Centralne Regaty Kontrolne Juniorów i Młodzików
2024-05-18 | 2024-05-19
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.
Informujemy, że z uwagi na specyficzny dla tych zawodów model płatności (za każdego zgłoszonego zawodnika, a nie za osobo-start), płatności zostaną naliczone w momencie zamknięcia zgłoszeń (w dniu 13.05.2024 o godz. 23:59:59). Należności po zamknięciu zgłoszeń należy uregulować zgodnie z naliczoną kwotą wyłącznie online. Prosimy o sprawdzenie kwoty do zapłaty dniu 14.05.2024 r.


1 1xKJ/KJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
AZS AWF Warszawa
10155 Juraszyńska Manula 2006 Szumowski K. śr. wieku: 18
opłacone
2
WIR Iława
10190 Ryś Bogumiła 2006 Pierczyński P. śr. wieku: 18
opłacone
3
Posnania RBW Poznań
11201 Rybak Maja 2007 Kaczmarek M. śr. wieku: 17
opłacone
4
Posnania RBW Poznań
10758 Frykowska Lena 2008 Kaczmarek M. śr. wieku: 16
opłacone
5
Posnania RBW Poznań
11475 Markiewicz Lidia 2007 Kaczmarek M. śr. wieku: 17
opłacone
6
AZS AWF Poznań
11060 Kamińska Antonina 2007 Mikołajczak S. śr. wieku: 17
opłacone
7
AZS AWF Poznań
11061 Jabłońska Patrycja 2006 Mikołajczak S. śr. wieku: 18
opłacone
8
KTW Kalisz
11718 Palot Martyna 2009 śr. wieku: 15
opłacone
9
KTW Kalisz
11716 Majchrzak Michalina 2007 śr. wieku: 17
opłacone
10
KW 1904 Poznań
11631 Szkudlarczyk Marcelina 2009 Kalet S. śr. wieku: 15
w trakcie: 50 PLN
czas na opłacenie: ----
11
KW 1904 Poznań
11046 Grześkowiak Emily 2008 Kalet S. śr. wieku: 16
w trakcie: 50 PLN
czas na opłacenie: ----
12
KW 1904 Poznań
11511 Zydel Maria 2008 Kalet S. śr. wieku: 16
w trakcie: 50 PLN
czas na opłacenie: ----
13
KW 1904 Poznań
10873 Mermela Aleksandra 2007 Kalet S. śr. wieku: 17
w trakcie: 50 PLN
czas na opłacenie: ----
14
KW 1904 Poznań
10874 Rewers Alicja 2007 Kalet S. śr. wieku: 17
w trakcie: 50 PLN
czas na opłacenie: ----
15
AZS AWF Kraków
11001 Gosztyła Laura 2007 Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 17
opłacone
16
UKS 93 Kraków
11164 Kozioł Sabina 2009 Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 15
opłacone
17
BKW Bydgoszcz
10998 Polasik Zuzanna 2008 Zieleniewska A. śr. wieku: 16
opłacone
18
Drakkar Gdańsk
11094 Mitura Marta 2007 Bykowski T. Sobczak A. śr. wieku: 17
opłacone
19
PTW Płock
10716 Pietrzak Zofia 2006 Karolak J. śr. wieku: 18
opłacone
20
Unia Tczew
10514 Zawitowska Otylia 2007 Grubich M. śr. wieku: 17
opłacone
21
Unia Tczew
10513 Lesińska Zuzanna 2007 Grubich M. śr. wieku: 17
opłacone
22
AZS AWF Kraków
11232 Wyroba Rozalia 2009 Wydrych P. śr. wieku: 15
opłacone
23
AZS AWF Kraków
12068 Kasperkiewicz Barbara 2009 Wydrych P. śr. wieku: 15
opłacone
24
WTW Włocławek
10664 Garbarczyk Julia 2006 Gabryelewicz K. Baranowski M. śr. wieku: 18
opłacone
25
WTW Włocławek
11896 Chodulska Natalia 2009 Baranowski M. śr. wieku: 15
opłacone
26
WTW Włocławek
12296 Podkomorzy Ada 2008 Baranowski M. śr. wieku: 16
opłacone
27
Posnania RBW Poznań
11834 Nowicka Hanna 2009 Abrahamczyk P. śr. wieku: 15
opłacone
28
Bydgostia
10329 Ćwiklińska Julia 2006 Nowakowski W. śr. wieku: 18
opłacone
29
Bydgostia
11000 Uniszkiewicz Natalia 2008 Bełka - Siemion A. śr. wieku: 16
opłacone
30
KTW Kalisz
10038 Bajerska Joanna 2006 Robaszkiewicz A. śr. wieku: 18
opłacone
2 2-KJ/KJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
10755 Grygiel Maria 2007
10756 Kasprzak Lena 2007
Kaczmarek M. śr. wieku: 17
opłacone
2
AZS AWF Poznań
10659 Woźniak Lena 2006
10657 Chrzanowska Maja 2006
Mikołajczak S. śr. wieku: 18
opłacone
3
AZS Wratislavia
10888 Pastuszka Aleksandra 2008
11032 Kapuśniak Antonina 2008
Szymerowski W. śr. wieku: 16
opłacone
4
AZS AWFiS Gdańsk
10576 Bulińska Celina 2007
11584 Szarmach Weronika 2007
Pszczółkowski P. śr. wieku: 17
opłacone
5
BTW Bydgoszcz
10947 Słaboszewska Milena 2006
10185 Kwaśniewska Maja 2006
Ormiński T. Zgorzelak M. śr. wieku: 18
opłacone
6
BTW Bydgoszcz
10679 Harasimowicz Olimpia 2007
11369 Feter Jagoda 2006
Ormiński T. Zgorzelak M. śr. wieku: 17
opłacone
7
BTW Bydgoszcz
11453 Nowicka Aleksandra 2008
11460 Rostkowska Pola 2009
Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 15
opłacone
8
PTW Płock
11279 Regulińska Zuzanna 2009
11288 Wilamowska Agata 2008
Karolak J. Sałkowski P. śr. wieku: 15
opłacone
9
UKS Ateny Wałcz
11481 Olejniczak Aleksandra 2007
11480 Kowalska Weronika 2007
Błoch J. śr. wieku: 17
opłacone
10
UKS Milenium Wrocław
11038 Bala Weronika 2007
10553 Głód Barbara 2007
Gąszczak M. śr. wieku: 17
opłacone
11
Bydgostia
11493 Kruś Oliwia 2008
11078 Kompa Magdalena 2008
Bełka - Siemion A. śr. wieku: 16
opłacone
12
Bydgostia
11172 Budzińska Laura 2006
10266 Gościńska Maria 2006
Czubak T. śr. wieku: 18
opłacone
13
AZS UMK Toruń
11782 Włudarska Agata 2009
11352 Domalewska Nadia 2009
Radkowski T. Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 15
opłacone
14
AZS UMK Toruń
10766 Miazgowska Aleksandra 2006
10417 Przedmojska Zofia 2006
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 18
opłacone
15
WTW Warszawa
11261 Schlesinger Josephine 2009
11340 Stankiewicz-Wendling Oktawia 2009
Wulczyńska A. śr. wieku: 15
opłacone
16
WTW Warszawa
11036 Kłos Weronika 2008
11269 Aniserowicz Nina 2009
Wulczyńska A. śr. wieku: 15
opłacone
17
AZS UMK Toruń
11552 Buczkowska Julia 2008
11343 Galicz Zuzanna 2008
Radkowski T. Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 16
opłacone
3 1xMJ/MJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
WIR Iława
10845 Fryc Oskar 2008 Pierczyński P. śr. wieku: 16
opłacone
2
WIR Iława
11900 Cupryszak Jakub 2008 Pierczyński P. śr. wieku: 16
opłacone
3
Posnania RBW Poznań
11655 Sibila Marek 2008 Hoffmann M. śr. wieku: 16
opłacone
4
Posnania RBW Poznań
10545 Wojciechowski Mateusz 2007 Nieradka . śr. wieku: 17
opłacone
5
Posnania RBW Poznań
11126 Maćkowiak Filip 2006 Nieradka . śr. wieku: 18
opłacone
6
Posnania RBW Poznań
10863 Jaworski Igor 2007 Nieradka . śr. wieku: 17
opłacone
7
Polonia Poznań
9462 Kalinowski Wojciech 2006 Wlekliński P. Knopik J. śr. wieku: 18
opłacone
