ENEA Mistrzostwa Polski Juniorów 2023
2023-07-14 | 2023-07-16
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.


1 2-KJ
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
UKS Milenium Wrocław
11128 Piecuch Oliwia 2006
10222 Osińska Wiktoria 2005
Gąszczak M. śr. wieku: 18
opłacone
2
WIR Iława
9761 Sagan Aleksandra 2005
10190 Ryś Bogumiła 2006
Pierczyński P. Stypiński G. śr. wieku: 18
opłacone
3
AZS AWF Warszawa
10156 Juraszyńska Maryla 2006
10155 Juraszyńska Manula 2006
Sakowski A. śr. wieku: 18
opłacone
4
WTW Warszawa
10254 Romaniuk Magdalena 2005
10582 Dąbrowska Barbara 2005
Renc A. śr. wieku: 19
opłacone
5
Bydgostia
10730 Zawadzka Wiktoria 2005
10732 Oszczęda Julia 2005
Dziekoński R. śr. wieku: 19
opłacone
6
AZS UMK Toruń
10171 Lewandowska Wiktoria 2005
10417 Przedmojska Zofia 2006
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 18
opłacone
7
AZS UMK Toruń
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 2024
opłacone
2 1xKJ
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
AZS AWFiS Gdańsk
9505 Stefaniak Gabriela 2005 Abrahamczyk P. śr. wieku: 19
opłacone
2
AZS AWF Poznań
11061 Jabłońska Patrycja 2006 Mikołajczak S. śr. wieku: 18
opłacone
3
KW 1904 Poznań
9964 Jakuszko Kinga 2005 Rewers M. śr. wieku: 19
opłacone
4
AZS AWF Kraków
10559 Stępień Barbara 2005 Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 19
opłacone
5
AZS AWF Kraków
10114 Szczęch Emilia 2005 Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 19
opłacone
6
AZS Szczecin
9843 Kusiowska Kinga 2005 Kowalczyk R. śr. wieku: 19
opłacone
7
AZS Szczecin
10540 Sosnowska Julia 2006 Fiłka T. śr. wieku: 18
opłacone
8
BKW Bydgoszcz
10997 Olszewska Patrycja 2006 Zieleniewska A. śr. wieku: 18
opłacone
9
Drakkar Gdańsk
10053 Syrytczyk Wiktoria 2006 Bykowski T. Sobczak A. śr. wieku: 18
opłacone
10
Gopło Kruszwica
10220 Łuczka Wiktoria 2005 Januszek R. śr. wieku: 19
opłacone
11
MKS Dwójka Warszawa
11019 Rogiewicz Julia 2005 Durjasz A. śr. wieku: 19
opłacone
12
PTW Płock
10716 Pietrzak Zofia 2006 Karolak J. śr. wieku: 18
opłacone
13
Wisła Grudziądz
10324 Klucznik Julia 2005 Zieliński Krzysztof K. śr. wieku: 19
opłacone
14
WTW Warszawa
----- zawodnik bez licencji Renc A. śr. wieku: 2024
opłacone
15
Bydgostia
10329 Ćwiklińska Julia 2006 Dziekoński R. śr. wieku: 18
opłacone
16
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji Dziekoński R. śr. wieku: 2024
opłacone
3 4+KJ
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
9776 Nowak Wiktoria 2005
10596 Sabur Selin 2005
10658 Trzmiel Anna 2006
9774 Karaszewska Amelia 2005
10885 Chrobocińska Magdalena 2008
Abrahamczyk P. śr. wieku: 18
opłacone
2
BTW Bydgoszcz
10149 Dolska Emilia 2005
11369 Feter Jagoda 2006
10948 Jóźwiak Martyna 2005
10135 Plucińska Monika 2005
10674 Tomsa Dominika 2007
Zgorzelak M. śr. wieku: 18
opłacone
3
Bydgostia
