Regaty Młodych Polskich Wioseł / Finał Grand Prix Wioślarskiej Ligi Amatorów
2023-07-09 | 2023-07-09
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.
Program godzinowy, listy startowe i wyniki dostępne tutaj >>


1 2xK/M Mix
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
TWDW Warszawa
10436 Zieliński Maciej 1982
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1033
2
TWDW Warszawa
10434 Mundzik Mikołaj 1980
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1034
3
TWDW Warszawa
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
4
WTW Warszawa
----- zawodnik bez licencji
10793 Czerwińska - Nowak Edyta 1963
śr. wieku: 1042
5
WTW Warszawa
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
6
Gedania Gdańsk
11942 Rychert Marta 1990
6156 Gaca Adam 1953
śr. wieku: 52
7
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
8
AZS AWF Warszawa
10117 Łojszczyk Piotr 1973
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1037
9
Gabriela Wojciechowska
11825 Wojciechowska Gabriela 1989
11698 Wojciechowski Marek 1972
śr. wieku: 43
2 4xJM Mix
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Polonia Poznań
11121 Falgier Julia 2008
11119 Iwanów Martyna 2008
11624 Wątkowski Łukasz 2008
11838 Haboda Kristian 2007
śr. wieku: 16
2
KW 1904 Poznań
10685 Ratajak Franciszek 2007
11632 Stacherski Bogusz 2008
11046 Grześkowiak Emily 2008
10874 Rewers Alicja 2007
Rewers M. Kalet S. śr. wieku: 16
3
UKS Bekawianka
BKW Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji
11058 Danowski Oskar 2007
10998 Polasik Zuzanna 2008
Zieleniewska A. śr. wieku: 1020
4
KW PEGAZ Wrocław
11522 Kuc Igor 2008
11610 Ulanowski Oskar 2008
10553 Głód Barbara 2007
11038 Bala Weronika 2007
śr. wieku: 16
5
AZS AWF Poznań
Posnania RBW Poznań
11242 Gut Emilian 2008
11475 Markiewicz Lidia 2007
11150 Kubik Szymon 2008
Król M. śr. wieku: 16
3 1xDZ A
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS UMK Toruń
11358 Bartoszyńska Oliwia 2009 śr. wieku: 15
2
Posnania RBW Poznań
11834 Nowicka Hanna 2009 Iszkuło M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 15
3
Posnania RBW Poznań
11211 Orłowska Małgorzata 2009 Iszkuło M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 15
4
Polonia Poznań
11158 Swornowska Aleksandra 2009 śr. wieku: 15
5
Polonia Poznań
11157 Nawrocka Julia 2009 śr. wieku: 15
6
Polonia Poznań
11159 Falgier Zuzanna 2009 śr. wieku: 15
7
KW 1904 Poznań
11631 Szkudlarczyk Marcelina 2009 Kalet S. śr. wieku: 15
8
KW 1904 Poznań
11566 Mrozek Anastazja 2009 Kalet S. śr. wieku: 15
9
KW 1904 Poznań
11630 Roszkiewicz Alicja 2009 Kalet S. śr. wieku: 15
10
KW 1904 Poznań
11818 Szkudlarczyk Klara 2011 Kalet S. śr. wieku: 13
11
BKW Bydgoszcz
11267 Twaróg Zuzanna 2009 Zieleniewska A. śr. wieku: 15
12
UKS Milenium Wrocław
11702 Jurdziak Jagna 2010 śr. wieku: 14
13
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
14
Gedania Gdańsk
12003 Tarnowska Eliza 2009 śr. wieku: 15
4 2xCH A
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
11221 Kapustiak Danyil 2009
11656 Rogoziewicz Paweł 2009
śr. wieku: 15
2
Posnania RBW Poznań
11664 Kornasz Wiktor 2010
11661 Zabadeusz Igor 2010
Hoffmann M. śr. wieku: 14
3
AZS AWF Poznań
Tryton Poznań
11854 Warciarek Mateusz 2010
11965 Smoczyński Kajetan 2009
Mikołajczak S. śr. wieku: 14
4
UKS Bekawianka
11527 Kopietz Stanisław 2009
11528 Behrendt Wiktor 2009
Zieleniewska A. śr. wieku: 15
5
UKS Bekawianka
11843 Stypczyński Antoni 2009
11527 Kopietz Stanisław 2009
Zieleniewska A. śr. wieku: 15
6
BTW Bydgoszcz
11924 Kordas Nikita 2009
11461 Smolarek Szymon 2009
Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 15
7
KW PEGAZ Wrocław
11701 Titskyi Oleksandr 2009
11520 Naumko Filip 2009
śr. wieku: 15
8
KW PEGAZ Wrocław
11700 Titskyi Bohdan 2010
11521 Jurecki Michał 2009
Gancarz P. śr. wieku: 14
9
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
10
Gedania Gdańsk
11570 Wolny Nikodem 2009
11571 Przyborowski Patryk 2009
śr. wieku: 15
11
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
12
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
13
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
14
UKS Szóstka
AZS AWFiS Gdańsk
11706 Grzymała Bartosz 2010
11580 Maciejewski Maksymilian 2009
śr. wieku: 14
15
AZS AWFiS Gdańsk
UKS Szóstka
11707 Pliashkou Ivan 2009
12018 Mania Mateusz 2010
śr. wieku: 14
16
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
17
Poznań Rowing Club
----- zawodnik bez licencji
11642 Margraf Dominik 2010
Król M. śr. wieku: 1019
18
Tryton Poznań
11623 Rządkowski Gabriel Jan 2009
11971 Machnik Szymon 2009
śr. wieku: 15
5 2xK
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
KW 1904 Poznań
11399 Bielska-Fabrykiewicz Małgorzata 1981
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1033
2
Posnania RBW Poznań
11372 Pribe Danuta 1939
11370 Gumienna Anna 1951
śr. wieku: 79
3
TWDW Warszawa
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
4
WTW Warszawa
----- zawodnik bez licencji
10793 Czerwińska - Nowak Edyta 1963
śr. wieku: 1042
5
Gedania Gdańsk
11942 Rychert Marta 1990
11940 Rzepczyńska Marzena 1965
śr. wieku: 46
6
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
7
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
8
Larysa Szczepaniak
6151 Szczepaniak Larysa 1972
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1038
6 4xMJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
KW 1904 Poznań
10685 Ratajak Franciszek 2007
11632 Stacherski Bogusz 2008
10684 Jakuszko Kacper 2007
11838 Haboda Kristian 2007
Wlekliński P. Rewers M. Kalet S. Wlekliński S. śr. wieku: 16
2
UKS Bekawianka
----- zawodnik bez licencji
11076 Kapela Kamil 2007
11058 Danowski Oskar 2007
Zieleniewska A. śr. wieku: 1020
3
BTW Bydgoszcz
12001 Wiśniewski Dominik 2008
12000 Jasiński Wiktor 2008
11996 Goździk Jan 2008
11925 Chruścicki Paweł 2008
Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 16
4
AZS AWF Poznań
11242 Gut Emilian 2008
11150 Kubik Szymon 2008
11689 Nowacki Krzysztof 2007
11696 Jankowski Kacper 2007
Król M. śr. wieku: 16
7 2xDZ A
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
11886 Iżyk Zofia 2009
11888 Tomczak Amelia 2010
Abrahamczyk P. śr. wieku: 14
2
Posnania RBW Poznań
11885 Malikowska Martyna 2009
11887 Bartkowiak Maja 2009
Abrahamczyk P. śr. wieku: 15
3
Posnania RBW Poznań
11211 Orłowska Małgorzata 2009
11834 Nowicka Hanna 2009
Iszkuło M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 15
4
Posnania RBW Poznań
11715 Biedna Patrycja 2010
11674 Maciejewska Urszula 2010
Kaczmarek M. śr. wieku: 14
5
KW 1904 Poznań
11631 Szkudlarczyk Marcelina 2009
11630 Roszkiewicz Alicja 2009
Kalet S. śr. wieku: 15
6
KW 1904 Poznań
11818 Szkudlarczyk Klara 2011
11566 Mrozek Anastazja 2009
Kalet S. śr. wieku: 14
7
BKW Bydgoszcz
12014 Gackowska Lena 2009
----- zawodnik bez licencji
Zieleniewska A. śr. wieku: 1019
8
Gedania Gdańsk
11198 Korytnicka Aleksandra 2009
12003 Tarnowska Eliza 2009
śr. wieku: 15
9
UKS Dwójka Kórnik
Posnania RBW Poznań
11836 Rymelska Antonina 2010
10919 Potocka Weronika 2008
Iszkuło M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 15
10
Poznań Rowing Club
----- zawodnik bez licencji
