ENEA Młodzieżowe Mistrzostwa Polski / MP Młodzików
2024-07-19 | 2024-07-21
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.


1 1xKBL
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
AZS Szczecin
9840 Taczek Maria 2004 Kula P. śr. wieku: 20
opłacone
2
UKS Milenium Wrocław
10222 Osińska Wiktoria 2005 Gąszczak M. śr. wieku: 19
opłacone
3
Wisła Grudziądz
10326 Witkowska Martyna 2005 Zieliński Krzysztof K. Szarszewski P. śr. wieku: 19
opłacone
4
AZS UMK Toruń
9935 Pawłowska Amelia 2005 Szumański M. Wiśniewski S. śr. wieku: 19
opłacone
2 4-KB
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
AZS AWFiS Gdańsk
10617 Grygiel Roksana 2004
9494 Domalska Dominika 2003
8999 Józefowicz Paulina 2003
9202 Warachewicz Aleksandra 2004
Rychlicki M. Pszczółkowski B. śr. wieku: 20
opłacone
2
Bydgostia
10727 Pater Lena 2005
9538 Błaszczyk Monika 2002
9729 Madaj Zuzanna 2003
10732 Oszczęda Julia 2005
Nowakowski W. śr. wieku: 20
opłacone
3
AZS UMK Toruń
9532 Stałęga Kinga 2005
10171 Lewandowska Wiktoria 2005
10034 Gałka Dominika 2002
10375 Hakobyan Julia 2004
Szumański M. śr. wieku: 20
opłacone
3 4xMBL
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
BTW Bydgoszcz
10181 Lepeshov Fedor 2005
10166 Marysiak Nikodem 2002
9454 Zasada Dorian 2004
9689 Swobodziński Filip 2005
Zgorzelak M. śr. wieku: 20
opłacone
2
Bydgostia
10531 Pączka Paweł 2004
10526 Boliński Igor 2004
10528 Król Kacper 2004
10739 Raszka Konrad 2005
Drażdżewski M. Kozłowski M. śr. wieku: 19
opłacone
4 2xKB
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
10433 Śmigielska Zofia 2004
9776 Nowak Wiktoria 2005
Abrahamczyk M. śr. wieku: 19
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
9414 Hau Aleksandra 2004
9213 Handke Natalia 2004
Abrahamczyk M. śr. wieku: 20
opłacone
3
AZS Szczecin
9843 Kusiowska Kinga 2005
9840 Taczek Maria 2004
Kula P. śr. wieku: 19
opłacone
4
AZS AWF Gorzów Wlkp.
9959 Korżownik Zuzanna 2005
8486 Jankowska Martyna 2002
Basta P. śr. wieku: 20
opłacone
5
AZS AWFiS Gdańsk
11273 Linowska Rozalia 2004
9505 Stefaniak Gabriela 2005
Rychlicki M. Pszczółkowski B. śr. wieku: 19
opłacone
6
Wisła Grudziądz
10324 Klucznik Julia 2005
10326 Witkowska Martyna 2005
Zieliński Krzysztof K. Szarszewski P. śr. wieku: 19
opłacone
7
AZS AWF Kraków
10821 Jodłowska Zuzanna 2003
10559 Stępień Barbara 2005
Urban Jakub J. śr. wieku: 20
opłacone
5 2xMB
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
9203 Tomiak Szymon 2002
8706 Litka Cezary 2002
Abrahamczyk P. śr. wieku: 22
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
9626 Jędrzejczak Filip 2003
9504 Suszka Jacek 2004
Abrahamczyk P. śr. wieku: 20
opłacone
3
KW 1904 Poznań
9583 Hoffmann Grzegorz 2004
8816 Woźniak Jakub 2003
Rewers M. śr. wieku: 20
opłacone
4
AZS Wratislavia
9852 Skica Maksymilian 2003
10258 Rańda Michał 2004
Szymerowski W. Szymerowski J. śr. wieku: 20
opłacone
5
Drakkar Gdańsk
9361 Śliwiński Piotr Jakub 2004
9191 Stankiewicz Szymon 2004
Bykowski T. śr. wieku: 20
opłacone
6
Drakkar Gdańsk
8497 Kulka Mikołaj 2003
9298 Gałęza Daniel 2004
Bykowski T. śr. wieku: 20
opłacone
7
AZS AWF Kraków
10112 Wędzicha Dawid 2005
10115 Hervet Tristan 2005
Urban Jakub J. śr. wieku: 19
opłacone
8
WTW Warszawa
8937 Bajorek Łukasz 2002
8966 Domański Konrad 2002
Kaliński K. śr. wieku: 22
opłacone
6 4-MB
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
KTW Kalisz
10565 Przybył Adam 2003
9822 Bielak Mateusz 2005
10047 Kliber Bartosz 2005
9507 Senderacki Konrad 2004
Trzmiel M. śr. wieku: 19
opłacone
2
AZS Szczecin
9841 Błonka Joachim 2005
11214 Klemm Mark 2005
10615 Marciocha Mikołaj 2005
10614 Iwanów Michał 2005
Kowalczyk R. Kula P. śr. wieku: 19
opłacone
3
AZS AWFiS Gdańsk
8795 Seroka Dawid 2003
9053 Sobczak Jacek 2003
9669 Guzy Hubert 2005
10920 Dobrzeniecki Filip 2005
Rychlicki M. Pszczółkowski B. śr. wieku: 20
opłacone
4
WTW Warszawa
10290 Niemczyk Bartłomiej 2006
12189 Dziedzic Jan 2004
10293 Socha Bartłomiej 2005
10154 Kot Mikołaj 2004
Kaliński K. śr. wieku: 19
opłacone
5
Bydgostia
9134 Lewicki Tomasz 2003
10002 Witkowski Michał 2002
10534 Szczepaniak Filip 2004
10601 Janik Paweł 2004
Drażdżewski M. Kozłowski M. śr. wieku: 20
opłacone
6
AZS UMK Toruń
10121 Polański Kacper 2002
11778 Radkowski Bartłomiej 2005
10174 Osiński Igor 2005
9524 Kozłowski Mateusz 2004
Szumański M. Wiśniewski S. śr. wieku: 20
opłacone
7 2-MBL
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
AZS Szczecin
10636 Radoliński Michał 2003
9844 Kajtowski Mateusz 2005
Kowalczyk R. Kula P. śr. wieku: 20
opłacone
2
Bydgostia
10531 Pączka Paweł 2004
10739 Raszka Konrad 2005
Drażdżewski M. Kozłowski M. śr. wieku: 19
opłacone
3
Bydgostia
10528 Król Kacper 2004
10526 Boliński Igor 2004
