Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
2023-07-20 | 2023-07-23
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.


1 4x+MJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10867 Mykhailiuk Oleksandr 2008
10863 Jaworski Igor 2007
10865 Yemelianov Platon 2007
10545 Wojciechowski Mateusz 2007
10885 Chrobocińska Magdalena 2008
Hoffmann M. Nieradka . śr. wieku: 16
2
BTW Bydgoszcz
12000 Jasiński Wiktor 2008
12001 Wiśniewski Dominik 2008
11925 Chruścicki Paweł 2008
11996 Goździk Jan 2008
12012 Ordon Jakub 2010
Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 16
3
Unia Tczew
AZS AWFiS Gdańsk
10619 Witka Antoni 2007
10968 Kowalczyk Adam 2008
10970 Pawełek Mateusz 2007
10509 Grzesiński Miłosz 2007
10620 Butlewska Natalia 2007
Grubich M. śr. wieku: 16
4
MOS Ełk
11123 Chrzanowski Remigiusz 2008
----- zawodnik bez licencji
11122 Liwoch Mateusz 2008
11467 Czerniawski Anton 2007
12037 Smolańczuk Antonina 2007
śr. wieku: 518
5
AZS AWF Kraków
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
10872 Wrzesień Iwo 2007
11232 Wyroba Rozalia 2009
Wydrych P. śr. wieku: 1020
6
Bydgostia
11751 Łochowicz Wiktor 2008
11752 Kwiatkowski Marcel 2007
11506 Kończal Szymon 2007
11334 Kopeć Antoni 2007
11364 Miszczyk Aragon 2008
Bełka - Siemion A. Bernatajtys D. Czubak T. śr. wieku: 16
7
Bydgostia
11746 Weber Oscar 2007
11898 Wegner Szymon 2007
11499 Piekarz Wiktor 2007
11491 Suchacki Kacper 2007
11490 Sądowski Adam 2007
Bernatajtys D. śr. wieku: 17
8
AZS UMK Toruń
10746 Mirowski Kacper 2007
11345 Szmajda Aleksander 2008
11344 Szymczyk Patryk 2008
10764 Zapałowski Alan 2008
11813 Królikiewicz Jakub 2010
Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 16
2 4-KJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Gorzów Wlkp.
----- zawodnik bez licencji
10982 Lankamer Rozalia 2008
11229 Arcab Natalia Oliwia 2008
10550 Bilińska Zofia 2007
Zastawa-Schodowska P. śr. wieku: 518
2
BTW Bydgoszcz
10679 Harasimowicz Olimpia 2007
11453 Nowicka Aleksandra 2008
10674 Tomsa Dominika 2007
11576 Januszewska Zuzanna 2007
Pawełczak K. śr. wieku: 16
3
PTW Płock
10974 Maciaszek Aleksandra 2008
11879 Przybylska Amelia 2008
11288 Wilamowska Agata 2008
11283 Dolna Daria 2008
Sałkowski P. śr. wieku: 16
4
AZS AWFiS Gdańsk
UKS Szóstka
10576 Bulińska Celina 2007
10991 Kuśmider Anna 2008
11584 Szarmach Weronika 2007
10622 Szczawińska Julia 2007
Pszczółkowski P. śr. wieku: 16
5
AZS UMK Toruń
10760 Podlaszewska Aleksandra 2008
11343 Galicz Zuzanna 2008
11552 Buczkowska Julia 2008
11342 Tokarz Karolina 2007
Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 16
3 2-MJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10547 Kusz Daniel 2007
10546 Jakubczak Rafał 2007
Basta P. Zastawa-Schodowska P. śr. wieku: 17
2
AZS AWF Gorzów Wlkp.