11693 Gensler Zuzanna 2009
Król M. śr. wieku: 1019
8 2xM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
KW 1904 Poznań
6178 Majchrzak Tomasz 1957
6264 Mikołajczak Mariusz 1971
śr. wieku: 60
2
Posnania RBW Poznań
11945 Krajewski Damian 1984
11436 Łuczak Rafał 1988
śr. wieku: 38
3
TWDW Warszawa
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
4
WTW Warszawa
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
5
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
6
TWDW Warszawa
----- zawodnik bez licencji
11616 Wejs Marek 1962
śr. wieku: 1043
7
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
8
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
9
Tryton Poznań
99002 Adamski-Kaczmarek Ryszard 2012
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1018
9 1xCH A
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
11442 Hagen Dorian 2009 Hoffmann M. śr. wieku: 15
2
AZS AWF Poznań
11854 Warciarek Mateusz 2010 Mikołajczak S. śr. wieku: 14
3
Tryton Poznań
11965 Smoczyński Kajetan 2009 Mikołajczak S. śr. wieku: 15
4
UKS Bekawianka
11527 Kopietz Stanisław 2009 Zieleniewska A. śr. wieku: 15
5
UKS Bekawianka
11528 Behrendt Wiktor 2009 Zieleniewska A. śr. wieku: 15
6
BTW Bydgoszcz
11461 Smolarek Szymon 2009 Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 15
7
BTW Bydgoszcz
11924 Kordas Nikita 2009 Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 15
8
Gedania Gdańsk
11569 Zagożdżon Filip 2009 śr. wieku: 15
9
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
10
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
11
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
12
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
13
Poznań Rowing Club
----- zawodnik bez licencji Król M. śr. wieku: 2024
14
Tryton Poznań
11623 Rządkowski Gabriel Jan 2009 Sar M. Szczepaniak L. śr. wieku: 15
10 4xKJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
KW 1904 Poznań
10873 Mermela Aleksandra 2007
11512 Kaczmarek Katarzyna 2008
10874 Rewers Alicja 2007
----- zawodnik bez licencji
Kalet S. śr. wieku: 518
2
Posnania RBW Poznań
11475 Markiewicz Lidia 2007
----- zawodnik bez licencji
11732 Ławniczak Aleksandra 2008
11210 Świątek Klaudia 2007
Król M. Mikołajczak S. śr. wieku: 518
11 8+M
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
KW 1904 Poznań
11945 Krajewski Damian 1984
6178 Majchrzak Tomasz 1957
11392 Kozłowski Piotr 1964
11129 Fabrykiewicz Krzysztof 1977
6264 Mikołajczak Mariusz 1971
11436 Łuczak Rafał 1988
6150 Szczepaniak Paweł 1970
śr. wieku: -278
12 2xJM Mix
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Polonia Poznań
11121 Falgier Julia 2008
11624 Wątkowski Łukasz 2008
śr. wieku: 16
2
AZS AWF Poznań
11060 Kamińska Antonina 2007
11213 Połącarz Aleksander 2008
Mikołajczak S. śr. wieku: 16
3
KW 1904 Poznań
10685 Ratajak Franciszek 2007
11046 Grześkowiak Emily 2008
Rewers M. Kalet S. śr. wieku: 16
4
BKW Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji
10998 Polasik Zuzanna 2008
Zieleniewska A. śr. wieku: 1020
5
Gedania Gdańsk
11709 Kawala Carmen 2007
11711 Kamiński Mikołaj 2008
śr. wieku: 16
6
BKW Bydgoszcz
UKS Bekawianka
10998 Polasik Zuzanna 2008
11058 Danowski Oskar 2007
śr. wieku: 16
7
Posnania RBW Poznań
AZS AWF Poznań
11475 Markiewicz Lidia 2007
11242 Gut Emilian 2008
Król M. śr. wieku: 16
13 4xDZ A
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
2
Posnania RBW Poznań
11886 Iżyk Zofia 2009
11888 Tomczak Amelia 2010
11885 Malikowska Martyna 2009
11887 Bartkowiak Maja 2009
Abrahamczyk P. śr. wieku: 14
3
Posnania RBW Poznań
11678 Nowak Roksana 2009
