Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania / Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
2023-10-06 | 2023-10-06
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.
Organizator przypomina, że biegi w których zgłoszona jest jedna osada nie dochodzą do skutku. W indywidualnych przypadkach istnieje możliwość zmiany zgłoszenia na inną konkurencję lub wystartowanie zgodnie ze zgłoszeniem, ale poza konkurencją (OOC) z innym wyścigiem. Pojedyncze zgłoszone osady nie otrzymują medali.


1 1xKJ/KJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10918 Solarska Anna 2008 Abrahamczyk P. śr. wieku: 16
2
Posnania RBW Poznań
10758 Frykowska Lena 2008 Kaczmarek M. śr. wieku: 16
3
Posnania RBW Poznań
11201 Rybak Maja 2007 Kaczmarek M. śr. wieku: 17
4
Posnania RBW Poznań
11236 Holub Marharyta 2008 Kaczmarek M. śr. wieku: 16
5
Posnania RBW Poznań
10754 Cuperek Amelia 2007 Kaczmarek M. śr. wieku: 17
6
Posnania RBW Poznań
10871 Cieśla Zofia 2007 Kaczmarek M. śr. wieku: 17
7
Posnania RBW Poznań
10885 Chrobocińska Magdalena 2008 Kaczmarek M. śr. wieku: 16
8
Posnania RBW Poznań
10919 Potocka Weronika 2008 Abrahamczyk P. śr. wieku: 16
9
AZS AWF Poznań
10659 Woźniak Lena 2006 śr. wieku: 18
10
AZS AWF Poznań
10657 Chrzanowska Maja 2006 śr. wieku: 18
11
Polonia Poznań
11121 Falgier Julia 2008 śr. wieku: 16
12
Polonia Poznań
11119 Iwanów Martyna 2008 śr. wieku: 16
13
AZS AWF Poznań
11210 Świątek Klaudia 2007 Mikołajczak S. śr. wieku: 17
14
KTW Kalisz
11488 Ignaszak Antonina 2008 śr. wieku: 16
15
KW 1904 Poznań
10873 Mermela Aleksandra 2007 Kalet S. śr. wieku: 17
16
KW 1904 Poznań
11511 Zydel Maria 2008 Kalet S. śr. wieku: 16
17
KW 1904 Poznań
10874 Rewers Alicja 2007 Kalet S. śr. wieku: 17
18
KW 1904 Poznań
11512 Kaczmarek Katarzyna 2008 Kalet S. śr. wieku: 16
19
KW 1904 Poznań
9964 Jakuszko Kinga 2005 Rewers M. śr. wieku: 19
20
KW 1904 Poznań
11509 Śron Aleksandra 2008 Kalet S. śr. wieku: 16
21
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10982 Lankamer Rozalia 2008 Zastawa-Schodowska P. śr. wieku: 16
22
AZS AWF Gorzów Wlkp.
11229 Arcab Natalia Oliwia 2008 Zastawa-Schodowska P. śr. wieku: 16
23
Posnania RBW Poznań
11475 Markiewicz Lidia 2007 Król M. śr. wieku: 17
24
Posnania RBW Poznań
11732 Ławniczak Aleksandra 2008 Król M. śr. wieku: 16
2 2-KJ/KJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10755 Grygiel Maria 2007
10756 Kasprzak Lena 2007
Kaczmarek M. śr. wieku: 17
2
Posnania RBW Poznań
11112 Ratuszna Zuzanna 2007
10309 Gąsiorowska Ewa 2006
Kaczmarek M. śr. wieku: 17
3 2xMJ/MJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10545 Wojciechowski Mateusz 2007
10017 Narożny Aleks 2006
Nieradka . śr. wieku: 17
2
Posnania RBW Poznań
11126 Maćkowiak Filip 2006
10285 Nowak Nikodem 2005
Nieradka . śr. wieku: 18