11473 Rybok Szymon 2008
11470 Koktysz Mateusz 2008
Zastawa-Schodowska P. śr. wieku: 16
3
AZS AWFiS Gdańsk
11093 Grodzki Nikodem 2008
11445 Ziółkowski Patryk 2008
Pszczółkowski P. śr. wieku: 16
4
AZS AWFiS Gdańsk
11997 Borysewicz Antoni 2008
11224 Jastrzębski Jakub 2008
Pszczółkowski P. śr. wieku: 16
5
BTW Bydgoszcz
10935 Żmich Antoni 2008
11575 Januszewski Olaf 2008
Pawełczak K. śr. wieku: 16
6
KW PEGAZ Wrocław
11610 Ulanowski Oskar 2008
11522 Kuc Igor 2008
Kręczewska M. śr. wieku: 16
7
WTW Warszawa
11554 Wysocki Piotr 2008
10688 Matusiak Bartosz 2007
Brodziak D. śr. wieku: 16
8
AZS UMK Toruń
10419 Tymuła Kacper 2007
10748 Pietrzak Ziemowit 2007
Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 17
4 2xKJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
AZS AWF Poznań
10918 Solarska Anna 2008
11060 Kamińska Antonina 2007
Abrahamczyk P. Mikołajczak S. śr. wieku: 16
2
Posnania RBW Poznań
10758 Frykowska Lena 2008
11201 Rybak Maja 2007
Kaczmarek M. śr. wieku: 16
3
Posnania RBW Poznań
10919 Potocka Weronika 2008
11209 Kaźmierczak Zofia 2008
Abrahamczyk P. Kaczmarek M. śr. wieku: 16
4
Polonia Poznań
11121 Falgier Julia 2008
11119 Iwanów Martyna 2008
Wlekliński P. Wlekliński S. śr. wieku: 16
5
KTW Kalisz
11716 Majchrzak Michalina 2007
11488 Ignaszak Antonina 2008
śr. wieku: 16
6
KW 1904 Poznań
11046 Grześkowiak Emily 2008
10874 Rewers Alicja 2007
Kalet S. śr. wieku: 16
7
UKS 93 Kraków
AZS AWF Kraków
10883 Czaja Zuzanna 2008
11001 Gosztyła Laura 2007
Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 16
8
Drakkar Gdańsk
11219 Lipecka Anna 2007
11220 Wiśniewska Zuzanna 2008
Sobczak A. śr. wieku: 16
9
Drakkar Gdańsk
11712 Marcinkowska Weronika 2007
11094 Mitura Marta 2007
Sobczak A. śr. wieku: 17
10
MKS Dwójka Warszawa
10591 Zawiślak Helena 2007
11024 Zielińska Zuzanna 2007
Durjasz A. śr. wieku: 17
11
MKS Dwójka Warszawa
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Durjasz A. śr. wieku: 2024
12
UKS Ateny Wałcz
11480 Kowalska Weronika 2007
11481 Olejniczak Aleksandra 2007
Błoch J. śr. wieku: 17
13
WIR Iława
----- zawodnik bez licencji
11538 Pankowska Wiktoria 2008
Pierczyński P. Stypiński G. śr. wieku: 1020
14
Posnania RBW Poznań
11475 Markiewicz Lidia 2007
----- zawodnik bez licencji
Król M. śr. wieku: 1020
15
AZS UMK Toruń
10759 Figurska Rozalia 2008
10936 Królikiewicz Zuzanna 2008
Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 16
5 4+MJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
KTW Kalisz
11724 Sowiński Leon 2008
11725 Namysł Michał 2008
----- zawodnik bez licencji
12040 Gałkowski Tomasz 2009
śr. wieku: 517
2
AZS Szczecin
11050 Czernichowski Piotr 2007
10912 Filinowicz Piotr 2007
11433 Kowalski Szymon 2008
11313 Herosimczyk Jakub 2008
10825 Modrzejewska Kinga 2008
Fiłka T. śr. wieku: 16
3
AZS Szczecin
11989 Baryliuk Eduard 2007
11760 Niechajczyk-Suwalski Marcel 2008
11434 Kozłowski Aleksander 2008
11059 Szyszło Oliwier 2008
Fiłka T. Gągalski S. śr. wieku: 16
