Wiara na Wiosła TEJ!
2024-07-07 | 2024-07-07
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.

Zgłoszenia bez licencji


Zgłoszenia z zawodnikami bez licencji prosimy dokonywać poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
REGULAMIN ZAWODÓW
PROGRAM GODZINOWY


1 1xKM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
11372 Pribe Danuta 1939 śr. wieku: 85
2
Posnania RBW Poznań
11370 Gumienna Anna 1951 śr. wieku: 73
3
Gabriela Wojciechowska
11825 Wojciechowska Gabriela 1989 śr. wieku: 35
4
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
5
Tryton Poznań
99002 Adamski-Kaczmarek Ryszard 2012 śr. wieku: 12
6
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
7
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
2 2xMM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
12218 Czeluśniak Filip 1989
6150 Szczepaniak Paweł 1970
śr. wieku: 44
2
Posnania RBW Poznań
11945 Krajewski Damian 1984
11436 Łuczak Rafał 1988
śr. wieku: 38
3
Gedania Gdańsk
11941 Kodzik Jan 1958
----- zawodnik bez licencji
Łasicki M. Rychert M. śr. wieku: 1045
4
Poznań Rowing Club
----- zawodnik bez licencji
12132 Heymann Krzysztof 1992
śr. wieku: 1028
5
KW 1904 Poznań
----- zawodnik bez licencji
6264 Mikołajczak Mariusz 1971
śr. wieku: 1038
6
TWDW Warszawa
11390 Jędrzejowski Jarosław 1973
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1037
7
TWDW Warszawa
----- zawodnik bez licencji
10436 Zieliński Maciej 1982
śr. wieku: 1033
8
TWDW Warszawa
AZS AWF Warszawa
10434 Mundzik Mikołaj 1980
10938 Gasparski Bartłomiej 1977
śr. wieku: 45
9
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
10
Marek Wojciechowski
11698 Wojciechowski Marek 1972
6173 Stefanowski Dariusz 1964
śr. wieku: 56
3 4xJM Mix
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
KW 1904 Poznań
11632 Stacherski Bogusz 2008
11046 Grześkowiak Emily 2008
11631 Szkudlarczyk Marcelina 2009
12154 Zydel Adam 2009
Rewers M. Kalet S. śr. wieku: 15
2
KW 1904 Poznań
Tryton Poznań
AZS AWF Poznań
11511 Zydel Maria 2008
11623 Rządkowski Gabriel Jan 2009
11150 Kubik Szymon 2008
11512 Kaczmarek Katarzyna 2008
Kalet S. Mikołajczak S. Szczepaniak L. śr. wieku: 15
3
KW 1904 Poznań
Tryton Poznań
11630 Roszkiewicz Alicja 2009
11509 Śron Aleksandra 2008
11971 Machnik Szymon 2009
11234 Rogiński Mikołaj 2008
Kalet S. Mikołajczak S. Szczepaniak L. śr. wieku: 15
4
Gedania Gdańsk
11198 Korytnicka Aleksandra 2009
12003 Tarnowska Eliza 2009
11569 Zagożdżon Filip 2009
12287 Kamiński Mikołaj 2010
Łasicki M. Rychert M. śr. wieku: 14
4 1xCH A
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Poznań
11853 Szaj Dariusz 2010 Mikołajczak S. śr. wieku: 14
2
AZS AWF Poznań
11854 Warciarek Mateusz 2010 Mikołajczak S. śr. wieku: 14
3
AZS AWF Poznań
12276 Fajfer Maciej 2010 Mikołajczak S. śr. wieku: 14
4
KW 1904 Poznań
12347 Zieliński Nikodem 2012 śr. wieku: 12
5
BTW Bydgoszcz
12090 Ormiński Tomasz 2011 Ormiński T. śr. wieku: 13
6
KW PEGAZ Wrocław
11700 Titskyi Bohdan 2010 Gancarz P. śr. wieku: 14
7
KW PEGAZ Wrocław
12161 Machnik Antoni 2010 Gancarz P. śr. wieku: 14
8
Tryton Poznań
12198 Kruk Ilya 2011 Sar M. Szczepaniak L. śr. wieku: 13
9
AZS AWF Warszawa
12097 Proficz Adam 2010 śr. wieku: 14
