ENEA Młodzieżowe Mistrzostwa Polski / MP Młodzików
2023-07-28 | 2023-07-30
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.


1 1xKBL
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
AZS Szczecin
7848 Kula Wiktoria 2001 Kula P. śr. wieku: 23
opłacone
2
AZS Szczecin
9840 Taczek Maria 2004 Kula P. śr. wieku: 20
opłacone
3
AZS AWF Kraków
10821 Jodłowska Zuzanna 2003 Myszka M. śr. wieku: 21
opłacone
4
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji Nowakowski W. śr. wieku: 2024
opłacone
5
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji Nowakowski W. Glaza P. śr. wieku: 2024
opłacone
6
AZS AWF Warszawa
8922 Kalinowska Wiktoria 2002 Szumowski K. śr. wieku: 22
opłacone
2 4-KB
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
10312 Nosal Gabriela 2004
9213 Handke Natalia 2004
9223 Woźniak Agata 2004
9414 Hau Aleksandra 2004
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 20
opłacone
2
AZS AWFiS Gdańsk
9272 Rzepka Zofia 2004
10617 Grygiel Roksana 2004
8999 Józefowicz Paulina 2003
9202 Warachewicz Aleksandra 2004
Rychlicki M. śr. wieku: 20
opłacone
3
BTW Bydgoszcz
8911 Jekel Inga 2001
----- zawodnik bez licencji
9677 Kowalewska Julia 2004
9683 Rodziewicz Olga 2004
Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P. śr. wieku: 521
opłacone
4
MKS Dwójka Warszawa
10592 Deptuła Marta 2004
11426 Kilińska Anna 2004
10590 Szymańska Paulina 2003
Durjasz A. śr. wieku: 20
opłacone
5
Bydgostia
9136 Wojciechowska Martyna 2003
9729 Madaj Zuzanna 2003
8712 Ludwiczak Weronika 2002
----- zawodnik bez licencji
Nowakowski W. śr. wieku: 522
opłacone
6
AZS UMK Toruń
8284 Paszkowska Adrianna 2002
10034 Gałka Dominika 2002
10375 Hakobyan Julia 2004
8892 Weiwer Julia 2002
Szumański M. Wiśniewski S. śr. wieku: 21
opłacone
3 4xMBL
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
KW 1904 Poznań
8453 Bartłomiejczak Kacper 2001
8764 Lisek Tomasz 2002
8815 Kmiecik Radosław 2003
11734 Kulik Dmytro 2004
Rewers M. śr. wieku: 21
opłacone
2
Bydgostia
10531 Pączka Paweł 2004
10526 Boliński Igor 2004
10528 Król Kacper 2004
----- zawodnik bez licencji
Drażdżewski M. Kozłowski M. Glaza P. śr. wieku: 521
opłacone
4 2xKB
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
7747 Delimat Cyntia 2001
10433 Śmigielska Zofia 2004
Abrahamczyk M. śr. wieku: 21
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
9079 Jęchorek Barbara 2001
8304 Sobocińska Jessika 2001
Abrahamczyk M. śr. wieku: 23
opłacone
3
Polonia Poznań
----- zawodnik bez licencji
9122 Kalinowska Emilia 2004
Wlekliński P. Wlekliński S. śr. wieku: 1022
opłacone
4
KW 1904 Poznań
----- zawodnik bez licencji
9117 Mermela Adrianna 2003
Rewers M. śr. wieku: 1022
opłacone
5
AZS AWFiS Gdańsk
9373 Pluta Marta 2002
7944 Andrzejewska Aleksandra 2001
Rychlicki M. śr. wieku: 22
opłacone
6
AZS AWFiS Gdańsk
10376 Khlibenko Anna 2004
8155 Potrzuska Anna 2001
Rychlicki M. śr. wieku: 21
opłacone
7
Drakkar Gdańsk
8503 Krzemińska Iga 2002
9094 Malicka Natasha 2004
Bykowski T. śr. wieku: 21
opłacone
8
WTW Włocławek
10073 Zając Wiktoria 2004
----- zawodnik bez licencji
Gabryelewicz K. śr. wieku: 1022
opłacone
9
WTW Warszawa
8926 Gnatowska Sonia 2002
----- zawodnik bez licencji
Renc A. śr. wieku: 1023
opłacone
5 2xMB
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
AZS AWF Poznań
9626 Jędrzejczak Filip 2003
10593 Zapart Franciszek 2003
Mikołajczak S. śr. wieku: 21
opłacone
2
KW 1904 Poznań
9583 Hoffmann Grzegorz 2004
8816 Woźniak Jakub 2003
Rewers M. śr. wieku: 20
opłacone
3
Posnania RBW Poznań
9509 Czekanowicz Igor 2004
8706 Litka Cezary 2002
Abrahamczyk P. Kurek M. śr. wieku: 21
opłacone
4
AZS Wratislavia
9852 Skica Maksymilian 2003
10258 Rańda Michał 2004
Szymerowski W. Szymerowski J. śr. wieku: 20
opłacone
5
AZS AWFiS Gdańsk
Wisła Grudziądz
9053 Sobczak Jacek 2003
8305 Bartkowski Bartosz 2001
Rychlicki M. śr. wieku: 22
opłacone
6
Drakkar Gdańsk
8497 Kulka Mikołaj 2003
9298 Gałęza Daniel 2004
Bykowski T. śr. wieku: 20
opłacone
7
Drakkar Gdańsk
9191 Stankiewicz Szymon 2004
9062 Bujnowski Adam 2002
Bykowski T. śr. wieku: 21
opłacone
8
Drakkar Gdańsk
9361 Śliwiński Piotr Jakub 2004
----- zawodnik bez licencji
Gabryelewicz K. śr. wieku: 1022
opłacone
9
AZS AWF Warszawa
9601 Wirowski Maksymilian 2002
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1023
opłacone
10
WTW Warszawa
