Regaty Niepodległości
2023-11-11 | 2023-11-11
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.


1 4xOpen (wszystkie kat. wiekowe)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie
1
Posnania RBW Poznań
11653 Miczyński Mikołaj 2008
11655 Sibila Marek 2008
11208 Krzyżycki Stanisław 2008
11565 Bartczak Marcel 2008
Hoffmann M. śr. wieku: 16
2
Posnania RBW Poznań
11203 Marosz Szymon 2009
11207 Krauza Karim 2009
11656 Rogoziewicz Paweł 2009
11221 Kapustiak Danyil 2009
Hoffmann M. śr. wieku: 15
3
Posnania RBW Poznań
11886 Iżyk Zofia 2009
11211 Orłowska Małgorzata 2009
11887 Bartkowiak Maja 2009
11834 Nowicka Hanna 2009
Abrahamczyk P. śr. wieku: 15
4
UKS Dwójka Kórnik
11939 Solarska Maria 2012
11835 Skotarczak Aleksandra 2010
11836 Rymelska Antonina 2010
10919 Potocka Weronika 2008
Abrahamczyk P. śr. wieku: 14
5
Posnania RBW Poznań
10865 Yemelianov Platon 2007
10863 Jaworski Igor 2007
11126 Maćkowiak Filip 2006
10545 Wojciechowski Mateusz 2007
Nieradka . śr. wieku: 17
6
AZS AWF Poznań
Posnania RBW Poznań
11213 Połącarz Aleksander 2008
9626 Jędrzejczak Filip 2003
11234 Rogiński Mikołaj 2008
10593 Zapart Franciszek 2003
Mikołajczak S. śr. wieku: 18
7
AZS AWF Poznań
11061 Jabłońska Patrycja 2006
10657 Chrzanowska Maja 2006
11060 Kamińska Antonina 2007
10659 Woźniak Lena 2006
Knopik J. Mikołajczak S. śr. wieku: 17
8
KW 1904 Poznań
10873 Mermela Aleksandra 2007
9117 Mermela Adrianna 2003
11818 Szkudlarczyk Klara 2011
11630 Roszkiewicz Alicja 2009
Rewers M. Kalet S. śr. wieku: 16
9
KW 1904 Poznań
11734 Kulik Dmytro 2004
7680 Wróblewski Filip 2000
8453 Bartłomiejczak Kacper 2001
8815 Kmiecik Radosław 2003
Rewers M. śr. wieku: 22
10
KW 1904 Poznań
11129 Fabrykiewicz Krzysztof 1977
6264 Mikołajczak Mariusz 1971
11392 Kozłowski Piotr 1964
6178 Majchrzak Tomasz 1957
śr. wieku: 56
11
Posnania RBW Poznań
11403 Mykhailiuk Nadiia 1987
11370 Gumienna Anna 1951
11372 Pribe Danuta 1939
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 554
12
Tryton Poznań
99001 Madaliński Wojciech 2013
----- zawodnik bez licencji
12185 Piaskowska Maja 2010
11772 Borowiec Marianna 2009
śr. wieku: 516
13
Tryton Poznań
11623 Rządkowski Gabriel Jan 2009
----- zawodnik bez licencji
11971 Machnik Szymon 2009
Szczepaniak L. śr. wieku: 1019
14
Posnania RBW Poznań
AZS AWF Warszawa
10867 Mykhailiuk Oleksandr 2008
----- zawodnik bez licencji
10938 Gasparski Bartłomiej 1977
11938 Bednarek Gerard 1971
śr. wieku: 535
15
Polonia Poznań
11624 Wątkowski Łukasz 2008
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1020
16
Posnania RBW Poznań
11436 Łuczak Rafał 1988
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1030
2 4-Open (wszystkie kat. wiekowe)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie
3 4+Open (wszystkie kat. wiekowe)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie
4 4x+Open (wszystkie kat. wiekowe)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie