XV Mistrzostwa Polski w Sprincie Wioślarskim / XL Memoriał Juliusza Kawieckiego
2023-09-16 | 2023-09-17
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.


1 1xMJ/MJM (MJK )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Poznań
11213 Połącarz Aleksander 2008 Mikołajczak S. śr. wieku: 16
2
AZS Szczecin
10097 Bagniak Piotr 2005 Kowalczyk R. śr. wieku: 19
3
AZS Szczecin
10098 Błach Wiktor 2006 Kowalczyk R. śr. wieku: 18
4
AZS Szczecin
11315 Kotkowiak Bartosz 2006 Fiłka T. śr. wieku: 18
5
KW PEGAZ Wrocław
10212 Syposz Dominik 2006 Gancarz E. śr. wieku: 18
6
PTW Płock
11179 Sobieszek Wiktor 2007 Karolak J. śr. wieku: 17
7
PTW Płock
10932 Śmigrocki Karol 2007 Karolak J. śr. wieku: 17
8
PTW Płock
11280 Turkowski Milan 2008 śr. wieku: 16
9
PTW Płock
11274 Kowalski Maksymilian 2008 Karolak J. śr. wieku: 16
10
WIR Iława
11900 Cupryszak Jakub 2008 Pierczyński P. śr. wieku: 16
11
WIR Iława
10845 Fryc Oskar 2008 Pierczyński P. śr. wieku: 16
12
MOS Ełk
11558 Staniszewski Piotr 2008 śr. wieku: 16
13
WTW Włocławek
11100 Barański Błażej 2007 Gabryelewicz K. śr. wieku: 17
14
WTW Włocławek
10667 Śliwiński Wojciech 2006 Baranowski M. śr. wieku: 18
15
WRC Warszawa
11504 Woszczyk Antoni 2006 śr. wieku: 18
16
UKS Puma Ostróda
10721 Olszewski Jakub 2006 Stępka A. śr. wieku: 18
17
UKS Puma Ostróda
10940 Nierzwicki Jakub Marcel 2005 Stępka A. śr. wieku: 19
18
UKS Puma Ostróda
----- zawodnik bez licencji Stępka A. śr. wieku: 2024
19
AZS AWF Warszawa
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
20
AZS UMK Toruń
10176 Weichhaus Martin 2005 Radkowski T. Wiśniewski S. śr. wieku: 19
2 2xDZ (MJK )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
2
PTW Płock
11864 Gołębiewska Aleksandra 2009
11279 Regulińska Zuzanna 2009
Sałkowski P. śr. wieku: 15
3
PTW Płock
11875 Osichna Ilona 2009
11867 Kozłowska Julia 2009
Sałkowski P. śr. wieku: 15
4
PTW Płock
11869 Maciejewicz Blanka 2009
11277 Szymborska Adrianna 2009
Sałkowski P. śr. wieku: 15
5
WTW Warszawa
11261 Schlesinger Josephine 2009
11340 Stankiewicz-Wendling Oktawia 2009
Wulczyńska A. śr. wieku: 15
6
WTW Warszawa
11860 Sikorska Hanna 2010
11316 Swynarska Lena 2009
Wulczyńska A. śr. wieku: 14
3 1xKM (MJK Mastersi )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Gabriela Wojciechowska
11825 Wojciechowska Gabriela 1989 śr. wieku: 35
2
Posnania RBW Poznań
11372 Pribe Danuta 1939 śr. wieku: 85
3
Posnania RBW Poznań
11370 Gumienna Anna 1951 śr. wieku: 73
4
WTW Warszawa
10793 Czerwińska - Nowak Edyta 1963 śr. wieku: 61
4 4xMM/4-MM (MJK Mastersi )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
2
Posnania RBW Poznań
6150 Szczepaniak Paweł 1970
11436 Łuczak Rafał 1988
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 45
3
AZS UW Warszawa
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
11684 Rakutska Aleksander 1995
Borys R. śr. wieku: 2024
5 4x/4x+CH (MJK )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
2
PTW Płock
11278 Reguliński Sebastian 2009
11863 Jędrzejak Filip 2009
11286 Grabowski Wiktor 2009
11287 Kłosiński Dominik 2009
11882 Sidwa Mateusz 2010
Sałkowski P. śr. wieku: 15
3
PTW Płock
11561 Kuśmirek Igor 2009
11868 Kołodziejski Bartosz 2010
11870 Tarka Adam 2009