4
PTW Płock
11274 Kowalski Maksymilian 2008
10932 Śmigrocki Karol 2007
11975 Chandoszko Olivier 2007
11280 Turkowski Milan 2008
12035 Zaleski Szymon 2007
Karolak J. Sałkowski P. Zalewski B. śr. wieku: 16
5
UKS Bekawianka
----- zawodnik bez licencji
11076 Kapela Kamil 2007
11058 Danowski Oskar 2007
11527 Kopietz Stanisław 2009
Zieleniewska A. śr. wieku: 518
6
AZS UMK Toruń
11355 Kijewski Karol 2008
11350 Wesołowski Adam 2008
10763 Kopczyński Wojciech 2008
11353 Wawrzyniuk Adam 2008
11357 Kurek Nataniel 2009
Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 16
6 2-KJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10755 Grygiel Maria 2007
10756 Kasprzak Lena 2007
Kaczmarek M. śr. wieku: 17
2
UKS 93 Kraków
AZS AWF Kraków
11241 Riess Maria 2008
11645 Klimczyk Amelia 2007
Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 16
3
PTW Płock
10569 Nowakowska Kinga 2007
11844 Szymborska Anita 2007
Karolak J. Sałkowski P. śr. wieku: 17
4
UKS Milenium Wrocław
11038 Bala Weronika 2007
10553 Głód Barbara 2007
śr. wieku: 17
5
AZS AWFiS Gdańsk
10704 Wincełowicz Natalia 2007
----- zawodnik bez licencji
Pszczółkowski P. śr. wieku: 1020
6
AZS AWFiS Gdańsk
11579 Kurkowska Wiktoria 2007
----- zawodnik bez licencji
Pszczółkowski P. śr. wieku: 1020
7
AZS UMK Toruń
10420 Graczkowska Julia 2007
11348 Stalkowska Hanna 2007
Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 17
7 4x+KJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
11112 Ratuszna Zuzanna 2007
10871 Cieśla Zofia 2007
11236 Holub Marharyta 2008
10754 Cuperek Amelia 2007
10885 Chrobocińska Magdalena 2008
Kaczmarek M. śr. wieku: 16
2
KW 1904 Poznań
11511 Zydel Maria 2008
10873 Mermela Aleksandra 2007
11512 Kaczmarek Katarzyna 2008
----- zawodnik bez licencji
11818 Szkudlarczyk Klara 2011
Kalet S. śr. wieku: 518
3
UKS Szóstka
AZS AWFiS Gdańsk
----- zawodnik bez licencji
11361 Wolak Judyta 2008
11577 Chojaczyk Maja 2007
10992 Prokopiuk Weronika 2008
Pszczółkowski P. śr. wieku: 518
4
Unia Tczew
10514 Zawitowska Otylia 2007
10513 Lesińska Zuzanna 2007
11890 Gedowska Tatiana 2007
10621 Brzoskowska Wiktoria 2007
10620 Butlewska Natalia 2007
Grubich M. śr. wieku: 17
5
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji
11497 Zawadewicz Narina 2007
11078 Kompa Magdalena 2008
11536 Zduńczuk Julia 2008
11490 Sądowski Adam 2007
Bełka - Siemion A. Bernatajtys D. śr. wieku: 518
6
Bydgostia
10985 Grzanka Zuzanna 2008
11755 Nowak Julia 2007
11493 Kruś Oliwia 2008
11494 Florczak Zuzanna 2007
11364 Miszczyk Aragon 2008
Bełka - Siemion A. Bernatajtys D. śr. wieku: 16
7
BKW Bydgoszcz
Bydgostia
10930 Gaikova Anhelina 2008
----- zawodnik bez licencji
11000 Uniszkiewicz Natalia 2008
11495 Rydyńska Agnieszka 2007
11501 Wiśniewska Julia 2007
Bełka - Siemion A. śr. wieku: 518
8
WTW Warszawa
11036 Kłos Weronika 2008
11270 Farrell Elżbieta 2008
11271 Żytomirska Pola 2008
----- zawodnik bez licencji
11269 Aniserowicz Nina 2009