8966 Domański Konrad 2002
8507 Płomiński Piotr 2001
Kaliński K. Brodziak D. śr. wieku: 22
opłacone
6 4-MB
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
BTW Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
9284 Jaroć Bartłomiej 2003
Abrahamczyk P. śr. wieku: 2024
opłacone
2
KTW Kalisz
10180 Kornacki Adam 2004
----- zawodnik bez licencji
10565 Przybył Adam 2003
9507 Senderacki Konrad 2004
śr. wieku: 521
opłacone
3
AZS Szczecin
----- zawodnik bez licencji
10636 Radoliński Michał 2003
9321 Usnarski Paweł 2003
9324 Kłodziński Maciej 2003
Kula P. Gągalski S. śr. wieku: 521
opłacone
4
AZS Szczecin
7860 Kasprzyk Maciej 2001
10235 Preś Tomasz 2003
10635 Sobański Jakub 2003
8953 Nowakowski Jakub 2003
Kula P. Gągalski S. śr. wieku: 21
opłacone
5
BTW Bydgoszcz
8818 Twarowski Kacper 2003
10169 Sopoński Bartłomiej 2002
9286 Marciniak Dominik 2004
10163 Grugel Kacper 2002
Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P. śr. wieku: 21
opłacone
6
Bydgostia
10002 Witkowski Michał 2002
9096 Sobecki Fryderyk 2003
9134 Lewicki Tomasz 2003
9560 Karwecki Jakub 2001
Drażdżewski M. Kozłowski M. śr. wieku: 21
opłacone
7
WTW Warszawa
10289 Szkup Antoni 2004
8937 Bajorek Łukasz 2002
10153 Żołek Marcin 2003
10154 Kot Mikołaj 2004
Kaliński K. Brodziak D. śr. wieku: 20
opłacone
8
AZS UMK Toruń
----- zawodnik bez licencji
8274 Streich Oskar 2001
9265 Zyblewski Dominik 2003
9524 Kozłowski Mateusz 2004
Szumański M. Wiśniewski S. śr. wieku: 522
opłacone
7 2-MBL
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
BTW Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz
9454 Zasada Dorian 2004
9814 Matelski Jacek 2003
Bielaszewski J. śr. wieku: 20
opłacone
2
Bydgostia
10528 Król Kacper 2004
----- zawodnik bez licencji
Drażdżewski M. Kozłowski M. śr. wieku: 1022
opłacone
3
Bydgostia
10531 Pączka Paweł 2004
10526 Boliński Igor 2004
Drażdżewski M. Kozłowski M. śr. wieku: 20
opłacone
4
AZS UMK Toruń
10121 Polański Kacper 2002
10120 Chełkowski Marcel 2002
Szumański M. Wiśniewski S. śr. wieku: 22
opłacone
8 1xMBL
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Polonia Poznań
9460 Zieliński Mateusz 2004 Wlekliński P. Knopik J. Wlekliński S. śr. wieku: 20
opłacone
2
KW 1904 Poznań
11734 Kulik Dmytro 2004 Rewers M. śr. wieku: 20
opłacone
3
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7985 Bubień Tymoteusz 2001 Basta P. śr. wieku: 23
opłacone
4
AZS AWF Kraków
10358 Majewski Jakub 2004 Rychlicki M. śr. wieku: 20
opłacone
5
BTW Bydgoszcz
10166 Marysiak Nikodem 2002 Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P. śr. wieku: 22
opłacone
6
WIR Iława
9003 Jeżyński Mateusz 2004 Pierczyński P. Stypiński G. śr. wieku: 20
opłacone
7
Zawisza Bydgoszcz
9679 Mickiewicz Kacper 2004 Bielaszewski J. śr. wieku: 20
opłacone
8
AZS AWFiS Gdańsk
10698 Plisko Grzegorz 2003 śr. wieku: 21
opłacone
9
AZS AWF Kraków
10253 Rostworowski Stefan 2002 Myszka M. śr. wieku: 22
opłacone
10
WRC Warszawa
----- zawodnik bez licencji Sakowski A. śr. wieku: 2024
opłacone
11
AZS AWF Warszawa
8945 Szpak Patryk 2002 śr. wieku: 22
opłacone
12
Bydgostia
10600 Jasiecki Milan 2004 Drażdżewski M. Kozłowski M. śr. wieku: 20
opłacone
9 2-KB
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
8304 Sobocińska Jessika 2001
9079 Jęchorek Barbara 2001
Abrahamczyk M. śr. wieku: 23
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
7747 Delimat Cyntia 2001
10433 Śmigielska Zofia 2004
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 21
opłacone
3
AZS AWFiS Gdańsk
8999 Józefowicz Paulina 2003
9202 Warachewicz Aleksandra 2004
Rychlicki M. śr. wieku: 20
opłacone
4
BTW Bydgoszcz
8911 Jekel Inga 2001
----- zawodnik bez licencji
Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P. śr. wieku: 1023
opłacone
5
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji
9136 Wojciechowska Martyna 2003
Nowakowski W. Glaza P. śr. wieku: 1022
opłacone
6
AZS UMK Toruń
10375 Hakobyan Julia 2004
8892 Weiwer Julia 2002
Szumański M. Wiśniewski S. śr. wieku: 21
opłacone
10 1xKB
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Polonia Poznań
9122 Kalinowska Emilia 2004 Wlekliński P. Wlekliński S. śr. wieku: 20
opłacone
2
KW 1904 Poznań
9117 Mermela Adrianna 2003 Rewers M. śr. wieku: 21
opłacone
3
KW 1904 Poznań
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
opłacone
4
AZS AWF Gorzów Wlkp.