Drażdżewski M. Kozłowski M. śr. wieku: 20
opłacone
8 1xMBL
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
KW 1904 Poznań
11734 Kulik Dmytro 2004 Rewers M. śr. wieku: 20
opłacone
2
KTW Kalisz
10180 Kornacki Adam 2004 Trzmiel M. śr. wieku: 20
opłacone
3
AZS Szczecin
10097 Bagniak Piotr 2005 Kowalczyk R. Kula P. śr. wieku: 19
opłacone
4
WIR Iława
9003 Jeżyński Mateusz 2004 Pierczyński P. śr. wieku: 20
opłacone
5
Zawisza Bydgoszcz
9679 Mickiewicz Kacper 2004 Bielaszewski J. śr. wieku: 20
opłacone
6
UKS Puma Ostróda
10940 Nierzwicki Jakub Marcel 2005 Stępka A. śr. wieku: 19
opłacone
7
AZS UMK Toruń
10176 Weichhaus Martin 2005 Szumański M. Wiśniewski S. śr. wieku: 19
opłacone
9 2-KB
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
AZS AWFiS Gdańsk
9494 Domalska Dominika 2003
8999 Józefowicz Paulina 2003
Rychlicki M. Pszczółkowski B. śr. wieku: 21
opłacone
2
AZS AWFiS Gdańsk
10617 Grygiel Roksana 2004
9202 Warachewicz Aleksandra 2004
Rychlicki M. Pszczółkowski B. śr. wieku: 20
opłacone
3
AZS AWF Kraków
10821 Jodłowska Zuzanna 2003
10559 Stępień Barbara 2005
Urban Jakub J. śr. wieku: 20
opłacone
4
Bydgostia
10730 Zawadzka Wiktoria 2005
8712 Ludwiczak Weronika 2002
Nowakowski W. śr. wieku: 20
opłacone
5
AZS UMK Toruń
10034 Gałka Dominika 2002
10375 Hakobyan Julia 2004
Szumański M. śr. wieku: 21
opłacone
6
AZS UMK Toruń
9532 Stałęga Kinga 2005
10171 Lewandowska Wiktoria 2005
Szumański M. śr. wieku: 19
opłacone
10 1xKB
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Polonia Poznań
9122 Kalinowska Emilia 2004 Wlekliński P. Knopik J. śr. wieku: 20
opłacone
2
KW 1904 Poznań
9117 Mermela Adrianna 2003 Rewers M. śr. wieku: 21
opłacone
3
AZS Szczecin
9843 Kusiowska Kinga 2005 Kowalczyk R. Kula P. śr. wieku: 19
opłacone
4
AZS AWF Warszawa
8922 Kalinowska Wiktoria 2002 Szymczyk J. Szumowski K. śr. wieku: 22
opłacone
5
AZS AWF Gorzów Wlkp.
8486 Jankowska Martyna 2002 Basta P. śr. wieku: 22
opłacone
6
AZS AWFiS Gdańsk
10376 Khlibenko Anna 2004 Rychlicki M. Pszczółkowski B. śr. wieku: 20
opłacone
7
MKS Dwójka Warszawa
11019 Rogiewicz Julia 2005 Durjasz A. śr. wieku: 19
opłacone
8
WIR Iława
9761 Sagan Aleksandra 2005 Pierczyński P. śr. wieku: 19
opłacone
9
Wisła Grudziądz
10324 Klucznik Julia 2005 Zieliński Krzysztof K. śr. wieku: 19
opłacone
10
Zawisza Bydgoszcz
9684 Bryk Sandra 2004 Plewiński M. śr. wieku: 20
opłacone
11
AZS AWF Kraków
10114 Szczęch Emilia 2005 Urban Jakub J. śr. wieku: 19
opłacone
12
WTW Warszawa
10582 Dąbrowska Barbara 2005 śr. wieku: 19
opłacone
13
Poznań Rowing Club
11118 Rzeźnik Martyna 2003 Król M. śr. wieku: 21
opłacone
11 2xKBL
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
9066 Ścibior Wiktoria 2003
8756 Śmigielska Hanna 2003
Abrahamczyk M. śr. wieku: 21
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
10312 Nosal Gabriela 2004
9223 Woźniak Agata 2004
Abrahamczyk M. śr. wieku: 20
opłacone
3
AZS AWFiS Gdańsk
9272 Rzepka Zofia 2004
9373 Pluta Marta 2002
Rychlicki M. Pszczółkowski B. śr. wieku: 21
opłacone
4
BTW Bydgoszcz
9683 Rodziewicz Olga 2004
9677 Kowalewska Julia 2004
Zgorzelak M. śr. wieku: 20
opłacone
5
BTW Bydgoszcz
10948 Jóźwiak Martyna 2005
9681 Kałużna Maja 2004
Zgorzelak M. śr. wieku: 19
opłacone
6
UKS Milenium Wrocław
10222 Osińska Wiktoria 2005
9896 Morawska Oliwia 2005
Gąszczak M. śr. wieku: 19
opłacone
7
Bydgostia
10978 Stypczyńska Amelia 2005
10725 Kocieniewska Maja 2005
Nowakowski W. śr. wieku: 19
opłacone
8
AZS UMK Toruń
8892 Weiwer Julia 2002
9935 Pawłowska Amelia 2005
Szumański M. Wiśniewski S. śr. wieku: 20
opłacone
12 4+MB
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
AZS Szczecin
10636 Radoliński Michał 2003
9321 Usnarski Paweł 2003
8953 Nowakowski Jakub 2003
10235 Preś Tomasz 2003
10247 Ładna Magdalena 2005
Kowalczyk R. Kula P. śr. wieku: 21
opłacone
2
BTW Bydgoszcz
9284 Jaroć Bartłomiej 2003
9286 Marciniak Dominik 2004
10169 Sopoński Bartłomiej 2002
10164 Jasiulewicz Miłosz 2002
11576 Januszewska Zuzanna 2007
Zgorzelak M. śr. wieku: 21
opłacone
3
WTW Warszawa
10289 Szkup Antoni 2004
8495 Kazimierczuk Franciszek 2002
10153 Żołek Marcin 2003
10154 Kot Mikołaj 2004
12495 Olszewski Kacper 2010
Kaliński K. śr. wieku: 20
opłacone
4
Bydgostia
8564 Szewczyk Kajetan 2002
10525 Bandura Kacper 2004
10480 Patalas Mikołaj 2004
10736 Grochowski Mikołaj 2005
11501 Wiśniewska Julia 2007
Drażdżewski M. Kozłowski M. śr. wieku: 20
opłacone
5
AZS UMK Toruń
10121 Polański Kacper 2002
11778 Radkowski Bartłomiej 2005
10174 Osiński Igor 2005
9524 Kozłowski Mateusz 2004
8888 Skurzyński Tomasz 2002
Szumański M. Wiśniewski S. śr. wieku: 20
opłacone
13 1xMB
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
KW 1904 Poznań
9583 Hoffmann Grzegorz 2004 Rewers M. śr. wieku: 20
