Otwarte Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego na Ergometrze
2023-11-18 | 2023-11-18
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.


18 1xDZ B (Młodzik B / 500 m)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Polonia Poznań
12025 Twardowska Marianna 2011 Wlekliński P. Wlekliński S. śr. wieku: 13 2:10
2
KW 1904 Poznań
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024 02:00
3
KW 1904 Poznań
11818 Szkudlarczyk Klara 2011 Kalet S. śr. wieku: 13 02:00
4
KW 1904 Poznań
12174 Vonkholska Anna 2012 śr. wieku: 12 02:15
5
KW 1904 Poznań
12176 Majchrzak Matylda 2011 śr. wieku: 13 02:15
6
KW 1904 Poznań
12178 Rewers Katarzyna 2012 śr. wieku: 12 02:32
7
UKS Milenium Wrocław
12021 Rudnicka Zuzanna 2011 Gancarz E. śr. wieku: 13 2:15
8
UKS Milenium Wrocław
12042 Kulbitskaya Ulyana 2011 Gancarz E. śr. wieku: 13 2:10
9
UKS Brdów
----- zawodnik bez licencji Mikołajczyk B. śr. wieku: 2024 02:01
10
----- zawodnik bez licencji Mikołajczak S. śr. wieku: 2024 2:15
11
----- zawodnik bez licencji Gralak M. śr. wieku: 2024
12
BKW Bydgoszcz
12120 Kempczyńska Laura 2012 Zieleniewska A. śr. wieku: 12
13
Tryton Poznań
----- zawodnik bez licencji Sar M. Szczepaniak L. śr. wieku: 2024 02:25
14
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024 02:10
15
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
16
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
19 1xCH B (Młodzik B / 500 m)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Polonia Poznań
12195 Michalak Antoni 2011 Wlekliński P. Wlekliński S. śr. wieku: 13 2:10
2
KW 1904 Poznań
12204 Ratajczak Jakub 2011 śr. wieku: 13 01:55
3
KW 1904 Poznań
12155 Stacherski Gustaw 2012 śr. wieku: 12 02:10
4
KW PEGAZ Wrocław
12201 Tompalski Antoni 2011 Kręczewska M. śr. wieku: 13 2:35
5
KW PEGAZ Wrocław
12142 Bolek Feliks 2012 Kręczewska M. śr. wieku: 12 2:10
6
KW PEGAZ Wrocław
12141 Raczycki Tytus 2011 Kręczewska M. śr. wieku: 13 2:09
7
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
8
----- zawodnik bez licencji Zieleniewska A. śr. wieku: 2024
9
----- zawodnik bez licencji Zieleniewska A. śr. wieku: 2024
10
----- zawodnik bez licencji Szczepaniak L. śr. wieku: 2024 02:10
11
----- zawodnik bez licencji Zieleniewska A. śr. wieku: 2024
12
Tryton Poznań
----- zawodnik bez licencji Sar M. Szczepaniak L. śr. wieku: 2024 01:59
13
Tryton Poznań
12198 Kruk Ilya 2011 Sar M. Szczepaniak L. śr. wieku: 13 01:59
20 1xDZ A (Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Posnania RBW Poznań
11156 Kaczmarek Natasza 2009 Kaczmarek M. śr. wieku: 15 05:50
2
Posnania RBW Poznań
11678 Nowak Roksana 2009 Kaczmarek M. śr. wieku: 15 06:10
3
Posnania RBW Poznań
11677 Borowska Natasza 2010 Kaczmarek M. śr. wieku: 14 06:10
4
Posnania RBW Poznań
11679 Masłek Oliwia 2010 Kaczmarek M. śr. wieku: 14 06:15
5
Posnania RBW Poznań
11674 Maciejewska Urszula 2010 Kaczmarek M. śr. wieku: 14 06:35
6
Posnania RBW Poznań