11677 Borowska Natasza 2010
11679 Masłek Oliwia 2010
11156 Kaczmarek Natasza 2009
Kaczmarek M. śr. wieku: 14
4
KW 1904 Poznań
11631 Szkudlarczyk Marcelina 2009
11566 Mrozek Anastazja 2009
11630 Roszkiewicz Alicja 2009
11818 Szkudlarczyk Klara 2011
Kalet S. śr. wieku: 14
5
BTW Bydgoszcz
BKW Bydgoszcz
11160 Narewska Marcelina 2009
12014 Gackowska Lena 2009
11267 Twaróg Zuzanna 2009
Zieleniewska A. śr. wieku: 15
6
BTW Bydgoszcz
11833 Majchrzak Laura 2009
11923 Neufeld Julia 2009
11832 Kabat Magdalena 2010
Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 15
7
UKS Dwójka Kórnik
Posnania RBW Poznań
11836 Rymelska Antonina 2010
10919 Potocka Weronika 2008
11211 Orłowska Małgorzata 2009
11834 Nowicka Hanna 2009
Iszkuło M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 15
8
Polonia Poznań
11158 Swornowska Aleksandra 2009
11157 Nawrocka Julia 2009
11159 Falgier Zuzanna 2009
----- zawodnik bez licencji
Wlekliński P. śr. wieku: 517
14 1xK
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
11372 Pribe Danuta 1939 śr. wieku: 85
2
Posnania RBW Poznań
11370 Gumienna Anna 1951 śr. wieku: 73
3
TWDW Warszawa
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
4
WTW Warszawa
10793 Czerwińska - Nowak Edyta 1963 śr. wieku: 61
5
Gedania Gdańsk
11942 Rychert Marta 1990 śr. wieku: 34
6
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
7
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
8
Larysa Szczepaniak
6151 Szczepaniak Larysa 1972 śr. wieku: 52
9
Gabriela Wojciechowska
11825 Wojciechowska Gabriela 1989 śr. wieku: 35
10
Gabriela Wojciechowska
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
15 4xM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Poznań
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
2
KW 1904 Poznań
6178 Majchrzak Tomasz 1957
6264 Mikołajczak Mariusz 1971
11129 Fabrykiewicz Krzysztof 1977
6150 Szczepaniak Paweł 1970
śr. wieku: 55
3
TWDW Warszawa
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
10434 Mundzik Mikołaj 1980
10436 Zieliński Maciej 1982
śr. wieku: 1033
4
Gedania Gdańsk
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
11941 Kodzik Jan 1958
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1534
5
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
16 4xCH A
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
11203 Marosz Szymon 2009
11207 Krauza Karim 2009
11661 Zabadeusz Igor 2010
Hoffmann M. śr. wieku: 15
2
UKS Bekawianka
12013 Modrzyński Sebastian 2009
11843 Stypczyński Antoni 2009
11528 Behrendt Wiktor 2009
11527 Kopietz Stanisław 2009
Zieleniewska A. śr. wieku: 15
3
KW PEGAZ Wrocław
11521 Jurecki Michał 2009
11700 Titskyi Bohdan 2010
11701 Titskyi Oleksandr 2009
11520 Naumko Filip 2009
Gancarz P. śr. wieku: 14
4
Gedania Gdańsk
11570 Wolny Nikodem 2009
11571 Przyborowski Patryk 2009
11572 Nawacki Antoni 2009
12004 Paramiienko Mykhailo 2009
śr. wieku: 15
5
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
6
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
7
UKS Szóstka
AZS AWFiS Gdańsk
11706 Grzymała Bartosz 2010
11580 Maciejewski Maksymilian 2009
11707 Pliashkou Ivan 2009
12018 Mania Mateusz 2010
śr. wieku: 14
8
Posnania RBW Poznań
11664 Kornasz Wiktor 2010
11660 Wrzesiński Filip 2009
11665 Konieczny Franciszek 2009
11658 Kocik Oliver 2009
Hoffmann M. śr. wieku: 14
9
Poznań Rowing Club
----- zawodnik bez licencji
11642 Margraf Dominik 2010
11641 Woźnica Mateusz 2010
11764 Sztul Aleksander 2010
Król M. śr. wieku: 516
17 1xKJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Poznań