11282 Chojnacki Norbert 2009
11882 Sidwa Mateusz 2010
Sałkowski P. śr. wieku: 14
4
PTW Płock
11873 Wiśniewski Jakub 2009
11872 Farjaszewski Aleksander 2009
11880 Kowalczyk Mikołaj 2009
11284 Jaroszewski Borys 2009
11876 Łagodziński Kacper 2009
Sałkowski P. śr. wieku: 15
5
WRC Warszawa
----- zawodnik bez licencji
12125 Sadkowski Kacper 2010
11373 Hejduk Jakub 2009
----- zawodnik bez licencji
12127 Kłopocki Kamil 2010
śr. wieku: 1019
6
AZS AWF Warszawa
----- zawodnik bez licencji
12102 Janiszewski Kacper 2009
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1019
6 2xMJ/MJM (MJK )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
10097 Bagniak Piotr 2005
10098 Błach Wiktor 2006
Kowalczyk R. śr. wieku: 18
2
AZS Szczecin
11313 Herosimczyk Jakub 2008
11433 Kowalski Szymon 2008
Fiłka T. śr. wieku: 16
3
PTW Płock
10932 Śmigrocki Karol 2007
11280 Turkowski Milan 2008
Karolak J. śr. wieku: 16
4
WIR Iława
11902 Bereza Witold 2008
11900 Cupryszak Jakub 2008
Pierczyński P. śr. wieku: 16
5
MOS Ełk
----- zawodnik bez licencji
11122 Liwoch Mateusz 2008
śr. wieku: 1020
6
UKS Puma Ostróda
10721 Olszewski Jakub 2006
10940 Nierzwicki Jakub Marcel 2005
Stępka A. śr. wieku: 18
7 2xKJ/KJM (MJK )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Poznań
11061 Jabłońska Patrycja 2006
11210 Świątek Klaudia 2007
Mikołajczak S. śr. wieku: 17
2
AZS Szczecin
10540 Sosnowska Julia 2006
10825 Modrzejewska Kinga 2008
Fiłka T. śr. wieku: 17
3
PTW Płock
11283 Dolna Daria 2008
10716 Pietrzak Zofia 2006
Karolak J. Sałkowski P. śr. wieku: 17
4
WIR Iława
11538 Pankowska Wiktoria 2008
11908 Maguda Amelia 2008
Pierczyński P. śr. wieku: 16
5
WIR Iława
9761 Sagan Aleksandra 2005
10190 Ryś Bogumiła 2006
Pierczyński P. śr. wieku: 18
6
WTW Warszawa
11036 Kłos Weronika 2008
11271 Żytomirska Pola 2008
Wulczyńska A. śr. wieku: 16
8 4x/4x+DZ (MJK )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
PTW Płock
11875 Osichna Ilona 2009
11867 Kozłowska Julia 2009
11864 Gołębiewska Aleksandra 2009
11279 Regulińska Zuzanna 2009
11882 Sidwa Mateusz 2010
Sałkowski P. śr. wieku: 15
2
PTW Płock
11869 Maciejewicz Blanka 2009
11866 Michalik Zuzanna 2009
11871 Kozyriewa Yewgienia 2009
11277 Szymborska Adrianna 2009
11876 Łagodziński Kacper 2009
Sałkowski P. śr. wieku: 15
3
WTW Warszawa
11269 Aniserowicz Nina 2009
11316 Swynarska Lena 2009
11261 Schlesinger Josephine 2009
11340 Stankiewicz-Wendling Oktawia 2009
11860 Sikorska Hanna 2010
Wulczyńska A. śr. wieku: 15
9 1xMM (MJK Mastersi )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Marek Wojciechowski
11698 Wojciechowski Marek 1972 śr. wieku: 52
2
Dariusz Stefanowski
6173 Stefanowski Dariusz 1964 śr. wieku: 60
3
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
4
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
5
Gedania Gdańsk
6156 Gaca Adam 1953 śr. wieku: 71
6
STW Szczecin
6971 Błach Michał 1973 śr. wieku: 51
7
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
8
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
9
Wojciech Urbanowski
9940 Urbanowski Wojciech 1975 śr. wieku: 49
10
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
11
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
12