Wulczyńska A. śr. wieku: 518
8 2xMJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
11565 Bartczak Marcel 2008
11653 Miczyński Mikołaj 2008
Hoffmann M. śr. wieku: 16
2
Polonia Poznań
11624 Wątkowski Łukasz 2008
11838 Haboda Kristian 2007
Wlekliński P. Wlekliński S. śr. wieku: 16
3
AZS AWF Poznań
11234 Rogiński Mikołaj 2008
11213 Połącarz Aleksander 2008
Mikołajczak S. śr. wieku: 16
4
KW 1904 Poznań
10684 Jakuszko Kacper 2007
11632 Stacherski Bogusz 2008
Rewers M. Kalet S. śr. wieku: 16
5
UKS 93 Kraków
AZS AWF Kraków
11587 Pietruszka Piotr 2008
11647 Bocheński Szymon 2007
Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 16
6
AZS Szczecin
----- zawodnik bez licencji
11302 Machałowski Marcel 2008
Król R. śr. wieku: 1020
7
AZS Wratislavia
11053 Tatarek Tobiasz 2007
10644 Malon Kajetan 2007
Szymerowski W. śr. wieku: 17
8
AZS Wratislavia
11479 Hołda Jan 2007
11478 Rańda Jan 2008
Szymerowski W. śr. wieku: 16
9
AZS AWFiS Gdańsk
11087 Konopka Tymon 2007
11088 Topij Tymon 2007
Pszczółkowski P. śr. wieku: 17
10
Drakkar Gdańsk
10714 Ulejczyk Miłosz 2007
11216 Matczak Maksym 2007
Sobczak A. śr. wieku: 17
11
UKS Bekawianka
----- zawodnik bez licencji
11067 Bączyński Michał 2007
Zieleniewska A. śr. wieku: 1020
12
Unia Tczew
11891 Ossowski Michał 2008
11303 Tuszkowski Nikodem 2008
Grubich M. śr. wieku: 16
13
WIR Iława
11902 Bereza Witold 2008
11900 Cupryszak Jakub 2008
Pierczyński P. Stypiński G. śr. wieku: 16
14
AZS AWF Kraków
10899 Dworak Maciej 2008
11422 Krashevskyi Ivan 2007
Wydrych P. śr. wieku: 16
15
AZS AWF Kraków
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Wydrych P. śr. wieku: 2024
16
WTW Włocławek
----- zawodnik bez licencji
11310 Biernacki Borys 2008
Baranowski M. śr. wieku: 1020
17
WRC Warszawa
11549 Woszczyk Wiktor 2008
12070 Sosiński Rafał 2008
Sakowski A. śr. wieku: 16
18
Bydgostia
10653 Stejuk Jan 2007
10990 Gnap Igor 2007
Bernatajtys D. Lemańczyk L. śr. wieku: 17
19
AZS AWF Poznań
11242 Gut Emilian 2008
11150 Kubik Szymon 2008
Król M. śr. wieku: 16
20
Poznań Rowing Club
11696 Jankowski Kacper 2007
11689 Nowacki Krzysztof 2007
Król M. śr. wieku: 17
9 4+KJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
11112 Ratuszna Zuzanna 2007
10871 Cieśla Zofia 2007
10754 Cuperek Amelia 2007
10756 Kasprzak Lena 2007
10885 Chrobocińska Magdalena 2008
Kaczmarek M. śr. wieku: 17
2
PTW Płock
10569 Nowakowska Kinga 2007
10974 Maciaszek Aleksandra 2008
11288 Wilamowska Agata 2008
11844 Szymborska Anita 2007
11877 Piotrowska Maja 2008
Karolak J. Sałkowski P. śr. wieku: 16
3
AZS AWFiS Gdańsk
UKS Szóstka
11584 Szarmach Weronika 2007
10991 Kuśmider Anna 2008
10576 Bulińska Celina 2007
10622 Szczawińska Julia 2007
Pszczółkowski P. śr. wieku: 16
4
AZS AWFiS Gdańsk
11579 Kurkowska Wiktoria 2007
----- zawodnik bez licencji
10704 Wincełowicz Natalia 2007
----- zawodnik bez licencji
12017 Choroszkiewicz Zuzanna 2007
Pszczółkowski P. śr. wieku: 1020
5
AZS UMK Toruń