8
KW 1904 Poznań
9985 Mikołajczak Paweł 2006 Rewers M. śr. wieku: 18
w trakcie: 50 PLN
czas na opłacenie: ----
9
AZS AWF Kraków
11647 Bocheński Szymon 2007 Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 17
opłacone
10
AZS Szczecin
11315 Kotkowiak Bartosz 2006 Fiłka T. śr. wieku: 18
opłacone
11
AZS Szczecin
10098 Błach Wiktor 2006 Kowalczyk R. śr. wieku: 18
opłacone
12
AZS Wratislavia
11053 Tatarek Tobiasz 2007 Szymerowski W. śr. wieku: 17
opłacone
13
AZS Wratislavia
11478 Rańda Jan 2008 Szymerowski W. śr. wieku: 16
opłacone
14
AZS AWFiS Gdańsk
11087 Konopka Tymon 2007 Petrykowski A. śr. wieku: 17
opłacone
15
AZS AWFiS Gdańsk
11580 Maciejewski Maksymilian 2009 Petrykowski A. śr. wieku: 15
opłacone
16
BTW Bydgoszcz
10935 Żmich Antoni 2008 Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 16
opłacone
17
CHTW Chełmża
10632 Zaporowicz Nikodem 2006 Bator M. Mattik M. śr. wieku: 18
opłacone
18
Drakkar Gdańsk
11216 Matczak Maksym 2007 Bykowski T. Sobczak A. śr. wieku: 17
opłacone
19
Gopło Kruszwica
10903 Belt Paweł 2008 Januszek R. śr. wieku: 16
opłacone
20
PTW Płock
11179 Sobieszek Wiktor 2007 Karolak J. śr. wieku: 17
opłacone
21
Unia Tczew
10509 Grzesiński Miłosz 2007 Grubich M. śr. wieku: 17
opłacone
22
AZS AWF Kraków
10899 Dworak Maciej 2008 Wydrych P. śr. wieku: 16
opłacone
23
WTW Włocławek
10667 Śliwiński Wojciech 2006 Gabryelewicz K. Baranowski M. śr. wieku: 18
opłacone
24
Bydgostia
10653 Stejuk Jan 2007 Bernatajtys D. śr. wieku: 17
opłacone
25
Bydgostia
11506 Kończal Szymon 2007 Bernatajtys D. śr. wieku: 17
opłacone
26
Bydgostia
10990 Gnap Igor 2007 Bernatajtys D. śr. wieku: 17
opłacone
27
Bydgostia
11752 Kwiatkowski Marcel 2007 Bernatajtys D. śr. wieku: 17
opłacone
28
Poznań Rowing Club
11689 Nowacki Krzysztof 2007 Król M. śr. wieku: 17
opłacone
29
AZS UMK Toruń
11344 Szymczyk Patryk 2008 Radkowski T. Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 16
opłacone
30
AZS UMK Toruń
10764 Zapałowski Alan 2008 Radkowski T. Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 16
opłacone
4 2-MJ/MJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
KTW Kalisz
10045 Kobyłka Cezary 2006
11455 Zawarski Adam 2006
Trzmiel M. śr. wieku: 18
opłacone
2
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10228 Tarasiuk Hubert 2006
10259 Obarzanek Adam 2006
Basta P. śr. wieku: 18
opłacone
3
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10546 Jakubczak Rafał 2007
10547 Kusz Daniel 2007
Basta P. śr. wieku: 17
opłacone
4
AZS AWF Gorzów Wlkp.
11473 Rybok Szymon 2008
11470 Koktysz Mateusz 2008
Zastawa-Schodowska P. śr. wieku: 16
opłacone
5
AZS AWFiS Gdańsk
11997 Borysewicz Antoni 2008
12392 Kowalkowski Tymon 2008
Petrykowski A. śr. wieku: 16
opłacone
6
AZS AWFiS Gdańsk
11093 Grodzki Nikodem 2008
11445 Ziółkowski Patryk 2008
Petrykowski A. śr. wieku: 16
opłacone
7
KW PEGAZ Wrocław
11610 Ulanowski Oskar 2008
10895 Gacek Antoni 2008
śr. wieku: 16
opłacone
8
PTW Płock
10932 Śmigrocki Karol 2007
11975 Chandoszko Olivier 2007
Karolak J. śr. wieku: 17
opłacone
9
Bydgostia
11749 Wojciechowski Antoni 2007
11746 Weber Oscar 2007
Bernatajtys D. śr. wieku: 17
opłacone
10
Bydgostia
10307 Chabowski Kamil 2006
10700 Zieliński Adam 2006
Czubak T. Kozłowski M. śr. wieku: 18
opłacone
11
Bydgostia
11254 Pastalski Piotr 2006
10272 Sobkowiak Paweł 2006
Czubak T. śr. wieku: 18
opłacone
12
Bydgostia
11171 Tworek Kacper 2006
11012 Mikulski Mateusz 2006
śr. wieku: 18
opłacone
13
Bydgostia
11171 Tworek Kacper 2006
11012 Mikulski Mateusz 2006
śr. wieku: 18
opłacone
14
Bydgostia
10906 Dominas Natan 2006
10835 Raniszewski Marcin 2006
Kozłowski M. Strychalski T. śr. wieku: 18
opłacone
15
Bydgostia
11491 Suchacki Kacper 2007
11741 Wera Krystian 2007
Bernatajtys D. śr. wieku: 17
opłacone
16
WTW Warszawa
10296 Aniserowicz Filip 2006
10688 Matusiak Bartosz 2007
Kaliński K. śr. wieku: 17
opłacone
17
AZS UMK Toruń
10414 Biegniewski Jakub 2006
10415 Kowalski Mikołaj 2006
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 18
opłacone
18
AZS UMK Toruń
10748 Pietrzak Ziemowit 2007
10419 Tymuła Kacper 2007
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 17
opłacone
5 1xKJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
11236 Holub Marharyta 2008 Kaczmarek M. śr. wieku: 16
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
11675 Raczkowiak Emilia 2008 Kaczmarek M. śr. wieku: 16
opłacone
3
Posnania RBW Poznań
11732 Ławniczak Aleksandra 2008 Kaczmarek M. śr. wieku: 16
opłacone
4
Polonia Poznań
11158 Swornowska Aleksandra 2009 Wlekliński P. Knopik J. śr. wieku: 15
opłacone
5
Polonia Poznań
11159 Falgier Zuzanna 2009 Wlekliński P. Knopik J. śr. wieku: 15
opłacone
6
Polonia Poznań
11157 Nawrocka Julia 2009 Wlekliński P. Knopik J. śr. wieku: 15
opłacone
7
KW 1904 Poznań
11512 Kaczmarek Katarzyna 2008 Kalet S. śr. wieku: 16
w trakcie: 50 PLN
czas na opłacenie: ----
8
KW 1904 Poznań
11630 Roszkiewicz Alicja 2009 Kalet S. śr. wieku: 15
w trakcie: 50 PLN
czas na opłacenie: ----
9
AZS Szczecin
10825 Modrzejewska Kinga 2008 Fiłka T. śr. wieku: 16
opłacone
10
BTW Bydgoszcz
11920 Zabrzeńska Małgorzata 2009 Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 15
opłacone
11
BTW Bydgoszcz
11833 Majchrzak Laura 2009 Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 15
opłacone
12
BTW Bydgoszcz
11991 Cholewińska Zuzanna 2009 Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 15
opłacone
13
Drakkar Gdańsk
11220 Wiśniewska Zuzanna 2008 Bykowski T. Sobczak A. śr. wieku: 16
opłacone
14
Drakkar Gdańsk
11194 Hallman Weronika 2008 Bykowski T. Sobczak A. śr. wieku: 16
opłacone
15
Gedania Gdańsk
12003 Tarnowska Eliza 2009 Łasicki M. Rychert M. śr. wieku: 15
opłacone
16
PTW Płock
10974 Maciaszek Aleksandra 2008 Karolak J. śr. wieku: 16
opłacone
17
UKS Ateny Wałcz
11482 Szafrańska Justyna 2008 Błoch J. śr. wieku: 16
opłacone
18
UKS Milenium Wrocław
12214 Jazowska Lena 2008 Gancarz E. śr. wieku: 16
opłacone
19
UKS Szóstka
10991 Kuśmider Anna 2008 Hińcza . śr. wieku: 16
