Centralne Kontrolne Regaty Juniorów [tylko niedziela]
2024-06-23 | 2024-06-23
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.


29 2xKJ/KJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
WTW Włocławek
Posnania RBW Poznań
11896 Chodulska Natalia 2009
10758 Frykowska Lena 2008
Kaczmarek M. Baranowski M. śr. wieku: 15
2
Posnania RBW Poznań
Drakkar Gdańsk
11201 Rybak Maja 2007
11094 Mitura Marta 2007
Bykowski T. Kaczmarek M. śr. wieku: 17
3
AZS AWF Poznań
11061 Jabłońska Patrycja 2006
11060 Kamińska Antonina 2007
Mikołajczak S. śr. wieku: 17
4
AZS AWF Poznań
10659 Woźniak Lena 2006
10657 Chrzanowska Maja 2006
Mikołajczak S. śr. wieku: 18
5
KW 1904 Poznań
10873 Mermela Aleksandra 2007
12168 Wasilewska Nina 2006
Kalet S. śr. wieku: 17
6
AZS AWF Kraków
KTW Kalisz
11001 Gosztyła Laura 2007
10038 Bajerska Joanna 2006
Wójcik - Pietruszka I. Robaszkiewicz A. śr. wieku: 17
7
UKS 93 Kraków
11167 Bocheńska Alicja 2009
11612 Wędzicha Natalia 2009
Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 15
8
PTW Płock
KW 1904 Poznań
11283 Dolna Daria 2008
11631 Szkudlarczyk Marcelina 2009
Sałkowski P. Kalet S. śr. wieku: 15
9
PTW Płock
Bydgostia
10716 Pietrzak Zofia 2006
10329 Ćwiklińska Julia 2006
Karolak J. Nowakowski W. śr. wieku: 18
10
PTW Płock
11844 Szymborska Anita 2007
10974 Maciaszek Aleksandra 2008
Karolak J. Sałkowski P. śr. wieku: 16
11
UKS Ateny Wałcz
11481 Olejniczak Aleksandra 2007
11480 Kowalska Weronika 2007
Błoch J. śr. wieku: 17
12
UKS Milenium Wrocław
11038 Bala Weronika 2007
10553 Głód Barbara 2007
Gąszczak M. śr. wieku: 17
13
Unia Tczew
10514 Zawitowska Otylia 2007
10513 Lesińska Zuzanna 2007
Grubich M. śr. wieku: 17
14
AZS AWF Kraków
12068 Kasperkiewicz Barbara 2009
11232 Wyroba Rozalia 2009
Wydrych P. śr. wieku: 15
30 4-KJ/KJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
BTW Bydgoszcz
10185 Kwaśniewska Maja 2006
10947 Słaboszewska Milena 2006
10679 Harasimowicz Olimpia 2007
11369 Feter Jagoda 2006
Ormiński T. Zgorzelak M. śr. wieku: 17
2
PTW Płock
11288 Wilamowska Agata 2008
11867 Kozłowska Julia 2009
11875 Osichna Ilona 2009
11279 Regulińska Zuzanna 2009
Karolak J. Sałkowski P. śr. wieku: 15
3
UKS Szóstka
12461 Maciejewska Elżbieta 2008
12382 Brenk Aniela 2009
11708 Koska Anna 2009
12006 Milusz Agnieszka 2008
Hińcza . śr. wieku: 15
4
AZS AWFiS Gdańsk
10576 Bulińska Celina 2007
11584 Szarmach Weronika 2007
10155 Juraszyńska Manula 2006
10156 Juraszyńska Maryla 2006
Petrykowski A. śr. wieku: 17
5
AZS UMK Toruń
UKS Milenium Wrocław
10766 Miazgowska Aleksandra 2006
10553 Głód Barbara 2007
11038 Bala Weronika 2007
10417 Przedmojska Zofia 2006
Gąszczak M. Robaszkiewicz A. śr. wieku: 17
31 2xMJ/MJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
11221 Kapustiak Danyil 2009
11655 Sibila Marek 2008
Hoffmann M. śr. wieku: 15
2
Posnania RBW Poznań
11676 Winiarski Stanisław 2008
11565 Bartczak Marcel 2008
Hoffmann M. śr. wieku: 16
3
Posnania RBW Poznań