10760 Podlaszewska Aleksandra 2008
11343 Galicz Zuzanna 2008
11552 Buczkowska Julia 2008
11342 Tokarz Karolina 2007
11813 Królikiewicz Jakub 2010
Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 16
10 4-MJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
KTW Kalisz
11456 Karbowski Rafał 2007
11725 Namysł Michał 2008
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 16
2
AZS Szczecin
11293 Nowakowski Hubert 2008
11299 Rejbicz Paweł 2008
11292 Sławiński Jakub 2008
11543 Stański Adam 2008
Król R. śr. wieku: 16
3
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10547 Kusz Daniel 2007
11473 Rybok Szymon 2008
11470 Koktysz Mateusz 2008
10546 Jakubczak Rafał 2007
Basta P. Zastawa-Schodowska P. śr. wieku: 16
4
AZS AWFiS Gdańsk
11093 Grodzki Nikodem 2008
11445 Ziółkowski Patryk 2008
11997 Borysewicz Antoni 2008
11224 Jastrzębski Jakub 2008
Pszczółkowski P. śr. wieku: 16
5
BTW Bydgoszcz
10935 Żmich Antoni 2008
12046 Ozdowy Feliks 2007
11005 Czyżewski Adam 2008
11575 Januszewski Olaf 2008
Pawełczak K. śr. wieku: 16
6
Drakkar Gdańsk
11950 Linda Mateusz 2007
11948 Wiszniewski Nikodem 2007
11200 Wyczyński Bartosz 2008
11030 Szumigaj Marcin 2007
Sobczak A. śr. wieku: 16
7
PTW Płock
10932 Śmigrocki Karol 2007
11274 Kowalski Maksymilian 2008
11975 Chandoszko Olivier 2007
11280 Turkowski Milan 2008
Karolak J. Sałkowski P. Zalewski B. śr. wieku: 16
8
UKS Bekawianka
----- zawodnik bez licencji
11076 Kapela Kamil 2007
11058 Danowski Oskar 2007
Zieleniewska A. śr. wieku: 1020
9
AZS AWF Kraków
11162 Skwarnicki Rafał 2008
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Wydrych P. śr. wieku: 1020
10
WTW Warszawa
11554 Wysocki Piotr 2008
12043 Korobowicz Aleksander 2008
12044 Zwierzewicz Jakub 2008
10688 Matusiak Bartosz 2007
Brodziak D. śr. wieku: 16
11
AZS UMK Toruń
11341 Becmer Kacper 2008
11345 Szmajda Aleksander 2008
10763 Kopczyński Wojciech 2008
10746 Mirowski Kacper 2007
Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 16
11 1xMJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10545 Wojciechowski Mateusz 2007 Nieradka . śr. wieku: 17
2
Polonia Poznań
11838 Haboda Kristian 2007 Wlekliński P. Wlekliński S. śr. wieku: 17
3
Polonia Poznań
11624 Wątkowski Łukasz 2008 Wlekliński P. Wlekliński S. śr. wieku: 16
4
AZS AWF Poznań
11213 Połącarz Aleksander 2008 Mikołajczak S. śr. wieku: 16
5
KW 1904 Poznań
10685 Ratajak Franciszek 2007 Rewers M. śr. wieku: 17
6
KW 1904 Poznań
10684 Jakuszko Kacper 2007 Rewers M. śr. wieku: 17
7
KW 1904 Poznań
11632 Stacherski Bogusz 2008 Kalet S. śr. wieku: 16
8
AZS AWF Kraków
11647 Bocheński Szymon 2007 Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 17
9
UKS 93 Kraków
----- zawodnik bez licencji Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 2024
10
UKS 93 Kraków
11587 Pietruszka Piotr 2008 Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 16
11
AZS Wratislavia
12022 Boroński Olaf 2007 Nakonieczny A. śr. wieku: 17
12
AZS AWF Gorzów Wlkp.