3
Posnania RBW Poznań
10863 Jaworski Igor 2007
10865 Yemelianov Platon 2007
Nieradka . śr. wieku: 17
4
Posnania RBW Poznań
10867 Mykhailiuk Oleksandr 2008
11208 Krzyżycki Stanisław 2008
Hoffmann M. śr. wieku: 16
5
Posnania RBW Poznań
11653 Miczyński Mikołaj 2008
11565 Bartczak Marcel 2008
Hoffmann M. śr. wieku: 16
6
Polonia Poznań
11624 Wątkowski Łukasz 2008
11838 Haboda Kristian 2007
śr. wieku: 16
7
AZS AWF Poznań
11213 Połącarz Aleksander 2008
11234 Rogiński Mikołaj 2008
Mikołajczak S. śr. wieku: 16
8
KW 1904 Poznań
11632 Stacherski Bogusz 2008
9985 Mikołajczak Paweł 2006
Rewers M. Kalet S. śr. wieku: 17
9
Poznań Rowing Club
11689 Nowacki Krzysztof 2007
11696 Jankowski Kacper 2007
Król M. śr. wieku: 17
4 4-MJ/MJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
11293 Nowakowski Hubert 2008
11299 Rejbicz Paweł 2008
11292 Sławiński Jakub 2008
11543 Stański Adam 2008
Król R. śr. wieku: 16
2
KTW Kalisz
11456 Karbowski Rafał 2007
11455 Zawarski Adam 2006
11725 Namysł Michał 2008
Trzmiel M. śr. wieku: 17
5 2xDZ
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
11715 Biedna Patrycja 2010
11674 Maciejewska Urszula 2010
Kaczmarek M. śr. wieku: 14
2
UKS Dwójka Kórnik
11835 Skotarczak Aleksandra 2010
11836 Rymelska Antonina 2010
Abrahamczyk P. śr. wieku: 14
3
Posnania RBW Poznań
11211 Orłowska Małgorzata 2009
11834 Nowicka Hanna 2009
Abrahamczyk P. śr. wieku: 15
4
Polonia Poznań
11157 Nawrocka Julia 2009
11158 Swornowska Aleksandra 2009
śr. wieku: 15
5
KW 1904 Poznań
11631 Szkudlarczyk Marcelina 2009
11630 Roszkiewicz Alicja 2009
Kalet S. śr. wieku: 15
6
KW 1904 Poznań
----- zawodnik bez licencji
12176 Majchrzak Matylda 2011
Kalet S. śr. wieku: 1018
7
Tryton Poznań
11772 Borowiec Marianna 2009
12185 Piaskowska Maja 2010
śr. wieku: 14
8
Poznań Rowing Club
----- zawodnik bez licencji
11693 Gensler Zuzanna 2009
Król M. śr. wieku: 1019
9
Tryton Poznań
11770 Grzegorz Oliwia 2009
11771 Szczepaniak Agata 2010
śr. wieku: 14
6 4x+DZ
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
11678 Nowak Roksana 2009
11677 Borowska Natasza 2010
11679 Masłek Oliwia 2010
11156 Kaczmarek Natasza 2009
10885 Chrobocińska Magdalena 2008
Kaczmarek M. śr. wieku: 14
2
KTW Kalisz
12157 Olszyna Anna 2010
11486 Kobza Patrycja 2009
11719 Ignaszak Dorota 2010
11718 Palot Martyna 2009
12158 Golicka Gabriela 2010
Gralak M. śr. wieku: 14
3
KTW Kalisz
12187 Jabłońska Sandra 2010
12186 Sałata Nikola 2010
12039 Kaźmierczak Paulina 2011
12041 Borowska Izabela 2010
11456 Karbowski Rafał 2007
śr. wieku: 13
4
Posnania RBW Poznań
11886 Iżyk Zofia 2009
11888 Tomczak Amelia 2010
11885 Malikowska Martyna 2009
11887 Bartkowiak Maja 2009
Abrahamczyk P. śr. wieku: 14
7 1xCH
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
11221 Kapustiak Danyil 2009 Hoffmann M. śr. wieku: 15