11207 Krauza Karim 2009
11203 Marosz Szymon 2009
Hoffmann M. śr. wieku: 15
4
Posnania RBW Poznań
11665 Konieczny Franciszek 2009
11657 Jędruszko Wojciech 2009
Hoffmann M. śr. wieku: 15
5
Posnania RBW Poznań
AZS AWFiS Gdańsk
10545 Wojciechowski Mateusz 2007
11087 Konopka Tymon 2007
Petrykowski A. Nieradka . śr. wieku: 17
6
AZS AWF Poznań
11242 Gut Emilian 2008
11150 Kubik Szymon 2008
Mikołajczak S. śr. wieku: 16
7
KW 1904 Poznań
10685 Ratajak Franciszek 2007
9985 Mikołajczak Paweł 2006
Rewers M. śr. wieku: 17
8
KW 1904 Poznań
11632 Stacherski Bogusz 2008
12154 Zydel Adam 2009
Rewers M. śr. wieku: 15
9
Bydgostia
AZS AWF Kraków
10990 Gnap Igor 2007
11647 Bocheński Szymon 2007
Wójcik - Pietruszka I. Bernatajtys D. śr. wieku: 17
10
AZS Szczecin
11315 Kotkowiak Bartosz 2006
10098 Błach Wiktor 2006
Fiłka T. śr. wieku: 18
11
AZS Wratislavia
10644 Malon Kajetan 2007
11053 Tatarek Tobiasz 2007
Szymerowski W. śr. wieku: 17
12
AZS Wratislavia
10646 Binduga-Gajewski Stanisław 2006
10645 Binduga-Gajewski Franciszek 2006
Szymerowski W. śr. wieku: 18
13
AZS AWFiS Gdańsk
10968 Kowalczyk Adam 2008
11580 Maciejewski Maksymilian 2009
Petrykowski A. śr. wieku: 15
14
BTW Bydgoszcz
11461 Smolarek Szymon 2009
10935 Żmich Antoni 2008
Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 15
15
Drakkar Gdańsk
11216 Matczak Maksym 2007
10714 Ulejczyk Miłosz 2007
Sobczak A. śr. wieku: 17
16
MKS Dwójka Warszawa
11016 Bielawski Daniel 2006
10589 Lorenc Jan 2006
Suchocki J. śr. wieku: 18
17
MKS Dwójka Warszawa
12418 Szulc Krzysztof 2006
12420 Wróblewski Ignacy 2007
Suchocki J. śr. wieku: 17
18
Unia Tczew
11249 Rybowiak Filip 2009
11248 Lesiński Karol 2009
Grubich M. śr. wieku: 15
19
Wisła Grudziądz
12463 Dernoga Oskar 2009
12468 Glinka Stanisław 2009
śr. wieku: 15
20
Bydgostia
11506 Kończal Szymon 2007
10653 Stejuk Jan 2007
Bernatajtys D. śr. wieku: 17
21
WIR Iława
11902 Bereza Witold 2008
11900 Cupryszak Jakub 2008
Pierczyński P. śr. wieku: 16
22
WIR Iława
AZS AWF Kraków
10845 Fryc Oskar 2008
10899 Dworak Maciej 2008
Wydrych P. śr. wieku: 16
23
Polonia Poznań
WTW Włocławek
9462 Kalinowski Wojciech 2006
10667 Śliwiński Wojciech 2006
śr. wieku: 18
24
AZS UMK Toruń
11344 Szymczyk Patryk 2008
10764 Zapałowski Alan 2008
Radkowski T. Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 16
32 4-MJ/MJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10259 Obarzanek Adam 2006
10547 Kusz Daniel 2007
10546 Jakubczak Rafał 2007
10228 Tarasiuk Hubert 2006
Basta P. śr. wieku: 17
2
AZS AWFiS Gdańsk
11997 Borysewicz Antoni 2008
11093 Grodzki Nikodem 2008
12392 Kowalkowski Tymon 2008
11445 Ziółkowski Patryk 2008
Petrykowski A. śr. wieku: 16
3
PTW Płock
10932 Śmigrocki Karol 2007
11975 Chandoszko Olivier 2007
11287 Kłosiński Dominik 2009
11280 Turkowski Milan 2008
Karolak J. Sałkowski P. śr. wieku: 16
4
Bydgostia
11107 Pranczk Leon 2007
11742 Kotowski-Marciniak Wiktor 2007
11747 Cichocki Krystian 2007
11748 Kaczmarek Wiktor 2007
