Centralne Kontrolne Regaty Juniorów
2024-06-22 | 2024-06-23
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.


1 1xKJ/KJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
10758 Frykowska Lena 2008 Kaczmarek M. śr. wieku: 16
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
11201 Rybak Maja 2007 Kaczmarek M. śr. wieku: 17
opłacone
3
AZS AWF Poznań
11061 Jabłońska Patrycja 2006 Mikołajczak S. śr. wieku: 18
opłacone
4
AZS AWF Poznań
11060 Kamińska Antonina 2007 Mikołajczak S. śr. wieku: 17
opłacone
5
KW 1904 Poznań
11631 Szkudlarczyk Marcelina 2009 Kalet S. śr. wieku: 15
opłacone
6
KW 1904 Poznań
11046 Grześkowiak Emily 2008 Kalet S. śr. wieku: 16
opłacone
7
KW 1904 Poznań
11511 Zydel Maria 2008 Kalet S. śr. wieku: 16
opłacone
8
AZS AWF Kraków
11001 Gosztyła Laura 2007 Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 17
opłacone
9
UKS 93 Kraków
11164 Kozioł Sabina 2009 Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 15
opłacone
10
BKW Bydgoszcz
10998 Polasik Zuzanna 2008 Zieleniewska A. śr. wieku: 16
opłacone
11
Drakkar Gdańsk
11094 Mitura Marta 2007 Sobczak A. śr. wieku: 17
opłacone
12
PTW Płock
11283 Dolna Daria 2008 Sałkowski P. śr. wieku: 16
opłacone
13
PTW Płock
10974 Maciaszek Aleksandra 2008 Sałkowski P. śr. wieku: 16
opłacone
14
PTW Płock
10716 Pietrzak Zofia 2006 Karolak J. śr. wieku: 18
opłacone
15
PTW Płock
11844 Szymborska Anita 2007 Karolak J. śr. wieku: 17
opłacone
16
Unia Tczew
10514 Zawitowska Otylia 2007 Grubich M. śr. wieku: 17
opłacone
17
Unia Tczew
10513 Lesińska Zuzanna 2007 Grubich M. śr. wieku: 17
opłacone
18
Wisła Grudziądz
10327 Jabłońska Weronika 2006 Zieliński Krzysztof K. śr. wieku: 18
opłacone
19
WTW Włocławek
11896 Chodulska Natalia 2009 Baranowski M. śr. wieku: 15
opłacone
20
WTW Włocławek
12296 Podkomorzy Ada 2008 Baranowski M. śr. wieku: 16
opłacone
21
Bydgostia
10329 Ćwiklińska Julia 2006 Dziekoński R. Nowakowski W. śr. wieku: 18
opłacone
22
AZS AWF Kraków
11645 Klimczyk Amelia 2007 Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 17
opłacone
23
KTW Kalisz
10038 Bajerska Joanna 2006 Robaszkiewicz A. śr. wieku: 18
opłacone
2 2-KJ/KJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
10755 Grygiel Maria 2007
10756 Kasprzak Lena 2007
Kaczmarek M. śr. wieku: 17
opłacone
2
AZS AWF Poznań
10659 Woźniak Lena 2006
10657 Chrzanowska Maja 2006
Mikołajczak S. śr. wieku: 18
opłacone
3
UKS 93 Kraków
11167 Bocheńska Alicja 2009
11612 Wędzicha Natalia 2009
Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 15
opłacone
4
AZS Wratislavia
11032 Kapuśniak Antonina 2008
10888 Pastuszka Aleksandra 2008
Szymerowski W. śr. wieku: 16
opłacone
5
BTW Bydgoszcz
10679 Harasimowicz Olimpia 2007
11369 Feter Jagoda 2006
Ormiński T. Zgorzelak M. śr. wieku: 17
opłacone
6
BTW Bydgoszcz
11453 Nowicka Aleksandra 2008
11460 Rostkowska Pola 2009
Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 15
opłacone
7
PTW Płock
11288 Wilamowska Agata 2008
11279 Regulińska Zuzanna 2009
Karolak J. Sałkowski P. śr. wieku: 15
opłacone
8
PTW Płock
11875 Osichna Ilona 2009
11867 Kozłowska Julia 2009
Sałkowski P. śr. wieku: 15
opłacone
9
UKS Ateny Wałcz
11481 Olejniczak Aleksandra 2007
11480 Kowalska Weronika 2007
Błoch J. śr. wieku: 17
opłacone
10
UKS Milenium Wrocław
11038 Bala Weronika 2007
10553 Głód Barbara 2007
Gąszczak M. śr. wieku: 17
opłacone
11
AZS AWFiS Gdańsk
11584 Szarmach Weronika 2007
10576 Bulińska Celina 2007
Pszczółkowski P. śr. wieku: 17
opłacone
12
AZS AWF Warszawa
10155 Juraszyńska Manula 2006
10156 Juraszyńska Maryla 2006
Szumowski K. śr. wieku: 18
opłacone
13
AZS UMK Toruń
10420 Graczkowska Julia 2007
11348 Stalkowska Hanna 2007
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 17
opłacone
14
AZS UMK Toruń
10766 Miazgowska Aleksandra 2006
10417 Przedmojska Zofia 2006
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 18
opłacone
15
AZS UMK Toruń
11552 Buczkowska Julia 2008
11343 Galicz Zuzanna 2008
Radkowski T. Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 16
opłacone
3 2xKJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
11156 Kaczmarek Natasza 2009
11834 Nowicka Hanna 2009
Abrahamczyk P. Kaczmarek M. śr. wieku: 15
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
11675 Raczkowiak Emilia 2008
11732 Ławniczak Aleksandra 2008
Kaczmarek M. śr. wieku: 16
opłacone
3
BKW Bydgoszcz
12014 Gackowska Lena 2009
10930 Gaikova Anhelina 2008
Zieleniewska A. śr. wieku: 15
opłacone
4
BTW Bydgoszcz
11991 Cholewińska Zuzanna 2009
11833 Majchrzak Laura 2009
Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 15
opłacone
5
Drakkar Gdańsk
11220 Wiśniewska Zuzanna 2008
12423 Sikora Julia 2008
Sobczak A. śr. wieku: 16
opłacone
6
Gedania Gdańsk
12003 Tarnowska Eliza 2009
11198 Korytnicka Aleksandra 2009
Łasicki M. Rychert M. śr. wieku: 15
opłacone
7
UKS Ateny Wałcz
11482 Szafrańska Justyna 2008
11483 Kępas Wiktoria 2009
Błoch J. śr. wieku: 15
opłacone
8
UKS Szóstka
12410 Horn Nicola 2008
11361 Wolak Judyta 2008
Hińcza . śr. wieku: 16
opłacone
9
UKS Szóstka
