Centralne Kontrolne Regaty Jesienne
2023-10-21 | 2023-10-22
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.


1 2-KJ/KJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie Płatność
1
Posnania RBW Poznań
10755 Grygiel Maria 2007
10756 Kasprzak Lena 2007
Kaczmarek M. śr. wieku: 17
opłacone
2
UKS Ateny Wałcz
11481 Olejniczak Aleksandra 2007
11480 Kowalska Weronika 2007
Błoch J. śr. wieku: 17
opłacone
3
BTW Bydgoszcz
10185 Kwaśniewska Maja 2006
10947 Słaboszewska Milena 2006
Ormiński T. Zgorzelak M. śr. wieku: 18
opłacone
4
UKS Milenium Wrocław
11038 Bala Weronika 2007
10553 Głód Barbara 2007
Gąszczak M. śr. wieku: 17
opłacone
5
AZS AWFiS Gdańsk
10576 Bulińska Celina 2007
11584 Szarmach Weronika 2007
Pszczółkowski P. śr. wieku: 17
opłacone
6
AZS AWFiS Gdańsk
11577 Chojaczyk Maja 2007
10622 Szczawińska Julia 2007
Pszczółkowski P. śr. wieku: 17
opłacone
7
Bydgostia
11078 Kompa Magdalena 2008
11493 Kruś Oliwia 2008
Bełka - Siemion A. śr. wieku: 16
opłacone
8
Bydgostia
11755 Nowak Julia 2007
11497 Zawadewicz Narina 2007
Bełka - Siemion A. śr. wieku: 17
opłacone
9
AZS UMK Toruń
10766 Miazgowska Aleksandra 2006
10749 Żuralska Maja 2006
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 18
opłacone
10
AZS UMK Toruń
10420 Graczkowska Julia 2007
11348 Stalkowska Hanna 2007
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 17
opłacone
11
AZS UMK Toruń
11552 Buczkowska Julia 2008
11343 Galicz Zuzanna 2008
Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 16
opłacone
12
WTW Warszawa
11261 Schlesinger Josephine 2009
11340 Stankiewicz-Wendling Oktawia 2009
Wulczyńska A. śr. wieku: 15
opłacone
2 1xKJ
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie Płatność
1
Posnania RBW Poznań
10918 Solarska Anna 2008 Abrahamczyk P. śr. wieku: 16
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
11201 Rybak Maja 2007 Kaczmarek M. śr. wieku: 17
opłacone
3
Posnania RBW Poznań
10754 Cuperek Amelia 2007 Kaczmarek M. śr. wieku: 17
opłacone
4
AZS AWF Poznań
10659 Woźniak Lena 2006 śr. wieku: 18
opłacone
5
AZS AWF Poznań
10657 Chrzanowska Maja 2006 śr. wieku: 18
opłacone
6
AZS AWF Poznań
11061 Jabłońska Patrycja 2006 Mikołajczak S. śr. wieku: 18
opłacone
7
AZS AWF Poznań
11210 Świątek Klaudia 2007 Mikołajczak S. śr. wieku: 17
opłacone
8
KW 1904 Poznań
10874 Rewers Alicja 2007 Kalet S. śr. wieku: 17
opłacone
9
KW 1904 Poznań
10873 Mermela Aleksandra 2007 Kalet S. śr. wieku: 17
opłacone
10
AZS AWF Kraków
11001 Gosztyła Laura 2007 Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 17
opłacone
11
UKS 93 Kraków
10883 Czaja Zuzanna 2008 Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 16
opłacone
12
AZS Szczecin
10540 Sosnowska Julia 2006 Fiłka T. śr. wieku: 18
opłacone
13
BTW Bydgoszcz
10679 Harasimowicz Olimpia 2007 śr. wieku: 17
opłacone
14
Drakkar Gdańsk
10053 Syrytczyk Wiktoria 2006 Bykowski T. Sobczak A. śr. wieku: 18
opłacone
15
Drakkar Gdańsk
11094 Mitura Marta 2007 Sobczak A. śr. wieku: 17
opłacone
16
MKS Dwójka Warszawa
11024 Zielińska Zuzanna 2007 Durjasz A. śr. wieku: 17
opłacone
17
MKS Dwójka Warszawa
11423 Pawłowska Lena 2006 Durjasz A. śr. wieku: 18
opłacone
18
MKS Dwójka Warszawa
11026 Dębowska Kinga 2006 Durjasz A. śr. wieku: 18
opłacone
19
PTW Płock
10716 Pietrzak Zofia 2006 Karolak J. śr. wieku: 18
opłacone
20
PTW Płock