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
13
AZS AWF Warszawa
6186 Borkowski Ireneusz 1939 śr. wieku: 85
14
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
15
Posnania RBW Poznań
6150 Szczepaniak Paweł 1970 śr. wieku: 54
16
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
17
Posnania RBW Poznań
11945 Krajewski Damian 1984 śr. wieku: 40
10 1xKJ/KJM (MJK )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Poznań
11061 Jabłońska Patrycja 2006 Mikołajczak S. śr. wieku: 18
2
PTW Płock
10974 Maciaszek Aleksandra 2008 Sałkowski P. śr. wieku: 16
3
PTW Płock
10716 Pietrzak Zofia 2006 Karolak J. śr. wieku: 18
4
PTW Płock
11283 Dolna Daria 2008 Sałkowski P. śr. wieku: 16
5
WIR Iława
----- zawodnik bez licencji Pierczyński P. śr. wieku: 2024
6
MOS Ełk
12037 Smolańczuk Antonina 2007 śr. wieku: 17
7
WTW Warszawa
11036 Kłos Weronika 2008 Wulczyńska A. śr. wieku: 16
8
WTW Warszawa
11271 Żytomirska Pola 2008 Wulczyńska A. śr. wieku: 16
11 2x CH (MJK )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
PTW Płock
11278 Reguliński Sebastian 2009
11282 Chojnacki Norbert 2009
Sałkowski P. śr. wieku: 15
2
PTW Płock
11872 Farjaszewski Aleksander 2009
11284 Jaroszewski Borys 2009
Sałkowski P. śr. wieku: 15
3
PTW Płock
11286 Grabowski Wiktor 2009
11287 Kłosiński Dominik 2009
Sałkowski P. śr. wieku: 15
4
WRC Warszawa
11322 Sakowski Iwo 2009
11550 Niziński Sebastian 2009
śr. wieku: 15
12 4x MIX (MJK Mastersi )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
11372 Pribe Danuta 1939
11370 Gumienna Anna 1951
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 79
2
WTW Warszawa
10793 Czerwińska - Nowak Edyta 1963
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1042
13 2-MM (MJK Mastersi )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Henryk Szlachta
6195 Szlachta Henryk 1958
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1045
2
STW Szczecin
Dariusz Stefanowski
6231 Wróblewski Jacek 1970
6173 Stefanowski Dariusz 1964
śr. wieku: 57
3
BTW Bydgoszcz
11954 Tykwiński Krzysztof 1976
11953 Ormiński Tomasz 1976
śr. wieku: 48
14 2xKM (MJK Mastersi )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
11372 Pribe Danuta 1939
11370 Gumienna Anna 1951
śr. wieku: 79
15 2xMM (MJK Mastersi )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
2
STW Szczecin
6227 Matyjaszczyk Dariusz 1967
6230 Czerwiński Sławomir 1966
śr. wieku: 57
3
Posnania RBW Poznań
6150 Szczepaniak Paweł 1970
11436 Łuczak Rafał 1988
śr. wieku: 45
4
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
5
AZS UW Warszawa
----- zawodnik bez licencji
11386 Borys Robert 1975
Borys R. śr. wieku: 1036
6
AZS UW Warszawa
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Borys R. śr. wieku: 2024
7
AZS UW Warszawa
----- zawodnik bez licencji
11684 Rakutska Aleksander 1995
Borys R. śr. wieku: 1026
16 8+MM (MJK Mastersi )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Warszawa
Maryla Gnojek
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
6186 Borkowski Ireneusz 1939
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
6184 Gnojek Maryla 1960
śr. wieku: 1374
2
STW Szczecin
Dariusz Stefanowski
6231 Wróblewski Jacek 1970
6173 Stefanowski Dariusz 1964