10992 Prokopiuk Weronika 2008
12006 Milusz Agnieszka 2008
Hińcza . śr. wieku: 16
opłacone
10
Bydgostia
12075 Rudna Nadia 2009
12225 Michalewska Julianna 2009
Glaza P. śr. wieku: 15
opłacone
11
Bydgostia
12379 Kobusińska Oliwia 2008
12074 Malak Zuzanna 2009
Glaza P. śr. wieku: 15
opłacone
4 4xMJ/MJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
11653 Miczyński Mikołaj 2008
11565 Bartczak Marcel 2008
11208 Krzyżycki Stanisław 2008
11676 Winiarski Stanisław 2008
Hoffmann M. śr. wieku: 16
opłacone
2
AZS AWF Poznań
11213 Połącarz Aleksander 2008
11150 Kubik Szymon 2008
11234 Rogiński Mikołaj 2008
11242 Gut Emilian 2008
Mikołajczak S. śr. wieku: 16
opłacone
3
UKS 93 Kraków
11614 Liptak Piotr 2009
12156 Kovenko Heorhii 2009
11587 Pietruszka Piotr 2008
11525 Kurzawa Beniamin 2009
Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 15
opłacone
4
AZS Szczecin
11297 Łatuszyński Kacper 2009
11294 Czerwony Bartosz 2009
11301 Knigawka Szymon 2009
11290 Taczek Tomasz 2009
Król R. śr. wieku: 15
opłacone
5
AZS Szczecin
11289 Droszczak Eryk 2009
11292 Sławiński Jakub 2008
11295 Król Tomasz 2009
11543 Stański Adam 2008
Król R. śr. wieku: 15
opłacone
6
AZS Wratislavia
11053 Tatarek Tobiasz 2007
10646 Binduga-Gajewski Stanisław 2006
10644 Malon Kajetan 2007
10645 Binduga-Gajewski Franciszek 2006
Szymerowski W. śr. wieku: 17
opłacone
7
BTW Bydgoszcz
11461 Smolarek Szymon 2009
11575 Januszewski Olaf 2008
12299 Steller Igor 2009
11996 Goździk Jan 2008
Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 15
opłacone
8
BTW Bydgoszcz
11995 Dewalt Franciszek 2009
12375 Wojtysiak Patryk 2008
11919 Obremski Jacek 2009
11918 Dubel Gracjan 2009
Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 15
opłacone
9
Gedania Gdańsk
11570 Wolny Nikodem 2009
11571 Przyborowski Patryk 2009
11572 Nawacki Antoni 2009
12004 Paramiienko Mykhailo 2009
Łasicki M. Rychert M. śr. wieku: 15
opłacone
10
Bydgostia
11535 Jaskólski Borys 2008
11751 Łochowicz Wiktor 2008
12223 Maslij Jan 2009
12229 Janiak Szymon 2009
Bełka - Siemion A. Glaza P. śr. wieku: 15
opłacone
11
AZS UMK Toruń
12393 Kubik Nikodem 2006
10748 Pietrzak Ziemowit 2007
10419 Tymuła Kacper 2007
10746 Mirowski Kacper 2007
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 17
opłacone
5 1xMJ/MJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
10545 Wojciechowski Mateusz 2007 Nieradka . śr. wieku: 17
opłacone
2
Polonia Poznań
9462 Kalinowski Wojciech 2006 Wlekliński P. Knopik J. śr. wieku: 18
opłacone
3
KW 1904 Poznań
11632 Stacherski Bogusz 2008 Rewers M. śr. wieku: 16
opłacone
4
KW 1904 Poznań
10685 Ratajak Franciszek 2007 Rewers M. śr. wieku: 17
opłacone
5
KW 1904 Poznań
9985 Mikołajczak Paweł 2006 Rewers M. śr. wieku: 18
opłacone
6
AZS AWF Kraków
11647 Bocheński Szymon 2007 Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 17
opłacone
7
AZS Szczecin
10098 Błach Wiktor 2006 Kowalczyk R. śr. wieku: 18
opłacone
8
AZS Szczecin
11315 Kotkowiak Bartosz 2006 Fiłka T. śr. wieku: 18
opłacone
9
AZS AWFiS Gdańsk
11087 Konopka Tymon 2007 Petrykowski A. śr. wieku: 17
opłacone
10
AZS AWFiS Gdańsk
10968 Kowalczyk Adam 2008 śr. wieku: 16
opłacone
11
BTW Bydgoszcz
10935 Żmich Antoni 2008 Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 16
opłacone
12
CHTW Chełmża
10632 Zaporowicz Nikodem 2006 Bator M. Mattik M. śr. wieku: 18
opłacone
13
Drakkar Gdańsk
11216 Matczak Maksym 2007 Sobczak A. śr. wieku: 17
opłacone
14
Drakkar Gdańsk
10714 Ulejczyk Miłosz 2007 Sobczak A. śr. wieku: 17
opłacone
15
Gopło Kruszwica
10903 Belt Paweł 2008 Januszek R. śr. wieku: 16
opłacone
16
PTW Płock
11274 Kowalski Maksymilian 2008 Karolak J. śr. wieku: 16
opłacone
17
WIR Iława
10845 Fryc Oskar 2008 Pierczyński P. śr. wieku: 16
opłacone
18
AZS AWF Kraków
10899 Dworak Maciej 2008 Wydrych P. śr. wieku: 16
opłacone
19
WTW Włocławek
10667 Śliwiński Wojciech 2006 Gabryelewicz K. Baranowski M. śr. wieku: 18
opłacone
20
Bydgostia
10653 Stejuk Jan 2007 Bernatajtys D. śr. wieku: 17
opłacone
21
Bydgostia
11506 Kończal Szymon 2007 Bernatajtys D. śr. wieku: 17
opłacone
22
Bydgostia
10990 Gnap Igor 2007 Bernatajtys D. śr. wieku: 17
opłacone
23
Bydgostia
11752 Kwiatkowski Marcel 2007 Bełka - Siemion A. śr. wieku: 17
opłacone
24
AZS UMK Toruń
11344 Szymczyk Patryk 2008 Radkowski T. Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 16
opłacone
25
AZS UMK Toruń
10764 Zapałowski Alan 2008 Radkowski T. Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 16
opłacone
6 2-MJ/MJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
11656 Rogoziewicz Paweł 2009
11660 Wrzesiński Filip 2009
Hoffmann M. śr. wieku: 15
opłacone
2
KTW Kalisz
11455 Zawarski Adam 2006
10045 Kobyłka Cezary 2006
Trzmiel M. śr. wieku: 18
opłacone
3
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10546 Jakubczak Rafał 2007
10547 Kusz Daniel 2007
Basta P. śr. wieku: 17
opłacone
4
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10259 Obarzanek Adam 2006
10228 Tarasiuk Hubert 2006
Basta P. śr. wieku: 18
opłacone
5
AZS AWF Gorzów Wlkp.