11844 Szymborska Anita 2007 Karolak J. śr. wieku: 17
opłacone
21
PTW Płock
10569 Nowakowska Kinga 2007 Karolak J. śr. wieku: 17
opłacone
22
UKS Milenium Wrocław
11128 Piecuch Oliwia 2006 Gąszczak M. śr. wieku: 18
opłacone
23
Unia Tczew
10514 Zawitowska Otylia 2007 Grubich M. śr. wieku: 17
opłacone
24
Unia Tczew
10513 Lesińska Zuzanna 2007 Grubich M. śr. wieku: 17
opłacone
25
WIR Iława
10190 Ryś Bogumiła 2006 Pierczyński P. Stypiński G. śr. wieku: 18
opłacone
26
Wisła Grudziądz
10327 Jabłońska Weronika 2006 Zieliński Krzysztof K. Szarszewski P. śr. wieku: 18
opłacone
27
MOS Ełk
12037 Smolańczuk Antonina 2007 śr. wieku: 17
opłacone
28
Bydgostia
10329 Ćwiklińska Julia 2006 Dziekoński R. Nowakowski W. śr. wieku: 18
opłacone
29
Posnania RBW Poznań
11475 Markiewicz Lidia 2007 Król M. śr. wieku: 17
opłacone
30
AZS AWF Warszawa
10155 Juraszyńska Manula 2006 śr. wieku: 18
opłacone
31
AZS AWF Warszawa
10156 Juraszyńska Maryla 2006 śr. wieku: 18
opłacone
32
KTW Kalisz
10038 Bajerska Joanna 2006 Robaszkiewicz A. śr. wieku: 18
opłacone
3 1xKJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie Płatność
1
Posnania RBW Poznań
10919 Potocka Weronika 2008 Abrahamczyk P. śr. wieku: 16
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
11887 Bartkowiak Maja 2009 Abrahamczyk P. śr. wieku: 15
opłacone
3
Posnania RBW Poznań
11886 Iżyk Zofia 2009 Abrahamczyk P. śr. wieku: 15
opłacone
4
Posnania RBW Poznań
11834 Nowicka Hanna 2009 Abrahamczyk P. śr. wieku: 15
opłacone
5
Posnania RBW Poznań
11211 Orłowska Małgorzata 2009 Abrahamczyk P. śr. wieku: 15
opłacone
6
Posnania RBW Poznań
10758 Frykowska Lena 2008 Kaczmarek M. śr. wieku: 16
opłacone
7
Posnania RBW Poznań
11236 Holub Marharyta 2008 Kaczmarek M. śr. wieku: 16
opłacone
8
Posnania RBW Poznań
10885 Chrobocińska Magdalena 2008 Kaczmarek M. śr. wieku: 16
opłacone
9
Posnania RBW Poznań
11209 Kaźmierczak Zofia 2008 Kaczmarek M. śr. wieku: 16
opłacone
10
Posnania RBW Poznań
11156 Kaczmarek Natasza 2009 Kaczmarek M. śr. wieku: 15
opłacone
11
Posnania RBW Poznań
11678 Nowak Roksana 2009 Kaczmarek M. śr. wieku: 15
opłacone
12
Polonia Poznań
11158 Swornowska Aleksandra 2009 śr. wieku: 15
opłacone
13
Polonia Poznań
11157 Nawrocka Julia 2009 śr. wieku: 15
opłacone
14
Polonia Poznań
11159 Falgier Zuzanna 2009 śr. wieku: 15
opłacone
15
Polonia Poznań
11121 Falgier Julia 2008 śr. wieku: 16
opłacone
16
Polonia Poznań
11119 Iwanów Martyna 2008 śr. wieku: 16
opłacone
17
KW 1904 Poznań
11046 Grześkowiak Emily 2008 Kalet S. śr. wieku: 16
opłacone
18
KW 1904 Poznań
11631 Szkudlarczyk Marcelina 2009 Kalet S. śr. wieku: 15
opłacone
19
KW 1904 Poznań
11511 Zydel Maria 2008 Kalet S. śr. wieku: 16
opłacone
20
KW 1904 Poznań
11512 Kaczmarek Katarzyna 2008 Kalet S. śr. wieku: 16
opłacone
21
KW 1904 Poznań
11630 Roszkiewicz Alicja 2009 Kalet S. śr. wieku: 15
opłacone
22
KW 1904 Poznań
11509 Śron Aleksandra 2008 Kalet S. śr. wieku: 16
opłacone
23
UKS Ateny Wałcz
11482 Szafrańska Justyna 2008 Błoch J. śr. wieku: 16
opłacone
24
UKS 93 Kraków
11164 Kozioł Sabina 2009 Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 15
opłacone
25
UKS 93 Kraków
11167 Bocheńska Alicja 2009 Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 15
opłacone
26
AZS Szczecin
10825 Modrzejewska Kinga 2008 Fiłka T. śr. wieku: 16
opłacone
27
AZS AWF Gorzów Wlkp.