6227 Matyjaszczyk Dariusz 1967
6223 Przybylski Jarosław 1961
6224 Szczotko Henryk 1955
6971 Błach Michał 1973
----- zawodnik bez licencji
6230 Czerwiński Sławomir 1966
11952 Jaworski Mirosław 1956
śr. wieku: 304
17 4-MA/MJ (Mistrzostwa Polski w Sprincie )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Poznań
8605 Jagodziński Krzysztof 2001
10593 Zapart Franciszek 2003
9626 Jędrzejczak Filip 2003
8036 Mikołajczak Szymon 2000
Mikołajczak S. śr. wieku: 22
2
KTW Kalisz
9822 Bielak Mateusz 2005
10047 Kliber Bartosz 2005
10565 Przybył Adam 2003
9507 Senderacki Konrad 2004
Trzmiel M. śr. wieku: 19
3
AZS Szczecin
11214 Klemm Mark 2005
10615 Marciocha Mikołaj 2005
9841 Błonka Joachim 2005
10614 Iwanów Michał 2005
Kowalczyk R. śr. wieku: 19
4
PTW Płock
11179 Sobieszek Wiktor 2007
10932 Śmigrocki Karol 2007
11975 Chandoszko Olivier 2007
11280 Turkowski Milan 2008
Karolak J. śr. wieku: 16
5
WTW Włocławek
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Baranowski M. śr. wieku: 2024
6
Bydgostia
8564 Szewczyk Kajetan 2002
7282 Dziewieczyński Piotr 1999
10002 Witkowski Michał 2002
9560 Karwecki Jakub 2001
Drażdżewski M. Kozłowski M. śr. wieku: 23
7
Bydgostia
10534 Szczepaniak Filip 2004
10525 Bandura Kacper 2004
10480 Patalas Mikołaj 2004
10601 Janik Paweł 2004
Drażdżewski M. Kozłowski M. śr. wieku: 20
8
AZS UMK Toruń
10121 Polański Kacper 2002
9524 Kozłowski Mateusz 2004
9265 Zyblewski Dominik 2003
6918 Krause Karol 1998
Szumański M. Wiśniewski S. śr. wieku: 22
18 2xML/MJL (Mistrzostwa Polski w Sprincie )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
10097 Bagniak Piotr 2005
10098 Błach Wiktor 2006
Kowalczyk R. śr. wieku: 18
2
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10259 Obarzanek Adam 2006
10228 Tarasiuk Hubert 2006
Basta P. śr. wieku: 18
3
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7985 Bubień Tymoteusz 2001
7498 Byczek Jakub 2000
Basta P. śr. wieku: 23
4
BTW Bydgoszcz
10166 Marysiak Nikodem 2002
10181 Lepeshov Fedor 2005
Ormiński T. Zgorzelak M. śr. wieku: 20
5
AZS AWFiS Gdańsk
MOS Ełk
10698 Plisko Grzegorz 2003
10696 Kleban Jakub 2006
śr. wieku: 19
6
WTW Włocławek
11730 Mykhalchenko Serhii 2005
----- zawodnik bez licencji
Gabryelewicz K. śr. wieku: 1021
7
Bydgostia
10528 Król Kacper 2004
----- zawodnik bez licencji
Drażdżewski M. Kozłowski M. śr. wieku: 1022
8
Bydgostia
10531 Pączka Paweł 2004
7831 Zalewski Artur 2000
Drażdżewski M. Kozłowski M. śr. wieku: 22
9
AZS UMK Toruń
10176 Weichhaus Martin 2005
3666 Krymski Radosław 1990
Szumański M. Radkowski T. Wiśniewski S. śr. wieku: 26
19 4-KA/KJ (Mistrzostwa Polski w Sprincie )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
BTW Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji
10947 Słaboszewska Milena 2006
10948 Jóźwiak Martyna 2005
10135 Plucińska Monika 2005
Ormiński T. Zgorzelak M. śr. wieku: 520
2
PTW Płock
10569 Nowakowska Kinga 2007
11844 Szymborska Anita 2007
10974 Maciaszek Aleksandra 2008
11283 Dolna Daria 2008
Karolak J. Sałkowski P. śr. wieku: 16
3
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji
10732 Oszczęda Julia 2005
10730 Zawadzka Wiktoria 2005
9136 Wojciechowska Martyna 2003
Dziekoński R. Nowakowski W. śr. wieku: 520