8486 Jankowska Martyna 2002 Basta P. śr. wieku: 22
opłacone
5
BKW Bydgoszcz
7906 Baranowska Dominika 2001 Zieleniewska A. śr. wieku: 23
opłacone
6
Drakkar Gdańsk
9094 Malicka Natasha 2004 Bykowski T. śr. wieku: 20
opłacone
7
AZS AWFiS Gdańsk
8384 Domalska Patrycja 2001 Naskręcki K. śr. wieku: 23
opłacone
8
AZS AWFiS Gdańsk
11273 Linowska Rozalia 2004 Karolak J. śr. wieku: 20
opłacone
9
AZS AWF Kraków
10821 Jodłowska Zuzanna 2003 Myszka M. śr. wieku: 21
opłacone
10
WTW Włocławek
10073 Zając Wiktoria 2004 Gabryelewicz K. śr. wieku: 20
opłacone
11
WTW Warszawa
----- zawodnik bez licencji Renc A. śr. wieku: 2024
opłacone
12
WTW Warszawa
8926 Gnatowska Sonia 2002 Renc A. śr. wieku: 22
opłacone
13
Poznań Rowing Club
11118 Rzeźnik Martyna 2003 Król M. śr. wieku: 21
opłacone
14
AZS AWF Warszawa
8922 Kalinowska Wiktoria 2002 Szumowski K. śr. wieku: 22
opłacone
15
AZS AWF Warszawa
9216 Krukowska Zofia 2004 Szumowski K. śr. wieku: 20
opłacone
11 2xKBL
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
8545 Chojnicka Patrycja 2002
9066 Ścibior Wiktoria 2003
Abrahamczyk M. śr. wieku: 21
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
8756 Śmigielska Hanna 2003
7549 Zandecka Natalia 2001
Abrahamczyk M. śr. wieku: 22
opłacone
3
Posnania RBW Poznań
9223 Woźniak Agata 2004
9213 Handke Natalia 2004
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 20
opłacone
4
Posnania RBW Poznań
10312 Nosal Gabriela 2004
9414 Hau Aleksandra 2004
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 20
opłacone
5
AZS Szczecin
9840 Taczek Maria 2004
7848 Kula Wiktoria 2001
Kula P. śr. wieku: 21
opłacone
6
AZS AWFiS Gdańsk
9272 Rzepka Zofia 2004
7944 Andrzejewska Aleksandra 2001
Rychlicki M. śr. wieku: 21
opłacone
7
BKW Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji
9694 Smyk Martyna 2004
Zieleniewska A. śr. wieku: 1022
opłacone
8
BKW Bydgoszcz
9384 Karl Jagoda 2004
----- zawodnik bez licencji
Zieleniewska A. śr. wieku: 1022
opłacone
9
BTW Bydgoszcz
9677 Kowalewska Julia 2004
9683 Rodziewicz Olga 2004
Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P. śr. wieku: 20
opłacone
12 4+MB
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
BTW Bydgoszcz
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
9284 Jaroć Bartłomiej 2003
10885 Chrobocińska Magdalena 2008
Abrahamczyk P. śr. wieku: 1021
opłacone
2
KTW Kalisz
10180 Kornacki Adam 2004
----- zawodnik bez licencji
10565 Przybył Adam 2003
9507 Senderacki Konrad 2004
12040 Gałkowski Tomasz 2009
śr. wieku: 521
opłacone
3
BTW Bydgoszcz
9286 Marciniak Dominik 2004
10169 Sopoński Bartłomiej 2002
10163 Grugel Kacper 2002
9443 Tykwiński Paweł 2004
12090 Ormiński Tomasz 2011
Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P. śr. wieku: 21
opłacone
4
Bydgostia
10534 Szczepaniak Filip 2004
9096 Sobecki Fryderyk 2003
10480 Patalas Mikołaj 2004
10601 Janik Paweł 2004
11501 Wiśniewska Julia 2007
Drażdżewski M. Bełka - Siemion A. Kozłowski M. śr. wieku: 20
opłacone
5
AZS UMK Toruń
9259 Groszewski Michał 2003
8288 Pawlak Mateusz 2001
9265 Zyblewski Dominik 2003
8274 Streich Oskar 2001
8888 Skurzyński Tomasz 2002
Szumański M. Wiśniewski S. śr. wieku: 22
opłacone
13 1xMB
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
9626 Jędrzejczak Filip 2003 Mikołajczak S. śr. wieku: 21
opłacone
2
AZS AWF Poznań
10593 Zapart Franciszek 2003 Mikołajczak S. śr. wieku: 21
opłacone
3
KW 1904 Poznań
8816 Woźniak Jakub 2003 Rewers M. śr. wieku: 21
opłacone
4
KW 1904 Poznań
9583 Hoffmann Grzegorz 2004 Rewers M. śr. wieku: 20
opłacone
5
AZS Szczecin
10635 Sobański Jakub 2003 śr. wieku: 21
opłacone
6
AZS Wratislavia
10258 Rańda Michał 2004 Szymerowski W. śr. wieku: 20
opłacone
7
Wisła Grudziądz
8305 Bartkowski Bartosz 2001 Rychlicki M. śr. wieku: 23
opłacone
8
Drakkar Gdańsk
9062 Bujnowski Adam 2002 Bykowski T. śr. wieku: 22
opłacone
9
Zawisza Bydgoszcz
9679 Mickiewicz Kacper 2004 Bielaszewski J. śr. wieku: 20
opłacone
10
BTW Bydgoszcz
9454 Zasada Dorian 2004 Bielaszewski J. śr. wieku: 20
opłacone
11
AZS AWF Kraków
10253 Rostworowski Stefan 2002 Myszka M. śr. wieku: 22
opłacone
12
WTW Włocławek
----- zawodnik bez licencji Gabryelewicz K. śr. wieku: 2024
opłacone
13
Bydgostia
8564 Szewczyk Kajetan 2002 Drażdżewski M. Kozłowski M. śr. wieku: 22
opłacone
14
WTW Warszawa
8507 Płomiński Piotr 2001 Kaliński K. śr. wieku: 23
opłacone
15
AZS AWF Warszawa
8935 Skarżyński Gustaw 2002 Szumowski K. śr. wieku: 22
opłacone
14 1xDZA
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Polonia Poznań
11159 Falgier Zuzanna 2009 śr. wieku: 15
opłacone
2
KTW Kalisz
11486 Kobza Patrycja 2009 śr. wieku: 15
opłacone
3
KW 1904 Poznań
11631 Szkudlarczyk Marcelina 2009 Kalet S. śr. wieku: 15
opłacone
4
BKW Bydgoszcz
11267 Twaróg Zuzanna 2009 śr. wieku: 15
opłacone
5
BTW Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 2024
opłacone
6
UKS Szóstka