2
Posnania RBW Poznań
11442 Hagen Dorian 2009 Hoffmann M. śr. wieku: 15
3
Posnania RBW Poznań
11203 Marosz Szymon 2009 Hoffmann M. śr. wieku: 15
4
Posnania RBW Poznań
11851 Doroshenko Vitalii 2009 Hoffmann M. śr. wieku: 15
5
AZS AWF Poznań
11854 Warciarek Mateusz 2010 Mikołajczak S. śr. wieku: 14
6
Tryton Poznań
11965 Smoczyński Kajetan 2009 Mikołajczak S. śr. wieku: 15
7
KTW Kalisz
12040 Gałkowski Tomasz 2009 śr. wieku: 15
8
Tryton Poznań
11623 Rządkowski Gabriel Jan 2009 śr. wieku: 15
9
Tryton Poznań
11971 Machnik Szymon 2009 śr. wieku: 15
8 4x-CH
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
11660 Wrzesiński Filip 2009
11207 Krauza Karim 2009
11656 Rogoziewicz Paweł 2009
11665 Konieczny Franciszek 2009
Hoffmann M. śr. wieku: 15
2
Posnania RBW Poznań
11661 Zabadeusz Igor 2010
11664 Kornasz Wiktor 2010
11658 Kocik Oliver 2009
11657 Jędruszko Wojciech 2009
Hoffmann M. śr. wieku: 14
3
KW 1904 Poznań
12154 Zydel Adam 2009
----- zawodnik bez licencji
12175 Hawrylak Mateusz 2010
Kalet S. śr. wieku: 1019
4
AZS Szczecin
11294 Czerwony Bartosz 2009
11301 Knigawka Szymon 2009
11295 Król Tomasz 2009
11289 Droszczak Eryk 2009
Król R. śr. wieku: 15
5
AZS Szczecin
12029 Ładny Jakub 2011
11291 Hnatewicz Piotr 2009
11297 Łatuszyński Kacper 2009
11290 Taczek Tomasz 2009
Król R. śr. wieku: 14
6
Poznań Rowing Club
----- zawodnik bez licencji
11642 Margraf Dominik 2010
11641 Woźnica Mateusz 2010
11764 Sztul Aleksander 2010
Król M. śr. wieku: 516
9 2xKA/KB/KL/KBL
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
9774 Karaszewska Amelia 2005
9776 Nowak Wiktoria 2005
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 19
2
KW 1904 Poznań
----- zawodnik bez licencji
9117 Mermela Adrianna 2003
Rewers M. śr. wieku: 1022
10 1xMM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
11 2xKM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
12 1xMA/MB/ML/MBL
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
9504 Suszka Jacek 2004 Abrahamczyk P. śr. wieku: 20
2
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji Abrahamczyk P. śr. wieku: 2024
3
Posnania RBW Poznań
7312 Kasparek Krzysztof 2000 Abrahamczyk P. Kurek M. śr. wieku: 24
4
Polonia Poznań
9460 Zieliński Mateusz 2004 śr. wieku: 20
5
Posnania RBW Poznań
9626 Jędrzejczak Filip 2003 Mikołajczak S. śr. wieku: 21
6
KW 1904 Poznań
11734 Kulik Dmytro 2004 Rewers M. śr. wieku: 20
7
KW 1904 Poznań
----- zawodnik bez licencji Rewers M. śr. wieku: 2024
8
KW 1904 Poznań
8816 Woźniak Jakub 2003 Rewers M. śr. wieku: 21
13 4x-KJ/KJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10755 Grygiel Maria 2007
10756 Kasprzak Lena 2007
10754 Cuperek Amelia 2007
11201 Rybak Maja 2007
Kaczmarek M. śr. wieku: 17
2
Posnania RBW Poznań
10871 Cieśla Zofia 2007
11112 Ratuszna Zuzanna 2007
10309 Gąsiorowska Ewa 2006
11236 Holub Marharyta 2008
Kaczmarek M. śr. wieku: 17
3
AZS AWF Poznań
10659 Woźniak Lena 2006
10657 Chrzanowska Maja 2006
11061 Jabłońska Patrycja 2006
11060 Kamińska Antonina 2007
śr. wieku: 17
4
KW 1904 Poznań
11511 Zydel Maria 2008
10874 Rewers Alicja 2007
11512 Kaczmarek Katarzyna 2008
9964 Jakuszko Kinga 2005
Kalet S. śr. wieku: 17
5
KW 1904 Poznań
10873 Mermela Aleksandra 2007
11540 Lorek Zuzanna 2008
11509 Śron Aleksandra 2008
12168 Wasilewska Nina 2006
Rewers M. Kalet S. śr. wieku: 16
14 2-KA/KB/KL/KBL
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
15 1xMJ/MJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10017 Narożny Aleks 2006 Nieradka . śr. wieku: 18
2
Posnania RBW Poznań
10545 Wojciechowski Mateusz 2007 Nieradka . śr. wieku: 17
3
Posnania RBW Poznań
10285 Nowak Nikodem 2005 Nieradka . śr. wieku: 19
4
Posnania RBW Poznań
10378 Lamperski Kamil 2005 Nieradka . śr. wieku: 19
5
Posnania RBW Poznań
11126 Maćkowiak Filip 2006 Nieradka . śr. wieku: 18
6
Posnania RBW Poznań
10863 Jaworski Igor 2007 Nieradka . śr. wieku: 17
7
Posnania RBW Poznań
10865 Yemelianov Platon 2007 Nieradka . śr. wieku: 17
8
Posnania RBW Poznań
11653 Miczyński Mikołaj 2008 Hoffmann M. śr. wieku: 16
9
Posnania RBW Poznań
11565 Bartczak Marcel 2008 Hoffmann M. śr. wieku: 16
10
Posnania RBW Poznań
11655 Sibila Marek 2008 Hoffmann M. śr. wieku: 16
11
Posnania RBW Poznań
11208 Krzyżycki Stanisław 2008 Hoffmann M. śr. wieku: 16
12
Posnania RBW Poznań
10867 Mykhailiuk Oleksandr 2008 Hoffmann M. śr. wieku: 16
13
Posnania RBW Poznań
11676 Winiarski Stanisław 2008 Hoffmann M. śr. wieku: 16
14
Polonia Poznań
11624 Wątkowski Łukasz 2008 śr. wieku: 16
15
Polonia Poznań
11838 Haboda Kristian 2007 śr. wieku: 17
16
Polonia Poznań
10216 Szubert Grzegorz 2006 śr. wieku: 18
17
AZS AWF Poznań
11213 Połącarz Aleksander 2008 Mikołajczak S. śr. wieku: 16
18
AZS AWF Poznań
11234 Rogiński Mikołaj 2008 Mikołajczak S. śr. wieku: 16
19
KW 1904 Poznań
11632 Stacherski Bogusz 2008 Kalet S. śr. wieku: 16
20
KW 1904 Poznań
9985 Mikołajczak Paweł 2006 Rewers M. śr. wieku: 18
21
KW 1904 Poznań
10684 Jakuszko Kacper 2007 Rewers M. śr. wieku: 17
22
KTW Kalisz
11725 Namysł Michał 2008 Trzmiel M. śr. wieku: 16
23
KTW Kalisz
11456 Karbowski Rafał 2007 Trzmiel M. śr. wieku: 17
24
AZS AWF Poznań
11242 Gut Emilian 2008 Król M. śr. wieku: 16
25
AZS AWF Poznań
11150 Kubik Szymon 2008 Król M. śr. wieku: 16
16 2-MJ/MJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
KTW Kalisz
11455 Zawarski Adam 2006
10045 Kobyłka Cezary 2006
Trzmiel M. śr. wieku: 18
2
AZS Szczecin
11292 Sławiński Jakub 2008
11299 Rejbicz Paweł 2008
Król R. śr. wieku: 16
3
AZS Szczecin
11293 Nowakowski Hubert 2008
11543 Stański Adam 2008
Król R. śr. wieku: 16
4
AZS AWF Gorzów Wlkp.
