomiejczakKacper2001,8453
2GrześkowiakEmily2008,11046
3GuszczakArkadiusz2006,11010
4JakuszkoKacper2007,10684
5JakuszkoKinga2005,9964
6KmiecikRadosław2003,8815
7Lisek Tomasz2002,8764
8MermelaAdrianna2003,9117
9MermelaAleksandra2007,10873
10PowelJan 2006,11009
11RatajakFranciszek2007,10685
12RewersAlicja2007,10874
13SzeszułaMagdalena2004,9124
14SzymańskiPaweł2005,10875
15SzymoniakWiktoria2007,11045
16ZarzyckiPiotr2007,11048

Niezrzeszony

1WendrowiczBogusław1943,6146

UKS Dwójka Kórnik

1PotockaWeronika2008,10919
2SolarskaAnna2008,10918