11715 Biedna Patrycja 2010 Kaczmarek M. śr. wieku: 14 06:40
7
Posnania RBW Poznań
11886 Iżyk Zofia 2009 Abrahamczyk P. śr. wieku: 15 06:10
8
Posnania RBW Poznań
11885 Malikowska Martyna 2009 Abrahamczyk P. śr. wieku: 15 06:20
9
Posnania RBW Poznań
11887 Bartkowiak Maja 2009 Abrahamczyk P. śr. wieku: 15 06:10
10
Posnania RBW Poznań
11888 Tomczak Amelia 2010 Abrahamczyk P. śr. wieku: 14 06:20
11
Polonia Poznań
11159 Falgier Zuzanna 2009 Wlekliński P. Wlekliński S. śr. wieku: 15 6:25
12
Polonia Poznań
11158 Swornowska Aleksandra 2009 Wlekliński P. Wlekliński S. śr. wieku: 15 6:15
13
Polonia Poznań
11157 Nawrocka Julia 2009 Wlekliński P. Wlekliński S. śr. wieku: 15 5:55
14
Polonia Poznań
----- zawodnik bez licencji Wlekliński P. Wlekliński S. śr. wieku: 2024 6:45
15
Polonia Poznań
----- zawodnik bez licencji Wlekliński P. Wlekliński S. śr. wieku: 2024 6:45
16
KTW Kalisz
11718 Palot Martyna 2009 Gralak M. śr. wieku: 15 05:50
17
KTW Kalisz
11719 Ignaszak Dorota 2010 Gralak M. śr. wieku: 14 06:25
18
KTW Kalisz
11486 Kobza Patrycja 2009 Gralak M. śr. wieku: 15 06:25
19
KTW Kalisz
12158 Golicka Gabriela 2010 Gralak M. śr. wieku: 14 06:50
20
KTW Kalisz
12157 Olszyna Anna 2010 Gralak M. śr. wieku: 14 06:45
21
KW 1904 Poznań
12203 Boruczkowska Wiktoria 2009 śr. wieku: 15 07:15
22
KW 1904 Poznań
11631 Szkudlarczyk Marcelina 2009 Kalet S. śr. wieku: 15 05:48
23
KW 1904 Poznań
11630 Roszkiewicz Alicja 2009 Kalet S. śr. wieku: 15 06:18
24
KW 1904 Poznań
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024 06:25
25
KTW Kalisz
12039 Kaźmierczak Paulina 2011 śr. wieku: 13 06:45
26
KTW Kalisz
12041 Borowska Izabela 2010 śr. wieku: 14 06:45
27
UKS Milenium Wrocław
11702 Jurdziak Jagna 2010 Gancarz E. śr. wieku: 14 6:00
28
UKS Milenium Wrocław
11735 Rochowicz Hanna 2010 Gancarz E. śr. wieku: 14 6:10
29
UKS Milenium Wrocław
11829 Pędzich Maria 2009 Gancarz E. śr. wieku: 15 6:12
30
UKS Milenium Wrocław
12153 Łuczak Zuzanna 2010 Gancarz E. śr. wieku: 14 6:10
31
UKS Milenium Wrocław
12137 Lech Emilia 2010 Pierzyńska L. śr. wieku: 14 6:14
32
UKS Milenium Wrocław
12136 Lech Amelia 2010 Pierzyńska L. śr. wieku: 14 6:10
33
UKS Brdów
12081 Mikołajczyk Laura 2010 Mikołajczyk B. śr. wieku: 14 05:58
34
UKS Brdów
12078 Zalewska Zuzanna 2010 Mikołajczyk B. śr. wieku: 14 06:36
35
Posnania RBW Poznań
11834 Nowicka Hanna 2009 Abrahamczyk P. śr. wieku: 15 05:50
36
UKS Dwójka Kórnik
11835 Skotarczak Aleksandra 2010 Abrahamczyk P. śr. wieku: 14 06:10
37
UKS Dwójka Kórnik
11836 Rymelska Antonina 2010 Abrahamczyk P. śr. wieku: 14 06:30
38
Tryton Poznań
12185 Piaskowska Maja 2010 Szczepaniak L. śr. wieku: 14 06:10
21 1xCH A (Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Posnania RBW Poznań
11221 Kapustiak Danyil 2009 Hoffmann M. śr. wieku: 15 05:00
2
Posnania RBW Poznań
11442 Hagen Dorian 2009 Hoffmann M. śr. wieku: 15 05:09
3
Posnania RBW Poznań
11658 Kocik Oliver 2009 Hoffmann M. śr. wieku: 15 05:18