Bełka - Siemion A. Bernatajtys D. śr. wieku: 17
5
Bydgostia
11499 Piekarz Wiktor 2007
11744 Wnuk Mateusz 2007
11749 Wojciechowski Antoni 2007
11746 Weber Oscar 2007
Bernatajtys D. śr. wieku: 17
6
Bydgostia
10906 Dominas Natan 2006
10835 Raniszewski Marcin 2006
11334 Kopeć Antoni 2007
11491 Suchacki Kacper 2007
Bernatajtys D. Kozłowski M. śr. wieku: 17
7
Bydgostia
11171 Tworek Kacper 2006
11012 Mikulski Mateusz 2006
11254 Pastalski Piotr 2006
10272 Sobkowiak Paweł 2006
Czubak T. śr. wieku: 18
8
AZS UMK Toruń
Bydgostia
10414 Biegniewski Jakub 2006
10307 Chabowski Kamil 2006
10700 Zieliński Adam 2006
10415 Kowalski Mikołaj 2006
Czubak T. Robaszkiewicz A. śr. wieku: 18
9
AZS UMK Toruń
11355 Kijewski Karol 2008
11353 Wawrzyniuk Adam 2008
10763 Kopczyński Wojciech 2008
11345 Szmajda Aleksander 2008
Radkowski T. Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 16
33 2xMJ
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Wratislavia
12424 Kuc Natan 2007
12022 Boroński Olaf 2007
Szymerowski W. Nakonieczny A. śr. wieku: 17
2
Bydgostia
11740 Gackowski Mateusz 2007
11250 Affelski Mateusz 2006
Bernatajtys D. Czubak T. śr. wieku: 17
3
Bydgostia
11259 Gralewski Bartosz 2006
11739 Grygiel Dawid 2007
Bernatajtys D. Czubak T. śr. wieku: 17
4
AZS AWFiS Gdańsk
11088 Topij Tymon 2007
11224 Jastrzębski Jakub 2008
Petrykowski A. śr. wieku: 16
5
AZS UMK Toruń
12393 Kubik Nikodem 2006
10746 Mirowski Kacper 2007
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 17
34 4x+KJ/KJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
35 1xKJ/KJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
11732 Ławniczak Aleksandra 2008 Kaczmarek M. śr. wieku: 16
2
Posnania RBW Poznań
11675 Raczkowiak Emilia 2008 Kaczmarek M. śr. wieku: 16
3
Polonia Poznań
11119 Iwanów Martyna 2008 Wlekliński P. Knopik J. śr. wieku: 16
4
AZS AWF Poznań
11210 Świątek Klaudia 2007 Mikołajczak S. śr. wieku: 17
5
KW 1904 Poznań
10874 Rewers Alicja 2007 Kalet S. śr. wieku: 17
6
AZS AWF Kraków
11645 Klimczyk Amelia 2007 Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 17
7
UKS 93 Kraków
11164 Kozioł Sabina 2009 Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 15
8
AZS Szczecin
10540 Sosnowska Julia 2006 Fiłka T. śr. wieku: 18
9
AZS Szczecin
10825 Modrzejewska Kinga 2008 Fiłka T. śr. wieku: 16
10
BKW Bydgoszcz
10997 Olszewska Patrycja 2006 Zieleniewska A. śr. wieku: 18
11
BKW Bydgoszcz
10998 Polasik Zuzanna 2008 Zieleniewska A. śr. wieku: 16
12
BTW Bydgoszcz
11576 Januszewska Zuzanna 2007 Ormiński T. Zgorzelak M. śr. wieku: 17
13
Drakkar Gdańsk
12423 Sikora Julia 2008 Sobczak A. śr. wieku: 16
14
MKS Dwójka Warszawa
11423 Pawłowska Lena 2006 Durjasz A. śr. wieku: 18
15
MKS Dwójka Warszawa
11026 Dębowska Kinga 2006 Durjasz A. śr. wieku: 18
16
UKS Ateny Wałcz
11482 Szafrańska Justyna 2008 Błoch J. śr. wieku: 16
17
Unia Tczew
11889 Lica Magdalena 2009 Grubich M. śr. wieku: 15
18
WIR Iława
11908 Maguda Amelia 2008 Pierczyński P. śr. wieku: 16