11708 Koska Anna 2009 Hińcza . śr. wieku: 15
opłacone
7
Unia Tczew
11889 Lica Magdalena 2009 Grubich M. śr. wieku: 15
opłacone
8
WIR Iława
----- zawodnik bez licencji Madej M. śr. wieku: 2024
opłacone
9
Zawisza Bydgoszcz
11464 Zielińska Nadia 2009 Bielaszewski J. śr. wieku: 15
opłacone
10
AZS AWF Kraków
12068 Kasperkiewicz Barbara 2009 Myszka M. Wydrych P. śr. wieku: 15
opłacone
11
WTW Włocławek
11896 Chodulska Natalia 2009 Baranowski M. śr. wieku: 15
opłacone
12
UKS Puma Ostróda
11858 Stępka Weronika 2010 Stępka A. śr. wieku: 14
opłacone
13
WTW Warszawa
11340 Stankiewicz-Wendling Oktawia 2009 Wulczyńska A. śr. wieku: 15
opłacone
15 2xDZA
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
11888 Tomczak Amelia 2010
11715 Biedna Patrycja 2010
Abrahamczyk P. Kaczmarek M. śr. wieku: 14
opłacone
2
Polonia Poznań
11157 Nawrocka Julia 2009
11158 Swornowska Aleksandra 2009
śr. wieku: 15
opłacone
3
KTW Kalisz
11719 Ignaszak Dorota 2010
11718 Palot Martyna 2009
śr. wieku: 14
opłacone
4
KW 1904 Poznań
11566 Mrozek Anastazja 2009
11630 Roszkiewicz Alicja 2009
Kalet S. śr. wieku: 15
opłacone
5
KTW Kalisz
12039 Kaźmierczak Paulina 2011
12041 Borowska Izabela 2010
śr. wieku: 13
opłacone
6
UKS 93 Kraków
11167 Bocheńska Alicja 2009
11164 Kozioł Sabina 2009
Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 15
opłacone
7
AZS Wratislavia
11670 Glasgall Zuzanna 2010
11671 Pastuszka Maja 2010
Nakonieczny A. śr. wieku: 14
opłacone
8
BKW Bydgoszcz
12014 Gackowska Lena 2009
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1019
opłacone
9
CHTW Chełmża
12095 Krupska Monika 2010
12096 Bogun Martyna 2010
Bator M. Mattik M. śr. wieku: 14
opłacone
10
Gedania Gdańsk
11198 Korytnicka Aleksandra 2009
12003 Tarnowska Eliza 2009
Łasicki M. Rychert M. śr. wieku: 15
opłacone
11
MKS Dwójka Warszawa
----- zawodnik bez licencji
11983 Chmielińska Aleksandra 2010
Suchocki J. śr. wieku: 1019
opłacone
12
MKS Dwójka Warszawa
11977 Czekaj Barbara 2010
11984 Woźniak Adrianna 2010
Suchocki J. śr. wieku: 14
opłacone
13
WIR Iława
11909 Piotrowska Anika 2010
11901 Zglińska Agata 2010
Madej M. śr. wieku: 14
opłacone
14
AZS AWF Kraków
11638 Pachla Zuzanna 2010
11232 Wyroba Rozalia 2009
Wydrych P. śr. wieku: 14
opłacone
15
Tryton Poznań
11771 Szczepaniak Agata 2010
11770 Grzegorz Oliwia 2009
Sar M. Szczepaniak L. śr. wieku: 14
opłacone
16
AZS UMK Toruń
11358 Bartoszyńska Oliwia 2009
11352 Domalewska Nadia 2009
Krymski R. śr. wieku: 15
opłacone
16 4xDZA
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
UKS 93 Kraków
----- zawodnik bez licencji
11969 Antosik Lena 2010
11649 Mróz Łucja 2010
11646 Szarska-Garbacik Maria 2010
Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 516
opłacone
2
AZS AWF Gorzów Wlkp.
11846 Basta Lena 2011
11472 Duszyński Julia 2009
11827 Bartnicka Natalia 2010
11226 Kwietniewska Zuzanna 2009
Zastawa-Schodowska P. śr. wieku: 14
opłacone
3
UKS Szóstka
11704 Słomion Kinga 2010
11926 Sowińska Aniela 2010
11582 Łukasik Emilia 2009
Hińcza . śr. wieku: 14
opłacone
4
UKS Dwójka Kórnik
11836 Rymelska Antonina 2010
11835 Skotarczak Aleksandra 2010
11211 Orłowska Małgorzata 2009
11834 Nowicka Hanna 2009
Abrahamczyk M. Iszkuło M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 14
opłacone
5
Bydgostia
11338 Dobrzyńska Nicol 2009
11568 Gralewska Marta 2009
11326 Westphal Wiktoria 2009
11337 Wilk Maja 2009
Lemańczyk L. śr. wieku: 15
opłacone
17 4x+DZA
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
BTW Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji
11460 Rostkowska Pola 2009
11832 Kabat Magdalena 2010
11448 Ziemiańska Gabriela 2009
12012 Ordon Jakub 2010
Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 517
opłacone
2
UKS Milenium Wrocław
12021 Rudnicka Zuzanna 2011
11829 Pędzich Maria 2009
11735 Rochowicz Hanna 2010
11702 Jurdziak Jagna 2010
11468 Piecuch Blanka 2008
Gancarz E. śr. wieku: 14
opłacone
3
MOS Ełk
----- zawodnik bez licencji
12060 Kułakowska Oliwia 2009
12061 Dobrzycka Kamila 2010
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1019
opłacone
4
Bydgostia
12073 Jelińska Oliwia 2009
12075 Rudna Nadia 2009
11268 Łatka Maja 2009
12074 Malak Zuzanna 2009
Glaza P. śr. wieku: 15
opłacone
5
WTW Warszawa
11269 Aniserowicz Nina 2009
11861 Yamahira Yurika 2010
11261 Schlesinger Josephine 2009
11316 Swynarska Lena 2009
11860 Sikorska Hanna 2010
Wulczyńska A. śr. wieku: 14
opłacone
18 8x+DZA
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
11674 Maciejewska Urszula 2010
11677 Borowska Natasza 2010
11885 Malikowska Martyna 2009
11886 Iżyk Zofia 2009
11887 Bartkowiak Maja 2009
11679 Masłek Oliwia 2010
11678 Nowak Roksana 2009
11156 Kaczmarek Natasza 2009
10885 Chrobocińska Magdalena 2008
Abrahamczyk P. Kaczmarek M. śr. wieku: 14
opłacone
2
BTW Bydgoszcz
11920 Zabrzeńska Małgorzata 2009
11833 Majchrzak Laura 2009
----- zawodnik bez licencji
11917 Tomaszewska Dominika 2009