11229 Arcab Natalia Oliwia 2008 Zastawa-Schodowska P. śr. wieku: 16
opłacone
28
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10982 Lankamer Rozalia 2008 Zastawa-Schodowska P. śr. wieku: 16
opłacone
29
BKW Bydgoszcz
10998 Polasik Zuzanna 2008 Zieleniewska A. śr. wieku: 16
opłacone
30
PTW Płock
11283 Dolna Daria 2008 Sałkowski P. śr. wieku: 16
opłacone
31
PTW Płock
10974 Maciaszek Aleksandra 2008 Sałkowski P. śr. wieku: 16
opłacone
32
UKS Szóstka
10991 Kuśmider Anna 2008 Hińcza . śr. wieku: 16
opłacone
33
Zawisza Bydgoszcz
11464 Zielińska Nadia 2009 Bielaszewski J. śr. wieku: 15
opłacone
34
AZS AWF Kraków
11232 Wyroba Rozalia 2009 Wydrych P. śr. wieku: 15
opłacone
35
AZS AWF Kraków
12068 Kasperkiewicz Barbara 2009 Wydrych P. śr. wieku: 15
opłacone
36
WTW Włocławek
11896 Chodulska Natalia 2009 Baranowski M. śr. wieku: 15
opłacone
37
Bydgostia
11000 Uniszkiewicz Natalia 2008 Bełka - Siemion A. śr. wieku: 16
opłacone
38
Posnania RBW Poznań
11732 Ławniczak Aleksandra 2008 Król M. śr. wieku: 16
opłacone
39
Tryton Poznań
11772 Borowiec Marianna 2009 śr. wieku: 15
opłacone
40
AZS UMK Toruń
10759 Figurska Rozalia 2008 Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 16
opłacone
41
AZS UMK Toruń
10936 Królikiewicz Zuzanna 2008 Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 16
opłacone
42
UKS Puma Ostróda
10771 Gruba Zuzanna 2008 Królikiewicz J. Stępka A. Krymski R. śr. wieku: 16
opłacone
43
WTW Warszawa
11271 Żytomirska Pola 2008 Wulczyńska A. śr. wieku: 16
opłacone
4 2-MJ/MJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie Płatność
1
KTW Kalisz
11455 Zawarski Adam 2006
10045 Kobyłka Cezary 2006
Trzmiel M. śr. wieku: 18
opłacone
2
AZS Wratislavia
10646 Binduga-Gajewski Stanisław 2006
10645 Binduga-Gajewski Franciszek 2006
Szymerowski W. śr. wieku: 18
opłacone
3
AZS AWF Gorzów Wlkp.
11473 Rybok Szymon 2008
11470 Koktysz Mateusz 2008
Zastawa-Schodowska P. śr. wieku: 16
opłacone
4
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10259 Obarzanek Adam 2006
10228 Tarasiuk Hubert 2006
Basta P. śr. wieku: 18
opłacone
5
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10547 Kusz Daniel 2007
10546 Jakubczak Rafał 2007
Basta P. śr. wieku: 17
opłacone
6
PTW Płock
11975 Chandoszko Olivier 2007
10932 Śmigrocki Karol 2007
Karolak J. śr. wieku: 17
opłacone
7
AZS AWFiS Gdańsk
11093 Grodzki Nikodem 2008
11997 Borysewicz Antoni 2008
Hińcza . śr. wieku: 16
opłacone
8
Bydgostia
10307 Chabowski Kamil 2006
10700 Zieliński Adam 2006
Dziekoński R. Czubak T. śr. wieku: 18
opłacone
9
Bydgostia
11171 Tworek Kacper 2006
11012 Mikulski Mateusz 2006
Czubak T. śr. wieku: 18
opłacone
10
Bydgostia
11254 Pastalski Piotr 2006
10272 Sobkowiak Paweł 2006
Czubak T. śr. wieku: 18
opłacone
11
Bydgostia
10906 Dominas Natan 2006
10835 Raniszewski Marcin 2006
Czubak T. śr. wieku: 18
opłacone
12
Bydgostia
11746 Weber Oscar 2007
11749 Wojciechowski Antoni 2007
Bernatajtys D. śr. wieku: 17
opłacone
13
AZS UMK Toruń
10414 Biegniewski Jakub 2006
10415 Kowalski Mikołaj 2006
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 18
opłacone
14
AZS UMK Toruń
10748 Pietrzak Ziemowit 2007
10419 Tymuła Kacper 2007
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 17
opłacone
15
AZS UMK Toruń
11345 Szmajda Aleksander 2008
10763 Kopczyński Wojciech 2008
Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 16
opłacone
16
WTW Warszawa
11554 Wysocki Piotr 2008
10688 Matusiak Bartosz 2007
Brodziak D. śr. wieku: 16
opłacone
5 1xMJ
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie Płatność
1
Posnania RBW Poznań
10017 Narożny Aleks 2006 Nieradka . śr. wieku: 18
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
10545 Wojciechowski Mateusz 2007 Nieradka . śr. wieku: 17
opłacone
3
Posnania RBW Poznań
11126 Maćkowiak Filip 2006 Nieradka . śr. wieku: 18
opłacone
4
Posnania RBW Poznań