----- zawodnik bez licencji Zastawa-Schodowska P. śr. wieku: 2024
13
AZS AWFiS Gdańsk
11087 Konopka Tymon 2007 Pszczółkowski P. śr. wieku: 17
14
AZS AWFiS Gdańsk
11088 Topij Tymon 2007 Pszczółkowski P. śr. wieku: 17
15
Drakkar Gdańsk
11216 Matczak Maksym 2007 Sobczak A. śr. wieku: 17
16
Drakkar Gdańsk
10714 Ulejczyk Miłosz 2007 Sobczak A. śr. wieku: 17
17
Gopło Kruszwica
10903 Belt Paweł 2008 Januszek R. śr. wieku: 16
18
KW PEGAZ Wrocław
----- zawodnik bez licencji Kręczewska M. śr. wieku: 2024
19
KW PEGAZ Wrocław
11610 Ulanowski Oskar 2008 Kręczewska M. śr. wieku: 16
20
KW PEGAZ Wrocław
11522 Kuc Igor 2008 Kręczewska M. śr. wieku: 16
21
MKS Dwójka Warszawa
11899 Janasz Bruno 2008 Suchocki J. śr. wieku: 16
22
PTW Płock
11179 Sobieszek Wiktor 2007 Karolak J. śr. wieku: 17
23
UKS Bekawianka
----- zawodnik bez licencji Zieleniewska A. śr. wieku: 2024
24
UKS Bekawianka
11067 Bączyński Michał 2007 Zieleniewska A. śr. wieku: 17
25
Unia Tczew
11303 Tuszkowski Nikodem 2008 Grubich M. śr. wieku: 16
26
WIR Iława
10845 Fryc Oskar 2008 Pierczyński P. Stypiński G. śr. wieku: 16
27
MOS Ełk
11467 Czerniawski Anton 2007 śr. wieku: 17
28
WTW Włocławek
11100 Barański Błażej 2007 Baranowski M. śr. wieku: 17
29
Bydgostia
11740 Gackowski Mateusz 2007 Bernatajtys D. śr. wieku: 17
30
Bydgostia
11743 Dolata Pascal 2007 Bernatajtys D. śr. wieku: 17
31
Bydgostia
10908 Bielaszewski Jakub 2008 Lemańczyk L. śr. wieku: 16
12 4x-KJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10755 Grygiel Maria 2007
11201 Rybak Maja 2007
10758 Frykowska Lena 2008
11236 Holub Marharyta 2008
Kaczmarek M. śr. wieku: 16
2
KW 1904 Poznań
11511 Zydel Maria 2008
10873 Mermela Aleksandra 2007
10874 Rewers Alicja 2007
11512 Kaczmarek Katarzyna 2008
Kalet S. śr. wieku: 16
3
AZS AWF Gorzów Wlkp.
----- zawodnik bez licencji
10982 Lankamer Rozalia 2008
11229 Arcab Natalia Oliwia 2008
10550 Bilińska Zofia 2007
Zastawa-Schodowska P. śr. wieku: 518
4
Drakkar Gdańsk
11219 Lipecka Anna 2007
11194 Hallman Weronika 2008
11712 Marcinkowska Weronika 2007
11220 Wiśniewska Zuzanna 2008
Sobczak A. śr. wieku: 16
5
UKS Szóstka
AZS AWFiS Gdańsk
----- zawodnik bez licencji
11361 Wolak Judyta 2008
11577 Chojaczyk Maja 2007
10992 Prokopiuk Weronika 2008
Pszczółkowski P. śr. wieku: 518
6
Unia Tczew
10514 Zawitowska Otylia 2007
10513 Lesińska Zuzanna 2007
11890 Gedowska Tatiana 2007
10621 Brzoskowska Wiktoria 2007
Grubich M. śr. wieku: 17
7
AZS UMK Toruń
10759 Figurska Rozalia 2008
11348 Stalkowska Hanna 2007
10420 Graczkowska Julia 2007
10936 Królikiewicz Zuzanna 2008
Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 16
8
WTW Warszawa
11036 Kłos Weronika 2008
11270 Farrell Elżbieta 2008
11271 Żytomirska Pola 2008
----- zawodnik bez licencji
Wulczyńska A. śr. wieku: 518
13 8+KJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
BTW Bydgoszcz
11453 Nowicka Aleksandra 2008
10679 Harasimowicz Olimpia 2007
10674 Tomsa Dominika 2007
11576 Januszewska Zuzanna 2007
11574 Koperska Justyna 2008
12047 Wojtaś Samira 2008
11545 Gębala Maja 2008
11916 Hawrylewicz Julia 2007
12012 Ordon Jakub 2010
Pawełczak K. śr. wieku: 16
2
Bydgostia