10
AZS AWF Warszawa
12188 Goliszewski Hubert 2011 śr. wieku: 13
11
AZS AWF Warszawa
12286 Wolski Ivo 2011 śr. wieku: 13
12
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
13
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
5 2xM Debiut / 2xK Debiut
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
6 1xKJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
KW 1904 Poznań
12203 Boruczkowska Wiktoria 2009 Kalet S. śr. wieku: 15
2
Tryton Poznań
12415 Mitoraj Cicha Aleksandra 2009 Sar M. Szczepaniak L. śr. wieku: 15
3
Tryton Poznań
11774 Radzevich Yelizaveta 2008 Sar M. Szczepaniak L. śr. wieku: 16
4
Tryton Poznań
11772 Borowiec Marianna 2009 Sar M. Szczepaniak L. śr. wieku: 15
5
Gedania Gdańsk
12003 Tarnowska Eliza 2009 Łasicki M. Rychert M. śr. wieku: 15
6
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
7 2xMJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Poznań
11150 Kubik Szymon 2008
11234 Rogiński Mikołaj 2008
Mikołajczak S. śr. wieku: 16
2
KTW Kalisz
12263 Ewiak Antoni 2009
11722 Gałęski Alex 2009
śr. wieku: 15
3
Gedania Gdańsk
11570 Wolny Nikodem 2009
11571 Przyborowski Patryk 2009
Łasicki M. Rychert M. śr. wieku: 15
4
AZS AWF Warszawa
----- zawodnik bez licencji
12191 Borkowski-Jara Makary 2009
śr. wieku: 1019
8 4xKM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Gedania Gdańsk
11942 Rychert Marta 1990
----- zawodnik bez licencji
11940 Rzepczyńska Marzena 1965
----- zawodnik bez licencji
Łasicki M. Rychert M. śr. wieku: 1035
2
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
3
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
9 2xMJM Mix
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
KW 1904 Poznań
11046 Grześkowiak Emily 2008
11632 Stacherski Bogusz 2008
Rewers M. Kalet S. śr. wieku: 16
2
KW 1904 Poznań
AZS AWF Poznań
11631 Szkudlarczyk Marcelina 2009
11213 Połącarz Aleksander 2008
Kalet S. Mikołajczak S. śr. wieku: 15
3
KW 1904 Poznań
11511 Zydel Maria 2008
12154 Zydel Adam 2009
Rewers M. Kalet S. śr. wieku: 15
4
KW 1904 Poznań
AZS AWF Poznań
11512 Kaczmarek Katarzyna 2008
11242 Gut Emilian 2008
Kalet S. Mikołajczak S. śr. wieku: 16
5
Gedania Gdańsk
11198 Korytnicka Aleksandra 2009
11711 Kamiński Mikołaj 2008
Łasicki M. Rychert M. śr. wieku: 15
10 4xMJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
BTW Bydgoszcz
11919 Obremski Jacek 2009
12512 Lewicki Jan 2009
12375 Wojtysiak Patryk 2008
11918 Dubel Gracjan 2009
śr. wieku: 15
2
Tryton Poznań
11971 Machnik Szymon 2009
11623 Rządkowski Gabriel Jan 2009
11965 Smoczyński Kajetan 2009
12416 Raducki Bartosz 2009
Sar M. Szczepaniak L. śr. wieku: 15
3
Gedania Gdańsk
11570 Wolny Nikodem 2009
11572 Nawacki Antoni 2009
11571 Przyborowski Patryk 2009
12004 Paramiienko Mykhailo 2009
Łasicki M. Rychert M. śr. wieku: 15
11 2xM Mix
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
TWDW Warszawa
----- zawodnik bez licencji
10436 Zieliński Maciej 1982
śr. wieku: 1033
2
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
3
Tryton Poznań
99002 Adamski-Kaczmarek Ryszard 2012
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1018
4
TWDW Warszawa
----- zawodnik bez licencji
11616 Wejs Marek 1962
śr. wieku: 1043
5