10266 Gościńska Maria 2006
11172 Budzińska Laura 2006
10726 Olszewska Maria 2005
Bełka - Siemion A. Dziekoński R. Czubak T. śr. wieku: 18
opłacone
4
AZS UMK Toruń
10616 Lewandowska Nicola 2006
9532 Stałęga Kinga 2005
10175 Wyrzykowska Nikola 2005
10749 Żuralska Maja 2006
10370 Wachnicka Julia 2006
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 18
opłacone
4 2xMJ
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Polonia Poznań
10216 Szubert Grzegorz 2006
9462 Kalinowski Wojciech 2006
Wlekliński P. Knopik J. Wlekliński S. śr. wieku: 18
opłacone
2
AZS AWF Kraków
10112 Wędzicha Dawid 2005
10115 Hervet Tristan 2005
Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 19
opłacone
3
AZS Szczecin
10097 Bagniak Piotr 2005
9844 Kajtowski Mateusz 2005
Kowalczyk R. śr. wieku: 19
opłacone
4
AZS Wratislavia
10646 Binduga-Gajewski Stanisław 2006
10645 Binduga-Gajewski Franciszek 2006
Szymerowski W. śr. wieku: 18
opłacone
5
BTW Bydgoszcz
10245 Bosiacki Dorian 2006
11831 Tykwiński Leon 2006
Zgorzelak M. śr. wieku: 18
opłacone
6
AZS AWF Warszawa
MKS Dwójka Warszawa
10264 Magierowski Julian 2005
11016 Bielawski Daniel 2006
Suchocki J. śr. wieku: 18
opłacone
7
Zawisza Bydgoszcz
11465 Dombrowski Kamil 2006
10244 Matulewicz Remigiusz 2006
Bielaszewski J. śr. wieku: 18
opłacone
8
MOS Ełk
9952 Nagolski Jakub 2005
10697 Sobolewski Gabriel 2006
śr. wieku: 18
opłacone
9
WTW Włocławek
11730 Mykhalchenko Serhii 2005
10667 Śliwiński Wojciech 2006
Baranowski M. śr. wieku: 18
opłacone
5 4-MJ
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji
9515 Wojciechowski Dominik 2005
11126 Maćkowiak Filip 2006
10285 Nowak Nikodem 2005
Nieradka . śr. wieku: 520
opłacone
2
KTW Kalisz
11455 Zawarski Adam 2006
10045 Kobyłka Cezary 2006
9822 Bielak Mateusz 2005
10047 Kliber Bartosz 2005
Trzmiel M. śr. wieku: 18
opłacone
3
AZS Szczecin
11759 Niedziela Bartosz 2006
11052 Fiłka Mikołaj 2006
9842 Taczek Jan 2005
11315 Kotkowiak Bartosz 2006
Kowalczyk R. Fiłka T. Gągalski S. śr. wieku: 18
opłacone
4
AZS AWFiS Gdańsk
9669 Guzy Hubert 2005
10920 Dobrzeniecki Filip 2005
10921 Gertchen Jan 2005
11363 Bąk Oscar 2006
Petrykowski A. śr. wieku: 18
opłacone
5
Bydgostia
10834 Korcz Piotr 2005
10835 Raniszewski Marcin 2006
10906 Dominas Natan 2006
9868 Grzanka Igor 2005
Strychalski T. śr. wieku: 18
opłacone
6
WTW Warszawa
10296 Aniserowicz Filip 2006
11042 Książek Adrian 2005
10290 Niemczyk Bartłomiej 2006
10293 Socha Bartłomiej 2005
Kaliński K. Brodziak D. śr. wieku: 18
opłacone
7
AZS UMK Toruń
10414 Biegniewski Jakub 2006
10188 Zapałowski Rayan 2005
10174 Osiński Igor 2005
10415 Kowalski Mikołaj 2006
Radkowski T. śr. wieku: 18
opłacone
6 1xMJL
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
AZS Szczecin
10098 Błach Wiktor 2006 Kowalczyk R. śr. wieku: 18
opłacone
2
AZS Szczecin
11432 Piersztel Daniel Phillip 2006 Kowalczyk R. śr. wieku: 18