4
AZS UMK Toruń
10171 Lewandowska Wiktoria 2005
10034 Gałka Dominika 2002
10375 Hakobyan Julia 2004
8892 Weiwer Julia 2002
Szumański M. Wiśniewski S. Robaszkiewicz A. śr. wieku: 20
5
AZS UMK Toruń
10616 Lewandowska Nicola 2006
10411 Lipertowicz Weronika 2004
10749 Żuralska Maja 2006
9532 Stałęga Kinga 2005
Szumański M. Wiśniewski S. Robaszkiewicz A. śr. wieku: 18
20 2xMA/MJ (Mistrzostwa Polski w Sprincie )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Poznań
Poznań Rowing Club
11242 Gut Emilian 2008
12132 Heymann Krzysztof 1992
Król M. śr. wieku: 24
2
Posnania RBW Poznań
AZS AWF Poznań
9626 Jędrzejczak Filip 2003
10593 Zapart Franciszek 2003
Mikołajczak S. śr. wieku: 21
3
AZS Szczecin
10635 Sobański Jakub 2003
7860 Kasprzyk Maciej 2001
Kula P. śr. wieku: 22
4
AZS Szczecin
9321 Usnarski Paweł 2003
10235 Preś Tomasz 2003
Kula P. śr. wieku: 21
5
BTW Bydgoszcz
10169 Sopoński Bartłomiej 2002
8818 Twarowski Kacper 2003
Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P. śr. wieku: 21
6
KW PEGAZ Wrocław
10212 Syposz Dominik 2006
7952 Zalega Bartłomiej 1999
Gancarz P. śr. wieku: 21
7
WIR Iława
11902 Bereza Witold 2008
10845 Fryc Oskar 2008
Pierczyński P. śr. wieku: 16
8
WIR Iława
9003 Jeżyński Mateusz 2004
9314 Ryś Jakub 2004
Pierczyński P. śr. wieku: 20
9
MOS Ełk
10697 Sobolewski Gabriel 2006
9952 Nagolski Jakub 2005
śr. wieku: 18
10
AZS UMK Toruń
10121 Polański Kacper 2002
6926 Wąsicki Dariusz 1998
Szumański M. Wiśniewski S. śr. wieku: 24
21 2xKL/KJL (Mistrzostwa Polski w Sprincie )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
9840 Taczek Maria 2004
7848 Kula Wiktoria 2001
Kula P. śr. wieku: 21
2
BKW Bydgoszcz
9694 Smyk Martyna 2004
----- zawodnik bez licencji
Zieleniewska A. śr. wieku: 1022
3
BTW Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji
10947 Słaboszewska Milena 2006
Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P. śr. wieku: 1021
4
WTW Włocławek
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Gabryelewicz K. śr. wieku: 2024
22 2-MA/MJ (Mistrzostwa Polski w Sprincie )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Poznań
8605 Jagodziński Krzysztof 2001
10593 Zapart Franciszek 2003
Mikołajczak S. śr. wieku: 22
2
KTW Kalisz
10565 Przybył Adam 2003
9507 Senderacki Konrad 2004
Trzmiel M. śr. wieku: 20
3
AZS Szczecin
8317 Florczak Aleksander 1995
7386 Gągalski Sebastian 1999
Kula P. śr. wieku: 27
4
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10547 Kusz Daniel 2007
10546 Jakubczak Rafał 2007
Basta P. śr. wieku: 17
5
BTW Bydgoszcz
10169 Sopoński Bartłomiej 2002
8818 Twarowski Kacper 2003
Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P. śr. wieku: 21
6
Bydgostia
10534 Szczepaniak Filip 2004
10601 Janik Paweł 2004
Drażdżewski M. Kozłowski M. śr. wieku: 20
7
Bydgostia
10002 Witkowski Michał 2002
7282 Dziewieczyński Piotr 1999
Drażdżewski M. Kozłowski M. śr. wieku: 23
8
AZS UMK Toruń
6926 Wąsicki Dariusz 1998
9524 Kozłowski Mateusz 2004
Szumański M. Wiśniewski S. śr. wieku: 23
23 2xKA/KJ (Mistrzostwa Polski w Sprincie )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
9840 Taczek Maria 2004
7848 Kula Wiktoria 2001
Kula P. śr. wieku: 21
2
AZS AWF Gorzów Wlkp.