opłacone
2
KW 1904 Poznań
8816 Woźniak Jakub 2003 Rewers M. śr. wieku: 21
opłacone
3
AZS Szczecin
10635 Sobański Jakub 2003 Kula P. śr. wieku: 21
opłacone
4
AZS Wratislavia
10258 Rańda Michał 2004 Szymerowski W. śr. wieku: 20
opłacone
5
AZS Wratislavia
9852 Skica Maksymilian 2003 Szymerowski W. Szymerowski J. śr. wieku: 21
opłacone
6
AZS AWFiS Gdańsk
10698 Plisko Grzegorz 2003 Rychlicki M. Pszczółkowski B. śr. wieku: 21
opłacone
7
Drakkar Gdańsk
9062 Bujnowski Adam 2002 Bykowski T. śr. wieku: 22
opłacone
8
Gopło Kruszwica
11154 Sieradzki Kamil 2005 Naskręcki K. śr. wieku: 19
opłacone
9
Wisła Grudziądz
9749 Brzostowski Mikołaj 2005 śr. wieku: 19
opłacone
10
Zawisza Bydgoszcz
9679 Mickiewicz Kacper 2004 Bielaszewski J. śr. wieku: 20
opłacone
11
AZS AWF Kraków
10358 Majewski Jakub 2004 Urban Jakub J. śr. wieku: 20
opłacone
12
WTW Włocławek
11730 Mykhalchenko Serhii 2005 Gabryelewicz K. Baranowski M. śr. wieku: 19
opłacone
13
WTW Warszawa
8966 Domański Konrad 2002 Kaliński K. śr. wieku: 22
opłacone
14
AZS AWF Warszawa
8935 Skarżyński Gustaw 2002 Szumowski K. śr. wieku: 22
opłacone
14 1xDZA
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Polonia Poznań
12025 Twardowska Marianna 2011 Wlekliński P. Knopik J. śr. wieku: 13
opłacone
2
KW 1904 Poznań
12514 Bilska Łucja 2011 śr. wieku: 13
opłacone
3
KW 1904 Poznań
11818 Szkudlarczyk Klara 2011 śr. wieku: 13
opłacone
4
UKS 93 Kraków
11969 Antosik Lena 2010 Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 14
opłacone
5
AZS Wratislavia
11671 Pastuszka Maja 2010 Szymerowski W. śr. wieku: 14
opłacone
6
AZS AWF Gorzów Wlkp.
12053 Frankowska Emilia 2011 Suwary M. Byczek H. śr. wieku: 13
opłacone
7
CHTW Chełmża
12096 Bogun Martyna 2010 Bator M. Mattik M. śr. wieku: 14
opłacone
8
UKS Milenium Wrocław
11702 Jurdziak Jagna 2010 Gancarz E. śr. wieku: 14
opłacone
9
UKS Milenium Wrocław
12021 Rudnicka Zuzanna 2011 Gancarz E. śr. wieku: 13
opłacone
10
Zawisza Bydgoszcz
12543 Naglewicz Dominika 2010 Naglewicz A. śr. wieku: 14
opłacone
11
Zawisza Bydgoszcz
12545 Koprucka Agata 2011 Plewiński M. śr. wieku: 13
opłacone
12
WTW Włocławek
12417 Szparaga Nikola 2010 Baranowski M. śr. wieku: 14
opłacone
13
WTW Warszawa
11860 Sikorska Hanna 2010 Wulczyńska A. śr. wieku: 14
opłacone
14
UKS Puma Ostróda
11858 Stępka Weronika 2010 Stępka A. śr. wieku: 14
opłacone
15
AZS AWF Warszawa
12138 Węgrzynowicz Helena 2010 śr. wieku: 14
opłacone
15 2xDZA
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
11677 Borowska Natasza 2010
11674 Maciejewska Urszula 2010
Kaczmarek M. śr. wieku: 14
opłacone
2
KTW Kalisz
12039 Kaźmierczak Paulina 2011
12041 Borowska Izabela 2010
śr. wieku: 13
opłacone
3
UKS 93 Kraków
11649 Mróz Łucja 2010
11646 Szarska-Garbacik Maria 2010
Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 14
opłacone
4
AZS AWF Gorzów Wlkp.
11827 Bartnicka Natalia 2010
11846 Basta Lena 2011
Zastawa-Schodowska P. śr. wieku: 13
opłacone
5
Gedania Gdańsk
12116 Tarnowska Sonia 2010
12268 Ratuszniak Ewelina 2011
Łasicki M. Rychert M. śr. wieku: 13
opłacone
6
PTW Płock
12341 Wiśniewska Magdalena 2010
12340 Malczewska Zuzanna 2011
Sałkowski P. śr. wieku: 13
opłacone
7
UKS Milenium Wrocław
12264 Alekseiuk Ekaterina 2011
12020 Świerczyńska Hanna 2011
Gancarz E. śr. wieku: 13
opłacone
8
UKS Szóstka
12114 Szadkowska Julia 2011
12580 Płaza Patrycja 2011
śr. wieku: 13
opłacone
9
WIR Iława
11909 Piotrowska Anika 2010
11901 Zglińska Agata 2010
Madej M. śr. wieku: 14
opłacone
10
Wisła Grudziądz
12459 Wiśniewska Emilia 2010
12462 Matuszak Matylda 2011
śr. wieku: 13
opłacone
11
MOS Ełk
12061 Dobrzycka Kamila 2010
12551 Chmielewska Zuzanna 2011
śr. wieku: 13
opłacone
12
WTW Włocławek
12531 Biernacka Natalia 2011
12421 Stankiewicz Emilia 2010
Baranowski M. śr. wieku: 13
opłacone
13
WTW Warszawa
11861 Yamahira Yurika 2010
12190 Róg Matylda 2010
Wulczyńska A. śr. wieku: 14
opłacone
14
UKS Dwójka Kórnik
11835 Skotarczak Aleksandra 2010
11836 Rymelska Antonina 2010
Iszkuło M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 14
opłacone
15
Tryton Poznań
11771 Szczepaniak Agata 2010
12185 Piaskowska Maja 2010
Sar M. Szczepaniak L. śr. wieku: 14
opłacone
16 4xDZA
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
11715 Biedna Patrycja 2010
12368 Kaczmarek Amelia 2010
11888 Tomczak Amelia 2010
11679 Masłek Oliwia 2010
Abrahamczyk P. Kaczmarek M. śr. wieku: 14
opłacone
2
KTW Kalisz
12158 Golicka Gabriela 2010
12258 Baszczyńska Gabriela 2011
12540 Ziarkowska Gabriela 2011
12510 Zawadka Gabriela 2011
Gralak M. śr. wieku: 13
opłacone
3
KW 1904 Poznań
12362 Linkowska Marta 2010
12176 Majchrzak Matylda 2011
12361 Ratajczak Maja 2010
12363 Łubińska Zuzanna 2011
śr. wieku: 13
opłacone
4
AZS AWF Gorzów Wlkp.