opłacone
3
AZS AWFiS Gdańsk
----- zawodnik bez licencji Petrykowski A. śr. wieku: 2024
opłacone
4
BTW Bydgoszcz
9689 Swobodziński Filip 2005 Zgorzelak M. śr. wieku: 19
opłacone
5
BTW Bydgoszcz
10181 Lepeshov Fedor 2005 Zgorzelak M. śr. wieku: 19
opłacone
6
MOS Ełk
10696 Kleban Jakub 2006 śr. wieku: 18
opłacone
7
UKS Puma Ostróda
10940 Nierzwicki Jakub Marcel 2005 Stępka A. śr. wieku: 19
opłacone
8
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji Dziekoński R. śr. wieku: 2024
opłacone
9
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji Czubak T. śr. wieku: 2024
opłacone
10
Tryton Poznań
----- zawodnik bez licencji Szczepaniak L. śr. wieku: 2024
opłacone
11
AZS UMK Toruń
10176 Weichhaus Martin 2005 Radkowski T. śr. wieku: 19
opłacone
7 2xKJL
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
BTW Bydgoszcz
10947 Słaboszewska Milena 2006
10136 Kotopka Agnieszka 2005
Zgorzelak M. śr. wieku: 18
opłacone
2
AZS AWF Warszawa
MKS Dwójka Warszawa
11427 Laskus Martyna 2005
11026 Dębowska Kinga 2006
Durjasz A. śr. wieku: 18
opłacone
3
Wisła Grudziądz
10326 Witkowska Martyna 2005
10327 Jabłońska Weronika 2006
Zieliński Krzysztof K. Szarszewski P. śr. wieku: 18
opłacone
4
Bydgostia
10725 Kocieniewska Maja 2005
10978 Stypczyńska Amelia 2005
Dziekoński R. śr. wieku: 19
opłacone
5
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Dziekoński R. Czubak T. śr. wieku: 2024
opłacone
8 4-KJ
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
9776 Nowak Wiktoria 2005
10596 Sabur Selin 2005
10658 Trzmiel Anna 2006
9774 Karaszewska Amelia 2005
Abrahamczyk P. śr. wieku: 18
opłacone
2
BTW Bydgoszcz
10149 Dolska Emilia 2005
11369 Feter Jagoda 2006
10948 Jóźwiak Martyna 2005
10135 Plucińska Monika 2005
Zgorzelak M. śr. wieku: 18
opłacone
3
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji
10727 Pater Lena 2005
10730 Zawadzka Wiktoria 2005
10732 Oszczęda Julia 2005
Dziekoński R. Nowakowski W. śr. wieku: 520
opłacone
4
Bydgostia
10266 Gościńska Maria 2006
11172 Budzińska Laura 2006
10726 Olszewska Maria 2005
Dziekoński R. Czubak T. śr. wieku: 18
opłacone
5
AZS UMK Toruń
10766 Miazgowska Aleksandra 2006
10749 Żuralska Maja 2006
10171 Lewandowska Wiktoria 2005
10417 Przedmojska Zofia 2006
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 18
opłacone
6
AZS UMK Toruń
10370 Wachnicka Julia 2006
----- zawodnik bez licencji
10616 Lewandowska Nicola 2006
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 1021
opłacone
9 2xKJ
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
AZS AWF Poznań
10657 Chrzanowska Maja 2006
10659 Woźniak Lena 2006
Wlekliński P. Knopik J. Wlekliński S. śr. wieku: 18
opłacone
2
AZS AWF Kraków
10114 Szczęch Emilia 2005
10559 Stępień Barbara 2005
Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 19
opłacone
3
AZS AWF Gorzów Wlkp.