10863 Jaworski Igor 2007 Nieradka . śr. wieku: 17
opłacone
5
Posnania RBW Poznań
10865 Yemelianov Platon 2007 Nieradka . śr. wieku: 17
opłacone
6
Polonia Poznań
9462 Kalinowski Wojciech 2006 śr. wieku: 18
opłacone
7
Polonia Poznań
10216 Szubert Grzegorz 2006 śr. wieku: 18
opłacone
8
KW 1904 Poznań
10684 Jakuszko Kacper 2007 Rewers M. śr. wieku: 17
opłacone
9
KW 1904 Poznań
9985 Mikołajczak Paweł 2006 Rewers M. śr. wieku: 18
opłacone
10
AZS AWF Kraków
11647 Bocheński Szymon 2007 Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 17
opłacone
11
UKS 93 Kraków
----- zawodnik bez licencji Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 2024
opłacone
12
AZS Szczecin
11052 Fiłka Mikołaj 2006 Fiłka T. śr. wieku: 18
opłacone
13
AZS Szczecin
11315 Kotkowiak Bartosz 2006 Fiłka T. śr. wieku: 18
opłacone
14
AZS Szczecin
10912 Filinowicz Piotr 2007 śr. wieku: 17
opłacone
15
AZS Szczecin
10098 Błach Wiktor 2006 Kowalczyk R. śr. wieku: 18
opłacone
16
AZS Wratislavia
10644 Malon Kajetan 2007 Szymerowski W. śr. wieku: 17
opłacone
17
AZS Wratislavia
11479 Hołda Jan 2007 Szymerowski W. śr. wieku: 17
opłacone
18
AZS Wratislavia
11035 Lubiszewski Jakub 2007 Szymerowski W. śr. wieku: 17
opłacone
19
AZS Wratislavia
12022 Boroński Olaf 2007 Nakonieczny A. śr. wieku: 17
opłacone
20
UKS Bekawianka
11058 Danowski Oskar 2007 Zieleniewska A. śr. wieku: 17
opłacone
21
BTW Bydgoszcz
11368 Bulinski Mikołaj 2006 Ormiński T. Zgorzelak M. śr. wieku: 18
opłacone
22
BTW Bydgoszcz
11831 Tykwiński Leon 2006 Ormiński T. Zgorzelak M. śr. wieku: 18
opłacone
23
CHTW Chełmża
10632 Zaporowicz Nikodem 2006 Bator M. Mattik M. śr. wieku: 18
opłacone
24
Drakkar Gdańsk
11216 Matczak Maksym 2007 Sobczak A. śr. wieku: 17
opłacone
25
KW PEGAZ Wrocław
10212 Syposz Dominik 2006 Gancarz P. śr. wieku: 18
opłacone
26
MKS Dwójka Warszawa
11016 Bielawski Daniel 2006 Suchocki J. śr. wieku: 18
opłacone
27
PTW Płock
11179 Sobieszek Wiktor 2007 Karolak J. śr. wieku: 17
opłacone
28
AZS AWFiS Gdańsk
11088 Topij Tymon 2007 Petrykowski A. śr. wieku: 17
opłacone
29
AZS AWFiS Gdańsk
11087 Konopka Tymon 2007 Petrykowski A. śr. wieku: 17
opłacone
30
AZS AWFiS Gdańsk
11363 Bąk Oscar 2006 śr. wieku: 18
opłacone
31
Unia Tczew
10509 Grzesiński Miłosz 2007 Grubich M. śr. wieku: 17
opłacone
32
Unia Tczew
10619 Witka Antoni 2007 Grubich M. śr. wieku: 17
opłacone
33
Unia Tczew
10970 Pawełek Mateusz 2007 Grubich M. śr. wieku: 17
opłacone
34
Zawisza Bydgoszcz
10244 Matulewicz Remigiusz 2006 Bielaszewski J. śr. wieku: 18
opłacone
35
MOS Ełk
10696 Kleban Jakub 2006 śr. wieku: 18
opłacone
36
AZS AWF Kraków
11422 Krashevskyi Ivan 2007 Wydrych P. śr. wieku: 17
opłacone
37
AZS AWF Kraków
10872 Wrzesień Iwo 2007 Wydrych P. śr. wieku: 17
opłacone
38
AZS AWF Kraków
11264 Wawrzyk Konrad 2006 Wydrych P. śr. wieku: 18
opłacone
39
AZS AWF Kraków
10104 Migo Szymon 2006 Wydrych P. śr. wieku: 18
opłacone
40
WTW Włocławek
11100 Barański Błażej 2007 Baranowski M. śr. wieku: 17
opłacone
41
WTW Włocławek
10667 Śliwiński Wojciech 2006 Baranowski M. śr. wieku: 18
opłacone
42
WTW Włocławek
----- zawodnik bez licencji Baranowski M. śr. wieku: 2024
opłacone
43
UKS Puma Ostróda
10721 Olszewski Jakub 2006 Stępka A. śr. wieku: 18
opłacone
44
Bydgostia
10738 Gutkowski Michał 2006 Strychalski T. śr. wieku: 18
opłacone
45
Bydgostia
11752 Kwiatkowski Marcel 2007 Bełka - Siemion A. śr. wieku: 17
opłacone
46
Bydgostia
11742 Kotowski-Marciniak Wiktor 2007 Bełka - Siemion A. śr. wieku: 17
opłacone
47
Bydgostia
10990 Gnap Igor 2007 Bernatajtys D. śr. wieku: 17
opłacone
48
Bydgostia
11506 Kończal Szymon 2007 Bernatajtys D. śr. wieku: 17
opłacone
49
Bydgostia
11499 Piekarz Wiktor 2007 Bernatajtys D. śr. wieku: 17
opłacone
50
Bydgostia
11491 Suchacki Kacper 2007 Bernatajtys D. śr. wieku: 17
opłacone
51
Bydgostia
11334 Kopeć Antoni 2007 Czubak T. śr. wieku: 17
opłacone
52
Bydgostia