4
Posnania RBW Poznań
11203 Marosz Szymon 2009 Hoffmann M. śr. wieku: 15 05:35
5
Posnania RBW Poznań
11207 Krauza Karim 2009 Hoffmann M. śr. wieku: 15 05:35
6
Posnania RBW Poznań
11656 Rogoziewicz Paweł 2009 Hoffmann M. śr. wieku: 15 05:20
7
Posnania RBW Poznań
11661 Zabadeusz Igor 2010 Hoffmann M. śr. wieku: 14 05:40
8
Posnania RBW Poznań
11660 Wrzesiński Filip 2009 Hoffmann M. śr. wieku: 15 05:25
9
Posnania RBW Poznań
11665 Konieczny Franciszek 2009 Hoffmann M. śr. wieku: 15 05:30
10
Posnania RBW Poznań
11851 Doroshenko Vitalii 2009 Hoffmann M. śr. wieku: 15 05:45
11
Posnania RBW Poznań
11657 Jędruszko Wojciech 2009 Hoffmann M. śr. wieku: 15 05:45
12
Polonia Poznań
12104 Wojdak Konrad 2010 Wlekliński P. Wlekliński S. śr. wieku: 14 6:00
13
Polonia Poznań
12062 Skorwider Szymon 2010 Wlekliński P. Wlekliński S. śr. wieku: 14 6:00
14
Polonia Poznań
11837 Żagun Karol 2010 Wlekliński P. Wlekliński S. śr. wieku: 14 6:00
15
Polonia Poznań
----- zawodnik bez licencji Wlekliński P. Wlekliński S. śr. wieku: 2024 6:00
16
Polonia Poznań
12205 Pitoń Paweł 2010 Wlekliński P. Wlekliński S. śr. wieku: 14 6:00
17
Tryton Poznań
11965 Smoczyński Kajetan 2009 Mikołajczak S. śr. wieku: 15 5:59
18
AZS AWF Poznań
11854 Warciarek Mateusz 2010 Mikołajczak S. śr. wieku: 14 6:10
19
KW 1904 Poznań
12154 Zydel Adam 2009 śr. wieku: 15 06:00
20
KW 1904 Poznań
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024 05:40
21
KTW Kalisz
11721 Tułacz-Wojciekiewicz Wojciech 2010 śr. wieku: 14 05:30
22
KTW Kalisz
11722 Gałęski Alex 2009 śr. wieku: 15 05:30
23
KTW Kalisz
12040 Gałkowski Tomasz 2009 śr. wieku: 15 06:30
24
KW PEGAZ Wrocław
11520 Naumko Filip 2009 Gancarz P. śr. wieku: 15 5:40
25
KW PEGAZ Wrocław
11701 Titskyi Oleksandr 2009 Gancarz P. śr. wieku: 15 _5:40
26
KW PEGAZ Wrocław
11700 Titskyi Bohdan 2010 Gancarz P. śr. wieku: 14 _5:45
27
KW PEGAZ Wrocław
11521 Jurecki Michał 2009 Gancarz P. śr. wieku: 15 _6:40
28
KW PEGAZ Wrocław
12162 Chojnacki Maciej 2010 Kręczewska M. śr. wieku: 14 6:15
29
Bydgostia
12098 Urbanowski Stanisław 2009 Glaza P. śr. wieku: 15 05:45
30
KW 1904 Poznań
12175 Hawrylak Mateusz 2010 śr. wieku: 14 6:59
31
Tryton Poznań
11623 Rządkowski Gabriel Jan 2009 Sar M. Szczepaniak L. śr. wieku: 15 05:30
32
Tryton Poznań
11971 Machnik Szymon 2009 Sar M. Szczepaniak L. śr. wieku: 15 05:50
33
Tryton Poznań
----- zawodnik bez licencji Sar M. Szczepaniak L. śr. wieku: 2024 06:59
22 1xKJM (Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Posnania RBW Poznań
10758 Frykowska Lena 2008 Kaczmarek M. śr. wieku: 16 07:48
2
Posnania RBW Poznań
11201 Rybak Maja 2007 Kaczmarek M. śr. wieku: 17 07:45
3
Posnania RBW Poznań
11236 Holub Marharyta 2008 Kaczmarek M. śr. wieku: 16 08:00
4
Posnania RBW Poznań
10755 Grygiel Maria 2007 Kaczmarek M. śr. wieku: 17 07:58
5
Posnania RBW Poznań
10756 Kasprzak Lena 2007 Kaczmarek M. śr. wieku: 17 08:08
6
Posnania RBW Poznań