9959 Korżownik Zuzanna 2005
10233 Bilińska Hanna 2006
Basta P. śr. wieku: 18
opłacone
4
Drakkar Gdańsk
10128 Boczkowska Ada 2006
10053 Syrytczyk Wiktoria 2006
Bykowski T. Sobczak A. śr. wieku: 18
opłacone
5
MKS Dwójka Warszawa
11423 Pawłowska Lena 2006
11019 Rogiewicz Julia 2005
Durjasz A. śr. wieku: 18
opłacone
6
WIR Iława
10190 Ryś Bogumiła 2006
9761 Sagan Aleksandra 2005
Pierczyński P. Stypiński G. śr. wieku: 18
opłacone
7
WTW Warszawa
10254 Romaniuk Magdalena 2005
10582 Dąbrowska Barbara 2005
Renc A. śr. wieku: 19
opłacone
8
AZS UMK Toruń
KTW Kalisz
9935 Pawłowska Amelia 2005
10038 Bajerska Joanna 2006
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 18
opłacone
10 2-MJ
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
KTW Kalisz
11455 Zawarski Adam 2006
10045 Kobyłka Cezary 2006
Trzmiel M. śr. wieku: 18
opłacone
2
KTW Kalisz
9822 Bielak Mateusz 2005
10047 Kliber Bartosz 2005
Trzmiel M. śr. wieku: 19
opłacone
3
AZS Wratislavia
10646 Binduga-Gajewski Stanisław 2006
10645 Binduga-Gajewski Franciszek 2006
Szymerowski W. śr. wieku: 18
opłacone
4
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10259 Obarzanek Adam 2006
10228 Tarasiuk Hubert 2006
Basta P. śr. wieku: 18
opłacone
5
AZS AWFiS Gdańsk
10921 Gertchen Jan 2005
10920 Dobrzeniecki Filip 2005
Petrykowski A. śr. wieku: 19
opłacone
6
MKS Dwójka Warszawa
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Suchocki J. śr. wieku: 2024
opłacone
7
WTW Warszawa
10290 Niemczyk Bartłomiej 2006
10293 Socha Bartłomiej 2005
Kaliński K. Brodziak D. śr. wieku: 18
opłacone
11 1xMJ
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Polonia Poznań
9462 Kalinowski Wojciech 2006 Wlekliński P. Knopik J. Wlekliński S. śr. wieku: 18
opłacone
2
Polonia Poznań
10216 Szubert Grzegorz 2006 Wlekliński P. Knopik J. Wlekliński S. śr. wieku: 18
opłacone
3
KW 1904 Poznań
9985 Mikołajczak Paweł 2006 Rewers M. śr. wieku: 18
opłacone
4
AZS AWF Kraków
10115 Hervet Tristan 2005 Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 19
opłacone
5
AZS AWF Kraków
10112 Wędzicha Dawid 2005 Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 19
opłacone
6
AZS Szczecin
11761 Wiśniewski Natan 2006 Gągalski S. Prusik K. śr. wieku: 18
opłacone
7
AZS AWFiS Gdańsk
9669 Guzy Hubert 2005 Petrykowski A. śr. wieku: 19
opłacone
8
BTW Bydgoszcz
11368 Bulinski Mikołaj 2006 Zgorzelak M. śr. wieku: 18
opłacone
9
CHTW Chełmża
10632 Zaporowicz Nikodem 2006 Bator M. Mattik M. śr. wieku: 18
opłacone
10
Gopło Kruszwica
10431 Szpręglewski Piotr 2005 Januszek R. śr. wieku: 19
opłacone
11
Gopło Kruszwica
11154 Sieradzki Kamil 2005 Januszek R. śr. wieku: 19
opłacone
12
KW PEGAZ Wrocław
10212 Syposz Dominik 2006 Gancarz P. śr. wieku: 18
opłacone
13
PTW Płock
----- zawodnik bez licencji Karolak J. śr. wieku: 2024
opłacone
14
Wisła Grudziądz
9749 Brzostowski Mikołaj 2005 Zieliński Krzysztof K. śr. wieku: 19
opłacone
15
Zawisza Bydgoszcz
10244 Matulewicz Remigiusz 2006 Bielaszewski J. śr. wieku: 18
opłacone
16
WTW Włocławek
10667 Śliwiński Wojciech 2006 Baranowski M. śr. wieku: 18
opłacone
17
WTW Włocławek
11730 Mykhalchenko Serhii 2005 Baranowski M. śr. wieku: 19
opłacone