opłacone
20
Unia Tczew
11889 Lica Magdalena 2009 Grubich M. śr. wieku: 15
opłacone
21
Bydgostia
12074 Malak Zuzanna 2009 Glaza P. śr. wieku: 15
opłacone
22
WIR Iława
11908 Maguda Amelia 2008 śr. wieku: 16
opłacone
23
WIR Iława
11538 Pankowska Wiktoria 2008 śr. wieku: 16
opłacone
24
Zawisza Bydgoszcz
11464 Zielińska Nadia 2009 Radkowski T. Królikiewicz J. Krymski R. Bielaszewski J. śr. wieku: 15
opłacone
6 1xMJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
11221 Kapustiak Danyil 2009 Hoffmann M. śr. wieku: 15
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
11658 Kocik Oliver 2009 Hoffmann M. śr. wieku: 15
opłacone
3
Posnania RBW Poznań
11665 Konieczny Franciszek 2009 Hoffmann M. śr. wieku: 15
opłacone
4
Posnania RBW Poznań
11851 Doroshenko Vitalii 2009 Hoffmann M. śr. wieku: 15
opłacone
5
Polonia Poznań
11624 Wątkowski Łukasz 2008 Wlekliński P. Knopik J. śr. wieku: 16
opłacone
6
KW 1904 Poznań
11632 Stacherski Bogusz 2008 Rewers M. śr. wieku: 16
w trakcie: 50 PLN
czas na opłacenie: ----
7
KW 1904 Poznań
12154 Zydel Adam 2009 Rewers M. śr. wieku: 15
w trakcie: 50 PLN
czas na opłacenie: ----
8
KTW Kalisz
11722 Gałęski Alex 2009 śr. wieku: 15
opłacone
9
UKS 93 Kraków
11587 Pietruszka Piotr 2008 Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 16
opłacone
10
UKS 93 Kraków
11525 Kurzawa Beniamin 2009 Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 15
opłacone
11
UKS 93 Kraków
12156 Kovenko Heorhii 2009 Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 15
opłacone
12
AZS Szczecin
11290 Taczek Tomasz 2009 Król R. śr. wieku: 15
opłacone
13
AZS Szczecin
11292 Sławiński Jakub 2008 Król R. śr. wieku: 16
opłacone
14
AZS Szczecin
11297 Łatuszyński Kacper 2009 Król R. śr. wieku: 15
opłacone
15
AZS Szczecin
11301 Knigawka Szymon 2009 Król R. śr. wieku: 15
opłacone
16
AZS Wratislavia
12058 Boroński Robert 2009 Nakonieczny A. śr. wieku: 15
opłacone
17
BTW Bydgoszcz
11461 Smolarek Szymon 2009 Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 15
opłacone
18
BTW Bydgoszcz
11575 Januszewski Olaf 2008 Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 16
opłacone
19
BTW Bydgoszcz
12299 Steller Igor 2009 Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 15
opłacone
20
CHTW Chełmża
12130 Kutsy Andrzej 2009 Bator M. Mattik M. śr. wieku: 15
opłacone
21
Gedania Gdańsk
11572 Nawacki Antoni 2009 Łasicki M. Rychert M. śr. wieku: 15
opłacone
22
Gedania Gdańsk
11570 Wolny Nikodem 2009 Łasicki M. Rychert M. śr. wieku: 15
opłacone
23
PTW Płock
11274 Kowalski Maksymilian 2008 Karolak J. śr. wieku: 16
opłacone
24
UKS Bekawianka
11527 Kopietz Stanisław 2009 Zieleniewska A. śr. wieku: 15
opłacone
25
WIR Iława
11902 Bereza Witold 2008 Pierczyński P. śr. wieku: 16
opłacone
26
AZS AWF Kraków
11162 Skwarnicki Rafał 2008 Wydrych P. śr. wieku: 16
opłacone
27
AZS AWF Kraków
11620 Żurek Tymoteusz 2009 Wydrych P. śr. wieku: 15
opłacone
28
Bydgostia
10908 Bielaszewski Jakub 2008 Lemańczyk L. śr. wieku: 16
opłacone
29
Bydgostia
12224 Janus Nikodem 2009 Glaza P. śr. wieku: 15
opłacone
30
Bydgostia
12098 Urbanowski Stanisław 2009 Glaza P. śr. wieku: 15
opłacone
31
Tryton Poznań
11971 Machnik Szymon 2009 Sar M. Szczepaniak L. śr. wieku: 15
opłacone
32
Tryton Poznań
11623 Rządkowski Gabriel Jan 2009 Sar M. Szczepaniak L. śr. wieku: 15
opłacone
33
Tryton Poznań
11965 Smoczyński Kajetan 2009 Sar M. Szczepaniak L. śr. wieku: 15
opłacone
7 4+MJ/MJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
8 4x+KJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
BTW Bydgoszcz
11923 Neufeld Julia 2009
11545 Gębala Maja 2008
12404 Pisula Liwia 2008
12047 Wojtaś Samira 2008
12405 Michalska Olimpia 2010
Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 15
opłacone
2
UKS Szóstka
12410 Horn Nicola 2008
12411 Scheffler Zuzanna 2008
11708 Koska Anna 2009
11582 Łukasik Emilia 2009
10992 Prokopiuk Weronika 2008
Hińcza . śr. wieku: 15
opłacone
3
Posnania RBW Poznań
10885 Chrobocińska Magdalena 2008
11209 Kaźmierczak Zofia 2008
11886 Iżyk Zofia 2009
10919 Potocka Weronika 2008
12346 Czerwińska Aleksandra 2012
Abrahamczyk P. Kaczmarek M. śr. wieku: 15
opłacone
4
Posnania RBW Poznań
11211 Orłowska Małgorzata 2009
11885 Malikowska Martyna 2009
11678 Nowak Roksana 2009
11887 Bartkowiak Maja 2009
12376 Nadolna Nadia 2011
Abrahamczyk P. Kaczmarek M. śr. wieku: 15
opłacone
5
Poznań Rowing Club
12252 Dobrowolska Kaja 2009
12272 Shylova Vasilisa 2009
12271 Suszka Zofia 2009
11693 Gensler Zuzanna 2009
12249 Pasichnyk Sofiia 2008
Król M. śr. wieku: 15
opłacone
6
AZS UMK Toruń
11788 Łowicka Wiktoria 2008
11553 Kowalska Maria 2009
10760 Podlaszewska Aleksandra 2008
11799 Rutkowska Karolina 2008
12010 Milcarek Anastazja 2009
Radkowski T. Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 15
opłacone
7
WTW Warszawa
11316 Swynarska Lena 2009
12295 Puź Natalia 2008
11271 Żytomirska Pola 2008
11270 Farrell Elżbieta 2008
11036 Kłos Weronika 2008
Wulczyńska A. śr. wieku: 15
opłacone
9 1xKJ
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
10871 Cieśla Zofia 2007 Kaczmarek M. śr. wieku: 17
opłacone
2
KW 1904 Poznań
12168 Wasilewska Nina 2006 Kalet S. śr. wieku: 18
w trakcie: 50 PLN
czas na opłacenie: ----
3
AZS AWF Kraków
11645 Klimczyk Amelia 2007 Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 17
opłacone
4
AZS AWFiS Gdańsk
10622 Szczawińska Julia 2007 Pszczółkowski P. śr. wieku: 17
opłacone
5
AZS AWFiS Gdańsk
11577 Chojaczyk Maja 2007 Pszczółkowski P. śr. wieku: 17
opłacone
6
AZS AWFiS Gdańsk
11579 Kurkowska Wiktoria 2007 Pszczółkowski P. śr. wieku: 17
opłacone
7
BTW Bydgoszcz
11576 Januszewska Zuzanna 2007 Ormiński T. Zgorzelak M. śr. wieku: 17
opłacone
8
Gedania Gdańsk
11709 Kawala Carmen 2007 Łasicki M. Rychert M. śr. wieku: 17
opłacone
9
PTW Płock
11844 Szymborska Anita 2007 Karolak J. śr. wieku: 17
opłacone
10
Poznań Rowing Club
12277 Kotkowiak Julia 2006 Król M. śr. wieku: 18
opłacone
11
WTW Warszawa
10320 Należyta Magdalena 2006 śr. wieku: 18