Gabriela Wojciechowska
11825 Wojciechowska Gabriela 1989
11698 Wojciechowski Marek 1972
śr. wieku: 43
12 2xDZ A
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
KW 1904 Poznań
12361 Ratajczak Maja 2010
12363 Łubińska Zuzanna 2011
śr. wieku: 13
2
KW 1904 Poznań
12178 Rewers Katarzyna 2012
12174 Vonkholska Anna 2012
śr. wieku: 12
3
KTW Kalisz
12041 Borowska Izabela 2010
12039 Kaźmierczak Paulina 2011
śr. wieku: 13
4
BTW Bydgoszcz
11832 Kabat Magdalena 2010
12374 Lenz Nastazja 2010
Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 14
5
UKS Milenium Wrocław
12137 Lech Emilia 2010
12136 Lech Amelia 2010
Gancarz E. śr. wieku: 14
6
UKS Milenium Wrocław
12042 Kulbitskaya Ulyana 2011
11702 Jurdziak Jagna 2010
Gancarz E. śr. wieku: 13
7
UKS Dwójka Kórnik
11835 Skotarczak Aleksandra 2010
11836 Rymelska Antonina 2010
Iszkuło M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 14
8
Poznań Rowing Club
12282 Kończal Zofia 2010
12251 Hadyńska Lena 2011
Król M. śr. wieku: 13
9
Tryton Poznań
11771 Szczepaniak Agata 2010
12185 Piaskowska Maja 2010
Sar M. Szczepaniak L. śr. wieku: 14
10
Gedania Gdańsk
12116 Tarnowska Sonia 2010
12268 Ratuszniak Ewelina 2011
Łasicki M. Rychert M. śr. wieku: 13
11
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
13 8+MM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
KW 1904 Poznań
12218 Czeluśniak Filip 1989
6178 Majchrzak Tomasz 1957
11392 Kozłowski Piotr 1964
11436 Łuczak Rafał 1988
11945 Krajewski Damian 1984
6264 Mikołajczak Mariusz 1971
11129 Fabrykiewicz Krzysztof 1977
6150 Szczepaniak Paweł 1970
11370 Gumienna Anna 1951
śr. wieku: 49
14 1xMM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
11436 Łuczak Rafał 1988 śr. wieku: 36
2
Posnania RBW Poznań
6150 Szczepaniak Paweł 1970 śr. wieku: 54
3
Posnania RBW Poznań
11945 Krajewski Damian 1984 śr. wieku: 40
4
Posnania RBW Poznań
12218 Czeluśniak Filip 1989 śr. wieku: 35
5
Wojciech Urbanowski
9940 Urbanowski Wojciech 1975 śr. wieku: 49
6
Poznań Rowing Club
12132 Heymann Krzysztof 1992 Król M. śr. wieku: 32
7
Dariusz Stefanowski
6173 Stefanowski Dariusz 1964 śr. wieku: 60
8
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
9
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
10
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
11
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
12
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
13
TWDW Warszawa
11390 Jędrzejowski Jarosław 1973 śr. wieku: 51
14
TWDW Warszawa
10434 Mundzik Mikołaj 1980 śr. wieku: 44
15
TWDW Warszawa
6134 Gustowski Jacek 1968 śr. wieku: 56
15 2xKM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
11370 Gumienna Anna 1951
11372 Pribe Danuta 1939
śr. wieku: 79
2
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
3
Gedania Gdańsk
11942 Rychert Marta 1990
----- zawodnik bez licencji
Łasicki M. Rychert M. śr. wieku: 1029
4
KW 1904 Poznań
----- zawodnik bez licencji
11399 Bielska-Fabrykiewicz Małgorzata 1981
śr. wieku: 1033
5
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
6
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
7
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
8
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
16 4xCH A