10754 Cuperek Amelia 2007 Kaczmarek M. śr. wieku: 17 08:15
7
Posnania RBW Poznań
10885 Chrobocińska Magdalena 2008 Kaczmarek M. śr. wieku: 16 08:45
8
Posnania RBW Poznań
11209 Kaźmierczak Zofia 2008 Kaczmarek M. śr. wieku: 16 08:35
9
Posnania RBW Poznań
10871 Cieśla Zofia 2007 Kaczmarek M. śr. wieku: 17 08:45
10
Posnania RBW Poznań
10918 Solarska Anna 2008 Abrahamczyk P. śr. wieku: 16 07:30
11
Posnania RBW Poznań
10919 Potocka Weronika 2008 Abrahamczyk P. śr. wieku: 16 08:24
12
Polonia Poznań
11119 Iwanów Martyna 2008 Wlekliński P. Wlekliński S. śr. wieku: 16 08:35
13
Polonia Poznań
11121 Falgier Julia 2008 Wlekliński P. Wlekliński S. śr. wieku: 16 07:55
14
AZS AWF Poznań
11060 Kamińska Antonina 2007 Mikołajczak S. śr. wieku: 17 7:42
15
KTW Kalisz
11488 Ignaszak Antonina 2008 śr. wieku: 16 07:50
16
KTW Kalisz
11716 Majchrzak Michalina 2007 śr. wieku: 17 07:50
17
KW 1904 Poznań
11046 Grześkowiak Emily 2008 Kalet S. śr. wieku: 16 07:52
18
KW 1904 Poznań
11511 Zydel Maria 2008 Kalet S. śr. wieku: 16 08:20
19
KW 1904 Poznań
11512 Kaczmarek Katarzyna 2008 Kalet S. śr. wieku: 16 08:25
20
KW 1904 Poznań
10873 Mermela Aleksandra 2007 Kalet S. śr. wieku: 17 08:20
21
KW 1904 Poznań
10874 Rewers Alicja 2007 Kalet S. śr. wieku: 17 08:20
22
KW 1904 Poznań
11509 Śron Aleksandra 2008 Kalet S. śr. wieku: 16 08:55
23
KW 1904 Poznań
11540 Lorek Zuzanna 2008 Kalet S. śr. wieku: 16 09:15
24
UKS Milenium Wrocław
12196 Mikołajczak Hanna 2008 Gancarz E. śr. wieku: 16 8:05
25
UKS Milenium Wrocław
12197 Drewniak Eliza 2008 Gancarz E. śr. wieku: 16 8:05
23 1xMJM (Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Posnania RBW Poznań
11565 Bartczak Marcel 2008 Hoffmann M. śr. wieku: 16 6:55
2
Posnania RBW Poznań
11208 Krzyżycki Stanisław 2008 Hoffmann M. śr. wieku: 16 07:05
3
Posnania RBW Poznań
11653 Miczyński Mikołaj 2008 Hoffmann M. śr. wieku: 16 07:05
4
Posnania RBW Poznań
11655 Sibila Marek 2008 Hoffmann M. śr. wieku: 16 07:05
5
Posnania RBW Poznań
11676 Winiarski Stanisław 2008 Hoffmann M. śr. wieku: 16 07:20
6
Posnania RBW Poznań
10545 Wojciechowski Mateusz 2007 Nieradka . śr. wieku: 17 06:35
7
Posnania RBW Poznań
10863 Jaworski Igor 2007 Nieradka . śr. wieku: 17 06:59
8
Posnania RBW Poznań
10865 Yemelianov Platon 2007 Nieradka . śr. wieku: 17 06:52
9
Polonia Poznań
11624 Wątkowski Łukasz 2008 Wlekliński P. Wlekliński S. śr. wieku: 16 07:40
10
Polonia Poznań
11838 Haboda Kristian 2007 Wlekliński P. Wlekliński S. śr. wieku: 17 07:20
11
AZS AWF Poznań
11213 Połącarz Aleksander 2008 Mikołajczak S. śr. wieku: 16 6:55
12
KW 1904 Poznań
11632 Stacherski Bogusz 2008 Kalet S. śr. wieku: 16 07:35
13
KW 1904 Poznań
12166 Piętka Antoni 2007 śr. wieku: 17 08:20
14
KTW Kalisz
11725 Namysł Michał 2008 Trzmiel M. śr. wieku: 16 06:55
15
KTW Kalisz
11724 Sowiński Leon 2008 Trzmiel M. śr. wieku: 16 07:10
16
KTW Kalisz
11456 Karbowski Rafał 2007 Trzmiel M. śr. wieku: 17 07:30
17