12054 Zalewska Magdalena 2011
12144 Wocal Hanna 2010
12146 Śnieguła Hanna 2011
12143 Olbińska Maja 2011
Suwary M. Byczek H. śr. wieku: 13
opłacone
5
MKS Dwójka Warszawa
12449 Skiba Urszula 2011
12443 Fortuna Anna 2011
11983 Chmielińska Aleksandra 2010
12442 Kostyra Antonina 2011
Durjasz A. Suchocki J. śr. wieku: 13
opłacone
6
MKS Dwójka Warszawa
12448 Piosik Marta 2011
12446 Budzisz Laura 2011
11977 Czekaj Barbara 2010
12454 Potocka Julia 2011
Durjasz A. Suchocki J. śr. wieku: 13
opłacone
7
PTW Płock
12440 Lewandowska Gabriela 2010
12344 Ambroziak Alicja 2010
12339 Kowalska Pola 2012
12535 Politowska Nikola 2010
Sałkowski P. śr. wieku: 13
opłacone
8
UKS Milenium Wrocław
12137 Lech Emilia 2010
12136 Lech Amelia 2010
12042 Kulbitskaya Ulyana 2011
11735 Rochowicz Hanna 2010
Gancarz E. śr. wieku: 13
opłacone
9
AZS AWF Kraków
12213 Nazim Julia 2011
12284 Kokologianni Christina 2011
12212 Stanek Olga 2011
11638 Pachla Zuzanna 2010
Wydrych P. śr. wieku: 13
opłacone
10
UKS Puma Ostróda
12521 Panek Arianna 2011
12135 Stróżyk Julia 2011
12324 Komorowska Martyna 2011
12134 Tomczak Antonina 2011
Stępka A. śr. wieku: 13
opłacone
17 4x+DZA
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
KTW Kalisz
12509 Dmytrów Marcelina 2012
12506 Jamnicka Emilia 2010
11719 Ignaszak Dorota 2010
12157 Olszyna Anna 2010
12507 Jankowski Wojciech 2011
Gralak M. śr. wieku: 13
opłacone
2
UKS Brdów
12081 Mikołajczyk Laura 2010
12078 Zalewska Zuzanna 2010
12105 Wandachowicz Noemi 2010
12079 Trafna Amelia 2010
12082 Kalinowska Wiktoria 2010
Mikołajczyk B. śr. wieku: 14
opłacone
3
UKS Dwójka Kórnik
12323 Antkowiak Martyna 2011
12321 Nowak Antonina 2011
12322 Kamińska Zofia 2011
12376 Nadolna Nadia 2011
12554 Kamińska Aleksandra 2013
Iszkuło M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 13
opłacone
4
Poznań Rowing Club
12282 Kończal Zofia 2010
12251 Hadyńska Lena 2011
12584 Daraszkiewicz Lena 2012
12250 Burkut Milana 2010
11641 Woźnica Mateusz 2010
Król M. śr. wieku: 13
opłacone
18 8x+DZA
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
BTW Bydgoszcz
11990 Najdowska Julia 2011
12373 Ziółkowska Rydwańska Aleksandra 2010
12456 Więckowska Kaja 2010
12511 Korpal Amlia 2012
12466 Hennig Antonina 2010
12455 Bonk Nadia 2010
11832 Kabat Magdalena 2010
12374 Lenz Nastazja 2010
12458 Adamowicz Lena 2011
Badziągowski M. Chmara A. Straszewska-Mikołajczak P. śr. wieku: 13
opłacone
2
UKS Szóstka
11704 Słomion Kinga 2010
12113 Konopka Lily 2011
12389 Wąsowska-Goldberg Nina 2010
12383 Koska Mariia 2011
11926 Sowińska Aniela 2010
12388 Wencek Agata 2010
12387 Wencek Julia 2010
12579 Kizilaua Uladzislawa 2010
12110 Jędrejek Matylda 2011
śr. wieku: 13
opłacone
3
AZS UMK Toruń
11790 Lewandowska Weronika 2010
12291 Kopczyńska Anna 2011
12395 Hinca Irmina 2010
11787 Wolińska Weronika 2010
12402 Skoniecka Łucja 2011
11784 Wąsik Michalina 2010
11812 Tylińska Kornelia 2010
11800 Iglewska Zofia 2010
12398 Mikołajski Jakub 2011
Krymski R. Zielepuha A. śr. wieku: 13
opłacone
19 1xCHA
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
KTW Kalisz
12581 Antosiak Krzysztof 2011 śr. wieku: 13
opłacone
2
UKS 93 Kraków
11970 Zakrzewski Antoni 2011 Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 13
opłacone
3
UKS 93 Kraków
12481 Kamzol Harold 2011 Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 13
opłacone
4
AZS AWF Gorzów Wlkp.