11470 Koktysz Mateusz 2008
11473 Rybok Szymon 2008
Zastawa-Schodowska P. śr. wieku: 16
17 4-KJ/KJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
18 2xMM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
19 1xKM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
20 1xDZ
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
11156 Kaczmarek Natasza 2009 Kaczmarek M. śr. wieku: 15
2
Posnania RBW Poznań
11678 Nowak Roksana 2009 Kaczmarek M. śr. wieku: 15
3
Polonia Poznań
11159 Falgier Zuzanna 2009 śr. wieku: 15
4
Polonia Poznań
11157 Nawrocka Julia 2009 śr. wieku: 15
5
Polonia Poznań
11158 Swornowska Aleksandra 2009 śr. wieku: 15
6
KTW Kalisz
11718 Palot Martyna 2009 Gralak M. śr. wieku: 15
7
KW 1904 Poznań
11631 Szkudlarczyk Marcelina 2009 Kalet S. śr. wieku: 15
8
KW 1904 Poznań
11630 Roszkiewicz Alicja 2009 Kalet S. śr. wieku: 15
9
KW 1904 Poznań
11818 Szkudlarczyk Klara 2011 Kalet S. śr. wieku: 13
10
KW 1904 Poznań
11566 Mrozek Anastazja 2009 Kalet S. śr. wieku: 15
21 4x-DZ
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
11715 Biedna Patrycja 2010
11674 Maciejewska Urszula 2010
11679 Masłek Oliwia 2010
11677 Borowska Natasza 2010
Kaczmarek M. śr. wieku: 14
2
Posnania RBW Poznań
11886 Iżyk Zofia 2009
11888 Tomczak Amelia 2010
11885 Malikowska Martyna 2009
11887 Bartkowiak Maja 2009
Abrahamczyk P. śr. wieku: 14
3
UKS Dwójka Kórnik
11836 Rymelska Antonina 2010
11835 Skotarczak Aleksandra 2010
11211 Orłowska Małgorzata 2009
11834 Nowicka Hanna 2009
Abrahamczyk P. śr. wieku: 14
4
KTW Kalisz
12158 Golicka Gabriela 2010
12157 Olszyna Anna 2010
11486 Kobza Patrycja 2009
11719 Ignaszak Dorota 2010
Gralak M. śr. wieku: 14
5
KTW Kalisz
12187 Jabłońska Sandra 2010
12186 Sałata Nikola 2010
12039 Kaźmierczak Paulina 2011
12041 Borowska Izabela 2010
śr. wieku: 13
6
AZS AWF Gorzów Wlkp.
11226 Kwietniewska Zuzanna 2009
11472 Duszyński Julia 2009
11827 Bartnicka Natalia 2010
11846 Basta Lena 2011
Zastawa-Schodowska P. śr. wieku: 14
7
Tryton Poznań
12185 Piaskowska Maja 2010
11771 Szczepaniak Agata 2010
11770 Grzegorz Oliwia 2009
11772 Borowiec Marianna 2009
śr. wieku: 14
22 2xCH
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
11221 Kapustiak Danyil 2009
11656 Rogoziewicz Paweł 2009
Hoffmann M. śr. wieku: 15
2
Posnania RBW Poznań
11203 Marosz Szymon 2009
11207 Krauza Karim 2009
Hoffmann M. śr. wieku: 15
3
Posnania RBW Poznań
11660 Wrzesiński Filip 2009
11442 Hagen Dorian 2009
Hoffmann M. śr. wieku: 15
4
Posnania RBW Poznań
11661 Zabadeusz Igor 2010
11664 Kornasz Wiktor 2010
Hoffmann M. śr. wieku: 14
5
Polonia Poznań
12062 Skorwider Szymon 2010
11837 Żagun Karol 2010
śr. wieku: 14
6
AZS AWF Poznań
Tryton Poznań
11854 Warciarek Mateusz 2010
11965 Smoczyński Kajetan 2009
Mikołajczak S. śr. wieku: 14
7
KTW Kalisz
11721 Tułacz-Wojciekiewicz Wojciech 2010
11722 Gałęski Alex 2009
śr. wieku: 14
8
AZS Szczecin
11295 Król Tomasz 2009
11289 Droszczak Eryk 2009
Król R. śr. wieku: 15
9
Tryton Poznań
11971 Machnik Szymon 2009
11623 Rządkowski Gabriel Jan 2009
śr. wieku: 15
23 4x+CH
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
11665 Konieczny Franciszek 2009
11658 Kocik Oliver 2009
11851 Doroshenko Vitalii 2009
11657 Jędruszko Wojciech 2009
11852 Hagen Nikolas 2012