11991 Cholewińska Zuzanna 2009
11923 Neufeld Julia 2009
----- zawodnik bez licencji
12090 Ormiński Tomasz 2011
Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 517
opłacone
3
PTW Płock
11871 Kozyriewa Yewgienia 2009
11277 Szymborska Adrianna 2009
11866 Michalik Zuzanna 2009
11875 Osichna Ilona 2009
11869 Maciejewicz Blanka 2009
11867 Kozłowska Julia 2009
11864 Gołębiewska Aleksandra 2009
11279 Regulińska Zuzanna 2009
11876 Łagodziński Kacper 2009
Sałkowski P. śr. wieku: 15
opłacone
4
UKS Brdów
12081 Mikołajczyk Laura 2010
----- zawodnik bez licencji
12079 Trafna Amelia 2010
12078 Zalewska Zuzanna 2010
12082 Kalinowska Wiktoria 2010
----- zawodnik bez licencji
12105 Wandachowicz Noemi 2010
Mikołajczyk B. śr. wieku: 349
opłacone
5
AZS UMK Toruń
11354 Kalinowska Nikola 2009
11790 Lewandowska Weronika 2010
11782 Włudarska Agata 2009
11787 Wolińska Weronika 2010
11800 Iglewska Zofia 2010
11780 Rompa Katarzyna 2009
11812 Tylińska Kornelia 2010
11553 Kowalska Maria 2009
12010 Milcarek Anastazja 2009
Radkowski T. Krymski R. śr. wieku: 14
opłacone
19 1xCHA
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
11221 Kapustiak Danyil 2009 Hoffmann M. śr. wieku: 15
opłacone
2
Polonia Poznań
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
opłacone
3
KTW Kalisz
12040 Gałkowski Tomasz 2009 śr. wieku: 15
opłacone
4
AZS Szczecin
----- zawodnik bez licencji Gągalski S. Prusik K. śr. wieku: 2024
opłacone
5
AZS Szczecin
11291 Hnatewicz Piotr 2009 Król R. śr. wieku: 15
opłacone
6
AZS Wratislavia
12058 Boroński Robert 2009 Nakonieczny A. śr. wieku: 15
opłacone
7
MKS Dwójka Warszawa
12036 Borek Daniel 2009 Suchocki J. śr. wieku: 15
opłacone
8
UKS Bekawianka
11527 Kopietz Stanisław 2009 Zieleniewska A. śr. wieku: 15
opłacone
9
UKS Bekawianka
11528 Behrendt Wiktor 2009 śr. wieku: 15
opłacone
10
Unia Tczew
11248 Lesiński Karol 2009 Grubich M. śr. wieku: 15
opłacone
11
Unia Tczew
11249 Rybowiak Filip 2009 Grubich M. śr. wieku: 15
opłacone
12
MOS Ełk
11557 Nagolski Patryk 2009 śr. wieku: 15
opłacone
13
WTW Włocławek
11729 Świątkowski Alan 2010 Baranowski M. śr. wieku: 14
opłacone
14
WTW Włocławek
11438 Rypiński Kasper 2009 Baranowski M. śr. wieku: 15
opłacone
15
WTW Warszawa
11862 Tyszko Wiktor 2009 Brodziak D. śr. wieku: 15
opłacone
16
UKS Puma Ostróda
11560 Czerwiński Oskar 2009 Stępka A. śr. wieku: 15
opłacone
17
Bydgostia
11753 Olendrowicz Mateusz 2009 Lemańczyk L. śr. wieku: 15
opłacone
18
Bydgostia
12072 Stejuk Antoni 2009 Lemańczyk L. śr. wieku: 15
opłacone
19
Bydgostia
12098 Urbanowski Stanisław 2009 Glaza P. śr. wieku: 15
opłacone
20
Tryton Poznań
11971 Machnik Szymon 2009 Szczepaniak L. śr. wieku: 15
opłacone
21
Tryton Poznań
11623 Rządkowski Gabriel Jan 2009 Sar M. Szczepaniak L. śr. wieku: 15
opłacone
20 2xCHA
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Polonia Poznań
12104 Wojdak Konrad 2010
12062 Skorwider Szymon 2010
śr. wieku: 14
opłacone
2
Tryton Poznań
AZS AWF Poznań
11965 Smoczyński Kajetan 2009
11854 Warciarek Mateusz 2010
Mikołajczak S. śr. wieku: 14
opłacone
3
KTW Kalisz
11721 Tułacz-Wojciekiewicz Wojciech 2010
11722 Gałęski Alex 2009
śr. wieku: 14
opłacone
4
AZS Szczecin
12031 Gozdyra Antoni 2010
----- zawodnik bez licencji
Gągalski S. Prusik K. śr. wieku: 1019
opłacone
5
AZS Szczecin
11297 Łatuszyński Kacper 2009
11290 Taczek Tomasz 2009
Król R. śr. wieku: 15
opłacone
6
CHTW Chełmża
12093 Główny Eryk 2010
12094 Bogun Rafał 2009
Bator M. Mattik M. śr. wieku: 14
opłacone
7
Gopło Kruszwica
11652 Sikorski Jan 2010
11651 Mrówczyński Wiktor 2010
śr. wieku: 14
opłacone
8
MKS Dwójka Warszawa
11986 Szlachetka Marek 2009
11980 Raniszewski Tymon 2009
Suchocki J. śr. wieku: 15
opłacone
9
PTW Płock
11286 Grabowski Wiktor 2009
11287 Kłosiński Dominik 2009
Sałkowski P. śr. wieku: 15
opłacone
10
PTW Płock
11872 Farjaszewski Aleksander 2009
11284 Jaroszewski Borys 2009
Sałkowski P. śr. wieku: 15
opłacone
11
UKS Bekawianka
11843 Stypczyński Antoni 2009
12013 Modrzyński Sebastian 2009
śr. wieku: 15
opłacone
12
UKS Szóstka
AZS AWFiS Gdańsk
11705 Kąkol Patryk 2010
12118 Tkaczenko Illia 2009
Hińcza . śr. wieku: 14
opłacone
13
AZS AWF Kraków
12067 Laszczyk Igor 2010
----- zawodnik bez licencji
Myszka M. Wydrych P. śr. wieku: 1019
opłacone
14
WRC Warszawa
11550 Niziński Sebastian 2009
11322 Sakowski Iwo 2009
Sakowski A. śr. wieku: 15
opłacone
15
WTW Warszawa
12091 Ochnio Jan 2010
12088 Wójtowicz Kazimierz 2009
Brodziak D. śr. wieku: 14
opłacone
21 4xCHA
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
UKS 93 Kraków
11970 Zakrzewski Antoni 2011
11648 Ganew Tymon 2010
11614 Liptak Piotr 2009
11525 Kurzawa Beniamin 2009
Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 14
opłacone
2
AZS Szczecin
11294 Czerwony Bartosz 2009
11301 Knigawka Szymon 2009
11295 Król Tomasz 2009
11289 Droszczak Eryk 2009
Król R. śr. wieku: 15
opłacone
3
AZS AWF Gorzów Wlkp.