19
WIR Iława
10190 Ryś Bogumiła 2006 Pierczyński P. śr. wieku: 18
20
Wisła Grudziądz
10327 Jabłońska Weronika 2006 Zieliński Krzysztof K. śr. wieku: 18
21
Bydgostia
11494 Florczak Zuzanna 2007 Bełka - Siemion A. śr. wieku: 17
22
Posnania RBW Poznań
11475 Markiewicz Lidia 2007 Kaczmarek M. śr. wieku: 17
23
Tryton Poznań
11774 Radzevich Yelizaveta 2008 Sar M. Szczepaniak L. śr. wieku: 16
36 8+KJ/KJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
BTW Bydgoszcz
11991 Cholewińska Zuzanna 2009
11545 Gębala Maja 2008
11923 Neufeld Julia 2009
12404 Pisula Liwia 2008
11460 Rostkowska Pola 2009
11453 Nowicka Aleksandra 2008
12047 Wojtaś Samira 2008
11833 Majchrzak Laura 2009
11920 Zabrzeńska Małgorzata 2009
Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 15
2
Bydgostia
11338 Dobrzyńska Nicol 2009
11337 Wilk Maja 2009
11268 Łatka Maja 2009
12378 Dulcet Marta 2008
11326 Westphal Wiktoria 2009
12221 Błażejewska Anna 2009
12226 Galicka Antonina 2009
12073 Jelińska Oliwia 2009
12381 Mila Sylwia 2008
Glaza P. śr. wieku: 15
3
AZS UMK Toruń
11552 Buczkowska Julia 2008
11343 Galicz Zuzanna 2008
11782 Włudarska Agata 2009
11352 Domalewska Nadia 2009
10760 Podlaszewska Aleksandra 2008
11788 Łowicka Wiktoria 2008
11553 Kowalska Maria 2009
11786 Koperska Wiktoria 2008
12010 Milcarek Anastazja 2009
Radkowski T. Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 15
37 2xKJ
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Drakkar Gdańsk
11712 Marcinkowska Weronika 2007
11219 Lipecka Anna 2007
Sobczak A. śr. wieku: 17
2
AZS AWFiS Gdańsk
10622 Szczawińska Julia 2007
11577 Chojaczyk Maja 2007
Pszczółkowski P. śr. wieku: 17
3
AZS UMK Toruń
10370 Wachnicka Julia 2006
10616 Lewandowska Nicola 2006
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 18
38 4-MJ/MJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
11761 Wiśniewski Natan 2006
11989 Baryliuk Eduard 2007
11759 Niedziela Bartosz 2006
10912 Filinowicz Piotr 2007
Fiłka T. śr. wieku: 17
2
Bydgostia
10836 Neumann Paweł 2006
10738 Gutkowski Michał 2006
12007 Jaroch Radosław 2007
11741 Wera Krystian 2007
Bernatajtys D. Kozłowski M. śr. wieku: 17
3
Bydgostia
11737 Jakubiak Igor 2009
11736 Stański Wojciech 2009
12380 Kozłowski Jakub 2008
11329 Kopeć Maksymilian 2008
Glaza P. śr. wieku: 15
4
Bydgostia
11534 Kikowski Norbert 2008
12100 Skopowski Filip 2009
10986 Semrau Julian 2008
11331 Semrau Nikodem 2008
Bernatajtys D. Glaza P. śr. wieku: 15
39 1xMJ/MJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10863 Jaworski Igor 2007 Nieradka . śr. wieku: 17
2
Polonia Poznań
11624 Wątkowski Łukasz 2008 Wlekliński P. Knopik J. śr. wieku: 16
3
Polonia Poznań
10216 Szubert Grzegorz 2006 Wlekliński P. Knopik J. śr. wieku: 18
4
KTW Kalisz
11456 Karbowski Rafał 2007 Trzmiel M. śr. wieku: 17
5
AZS Szczecin
11293 Nowakowski Hubert 2008 Król R. śr. wieku: 16
6
AZS Wratislavia
11478 Rańda Jan 2008 Szymerowski W. śr. wieku: 16
7
AZS AWF Gorzów Wlkp.