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
KW 1904 Poznań
12347 Zieliński Nikodem 2012
12155 Stacherski Gustaw 2012
12348 Hołownia Ryszard 2012
12367 Rekowski Bartosz 2010
śr. wieku: 12
2
KW 1904 Poznań
12377 Skowroński Maksymilian 2010
12254 Rej Marcel 2010
12255 Woronowicz Jan 2010
12175 Hawrylak Mateusz 2010
śr. wieku: 14
3
KW 1904 Poznań
12169 Jóźwiak Adam 2011
12460 Prokop Adam 2011
12366 Borowski Marcin 2011
12204 Ratajczak Jakub 2011
śr. wieku: 13
4
KTW Kalisz
12428 Kania Julian 2010
12262 Juszczak Tomasz 2010
12259 Trębacz Adam 2010
11721 Tułacz-Wojciekiewicz Wojciech 2010
śr. wieku: 14
5
BTW Bydgoszcz
12371 Prażyński Michał 2011
12457 Jabłoński Wiktor 2010
12369 Bagrowski Daniel 2011
12090 Ormiński Tomasz 2011
Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P. śr. wieku: 13
6
Poznań Rowing Club
11764 Sztul Aleksander 2010
11642 Margraf Dominik 2010
12247 Szymański Aleksander 2010
12270 Płowaś Igor 2010
Król M. śr. wieku: 14
7
Gedania Gdańsk
12269 Orlanczyk Damian 2010
12267 Dobrowolski Eryk 2010
----- zawodnik bez licencji
Łasicki M. Rychert M. śr. wieku: 14
17 1xDZ
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
KTW Kalisz
11719 Ignaszak Dorota 2010 Gralak M. śr. wieku: 14
2
KW 1904 Poznań
11818 Szkudlarczyk Klara 2011 Kalet S. śr. wieku: 13
3
KW 1904 Poznań
12176 Majchrzak Matylda 2011 śr. wieku: 13
4
UKS Milenium Wrocław
11702 Jurdziak Jagna 2010 Gancarz E. śr. wieku: 14
5
UKS Dwójka Kórnik
11939 Solarska Maria 2012 Iszkuło M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 12
6
UKS Dwójka Kórnik
11835 Skotarczak Aleksandra 2010 Abrahamczyk P. śr. wieku: 14
7
Tryton Poznań
12185 Piaskowska Maja 2010 Sar M. Szczepaniak L. śr. wieku: 14
8
Tryton Poznań
11771 Szczepaniak Agata 2010 Sar M. Szczepaniak L. śr. wieku: 14
9
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
10
Gedania Gdańsk
12116 Tarnowska Sonia 2010 Łasicki M. Rychert M. śr. wieku: 14
11
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
18 2xKJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
KW 1904 Poznań
11631 Szkudlarczyk Marcelina 2009
11046 Grześkowiak Emily 2008
Kalet S. śr. wieku: 15
2
KW 1904 Poznań
11511 Zydel Maria 2008
11630 Roszkiewicz Alicja 2009
Kalet S. śr. wieku: 15
3
KW 1904 Poznań
12203 Boruczkowska Wiktoria 2009
11509 Śron Aleksandra 2008
Kalet S. śr. wieku: 15
4
Tryton Poznań
11770 Grzegorz Oliwia 2009
11772 Borowiec Marianna 2009
Sar M. Szczepaniak L. śr. wieku: 15
5
Gedania Gdańsk
11198 Korytnicka Aleksandra 2009
12003 Tarnowska Eliza 2009
Łasicki M. Rychert M. śr. wieku: 15
19 1xMJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Poznań
11150 Kubik Szymon 2008 Mikołajczak S. śr. wieku: 16
2
AZS AWF Poznań
11242 Gut Emilian 2008 Mikołajczak S. śr. wieku: 16
3
AZS AWF Poznań
11213 Połącarz Aleksander 2008 Mikołajczak S. śr. wieku: 16
4
AZS AWF Poznań
11234 Rogiński Mikołaj 2008 Mikołajczak S. śr. wieku: 16
5
KW 1904 Poznań
12154 Zydel Adam 2009 Rewers M. śr. wieku: 15
6
KW 1904 Poznań
11632 Stacherski Bogusz 2008 Rewers M. śr. wieku: 16
7
Gedania Gdańsk
11569 Zagożdżon Filip 2009 Łasicki M. Rychert M. śr. wieku: 15
8
AZS AWF Warszawa
12191 Borkowski-Jara Makary 2009 śr. wieku: 15
9