11740 Gackowski Mateusz 2007 Bernatajtys D. śr. wieku: 17
opłacone
53
Poznań Rowing Club
11689 Nowacki Krzysztof 2007 Król M. śr. wieku: 17
opłacone
54
WTW Warszawa
10290 Niemczyk Bartłomiej 2006 Kaliński K. śr. wieku: 18
opłacone
6 1xMJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie Płatność
1
Posnania RBW Poznań
10867 Mykhailiuk Oleksandr 2008 Hoffmann M. śr. wieku: 16
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
11208 Krzyżycki Stanisław 2008 Hoffmann M. śr. wieku: 16
opłacone
3
Posnania RBW Poznań
11655 Sibila Marek 2008 Hoffmann M. śr. wieku: 16
opłacone
4
Posnania RBW Poznań
11653 Miczyński Mikołaj 2008 Hoffmann M. śr. wieku: 16
opłacone
5
Posnania RBW Poznań
11221 Kapustiak Danyil 2009 Hoffmann M. śr. wieku: 15
opłacone
6
Posnania RBW Poznań
11203 Marosz Szymon 2009 Hoffmann M. śr. wieku: 15
opłacone
7
Posnania RBW Poznań
11442 Hagen Dorian 2009 Hoffmann M. śr. wieku: 15
opłacone
8
Polonia Poznań
11838 Haboda Kristian 2007 śr. wieku: 17
opłacone
9
Polonia Poznań
11624 Wątkowski Łukasz 2008 śr. wieku: 16
opłacone
10
AZS AWF Poznań
11213 Połącarz Aleksander 2008 Mikołajczak S. śr. wieku: 16
opłacone
11
AZS AWF Poznań
11234 Rogiński Mikołaj 2008 Mikołajczak S. śr. wieku: 16
opłacone
12
Tryton Poznań
11965 Smoczyński Kajetan 2009 Mikołajczak S. śr. wieku: 15
opłacone
13
KW 1904 Poznań
11632 Stacherski Bogusz 2008 Kalet S. śr. wieku: 16
opłacone
14
UKS 93 Kraków
11525 Kurzawa Beniamin 2009 Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 15
opłacone
15
AZS Szczecin
11313 Herosimczyk Jakub 2008 Fiłka T. śr. wieku: 16
opłacone
16
AZS Szczecin
11433 Kowalski Szymon 2008 Fiłka T. śr. wieku: 16
opłacone
17
AZS Wratislavia
11478 Rańda Jan 2008 Szymerowski W. śr. wieku: 16
opłacone
18
AZS Wratislavia
12058 Boroński Robert 2009 Nakonieczny A. śr. wieku: 15
opłacone
19
UKS Bekawianka
11527 Kopietz Stanisław 2009 Zieleniewska A. śr. wieku: 15
opłacone
20
BTW Bydgoszcz
10935 Żmich Antoni 2008 Badziągowski M. Chmara A. Pawełczak K. śr. wieku: 16
opłacone
21
BTW Bydgoszcz
11005 Czyżewski Adam 2008 Badziągowski M. Chmara A. Pawełczak K. śr. wieku: 16
opłacone
22
BTW Bydgoszcz
12000 Jasiński Wiktor 2008 Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 16
opłacone
23
BTW Bydgoszcz
11996 Goździk Jan 2008 Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 16
opłacone
24
BTW Bydgoszcz
11925 Chruścicki Paweł 2008 Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 16
opłacone
25
Gopło Kruszwica
10903 Belt Paweł 2008 Januszek R. śr. wieku: 16
opłacone
26
PTW Płock
11280 Turkowski Milan 2008 Karolak J. śr. wieku: 16
opłacone
27
AZS AWFiS Gdańsk
10968 Kowalczyk Adam 2008 Grubich M. śr. wieku: 16
opłacone
28
WIR Iława
10845 Fryc Oskar 2008 Pierczyński P. Stypiński G. śr. wieku: 16
opłacone
29
MOS Ełk
11558 Staniszewski Piotr 2008 śr. wieku: 16
opłacone
30
MOS Ełk
11122 Liwoch Mateusz 2008 śr. wieku: 16
opłacone
31
AZS AWF Kraków
10899 Dworak Maciej 2008 Wydrych P. śr. wieku: 16
opłacone
32
AZS AWF Kraków
11162 Skwarnicki Rafał 2008 Wydrych P. śr. wieku: 16
opłacone
33
AZS AWF Kraków
11620 Żurek Tymoteusz 2009 Wydrych P. śr. wieku: 15
opłacone
34
Bydgostia
11751 Łochowicz Wiktor 2008 Bełka - Siemion A. śr. wieku: 16
opłacone
35
AZS AWF Poznań
11242 Gut Emilian 2008 Król M. śr. wieku: 16
opłacone
36
AZS AWF Poznań
11150 Kubik Szymon 2008 Król M. śr. wieku: 16
opłacone
37
AZS AWF Warszawa
12191 Borkowski-Jara Makary 2009 śr. wieku: 15
opłacone
38
Tryton Poznań
11623 Rządkowski Gabriel Jan 2009 śr. wieku: 15
opłacone
39
Tryton Poznań
11971 Machnik Szymon 2009 śr. wieku: 15
opłacone
40
AZS UMK Toruń
10764 Zapałowski Alan 2008 Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 16
opłacone
41
AZS UMK Toruń
11344 Szymczyk Patryk 2008 Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 16
opłacone
7 2-KA/KB
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie Płatność
1
AZS AWF Gorzów Wlkp.