11470 Koktysz Mateusz 2008 Zastawa-Schodowska P. śr. wieku: 16
8
AZS AWFiS Gdańsk
11707 Pliashkou Ivan 2009 Petrykowski A. śr. wieku: 15
9
BTW Bydgoszcz
12046 Ozdowy Feliks 2007 Ormiński T. Zgorzelak M. śr. wieku: 17
10
BTW Bydgoszcz
11831 Tykwiński Leon 2006 Ormiński T. Zgorzelak M. śr. wieku: 18
11
BTW Bydgoszcz
11995 Dewalt Franciszek 2009 Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 15
12
CHTW Chełmża
12130 Kutsy Andrzej 2009 Bator M. Mattik M. śr. wieku: 15
13
Gedania Gdańsk
11569 Zagożdżon Filip 2009 Łasicki M. Rychert M. śr. wieku: 15
14
Gedania Gdańsk
11711 Kamiński Mikołaj 2008 Łasicki M. Rychert M. śr. wieku: 16
15
MKS Dwójka Warszawa
12419 Zakrzewski Szymon 2006 Suchocki J. śr. wieku: 18
16
PTW Płock
11274 Kowalski Maksymilian 2008 Karolak J. śr. wieku: 16
17
UKS Bekawianka
11527 Kopietz Stanisław 2009 Zieleniewska A. śr. wieku: 15
18
UKS Bekawianka
11058 Danowski Oskar 2007 Zieleniewska A. śr. wieku: 17
19
AZS AWF Kraków
11162 Skwarnicki Rafał 2008 Wydrych P. śr. wieku: 16
20
WTW Włocławek
11310 Biernacki Borys 2008 Gabryelewicz K. Baranowski M. śr. wieku: 16
21
Bydgostia
10908 Bielaszewski Jakub 2008 Lemańczyk L. śr. wieku: 16
22
Bydgostia
11585 Aniszczyk Igor 2008 Glaza P. śr. wieku: 16
23
Bydgostia
11325 Mizera Stanisław 2006 Czubak T. śr. wieku: 18
24
Bydgostia
11743 Dolata Pascal 2007 Bernatajtys D. śr. wieku: 17
25
Bydgostia
12426 Kostrzewski Filip 2008 Lemańczyk L. śr. wieku: 16
26
AZS Wratislavia
12058 Boroński Robert 2009 Szymerowski W. śr. wieku: 15
27
WIR Iława
12345 Migdał Cezary 2009 śr. wieku: 15
28
Tryton Poznań
11965 Smoczyński Kajetan 2009 Sar M. Szczepaniak L. śr. wieku: 15
40 4xKJ/KJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10919 Potocka Weronika 2008
11885 Malikowska Martyna 2009
11678 Nowak Roksana 2009
11236 Holub Marharyta 2008
Abrahamczyk P. Kaczmarek M. śr. wieku: 15
2
Posnania RBW Poznań
11834 Nowicka Hanna 2009
11156 Kaczmarek Natasza 2009
11211 Orłowska Małgorzata 2009
11887 Bartkowiak Maja 2009
Abrahamczyk P. Kaczmarek M. śr. wieku: 15
3
Posnania RBW Poznań
10871 Cieśla Zofia 2007
11886 Iżyk Zofia 2009
11209 Kaźmierczak Zofia 2008
10885 Chrobocińska Magdalena 2008