11473 Rybok Szymon 2008
11470 Koktysz Mateusz 2008
Zastawa-Schodowska P. śr. wieku: 16
opłacone
6
BTW Bydgoszcz
11005 Czyżewski Adam 2008
12000 Jasiński Wiktor 2008
Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 16
opłacone
7
PTW Płock
11872 Farjaszewski Aleksander 2009
11284 Jaroszewski Borys 2009
Sałkowski P. śr. wieku: 15
opłacone
8
PTW Płock
11975 Chandoszko Olivier 2007
10932 Śmigrocki Karol 2007
Karolak J. śr. wieku: 17
opłacone
9
PTW Płock
11280 Turkowski Milan 2008
11287 Kłosiński Dominik 2009
Karolak J. Sałkowski P. śr. wieku: 15
opłacone
10
Bydgostia
10307 Chabowski Kamil 2006
10700 Zieliński Adam 2006
Czubak T. Kozłowski M. śr. wieku: 18
opłacone
11
Bydgostia
11254 Pastalski Piotr 2006
10272 Sobkowiak Paweł 2006
Czubak T. śr. wieku: 18
opłacone
12
Bydgostia
11171 Tworek Kacper 2006
11012 Mikulski Mateusz 2006
Czubak T. śr. wieku: 18
opłacone
13
AZS UMK Toruń
10414 Biegniewski Jakub 2006
10415 Kowalski Mikołaj 2006
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 18
opłacone
14
AZS UMK Toruń
10763 Kopczyński Wojciech 2008
11345 Szmajda Aleksander 2008
Radkowski T. Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 16
opłacone
7 8x+DZ A
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
BTW Bydgoszcz
11832 Kabat Magdalena 2010
12374 Lenz Nastazja 2010
12373 Ziółkowska Rydwańska Aleksandra 2010
11990 Najdowska Julia 2011
12466 Hennig Antonina 2010
12406 Poteraj Daria 2011
12456 Więckowska Kaja 2010
12455 Bonk Nadia 2010
12458 Adamowicz Lena 2011
Badziągowski M. Chmara A. Straszewska-Mikołajczak P. śr. wieku: 13
opłacone
2
AZS UMK Toruń
11800 Iglewska Zofia 2010
11812 Tylińska Kornelia 2010
12291 Kopczyńska Anna 2011
12402 Skoniecka Łucja 2011
12395 Hinca Irmina 2010
11787 Wolińska Weronika 2010
11784 Wąsik Michalina 2010
11790 Lewandowska Weronika 2010
12398 Mikołajski Jakub 2011
Krymski R. Zielepuha A. śr. wieku: 13
opłacone
8 1xDZ A
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
UKS Dwójka Kórnik
11939 Solarska Maria 2012 Iszkuło M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 12
opłacone
2
UKS Dwójka Kórnik
11836 Rymelska Antonina 2010 Iszkuło M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 14
opłacone
3
Posnania RBW Poznań
11679 Masłek Oliwia 2010 Kaczmarek M. śr. wieku: 14
opłacone
4
Polonia Poznań
12025 Twardowska Marianna 2011 Wlekliński P. Knopik J. śr. wieku: 13
opłacone
5
KW 1904 Poznań
11818 Szkudlarczyk Klara 2011 Kalet S. śr. wieku: 13
opłacone
6
AZS Wratislavia
11671 Pastuszka Maja 2010 Szymerowski W. śr. wieku: 14
opłacone
7
CHTW Chełmża
12096 Bogun Martyna 2010 Bator M. Mattik M. śr. wieku: 14
opłacone
8
Gedania Gdańsk
12116 Tarnowska Sonia 2010 Łasicki M. Rychert M. śr. wieku: 14
opłacone
9
WIR Iława
11909 Piotrowska Anika 2010 Pierczyński P. śr. wieku: 14
opłacone
10
WTW Włocławek
12417 Szparaga Nikola 2010 Baranowski M. śr. wieku: 14
opłacone
11
Tryton Poznań
12185 Piaskowska Maja 2010 Sar M. Szczepaniak L. śr. wieku: 14
opłacone
12
Tryton Poznań
11771 Szczepaniak Agata 2010 Sar M. Szczepaniak L. śr. wieku: 14
opłacone
9 4xDZ A
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
11715 Biedna Patrycja 2010
11677 Borowska Natasza 2010
12368 Kaczmarek Amelia 2010
11888 Tomczak Amelia 2010
Abrahamczyk P. Kaczmarek M. śr. wieku: 14
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
UKS Dwójka Kórnik
11674 Maciejewska Urszula 2010
12376 Nadolna Nadia 2011
12322 Kamińska Zofia 2011
11835 Skotarczak Aleksandra 2010
Abrahamczyk P. Kaczmarek M. śr. wieku: 13
opłacone
3
KW 1904 Poznań
12176 Majchrzak Matylda 2011
12361 Ratajczak Maja 2010
12178 Rewers Katarzyna 2012
12174 Vonkholska Anna 2012
śr. wieku: 12
opłacone
4
AZS AWF Kraków
12213 Nazim Julia 2011
12284 Kokologianni Christina 2011
12212 Stanek Olga 2011
11646 Szarska-Garbacik Maria 2010
Wydrych P. śr. wieku: 13
opłacone
5
PTW Płock
12434 Stefańska Nadia 2011
12440 Lewandowska Gabriela 2010
12438 Nagórko Adrianna 2010
12339 Kowalska Pola 2012
Sałkowski P. śr. wieku: 13
opłacone
6
UKS Szóstka