11826 Żywno Karol 2010
11598 Ahilov Danylo 2009
12052 Kalynychenko Yehor 2010
12050 Baryła Filip 2010
Suwary M. śr. wieku: 14
opłacone
4
AZS AWF Gorzów Wlkp.
12056 Tarasiuk Michał 2010
----- zawodnik bez licencji
12107 Bartoszcze Boris 2011
12106 Szczepański Filip Józef 2011
Suwary M. śr. wieku: 516
opłacone
5
KW PEGAZ Wrocław
11521 Jurecki Michał 2009
11700 Titskyi Bohdan 2010
11701 Titskyi Oleksandr 2009
11520 Naumko Filip 2009
Gancarz P. śr. wieku: 14
opłacone
6
MKS Dwójka Warszawa
----- zawodnik bez licencji
11987 Sztuczka Oskar 2009
11978 Krzyżewski Jakub 2009
----- zawodnik bez licencji
Suchocki J. śr. wieku: 1019
opłacone
7
WIR Iława
11906 Pankowski Hubert 2010
11903 Przybyszewski Wit 2010
11905 Pietrewicz Jakub 2010
11904 Madej Mateusz 2010
Madej M. śr. wieku: 14
opłacone
8
AZS AWF Kraków
11621 Pacula Przemysław 2009
11639 Smoter Mikołaj 2010
11620 Żurek Tymoteusz 2009
11967 Kurzak Jan 2009
Myszka M. Wydrych P. śr. wieku: 14
opłacone
9
WRC Warszawa
11373 Hejduk Jakub 2009
12125 Sadkowski Kacper 2010
12127 Kłopocki Kamil 2010
11375 Filipek Wojciech 2009
Sakowski A. śr. wieku: 14
opłacone
10
Poznań Rowing Club
----- zawodnik bez licencji
11642 Margraf Dominik 2010
11641 Woźnica Mateusz 2010
11764 Sztul Aleksander 2010
Król M. śr. wieku: 516
opłacone
11
AZS AWF Warszawa
----- zawodnik bez licencji
12102 Janiszewski Kacper 2009
12097 Proficz Adam 2010
śr. wieku: 1019
opłacone
22 4x+CHA
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
11207 Krauza Karim 2009
11661 Zabadeusz Igor 2010
11656 Rogoziewicz Paweł 2009
11203 Marosz Szymon 2009
10885 Chrobocińska Magdalena 2008
Hoffmann M. śr. wieku: 14
opłacone
2
UKS Szóstka
11706 Grzymała Bartosz 2010
12018 Mania Mateusz 2010
11580 Maciejewski Maksymilian 2009
11707 Pliashkou Ivan 2009
11926 Sowińska Aniela 2010
Hińcza . śr. wieku: 14
opłacone
3
MOS Ełk
12059 Kleban Gabriel 2010
----- zawodnik bez licencji
11559 Kosiorek Jakub 2009
----- zawodnik bez licencji
11557 Nagolski Patryk 2009
śr. wieku: 1019
opłacone
4
WRC Warszawa
12122 Pavlyuk Igor 2010
----- zawodnik bez licencji
12123 Rycielski Tadeusz 2009
11374 Osiński Maksymilian 2009
Sakowski A. śr. wieku: 517
opłacone
5
Bydgostia
12099 Manikowski Jakub 2009
12100 Skopowski Filip 2009
11736 Stański Wojciech 2009
11737 Jakubiak Igor 2009
Glaza P. śr. wieku: 15
opłacone
6
AZS UMK Toruń
11776 Małkiewicz Patryk 2009
11783 Walczyk Kacper 2009
11777 Głuszkowski Aleksander 2009
11351 Leżała Brajan 2009
11809 Dondalski Kornel 2009
Krymski R. śr. wieku: 15
opłacone
23 8x+CHA
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
11657 Jędruszko Wojciech 2009
11851 Doroshenko Vitalii 2009
11658 Kocik Oliver 2009
11665 Konieczny Franciszek 2009
11664 Kornasz Wiktor 2010
11442 Hagen Dorian 2009
11660 Wrzesiński Filip 2009
----- zawodnik bez licencji
11715 Biedna Patrycja 2010
Hoffmann M. śr. wieku: 266
opłacone
2
BTW Bydgoszcz
11919 Obremski Jacek 2009
11586 Mikulski Adam 2009
11992 Brudnicki Jakub 2009
11918 Dubel Gracjan 2009
11921 Kowalski Miłosz 2009
11995 Dewalt Franciszek 2009
11461 Smolarek Szymon 2009
11924 Kordas Nikita 2009
12012 Ordon Jakub 2010
Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 15
opłacone
3
Gedania Gdańsk
11569 Zagożdżon Filip 2009
----- zawodnik bez licencji
12117 Błeszyński Sebastian 2009
11570 Wolny Nikodem 2009
12002 Książek Oskar 2009
11571 Przyborowski Patryk 2009
11572 Nawacki Antoni 2009
12004 Paramiienko Mykhailo 2009
12003 Tarnowska Eliza 2009
Łasicki M. Rychert M. śr. wieku: 266
opłacone
4
PTW Płock
11873 Wiśniewski Jakub 2009
11868 Kołodziejski Bartosz 2010
11561 Kuśmirek Igor 2009
11881 Karasiewicz Szymon 2010
11870 Tarka Adam 2009
11863 Jędrzejak Filip 2009
11278 Reguliński Sebastian 2009
11282 Chojnacki Norbert 2009
11882 Sidwa Mateusz 2010
Sałkowski P. śr. wieku: 14
opłacone
5
AZS UMK Toruń
11357 Kurek Nataniel 2009
11796 Flak Hubert 2009
11810 Lewandowski Szymon 2009
11789 Lewandowski Igor 2009
11808 Guśpiel Hubert 2009
11807 Krzyżanowski Franciszek 2009
12011 Żuralski Igor 2009
12010 Milcarek Anastazja 2009
Radkowski T. Krymski R. śr. wieku: 15
opłacone
24 1xDZB
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Polonia Poznań
12025 Twardowska Marianna 2011 śr. wieku: 13
opłacone
2
KW 1904 Poznań
11818 Szkudlarczyk Klara 2011 Kalet S. śr. wieku: 13
opłacone
3
BKW Bydgoszcz
12120 Kempczyńska Laura 2012 śr. wieku: 12
opłacone
4
BTW Bydgoszcz
11990 Najdowska Julia 2011 Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 13
opłacone
5
UKS Szóstka
12113 Konopka Lily 2011 Hińcza . śr. wieku: 13
opłacone
6
UKS Dwójka Kórnik
11939 Solarska Maria 2012 Iszkuło M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 12
opłacone
25 2xDZB
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Polonia Poznań
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
opłacone
2
AZS AWF Gorzów Wlkp.