opłacone
10 2-KJ
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
11 4+KJ/KJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
12 4x+MJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
11653 Miczyński Mikołaj 2008
11565 Bartczak Marcel 2008
11676 Winiarski Stanisław 2008
11208 Krzyżycki Stanisław 2008
12312 Kaczmarski Patryk 2011
Hoffmann M. śr. wieku: 16
opłacone
2
BTW Bydgoszcz
11918 Dubel Gracjan 2009
12375 Wojtysiak Patryk 2008
11919 Obremski Jacek 2009
11996 Goździk Jan 2008
12370 Zabrzeński Szymon 2011
Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 15
opłacone
3
AZS AWFiS Gdańsk
Unia Tczew
10968 Kowalczyk Adam 2008
11891 Ossowski Michał 2008
11248 Lesiński Karol 2009
11249 Rybowiak Filip 2009
10620 Butlewska Natalia 2007
Grubich M. śr. wieku: 15
opłacone
13 1xMJ
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
KTW Kalisz
11456 Karbowski Rafał 2007 Trzmiel M. śr. wieku: 17
opłacone
2
AZS Wratislavia
12022 Boroński Olaf 2007 Nakonieczny A. śr. wieku: 17
opłacone
3
AZS AWFiS Gdańsk
11707 Pliashkou Ivan 2009 Petrykowski A. śr. wieku: 15
opłacone
4
BTW Bydgoszcz
11831 Tykwiński Leon 2006 Ormiński T. Zgorzelak M. śr. wieku: 18
opłacone
5
BTW Bydgoszcz
12046 Ozdowy Feliks 2007 Ormiński T. Zgorzelak M. śr. wieku: 17
opłacone
6
Drakkar Gdańsk
10714 Ulejczyk Miłosz 2007 Bykowski T. Sobczak A. śr. wieku: 17
opłacone
7
Drakkar Gdańsk
11950 Linda Mateusz 2007 Bykowski T. Sobczak A. śr. wieku: 17
opłacone
8
AZS AWF Kraków
10104 Migo Szymon 2006 Wydrych P. śr. wieku: 18
opłacone
9
AZS AWF Kraków
10872 Wrzesień Iwo 2007 Wydrych P. śr. wieku: 17
opłacone
10
AZS AWF Kraków
11264 Wawrzyk Konrad 2006 Wydrych P. śr. wieku: 18
opłacone
11
Bydgostia
11332 Łopacki Jakub 2006 Czubak T. śr. wieku: 18
opłacone
12
AZS AWFiS Gdańsk
11088 Topij Tymon 2007 Petrykowski A. śr. wieku: 17
opłacone
14 2-MJ/MJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
11660 Wrzesiński Filip 2009
11656 Rogoziewicz Paweł 2009
Hoffmann M. śr. wieku: 15
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
11207 Krauza Karim 2009
11203 Marosz Szymon 2009
Hoffmann M. śr. wieku: 15
opłacone
3
BTW Bydgoszcz
11005 Czyżewski Adam 2008
12000 Jasiński Wiktor 2008
Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 16
opłacone
4
KW PEGAZ Wrocław
11521 Jurecki Michał 2009
11701 Titskyi Oleksandr 2009
Gancarz P. śr. wieku: 15
opłacone
5
PTW Płock
11280 Turkowski Milan 2008
11863 Jędrzejak Filip 2009
Karolak J. Sałkowski P. śr. wieku: 15
opłacone
6
PTW Płock
11287 Kłosiński Dominik 2009
11286 Grabowski Wiktor 2009
Karolak J. Sałkowski P. śr. wieku: 15
opłacone
7
WTW Warszawa
11554 Wysocki Piotr 2008
12413 Bieliaiev Borys 2008
Brodziak D. śr. wieku: 16
opłacone
8
AZS UMK Toruń
10763 Kopczyński Wojciech 2008
11345 Szmajda Aleksander 2008
Radkowski T. Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 16
opłacone
15 1xDZ A
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
WIR Iława
11909 Piotrowska Anika 2010 Madej M. śr. wieku: 14
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
11679 Masłek Oliwia 2010 Kaczmarek M. śr. wieku: 14
opłacone
3
Polonia Poznań
12025 Twardowska Marianna 2011 Wlekliński P. Knopik J. śr. wieku: 13
opłacone
4
AZS AWF Poznań
12275 Kuś Julia 2011 Mikołajczak S. śr. wieku: 13
opłacone
5
KW 1904 Poznań
11818 Szkudlarczyk Klara 2011 Kalet S. śr. wieku: 13
w trakcie: 50 PLN
czas na opłacenie: ----
6
AZS Wratislavia
11671 Pastuszka Maja 2010 Szymerowski W. śr. wieku: 14
opłacone
7
CHTW Chełmża
12096 Bogun Martyna 2010 Bator M. Mattik M. śr. wieku: 14
opłacone
8
Gedania Gdańsk
12116 Tarnowska Sonia 2010 Łasicki M. Rychert M. śr. wieku: 14
opłacone
9
UKS Milenium Wrocław
11702 Jurdziak Jagna 2010 Gancarz E. śr. wieku: 14
opłacone
10
AZS AWF Kraków
11638 Pachla Zuzanna 2010 Wydrych P. śr. wieku: 14
opłacone
11
Posnania RBW Poznań
11888 Tomczak Amelia 2010 Abrahamczyk P. śr. wieku: 14
opłacone
12
UKS Dwójka Kórnik
11836 Rymelska Antonina 2010 Iszkuło M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 14
opłacone
13
UKS Dwójka Kórnik
11835 Skotarczak Aleksandra 2010 Iszkuło M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 14
opłacone
14
Tryton Poznań
12185 Piaskowska Maja 2010 Sar M. Szczepaniak L. śr. wieku: 14
opłacone
15
WTW Warszawa
12190 Róg Matylda 2010 Wulczyńska A. śr. wieku: 14
opłacone
16
WTW Warszawa
11861 Yamahira Yurika 2010 Wulczyńska A. śr. wieku: 14
opłacone
17
WTW Warszawa
11860 Sikorska Hanna 2010 Wulczyńska A. śr. wieku: 14
opłacone
16 2xCH A
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
WIR Iława
11903 Przybyszewski Wit 2010
11904 Madej Mateusz 2010
Madej M. śr. wieku: 14
opłacone
2
WIR Iława
11905 Pietrewicz Jakub 2010
11906 Pankowski Hubert 2010
Madej M. śr. wieku: 14
opłacone
3
Posnania RBW Poznań
11664 Kornasz Wiktor 2010
11661 Zabadeusz Igor 2010
Hoffmann M. śr. wieku: 14
opłacone
4
KW 1904 Poznań
12204 Ratajczak Jakub 2011
12254 Rej Marcel 2010
śr. wieku: 13
w trakcie: 50 PLN
czas na opłacenie: ----
5
KW 1904 Poznań
12175 Hawrylak Mateusz 2010
12169 Jóźwiak Adam 2011
śr. wieku: 13
w trakcie: 50 PLN
czas na opłacenie: ----
6
AZS Wratislavia
12024 Bednarski Tymon 2011
12023 Świńczyk Wojciech 2011
Nakonieczny A. śr. wieku: 13
opłacone
7
CHTW Chełmża
12325 Pacek Olgierd 2010
12093 Główny Eryk 2010
Bator M. Mattik M. śr. wieku: 14
opłacone
8
Gopło Kruszwica
11652 Sikorski Jan 2010
11651 Mrówczyński Wiktor 2010
Januszek R. śr. wieku: 14
opłacone
9
KW PEGAZ Wrocław
11700 Titskyi Bohdan 2010
12161 Machnik Antoni 2010
Gancarz P. śr. wieku: 14
opłacone
10
KW PEGAZ Wrocław
12201 Tompalski Antoni 2011
12328 Niedziela Ksawery 2010
Gancarz P. śr. wieku: 13
opłacone
11
UKS Szóstka
11706 Grzymała Bartosz 2010
12018 Mania Mateusz 2010
śr. wieku: 14
opłacone
12
AZS AWF Kraków
12067 Laszczyk Igor 2010
11639 Smoter Mikołaj 2010
Wydrych P. śr. wieku: 14
opłacone
13
WTW Włocławek
12298 Szprengiel Adam 2011
11729 Świątkowski Alan 2010
Baranowski M. śr. wieku: 13
opłacone
14
Tryton Poznań