Hoffmann M. śr. wieku: 15
2
KW 1904 Poznań
12154 Zydel Adam 2009
----- zawodnik bez licencji
12175 Hawrylak Mateusz 2010
12155 Stacherski Gustaw 2012
Kalet S. śr. wieku: 516
3
AZS Szczecin
12030 Wójcik Sebastian 2011
12027 Modlibowski Jan 2011
12029 Ładny Jakub 2011
12031 Gozdyra Antoni 2010
Gągalski S. Prusik K. śr. wieku: 13
4
AZS Szczecin
11294 Czerwony Bartosz 2009
11291 Hnatewicz Piotr 2009
11297 Łatuszyński Kacper 2009
11301 Knigawka Szymon 2009
11290 Taczek Tomasz 2009
Król R. śr. wieku: 15
5
Poznań Rowing Club
----- zawodnik bez licencji
11641 Woźnica Mateusz 2010
11642 Margraf Dominik 2010
11764 Sztul Aleksander 2010
Król M. śr. wieku: 516
24 2xMA/MB ML/MBL
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
AZS AWF Poznań
9626 Jędrzejczak Filip 2003
8036 Mikołajczak Szymon 2000
Mikołajczak S. śr. wieku: 22
2
AZS AWF Poznań
8605 Jagodziński Krzysztof 2001
10593 Zapart Franciszek 2003
Mikołajczak S. śr. wieku: 22
3
KW 1904 Poznań
11734 Kulik Dmytro 2004
8453 Bartłomiejczak Kacper 2001
Rewers M. śr. wieku: 21
25 1xKA/KB/KL/KBL
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
9079 Jęchorek Barbara 2001 Abrahamczyk M. śr. wieku: 23
2
Posnania RBW Poznań
10433 Śmigielska Zofia 2004 Abrahamczyk M. śr. wieku: 20
3
KW 1904 Poznań
9117 Mermela Adrianna 2003 Rewers M. śr. wieku: 21
26 2-MA/MB/ML/MBL
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
8299 Wojtalak Patryk 2001
7153 Jackowiak Emilian 2000
Kurek M. śr. wieku: 23
27 2xKJ/KJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10758 Frykowska Lena 2008
10918 Solarska Anna 2008
Abrahamczyk P. Kaczmarek M. śr. wieku: 16
2
Polonia Poznań
11121 Falgier Julia 2008
11119 Iwanów Martyna 2008
śr. wieku: 16
3
AZS AWF Poznań
11061 Jabłońska Patrycja 2006
11060 Kamińska Antonina 2007
Mikołajczak S. śr. wieku: 17
4
KTW Kalisz
11716 Majchrzak Michalina 2007
11488 Ignaszak Antonina 2008
śr. wieku: 16
5
KW 1904 Poznań
11511 Zydel Maria 2008
10874 Rewers Alicja 2007
Kalet S. śr. wieku: 16
6
KW 1904 Poznań
11512 Kaczmarek Katarzyna 2008
10873 Mermela Aleksandra 2007
Kalet S. śr. wieku: 16
7
KW 1904 Poznań
9964 Jakuszko Kinga 2005
11509 Śron Aleksandra 2008
Rewers M. Kalet S. śr. wieku: 17
8
KW 1904 Poznań
11540 Lorek Zuzanna 2008
12168 Wasilewska Nina 2006
Kalet S. śr. wieku: 17
9
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10550 Bilińska Zofia 2007
10233 Bilińska Hanna 2006
Basta P. śr. wieku: 17
10
AZS AWF Gorzów Wlkp.
11229 Arcab Natalia Oliwia 2008
10982 Lankamer Rozalia 2008
Zastawa-Schodowska P. śr. wieku: 16
11
Posnania RBW Poznań
11475 Markiewicz Lidia 2007
11732 Ławniczak Aleksandra 2008
Król M. śr. wieku: 16
28 2xMixM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
29 4x-MJ/MJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Polonia Poznań
10216 Szubert Grzegorz 2006
9462 Kalinowski Wojciech 2006
11624 Wątkowski Łukasz 2008
11838 Haboda Kristian 2007
śr. wieku: 17
2
KW 1904 Poznań
9985 Mikołajczak Paweł 2006
11632 Stacherski Bogusz 2008
10684 Jakuszko Kacper 2007
12166 Piętka Antoni 2007
Rewers M. Kalet S. śr. wieku: 17
3
AZS AWF Poznań
11242 Gut Emilian 2008
11150 Kubik Szymon 2008
11696 Jankowski Kacper 2007
11689 Nowacki Krzysztof 2007
Król M. śr. wieku: 16