6604 Zmelty Wioletta 1997
8486 Jankowska Martyna 2002
Basta P. śr. wieku: 24
opłacone
2
AZS AWF Gorzów Wlkp.
8029 Lesner Zuzanna 1999
7231 Kaźmierczak Weronika 2000
Basta P. śr. wieku: 24
opłacone
3
AZS AWFiS Gdańsk
8047 Pawlak Izabela 2000
8155 Potrzuska Anna 2001
Rychlicki M. śr. wieku: 23
opłacone
4
Bydgostia
10730 Zawadzka Wiktoria 2005
10732 Oszczęda Julia 2005
Dziekoński R. Nowakowski W. śr. wieku: 19
opłacone
5
Bydgostia
9136 Wojciechowska Martyna 2003
9729 Madaj Zuzanna 2003
Nowakowski W. śr. wieku: 21
opłacone
6
AZS UMK Toruń
10034 Gałka Dominika 2002
10375 Hakobyan Julia 2004
Szumański M. Wiśniewski S. śr. wieku: 21
opłacone
7
AZS UMK Toruń
9532 Stałęga Kinga 2005
10171 Lewandowska Wiktoria 2005
Szumański M. Wiśniewski S. śr. wieku: 19
opłacone
8 1xKA/KB
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie Płatność
1
Posnania RBW Poznań
9079 Jęchorek Barbara 2001 Abrahamczyk M. śr. wieku: 23
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
8304 Sobocińska Jessika 2001 Abrahamczyk M. śr. wieku: 23
opłacone
3
Posnania RBW Poznań
10433 Śmigielska Zofia 2004 Abrahamczyk M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 20
opłacone
4
KW 1904 Poznań
9117 Mermela Adrianna 2003 Rewers M. śr. wieku: 21
opłacone
5
AZS Szczecin
9843 Kusiowska Kinga 2005 Kowalczyk R. śr. wieku: 19
opłacone
6
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7542 Boruch Katarzyna 1998 Basta P. śr. wieku: 26
opłacone
7
AZS AWFiS Gdańsk
10376 Khlibenko Anna 2004 Rychlicki M. śr. wieku: 20
opłacone
8
AZS AWFiS Gdańsk
9373 Pluta Marta 2002 Rychlicki M. śr. wieku: 22
opłacone
9
AZS AWFiS Gdańsk
9505 Stefaniak Gabriela 2005 Abrahamczyk P. Rychlicki M. śr. wieku: 19
opłacone
10
AZS AWFiS Gdańsk
11273 Linowska Rozalia 2004 Karolak J. Rychlicki M. śr. wieku: 20
opłacone
11
BKW Bydgoszcz
7906 Baranowska Dominika 2001 Zieleniewska A. śr. wieku: 23
opłacone
12
AZS AWFiS Gdańsk
8384 Domalska Patrycja 2001 Januszek R. śr. wieku: 23
opłacone
13
KW PEGAZ Wrocław
7959 Jasińska Zuzanna 2000 Gąszczak M. śr. wieku: 24
opłacone
14
MKS Dwójka Warszawa
11019 Rogiewicz Julia 2005 Durjasz A. śr. wieku: 19
opłacone
15
WIR Iława
9761 Sagan Aleksandra 2005 Pierczyński P. Stypiński G. śr. wieku: 19
opłacone
16
Wisła Grudziądz
10324 Klucznik Julia 2005 Zieliński Krzysztof K. śr. wieku: 19
opłacone
17
Wisła Grudziądz
6093 Wieliczko Marta 1994 Zieliński Krzysztof K. śr. wieku: 30
opłacone
18
AZS AWF Kraków
10559 Stępień Barbara 2005 śr. wieku: 19
opłacone
19
AZS AWF Kraków
10114 Szczęch Emilia 2005 śr. wieku: 19
opłacone
20
WTW Warszawa
----- zawodnik bez licencji Renc A. śr. wieku: 2024
opłacone
21
WTW Warszawa
10254 Romaniuk Magdalena 2005 Renc A. śr. wieku: 19
opłacone
22
Bydgostia
8712 Ludwiczak Weronika 2002 Nowakowski W. śr. wieku: 22
opłacone
23
Bydgostia
9033 Chrzanowska Paulina 2000 Nowakowski W. śr. wieku: 24
opłacone
24
Bydgostia
10727 Pater Lena 2005 Dziekoński R. Nowakowski W. śr. wieku: 19
opłacone
25
AZS AWF Warszawa
8922 Kalinowska Wiktoria 2002 Szumowski K. śr. wieku: 22
opłacone
9 2-MA/MB
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie Płatność
1
Posnania RBW Poznań
8299 Wojtalak Patryk 2001
7153 Jackowiak Emilian 2000
Kurek M. śr. wieku: 23
opłacone
2
KTW Kalisz
10565 Przybył Adam 2003
9507 Senderacki Konrad 2004
Trzmiel M. śr. wieku: 20
opłacone
3
KTW Kalisz
9822 Bielak Mateusz 2005
10047 Kliber Bartosz 2005
Trzmiel M. śr. wieku: 19
opłacone
4
