ENEA Długodystansowe Mistrzostwa Polski
2023-09-30 | 2023-09-30
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.
Regulamin zawodów [PDF]

Przypominamy, że Organizator nie zapewnia na tych zawodach stelaży na łodzie.



1 4xMJ/MJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
9515 Wojciechowski Dominik 2005
10378 Lamperski Kamil 2005
11126 Maćkowiak Filip 2006
10285 Nowak Nikodem 2005
Nieradka . śr. wieku: 18
2
Bydgostia
10305 Miszczyk Artur 2005
10836 Neumann Paweł 2006
11334 Kopeć Antoni 2007
----- zawodnik bez licencji
Czubak T. Strychalski T. śr. wieku: 519
3
Bydgostia
11491 Suchacki Kacper 2007
11499 Piekarz Wiktor 2007
11752 Kwiatkowski Marcel 2007
11743 Dolata Pascal 2007
Bełka - Siemion A. Bernatajtys D. śr. wieku: 17
2 4-MJ/MJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
KTW Kalisz
11456 Karbowski Rafał 2007
11724 Sowiński Leon 2008
11725 Namysł Michał 2008
Trzmiel M. śr. wieku: 16
2
Bydgostia
10835 Raniszewski Marcin 2006
10834 Korcz Piotr 2005
10906 Dominas Natan 2006
10272 Sobkowiak Paweł 2006
Czubak T. Strychalski T. śr. wieku: 18
3
Bydgostia
11325 Mizera Stanisław 2006
----- zawodnik bez licencji
11254 Pastalski Piotr 2006
----- zawodnik bez licencji
Czubak T. Strychalski T. śr. wieku: 1021
3 2xMJ/MJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
KW 1904 Poznań
11632 Stacherski Bogusz 2008
9985 Mikołajczak Paweł 2006
Rewers M. Kalet S. śr. wieku: 17
2
UKS Bekawianka
11527 Kopietz Stanisław 2009
11058 Danowski Oskar 2007
Zieleniewska A. śr. wieku: 16
3
Bydgostia
11506 Kończal Szymon 2007
10990 Gnap Igor 2007
Bernatajtys D. śr. wieku: 17
4 2-MJ/MJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
KTW Kalisz
11455 Zawarski Adam 2006
10045 Kobyłka Cezary 2006
Trzmiel M. śr. wieku: 18
2
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10259 Obarzanek Adam 2006
10228 Tarasiuk Hubert 2006
Basta P. śr. wieku: 18
3
Bydgostia
11012 Mikulski Mateusz 2006
11171 Tworek Kacper 2006
Czubak T. śr. wieku: 18
5 1xMJ/MJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10865 Yemelianov Platon 2007 Nieradka . śr. wieku: 17
2
Posnania RBW Poznań
10863 Jaworski Igor 2007 Nieradka . śr. wieku: 17
3
KW 1904 Poznań
10684 Jakuszko Kacper 2007 Rewers M. śr. wieku: 17
4
Gopło Kruszwica
11154 Sieradzki Kamil 2005 Januszek R. śr. wieku: 19
5
Zawisza Bydgoszcz
10244 Matulewicz Remigiusz 2006 Bielaszewski J. śr. wieku: 18
6
Bydgostia
10738 Gutkowski Michał 2006 Strychalski T. śr. wieku: 18
6 4xKJ/KJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Bydgostia
11497 Zawadewicz Narina 2007
11495 Rydyńska Agnieszka 2007
11000 Uniszkiewicz Natalia 2008
11755 Nowak Julia 2007
Bełka - Siemion A. śr. wieku: 16
2
Posnania RBW Poznań
10885 Chrobocińska Magdalena 2008
11209 Kaźmierczak Zofia 2008
10871 Cieśla Zofia 2007
10754 Cuperek Amelia 2007
Kaczmarek M. śr. wieku: 16
3
KW 1904 Poznań
11512 Kaczmarek Katarzyna 2008
11511 Zydel Maria 2008
10874 Rewers Alicja 2007
11046 Grześkowiak Emily 2008
Kalet S. śr. wieku: 16
7 4-KJ/KJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