11210 Świątek Klaudia 2007 Mikołajczak S. śr. wieku: 17
2
KW 1904 Poznań
11046 Grześkowiak Emily 2008 Kalet S. śr. wieku: 16
3
KW 1904 Poznań
10874 Rewers Alicja 2007 Kalet S. śr. wieku: 17
4
KW 1904 Poznań
11511 Zydel Maria 2008 Kalet S. śr. wieku: 16
5
KW 1904 Poznań
11512 Kaczmarek Katarzyna 2008 Kalet S. śr. wieku: 16
6
KW 1904 Poznań
----- zawodnik bez licencji Kalet S. śr. wieku: 2024
7
KW 1904 Poznań
10873 Mermela Aleksandra 2007 Kalet S. śr. wieku: 17
8
KW 1904 Poznań
11509 Śron Aleksandra 2008 Kalet S. śr. wieku: 16
9
BKW Bydgoszcz
10998 Polasik Zuzanna 2008 Zieleniewska A. śr. wieku: 16
10
UKS Milenium Wrocław
10553 Głód Barbara 2007 Gancarz E. śr. wieku: 17
11
UKS Milenium Wrocław
11038 Bala Weronika 2007 śr. wieku: 17
12
Gedania Gdańsk
11709 Kawala Carmen 2007 śr. wieku: 17
18 2xMJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
11565 Bartczak Marcel 2008
11653 Miczyński Mikołaj 2008
Hoffmann M. śr. wieku: 16
2
AZS AWF Poznań
11213 Połącarz Aleksander 2008
11234 Rogiński Mikołaj 2008
Mikołajczak S. śr. wieku: 16
3
KW 1904 Poznań
10684 Jakuszko Kacper 2007
11632 Stacherski Bogusz 2008
Rewers M. Kalet S. śr. wieku: 16
4
UKS Bekawianka
11076 Kapela Kamil 2007
11058 Danowski Oskar 2007
Zieleniewska A. śr. wieku: 17
5
KW PEGAZ Wrocław
11522 Kuc Igor 2008
11610 Ulanowski Oskar 2008
Kręczewska M. śr. wieku: 16
6
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
7
AZS AWF Poznań
11242 Gut Emilian 2008
11150 Kubik Szymon 2008
Król M. śr. wieku: 16
19 4xK
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Gabriela Wojciechowska
----- zawodnik bez licencji
11825 Wojciechowska Gabriela 1989
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1029
2
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
3
KW 1904 Poznań
11399 Bielska-Fabrykiewicz Małgorzata 1981
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1033
20 1xM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
TWDW Warszawa
10434 Mundzik Mikołaj 1980 śr. wieku: 44
2
Wojciech Urbanowski
9940 Urbanowski Wojciech 1975 śr. wieku: 49
3
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
4
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
5
Gedania Gdańsk
6156 Gaca Adam 1953 śr. wieku: 71
6
AZS AWF Warszawa
10117 Łojszczyk Piotr 1973 śr. wieku: 51
7
Andrzej Adamczewski
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
8
Marek Wojciechowski
11698 Wojciechowski Marek 1972 śr. wieku: 52
21 1xMJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
11208 Krzyżycki Stanisław 2008 Hoffmann M. śr. wieku: 16
2
AZS AWF Poznań
11234 Rogiński Mikołaj 2008 Mikołajczak S. śr. wieku: 16
3
KW 1904 Poznań
10685 Ratajak Franciszek 2007 Rewers M. śr. wieku: 17
4
KW 1904 Poznań
11632 Stacherski Bogusz 2008 Kalet S. śr. wieku: 16
5
KW 1904 Poznań
10684 Jakuszko Kacper 2007 Rewers M. śr. wieku: 17
6
KW PEGAZ Wrocław
----- zawodnik bez licencji Kręczewska M. śr. wieku: 2024
7
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
8
UKS Bekawianka
11067 Bączyński Michał 2007 śr. wieku: 17
9
Poznań Rowing Club
11689 Nowacki Krzysztof 2007 Król M. śr. wieku: 17
22 4xDZ/CH A Mix
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
BKW Bydgoszcz
UKS Bekawianka
11267 Twaróg Zuzanna 2009
11528 Behrendt Wiktor 2009
11527 Kopietz Stanisław 2009
Zieleniewska A. śr. wieku: 15
2
BTW Bydgoszcz
11991 Cholewińska Zuzanna 2009
11921 Kowalski Miłosz 2009
11995 Dewalt Franciszek 2009
11832 Kabat Magdalena 2010
Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 14
3
UKS Milenium Wrocław
11702 Jurdziak Jagna 2010
11829 Pędzich Maria 2009
11700 Titskyi Bohdan 2010