11704 Słomion Kinga 2010
12389 Wąsowska-Goldberg Nina 2010
12383 Koska Mariia 2011
11926 Sowińska Aniela 2010
śr. wieku: 13
opłacone
10 2xCH A
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
11664 Kornasz Wiktor 2010
11661 Zabadeusz Igor 2010
Hoffmann M. śr. wieku: 14
opłacone
2
KW 1904 Poznań
12175 Hawrylak Mateusz 2010
12377 Skowroński Maksymilian 2010
śr. wieku: 14
opłacone
3
KW 1904 Poznań
12254 Rej Marcel 2010
12367 Rekowski Bartosz 2010
śr. wieku: 14
opłacone
4
KTW Kalisz
12262 Juszczak Tomasz 2010
11721 Tułacz-Wojciekiewicz Wojciech 2010
śr. wieku: 14
opłacone
5
AZS Szczecin
12030 Wójcik Sebastian 2011
12029 Ładny Jakub 2011
Gągalski S. Prusik K. śr. wieku: 13
opłacone
6
AZS Wratislavia
12024 Bednarski Tymon 2011
12023 Świńczyk Wojciech 2011
Nakonieczny A. śr. wieku: 13
opłacone
7
CHTW Chełmża
12325 Pacek Olgierd 2010
12093 Główny Eryk 2010
Bator M. Mattik M. śr. wieku: 14
opłacone
8
Gedania Gdańsk
12269 Orlanczyk Damian 2010
12267 Dobrowolski Eryk 2010
Łasicki M. Rychert M. śr. wieku: 14
opłacone
9
PTW Płock
12343 Nawrocki Antoni 2010
11881 Karasiewicz Szymon 2010
Sałkowski P. śr. wieku: 14
opłacone
10
UKS Szóstka
11706 Grzymała Bartosz 2010
12018 Mania Mateusz 2010
śr. wieku: 14
opłacone
11
Wisła Grudziądz
12432 Małaczewski Paweł 2010
12356 Haska Nikodem 2011
Szarszewski P. śr. wieku: 13
opłacone
12
WTW Włocławek
12297 Grzywiński Bartosz 2011
12298 Szprengiel Adam 2011
Baranowski M. śr. wieku: 13
opłacone
13
WTW Włocławek
12408 Mendrok Wiktor 2011
12409 Żarnowski Jan 2011
Baranowski M. śr. wieku: 13
opłacone
14
Tryton Poznań
12198 Kruk Ilya 2011
12192 Bryła Stanisław 2011
Sar M. Szczepaniak L. śr. wieku: 13
opłacone
11 4x+CH A
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
12441 Zandecki Filip 2011
12302 Małecki Wiktor 2010
12308 Michalak Eryk 2010
12303 Wiciak Franciszek 2010
12312 Kaczmarski Patryk 2011
Wojciechowski D. śr. wieku: 13
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
12310 Lewandowski Michał 2011
12311 Kochański Michał 2010
12305 Strojny Hubert 2011
12306 Pilarski Jan 2010
10885 Chrobocińska Magdalena 2008
Wojciechowski D. śr. wieku: 13
opłacone
3
KW 1904 Poznań
12204 Ratajczak Jakub 2011
12366 Borowski Marcin 2011
12460 Prokop Adam 2011
12169 Jóźwiak Adam 2011
12155 Stacherski Gustaw 2012
śr. wieku: 13
opłacone
4
BTW Bydgoszcz
12457 Jabłoński Wiktor 2010
12369 Bagrowski Daniel 2011
12372 Jolly Theo- Loup 2010
12090 Ormiński Tomasz 2011
12370 Zabrzeński Szymon 2011
Straszewska-Mikołajczak P. śr. wieku: 13
opłacone
5
PTW Płock
11882 Sidwa Mateusz 2010
12332 Stański Filip 2011
12333 Radaszkiewicz Jakub 2010
12439 Marciniak Michał 2010
12433 Chandoszko Gabriel 2011
Sałkowski P. śr. wieku: 13
opłacone
6
Wisła Grudziądz
12350 Hatliński Jakub 2011
12357 Kałużny Jakub 2011
12355 Rodzik Leon 2011
12354 Piasecki Aleksander 2011
12358 Lasota Pascal 2011
Szarszewski P. śr. wieku: 13
opłacone
7
AZS UMK Toruń
12396 Słoma Wiktor 2010
12290 Wojciechowski Hubert 2010
12403 Kostrzewski Wiktor 2011
11813 Królikiewicz Jakub 2010
12288 Piróg Kacper 2010
Krymski R. Zielepuha A. śr. wieku: 13
opłacone
12 2xMJ
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
AZS Wratislavia
12424 Kuc Natan 2007
12022 Boroński Olaf 2007
Szymerowski W. Nakonieczny A. śr. wieku: 17
opłacone
2
BTW Bydgoszcz
11831 Tykwiński Leon 2006
12046 Ozdowy Feliks 2007
Ormiński T. Zgorzelak M. śr. wieku: 17
opłacone
3
MKS Dwójka Warszawa
11016 Bielawski Daniel 2006
10589 Lorenc Jan 2006
Suchocki J. śr. wieku: 18
opłacone
4
MKS Dwójka Warszawa
12418 Szulc Krzysztof 2006
12420 Wróblewski Ignacy 2007
Suchocki J. śr. wieku: 17
opłacone
5
UKS Bekawianka
11076 Kapela Kamil 2007
12407 Poćwiardowski Kornel 2009
Zieleniewska A. śr. wieku: 16
opłacone
6
AZS AWF Kraków
10872 Wrzesień Iwo 2007
10104 Migo Szymon 2006
Wydrych P. śr. wieku: 17
opłacone
7
AZS AWF Kraków
11620 Żurek Tymoteusz 2009
11162 Skwarnicki Rafał 2008
Wydrych P. śr. wieku: 15
opłacone
8
Bydgostia
11743 Dolata Pascal 2007
11325 Mizera Stanisław 2006
Bernatajtys D. Czubak T. śr. wieku: 17