AZS Szczecin
9841 Błonka Joachim 2005
9842 Taczek Jan 2005
Kowalczyk R. śr. wieku: 19
opłacone
5
AZS Szczecin
11214 Klemm Mark 2005
10614 Iwanów Michał 2005
Kowalczyk R. śr. wieku: 19
opłacone
6
AZS AWFiS Gdańsk
9669 Guzy Hubert 2005
10920 Dobrzeniecki Filip 2005
Rychlicki M. śr. wieku: 19
opłacone
7
AZS Szczecin
Wisła Grudziądz
5919 Posyłajka Łukasz 1996
4991 Wilangowski Mateusz 1991
Kula P. Zieliński Krzysztof K. śr. wieku: 30
opłacone
8
Posnania RBW Poznań
Bydgostia
3496 Szpakowski Michał 1989
44 Burda Mikołaj 1982
Drażdżewski M. Kurek M. śr. wieku: 38
opłacone
9
Posnania RBW Poznań
Bydgostia
9203 Tomiak Szymon 2002
9134 Lewicki Tomasz 2003
Drażdżewski M. Kozłowski M. Kurek M. śr. wieku: 21
opłacone
10
BTW Bydgoszcz
Bydgostia
10169 Sopoński Bartłomiej 2002
9560 Karwecki Jakub 2001
Drażdżewski M. Kozłowski M. Ormiński T. śr. wieku: 22
opłacone
11
Bydgostia
10002 Witkowski Michał 2002
7282 Dziewieczyński Piotr 1999
Drażdżewski M. Kozłowski M. śr. wieku: 23
opłacone
12
Bydgostia
10480 Patalas Mikołaj 2004
10736 Grochowski Mikołaj 2005
Drażdżewski M. Dziekoński R. Kozłowski M. śr. wieku: 19
opłacone
13
Bydgostia
10601 Janik Paweł 2004
10534 Szczepaniak Filip 2004
Drażdżewski M. Kozłowski M. śr. wieku: 20
opłacone
14
AZS AWF Warszawa
5085 Woźniak Adam 1992
5187 Pośnik Szymon 1993
Szumowski K. śr. wieku: 31
opłacone
15
AZS UMK Toruń
10174 Osiński Igor 2005
9524 Kozłowski Mateusz 2004
Szumański M. Wiśniewski S. śr. wieku: 19
opłacone
16
Wisła Grudziądz
AZS UMK Toruń
8305 Bartkowski Bartosz 2001
8274 Streich Oskar 2001
Szumański M. Zieliński Krzysztof K. Wiśniewski S. śr. wieku: 23
opłacone
17
WTW Warszawa
10293 Socha Bartłomiej 2005
10154 Kot Mikołaj 2004
Kaliński K. śr. wieku: 19
opłacone
10 1xMA/MB
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie Płatność
1
Posnania RBW Poznań
8706 Litka Cezary 2002 Abrahamczyk P. Kurek M. śr. wieku: 22
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
7312 Kasparek Krzysztof 2000 Abrahamczyk P. Kurek M. śr. wieku: 24
opłacone
3
Posnania RBW Poznań
9504 Suszka Jacek 2004 Abrahamczyk P. śr. wieku: 20
opłacone
4
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji Abrahamczyk P. śr. wieku: 2024
opłacone
5
Posnania RBW Poznań
9626 Jędrzejczak Filip 2003 Mikołajczak S. śr. wieku: 21
opłacone
6
KW 1904 Poznań
8816 Woźniak Jakub 2003 Rewers M. śr. wieku: 21
opłacone
7
AZS Szczecin
10635 Sobański Jakub 2003 Kula P. śr. wieku: 21
opłacone
8
AZS Szczecin
8953 Nowakowski Jakub 2003 śr. wieku: 21
opłacone
9
AZS Szczecin
7386 Gągalski Sebastian 1999 Kula P. śr. wieku: 25
opłacone
10
AZS Wratislavia
10258 Rańda Michał 2004 Szymerowski W. śr. wieku: 20
opłacone
11
AZS Wratislavia
9852 Skica Maksymilian 2003 Szymerowski J. śr. wieku: 21
opłacone
12
AZS Wratislavia
2839 Koziarewicz Aleksander 1987 śr. wieku: 37
opłacone
13
AZS Wratislavia
2246 Szymerowski Jakub 1991 Szymerowski J. śr. wieku: 33
opłacone
14
AZS Wratislavia
9848 Kowaliński Szymon 2003 Szymerowski J. śr. wieku: 21
opłacone
15
BTW Bydgoszcz
9286 Marciniak Dominik 2004 Ormiński T. śr. wieku: 20
opłacone
16
Drakkar Gdańsk
9062 Bujnowski Adam 2002 Bykowski T. śr. wieku: 22
opłacone
17
Drakkar Gdańsk
8497 Kulka Mikołaj 2003 Bykowski T. śr. wieku: 21
opłacone
18
Drakkar Gdańsk
9361 Śliwiński Piotr Jakub 2004 Bykowski T. śr. wieku: 20
opłacone
19
Gopło Kruszwica
11154 Sieradzki Kamil 2005 Januszek R. śr. wieku: 19
opłacone
20
Wisła Grudziądz
