ENEA MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW
2024-07-12 | 2024-07-14
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.


1 2-KJ
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
AZS AWFiS Gdańsk
10576 Bulińska Celina 2007
11584 Szarmach Weronika 2007
Pszczółkowski P. śr. wieku: 17
opłacone
2
BTW Bydgoszcz
10679 Harasimowicz Olimpia 2007
11369 Feter Jagoda 2006
Ormiński T. Zgorzelak M. śr. wieku: 17
opłacone
3
UKS Ateny Wałcz
11481 Olejniczak Aleksandra 2007
11480 Kowalska Weronika 2007
Błoch J. śr. wieku: 17
opłacone
4
UKS Milenium Wrocław
11038 Bala Weronika 2007
10553 Głód Barbara 2007
Gąszczak M. śr. wieku: 17
opłacone
5
AZS AWF Warszawa
10155 Juraszyńska Manula 2006
10156 Juraszyńska Maryla 2006
Szumowski K. śr. wieku: 18
opłacone
6
AZS UMK Toruń
10766 Miazgowska Aleksandra 2006
10417 Przedmojska Zofia 2006
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 18
opłacone
7
AZS UMK Toruń
10370 Wachnicka Julia 2006
10616 Lewandowska Nicola 2006
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 18
opłacone
2 1xKJ
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
10918 Solarska Anna 2008 Abrahamczyk P. śr. wieku: 16
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
11475 Markiewicz Lidia 2007 Kaczmarek M. śr. wieku: 17
opłacone
3
KTW Kalisz
11716 Majchrzak Michalina 2007 śr. wieku: 17
opłacone
4
KW 1904 Poznań
10874 Rewers Alicja 2007 Kalet S. śr. wieku: 17
opłacone
5
AZS AWF Kraków
11001 Gosztyła Laura 2007 Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 17
opłacone
6
UKS 93 Kraków
10883 Czaja Zuzanna 2008 Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 16
opłacone
7
AZS Szczecin
10540 Sosnowska Julia 2006 Fiłka T. śr. wieku: 18
opłacone
8
Drakkar Gdańsk
10053 Syrytczyk Wiktoria 2006 Bykowski T. Sobczak A. śr. wieku: 18
opłacone
9
Drakkar Gdańsk
11094 Mitura Marta 2007 Bykowski T. Sobczak A. śr. wieku: 17
opłacone
10
Gedania Gdańsk
11709 Kawala Carmen 2007 Łasicki M. Rychert M. śr. wieku: 17
opłacone
11
MKS Dwójka Warszawa
11423 Pawłowska Lena 2006 Durjasz A. śr. wieku: 18
opłacone
12
PTW Płock
10716 Pietrzak Zofia 2006 Karolak J. śr. wieku: 18
opłacone
13
WIR Iława
10190 Ryś Bogumiła 2006 Pierczyński P. śr. wieku: 18
opłacone
14
Bydgostia
10329 Ćwiklińska Julia 2006 Nowakowski W. śr. wieku: 18
opłacone
15
KTW Kalisz
10038 Bajerska Joanna 2006 Robaszkiewicz A. śr. wieku: 18
opłacone
16
Poznań Rowing Club
12277 Kotkowiak Julia 2006 Król M. śr. wieku: 18
opłacone
3 4+KJ
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
10871 Cieśla Zofia 2007
10754 Cuperek Amelia 2007
11112 Ratuszna Zuzanna 2007
10309 Gąsiorowska Ewa 2006
10885 Chrobocińska Magdalena 2008
Kaczmarek M. śr. wieku: 17
opłacone
2
BTW Bydgoszcz
10947 Słaboszewska Milena 2006
10185 Kwaśniewska Maja 2006
10679 Harasimowicz Olimpia 2007
11369 Feter Jagoda 2006
12090 Ormiński Tomasz 2011
Ormiński T. Zgorzelak M. śr. wieku: 17
opłacone
3
Bydgostia
11755 Nowak Julia 2007
11497 Zawadewicz Narina 2007