opłacone
9
Bydgostia
11259 Gralewski Bartosz 2006
11250 Affelski Mateusz 2006
Czubak T. śr. wieku: 18
opłacone
10
Bydgostia
11739 Grygiel Dawid 2007
11740 Gackowski Mateusz 2007
Bernatajtys D. śr. wieku: 17
opłacone
13 4x+KJ/KJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
14 1xKJ/KJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
10871 Cieśla Zofia 2007 Kaczmarek M. śr. wieku: 17
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
11236 Holub Marharyta 2008 Kaczmarek M. śr. wieku: 16
opłacone
3
Polonia Poznań
11158 Swornowska Aleksandra 2009 Wlekliński P. Knopik J. śr. wieku: 15
opłacone
4
Polonia Poznań
11157 Nawrocka Julia 2009 Wlekliński P. Knopik J. śr. wieku: 15
opłacone
5
Polonia Poznań
11159 Falgier Zuzanna 2009 Wlekliński P. Knopik J. śr. wieku: 15
opłacone
6
Polonia Poznań
11119 Iwanów Martyna 2008 Wlekliński P. Knopik J. śr. wieku: 16
opłacone
7
AZS AWF Poznań
11210 Świątek Klaudia 2007 Mikołajczak S. śr. wieku: 17
opłacone
8
KW 1904 Poznań
11512 Kaczmarek Katarzyna 2008 Kalet S. śr. wieku: 16
opłacone
9
KW 1904 Poznań
11630 Roszkiewicz Alicja 2009 Kalet S. śr. wieku: 15
opłacone
10
AZS Szczecin
10825 Modrzejewska Kinga 2008 Fiłka T. śr. wieku: 16
opłacone
11
AZS Szczecin
10540 Sosnowska Julia 2006 Fiłka T. śr. wieku: 18
opłacone
12
BKW Bydgoszcz
10997 Olszewska Patrycja 2006 Zieleniewska A. śr. wieku: 18
opłacone
13
BTW Bydgoszcz
11920 Zabrzeńska Małgorzata 2009 Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 15
opłacone
14
Drakkar Gdańsk
11194 Hallman Weronika 2008 Sobczak A. śr. wieku: 16
opłacone
15
Drakkar Gdańsk
11219 Lipecka Anna 2007 Sobczak A. śr. wieku: 17
opłacone
16
Drakkar Gdańsk
11712 Marcinkowska Weronika 2007 Sobczak A. śr. wieku: 17
opłacone
17
MKS Dwójka Warszawa
11423 Pawłowska Lena 2006 Durjasz A. śr. wieku: 18
opłacone
18
MKS Dwójka Warszawa
11026 Dębowska Kinga 2006 Durjasz A. śr. wieku: 18
opłacone
19
UKS Szóstka
10991 Kuśmider Anna 2008 Hińcza . śr. wieku: 16
opłacone
20
Unia Tczew
11889 Lica Magdalena 2009 Grubich M. śr. wieku: 15
opłacone
21
WIR Iława
10190 Ryś Bogumiła 2006 Pierczyński P. śr. wieku: 18
opłacone
22
WIR Iława
11908 Maguda Amelia 2008 Pierczyński P. śr. wieku: 16
opłacone
23
AZS AWF Kraków
11232 Wyroba Rozalia 2009 Wydrych P. śr. wieku: 15
opłacone
24
AZS AWF Kraków
12068 Kasperkiewicz Barbara 2009 Wydrych P. śr. wieku: 15
opłacone
25
Bydgostia
11494 Florczak Zuzanna 2007 Bełka - Siemion A. śr. wieku: 17
opłacone
26
Posnania RBW Poznań
11475 Markiewicz Lidia 2007 Kaczmarek M. śr. wieku: 17
opłacone
27
Tryton Poznań
11774 Radzevich Yelizaveta 2008 Sar M. Szczepaniak L. śr. wieku: 16
opłacone
15 8x+KJ/KJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
16 2xKJ
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
10754 Cuperek Amelia 2007
10309 Gąsiorowska Ewa 2006
Kaczmarek M. śr. wieku: 17
opłacone
2
KW 1904 Poznań
10873 Mermela Aleksandra 2007
10874 Rewers Alicja 2007
Kalet S. śr. wieku: 17
opłacone
3
BTW Bydgoszcz
10947 Słaboszewska Milena 2006
11576 Januszewska Zuzanna 2007
Ormiński T. Zgorzelak M. śr. wieku: 17
opłacone
4
AZS AWFiS Gdańsk
10622 Szczawińska Julia 2007
11577 Chojaczyk Maja 2007
Pszczółkowski P. śr. wieku: 17
opłacone
5
AZS UMK Toruń
10370 Wachnicka Julia 2006
10616 Lewandowska Nicola 2006
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 18
opłacone
17 4-MJ/MJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
AZS Szczecin
11761 Wiśniewski Natan 2006
11989 Baryliuk Eduard 2007
11759 Niedziela Bartosz 2006
10912 Filinowicz Piotr 2007
Fiłka T. śr. wieku: 17
opłacone
2
AZS AWFiS Gdańsk
11997 Borysewicz Antoni 2008
12392 Kowalkowski Tymon 2008
11093 Grodzki Nikodem 2008
11445 Ziółkowski Patryk 2008
Petrykowski A. śr. wieku: 16
opłacone
3
PTW Płock
11561 Kuśmirek Igor 2009
12337 Reszczyński Olaf 2008
11282 Chojnacki Norbert 2009
12336 Gontarek Marceli 2008
Sałkowski P. śr. wieku: 15
opłacone
4
PTW Płock
11873 Wiśniewski Jakub 2009
12338 Malczewski Filip 2008
11278 Reguliński Sebastian 2009
11974 Sobol Patryk 2008