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
10
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
20 2xMix Debiut
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
11945 Krajewski Damian 1984
12478 Zając-Przyczynek Małgorzata 1980
śr. wieku: 42
2
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
21 4xDZ A
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
KTW Kalisz
12504 Kędzierska Klaudia 2010
12510 Zawadka Gabriela 2011
12506 Jamnicka Emilia 2010
12157 Olszyna Anna 2010
Gralak M. śr. wieku: 13
2
KW 1904 Poznań
12330 Szkudlarczyk Cecylia 2013
12360 Mazur Nina 2013
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 11
3
BTW Bydgoszcz
12511 Korpal Amlia 2012
12455 Bonk Nadia 2010
12373 Ziółkowska Rydwańska Aleksandra 2010
11990 Najdowska Julia 2011
śr. wieku: 13
4
UKS Milenium Wrocław
12137 Lech Emilia 2010
12136 Lech Amelia 2010
12042 Kulbitskaya Ulyana 2011
11735 Rochowicz Hanna 2010
Gancarz E. śr. wieku: 13
5
UKS Dwójka Kórnik
12319 Matuszak Antonina 2011
12376 Nadolna Nadia 2011
12322 Kamińska Zofia 2011
11836 Rymelska Antonina 2010
Iszkuło M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 13
6
Gedania Gdańsk
----- zawodnik bez licencji
12268 Ratuszniak Ewelina 2011
----- zawodnik bez licencji
Łasicki M. Rychert M. śr. wieku: 1018
7
UKS Brdów
12081 Mikołajczyk Laura 2010
12078 Zalewska Zuzanna 2010
12105 Wandachowicz Noemi 2010
12079 Trafna Amelia 2010
śr. wieku: 14
22 2xCH A
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Poznań
11854 Warciarek Mateusz 2010
11853 Szaj Dariusz 2010
Mikołajczak S. śr. wieku: 14
2
KW 1904 Poznań
12377 Skowroński Maksymilian 2010
12254 Rej Marcel 2010
śr. wieku: 14
3
KW 1904 Poznań
12175 Hawrylak Mateusz 2010
12255 Woronowicz Jan 2010
śr. wieku: 14
4
KW 1904 Poznań
12367 Rekowski Bartosz 2010
12515 Nagler Mateusz 2011
śr. wieku: 13
5
KW 1904 Poznań
12169 Jóźwiak Adam 2011
12366 Borowski Marcin 2011
śr. wieku: 13
6
KTW Kalisz
12427 Pacyna Eryk 2011
12260 Wilczura Dawid 2010
śr. wieku: 13
7
KTW Kalisz
12262 Juszczak Tomasz 2010
11721 Tułacz-Wojciekiewicz Wojciech 2010
śr. wieku: 14
8
BTW Bydgoszcz
12370 Zabrzeński Szymon 2011
12371 Prażyński Michał 2011
Straszewska-Mikołajczak P. śr. wieku: 13
9
KW PEGAZ Wrocław
12161 Machnik Antoni 2010
11700 Titskyi Bohdan 2010
Gancarz P. śr. wieku: 14
10
Gedania Gdańsk
12269 Orlanczyk Damian 2010
12267 Dobrowolski Eryk 2010
Łasicki M. Rychert M. śr. wieku: 14
23 4xMM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
KW 1904 Poznań
6178 Majchrzak Tomasz 1957
11129 Fabrykiewicz Krzysztof 1977
9940 Urbanowski Wojciech 1975
6264 Mikołajczak Mariusz 1971
śr. wieku: 54
2
Posnania RBW Poznań
12218 Czeluśniak Filip 1989
11945 Krajewski Damian 1984
11436 Łuczak Rafał 1988
6150 Szczepaniak Paweł 1970
śr. wieku: 41
3
AZS AWF Warszawa
TWDW Warszawa
10938 Gasparski Bartłomiej 1977
10434 Mundzik Mikołaj 1980
10436 Zieliński Maciej 1982
śr. wieku: 45
24 4xKJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
KTW Kalisz
11486 Kobza Patrycja 2009
12257 Kurczbuch Zuzanna 2009
11488 Ignaszak Antonina 2008
11485 Wojtczak Lena 2008
śr. wieku: 15
2
KW 1904 Poznań
11509 Śron Aleksandra 2008
12203 Boruczkowska Wiktoria 2009