12192 Bryła Stanisław 2011
12198 Kruk Ilya 2011
Sar M. Szczepaniak L. śr. wieku: 13
opłacone
17 4x+CH A
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
12310 Lewandowski Michał 2011
12311 Kochański Michał 2010
12303 Wiciak Franciszek 2010
12306 Pilarski Jan 2010
12312 Kaczmarski Patryk 2011
śr. wieku: 13
opłacone
2
BTW Bydgoszcz
12371 Prażyński Michał 2011
12370 Zabrzeński Szymon 2011
12372 Jolly Theo- Loup 2010
12369 Bagrowski Daniel 2011
12406 Poteraj Daria 2011
Straszewska-Mikołajczak P. śr. wieku: 13
opłacone
3
Poznań Rowing Club
11764 Sztul Aleksander 2010
11642 Margraf Dominik 2010
12247 Szymański Aleksander 2010
12270 Płowaś Igor 2010
11641 Woźnica Mateusz 2010
Król M. śr. wieku: 14
opłacone
4
AZS UMK Toruń
11813 Królikiewicz Jakub 2010
12290 Wojciechowski Hubert 2010
12396 Słoma Wiktor 2010
12400 Sosonowski Juliusz 2010
12288 Piróg Kacper 2010
Krymski R. Zielepuha A. śr. wieku: 14
opłacone
18 4xDZ A
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
11715 Biedna Patrycja 2010
11677 Borowska Natasza 2010
11674 Maciejewska Urszula 2010
12368 Kaczmarek Amelia 2010
Abrahamczyk P. Kaczmarek M. śr. wieku: 14
opłacone
2
KW 1904 Poznań
12176 Majchrzak Matylda 2011
12361 Ratajczak Maja 2010
12363 Łubińska Zuzanna 2011
12178 Rewers Katarzyna 2012
śr. wieku: 13
w trakcie: 50 PLN
czas na opłacenie: ----
3
BTW Bydgoszcz
11990 Najdowska Julia 2011
12373 Ziółkowska Rydwańska Aleksandra 2010
12374 Lenz Nastazja 2010
11832 Kabat Magdalena 2010
Badziągowski M. Chmara A. Straszewska-Mikołajczak P. śr. wieku: 13
opłacone
4
PTW Płock
12341 Wiśniewska Magdalena 2010
12344 Ambroziak Alicja 2010
12340 Malczewska Zuzanna 2011
12339 Kowalska Pola 2012
Sałkowski P. śr. wieku: 13
opłacone
5
UKS Milenium Wrocław
12137 Lech Emilia 2010
12136 Lech Amelia 2010
12042 Kulbitskaya Ulyana 2011
11735 Rochowicz Hanna 2010
Gancarz E. śr. wieku: 13
opłacone
6
UKS Szóstka
11704 Słomion Kinga 2010
12389 Wąsowska-Goldberg Nina 2010
12113 Konopka Lily 2011
12387 Wencek Julia 2010
śr. wieku: 13
opłacone
7
UKS Szóstka
11926 Sowińska Aniela 2010
12388 Wencek Agata 2010
12383 Koska Mariia 2011
12386 Krucińska Katarzyna 2010
śr. wieku: 13
opłacone
8
UKS Brdów
12081 Mikołajczyk Laura 2010
12079 Trafna Amelia 2010
12078 Zalewska Zuzanna 2010
12082 Kalinowska Wiktoria 2010
Mikołajczyk B. śr. wieku: 14
opłacone
9
UKS Dwójka Kórnik
12376 Nadolna Nadia 2011
12319 Matuszak Antonina 2011
12322 Kamińska Zofia 2011
11939 Solarska Maria 2012
Iszkuło M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 12
opłacone
19 8x+DZ A
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
AZS UMK Toruń
11790 Lewandowska Weronika 2010
11812 Tylińska Kornelia 2010
11787 Wolińska Weronika 2010
11800 Iglewska Zofia 2010
11784 Wąsik Michalina 2010
12291 Kopczyńska Anna 2011
12395 Hinca Irmina 2010
12402 Skoniecka Łucja 2011
12398 Mikołajski Jakub 2011
Krymski R. Zielepuha A. śr. wieku: 13
opłacone
20 2xKJ/KJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
10758 Frykowska Lena 2008
11201 Rybak Maja 2007
Kaczmarek M. śr. wieku: 16
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
10755 Grygiel Maria 2007
10756 Kasprzak Lena 2007
Kaczmarek M. śr. wieku: 17
opłacone
3
Posnania RBW Poznań
11834 Nowicka Hanna 2009
11236 Holub Marharyta 2008
Abrahamczyk P. Kaczmarek M. śr. wieku: 15
opłacone
4
Posnania RBW Poznań
10754 Cuperek Amelia 2007
11112 Ratuszna Zuzanna 2007
Kaczmarek M. śr. wieku: 17
opłacone
5
Posnania RBW Poznań
11675 Raczkowiak Emilia 2008
11732 Ławniczak Aleksandra 2008
Kaczmarek M. śr. wieku: 16
opłacone
6
Polonia Poznań
11121 Falgier Julia 2008
11119 Iwanów Martyna 2008
Wlekliński P. Knopik J. śr. wieku: 16
opłacone
7
KTW Kalisz
11488 Ignaszak Antonina 2008
11718 Palot Martyna 2009
śr. wieku: 15
opłacone
8
KW 1904 Poznań
11631 Szkudlarczyk Marcelina 2009
11046 Grześkowiak Emily 2008
Kalet S. śr. wieku: 15
w trakcie: 50 PLN
czas na opłacenie: ----
9
KW 1904 Poznań
10873 Mermela Aleksandra 2007
12168 Wasilewska Nina 2006
Kalet S. śr. wieku: 17
w trakcie: 50 PLN
czas na opłacenie: ----
10
AZS AWF Kraków
11645 Klimczyk Amelia 2007
11001 Gosztyła Laura 2007
Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 17
opłacone
11
UKS 93 Kraków
11167 Bocheńska Alicja 2009
11612 Wędzicha Natalia 2009
Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 15
opłacone
12
AZS AWFiS Gdańsk
10622 Szczawińska Julia 2007
11577 Chojaczyk Maja 2007
Pszczółkowski P. śr. wieku: 17
opłacone
13
BKW Bydgoszcz
12014 Gackowska Lena 2009
10930 Gaikova Anhelina 2008
Zieleniewska A. śr. wieku: 15
opłacone
14
Drakkar Gdańsk
11194 Hallman Weronika 2008
11220 Wiśniewska Zuzanna 2008
Bykowski T. Sobczak A. śr. wieku: 16
opłacone
15
Gedania Gdańsk
12003 Tarnowska Eliza 2009
11198 Korytnicka Aleksandra 2009
Łasicki M. Rychert M. śr. wieku: 15
opłacone
16
Unia Tczew
10514 Zawitowska Otylia 2007
10513 Lesińska Zuzanna 2007
Grubich M. śr. wieku: 17
opłacone
17
AZS AWF Kraków
12068 Kasperkiewicz Barbara 2009
11232 Wyroba Rozalia 2009
Wydrych P. śr. wieku: 15
opłacone
18
WTW Włocławek
12296 Podkomorzy Ada 2008
11896 Chodulska Natalia 2009
Baranowski M. śr. wieku: 15
opłacone
19
Bydgostia
11754 Sobczyńska Roksana 2007
11501 Wiśniewska Julia 2007
Bełka - Siemion A. śr. wieku: 17
opłacone
20
Bydgostia
12225 Michalewska Julianna 2009
12379 Kobusińska Oliwia 2008
Glaza P. śr. wieku: 15
opłacone
21 4xMJ/MJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
WIR Iława
10845 Fryc Oskar 2008
11900 Cupryszak Jakub 2008
11902 Bereza Witold 2008
12345 Migdał Cezary 2009
Pierczyński P. śr. wieku: 15
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
11655 Sibila Marek 2008
11653 Miczyński Mikołaj 2008
11208 Krzyżycki Stanisław 2008
11221 Kapustiak Danyil 2009
Hoffmann M. śr. wieku: 15
opłacone
3
Posnania RBW Poznań
11658 Kocik Oliver 2009
11676 Winiarski Stanisław 2008
11665 Konieczny Franciszek 2009
11203 Marosz Szymon 2009
Hoffmann M. śr. wieku: 15
opłacone
4
AZS AWF Poznań
11213 Połącarz Aleksander 2008