Sałkowski P. śr. wieku: 15
opłacone
5
Bydgostia
11107 Pranczk Leon 2007
11742 Kotowski-Marciniak Wiktor 2007
11747 Cichocki Krystian 2007
11748 Kaczmarek Wiktor 2007
Bełka - Siemion A. Bernatajtys D. śr. wieku: 17
opłacone
6
Bydgostia
10906 Dominas Natan 2006
10835 Raniszewski Marcin 2006
11499 Piekarz Wiktor 2007
11744 Wnuk Mateusz 2007
Bernatajtys D. Kozłowski M. śr. wieku: 17
opłacone
7
Bydgostia
11334 Kopeć Antoni 2007
11491 Suchacki Kacper 2007
11749 Wojciechowski Antoni 2007
11746 Weber Oscar 2007
Bernatajtys D. Czubak T. śr. wieku: 17
opłacone
8
Bydgostia
10836 Neumann Paweł 2006
10738 Gutkowski Michał 2006
12007 Jaroch Radosław 2007
11741 Wera Krystian 2007
Bernatajtys D. Kozłowski M. śr. wieku: 17
opłacone
9
AZS UMK Toruń
11796 Flak Hubert 2009
11807 Krzyżanowski Franciszek 2009
11355 Kijewski Karol 2008
11353 Wawrzyniuk Adam 2008
Radkowski T. Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 15
opłacone
10
AZS UMK Toruń
11351 Leżała Brajan 2009
12293 Zielas Bartosz 2009
11783 Walczyk Kacper 2009
11776 Małkiewicz Patryk 2009
Radkowski T. Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 15
opłacone
18 1xMJ/MJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
10863 Jaworski Igor 2007 Nieradka . śr. wieku: 17
opłacone
2
Polonia Poznań
11624 Wątkowski Łukasz 2008 Wlekliński P. Knopik J. śr. wieku: 16
opłacone
3
Polonia Poznań
10216 Szubert Grzegorz 2006 Wlekliński P. Knopik J. śr. wieku: 18
opłacone
4
KW 1904 Poznań
12154 Zydel Adam 2009 Rewers M. śr. wieku: 15
opłacone
5
KTW Kalisz
11456 Karbowski Rafał 2007 Trzmiel M. śr. wieku: 17
opłacone
6
AZS Szczecin
11293 Nowakowski Hubert 2008 Król R. śr. wieku: 16
opłacone
7
AZS Wratislavia
11478 Rańda Jan 2008 Szymerowski W. śr. wieku: 16
opłacone
8
AZS AWFiS Gdańsk
11088 Topij Tymon 2007 Petrykowski A. śr. wieku: 17
opłacone
9
AZS AWFiS Gdańsk
11707 Pliashkou Ivan 2009 Petrykowski A. śr. wieku: 15
opłacone
10
AZS AWFiS Gdańsk
11580 Maciejewski Maksymilian 2009 Petrykowski A. śr. wieku: 15
opłacone
11
CHTW Chełmża
12130 Kutsy Andrzej 2009 Bator M. Mattik M. śr. wieku: 15
opłacone
12
MKS Dwójka Warszawa
12419 Zakrzewski Szymon 2006 Suchocki J. śr. wieku: 18
opłacone
13
UKS Bekawianka
11527 Kopietz Stanisław 2009 Zieleniewska A. śr. wieku: 15
opłacone
14
UKS Bekawianka
11058 Danowski Oskar 2007 Zieleniewska A. śr. wieku: 17
opłacone
15
Unia Tczew
11248 Lesiński Karol 2009 Grubich M. śr. wieku: 15
opłacone
16
Unia Tczew
11249 Rybowiak Filip 2009 Grubich M. śr. wieku: 15
opłacone
17
WIR Iława
12345 Migdał Cezary 2009 Pierczyński P. śr. wieku: 15
opłacone
18
WIR Iława
11900 Cupryszak Jakub 2008 Pierczyński P. śr. wieku: 16
opłacone
19
WIR Iława
11902 Bereza Witold 2008 Pierczyński P. śr. wieku: 16
opłacone
20
Wisła Grudziądz
12352 Matuszczak Maciej 2009 Szarszewski P. śr. wieku: 15
opłacone
21
AZS AWF Kraków
11264 Wawrzyk Konrad 2006 Wydrych P. śr. wieku: 18
opłacone
22
WTW Włocławek
11310 Biernacki Borys 2008 Gabryelewicz K. Baranowski M. śr. wieku: 16
opłacone
23
Bydgostia
12426 Kostrzewski Filip 2008 Glaza P. śr. wieku: 16
opłacone
24
Bydgostia
11585 Aniszczyk Igor 2008 Glaza P. śr. wieku: 16
opłacone
25
Bydgostia
10908 Bielaszewski Jakub 2008 Lemańczyk L. śr. wieku: 16
opłacone
26
AZS Wratislavia
12058 Boroński Robert 2009 Szymerowski W. śr. wieku: 15
opłacone
27
Tryton Poznań
11971 Machnik Szymon 2009 Sar M. Szczepaniak L. śr. wieku: 15
opłacone
19 4xKJ/KJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
11886 Iżyk Zofia 2009
11885 Malikowska Martyna 2009
11678 Nowak Roksana 2009
11887 Bartkowiak Maja 2009
Abrahamczyk P. Kaczmarek M. śr. wieku: 15
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
11209 Kaźmierczak Zofia 2008
10885 Chrobocińska Magdalena 2008
11211 Orłowska Małgorzata 2009
10919 Potocka Weronika 2008
Abrahamczyk P. Kaczmarek M. śr. wieku: 15
opłacone
3
AZS AWF Poznań
11061 Jabłońska Patrycja 2006
11060 Kamińska Antonina 2007
10657 Chrzanowska Maja 2006
10659 Woźniak Lena 2006
Mikołajczak S. śr. wieku: 17
opłacone
4
AZS AWF Gorzów Wlkp.