11512 Kaczmarek Katarzyna 2008
11630 Roszkiewicz Alicja 2009
Kalet S. śr. wieku: 15
3
Poznań Rowing Club
12252 Dobrowolska Kaja 2009
12272 Shylova Vasilisa 2009
11693 Gensler Zuzanna 2009
12271 Suszka Zofia 2009
Król M. śr. wieku: 15
25 4xDZ/CH A Mix
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
KW 1904 Poznań
11818 Szkudlarczyk Klara 2011
12361 Ratajczak Maja 2010
12377 Skowroński Maksymilian 2010
12254 Rej Marcel 2010
śr. wieku: 13
2
KW 1904 Poznań
12363 Łubińska Zuzanna 2011
12176 Majchrzak Matylda 2011
12255 Woronowicz Jan 2010
12175 Hawrylak Mateusz 2010
śr. wieku: 13
3
KTW Kalisz
12428 Kania Julian 2010
12041 Borowska Izabela 2010
12039 Kaźmierczak Paulina 2011
12261 Kuświk Mikołaj 2010
śr. wieku: 13
4
BTW Bydgoszcz
12369 Bagrowski Daniel 2011
12457 Jabłoński Wiktor 2010
11832 Kabat Magdalena 2010
12374 Lenz Nastazja 2010
śr. wieku: 13
5
UKS Milenium Wrocław
12021 Rudnicka Zuzanna 2011
12020 Świerczyńska Hanna 2011
12142 Bolek Feliks 2012
12485 Gil Stanisław 2013
Gancarz E. Gancarz P. śr. wieku: 12
6
UKS Milenium Wrocław
11735 Rochowicz Hanna 2010
12264 Alekseiuk Ekaterina 2011
12141 Raczycki Tytus 2011
12329 Kaleta Michał 2010
Gancarz E. Gancarz P. śr. wieku: 13
7
Poznań Rowing Club
11641 Woźnica Mateusz 2010
11642 Margraf Dominik 2010
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 14
8
Poznań Rowing Club
12251 Hadyńska Lena 2011
12250 Burkut Milana 2010
11764 Sztul Aleksander 2010
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 516
9
Gedania Gdańsk
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
12268 Ratuszniak Ewelina 2011
śr. wieku: 2024
10
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
26 8+M Mix
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
27 2xDZ/CH A/B Mix
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
KW 1904 Poznań
12178 Rewers Katarzyna 2012
12155 Stacherski Gustaw 2012
śr. wieku: 12
2
KW 1904 Poznań
12174 Vonkholska Anna 2012
12348 Hołownia Ryszard 2012
śr. wieku: 12
3
UKS Brdów
12082 Kalinowska Wiktoria 2010
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1019
4
KW 1904 Poznań
----- zawodnik bez licencji
12515 Nagler Mateusz 2011
śr. wieku: 1018
5
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
6
Poznań Rowing Club
12282 Kończal Zofia 2010
12247 Szymański Aleksander 2010
Król M. śr. wieku: 14
7
KW 1904 Poznań
----- zawodnik bez licencji
12330 Szkudlarczyk Cecylia 2013
śr. wieku: 1017
8
AZS AWF Warszawa
----- zawodnik bez licencji
12188 Goliszewski Hubert 2011
śr. wieku: 1018
28 2xKM/MM + JM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Gedania Gdańsk
----- zawodnik bez licencji
11571 Przyborowski Patryk 2009
Łasicki M. Rychert M. śr. wieku: 1019
2
KW 1904 Poznań
11129 Fabrykiewicz Krzysztof 1977
11632 Stacherski Bogusz 2008
śr. wieku: 31
3
Tryton Poznań
----- zawodnik bez licencji
11965 Smoczyński Kajetan 2009
śr. wieku: 1019
4
Larysa Szczepaniak
Tryton Poznań
6151 Szczepaniak Larysa 1972
11623 Rządkowski Gabriel Jan 2009
śr. wieku: 33
29 4xM Mix
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji
11372 Pribe Danuta 1939
11370 Gumienna Anna 1951
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1051
2
KW 1904 Poznań
11399 Bielska-Fabrykiewicz Małgorzata 1981