12053 Frankowska Emilia 2011
12054 Zalewska Magdalena 2011
Suwary M. śr. wieku: 13
opłacone
3
UKS Szóstka
12114 Szadkowska Julia 2011
12110 Jędrejek Matylda 2011
Hińcza . śr. wieku: 13
opłacone
26 4xDZB
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
27 1xCHB
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
BTW Bydgoszcz
12090 Ormiński Tomasz 2011 Ormiński T. śr. wieku: 13
opłacone
2
Gopło Kruszwica
11845 Janeczek Franciszek 2011 Januszek R. śr. wieku: 13
opłacone
3
WRC Warszawa
12124 Sadkowski Nikodem 2012 Sakowski A. śr. wieku: 12
opłacone
4
WTW Warszawa
12092 German Józef 2011 Brodziak D. śr. wieku: 13
opłacone
28 2xCHB
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
AZS Wratislavia
12023 Świńczyk Wojciech 2011
12024 Bednarski Tymon 2011
Nakonieczny A. śr. wieku: 13
opłacone
2
WTW Warszawa
12085 Steczowicz Jakub 2012
12087 Chojnacki Mikołaj 2011
Brodziak D. śr. wieku: 12
opłacone
29 4xCHB
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
AZS Szczecin
12029 Ładny Jakub 2011
----- zawodnik bez licencji
12027 Modlibowski Jan 2011
12030 Wójcik Sebastian 2011
Gągalski S. Prusik K. śr. wieku: 515
opłacone
2
UKS Szóstka
12108 Kuśmider Kuba 2011
12111 Makarov Makar 2011
12109 Justa Bartosz 2011
12112 Rapita Filip 2011
Hińcza . śr. wieku: 13
opłacone
30 2-KBL
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
BKW Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji
9694 Smyk Martyna 2004
Zieleniewska A. śr. wieku: 1022
opłacone
2
BKW Bydgoszcz
9384 Karl Jagoda 2004
----- zawodnik bez licencji
Zieleniewska A. śr. wieku: 1022
opłacone
3
BTW Bydgoszcz
9677 Kowalewska Julia 2004
9683 Rodziewicz Olga 2004
Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P. śr. wieku: 20
opłacone
31 2-MB
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
8299 Wojtalak Patryk 2001
9203 Tomiak Szymon 2002
Kurek M. śr. wieku: 22
opłacone
2
AZS Wratislavia
9852 Skica Maksymilian 2003
9848 Kowaliński Szymon 2003
Szymerowski J. Nakonieczny A. śr. wieku: 21
opłacone
3
AZS AWF Kraków
AZS AWFiS Gdańsk
10358 Majewski Jakub 2004
9053 Sobczak Jacek 2003
Rychlicki M. śr. wieku: 20
opłacone
4
BTW Bydgoszcz
9286 Marciniak Dominik 2004
9443 Tykwiński Paweł 2004
Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P. śr. wieku: 20
opłacone
5
BTW Bydgoszcz
8818 Twarowski Kacper 2003
10169 Sopoński Bartłomiej 2002
Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P. śr. wieku: 21
opłacone
6
Bydgostia
9134 Lewicki Tomasz 2003
9560 Karwecki Jakub 2001
Drażdżewski M. Kozłowski M. śr. wieku: 22
opłacone
7
Bydgostia
10534 Szczepaniak Filip 2004
10601 Janik Paweł 2004
Drażdżewski M. Kozłowski M. śr. wieku: 20
opłacone
8
WTW Warszawa
10289 Szkup Antoni 2004
10154 Kot Mikołaj 2004
Kaliński K. Brodziak D. śr. wieku: 20
opłacone
9
AZS UMK Toruń
----- zawodnik bez licencji
9524 Kozłowski Mateusz 2004
Szumański M. Wiśniewski S. śr. wieku: 1022
opłacone
32 4xKB
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
8304 Sobocińska Jessika 2001
9079 Jęchorek Barbara 2001
7747 Delimat Cyntia 2001
10433 Śmigielska Zofia 2004
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 22
opłacone
2
AZS AWFiS Gdańsk
9373 Pluta Marta 2002
10376 Khlibenko Anna 2004
8155 Potrzuska Anna 2001
7944 Andrzejewska Aleksandra 2001
Rychlicki M. śr. wieku: 22
opłacone
3
AZS AWFiS Gdańsk
10617 Grygiel Roksana 2004
8999 Józefowicz Paulina 2003
9202 Warachewicz Aleksandra 2004
9272 Rzepka Zofia 2004
Rychlicki M. śr. wieku: 20
opłacone
4
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji
9729 Madaj Zuzanna 2003
8712 Ludwiczak Weronika 2002
----- zawodnik bez licencji
Nowakowski W. śr. wieku: 1022
opłacone
5
AZS UMK Toruń
10411 Lipertowicz Weronika 2004
8284 Paszkowska Adrianna 2002
10034 Gałka Dominika 2002
10375 Hakobyan Julia 2004
Szumański M. Wiśniewski S. śr. wieku: 21
opłacone
33 8+KB
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
8756 Śmigielska Hanna 2003
8545 Chojnicka Patrycja 2002
9223 Woźniak Agata 2004
9414 Hau Aleksandra 2004
10312 Nosal Gabriela 2004
9213 Handke Natalia 2004
9066 Ścibior Wiktoria 2003
7549 Zandecka Natalia 2001