11472 Duszyński Julia 2009
11229 Arcab Natalia Oliwia 2008
11226 Kwietniewska Zuzanna 2009
10982 Lankamer Rozalia 2008
Zastawa-Schodowska P. śr. wieku: 15
opłacone
5
UKS Szóstka
12461 Maciejewska Elżbieta 2008
12382 Brenk Aniela 2009
11708 Koska Anna 2009
11582 Łukasik Emilia 2009
Hińcza . śr. wieku: 15
opłacone
6
Bydgostia
11754 Sobczyńska Roksana 2007
11000 Uniszkiewicz Natalia 2008
10652 Stolarska Krystyna 2007
11495 Rydyńska Agnieszka 2007
Bełka - Siemion A. śr. wieku: 16
opłacone
7
Zawisza Bydgoszcz
AZS UMK Toruń
UKS Puma Ostróda
11464 Zielińska Nadia 2009
10759 Figurska Rozalia 2008
10771 Gruba Zuzanna 2008
11358 Bartoszyńska Oliwia 2009
Radkowski T. Królikiewicz J. Stępka A. Krymski R. śr. wieku: 15
opłacone
20 2xMJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
11221 Kapustiak Danyil 2009
11655 Sibila Marek 2008
Hoffmann M. śr. wieku: 15
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
11203 Marosz Szymon 2009
11207 Krauza Karim 2009
Hoffmann M. śr. wieku: 15
opłacone
3
Posnania RBW Poznań
11657 Jędruszko Wojciech 2009
11665 Konieczny Franciszek 2009
Hoffmann M. śr. wieku: 15
opłacone
4
KTW Kalisz
12263 Ewiak Antoni 2009
11722 Gałęski Alex 2009
Trzmiel M. śr. wieku: 15
opłacone
5
AZS Szczecin
11433 Kowalski Szymon 2008
11313 Herosimczyk Jakub 2008
Fiłka T. śr. wieku: 16
opłacone
6
AZS AWFiS Gdańsk
11224 Jastrzębski Jakub 2008
12118 Tkaczenko Illia 2009
Petrykowski A. śr. wieku: 15
opłacone
7
CHTW Chełmża
12326 Bogun Kacper 2008
12094 Bogun Rafał 2009
Bator M. Mattik M. śr. wieku: 15
opłacone
8
Gedania Gdańsk
11569 Zagożdżon Filip 2009
11711 Kamiński Mikołaj 2008
Łasicki M. Rychert M. śr. wieku: 15
opłacone
9
UKS Bekawianka
11843 Stypczyński Antoni 2009
12013 Modrzyński Sebastian 2009
Zieleniewska A. śr. wieku: 15
opłacone
10
Wisła Grudziądz
12463 Dernoga Oskar 2009
12468 Glinka Stanisław 2009
śr. wieku: 15
opłacone
11
Bydgostia
12224 Janus Nikodem 2009
12391 Bryzgalski Miłosz 2008
Glaza P. śr. wieku: 15
opłacone
12
Bydgostia
12099 Manikowski Jakub 2009
11336 Lewandowski Bartosz 2008
Glaza P. śr. wieku: 15
opłacone
13
Tryton Poznań
11623 Rządkowski Gabriel Jan 2009
11965 Smoczyński Kajetan 2009
Sar M. Szczepaniak L. śr. wieku: 15
opłacone
21 4-KJ/KJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
BTW Bydgoszcz
12047 Wojtaś Samira 2008
11923 Neufeld Julia 2009
12404 Pisula Liwia 2008
11545 Gębala Maja 2008
Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 15
opłacone
2
Bydgostia
11326 Westphal Wiktoria 2009
12221 Błażejewska Anna 2009
12226 Galicka Antonina 2009
12073 Jelińska Oliwia 2009
Glaza P. śr. wieku: 15
opłacone
3
Bydgostia
11338 Dobrzyńska Nicol 2009
11337 Wilk Maja 2009
11268 Łatka Maja 2009
12378 Dulcet Marta 2008
Glaza P. śr. wieku: 15
opłacone
4
Bydgostia
11755 Nowak Julia 2007
11497 Zawadewicz Narina 2007
11172 Budzińska Laura 2006
10266 Gościńska Maria 2006
Bełka - Siemion A. Czubak T. śr. wieku: 17
opłacone
5
AZS UMK Toruń
11782 Włudarska Agata 2009
11352 Domalewska Nadia 2009
10760 Podlaszewska Aleksandra 2008
11799 Rutkowska Karolina 2008
Radkowski T. Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 15
opłacone
6
AZS UMK Toruń
11553 Kowalska Maria 2009
11786 Koperska Wiktoria 2008
11780 Rompa Katarzyna 2009
11788 Łowicka Wiktoria 2008
Radkowski T. Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 15
opłacone
22 8+MJ/MJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Bydgostia
11534 Kikowski Norbert 2008
12100 Skopowski Filip 2009
10986 Semrau Julian 2008
11331 Semrau Nikodem 2008
11737 Jakubiak Igor 2009
11736 Stański Wojciech 2009
12380 Kozłowski Jakub 2008
11329 Kopeć Maksymilian 2008
12381 Mila Sylwia 2008
Bernatajtys D. Glaza P. śr. wieku: 15
opłacone
23 4x+MJ/MJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
AZS UMK Toruń
11789 Lewandowski Igor 2009
11808 Guśpiel Hubert 2009
12289 Wachek Franciszek 2008
11810 Lewandowski Szymon 2009
11809 Dondalski Kornel 2009
Radkowski T. Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 15
opłacone
24 8x+CH A
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
AZS UMK Toruń
12288 Piróg Kacper 2010
12290 Wojciechowski Hubert 2010
12397 Jurkiewicz Kacper 2010
12403 Kostrzewski Wiktor 2011
12396 Słoma Wiktor 2010
12400 Sosonowski Juliusz 2010
12399 Stoń Miłosz 2010
11813 Królikiewicz Jakub 2010
12398 Mikołajski Jakub 2011
Krymski R. Zielepuha A. śr. wieku: 13
opłacone
25 1xCH A
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
11661 Zabadeusz Igor 2010 Hoffmann M. śr. wieku: 14
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
11664 Kornasz Wiktor 2010 Hoffmann M. śr. wieku: 14
opłacone
3
Polonia Poznań
12062 Skorwider Szymon 2010 Wlekliński P. Knopik J. śr. wieku: 14
opłacone
4
AZS AWF Poznań
11853 Szaj Dariusz 2010 Mikołajczak S. śr. wieku: 14
opłacone
5
KTW Kalisz
11721 Tułacz-Wojciekiewicz Wojciech 2010 śr. wieku: 14
opłacone
6
UKS 93 Kraków
11970 Zakrzewski Antoni 2011 Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 13
opłacone
7
AZS AWF Gorzów Wlkp.