11826 Żywno Karol 2010 Zastawa-Schodowska P. śr. wieku: 14
opłacone
5
KW PEGAZ Wrocław
12141 Raczycki Tytus 2011 Gancarz P. śr. wieku: 13
opłacone
6
MKS Dwójka Warszawa
12453 Kamola Jakub 2011 Durjasz A. śr. wieku: 13
opłacone
7
UKS Szóstka
12111 Makarov Makar 2011 śr. wieku: 13
opłacone
8
Zawisza Bydgoszcz
12547 Kuźmicz Miłosz 2011 Plewiński M. śr. wieku: 13
opłacone
9
MOS Ełk
12059 Kleban Gabriel 2010 śr. wieku: 14
opłacone
10
WTW Włocławek
11729 Świątkowski Alan 2010 Baranowski M. śr. wieku: 14
opłacone
11
WTW Włocławek
12409 Żarnowski Jan 2011 Baranowski M. śr. wieku: 13
opłacone
12
WRC Warszawa
12586 Zakrzewski Aleksander 2011 śr. wieku: 13
opłacone
13
AZS AWF Warszawa
12097 Proficz Adam 2010 śr. wieku: 14
opłacone
20 2xCHA
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
11661 Zabadeusz Igor 2010
11664 Kornasz Wiktor 2010
Hoffmann M. śr. wieku: 14
opłacone
2
Polonia Poznań
12477 Mańko Jan 2011
12062 Skorwider Szymon 2010
Wlekliński P. Knopik J. śr. wieku: 13
opłacone
3
KW 1904 Poznań
12367 Rekowski Bartosz 2010
12515 Nagler Mateusz 2011
śr. wieku: 13
opłacone
4
KTW Kalisz
12427 Pacyna Eryk 2011
12260 Wilczura Dawid 2010
śr. wieku: 13
opłacone
5
AZS Szczecin
12280 Pyrgiel Jędrzej 2010
12027 Modlibowski Jan 2011
Gągalski S. Prusik K. śr. wieku: 13
opłacone
6
AZS Wratislavia
12024 Bednarski Tymon 2011
12023 Świńczyk Wojciech 2011
Nakonieczny A. śr. wieku: 13
opłacone
7
AZS AWF Gorzów Wlkp.
12538 Mioduszewski Jakub 2010
12051 Lewandowski Maciej 2010
Suwary M. Byczek H. śr. wieku: 14
opłacone
8
BTW Bydgoszcz
12370 Zabrzeński Szymon 2011
12371 Prażyński Michał 2011
Straszewska-Mikołajczak P. śr. wieku: 13
opłacone
9
CHTW Chełmża
12325 Pacek Olgierd 2010
12093 Główny Eryk 2010
Bator M. Mattik M. śr. wieku: 14
opłacone
10
KW PEGAZ Wrocław
12161 Machnik Antoni 2010
11700 Titskyi Bohdan 2010
Gancarz P. śr. wieku: 14
opłacone
11
KW PEGAZ Wrocław
12483 Nosarzewski Natan 2010
12329 Kaleta Michał 2010
Gancarz P. śr. wieku: 14
opłacone
12
MKS Dwójka Warszawa
12450 Srebrny Jan 2011
12452 Martyniak Michał 2011
Durjasz A. śr. wieku: 13
opłacone
13
PTW Płock
12342 Piórkowski Filip 2010
11881 Karasiewicz Szymon 2010
Sałkowski P. śr. wieku: 14
opłacone
14
UKS Szóstka
11706 Grzymała Bartosz 2010
12018 Mania Mateusz 2010
śr. wieku: 14
opłacone
15
WIR Iława
12549 Szulc Tomasz 2012
12548 Figurski Kacper 2010
Madej M. śr. wieku: 13
opłacone
16
Zawisza Bydgoszcz
12544 Kuliberda Mateusz 2011
12546 Arkuszewski Kacper 2011
Plewiński M. śr. wieku: 13
opłacone
17
WTW Włocławek
12297 Grzywiński Bartosz 2011
12298 Szprengiel Adam 2011
Baranowski M. śr. wieku: 13
opłacone
18
AZS AWF Warszawa
12188 Goliszewski Hubert 2011
12286 Wolski Ivo 2011
śr. wieku: 13
opłacone
19
Tryton Poznań
12198 Kruk Ilya 2011
12192 Bryła Stanisław 2011
Sar M. Szczepaniak L. śr. wieku: 13
opłacone
21 4xCHA
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Polonia Poznań
12205 Pitoń Paweł 2010
11837 Żagun Karol 2010
12195 Michalak Antoni 2011
12104 Wojdak Konrad 2010
Wlekliński P. Knopik J. śr. wieku: 13
opłacone
2
KW 1904 Poznań
12175 Hawrylak Mateusz 2010
12377 Skowroński Maksymilian 2010
12254 Rej Marcel 2010
12255 Woronowicz Jan 2010
śr. wieku: 14
opłacone
3
KTW Kalisz
12428 Kania Julian 2010
12262 Juszczak Tomasz 2010
12523 Marucha Michał 2010
11721 Tułacz-Wojciekiewicz Wojciech 2010
śr. wieku: 14
opłacone
4
AZS AWF Gorzów Wlkp.