8 2xKJ/KJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10758 Frykowska Lena 2008
11201 Rybak Maja 2007
Kaczmarek M. śr. wieku: 16
2
KW 1904 Poznań
11509 Śron Aleksandra 2008
9964 Jakuszko Kinga 2005
Rewers M. Kalet S. śr. wieku: 17
3
Bydgostia
10725 Kocieniewska Maja 2005
10978 Stypczyńska Amelia 2005
Dziekoński R. śr. wieku: 19
9 2-KJ/KJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10755 Grygiel Maria 2007
10756 Kasprzak Lena 2007
Kaczmarek M. śr. wieku: 17
2
Posnania RBW Poznań
11112 Ratuszna Zuzanna 2007
10309 Gąsiorowska Ewa 2006
Kaczmarek M. śr. wieku: 17
3
UKS Ateny Wałcz
11481 Olejniczak Aleksandra 2007
11480 Kowalska Weronika 2007
Błoch J. śr. wieku: 17
4
Bydgostia
10730 Zawadzka Wiktoria 2005
10732 Oszczęda Julia 2005
Dziekoński R. śr. wieku: 19
10 1xKJ/KJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
11236 Holub Marharyta 2008 Kaczmarek M. śr. wieku: 16
2
BKW Bydgoszcz
10998 Polasik Zuzanna 2008 Zieleniewska A. śr. wieku: 16
3
UKS Ateny Wałcz
11482 Szafrańska Justyna 2008 Błoch J. śr. wieku: 16
4
Bydgostia
10727 Pater Lena 2005 Dziekoński R. śr. wieku: 19
11 4xMA/MB
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
9203 Tomiak Szymon 2002
8299 Wojtalak Patryk 2001
8088 Kaczmarek Jerzy 2001
9504 Suszka Jacek 2004
Abrahamczyk P. śr. wieku: 22
2
KW 1904 Poznań
----- zawodnik bez licencji
11734 Kulik Dmytro 2004
8816 Woźniak Jakub 2003
----- zawodnik bez licencji
Rewers M. śr. wieku: 1022
3
AZS Szczecin
10636 Radoliński Michał 2003
8953 Nowakowski Jakub 2003
10235 Preś Tomasz 2003
7860 Kasprzyk Maciej 2001
Kula P. śr. wieku: 21
4
Bydgostia
10531 Pączka Paweł 2004
10526 Boliński Igor 2004
10528 Król Kacper 2004
----- zawodnik bez licencji
Drażdżewski M. Kozłowski M. śr. wieku: 521
12 4-MA/MB
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
13 2xMA/MB
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
KW 1904 Poznań
8453 Bartłomiejczak Kacper 2001
8815 Kmiecik Radosław 2003
Rewers M. śr. wieku: 22
2
KW 1904 Poznań
9583 Hoffmann Grzegorz 2004
8764 Lisek Tomasz 2002
Rewers M. śr. wieku: 21
3
KTW Kalisz
----- zawodnik bez licencji
10180 Kornacki Adam 2004
Trzmiel M. śr. wieku: 1022
14 2-MA/MB
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
KTW Kalisz
10565 Przybył Adam 2003
9507 Senderacki Konrad 2004
Trzmiel M. śr. wieku: 20
2
Bydgostia
10534 Szczepaniak Filip 2004
10601 Janik Paweł 2004
Drażdżewski M. Kozłowski M. śr. wieku: 20
3
Bydgostia
10480 Patalas Mikołaj 2004
10736 Grochowski Mikołaj 2005
Drażdżewski M. Kozłowski M. śr. wieku: 19
15 1xMA/MB
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
8706 Litka Cezary 2002 Abrahamczyk P. śr. wieku: 22
2
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7498 Byczek Jakub 2000 Basta P. śr. wieku: 24
3
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7985 Bubień Tymoteusz 2001 Basta P. śr. wieku: 23
4
KW PEGAZ Wrocław
7952 Zalega Bartłomiej 1999 Gancarz P. śr. wieku: 25
5
Zawisza Bydgoszcz
9679 Mickiewicz Kacper 2004 Bielaszewski J. śr. wieku: 20
6