18
TWDW Warszawa
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
opłacone
19
UKS Puma Ostróda
10721 Olszewski Jakub 2006 Stępka A. śr. wieku: 18
opłacone
20
Bydgostia
10307 Chabowski Kamil 2006 Czubak T. śr. wieku: 18
opłacone
21
Bydgostia
10907 Kawka Mateusz 2006 Strychalski T. śr. wieku: 18
opłacone
12 4+MJ
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
9515 Wojciechowski Dominik 2005
----- zawodnik bez licencji
10017 Narożny Aleks 2006
10378 Lamperski Kamil 2005
10885 Chrobocińska Magdalena 2008
Nieradka . śr. wieku: 520
opłacone
2
AZS Szczecin
11214 Klemm Mark 2005
10614 Iwanów Michał 2005
9841 Błonka Joachim 2005
10615 Marciocha Mikołaj 2005
10247 Ładna Magdalena 2005
Kowalczyk R. śr. wieku: 19
opłacone
3
Bydgostia
11012 Mikulski Mateusz 2006
11171 Tworek Kacper 2006
10700 Zieliński Adam 2006
10736 Grochowski Mikołaj 2005
11501 Wiśniewska Julia 2007
Bełka - Siemion A. Dziekoński R. Czubak T. śr. wieku: 18
opłacone
4
Bydgostia
11254 Pastalski Piotr 2006
----- zawodnik bez licencji
11173 Kraśniewski Maksymilian 2006
10272 Sobkowiak Paweł 2006
11364 Miszczyk Aragon 2008
Bernatajtys D. Czubak T. Strychalski T. śr. wieku: 519
opłacone
5
WTW Warszawa
----- zawodnik bez licencji
11457 Rojek Sławomir 2006
10296 Aniserowicz Filip 2006
11042 Książek Adrian 2005
11036 Kłos Weronika 2008
Kaliński K. Brodziak D. śr. wieku: 519
opłacone
6
AZS UMK Toruń
10745 Sidor Kacper 2005
11779 Gilewski Piotr 2005
10414 Biegniewski Jakub 2006
10415 Kowalski Mikołaj 2006
11813 Królikiewicz Jakub 2010
Radkowski T. śr. wieku: 18
opłacone
13 1xKJL
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
AZS AWF Gorzów Wlkp.
9959 Korżownik Zuzanna 2005 Basta P. śr. wieku: 19
opłacone
2
BKW Bydgoszcz
10997 Olszewska Patrycja 2006 Zieleniewska A. śr. wieku: 18
opłacone
3
BTW Bydgoszcz
10947 Słaboszewska Milena 2006 Zgorzelak M. śr. wieku: 18
opłacone
4
BTW Bydgoszcz
10136 Kotopka Agnieszka 2005 Zgorzelak M. śr. wieku: 19
opłacone
5
MKS Dwójka Warszawa
11026 Dębowska Kinga 2006 Durjasz A. śr. wieku: 18
opłacone
6
UKS Milenium Wrocław
10222 Osińska Wiktoria 2005 Gąszczak M. śr. wieku: 19
opłacone
7
Wisła Grudziądz
10326 Witkowska Martyna 2005 Szarszewski P. śr. wieku: 19
opłacone
8
Wisła Grudziądz
10327 Jabłońska Weronika 2006 Zieliński Krzysztof K. śr. wieku: 18
opłacone
9
Bydgostia
10725 Kocieniewska Maja 2005 Dziekoński R. śr. wieku: 19
opłacone
10
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji Dziekoński R. śr. wieku: 2024
opłacone
11
AZS UMK Toruń
9935 Pawłowska Amelia 2005 Robaszkiewicz A. śr. wieku: 19
opłacone
14 8+KJ
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
15 4xKJ
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
AZS AWF Poznań
AZS AWFiS Gdańsk
Posnania RBW Poznań
11061 Jabłońska Patrycja 2006
9505 Stefaniak Gabriela 2005
10309 Gąsiorowska Ewa 2006
10659 Woźniak Lena 2006
Abrahamczyk P. Mikołajczak S. śr. wieku: 18
opłacone
2
AZS AWF Warszawa
----- zawodnik bez licencji
10156 Juraszyńska Maryla 2006
10155 Juraszyńska Manula 2006
10334 Waśkiewicz Klaudia 2005
Sakowski A. śr. wieku: 519
opłacone
3
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji
10727 Pater Lena 2005
10329 Ćwiklińska Julia 2006
10978 Stypczyńska Amelia 2005
Dziekoński R. Nowakowski W. śr. wieku: 520
opłacone
4
AZS UMK Toruń
10766 Miazgowska Aleksandra 2006
10175 Wyrzykowska Nikola 2005
9532 Stałęga Kinga 2005
10038 Bajerska Joanna 2006
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 18
opłacone
16 2xMJL
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10259 Obarzanek Adam 2006
10228 Tarasiuk Hubert 2006
Basta P. śr. wieku: 18
opłacone
2
AZS AWFiS Gdańsk
11363 Bąk Oscar 2006
----- zawodnik bez licencji
Petrykowski A. śr. wieku: 1021
opłacone
3
BTW Bydgoszcz
9689 Swobodziński Filip 2005
10181 Lepeshov Fedor 2005
Zgorzelak M. śr. wieku: 19
opłacone
4
MKS Dwójka Warszawa
10773 Drąg Maciej 2005
11066 Kowalski Stanisław 2005
Suchocki J. śr. wieku: 19
opłacone
5
AZS AWF Kraków
11264 Wawrzyk Konrad 2006
10104 Migo Szymon 2006
Wydrych P. śr. wieku: 18
opłacone
6
UKS Puma Ostróda
----- zawodnik bez licencji
10940 Nierzwicki Jakub Marcel 2005
Stępka A. śr. wieku: 1021
opłacone
7
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji
10739 Raszka Konrad 2005
Strychalski T. śr. wieku: 1021
opłacone
8
Bydgostia
11325 Mizera Stanisław 2006
10734 Dziekoński Mateusz 2005
Dziekoński R. Czubak T. śr. wieku: 18
opłacone
17 4xMJ
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
10378 Lamperski Kamil 2005
11126 Maćkowiak Filip 2006
10017 Narożny Aleks 2006
10285 Nowak Nikodem 2005
Nieradka . śr. wieku: 18
opłacone
2
AZS Szczecin
10098 Błach Wiktor 2006
11315 Kotkowiak Bartosz 2006
10097 Bagniak Piotr 2005
9844 Kajtowski Mateusz 2005
Kowalczyk R. Fiłka T. śr. wieku: 18
opłacone
3
MKS Dwójka Warszawa
AZS AWF Warszawa
11016 Bielawski Daniel 2006
10264 Magierowski Julian 2005
10589 Lorenc Jan 2006
Suchocki J. śr. wieku: 18
opłacone
4
Bydgostia
11259 Gralewski Bartosz 2006
11332 Łopacki Jakub 2006
11250 Affelski Mateusz 2006
----- zawodnik bez licencji
Czubak T. Strychalski T. śr. wieku: 519
opłacone
5
AZS UMK Toruń
10188 Zapałowski Rayan 2005
11778 Radkowski Bartłomiej 2005
10174 Osiński Igor 2005
10176 Weichhaus Martin 2005
Radkowski T. śr. wieku: 19
opłacone
18 8+MJ
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
AZS Szczecin
11759 Niedziela Bartosz 2006
11432 Piersztel Daniel Phillip 2006
11052 Fiłka Mikołaj 2006
9842 Taczek Jan 2005
9841 Błonka Joachim 2005
10615 Marciocha Mikołaj 2005
11214 Klemm Mark 2005
10614 Iwanów Michał 2005
10247 Ładna Magdalena 2005
Kowalczyk R. Fiłka T. Gągalski S. śr. wieku: 18
opłacone
2
Bydgostia
10272 Sobkowiak Paweł 2006
10835 Raniszewski Marcin 2006
10307 Chabowski Kamil 2006
9868 Grzanka Igor 2005
11012 Mikulski Mateusz 2006
11171 Tworek Kacper 2006
10700 Zieliński Adam 2006
10736 Grochowski Mikołaj 2005
11364 Miszczyk Aragon 2008
Dziekoński R. Bernatajtys D. Czubak T. Strychalski T. śr. wieku: 18
opłacone
3
Bydgostia
10906 Dominas Natan 2006
10834 Korcz Piotr 2005
11173 Kraśniewski Maksymilian 2006
10305 Miszczyk Artur 2005
10836 Neumann Paweł 2006
10738 Gutkowski Michał 2006
11254 Pastalski Piotr 2006
----- zawodnik bez licencji
11501 Wiśniewska Julia 2007
Bełka - Siemion A. Czubak T. Strychalski T. śr. wieku: 269
opłacone