12052 Kalynychenko Yehor 2010
12107 Bartoszcze Boris 2011
12050 Baryła Filip 2010
12056 Tarasiuk Michał 2010
Suwary M. Byczek H. śr. wieku: 13
opłacone
5
Gopło Kruszwica
11652 Sikorski Jan 2010
11651 Mrówczyński Wiktor 2010
11845 Janeczek Franciszek 2011
12253 Ruczkowski Bartosz 2010
Januszek R. śr. wieku: 13
opłacone
6
PTW Płock
12333 Radaszkiewicz Jakub 2010
12439 Marciniak Michał 2010
11868 Kołodziejski Bartosz 2010
12343 Nawrocki Antoni 2010
Sałkowski P. śr. wieku: 14
opłacone
7
WIR Iława
11906 Pankowski Hubert 2010
11905 Pietrewicz Jakub 2010
11903 Przybyszewski Wit 2010
11904 Madej Mateusz 2010
Madej M. śr. wieku: 14
opłacone
8
MOS Ełk
12180 Niewęgłowski Cezary 2011
12182 Kacperski Oskar 2010
12550 Dyedyk Jaromyr 2011
12553 Mastaj Szymon 2011
śr. wieku: 13
opłacone
9
AZS AWF Kraków
12287 Kamiński Mikołaj 2010
12067 Laszczyk Igor 2010
11639 Smoter Mikołaj 2010
12422 Barcentewicz Piotr 2010
Wydrych P. śr. wieku: 14
opłacone
10
WTW Włocławek
12532 Borkowski Wojciech 2011
11763 Wieczorek Marcel 2010
12408 Mendrok Wiktor 2011
12539 Dankowski Wojciech 2011
Baranowski M. śr. wieku: 13
opłacone
11
WRC Warszawa
12585 Binio Kacper 2010
12127 Kłopocki Kamil 2010
12122 Pavlyuk Igor 2010
12125 Sadkowski Kacper 2010
śr. wieku: 14
opłacone
12
WTW Warszawa
12085 Steczowicz Jakub 2012
12364 Nieoczym Błażej 2010
12497 Bienias Kazimierz 2012
12092 German Józef 2011
Brodziak D. śr. wieku: 12
opłacone
13
UKS Puma Ostróda
12317 Gronkiewicz Szymon 2012
12519 Martyn Jakub 2011
12133 Ignaczak Przemysław 2010
12318 Stępka Jakub 2012
Stępka A. śr. wieku: 12
opłacone
14
AZS UMK Toruń
12399 Stoń Miłosz 2010
12555 Łowicki Karol 2012
12556 Zieliński Julian 2010
12288 Piróg Kacper 2010
Krymski R. Zielepuha A. śr. wieku: 13
opłacone
22 4x+CHA
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
12311 Kochański Michał 2010
12310 Lewandowski Michał 2011
12305 Strojny Hubert 2011
12306 Pilarski Jan 2010
10885 Chrobocińska Magdalena 2008
Wojciechowski D. śr. wieku: 13
opłacone
2
KW 1904 Poznań
12169 Jóźwiak Adam 2011
12366 Borowski Marcin 2011
12460 Prokop Adam 2011
12204 Ratajczak Jakub 2011
12176 Majchrzak Matylda 2011
śr. wieku: 13
opłacone
3
AZS Szczecin
12030 Wójcik Sebastian 2011
12473 Karbowiński Jakub 2010
12474 Otto Cyprian 2010
12029 Ładny Jakub 2011
12278 Bitel Miłosz 2011
Gągalski S. Prusik K. śr. wieku: 13
opłacone
4
BTW Bydgoszcz
12457 Jabłoński Wiktor 2010
12369 Bagrowski Daniel 2011
12372 Jolly Theo- Loup 2010
12090 Ormiński Tomasz 2011
12458 Adamowicz Lena 2011
Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P. śr. wieku: 13
opłacone
5
PTW Płock
12331 Grey Michał 2011
12334 Radaszkiewicz Szymon 2012
12332 Stański Filip 2011
11882 Sidwa Mateusz 2010
12433 Chandoszko Gabriel 2011
Sałkowski P. śr. wieku: 13
opłacone
6
UKS Szóstka
11705 Kąkol Patryk 2010
12578 Brenk Jakub 2011
12108 Kuśmider Kuba 2011
12385 Gajda Hubert 2011
12112 Rapita Filip 2011
śr. wieku: 13
opłacone
7
WTW Warszawa
12087 Chojnacki Mikołaj 2011
12086 Jagoda Mateusz 2010
12496 Konopczyński Józef 2010
12091 Ochnio Jan 2010
12495 Olszewski Kacper 2010
Brodziak D. śr. wieku: 13
opłacone
8
Poznań Rowing Club
11764 Sztul Aleksander 2010
11641 Woźnica Mateusz 2010
12247 Szymański Aleksander 2010
12270 Płowaś Igor 2010
12249 Pasichnyk Sofiia 2008
Król M. śr. wieku: 14
opłacone
9
AZS UMK Toruń
11813 Królikiewicz Jakub 2010
12396 Słoma Wiktor 2010
12290 Wojciechowski Hubert 2010
12403 Kostrzewski Wiktor 2011
12398 Mikołajski Jakub 2011
Krymski R. Zielepuha A. śr. wieku: 13
opłacone
23 8x+CHA
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
12312 Kaczmarski Patryk 2011
12558 Ratajczak Wojciech 2010
12302 Małecki Wiktor 2010
12313 Frąckowiak Jakub 2010
12441 Zandecki Filip 2011
12559 Jeliński Wojciech 2011
12308 Michalak Eryk 2010
12303 Wiciak Franciszek 2010
11715 Biedna Patrycja 2010
Wojciechowski D. śr. wieku: 13
opłacone
2
Gedania Gdańsk
12566 Kmiecik Kajetan 2012
12571 Dolny Olivier 2012
12575 Kokorzycki Maciej 2010
12572 Skonka Oskar 2011
12564 Jaszewski Franciszek 2011
12568 Meier Maciej 2011
12267 Dobrowolski Eryk 2010
12269 Orlanczyk Damian 2010
12003 Tarnowska Eliza 2009
Łasicki M. Rychert M. śr. wieku: 13
opłacone
3
Wisła Grudziądz
12353 Leszczyński Artur 2010
12432 Małaczewski Paweł 2010
12465 Piechowiak Franciszek 2010
12357 Kałużny Jakub 2011
12358 Lasota Pascal 2011
12355 Rodzik Leon 2011
12354 Piasecki Aleksander 2011
12356 Haska Nikodem 2011
12350 Hatliński Jakub 2011
Szarszewski P. śr. wieku: 13
opłacone
24 1xDZB
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
KW 1904 Poznań
12178 Rewers Katarzyna 2012 śr. wieku: 12
opłacone
2
UKS 93 Kraków
12482 Wędzicha Magda 2012 Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 12
opłacone
3
CHTW Chełmża
12541 Piecha Faustyna 2012 Bator M. Mattik M. śr. wieku: 12