9749 Brzostowski Mikołaj 2005 Zieliński Krzysztof K. śr. wieku: 19
opłacone
21
AZS AWF Kraków
10115 Hervet Tristan 2005 śr. wieku: 19
opłacone
22
Bydgostia
8564 Szewczyk Kajetan 2002 Drażdżewski M. Kozłowski M. śr. wieku: 22
opłacone
23
Bydgostia
10525 Bandura Kacper 2004 Drażdżewski M. Kozłowski M. śr. wieku: 20
opłacone
24
AZS AWF Warszawa
8935 Skarżyński Gustaw 2002 Szumowski K. śr. wieku: 22
opłacone
25
AZS AWF Warszawa
11113 Kujda Kazimir Ziven 2000 Szumowski K. śr. wieku: 24
opłacone
26
WTW Warszawa
8507 Płomiński Piotr 2001 Kaliński K. śr. wieku: 23
opłacone
11 1xKL/KBL
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie Płatność
1
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7493 Rojek Aleksandra 2000 Basta P. śr. wieku: 24
opłacone
2
BTW Bydgoszcz
10136 Kotopka Agnieszka 2005 Ormiński T. Zgorzelak M. śr. wieku: 19
opłacone
3
Wisła Grudziądz
10326 Witkowska Martyna 2005 Zieliński Krzysztof K. Szarszewski P. śr. wieku: 19
opłacone
4
AZS AWF Kraków
10821 Jodłowska Zuzanna 2003 Myszka M. śr. wieku: 21
opłacone
5
Bydgostia
10725 Kocieniewska Maja 2005 Dziekoński R. Nowakowski W. śr. wieku: 19
opłacone
6
Bydgostia
10978 Stypczyńska Amelia 2005 Dziekoński R. Nowakowski W. śr. wieku: 19
opłacone
7
Poznań Rowing Club
4744 Król Małgorzata 1993 Król M. śr. wieku: 31
opłacone
8
AZS UMK Toruń
9935 Pawłowska Amelia 2005 Szumański M. Wiśniewski S. śr. wieku: 19
opłacone
12 2-ML/MBL
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie Płatność
13 1xML/MBL
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie Płatność
1
KW 1904 Poznań
11734 Kulik Dmytro 2004 Rewers M. śr. wieku: 20
opłacone
2
AZS Szczecin
10097 Bagniak Piotr 2005 Kowalczyk R. śr. wieku: 19
opłacone
3
AZS Szczecin
9844 Kajtowski Mateusz 2005 Kowalczyk R. śr. wieku: 19
opłacone
4
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7498 Byczek Jakub 2000 Basta P. śr. wieku: 24
opłacone
5
BTW Bydgoszcz
9689 Swobodziński Filip 2005 Ormiński T. Zgorzelak M. śr. wieku: 19
opłacone
6
BTW Bydgoszcz
10181 Lepeshov Fedor 2005 Ormiński T. Zgorzelak M. śr. wieku: 19
opłacone
7
Drakkar Gdańsk
9191 Stankiewicz Szymon 2004 Bykowski T. śr. wieku: 20
opłacone
8
Drakkar Gdańsk
9298 Gałęza Daniel 2004 Bykowski T. śr. wieku: 20
opłacone
9
WIR Iława
9003 Jeżyński Mateusz 2004 Pierczyński P. Stypiński G. śr. wieku: 20
opłacone
10
Zawisza Bydgoszcz
9679 Mickiewicz Kacper 2004 Bielaszewski J. śr. wieku: 20
opłacone
11
BTW Bydgoszcz
9454 Zasada Dorian 2004 śr. wieku: 20
opłacone
12
AZS AWF Kraków
10358 Majewski Jakub 2004 śr. wieku: 20
opłacone
13
AZS AWF Kraków
10253 Rostworowski Stefan 2002 Myszka M. śr. wieku: 22
opłacone
14
AZS AWF Kraków
10112 Wędzicha Dawid 2005 śr. wieku: 19
opłacone
15
WTW Włocławek
11730 Mykhalchenko Serhii 2005 Baranowski M. śr. wieku: 19
opłacone
16
AZS AWF Warszawa
8945 Szpak Patryk 2002 śr. wieku: 22
opłacone
17
AZS AWF Warszawa
8711 Kuliński Szymon 1999 śr. wieku: 25
opłacone
18
AZS AWF Warszawa
10938 Gasparski Bartłomiej 1977 śr. wieku: 47
opłacone
19
UKS Puma Ostróda
10940 Nierzwicki Jakub Marcel 2005 Stępka A. śr. wieku: 19
opłacone
20
Bydgostia
6760 Paczkowski Dariusz 1995 Drażdżewski M. Kozłowski M. śr. wieku: 29
opłacone
21
Bydgostia
10526 Boliński Igor 2004 Drażdżewski M. Kozłowski M. śr. wieku: 20
opłacone
22
Bydgostia
7832 Siewaszewicz Adam 2000 Drażdżewski M. Kozłowski M. śr. wieku: 24
opłacone
14 2-KL/KBL
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie Płatność