11172 Budzińska Laura 2006
10266 Gościńska Maria 2006
11501 Wiśniewska Julia 2007
Bełka - Siemion A. Bernatajtys D. Czubak T. śr. wieku: 17
opłacone
4 2xMJ
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
11126 Maćkowiak Filip 2006
10017 Narożny Aleks 2006
Nieradka . śr. wieku: 18
opłacone
2
KW 1904 Poznań
9985 Mikołajczak Paweł 2006
10685 Ratajak Franciszek 2007
Rewers M. śr. wieku: 17
opłacone
3
AZS Szczecin
11315 Kotkowiak Bartosz 2006
10098 Błach Wiktor 2006
Kowalczyk R. Fiłka T. śr. wieku: 18
opłacone
4
AZS Wratislavia
11053 Tatarek Tobiasz 2007
10644 Malon Kajetan 2007
Szymerowski W. śr. wieku: 17
opłacone
5
AZS Wratislavia
10646 Binduga-Gajewski Stanisław 2006
10645 Binduga-Gajewski Franciszek 2006
Szymerowski W. śr. wieku: 18
opłacone
6
AZS Wratislavia
12424 Kuc Natan 2007
12022 Boroński Olaf 2007
Szymerowski W. Nakonieczny A. śr. wieku: 17
opłacone
7
AZS AWFiS Gdańsk
11087 Konopka Tymon 2007
11088 Topij Tymon 2007
Petrykowski A. śr. wieku: 17
opłacone
8
BTW Bydgoszcz
12046 Ozdowy Feliks 2007
11831 Tykwiński Leon 2006
Ormiński T. Zgorzelak M. śr. wieku: 17
opłacone
9
Drakkar Gdańsk
11216 Matczak Maksym 2007
10714 Ulejczyk Miłosz 2007
Sobczak A. śr. wieku: 17
opłacone
10
MKS Dwójka Warszawa
10589 Lorenc Jan 2006
11016 Bielawski Daniel 2006
Suchocki J. śr. wieku: 18
opłacone
11
MOS Ełk
10697 Sobolewski Gabriel 2006
11467 Czerniawski Anton 2007
śr. wieku: 17
opłacone
12
AZS AWF Kraków
10872 Wrzesień Iwo 2007
10104 Migo Szymon 2006
Wydrych P. śr. wieku: 17
opłacone
13
WTW Włocławek
10667 Śliwiński Wojciech 2006
11100 Barański Błażej 2007
Gabryelewicz K. Baranowski M. śr. wieku: 17
opłacone
14
Bydgostia
10653 Stejuk Jan 2007
10990 Gnap Igor 2007
Bełka - Siemion A. Bernatajtys D. Czubak T. śr. wieku: 17
opłacone
15
Bydgostia
11752 Kwiatkowski Marcel 2007
11506 Kończal Szymon 2007
Bełka - Siemion A. Bernatajtys D. Czubak T. śr. wieku: 17
opłacone
16
KW 1904 Poznań
12536 Bekris Jan 2006
10684 Jakuszko Kacper 2007
Rewers M. śr. wieku: 17
opłacone
17
Poznań Rowing Club
11696 Jankowski Kacper 2007
12534 Peters Jakub 2007
Król M. śr. wieku: 17
opłacone
5 4-MJ
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
AZS Szczecin
11759 Niedziela Bartosz 2006
11052 Fiłka Mikołaj 2006
12472 Czempiński Alexander, Adam 2007
10912 Filinowicz Piotr 2007
Fiłka T. śr. wieku: 17
opłacone
2
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10259 Obarzanek Adam 2006
10547 Kusz Daniel 2007
10546 Jakubczak Rafał 2007
10228 Tarasiuk Hubert 2006
Basta P. śr. wieku: 17
opłacone
3
Bydgostia
11254 Pastalski Piotr 2006
10272 Sobkowiak Paweł 2006
11012 Mikulski Mateusz 2006
11171 Tworek Kacper 2006
Bełka - Siemion A. Bernatajtys D. Czubak T. śr. wieku: 18
opłacone
4
Bydgostia
11744 Wnuk Mateusz 2007
11499 Piekarz Wiktor 2007
11746 Weber Oscar 2007
11749 Wojciechowski Antoni 2007
Bełka - Siemion A. Bernatajtys D. Czubak T. śr. wieku: 17
opłacone
5
Bydgostia
11742 Kotowski-Marciniak Wiktor 2007
11107 Pranczk Leon 2007