11521 Jurecki Michał 2009
Pierzyńska L. śr. wieku: 14
4
Gedania Gdańsk
11569 Zagożdżon Filip 2009
----- zawodnik bez licencji
11198 Korytnicka Aleksandra 2009
12003 Tarnowska Eliza 2009
śr. wieku: 517
5
KW 1904 Poznań
11818 Szkudlarczyk Klara 2011
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1018
6
UKS Szóstka
AZS AWFiS Gdańsk
11706 Grzymała Bartosz 2010
----- zawodnik bez licencji
11580 Maciejewski Maksymilian 2009
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1019
7
Poznań Rowing Club
----- zawodnik bez licencji
11693 Gensler Zuzanna 2009
11642 Margraf Dominik 2010
11641 Woźnica Mateusz 2010
Król M. śr. wieku: 516
8
Tryton Poznań
11623 Rządkowski Gabriel Jan 2009
11971 Machnik Szymon 2009
11770 Grzegorz Oliwia 2009
11772 Borowiec Marianna 2009
Sar M. Szczepaniak L. śr. wieku: 15
23 8+K/M Mix
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
2
Posnania RBW Poznań
6150 Szczepaniak Paweł 1970
11436 Łuczak Rafał 1988
11945 Krajewski Damian 1984
11698 Wojciechowski Marek 1972
11825 Wojciechowska Gabriela 1989
11370 Gumienna Anna 1951
----- zawodnik bez licencji
11403 Mykhailiuk Nadiia 1987
10867 Mykhailiuk Oleksandr 2008
śr. wieku: 293
3
Tryton Poznań
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
11965 Smoczyński Kajetan 2009
śr. wieku: 1689
24 2xK/M Debiut
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
25 4x/4x+DZ B
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
2
BTW Bydgoszcz
11917 Tomaszewska Dominika 2009
11991 Cholewińska Zuzanna 2009
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 15
26 2xDZ/CH A/B Mix
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
BKW Bydgoszcz
UKS Bekawianka
11267 Twaróg Zuzanna 2009
11527 Kopietz Stanisław 2009
Zieleniewska A. śr. wieku: 15
2
UKS Milenium Wrocław
KW PEGAZ Wrocław
11702 Jurdziak Jagna 2010
11520 Naumko Filip 2009
Gancarz E. Gancarz P. śr. wieku: 14
3
UKS Milenium Wrocław
KW PEGAZ Wrocław
11829 Pędzich Maria 2009
11701 Titskyi Oleksandr 2009
Gancarz E. Gancarz P. śr. wieku: 15
4
Gedania Gdańsk
----- zawodnik bez licencji
12004 Paramiienko Mykhailo 2009
śr. wieku: 1019
5
Gedania Gdańsk
11572 Nawacki Antoni 2009
11198 Korytnicka Aleksandra 2009
śr. wieku: 15
6
Gedania Gdańsk
12003 Tarnowska Eliza 2009
11571 Przyborowski Patryk 2009
śr. wieku: 15
7
BTW Bydgoszcz
11461 Smolarek Szymon 2009
11832 Kabat Magdalena 2010
śr. wieku: 14
8
Poznań Rowing Club
11641 Woźnica Mateusz 2010
----- zawodnik bez licencji
Król M. śr. wieku: 1019
27 2xK/M+JM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
6150 Szczepaniak Paweł 1970
10867 Mykhailiuk Oleksandr 2008
śr. wieku: 35
2
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji
11475 Markiewicz Lidia 2007
śr. wieku: 1020
3
Poznań Rowing Club
----- zawodnik bez licencji
11689 Nowacki Krzysztof 2007
śr. wieku: 1020
4
AZS AWF Poznań
----- zawodnik bez licencji
11213 Połącarz Aleksander 2008
śr. wieku: 1020
5
KW 1904 Poznań
----- zawodnik bez licencji
10874 Rewers Alicja 2007
śr. wieku: 1020
6
KW 1904 Poznań
11308 Mermela Paweł 1975
10873 Mermela Aleksandra 2007
śr. wieku: 33
7
KW 1904 Poznań
11129 Fabrykiewicz Krzysztof 1977
11632 Stacherski Bogusz 2008
śr. wieku: 31
8
BKW Bydgoszcz
10998 Polasik Zuzanna 2008
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1020
9
UKS Bekawianka
11058 Danowski Oskar 2007
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1020
28 4xK/M Mix
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
TWDW Warszawa
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
10436 Zieliński Maciej 1982