11150 Kubik Szymon 2008
11234 Rogiński Mikołaj 2008
11242 Gut Emilian 2008
Mikołajczak S. śr. wieku: 16
opłacone
5
KTW Kalisz
11456 Karbowski Rafał 2007
11722 Gałęski Alex 2009
10045 Kobyłka Cezary 2006
11455 Zawarski Adam 2006
Trzmiel M. śr. wieku: 17
opłacone
6
AZS AWF Kraków
11264 Wawrzyk Konrad 2006
11647 Bocheński Szymon 2007
10872 Wrzesień Iwo 2007
10104 Migo Szymon 2006
Wójcik - Pietruszka I. Wydrych P. śr. wieku: 17
opłacone
7
UKS 93 Kraków
11525 Kurzawa Beniamin 2009
12156 Kovenko Heorhii 2009
11587 Pietruszka Piotr 2008
11614 Liptak Piotr 2009
Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 15
opłacone
8
AZS Szczecin
11293 Nowakowski Hubert 2008
11292 Sławiński Jakub 2008
11295 Król Tomasz 2009
11289 Droszczak Eryk 2009
Król R. śr. wieku: 15
opłacone
9
AZS Szczecin
11059 Szyszło Oliwier 2008
11434 Kozłowski Aleksander 2008
11433 Kowalski Szymon 2008
11313 Herosimczyk Jakub 2008
Fiłka T. śr. wieku: 16
opłacone
10
BTW Bydgoszcz
11996 Goździk Jan 2008
11575 Januszewski Olaf 2008
10935 Żmich Antoni 2008
11461 Smolarek Szymon 2009
Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 15
opłacone
11
AZS AWFiS Gdańsk
Unia Tczew
10968 Kowalczyk Adam 2008
11891 Ossowski Michał 2008
11248 Lesiński Karol 2009
11249 Rybowiak Filip 2009
Grubich M. śr. wieku: 15
opłacone
12
Bydgostia
11535 Jaskólski Borys 2008
11534 Kikowski Norbert 2008
11585 Aniszczyk Igor 2008
11898 Wegner Szymon 2007
Bernatajtys D. śr. wieku: 16
opłacone
13
Bydgostia
11259 Gralewski Bartosz 2006
11739 Grygiel Dawid 2007
11740 Gackowski Mateusz 2007
11250 Affelski Mateusz 2006
Bernatajtys D. Czubak T. śr. wieku: 17
opłacone
14
Bydgostia
11737 Jakubiak Igor 2009
11751 Łochowicz Wiktor 2008
12223 Maslij Jan 2009
12229 Janiak Szymon 2009
Bełka - Siemion A. Glaza P. śr. wieku: 15
opłacone
22 8+KJ/KJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
BTW Bydgoszcz
11991 Cholewińska Zuzanna 2009
12047 Wojtaś Samira 2008
12404 Pisula Liwia 2008
11545 Gębala Maja 2008
11460 Rostkowska Pola 2009
11923 Neufeld Julia 2009
11453 Nowicka Aleksandra 2008
11833 Majchrzak Laura 2009
11920 Zabrzeńska Małgorzata 2009
Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 15
opłacone
2
Bydgostia
11338 Dobrzyńska Nicol 2009
12075 Rudna Nadia 2009
12378 Dulcet Marta 2008
12221 Błażejewska Anna 2009
10985 Grzanka Zuzanna 2008
11536 Zduńczuk Julia 2008
11078 Kompa Magdalena 2008
11493 Kruś Oliwia 2008
12381 Mila Sylwia 2008
Bełka - Siemion A. Glaza P. śr. wieku: 15
opłacone
3
AZS UMK Toruń
11780 Rompa Katarzyna 2009
11786 Koperska Wiktoria 2008
11799 Rutkowska Karolina 2008
11788 Łowicka Wiktoria 2008
11352 Domalewska Nadia 2009
11553 Kowalska Maria 2009
11464 Zielińska Nadia 2009
11782 Włudarska Agata 2009
12010 Milcarek Anastazja 2009
Radkowski T. Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 15
opłacone
23 4-MJ/MJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
11656 Rogoziewicz Paweł 2009
11660 Wrzesiński Filip 2009
11565 Bartczak Marcel 2008
11207 Krauza Karim 2009
Hoffmann M. śr. wieku: 15
opłacone
2
AZS Szczecin
11989 Baryliuk Eduard 2007
10912 Filinowicz Piotr 2007
11759 Niedziela Bartosz 2006
11052 Fiłka Mikołaj 2006
Fiłka T. śr. wieku: 17
opłacone
3
AZS AWFiS Gdańsk
11997 Borysewicz Antoni 2008
12392 Kowalkowski Tymon 2008
11093 Grodzki Nikodem 2008
11580 Maciejewski Maksymilian 2009
Petrykowski A. śr. wieku: 15
opłacone
4
BTW Bydgoszcz
11919 Obremski Jacek 2009
12299 Steller Igor 2009
12000 Jasiński Wiktor 2008
11005 Czyżewski Adam 2008
Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 15
opłacone
5
KW PEGAZ Wrocław
11521 Jurecki Michał 2009
11701 Titskyi Oleksandr 2009
11610 Ulanowski Oskar 2008
10895 Gacek Antoni 2008
Gancarz P. śr. wieku: 15
opłacone
6
PTW Płock
11286 Grabowski Wiktor 2009
11287 Kłosiński Dominik 2009
11863 Jędrzejak Filip 2009
11280 Turkowski Milan 2008
Karolak J. Sałkowski P. śr. wieku: 15
opłacone
7
WTW Warszawa
12088 Wójtowicz Kazimierz 2009
12413 Bieliaiev Borys 2008
12414 Wojciechowski Marcel 2008
11554 Wysocki Piotr 2008
Brodziak D. śr. wieku: 15
opłacone
8
Bydgostia
11499 Piekarz Wiktor 2007
11744 Wnuk Mateusz 2007
11491 Suchacki Kacper 2007
11334 Kopeć Antoni 2007
Bełka - Siemion A. Bernatajtys D. Czubak T. śr. wieku: 17
opłacone
9
Bydgostia
11107 Pranczk Leon 2007
11742 Kotowski-Marciniak Wiktor 2007
11747 Cichocki Krystian 2007
11748 Kaczmarek Wiktor 2007
Bełka - Siemion A. Bernatajtys D. śr. wieku: 17
opłacone
10
AZS UMK Toruń
11355 Kijewski Karol 2008
11353 Wawrzyniuk Adam 2008
10763 Kopczyński Wojciech 2008
11345 Szmajda Aleksander 2008
Radkowski T. Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 16
opłacone
11
AZS UMK Toruń
12293 Zielas Bartosz 2009
11783 Walczyk Kacper 2009
11351 Leżała Brajan 2009
11776 Małkiewicz Patryk 2009
Radkowski T. Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 15
opłacone
24 2xMJ/MJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
11126 Maćkowiak Filip 2006
10545 Wojciechowski Mateusz 2007
Nieradka . śr. wieku: 17
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
11851 Doroshenko Vitalii 2009
11657 Jędruszko Wojciech 2009
Hoffmann M. śr. wieku: 15
opłacone
3
KW 1904 Poznań
9985 Mikołajczak Paweł 2006
10685 Ratajak Franciszek 2007
Rewers M. śr. wieku: 17
w trakcie: 50 PLN
czas na opłacenie: ----
4
KW 1904 Poznań
11632 Stacherski Bogusz 2008
12154 Zydel Adam 2009
Rewers M. śr. wieku: 15
w trakcie: 50 PLN
czas na opłacenie: ----
5
AZS Szczecin
11315 Kotkowiak Bartosz 2006
10098 Błach Wiktor 2006
Kowalczyk R. Fiłka T. śr. wieku: 18
opłacone
6
AZS Wratislavia
11478 Rańda Jan 2008
11053 Tatarek Tobiasz 2007
Szymerowski W. śr. wieku: 16
opłacone
7
AZS AWFiS Gdańsk
11707 Pliashkou Ivan 2009
11224 Jastrzębski Jakub 2008
Petrykowski A. śr. wieku: 15
opłacone
8
BTW Bydgoszcz
11831 Tykwiński Leon 2006
12046 Ozdowy Feliks 2007
Ormiński T. Zgorzelak M. śr. wieku: 17
opłacone
9
BTW Bydgoszcz
11918 Dubel Gracjan 2009
12375 Wojtysiak Patryk 2008
Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 15