6604 Zmelty Wioletta 1997
7493 Rojek Aleksandra 2000
Basta P. śr. wieku: 25
3
PTW Płock
10974 Maciaszek Aleksandra 2008
11283 Dolna Daria 2008
Sałkowski P. śr. wieku: 16
4
PTW Płock
AZS AWFiS Gdańsk
10716 Pietrzak Zofia 2006
11273 Linowska Rozalia 2004
Karolak J. śr. wieku: 19
5
WIR Iława
9761 Sagan Aleksandra 2005
10190 Ryś Bogumiła 2006
Pierczyński P. śr. wieku: 18
6
WTW Włocławek
10073 Zając Wiktoria 2004
----- zawodnik bez licencji
Gabryelewicz K. śr. wieku: 1022
7
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji
9729 Madaj Zuzanna 2003
Nowakowski W. śr. wieku: 1022
8
AZS UMK Toruń
KTW Kalisz
9935 Pawłowska Amelia 2005
10038 Bajerska Joanna 2006
Wiśniewski S. Robaszkiewicz A. śr. wieku: 18
24 1xKA/KJ (Mistrzostwa Polski w Sprincie )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Poznań
11061 Jabłońska Patrycja 2006 Mikołajczak S. śr. wieku: 18
2
BKW Bydgoszcz
7906 Baranowska Dominika 2001 Zieleniewska A. śr. wieku: 23
3
AZS UMK Toruń
7921 Streng Barbara 2000 Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P. śr. wieku: 24
4
BTW Bydgoszcz
8911 Jekel Inga 2001 Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P. śr. wieku: 23
5
AZS AWFiS Gdańsk
9494 Domalska Dominika 2003 Naskręcki K. śr. wieku: 21
6
AZS AWFiS Gdańsk
8384 Domalska Patrycja 2001 Naskręcki K. śr. wieku: 23
7
WIR Iława
----- zawodnik bez licencji Pierczyński P. śr. wieku: 2024
8
MOS Ełk
12037 Smolańczuk Antonina 2007 śr. wieku: 17
9
Bydgostia
9033 Chrzanowska Paulina 2000 Nowakowski W. śr. wieku: 24
10
Posnania RBW Poznań
11475 Markiewicz Lidia 2007 Król M. śr. wieku: 17
25 8+MA/MJ (Mistrzostwa Polski w Sprincie )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
9842 Taczek Jan 2005
11052 Fiłka Mikołaj 2006
11315 Kotkowiak Bartosz 2006
10097 Bagniak Piotr 2005
11214 Klemm Mark 2005
10615 Marciocha Mikołaj 2005
9841 Błonka Joachim 2005
10614 Iwanów Michał 2005
10247 Ładna Magdalena 2005
Kowalczyk R. Fiłka T. śr. wieku: 18
2
AZS Szczecin
10636 Radoliński Michał 2003
10235 Preś Tomasz 2003
7386 Gągalski Sebastian 1999
11644 Wilk Jakub 1998
9321 Usnarski Paweł 2003
10635 Sobański Jakub 2003
7860 Kasprzyk Maciej 2001
8317 Florczak Aleksander 1995
10825 Modrzejewska Kinga 2008
Kula P. śr. wieku: 23
3
WTW Włocławek
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
11730 Mykhalchenko Serhii 2005
10667 Śliwiński Wojciech 2006
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Baranowski M. śr. wieku: 1355
4
Bydgostia
10534 Szczepaniak Filip 2004
10525 Bandura Kacper 2004
10480 Patalas Mikołaj 2004
10601 Janik Paweł 2004
8564 Szewczyk Kajetan 2002
7282 Dziewieczyński Piotr 1999
10002 Witkowski Michał 2002
9560 Karwecki Jakub 2001
11501 Wiśniewska Julia 2007
Drażdżewski M. Kozłowski M. śr. wieku: 21
5
AZS UMK Toruń
10121 Polański Kacper 2002
11778 Radkowski Bartłomiej 2005
10174 Osiński Igor 2005
3666 Krymski Radosław 1990
6926 Wąsicki Dariusz 1998
6918 Krause Karol 1998
9265 Zyblewski Dominik 2003
9524 Kozłowski Mateusz 2004
8888 Skurzyński Tomasz 2002
Szumański M. Radkowski T. Wiśniewski S. śr. wieku: 23
26 1xMA/MJ (Mistrzostwa Polski w Sprincie )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Poznań Rowing Club