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1528
2
Gedania Gdańsk
11942 Rychert Marta 1990
11940 Rzepczyńska Marzena 1965
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 46
3
TWDW Warszawa
----- zawodnik bez licencji
11616 Wejs Marek 1962
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1043
4
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
5
Tryton Poznań
----- zawodnik bez licencji
99001 Madaliński Wojciech 2013
99002 Adamski-Kaczmarek Ryszard 2012
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1017
29 4xK/M Mix + CH/DZ Mix
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
2
UKS Bekawianka
BKW Bydgoszcz
11527 Kopietz Stanisław 2009
11267 Twaróg Zuzanna 2009
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 15
30 4x/4x+CH B
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
BTW Bydgoszcz
11921 Kowalski Miłosz 2009
11995 Dewalt Franciszek 2009
11918 Dubel Gracjan 2009
11586 Mikulski Adam 2009
Chmara A. śr. wieku: 15
2
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
31 2xK/M+DZ/CH A/B
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
UKS Milenium Wrocław
10222 Osińska Wiktoria 2005
12021 Rudnicka Zuzanna 2011
Pierzyńska L. śr. wieku: 16
2
UKS Milenium Wrocław
12020 Świerczyńska Hanna 2011
11128 Piecuch Oliwia 2006
Pierzyńska L. śr. wieku: 15
3
UKS Milenium Wrocław
11735 Rochowicz Hanna 2010
----- zawodnik bez licencji
Pierzyńska L. śr. wieku: 1019
4
Gedania Gdańsk
11942 Rychert Marta 1990
11570 Wolny Nikodem 2009
śr. wieku: 24
5
Gedania Gdańsk
11940 Rzepczyńska Marzena 1965
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1041
6
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
7
Wojciech Urbanowski
----- zawodnik bez licencji
9940 Urbanowski Wojciech 1975
śr. wieku: 1036
8
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
9
Tryton Poznań
11965 Smoczyński Kajetan 2009
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1019
10
KW 1904 Poznań
11631 Szkudlarczyk Marcelina 2009
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1019
11
KW 1904 Poznań
11630 Roszkiewicz Alicja 2009
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1019
12
KW 1904 Poznań
11566 Mrozek Anastazja 2009
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1019
13
KW 1904 Poznań
11818 Szkudlarczyk Klara 2011
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1018
14
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
15
TWDW Warszawa
10434 Mundzik Mikołaj 1980
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1034
16
Tryton Poznań
Larysa Szczepaniak
11771 Szczepaniak Agata 2010
6151 Szczepaniak Larysa 1972
śr. wieku: 33
32 8+JM Mix
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
KW 1904 Poznań
10685 Ratajak Franciszek 2007
10684 Jakuszko Kacper 2007
11632 Stacherski Bogusz 2008
11046 Grześkowiak Emily 2008
10874 Rewers Alicja 2007
11512 Kaczmarek Katarzyna 2008
10873 Mermela Aleksandra 2007
11511 Zydel Maria 2008
Rewers M. Kalet S. śr. wieku: 16
2
AZS AWF Poznań
Poznań Rowing Club
11242 Gut Emilian 2008
11150 Kubik Szymon 2008
11696 Jankowski Kacper 2007
11475 Markiewicz Lidia 2007
11689 Nowacki Krzysztof 2007
11060 Kamińska Antonina 2007
11213 Połącarz Aleksander 2008
11210 Świątek Klaudia 2007
śr. wieku: 16
33 8xDZ/CH Mix A/B
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
BTW Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
11920 Zabrzeńska Małgorzata 2009
11917 Tomaszewska Dominika 2009
11919 Obremski Jacek 2009
11992 Brudnicki Jakub 2009
11586 Mikulski Adam 2009
11918 Dubel Gracjan 2009
Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 517