opłacone
4
UKS Dwójka Kórnik
11939 Solarska Maria 2012 Iszkuło M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 12
opłacone
25 2xDZB
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
KW 1904 Poznań
12522 Nagler Marta 2012
12174 Vonkholska Anna 2012
śr. wieku: 12
opłacone
2
KW 1904 Poznań
12330 Szkudlarczyk Cecylia 2013
12360 Mazur Nina 2013
śr. wieku: 11
opłacone
3
KW 1904 Poznań
12503 Schuster Lilianna 2012
12537 Kubiak Barbara 2012
śr. wieku: 12
opłacone
4
Gedania Gdańsk
12567 Krefft Lena 2013
12569 Łasicka Małgorzata 2012
Łasicki M. Rychert M. śr. wieku: 11
opłacone
5
Gopło Kruszwica
12207 Śliwiak Laura 2012
12206 Zielińska Olga 2012
Januszek R. śr. wieku: 12
opłacone
26 4xDZB
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
27 1xCHB
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
12316 Wojciechowski Jan 2012 Wojciechowski D. śr. wieku: 12
opłacone
2
KW 1904 Poznań
12347 Zieliński Nikodem 2012 śr. wieku: 12
opłacone
3
AZS Szczecin
12279 Mirek Jan 2012 Gągalski S. Prusik K. śr. wieku: 12
opłacone
4
AZS Wratislavia
12533 Kashtsialian Zakhar 2012 Szymerowski W. śr. wieku: 12
opłacone
5
CHTW Chełmża
12542 Piecha Franciszek 2012 Bator M. Mattik M. śr. wieku: 12
opłacone
6
Gopło Kruszwica
12300 Belt Miłosz 2012 Januszek R. śr. wieku: 12
opłacone
7
KW PEGAZ Wrocław
12142 Bolek Feliks 2012 Gancarz P. śr. wieku: 12
opłacone
8
Wisła Grudziądz
12464 Glinka Leon 2012 śr. wieku: 12
opłacone
9
UKS Brdów
12552 Ginda Emil 2012 Mikołajczyk B. śr. wieku: 12
opłacone
28 2xCHB
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
KW 1904 Poznań
12475 Shevko Ivan 2012
12560 Sołtysik Jakub 2012
śr. wieku: 12
opłacone
2
KW PEGAZ Wrocław
12266 Alekseiuk Vasilii 2013
12485 Gil Stanisław 2013
Gancarz P. śr. wieku: 11
opłacone
3
WRC Warszawa
12124 Sadkowski Nikodem 2012
12587 Skrzypczak Franciszek 2012
śr. wieku: 12
opłacone
4
Tryton Poznań
99001 Madaliński Wojciech 2013
99002 Adamski-Kaczmarek Ryszard 2012
Sar M. Szczepaniak L. śr. wieku: 11
opłacone
29 4xCHB
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
KW 1904 Poznań
12155 Stacherski Gustaw 2012
12348 Hołownia Ryszard 2012
12502 Linkowski Maciej 2012
12500 Przyszczypkowski Borys 2013
śr. wieku: 11
opłacone
2
Gedania Gdańsk
12565 Pacyno Franciszek 2012
12563 Wojnas Bartosz 2012
12562 Jażdżewski Antoni 2013
12574 Olechnowicz Wojciech 2012
Łasicki M. Rychert M. śr. wieku: 11
opłacone
30 2-KBL
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
BTW Bydgoszcz
9683 Rodziewicz Olga 2004
9677 Kowalewska Julia 2004
Zgorzelak M. śr. wieku: 20
opłacone
2
BTW Bydgoszcz
9681 Kałużna Maja 2004
10948 Jóźwiak Martyna 2005
Zgorzelak M. śr. wieku: 19
opłacone
3
UKS Milenium Wrocław
9896 Morawska Oliwia 2005
10222 Osińska Wiktoria 2005
Gąszczak M. śr. wieku: 19
opłacone
4
Bydgostia
10978 Stypczyńska Amelia 2005
10725 Kocieniewska Maja 2005
Nowakowski W. śr. wieku: 19
opłacone
31 2-MB
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
KTW Kalisz
10565 Przybył Adam 2003
9507 Senderacki Konrad 2004
Trzmiel M. śr. wieku: 20
opłacone
2
KTW Kalisz
9822 Bielak Mateusz 2005
10047 Kliber Bartosz 2005
Trzmiel M. śr. wieku: 19
opłacone
3
AZS Szczecin
8953 Nowakowski Jakub 2003
10235 Preś Tomasz 2003
Kula P. śr. wieku: 21
opłacone
4
AZS Wratislavia
9852 Skica Maksymilian 2003
9848 Kowaliński Szymon 2003
Szymerowski W. Szymerowski J. śr. wieku: 21
opłacone
5
AZS AWFiS Gdańsk
10920 Dobrzeniecki Filip 2005
9669 Guzy Hubert 2005
Rychlicki M. Pszczółkowski B. śr. wieku: 19
opłacone
6
AZS AWFiS Gdańsk
8795 Seroka Dawid 2003
9053 Sobczak Jacek 2003
Rychlicki M. Pszczółkowski B. śr. wieku: 21
opłacone
7
WTW Warszawa
8937 Bajorek Łukasz 2002
10293 Socha Bartłomiej 2005
Kaliński K. śr. wieku: 20
opłacone
8
Bydgostia
10534 Szczepaniak Filip 2004
10601 Janik Paweł 2004
Drażdżewski M. Kozłowski M. śr. wieku: 20
opłacone
32 4xKB
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
AZS AWFiS Gdańsk
9202 Warachewicz Aleksandra 2004
11273 Linowska Rozalia 2004
10376 Khlibenko Anna 2004
9505 Stefaniak Gabriela 2005
Rychlicki M. Pszczółkowski B. śr. wieku: 19
opłacone
2
AZS AWFiS Gdańsk
9272 Rzepka Zofia 2004
9494 Domalska Dominika 2003
8999 Józefowicz Paulina 2003
9373 Pluta Marta 2002
Rychlicki M. Pszczółkowski B. śr. wieku: 21
opłacone
3
MKS Dwójka Warszawa
10592 Deptuła Marta 2004
10590 Szymańska Paulina 2003
11426 Kilińska Anna 2004
11019 Rogiewicz Julia 2005
Durjasz A. śr. wieku: 20
opłacone
4
AZS UMK Toruń
9935 Pawłowska Amelia 2005
8892 Weiwer Julia 2002
9532 Stałęga Kinga 2005
10375 Hakobyan Julia 2004
Szumański M. Wiśniewski S. śr. wieku: 20
opłacone
33 8+KB
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
8545 Chojnicka Patrycja 2002
9137 Majewska Martyna 2002
10312 Nosal Gabriela 2004
9223 Woźniak Agata 2004
9066 Ścibior Wiktoria 2003