6178 Majchrzak Tomasz 1957
6264 Mikołajczak Mariusz 1971
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 546
3
TWDW Warszawa
11390 Jędrzejowski Jarosław 1973
----- zawodnik bez licencji
10436 Zieliński Maciej 1982
śr. wieku: 1037
4
TWDW Warszawa
11616 Wejs Marek 1962
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1043
5
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
6
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
7
Gedania Gdańsk
11940 Rzepczyńska Marzena 1965
----- zawodnik bez licencji
11941 Kodzik Jan 1958
----- zawodnik bez licencji
Łasicki M. Rychert M. śr. wieku: 1043
30 4xKM/MM + JM/DZ/CH
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Gedania Gdańsk
11942 Rychert Marta 1990
12004 Paramiienko Mykhailo 2009
12116 Tarnowska Sonia 2010
12269 Orlanczyk Damian 2010
śr. wieku: 19
2
KW 1904 Poznań
12460 Prokop Adam 2011
12204 Ratajczak Jakub 2011
11129 Fabrykiewicz Krzysztof 1977
11399 Bielska-Fabrykiewicz Małgorzata 1981
śr. wieku: 29
3
KW 1904 Poznań
12366 Borowski Marcin 2011
12169 Jóźwiak Adam 2011
6264 Mikołajczak Mariusz 1971
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 525
31 2xKM/MM + DZ/CH A/B
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
KW 1904 Poznań
----- zawodnik bez licencji
11818 Szkudlarczyk Klara 2011
śr. wieku: 1018
2
KW 1904 Poznań
6178 Majchrzak Tomasz 1957
12330 Szkudlarczyk Cecylia 2013
śr. wieku: 39
3
KW 1904 Poznań
----- zawodnik bez licencji
12178 Rewers Katarzyna 2012
śr. wieku: 1018
4
KW 1904 Poznań
----- zawodnik bez licencji
12176 Majchrzak Matylda 2011
śr. wieku: 1018
5
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
6
Wojciech Urbanowski
9940 Urbanowski Wojciech 1975
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1036
7
Tryton Poznań
12185 Piaskowska Maja 2010
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1019
8
UKS Brdów
----- zawodnik bez licencji
12081 Mikołajczyk Laura 2010
śr. wieku: 1019
9
UKS Brdów
----- zawodnik bez licencji
12079 Trafna Amelia 2010
śr. wieku: 1019
10
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
32 8+JM Mix
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
33 8x+DZ/CH Mix A/B
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
2
KW 1904 Poznań
12155 Stacherski Gustaw 2012
12348 Hołownia Ryszard 2012
12347 Zieliński Nikodem 2012
----- zawodnik bez licencji
12360 Mazur Nina 2013
----- zawodnik bez licencji
12174 Vonkholska Anna 2012
śr. wieku: 347
34 4x+CH A
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
35 4x+DZ A
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
BTW Bydgoszcz
12466 Hennig Antonina 2010
12455 Bonk Nadia 2010
12511 Korpal Amlia 2012
12373 Ziółkowska Rydwańska Aleksandra 2010
12458 Adamowicz Lena 2011
Chmara A. Straszewska-Mikołajczak P. śr. wieku: 13
2
UKS Dwójka Kórnik
12346 Czerwińska Aleksandra 2012
12321 Nowak Antonina 2011
12323 Antkowiak Martyna 2011
12320 Żegleń Kariana 2011
11939 Solarska Maria 2012
Iszkuło M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 12
3
UKS Brdów
12081 Mikołajczyk Laura 2010
12078 Zalewska Zuzanna 2010
12105 Wandachowicz Noemi 2010
12079 Trafna Amelia 2010
12082 Kalinowska Wiktoria 2010
śr. wieku: 14