11493 Kruś Oliwia 2008
11078 Kompa Magdalena 2008
11497 Zawadewicz Narina 2007
11495 Rydyńska Agnieszka 2007
11000 Uniszkiewicz Natalia 2008
11536 Zduńczuk Julia 2008
11490 Sądowski Adam 2007
Bełka - Siemion A. Bernatajtys D. Czubak T. śr. wieku: -319
3
BKW Bydgoszcz
Bydgostia
10930 Gaikova Anhelina 2008
11756 Skalak Zofia 2007
11757 Łukwińska Michalina 2008
11754 Sobczyńska Roksana 2007
11755 Nowak Julia 2007
11494 Florczak Zuzanna 2007
11501 Wiśniewska Julia 2007
10985 Grzanka Zuzanna 2008
11364 Miszczyk Aragon 2008
Bełka - Siemion A. Bernatajtys D. śr. wieku: 16
14 1xKJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10918 Solarska Anna 2008 Abrahamczyk P. śr. wieku: 16
2
Posnania RBW Poznań
10885 Chrobocińska Magdalena 2008 Kaczmarek M. śr. wieku: 16
3
Posnania RBW Poznań
11209 Kaźmierczak Zofia 2008 Kaczmarek M. śr. wieku: 16
4
Polonia Poznań
11121 Falgier Julia 2008 Wlekliński P. Wlekliński S. śr. wieku: 16
5
Polonia Poznań
11119 Iwanów Martyna 2008 Wlekliński P. Wlekliński S. śr. wieku: 16
6
AZS AWF Poznań
11060 Kamińska Antonina 2007 Mikołajczak S. śr. wieku: 17
7
AZS AWF Poznań
11210 Świątek Klaudia 2007 Mikołajczak S. śr. wieku: 17
8
KTW Kalisz
11488 Ignaszak Antonina 2008 śr. wieku: 16
9
KW 1904 Poznań
11046 Grześkowiak Emily 2008 Kalet S. śr. wieku: 16
10
KW 1904 Poznań
11509 Śron Aleksandra 2008 Kalet S. śr. wieku: 16
11
KW 1904 Poznań
----- zawodnik bez licencji Kalet S. śr. wieku: 2024
12
UKS 93 Kraków
10883 Czaja Zuzanna 2008 Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 16
13
UKS 93 Kraków
11241 Riess Maria 2008 Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 16
14
AZS AWF Kraków
11001 Gosztyła Laura 2007 Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 17
15
AZS AWF Kraków
11645 Klimczyk Amelia 2007 Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 17
16
AZS Szczecin
10825 Modrzejewska Kinga 2008 Fiłka T. śr. wieku: 16
17
AZS Wratislavia
11032 Kapuśniak Antonina 2008 Szymerowski W. śr. wieku: 16
18
BKW Bydgoszcz
10998 Polasik Zuzanna 2008 Zieleniewska A. śr. wieku: 16
19
Drakkar Gdańsk
11094 Mitura Marta 2007 Sobczak A. śr. wieku: 17
20
Gedania Gdańsk
11709 Kawala Carmen 2007 Łasicki M. Rychert M. śr. wieku: 17
21
Gopło Kruszwica
10905 Mocek Oliwia 2008 Januszek R. śr. wieku: 16
22
PTW Płock
11283 Dolna Daria 2008 Sałkowski P. śr. wieku: 16
23
UKS Ateny Wałcz
11482 Szafrańska Justyna 2008 Błoch J. śr. wieku: 16
24
UKS Milenium Wrocław
11038 Bala Weronika 2007 śr. wieku: 17
25
UKS Milenium Wrocław
10553 Głód Barbara 2007 śr. wieku: 17
26
MOS Ełk
12045 Truszkowska Julia 2008 śr. wieku: 16
27
MOS Ełk
12037 Smolańczuk Antonina 2007 śr. wieku: 17
28
WRC Warszawa
----- zawodnik bez licencji Sakowski A. śr. wieku: 2024
29
UKS Puma Ostróda
10771 Gruba Zuzanna 2008 Stępka A. śr. wieku: 16
30
Posnania RBW Poznań
11475 Markiewicz Lidia 2007 Król M. śr. wieku: 17
31
Posnania RBW Poznań
11732 Ławniczak Aleksandra 2008 Król M. śr. wieku: 16
15 4x-MJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10867 Mykhailiuk Oleksandr 2008
11208 Krzyżycki Stanisław 2008
10863 Jaworski Igor 2007
10865 Yemelianov Platon 2007
Hoffmann M. Nieradka . śr. wieku: 16