Abrahamczyk P. Kaczmarek M. śr. wieku: 16
4
Polonia Poznań
11157 Nawrocka Julia 2009
11159 Falgier Zuzanna 2009
11119 Iwanów Martyna 2008
11158 Swornowska Aleksandra 2009
Wlekliński P. Knopik J. śr. wieku: 15
5
KW 1904 Poznań
11046 Grześkowiak Emily 2008
11511 Zydel Maria 2008
11630 Roszkiewicz Alicja 2009
11512 Kaczmarek Katarzyna 2008
Kalet S. śr. wieku: 15
6
UKS Szóstka
10991 Kuśmider Anna 2008
11361 Wolak Judyta 2008
12410 Horn Nicola 2008
10992 Prokopiuk Weronika 2008
Hińcza . śr. wieku: 16
7
Bydgostia
10985 Grzanka Zuzanna 2008
11536 Zduńczuk Julia 2008
11493 Kruś Oliwia 2008
11000 Uniszkiewicz Natalia 2008
Bełka - Siemion A. śr. wieku: 16
8
Zawisza Bydgoszcz
AZS UMK Toruń
UKS Puma Ostróda
11464 Zielińska Nadia 2009
10759 Figurska Rozalia 2008
10771 Gruba Zuzanna 2008
11358 Bartoszyńska Oliwia 2009
Radkowski T. Królikiewicz J. Stępka A. Krymski R. śr. wieku: 15
41 2xMJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
KTW Kalisz
12263 Ewiak Antoni 2009
11722 Gałęski Alex 2009
Trzmiel M. śr. wieku: 15
2
AZS Szczecin
11433 Kowalski Szymon 2008
11313 Herosimczyk Jakub 2008
Fiłka T. śr. wieku: 16
3
CHTW Chełmża
12326 Bogun Kacper 2008
12094 Bogun Rafał 2009
Bator M. Mattik M. śr. wieku: 15
4
Gedania Gdańsk
11572 Nawacki Antoni 2009
12004 Paramiienko Mykhailo 2009
Łasicki M. Rychert M. śr. wieku: 15
5
Gedania Gdańsk
11570 Wolny Nikodem 2009
11571 Przyborowski Patryk 2009
Łasicki M. Rychert M. śr. wieku: 15
6
UKS Bekawianka
11843 Stypczyński Antoni 2009
12013 Modrzyński Sebastian 2009
Zieleniewska A. śr. wieku: 15
7
Wisła Grudziądz
12463 Dernoga Oskar 2009
12468 Glinka Stanisław 2009
śr. wieku: 15
8
Bydgostia
12222 Słojewski Fabian 2009
12098 Urbanowski Stanisław 2009
Glaza P. śr. wieku: 15
9
Bydgostia
12099 Manikowski Jakub 2009
11336 Lewandowski Bartosz 2008
Glaza P. śr. wieku: 15
10
Tryton Poznań
11971 Machnik Szymon 2009
11623 Rządkowski Gabriel Jan 2009
Sar M. Szczepaniak L. śr. wieku: 15
42 4-KJ/KJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10754 Cuperek Amelia 2007
10309 Gąsiorowska Ewa 2006
10755 Grygiel Maria 2007
10756 Kasprzak Lena 2007
Kaczmarek M. śr. wieku: 17
2
AZS AWF Gorzów Wlkp.