11748 Kaczmarek Wiktor 2007
11747 Cichocki Krystian 2007
Bełka - Siemion A. Bernatajtys D. Czubak T. śr. wieku: 17
opłacone
6
AZS UMK Toruń
10414 Biegniewski Jakub 2006
10419 Tymuła Kacper 2007
10748 Pietrzak Ziemowit 2007
10415 Kowalski Mikołaj 2006
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 17
opłacone
6 1xMJL
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
KW 1904 Poznań
12166 Piętka Antoni 2007 Rewers M. śr. wieku: 17
opłacone
2
BTW Bydgoszcz
12046 Ozdowy Feliks 2007 Ormiński T. Zgorzelak M. śr. wieku: 17
opłacone
3
MOS Ełk
10696 Kleban Jakub 2006 śr. wieku: 18
opłacone
4
AZS AWF Kraków
11264 Wawrzyk Konrad 2006 Wydrych P. śr. wieku: 18
opłacone
5
Bydgostia
11325 Mizera Stanisław 2006 Bełka - Siemion A. Bernatajtys D. Czubak T. śr. wieku: 18
opłacone
6
Bydgostia
11743 Dolata Pascal 2007 Bełka - Siemion A. Bernatajtys D. Czubak T. śr. wieku: 17
opłacone
7
Poznań Rowing Club
11689 Nowacki Krzysztof 2007 Król M. śr. wieku: 17
opłacone
7 2xKJL
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
AZS AWF Kraków
11645 Klimczyk Amelia 2007
11001 Gosztyła Laura 2007
Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 17
opłacone
2
BTW Bydgoszcz
10947 Słaboszewska Milena 2006
11576 Januszewska Zuzanna 2007
Ormiński T. Zgorzelak M. śr. wieku: 17
opłacone
3
Bydgostia
11501 Wiśniewska Julia 2007
11494 Florczak Zuzanna 2007
Bełka - Siemion A. Bernatajtys D. Czubak T. śr. wieku: 17
opłacone
4
AZS UMK Toruń
10370 Wachnicka Julia 2006
10616 Lewandowska Nicola 2006
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 18
opłacone
8 4-KJ
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
10871 Cieśla Zofia 2007
11475 Markiewicz Lidia 2007
10755 Grygiel Maria 2007
10756 Kasprzak Lena 2007
Kaczmarek M. śr. wieku: 17
opłacone
2
Bydgostia
11755 Nowak Julia 2007
11497 Zawadewicz Narina 2007
11172 Budzińska Laura 2006
10266 Gościńska Maria 2006
Bełka - Siemion A. Bernatajtys D. Czubak T. śr. wieku: 17
opłacone
3
AZS UMK Toruń
10766 Miazgowska Aleksandra 2006
10417 Przedmojska Zofia 2006
10420 Graczkowska Julia 2007
11348 Stalkowska Hanna 2007
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 17
opłacone
9 2xKJ
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
10754 Cuperek Amelia 2007
11201 Rybak Maja 2007
Kaczmarek M. śr. wieku: 17
opłacone
2
AZS AWF Poznań
10659 Woźniak Lena 2006
10657 Chrzanowska Maja 2006
Mikołajczak S. śr. wieku: 18
opłacone
3
AZS AWF Poznań
11061 Jabłońska Patrycja 2006
11060 Kamińska Antonina 2007
Mikołajczak S. śr. wieku: 17
opłacone
4
KW 1904 Poznań
12168 Wasilewska Nina 2006
10873 Mermela Aleksandra 2007
Kalet S. śr. wieku: 17
opłacone
5
AZS AWFiS Gdańsk
11577 Chojaczyk Maja 2007
10622 Szczawińska Julia 2007
Pszczółkowski P. śr. wieku: 17
opłacone
6
Drakkar Gdańsk
11094 Mitura Marta 2007
10053 Syrytczyk Wiktoria 2006
Bykowski T. Sobczak A. śr. wieku: 17
opłacone
7
Drakkar Gdańsk
11712 Marcinkowska Weronika 2007
11219 Lipecka Anna 2007
Sobczak A. śr. wieku: 17