12132 Heymann Krzysztof 1992 Król M. śr. wieku: 32
2
Posnania RBW Poznań
9626 Jędrzejczak Filip 2003 Mikołajczak S. śr. wieku: 21
3
AZS AWF Poznań
11213 Połącarz Aleksander 2008 Mikołajczak S. śr. wieku: 16
4
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7498 Byczek Jakub 2000 Basta P. śr. wieku: 24
5
BTW Bydgoszcz
10181 Lepeshov Fedor 2005 Zgorzelak M. śr. wieku: 19
6
BTW Bydgoszcz
10166 Marysiak Nikodem 2002 Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P. śr. wieku: 22
7
KW PEGAZ Wrocław
7952 Zalega Bartłomiej 1999 Gancarz P. śr. wieku: 25
8
KW PEGAZ Wrocław
10212 Syposz Dominik 2006 Gancarz P. śr. wieku: 18
9
WIR Iława
9314 Ryś Jakub 2004 Pierczyński P. śr. wieku: 20
10
WIR Iława
11900 Cupryszak Jakub 2008 Pierczyński P. śr. wieku: 16
11
WIR Iława
9003 Jeżyński Mateusz 2004 Pierczyński P. śr. wieku: 20
12
WIR Iława
10845 Fryc Oskar 2008 Pierczyński P. śr. wieku: 16
13
MOS Ełk
107 Zub Łukasz 1985 śr. wieku: 39
14
AZS AWFiS Gdańsk
10698 Plisko Grzegorz 2003 śr. wieku: 21
15
WRC Warszawa
11504 Woszczyk Antoni 2006 śr. wieku: 18
16
AZS AWF Poznań
11242 Gut Emilian 2008 Król M. śr. wieku: 16
17
AZS UMK Toruń
10176 Weichhaus Martin 2005 Radkowski T. Wiśniewski S. śr. wieku: 19
27 2-KA/KJ (Mistrzostwa Polski w Sprincie )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
BTW Bydgoszcz
AZS UMK Toruń
8911 Jekel Inga 2001
7921 Streng Barbara 2000
Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P. śr. wieku: 23
2
PTW Płock
11288 Wilamowska Agata 2008
11879 Przybylska Amelia 2008
Sałkowski P. śr. wieku: 16
3
WTW Włocławek
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Gabryelewicz K. śr. wieku: 2024
4
Bydgostia
10730 Zawadzka Wiktoria 2005
10732 Oszczęda Julia 2005
Dziekoński R. śr. wieku: 19
5
AZS UMK Toruń
10171 Lewandowska Wiktoria 2005
8892 Weiwer Julia 2002
Szumański M. Wiśniewski S. Robaszkiewicz A. śr. wieku: 20
6
AZS UMK Toruń
10749 Żuralska Maja 2006
10411 Lipertowicz Weronika 2004
Szumański M. Wiśniewski S. Robaszkiewicz A. śr. wieku: 19
28 4xKA/KJ (Mistrzostwa Polski w Sprincie)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
BTW Bydgoszcz
10948 Jóźwiak Martyna 2005
10135 Plucińska Monika 2005
10185 Kwaśniewska Maja 2006
10947 Słaboszewska Milena 2006
Zgorzelak M. śr. wieku: 18
2
PTW Płock
AZS AWFiS Gdańsk
10569 Nowakowska Kinga 2007
11273 Linowska Rozalia 2004
11283 Dolna Daria 2008
10716 Pietrzak Zofia 2006
Karolak J. Sałkowski P. śr. wieku: 17
3
WIR Iława
10190 Ryś Bogumiła 2006
9761 Sagan Aleksandra 2005
11908 Maguda Amelia 2008
11538 Pankowska Wiktoria 2008
Pierczyński P. śr. wieku: 17
4
Bydgostia
8478 Strybel Małgorzata 2000
9033 Chrzanowska Paulina 2000
6757 Gałek Izabela 1998
9031 Kania Oliwia 2000
Nowakowski W. śr. wieku: 24
5
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji
9136 Wojciechowska Martyna 2003
9729 Madaj Zuzanna 2003
----- zawodnik bez licencji
Nowakowski W. śr. wieku: 1022
6
AZS UMK Toruń
9935 Pawłowska Amelia 2005
10034 Gałka Dominika 2002
9532 Stałęga Kinga 2005
10375 Hakobyan Julia 2004
Szumański M. Wiśniewski S. Robaszkiewicz A. śr. wieku: 20