AZS AWF Warszawa
10938 Gasparski Bartłomiej 1977 śr. wieku: 47
7
Bydgostia
6760 Paczkowski Dariusz 1995 Drażdżewski M. Kozłowski M. śr. wieku: 29
8
Bydgostia
10525 Bandura Kacper 2004 Drażdżewski M. Kozłowski M. śr. wieku: 20
16 4xKA/KB
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
BKW Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
9385 Różańska Aleksandra 2003
Zieleniewska A. śr. wieku: 2024
17 4-KA/KB
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
18 2xKA/KB
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
9079 Jęchorek Barbara 2001
9066 Ścibior Wiktoria 2003
Abrahamczyk M. śr. wieku: 22
2
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Nowakowski W. śr. wieku: 2024
19 2-KA/KB
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
20 1xKA/KB
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10433 Śmigielska Zofia 2004 Abrahamczyk M. śr. wieku: 20
2
KW 1904 Poznań
9117 Mermela Adrianna 2003 Rewers M. śr. wieku: 21
3
AZS AWF Gorzów Wlkp.
6604 Zmelty Wioletta 1997 Basta P. śr. wieku: 27
4
BKW Bydgoszcz
7906 Baranowska Dominika 2001 Zieleniewska A. śr. wieku: 23
5
AZS AWFiS Gdańsk
8384 Domalska Patrycja 2001 Naskręcki K. śr. wieku: 23
21 4xMM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
11945 Krajewski Damian 1984
11938 Bednarek Gerard 1971
11436 Łuczak Rafał 1988
6150 Szczepaniak Paweł 1970
śr. wieku: 45
22 2xMM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
KW 1904 Poznań
12159 Baraniak Mariusz 1979
12160 Nawratil Radosław 1979
śr. wieku: 45
2
KW 1904 Poznań
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
3
TWDW Warszawa
11616 Wejs Marek 1962
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1043
23 2-MM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
24 1xMM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
KW 1904 Poznań
11392 Kozłowski Piotr 1964 śr. wieku: 60
2
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
3
KW 1904 Poznań
6264 Mikołajczak Mariusz 1971 śr. wieku: 53
4
KW 1904 Poznań
6178 Majchrzak Tomasz 1957 śr. wieku: 67
5
TWDW Warszawa
6134 Gustowski Jacek 1968 śr. wieku: 56
6
Wojciech Urbanowski
9940 Urbanowski Wojciech 1975 śr. wieku: 49
7
AZS AWF Warszawa
10117 Łojszczyk Piotr 1973 śr. wieku: 51
8
Dariusz Stefanowski
6173 Stefanowski Dariusz 1964 śr. wieku: 60
9
Marek Wojciechowski
11698 Wojciechowski Marek 1972 śr. wieku: 52
10
Gedania Gdańsk
6156 Gaca Adam 1953 śr. wieku: 71
25 4xKM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
26 2xKM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
11370 Gumienna Anna 1951
11372 Pribe Danuta 1939
śr. wieku: 79
2
TWDW Warszawa
AZS AWF Warszawa
10937 Listopadzka Anna 1988
9244 Fuhrmann Ulrike 1963
śr. wieku: 48
27 1xKM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
KW 1904 Poznań
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
2
Tryton Poznań
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
3
Larysa Szczepaniak
6151 Szczepaniak Larysa 1972 śr. wieku: 52
4
Gabriela Wojciechowska
11825 Wojciechowska Gabriela 1989 śr. wieku: 35