opłacone
8
PTW Płock
10716 Pietrzak Zofia 2006
11844 Szymborska Anita 2007
Karolak J. śr. wieku: 17
opłacone
9
UKS Ateny Wałcz
11481 Olejniczak Aleksandra 2007
11480 Kowalska Weronika 2007
Błoch J. śr. wieku: 17
opłacone
10
UKS Milenium Wrocław
11038 Bala Weronika 2007
10553 Głód Barbara 2007
Gąszczak M. śr. wieku: 17
opłacone
11
Unia Tczew
10514 Zawitowska Otylia 2007
10513 Lesińska Zuzanna 2007
Grubich M. śr. wieku: 17
opłacone
12
MOS Ełk
12518 Hanc Aleksandra 2007
12037 Smolańczuk Antonina 2007
śr. wieku: 17
opłacone
10 2-MJ
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
KTW Kalisz
11455 Zawarski Adam 2006
10045 Kobyłka Cezary 2006
Trzmiel M. śr. wieku: 18
opłacone
2
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10547 Kusz Daniel 2007
10546 Jakubczak Rafał 2007
Basta P. śr. wieku: 17
opłacone
3
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10259 Obarzanek Adam 2006
10228 Tarasiuk Hubert 2006
Basta P. śr. wieku: 18
opłacone
4
Drakkar Gdańsk
11948 Wiszniewski Nikodem 2007
11950 Linda Mateusz 2007
Sobczak A. śr. wieku: 17
opłacone
5
PTW Płock
10932 Śmigrocki Karol 2007
11975 Chandoszko Olivier 2007
Karolak J. śr. wieku: 17
opłacone
6
Bydgostia
10307 Chabowski Kamil 2006
10700 Zieliński Adam 2006
Bełka - Siemion A. Bernatajtys D. Czubak T. Kozłowski M. śr. wieku: 18
opłacone
7
AZS UMK Toruń
10414 Biegniewski Jakub 2006
10415 Kowalski Mikołaj 2006
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 18
opłacone
11 1xMJ
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
10545 Wojciechowski Mateusz 2007 Nieradka . śr. wieku: 17
opłacone
2
Polonia Poznań
9462 Kalinowski Wojciech 2006 Wlekliński P. Knopik J. śr. wieku: 18
opłacone
3
Polonia Poznań
10216 Szubert Grzegorz 2006 Wlekliński P. Knopik J. śr. wieku: 18
opłacone
4
KW 1904 Poznań
12166 Piętka Antoni 2007 Rewers M. śr. wieku: 17
opłacone
5
KTW Kalisz
11456 Karbowski Rafał 2007 Trzmiel M. śr. wieku: 17
opłacone
6
AZS AWF Kraków
11647 Bocheński Szymon 2007 Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 17
opłacone
7
AZS AWFiS Gdańsk
11088 Topij Tymon 2007 Petrykowski A. śr. wieku: 17
opłacone
8
AZS AWFiS Gdańsk
11087 Konopka Tymon 2007 Petrykowski A. śr. wieku: 17
opłacone
9
BTW Bydgoszcz
11831 Tykwiński Leon 2006 Ormiński T. Zgorzelak M. śr. wieku: 18
opłacone
10
CHTW Chełmża
10632 Zaporowicz Nikodem 2006 Bator M. Mattik M. śr. wieku: 18
opłacone
11
KW PEGAZ Wrocław
10212 Syposz Dominik 2006 Gancarz P. śr. wieku: 18
opłacone
12
MKS Dwójka Warszawa
12419 Zakrzewski Szymon 2006 Suchocki J. śr. wieku: 18
opłacone
13
PTW Płock
11179 Sobieszek Wiktor 2007 Karolak J. śr. wieku: 17
opłacone
14
UKS Bekawianka
11076 Kapela Kamil 2007 Zieleniewska A. śr. wieku: 17
opłacone
15
Zawisza Bydgoszcz
10244 Matulewicz Remigiusz 2006 Bielaszewski J. śr. wieku: 18
opłacone
16
MOS Ełk
11467 Czerniawski Anton 2007 śr. wieku: 17
opłacone
17
WTW Włocławek
10667 Śliwiński Wojciech 2006 Gabryelewicz K. Baranowski M. śr. wieku: 18
opłacone
18