9137 Majewska Martyna 2002
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 20
opłacone
2
AZS Szczecin
11530 Zamęcka Julia 2001
8958 Przybylska Karolina 2001
10219 Grodecka Klara 2002
9089 Kukier Julia 2003
12033 Kwiatkowska Alicja 2001
11529 Kasprzyk Anna 2001
9840 Taczek Maria 2004
7848 Kula Wiktoria 2001
10247 Ładna Magdalena 2005
Kula P. Prusik K. śr. wieku: 22
opłacone
3
BKW Bydgoszcz
9383 Ciechna Julia 2004
9385 Różańska Aleksandra 2003
9384 Karl Jagoda 2004
9694 Smyk Martyna 2004
----- zawodnik bez licencji
7906 Baranowska Dominika 2001
10998 Polasik Zuzanna 2008
Zieleniewska A. śr. wieku: 20
opłacone
34 2xMBL
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
KW 1904 Poznań
8815 Kmiecik Radosław 2003
11734 Kulik Dmytro 2004
Rewers M. śr. wieku: 20
opłacone
2
KW 1904 Poznań
8453 Bartłomiejczak Kacper 2001
8764 Lisek Tomasz 2002
Rewers M. śr. wieku: 22
opłacone
3
Drakkar Gdańsk
9191 Stankiewicz Szymon 2004
9298 Gałęza Daniel 2004
Bykowski T. śr. wieku: 20
opłacone
4
Zawisza Bydgoszcz
9814 Matelski Jacek 2003
9679 Mickiewicz Kacper 2004
Bielaszewski J. śr. wieku: 20
opłacone
5
Bydgostia
10528 Król Kacper 2004
----- zawodnik bez licencji
Drażdżewski M. Kozłowski M. Glaza P. śr. wieku: 1022
opłacone
6
Bydgostia
10531 Pączka Paweł 2004
10600 Jasiecki Milan 2004
Drażdżewski M. Kozłowski M. Glaza P. śr. wieku: 20
opłacone
35 4xKBL
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
36 4+KB
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
AZS Szczecin
8958 Przybylska Karolina 2001
11529 Kasprzyk Anna 2001
9089 Kukier Julia 2003
12033 Kwiatkowska Alicja 2001
11530 Zamęcka Julia 2001
Kula P. Prusik K. śr. wieku: 22
opłacone
2
MKS Dwójka Warszawa
10592 Deptuła Marta 2004
11426 Kilińska Anna 2004
10590 Szymańska Paulina 2003
11026 Dębowska Kinga 2006
Durjasz A. śr. wieku: 19
opłacone
3
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji
9136 Wojciechowska Martyna 2003
9729 Madaj Zuzanna 2003
8712 Ludwiczak Weronika 2002
8558 Michniacka Marcelina 2002
Nowakowski W. śr. wieku: 522
opłacone
4
AZS UMK Toruń
10411 Lipertowicz Weronika 2004
10034 Gałka Dominika 2002
8284 Paszkowska Adrianna 2002
8892 Weiwer Julia 2002
9522 Wiśniewska Martyna 2004
Szumański M. Wiśniewski S. śr. wieku: 21
opłacone
37 4xMB
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
BTW Bydgoszcz
9504 Suszka Jacek 2004
----- zawodnik bez licencji
9284 Jaroć Bartłomiej 2003
----- zawodnik bez licencji
Abrahamczyk P. śr. wieku: 1022
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
8299 Wojtalak Patryk 2001
9203 Tomiak Szymon 2002
9509 Czekanowicz Igor 2004
8706 Litka Cezary 2002
Abrahamczyk P. Kurek M. śr. wieku: 21
opłacone
3
KTW Kalisz
10180 Kornacki Adam 2004
----- zawodnik bez licencji
10565 Przybył Adam 2003
9507 Senderacki Konrad 2004
śr. wieku: 521
opłacone
4
Drakkar Gdańsk
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
9361 Śliwiński Piotr Jakub 2004
----- zawodnik bez licencji
Gabryelewicz K. śr. wieku: 1523
opłacone
5
WTW Warszawa
8495 Kazimierczuk Franciszek 2002
8937 Bajorek Łukasz 2002
8966 Domański Konrad 2002
8507 Płomiński Piotr 2001
Kaliński K. Brodziak D. śr. wieku: 22
opłacone
38 8+MB
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
AZS Szczecin
10636 Radoliński Michał 2003
----- zawodnik bez licencji
9321 Usnarski Paweł 2003
9324 Kłodziński Maciej 2003
10635 Sobański Jakub 2003
10235 Preś Tomasz 2003
7860 Kasprzyk Maciej 2001
8953 Nowakowski Jakub 2003
10247 Ładna Magdalena 2005
Kula P. Gągalski S. śr. wieku: 271
opłacone
2
Bydgostia
8564 Szewczyk Kajetan 2002
10525 Bandura Kacper 2004
10534 Szczepaniak Filip 2004
10601 Janik Paweł 2004
10002 Witkowski Michał 2002
9096 Sobecki Fryderyk 2003
9134 Lewicki Tomasz 2003
9560 Karwecki Jakub 2001
11501 Wiśniewska Julia 2007
Drażdżewski M. Bełka - Siemion A. Kozłowski M. śr. wieku: 21
opłacone
3
AZS UMK Toruń
10121 Polański Kacper 2002
10120 Chełkowski Marcel 2002
9259 Groszewski Michał 2003
8288 Pawlak Mateusz 2001
8274 Streich Oskar 2001
9265 Zyblewski Dominik 2003
9524 Kozłowski Mateusz 2004
8888 Skurzyński Tomasz 2002
Szumański M. Wiśniewski S. śr. wieku: 21
opłacone