11229 Arcab Natalia Oliwia 2008
11472 Duszyński Julia 2009
11226 Kwietniewska Zuzanna 2009
10982 Lankamer Rozalia 2008
Zastawa-Schodowska P. śr. wieku: 15
3
Bydgostia
11755 Nowak Julia 2007
11497 Zawadewicz Narina 2007
11172 Budzińska Laura 2006
10266 Gościńska Maria 2006
Bełka - Siemion A. Czubak T. śr. wieku: 17
43 8+MJ/MJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
BTW Bydgoszcz
11918 Dubel Gracjan 2009
11919 Obremski Jacek 2009
12375 Wojtysiak Patryk 2008
12299 Steller Igor 2009
11575 Januszewski Olaf 2008
11996 Goździk Jan 2008
12000 Jasiński Wiktor 2008
11005 Czyżewski Adam 2008
11920 Zabrzeńska Małgorzata 2009
Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 15
2
PTW Płock
11873 Wiśniewski Jakub 2009
12338 Malczewski Filip 2008
11561 Kuśmirek Igor 2009
11282 Chojnacki Norbert 2009
11872 Farjaszewski Aleksander 2009
11284 Jaroszewski Borys 2009
11278 Reguliński Sebastian 2009
12336 Gontarek Marceli 2008
12433 Chandoszko Gabriel 2011
Sałkowski P. śr. wieku: 15
3
AZS UMK Toruń
11351 Leżała Brajan 2009
12293 Zielas Bartosz 2009
11783 Walczyk Kacper 2009
11776 Małkiewicz Patryk 2009
11797 Marcinkowski Leon 2009
11777 Głuszkowski Aleksander 2009
11796 Flak Hubert 2009
11807 Krzyżanowski Franciszek 2009
11809 Dondalski Kornel 2009
Radkowski T. Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 15
44 4x+MJ/MJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS UMK Toruń
11789 Lewandowski Igor 2009
11808 Guśpiel Hubert 2009
12009 Zaręba Ryszard 2009
11810 Lewandowski Szymon 2009
11357 Kurek Nataniel 2009
Radkowski T. Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 15
45 2xKJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Wratislavia
11032 Kapuśniak Antonina 2008
10888 Pastuszka Aleksandra 2008
Szymerowski W. śr. wieku: 16
2
BKW Bydgoszcz
12014 Gackowska Lena 2009
10930 Gaikova Anhelina 2008
Zieleniewska A. śr. wieku: 15
3
Drakkar Gdańsk
11220 Wiśniewska Zuzanna 2008
11194 Hallman Weronika 2008
Sobczak A. śr. wieku: 16
4
Gedania Gdańsk
12003 Tarnowska Eliza 2009
11198 Korytnicka Aleksandra 2009
Łasicki M. Rychert M. śr. wieku: 15
5
Bydgostia
12075 Rudna Nadia 2009
12225 Michalewska Julianna 2009
Glaza P. śr. wieku: 15
6
Bydgostia
12379 Kobusińska Oliwia 2008
12074 Malak Zuzanna 2009
Glaza P. śr. wieku: 15
46 4xMJ/MJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
11660 Wrzesiński Filip 2009
11656 Rogoziewicz Paweł 2009
11208 Krzyżycki Stanisław 2008
11653 Miczyński Mikołaj 2008
Hoffmann M. śr. wieku: 15
2
AZS AWF Poznań
11213 Połącarz Aleksander 2008
11150 Kubik Szymon 2008
11234 Rogiński Mikołaj 2008
11242 Gut Emilian 2008
Mikołajczak S. śr. wieku: 16
3
UKS 93 Kraków
11614 Liptak Piotr 2009
12156 Kovenko Heorhii 2009
11587 Pietruszka Piotr 2008
11525 Kurzawa Beniamin 2009
Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 15
4
AZS Szczecin
11297 Łatuszyński Kacper 2009
11294 Czerwony Bartosz 2009
11301 Knigawka Szymon 2009
11290 Taczek Tomasz 2009
Król R. śr. wieku: 15
5
AZS Szczecin
11289 Droszczak Eryk 2009
11292 Sławiński Jakub 2008
11295 Król Tomasz 2009
11543 Stański Adam 2008
Król R. śr. wieku: 15
6
Bydgostia
11535 Jaskólski Borys 2008
11751 Łochowicz Wiktor 2008
12223 Maslij Jan 2009
12229 Janiak Szymon 2009
Bełka - Siemion A. Bernatajtys D. Glaza P. śr. wieku: 15
7
AZS AWF Kraków
11264 Wawrzyk Konrad 2006
11620 Żurek Tymoteusz 2009
10872 Wrzesień Iwo 2007
10104 Migo Szymon 2006
Wójcik - Pietruszka I. Wydrych P. śr. wieku: 17