UKS Puma Ostróda
10721 Olszewski Jakub 2006 Stępka A. śr. wieku: 18
opłacone
12 4+MJ
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Bydgostia
11254 Pastalski Piotr 2006
10272 Sobkowiak Paweł 2006
11012 Mikulski Mateusz 2006
11171 Tworek Kacper 2006
11490 Sądowski Adam 2007
Bełka - Siemion A. Bernatajtys D. Czubak T. śr. wieku: 18
opłacone
2
Bydgostia
11334 Kopeć Antoni 2007
11491 Suchacki Kacper 2007
10906 Dominas Natan 2006
10835 Raniszewski Marcin 2006
11364 Miszczyk Aragon 2008
Bełka - Siemion A. Bernatajtys D. Czubak T. Strychalski T. śr. wieku: 17
opłacone
3
Bydgostia
12007 Jaroch Radosław 2007
11741 Wera Krystian 2007
10738 Gutkowski Michał 2006
10836 Neumann Paweł 2006
11501 Wiśniewska Julia 2007
Bełka - Siemion A. Bernatajtys D. Czubak T. Strychalski T. śr. wieku: 17
opłacone
4
AZS UMK Toruń
12393 Kubik Nikodem 2006
10746 Mirowski Kacper 2007
10748 Pietrzak Ziemowit 2007
10419 Tymuła Kacper 2007
10370 Wachnicka Julia 2006
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 17
opłacone
13 1xKJL
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
AZS AWF Poznań
11210 Świątek Klaudia 2007 Mikołajczak S. śr. wieku: 17
opłacone
2
AZS AWF Kraków
11645 Klimczyk Amelia 2007 Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 17
opłacone
3
BKW Bydgoszcz
10997 Olszewska Patrycja 2006 Zieleniewska A. śr. wieku: 18
opłacone
4
BTW Bydgoszcz
11576 Januszewska Zuzanna 2007 Ormiński T. Zgorzelak M. śr. wieku: 17
opłacone
5
MKS Dwójka Warszawa
11026 Dębowska Kinga 2006 Durjasz A. śr. wieku: 18
opłacone
6
Wisła Grudziądz
10327 Jabłońska Weronika 2006 Zieliński Krzysztof K. Szarszewski P. śr. wieku: 18
opłacone
7
MOS Ełk
12037 Smolańczuk Antonina 2007 śr. wieku: 17
opłacone
8
Bydgostia
11494 Florczak Zuzanna 2007 Bełka - Siemion A. Bernatajtys D. Czubak T. śr. wieku: 17
opłacone
9
WTW Warszawa
10320 Należyta Magdalena 2006 śr. wieku: 18
opłacone
14 8+KJ
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
15 4xKJ
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
10755 Grygiel Maria 2007
10756 Kasprzak Lena 2007
10918 Solarska Anna 2008
11201 Rybak Maja 2007
Abrahamczyk P. Kaczmarek M. śr. wieku: 16
opłacone
2
AZS AWF Poznań
11061 Jabłońska Patrycja 2006
11060 Kamińska Antonina 2007
10657 Chrzanowska Maja 2006
10659 Woźniak Lena 2006
Mikołajczak S. śr. wieku: 17
opłacone
3
AZS AWFiS Gdańsk
10576 Bulińska Celina 2007
11577 Chojaczyk Maja 2007
11584 Szarmach Weronika 2007
10622 Szczawińska Julia 2007
Pszczółkowski P. śr. wieku: 17
opłacone
4
AZS UMK Toruń
11348 Stalkowska Hanna 2007
10936 Królikiewicz Zuzanna 2008
10420 Graczkowska Julia 2007
10038 Bajerska Joanna 2006
Królikiewicz J. Robaszkiewicz A. śr. wieku: 17
opłacone
16 2xMJL
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
MKS Dwójka Warszawa
12418 Szulc Krzysztof 2006
12420 Wróblewski Ignacy 2007
Suchocki J. śr. wieku: 17
opłacone
2
Bydgostia
11743 Dolata Pascal 2007
11325 Mizera Stanisław 2006
Bełka - Siemion A. Bernatajtys D. Czubak T. śr. wieku: 17