KW PEGAZ Wrocław
10895 Gacek Antoni 2008 Kręczewska M. śr. wieku: 16 7:20
18
UKS Bekawianka
11527 Kopietz Stanisław 2009 Zieleniewska A. śr. wieku: 15 07:40
24 1xKJ (Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
AZS AWF Poznań
10659 Woźniak Lena 2006 Mikołajczak S. śr. wieku: 18 7:50
2
AZS AWF Poznań
10657 Chrzanowska Maja 2006 Mikołajczak S. śr. wieku: 18 7:50
3
AZS AWF Poznań
11061 Jabłońska Patrycja 2006 Mikołajczak S. śr. wieku: 18 7:40
4
KW 1904 Poznań
12168 Wasilewska Nina 2006 Kalet S. śr. wieku: 18 08:30
25 1xMJ (Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Posnania RBW Poznań
10017 Narożny Aleks 2006 Nieradka . śr. wieku: 18 06:17
2
Posnania RBW Poznań
11126 Maćkowiak Filip 2006 Nieradka . śr. wieku: 18 06:30
3
Posnania RBW Poznań
10285 Nowak Nikodem 2005 Nieradka . śr. wieku: 19 06:38
4
Polonia Poznań
9462 Kalinowski Wojciech 2006 Wlekliński P. Wlekliński S. śr. wieku: 18 6:30
5
Polonia Poznań
10216 Szubert Grzegorz 2006 Wlekliński P. Wlekliński S. śr. wieku: 18 7:00
6
KW 1904 Poznań
9985 Mikołajczak Paweł 2006 Rewers M. śr. wieku: 18 06:52
7
KTW Kalisz
10045 Kobyłka Cezary 2006 Trzmiel M. śr. wieku: 18 06:40
8
KTW Kalisz
11455 Zawarski Adam 2006 Trzmiel M. śr. wieku: 18 07:00
9
KTW Kalisz
10047 Kliber Bartosz 2005 Trzmiel M. śr. wieku: 19 06:30
10
KW PEGAZ Wrocław
10212 Syposz Dominik 2006 Gancarz P. śr. wieku: 18 6:30
11
UKS Bekawianka
11076 Kapela Kamil 2007 Zieleniewska A. śr. wieku: 17 07:35
12
UKS Bekawianka
11058 Danowski Oskar 2007 Zieleniewska A. śr. wieku: 17 06:50
26 1xKJL (Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
BKW Bydgoszcz
10998 Polasik Zuzanna 2008 Zieleniewska A. śr. wieku: 16 07:45
2
BKW Bydgoszcz
10997 Olszewska Patrycja 2006 Zieleniewska A. śr. wieku: 18 08:00
3
BKW Bydgoszcz
10930 Gaikova Anhelina 2008 śr. wieku: 16 8:15
27 1xMJL (Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Tryton Poznań
----- zawodnik bez licencji Sar M. Szczepaniak L. śr. wieku: 2024 07:06
2
Tryton Poznań
----- zawodnik bez licencji Sar M. Szczepaniak L. śr. wieku: 2024 07:40
28 1xKL/KBL (Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
29 1xMJ/MBL (Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
KW 1904 Poznań
11734 Kulik Dmytro 2004 Rewers M. śr. wieku: 20 06:40
2
KW 1904 Poznań
8815 Kmiecik Radosław 2003 Rewers M. śr. wieku: 21 06:50
3
KTW Kalisz
10180 Kornacki Adam 2004 Trzmiel M. śr. wieku: 20 07:10
30 1xKA/KB (Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Polonia Poznań
9122 Kalinowska Emilia 2004 Wlekliński P. Wlekliński S. śr. wieku: 20 7:50
2
KW 1904 Poznań
9117 Mermela Adrianna 2003 Rewers M. śr. wieku: 21 07:40
31 1xMA/MB (Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
KTW Kalisz
10565 Przybył Adam 2003 Trzmiel M. śr. wieku: 21 06:30
2
KTW Kalisz
9822 Bielak Mateusz 2005 Trzmiel M. śr. wieku: 19 06:25
3
KW PEGAZ Wrocław
7952 Zalega Bartłomiej 1999 Gancarz P. śr. wieku: 25 6:15