opłacone
10
CHTW Chełmża
12094 Bogun Rafał 2009
12326 Bogun Kacper 2008
Bator M. śr. wieku: 15
opłacone
11
Drakkar Gdańsk
10714 Ulejczyk Miłosz 2007
11216 Matczak Maksym 2007
Bykowski T. Sobczak A. śr. wieku: 17
opłacone
12
Gedania Gdańsk
11711 Kamiński Mikołaj 2008
11571 Przyborowski Patryk 2009
Łasicki M. Rychert M. śr. wieku: 15
opłacone
13
Gedania Gdańsk
11572 Nawacki Antoni 2009
11570 Wolny Nikodem 2009
Łasicki M. Rychert M. śr. wieku: 15
opłacone
14
UKS Bekawianka
11058 Danowski Oskar 2007
11527 Kopietz Stanisław 2009
Zieleniewska A. śr. wieku: 16
opłacone
15
UKS Bekawianka
11076 Kapela Kamil 2007
12407 Poćwiardowski Kornel 2009
Zieleniewska A. śr. wieku: 16
opłacone
16
AZS AWF Kraków
11620 Żurek Tymoteusz 2009
11162 Skwarnicki Rafał 2008
Wydrych P. śr. wieku: 15
opłacone
17
Bydgostia
11743 Dolata Pascal 2007
11325 Mizera Stanisław 2006
Bernatajtys D. Czubak T. śr. wieku: 17
opłacone
18
Bydgostia
12391 Bryzgalski Miłosz 2008
12222 Słojewski Fabian 2009
Glaza P. śr. wieku: 15
opłacone
19
Poznań Rowing Club
11689 Nowacki Krzysztof 2007
11696 Jankowski Kacper 2007
Król M. śr. wieku: 17
opłacone
20
Tryton Poznań
11971 Machnik Szymon 2009
11965 Smoczyński Kajetan 2009
Sar M. Szczepaniak L. śr. wieku: 15
opłacone
21
AZS UMK Toruń
11344 Szymczyk Patryk 2008
10764 Zapałowski Alan 2008
Radkowski T. Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 16
opłacone
22
AZS UMK Toruń
12393 Kubik Nikodem 2006
10746 Mirowski Kacper 2007
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 17
opłacone
25 4xKJ/KJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
AZS AWF Poznań
11061 Jabłońska Patrycja 2006
11060 Kamińska Antonina 2007
10657 Chrzanowska Maja 2006
10659 Woźniak Lena 2006
Mikołajczak S. śr. wieku: 17
opłacone
2
KW 1904 Poznań
11511 Zydel Maria 2008
10874 Rewers Alicja 2007
11630 Roszkiewicz Alicja 2009
11512 Kaczmarek Katarzyna 2008
Kalet S. śr. wieku: 16
w trakcie: 50 PLN
czas na opłacenie: ----
3
AZS AWF Gorzów Wlkp.
11229 Arcab Natalia Oliwia 2008
10982 Lankamer Rozalia 2008
11472 Duszyński Julia 2009
11226 Kwietniewska Zuzanna 2009
Zastawa-Schodowska P. śr. wieku: 15
opłacone
4
UKS Szóstka
10991 Kuśmider Anna 2008
11361 Wolak Judyta 2008
12006 Milusz Agnieszka 2008
10992 Prokopiuk Weronika 2008
Hińcza . śr. wieku: 16
opłacone
5
UKS Szóstka
12410 Horn Nicola 2008
12411 Scheffler Zuzanna 2008
11708 Koska Anna 2009
11582 Łukasik Emilia 2009
Hińcza . śr. wieku: 15
opłacone
6
Posnania RBW Poznań
10885 Chrobocińska Magdalena 2008
11211 Orłowska Małgorzata 2009
11678 Nowak Roksana 2009
11887 Bartkowiak Maja 2009
Abrahamczyk P. Kaczmarek M. śr. wieku: 15
opłacone
7
Posnania RBW Poznań
11209 Kaźmierczak Zofia 2008
11885 Malikowska Martyna 2009
11886 Iżyk Zofia 2009
10919 Potocka Weronika 2008
Abrahamczyk P. Kaczmarek M. śr. wieku: 15
opłacone
8
Bydgostia
11494 Florczak Zuzanna 2007
11495 Rydyńska Agnieszka 2007
11755 Nowak Julia 2007
11497 Zawadewicz Narina 2007
Bełka - Siemion A. śr. wieku: 17
opłacone
9
Bydgostia
11337 Wilk Maja 2009
12226 Galicka Antonina 2009
11326 Westphal Wiktoria 2009
12073 Jelińska Oliwia 2009
Glaza P. śr. wieku: 15
opłacone
10
Poznań Rowing Club
12277 Kotkowiak Julia 2006
12271 Suszka Zofia 2009
12272 Shylova Vasilisa 2009
12252 Dobrowolska Kaja 2009
Król M. śr. wieku: 15
opłacone
11
WTW Warszawa
11036 Kłos Weronika 2008
11269 Aniserowicz Nina 2009
12295 Puź Natalia 2008
11316 Swynarska Lena 2009
Wulczyńska A. śr. wieku: 15
opłacone
26 8+MJ/MJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
PTW Płock
11284 Jaroszewski Borys 2009
11278 Reguliński Sebastian 2009
11282 Chojnacki Norbert 2009
11873 Wiśniewski Jakub 2009
12336 Gontarek Marceli 2008
11974 Sobol Patryk 2008
12338 Malczewski Filip 2008
11561 Kuśmirek Igor 2009
11876 Łagodziński Kacper 2009
Sałkowski P. śr. wieku: 15
opłacone
2
Bydgostia
12099 Manikowski Jakub 2009
11336 Lewandowski Bartosz 2008
12380 Kozłowski Jakub 2008
10986 Semrau Julian 2008
12100 Skopowski Filip 2009
11331 Semrau Nikodem 2008
11736 Stański Wojciech 2009
11329 Kopeć Maksymilian 2008
12381 Mila Sylwia 2008
Glaza P. śr. wieku: 15
opłacone
3
AZS UMK Toruń
11789 Lewandowski Igor 2009
11810 Lewandowski Szymon 2009
11777 Głuszkowski Aleksander 2009
12289 Wachek Franciszek 2008
11808 Guśpiel Hubert 2009
11796 Flak Hubert 2009
11797 Marcinkowski Leon 2009
12009 Zaręba Ryszard 2009
11809 Dondalski Kornel 2009
Radkowski T. Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 15
opłacone
27 4-KJ/KJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
BTW Bydgoszcz
10947 Słaboszewska Milena 2006
10185 Kwaśniewska Maja 2006
10679 Harasimowicz Olimpia 2007
11369 Feter Jagoda 2006
Ormiński T. Zgorzelak M. śr. wieku: 17
opłacone
2
PTW Płock
11288 Wilamowska Agata 2008
11279 Regulińska Zuzanna 2009
11864 Gołębiewska Aleksandra 2009
10974 Maciaszek Aleksandra 2008
Karolak J. Sałkowski P. śr. wieku: 15
opłacone
3
PTW Płock
11875 Osichna Ilona 2009
11879 Przybylska Amelia 2008
11869 Maciejewicz Blanka 2009
11867 Kozłowska Julia 2009
Sałkowski P. śr. wieku: 15
opłacone
4
AZS UMK Toruń
UKS Puma Ostróda
10760 Podlaszewska Aleksandra 2008
10771 Gruba Zuzanna 2008
11552 Buczkowska Julia 2008
11343 Galicz Zuzanna 2008
Radkowski T. Królikiewicz J. Stępka A. Krymski R. śr. wieku: 16
opłacone
5
WTW Warszawa
11271 Żytomirska Pola 2008
11270 Farrell Elżbieta 2008
11261 Schlesinger Josephine 2009
11340 Stankiewicz-Wendling Oktawia 2009
Wulczyńska A. śr. wieku: 15
opłacone
28 1xCH A
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
11661 Zabadeusz Igor 2010 Hoffmann M. śr. wieku: 14
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
11664 Kornasz Wiktor 2010 Hoffmann M. śr. wieku: 14
opłacone
3
Polonia Poznań
12062 Skorwider Szymon 2010 Wlekliński P. Knopik J. śr. wieku: 14
opłacone
4
AZS AWF Poznań
11854 Warciarek Mateusz 2010 Mikołajczak S. śr. wieku: 14
opłacone
5
KTW Kalisz
11721 Tułacz-Wojciekiewicz Wojciech 2010 śr. wieku: 14
opłacone
6
AZS AWF Gorzów Wlkp.