9776 Nowak Wiktoria 2005
10433 Śmigielska Zofia 2004
8756 Śmigielska Hanna 2003
9213 Handke Natalia 2004
Abrahamczyk M. śr. wieku: 20
opłacone
2
Bydgostia
10725 Kocieniewska Maja 2005
10978 Stypczyńska Amelia 2005
10727 Pater Lena 2005
9538 Błaszczyk Monika 2002
9729 Madaj Zuzanna 2003
8712 Ludwiczak Weronika 2002
10730 Zawadzka Wiktoria 2005
10732 Oszczęda Julia 2005
8558 Michniacka Marcelina 2002
Nowakowski W. śr. wieku: 20
opłacone
34 2xMBL
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
KW 1904 Poznań
11734 Kulik Dmytro 2004
8815 Kmiecik Radosław 2003
Rewers M. śr. wieku: 20
opłacone
2
AZS Szczecin
10097 Bagniak Piotr 2005
9844 Kajtowski Mateusz 2005
Kowalczyk R. Kula P. śr. wieku: 19
opłacone
3
BTW Bydgoszcz
10181 Lepeshov Fedor 2005
9689 Swobodziński Filip 2005
Zgorzelak M. śr. wieku: 19
opłacone
4
MKS Dwójka Warszawa
11066 Kowalski Stanisław 2005
10773 Drąg Maciej 2005
Suchocki J. śr. wieku: 19
opłacone
5
Bydgostia
10531 Pączka Paweł 2004
10739 Raszka Konrad 2005
Drażdżewski M. Kozłowski M. śr. wieku: 19
opłacone
6
Bydgostia
10528 Król Kacper 2004
10526 Boliński Igor 2004
Drażdżewski M. Kozłowski M. śr. wieku: 20
opłacone
7
AZS UMK Toruń
10121 Polański Kacper 2002
10176 Weichhaus Martin 2005
Szumański M. Wiśniewski S. śr. wieku: 20
opłacone
35 4xKBL
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
9223 Woźniak Agata 2004
9776 Nowak Wiktoria 2005
9066 Ścibior Wiktoria 2003
8756 Śmigielska Hanna 2003
Abrahamczyk M. śr. wieku: 20
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
9213 Handke Natalia 2004
9414 Hau Aleksandra 2004
10312 Nosal Gabriela 2004
8545 Chojnicka Patrycja 2002
Abrahamczyk M. śr. wieku: 20
opłacone
3
BTW Bydgoszcz
9681 Kałużna Maja 2004
10948 Jóźwiak Martyna 2005
9683 Rodziewicz Olga 2004
9677 Kowalewska Julia 2004
Zgorzelak M. śr. wieku: 19
opłacone
36 4+KB
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
BKW Bydgoszcz
9384 Karl Jagoda 2004
9383 Ciechna Julia 2004
9385 Różańska Aleksandra 2003
9694 Smyk Martyna 2004
10997 Olszewska Patrycja 2006
Zieleniewska A. śr. wieku: 20
opłacone
2
Bydgostia
8712 Ludwiczak Weronika 2002
9729 Madaj Zuzanna 2003
10730 Zawadzka Wiktoria 2005
10732 Oszczęda Julia 2005
8558 Michniacka Marcelina 2002
Nowakowski W. śr. wieku: 20
opłacone
3
AZS UMK Toruń
8892 Weiwer Julia 2002
10411 Lipertowicz Weronika 2004
10034 Gałka Dominika 2002
10171 Lewandowska Wiktoria 2005
8888 Skurzyński Tomasz 2002
Szumański M. śr. wieku: 20
opłacone
37 4xMB
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
9504 Suszka Jacek 2004
9626 Jędrzejczak Filip 2003
9203 Tomiak Szymon 2002
8706 Litka Cezary 2002
Abrahamczyk P. śr. wieku: 21
opłacone
2
AZS AWFiS Gdańsk
10698 Plisko Grzegorz 2003
9053 Sobczak Jacek 2003
9669 Guzy Hubert 2005
10920 Dobrzeniecki Filip 2005
Rychlicki M. Pszczółkowski B. śr. wieku: 20
opłacone
3
Drakkar Gdańsk
9361 Śliwiński Piotr Jakub 2004
9062 Bujnowski Adam 2002
8497 Kulka Mikołaj 2003
9298 Gałęza Daniel 2004
Bykowski T. śr. wieku: 20
opłacone
4
AZS AWF Kraków
10112 Wędzicha Dawid 2005
10253 Rostworowski Stefan 2002
10115 Hervet Tristan 2005
10358 Majewski Jakub 2004
Urban Jakub J. śr. wieku: 20
opłacone
5
AZS AWF Warszawa
10264 Magierowski Julian 2005
8935 Skarżyński Gustaw 2002
9601 Wirowski Maksymilian 2002
9377 Szulc Piotr 2002
Szumowski K. śr. wieku: 21
opłacone
6
AZS UMK Toruń
10745 Sidor Kacper 2005
11778 Radkowski Bartłomiej 2005
10174 Osiński Igor 2005
9524 Kozłowski Mateusz 2004
Szumański M. Wiśniewski S. śr. wieku: 19
opłacone
38 8+MB
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
AZS Szczecin
11214 Klemm Mark 2005
10636 Radoliński Michał 2003
10615 Marciocha Mikołaj 2005
10614 Iwanów Michał 2005
10635 Sobański Jakub 2003
8953 Nowakowski Jakub 2003
10235 Preś Tomasz 2003
9321 Usnarski Paweł 2003
10247 Ładna Magdalena 2005
Kowalczyk R. Kula P. Gągalski S. śr. wieku: 20
opłacone
2
BTW Bydgoszcz
9689 Swobodziński Filip 2005
10166 Marysiak Nikodem 2002
10163 Grugel Kacper 2002
9454 Zasada Dorian 2004
9284 Jaroć Bartłomiej 2003
9286 Marciniak Dominik 2004
10169 Sopoński Bartłomiej 2002
10164 Jasiulewicz Miłosz 2002
11576 Januszewska Zuzanna 2007
Ormiński T. Zgorzelak M. śr. wieku: 21
opłacone
3
WTW Warszawa
10290 Niemczyk Bartłomiej 2006
11042 Książek Adrian 2005
8495 Kazimierczuk Franciszek 2002
10154 Kot Mikołaj 2004
10293 Socha Bartłomiej 2005
12189 Dziedzic Jan 2004
10153 Żołek Marcin 2003
8937 Bajorek Łukasz 2002
12495 Olszewski Kacper 2010
Kaliński K. śr. wieku: 20
opłacone
4
Bydgostia
8564 Szewczyk Kajetan 2002
10525 Bandura Kacper 2004
10480 Patalas Mikołaj 2004
10736 Grochowski Mikołaj 2005
9134 Lewicki Tomasz 2003
10002 Witkowski Michał 2002
10534 Szczepaniak Filip 2004
10601 Janik Paweł 2004
11501 Wiśniewska Julia 2007
Drażdżewski M. Kozłowski M. śr. wieku: 20
opłacone