2
Posnania RBW Poznań
11655 Sibila Marek 2008
11676 Winiarski Stanisław 2008
11565 Bartczak Marcel 2008
11653 Miczyński Mikołaj 2008
Hoffmann M. śr. wieku: 16
3
AZS Wratislavia
11478 Rańda Jan 2008
11479 Hołda Jan 2007
11053 Tatarek Tobiasz 2007
10644 Malon Kajetan 2007
Szymerowski W. śr. wieku: 16
4
BTW Bydgoszcz
12000 Jasiński Wiktor 2008
12048 Sułkowski Marcel 2008
11996 Goździk Jan 2008
11925 Chruścicki Paweł 2008
Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 16
5
Drakkar Gdańsk
11950 Linda Mateusz 2007
11948 Wiszniewski Nikodem 2007
11200 Wyczyński Bartosz 2008
11030 Szumigaj Marcin 2007
Sobczak A. śr. wieku: 16
6
Gopło Kruszwica
10967 Bujak Michał 2008
----- zawodnik bez licencji
10933 Kościołowski Jakub 2008
10904 Mocek Bartosz 2008
Januszek R. śr. wieku: 518
7
Unia Tczew
AZS AWFiS Gdańsk
10619 Witka Antoni 2007
10968 Kowalczyk Adam 2008
10970 Pawełek Mateusz 2007
10509 Grzesiński Miłosz 2007
Grubich M. śr. wieku: 16
8
MOS Ełk
11123 Chrzanowski Remigiusz 2008
11558 Staniszewski Piotr 2008
11122 Liwoch Mateusz 2008
śr. wieku: 16
9
AZS AWF Kraków
11162 Skwarnicki Rafał 2008
10872 Wrzesień Iwo 2007
10899 Dworak Maciej 2008
11422 Krashevskyi Ivan 2007
Wydrych P. śr. wieku: 16
10
WRC Warszawa
11551 Bojanowski Juliusz 2008
11359 Kłopocki Krzysztof 2008
11549 Woszczyk Wiktor 2008
12069 Pioruński Franciszek 2008
Sakowski A. śr. wieku: 16
11
Bydgostia
11506 Kończal Szymon 2007
11334 Kopeć Antoni 2007
10653 Stejuk Jan 2007
10990 Gnap Igor 2007
Bernatajtys D. Czubak T. Lemańczyk L. śr. wieku: 17
12
AZS AWF Poznań
11242 Gut Emilian 2008
11150 Kubik Szymon 2008
11696 Jankowski Kacper 2007
11689 Nowacki Krzysztof 2007
Król M. śr. wieku: 16
13
AZS UMK Toruń
10419 Tymuła Kacper 2007
10748 Pietrzak Ziemowit 2007
11344 Szymczyk Patryk 2008
10764 Zapałowski Alan 2008
Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 16
16 8+MJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
11989 Baryliuk Eduard 2007
11760 Niechajczyk-Suwalski Marcel 2008
11434 Kozłowski Aleksander 2008
11059 Szyszło Oliwier 2008
11050 Czernichowski Piotr 2007
10912 Filinowicz Piotr 2007
11433 Kowalski Szymon 2008
11313 Herosimczyk Jakub 2008
Fiłka T. Gągalski S. śr. wieku: 16
2
Bydgostia
11534 Kikowski Norbert 2008
11107 Pranczk Leon 2007
11742 Kotowski-Marciniak Wiktor 2007
11741 Wera Krystian 2007
11748 Kaczmarek Wiktor 2007
11747 Cichocki Krystian 2007
11535 Jaskólski Borys 2008
11749 Wojciechowski Antoni 2007
11740 Gackowski Mateusz 2007
Bełka - Siemion A. Bernatajtys D. śr. wieku: 16
3
Bydgostia
11746 Weber Oscar 2007
11898 Wegner Szymon 2007
11744 Wnuk Mateusz 2007
10975 Gajewski Igor 2008
11499 Piekarz Wiktor 2007
11491 Suchacki Kacper 2007
11751 Łochowicz Wiktor 2008
11752 Kwiatkowski Marcel 2007
11490 Sądowski Adam 2007
Bełka - Siemion A. Bernatajtys D. śr. wieku: 16
4
Bydgostia
11500 Deliński Jakub 2007
11739 Grygiel Dawid 2007
11533 Bagnerowski Wiktor 2008
11336 Lewandowski Bartosz 2008
11329 Kopeć Maksymilian 2008
12007 Jaroch Radosław 2007
----- zawodnik bez licencji
10986 Semrau Julian 2008
11364 Miszczyk Aragon 2008
Bernatajtys D. Lemańczyk L. Glaza P. śr. wieku: 267