11826 Żywno Karol 2010 Zastawa-Schodowska P. śr. wieku: 14
opłacone
8
PTW Płock
12342 Piórkowski Filip 2010 Sałkowski P. śr. wieku: 14
opłacone
9
UKS Szóstka
11706 Grzymała Bartosz 2010 śr. wieku: 14
opłacone
10
UKS Szóstka
12018 Mania Mateusz 2010 śr. wieku: 14
opłacone
11
Wisła Grudziądz
12464 Glinka Leon 2012 śr. wieku: 12
opłacone
12
Wisła Grudziądz
12465 Piechowiak Franciszek 2010 śr. wieku: 14
opłacone
13
WTW Włocławek
11729 Świątkowski Alan 2010 Baranowski M. śr. wieku: 14
opłacone
14
Tryton Poznań
12198 Kruk Ilya 2011 Sar M. Szczepaniak L. śr. wieku: 13
opłacone
15
Tryton Poznań
12192 Bryła Stanisław 2011 Sar M. Szczepaniak L. śr. wieku: 13
opłacone
26 4xCH A
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
12310 Lewandowski Michał 2011
12311 Kochański Michał 2010
12305 Strojny Hubert 2011
12306 Pilarski Jan 2010
Wojciechowski D. śr. wieku: 13
opłacone
2
KW 1904 Poznań
12175 Hawrylak Mateusz 2010
12377 Skowroński Maksymilian 2010
12254 Rej Marcel 2010
12169 Jóźwiak Adam 2011
śr. wieku: 13
opłacone
3
KW 1904 Poznań
12204 Ratajczak Jakub 2011
12460 Prokop Adam 2011
12366 Borowski Marcin 2011
12367 Rekowski Bartosz 2010
śr. wieku: 13
opłacone
4
KTW Kalisz
12262 Juszczak Tomasz 2010
12261 Kuświk Mikołaj 2010
12260 Wilczura Dawid 2010
12428 Kania Julian 2010
śr. wieku: 14
opłacone
5
BTW Bydgoszcz
12370 Zabrzeński Szymon 2011
12369 Bagrowski Daniel 2011
12372 Jolly Theo- Loup 2010
12090 Ormiński Tomasz 2011
Straszewska-Mikołajczak P. śr. wieku: 13
opłacone
6
Gopło Kruszwica
11652 Sikorski Jan 2010
11651 Mrówczyński Wiktor 2010
11845 Janeczek Franciszek 2011
12253 Ruczkowski Bartosz 2010
Januszek R. śr. wieku: 13
opłacone
7
AZS AWF Kraków
12422 Barcentewicz Piotr 2010
12287 Kamiński Mikołaj 2010
12067 Laszczyk Igor 2010
11639 Smoter Mikołaj 2010
Wydrych P. śr. wieku: 14
opłacone
8
WTW Włocławek
12409 Żarnowski Jan 2011
12408 Mendrok Wiktor 2011
12297 Grzywiński Bartosz 2011
12298 Szprengiel Adam 2011
Baranowski M. śr. wieku: 13
opłacone
27 2xDZ A
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
UKS Dwójka Kórnik
11835 Skotarczak Aleksandra 2010
11836 Rymelska Antonina 2010
Iszkuło M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 14
opłacone
2
UKS Dwójka Kórnik
12376 Nadolna Nadia 2011
12322 Kamińska Zofia 2011
Iszkuło M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 13
opłacone
3
Posnania RBW Poznań
11677 Borowska Natasza 2010
11674 Maciejewska Urszula 2010
Kaczmarek M. śr. wieku: 14
opłacone
4
KW 1904 Poznań
11818 Szkudlarczyk Klara 2011
12176 Majchrzak Matylda 2011
Kalet S. śr. wieku: 13
opłacone
5
KW 1904 Poznań
12174 Vonkholska Anna 2012
12178 Rewers Katarzyna 2012
śr. wieku: 12
opłacone
6
UKS 93 Kraków
11649 Mróz Łucja 2010
11646 Szarska-Garbacik Maria 2010
Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 14
opłacone
7
AZS AWF Gorzów Wlkp.
11846 Basta Lena 2011
11827 Bartnicka Natalia 2010
Zastawa-Schodowska P. śr. wieku: 13
opłacone
8
Gedania Gdańsk
12116 Tarnowska Sonia 2010
12268 Ratuszniak Ewelina 2011
Łasicki M. Rychert M. śr. wieku: 13
opłacone
9
PTW Płock
12341 Wiśniewska Magdalena 2010
12340 Malczewska Zuzanna 2011
Sałkowski P. śr. wieku: 13
opłacone
10
Wisła Grudziądz
12459 Wiśniewska Emilia 2010
12462 Matuszak Matylda 2011
śr. wieku: 13
opłacone
11
WTW Włocławek
12421 Stankiewicz Emilia 2010
12417 Szparaga Nikola 2010
Baranowski M. śr. wieku: 14
opłacone
12
Tryton Poznań
11771 Szczepaniak Agata 2010
12185 Piaskowska Maja 2010
Sar M. Szczepaniak L. śr. wieku: 14
opłacone
28 4x+DZ A
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
BTW Bydgoszcz
11832 Kabat Magdalena 2010
12374 Lenz Nastazja 2010
11990 Najdowska Julia 2011
12373 Ziółkowska Rydwańska Aleksandra 2010
12458 Adamowicz Lena 2011
Badziągowski M. Chmara A. Straszewska-Mikołajczak P. śr. wieku: 13
opłacone
2
UKS Szóstka
11704 Słomion Kinga 2010
12388 Wencek Agata 2010
12113 Konopka Lily 2011
12386 Krucińska Katarzyna 2010
11926 Sowińska Aniela 2010
śr. wieku: 13
opłacone
3
UKS Brdów
12081 Mikołajczyk Laura 2010
12078 Zalewska Zuzanna 2010
12079 Trafna Amelia 2010
12105 Wandachowicz Noemi 2010
12082 Kalinowska Wiktoria 2010
Mikołajczyk B. śr. wieku: 14
opłacone
4
Posnania RBW Poznań
11715 Biedna Patrycja 2010
12368 Kaczmarek Amelia 2010
11679 Masłek Oliwia 2010
11888 Tomczak Amelia 2010
11939 Solarska Maria 2012
Abrahamczyk P. Kaczmarek M. śr. wieku: 14
opłacone
5
AZS UMK Toruń
11800 Iglewska Zofia 2010
11812 Tylińska Kornelia 2010
11787 Wolińska Weronika 2010
11790 Lewandowska Weronika 2010
12291 Kopczyńska Anna 2011
Krymski R. Zielepuha A. śr. wieku: 14
opłacone