11826 Żywno Karol 2010 Zastawa-Schodowska P. śr. wieku: 14
opłacone
7
Gopło Kruszwica
11845 Janeczek Franciszek 2011 Januszek R. śr. wieku: 13
opłacone
8
UKS Szóstka
11706 Grzymała Bartosz 2010 śr. wieku: 14
opłacone
9
UKS Szóstka
12018 Mania Mateusz 2010 śr. wieku: 14
opłacone
10
AZS AWF Kraków
11639 Smoter Mikołaj 2010 Wydrych P. śr. wieku: 14
opłacone
11
WTW Włocławek
12298 Szprengiel Adam 2011 Baranowski M. śr. wieku: 13
opłacone
12
WTW Włocławek
11729 Świątkowski Alan 2010 Baranowski M. śr. wieku: 14
opłacone
13
WTW Warszawa
12091 Ochnio Jan 2010 Brodziak D. śr. wieku: 14
opłacone
14
Tryton Poznań
12192 Bryła Stanisław 2011 Sar M. Szczepaniak L. śr. wieku: 13
opłacone
29 2xDZ A
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
WIR Iława
11901 Zglińska Agata 2010
11909 Piotrowska Anika 2010
Madej M. śr. wieku: 14
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
11679 Masłek Oliwia 2010
11888 Tomczak Amelia 2010
Abrahamczyk P. Kaczmarek M. śr. wieku: 14
opłacone
3
KTW Kalisz
12041 Borowska Izabela 2010
12039 Kaźmierczak Paulina 2011
śr. wieku: 13
opłacone
4
AZS AWF Gorzów Wlkp.
11846 Basta Lena 2011
11827 Bartnicka Natalia 2010
Zastawa-Schodowska P. śr. wieku: 13
opłacone
5
Gedania Gdańsk
12268 Ratuszniak Ewelina 2011
12116 Tarnowska Sonia 2010
Łasicki M. Rychert M. śr. wieku: 13
opłacone
6
UKS Milenium Wrocław
12042 Kulbitskaya Ulyana 2011
11702 Jurdziak Jagna 2010
Gancarz E. śr. wieku: 13
opłacone
7
UKS Milenium Wrocław
12136 Lech Amelia 2010
12137 Lech Emilia 2010
Gancarz E. śr. wieku: 14
opłacone
8
AZS AWF Kraków
12284 Kokologianni Christina 2011
11638 Pachla Zuzanna 2010
Wydrych P. śr. wieku: 13
opłacone
9
UKS Dwójka Kórnik
11836 Rymelska Antonina 2010
11835 Skotarczak Aleksandra 2010
Iszkuło M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 14
opłacone
10
Poznań Rowing Club
12251 Hadyńska Lena 2011
12282 Kończal Zofia 2010
Król M. śr. wieku: 13
opłacone
11
Tryton Poznań
11771 Szczepaniak Agata 2010
12185 Piaskowska Maja 2010
Sar M. Szczepaniak L. śr. wieku: 14
opłacone
12
WTW Warszawa
11860 Sikorska Hanna 2010
12294 Cieślak Helena 2010
Wulczyńska A. śr. wieku: 14
opłacone
13
WTW Warszawa
12190 Róg Matylda 2010
11861 Yamahira Yurika 2010
Wulczyńska A. śr. wieku: 14
opłacone
30 4x+DZ A
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
BTW Bydgoszcz
11990 Najdowska Julia 2011
12373 Ziółkowska Rydwańska Aleksandra 2010
12374 Lenz Nastazja 2010
11832 Kabat Magdalena 2010
12405 Michalska Olimpia 2010
Badziągowski M. Chmara A. Straszewska-Mikołajczak P. śr. wieku: 13
opłacone
2
UKS Milenium Wrocław
12167 Czarniecka Alicja 2012
11735 Rochowicz Hanna 2010
12153 Łuczak Zuzanna 2010
12021 Rudnicka Zuzanna 2011
12020 Świerczyńska Hanna 2011
Gancarz E. śr. wieku: 13
opłacone
3
UKS Szóstka
11704 Słomion Kinga 2010
12389 Wąsowska-Goldberg Nina 2010
12113 Konopka Lily 2011
12387 Wencek Julia 2010
11926 Sowińska Aniela 2010
śr. wieku: 13
opłacone
4
UKS Brdów
12081 Mikołajczyk Laura 2010
12079 Trafna Amelia 2010
12078 Zalewska Zuzanna 2010
12105 Wandachowicz Noemi 2010
12082 Kalinowska Wiktoria 2010
Mikołajczyk B. śr. wieku: 14
opłacone
5
UKS Dwójka Kórnik
12376 Nadolna Nadia 2011
12319 Matuszak Antonina 2011
12322 Kamińska Zofia 2011
12368 Kaczmarek Amelia 2010
12346 Czerwińska Aleksandra 2012
Iszkuło M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 13
opłacone
6
Posnania RBW Poznań
11674 Maciejewska Urszula 2010
11677 Borowska Natasza 2010
11715 Biedna Patrycja 2010
11939 Solarska Maria 2012
10885 Chrobocińska Magdalena 2008
Abrahamczyk P. Kaczmarek M. śr. wieku: 13
opłacone
7
AZS UMK Toruń
11790 Lewandowska Weronika 2010
11812 Tylińska Kornelia 2010
11787 Wolińska Weronika 2010
11800 Iglewska Zofia 2010
12291 Kopczyńska Anna 2011
Krymski R. Zielepuha A. śr. wieku: 14
opłacone
31 4xCH A
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
WIR Iława
11903 Przybyszewski Wit 2010
11904 Madej Mateusz 2010
11905 Pietrewicz Jakub 2010
11906 Pankowski Hubert 2010
Madej M. śr. wieku: 14
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
12310 Lewandowski Michał 2011
12311 Kochański Michał 2010
12305 Strojny Hubert 2011
12306 Pilarski Jan 2010
śr. wieku: 13
opłacone
3
KW 1904 Poznań
12169 Jóźwiak Adam 2011
12377 Skowroński Maksymilian 2010
12255 Woronowicz Jan 2010
12175 Hawrylak Mateusz 2010
śr. wieku: 13
w trakcie: 50 PLN
czas na opłacenie: ----
4
BTW Bydgoszcz
12371 Prażyński Michał 2011
12369 Bagrowski Daniel 2011
12372 Jolly Theo- Loup 2010
12370 Zabrzeński Szymon 2011
Straszewska-Mikołajczak P. śr. wieku: 13
opłacone
5
KW PEGAZ Wrocław
12201 Tompalski Antoni 2011
12328 Niedziela Ksawery 2010
12161 Machnik Antoni 2010
11700 Titskyi Bohdan 2010
Gancarz P. śr. wieku: 13
opłacone
6
PTW Płock
11881 Karasiewicz Szymon 2010
11868 Kołodziejski Bartosz 2010
12342 Piórkowski Filip 2010
12343 Nawrocki Antoni 2010
Sałkowski P. śr. wieku: 14
opłacone
7
Poznań Rowing Club
11764 Sztul Aleksander 2010
11642 Margraf Dominik 2010
12247 Szymański Aleksander 2010
11641 Woźnica Mateusz 2010
Król M. śr. wieku: 14
opłacone
32 8x+CH A
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
AZS UMK Toruń
12288 Piróg Kacper 2010
12396 Słoma Wiktor 2010
11813 Królikiewicz Jakub 2010
12290 Wojciechowski Hubert 2010
12403 Kostrzewski Wiktor 2011
12397 Jurkiewicz Kacper 2010
12399 Stoń Miłosz 2010
12400 Sosonowski Juliusz 2010
12398 Mikołajski Jakub 2011
Krymski R. Zielepuha A. śr. wieku: 13
opłacone