opłacone
3
Bydgostia
11739 Grygiel Dawid 2007
11740 Gackowski Mateusz 2007
Bełka - Siemion A. Bernatajtys D. Czubak T. śr. wieku: 17
opłacone
4
Bydgostia
11259 Gralewski Bartosz 2006
11250 Affelski Mateusz 2006
Bełka - Siemion A. Bernatajtys D. Czubak T. śr. wieku: 18
opłacone
5
Poznań Rowing Club
12534 Peters Jakub 2007
11689 Nowacki Krzysztof 2007
Król M. śr. wieku: 17
opłacone
6
AZS UMK Toruń
12393 Kubik Nikodem 2006
10746 Mirowski Kacper 2007
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 17
opłacone
17 4xMJ
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
10863 Jaworski Igor 2007
10545 Wojciechowski Mateusz 2007
11126 Maćkowiak Filip 2006
10017 Narożny Aleks 2006
Nieradka . śr. wieku: 17
opłacone
2
AZS Wratislavia
11053 Tatarek Tobiasz 2007
10646 Binduga-Gajewski Stanisław 2006
10644 Malon Kajetan 2007
10645 Binduga-Gajewski Franciszek 2006
Szymerowski W. śr. wieku: 17
opłacone
3
Drakkar Gdańsk
11948 Wiszniewski Nikodem 2007
11950 Linda Mateusz 2007
10714 Ulejczyk Miłosz 2007
11216 Matczak Maksym 2007
Sobczak A. śr. wieku: 17
opłacone
4
AZS AWF Kraków
11264 Wawrzyk Konrad 2006
11647 Bocheński Szymon 2007
10872 Wrzesień Iwo 2007
10104 Migo Szymon 2006
Wójcik - Pietruszka I. Wydrych P. śr. wieku: 17
opłacone
5
Bydgostia
11752 Kwiatkowski Marcel 2007
11506 Kończal Szymon 2007
10653 Stejuk Jan 2007
10990 Gnap Igor 2007
Bełka - Siemion A. Bernatajtys D. Czubak T. śr. wieku: 17
opłacone
6
KW 1904 Poznań
10684 Jakuszko Kacper 2007
12536 Bekris Jan 2006
9985 Mikołajczak Paweł 2006
10685 Ratajak Franciszek 2007
Rewers M. śr. wieku: 17
opłacone
18 8+MJ
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
AZS Szczecin
11761 Wiśniewski Natan 2006
11989 Baryliuk Eduard 2007
11759 Niedziela Bartosz 2006
10912 Filinowicz Piotr 2007
12472 Czempiński Alexander, Adam 2007
11052 Fiłka Mikołaj 2006
11315 Kotkowiak Bartosz 2006
10098 Błach Wiktor 2006
10825 Modrzejewska Kinga 2008
Kowalczyk R. Fiłka T. śr. wieku: 17
opłacone
2
WTW Warszawa
12491 Mastalerz Karol 2006
12524 Folwarczny Szymon 2007
12526 Antoniuk Anatolii 2007
12525 Bralczyk Franciszek 2006
11457 Rojek Sławomir 2006
12493 Juściński Oliwier 2006
10296 Aniserowicz Filip 2006
10688 Matusiak Bartosz 2007
12492 Dylak Przemysław 2007
Kaliński K. śr. wieku: 17
opłacone
3
Bydgostia
11334 Kopeć Antoni 2007
11491 Suchacki Kacper 2007
10906 Dominas Natan 2006
10835 Raniszewski Marcin 2006
11744 Wnuk Mateusz 2007
11499 Piekarz Wiktor 2007
11746 Weber Oscar 2007
11749 Wojciechowski Antoni 2007
11364 Miszczyk Aragon 2008
Bełka - Siemion A. Bernatajtys D. Czubak T. Strychalski T. śr. wieku: 17
opłacone
4
Bydgostia
11742 Kotowski-Marciniak Wiktor 2007
11107 Pranczk Leon 2007
11748 Kaczmarek Wiktor 2007
11747 Cichocki Krystian 2007
12007 Jaroch Radosław 2007
11741 Wera Krystian 2007
10738 Gutkowski Michał 2006
10836 Neumann Paweł 2006
11490 Sądowski Adam 2007
Bełka - Siemion A. Bernatajtys D. Czubak T. Strychalski T. śr. wieku: 17
opłacone