Centralne Kontrolne Regaty Juniorów
2023-07-01 | 2023-07-02
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.


1 8x+ DZ A (przedbieg sobota / finał niedziela )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie Płatność
1
BTW Bydgoszcz
11991 Cholewińska Zuzanna 2009
----- zawodnik bez licencji
11917 Tomaszewska Dominika 2009
----- zawodnik bez licencji
11923 Neufeld Julia 2009
11833 Majchrzak Laura 2009
12012 Ordon Jakub 2010
Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 349
opłacone
2
PTW Płock
11871 Kozyriewa Yewgienia 2009
11277 Szymborska Adrianna 2009
11866 Michalik Zuzanna 2009
11875 Osichna Ilona 2009
11869 Maciejewicz Blanka 2009
11867 Kozłowska Julia 2009
11864 Gołębiewska Aleksandra 2009
11279 Regulińska Zuzanna 2009
11876 Łagodziński Kacper 2009
Sałkowski P. śr. wieku: 15
opłacone
3
AZS UMK Toruń
11354 Kalinowska Nikola 2009
11553 Kowalska Maria 2009
11800 Iglewska Zofia 2010
11812 Tylińska Kornelia 2010
11780 Rompa Katarzyna 2009
11910 Górska Emilia 2009
11787 Wolińska Weronika 2010
11782 Włudarska Agata 2009
11357 Kurek Nataniel 2009
Radkowski T. Krymski R. śr. wieku: 14
opłacone
2 1x DZ A (przedbieg sobota / finał niedziela )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie Płatność
1
Posnania RBW Poznań
11156 Kaczmarek Natasza 2009 Kaczmarek M. śr. wieku: 15
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
11678 Nowak Roksana 2009 Kaczmarek M. śr. wieku: 15
opłacone
3
KW 1904 Poznań
11631 Szkudlarczyk Marcelina 2009 Kalet S. śr. wieku: 15
opłacone
4
UKS 93 Kraków
11164 Kozioł Sabina 2009 Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 15
opłacone
5
UKS 93 Kraków
11167 Bocheńska Alicja 2009 Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 15
opłacone
6
AZS Wratislavia
11671 Pastuszka Maja 2010 Nakonieczny A. śr. wieku: 14
opłacone
7
BKW Bydgoszcz
11267 Twaróg Zuzanna 2009 Zieleniewska A. śr. wieku: 15
opłacone
8
BTW Bydgoszcz
11460 Rostkowska Pola 2009 Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 15
opłacone
9
BTW Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 2024
opłacone
10
BTW Bydgoszcz
11832 Kabat Magdalena 2010 Chmara A. śr. wieku: 14
opłacone
11
BTW Bydgoszcz
11448 Ziemiańska Gabriela 2009 Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 15
opłacone
12
UKS Szóstka
11926 Sowińska Aniela 2010 Hińcza . śr. wieku: 14
opłacone
13
Unia Tczew
11889 Lica Magdalena 2009 Grubich M. śr. wieku: 15
opłacone
14
Zawisza Bydgoszcz
11464 Zielińska Nadia 2009 Bielaszewski J. śr. wieku: 15
opłacone
15
AZS AWF Kraków
11232 Wyroba Rozalia 2009 Wydrych P. śr. wieku: 15
opłacone
16
AZS AWF Kraków
11638 Pachla Zuzanna 2010 Wydrych P. śr. wieku: 14
opłacone
17
WTW Włocławek
11896 Chodulska Natalia 2009 śr. wieku: 15
opłacone
18
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji Lemańczyk L. śr. wieku: 2024
opłacone
19
AZS UMK Toruń
11358 Bartoszyńska Oliwia 2009 Krymski R. śr. wieku: 15
opłacone
20
AZS UMK Toruń
11352 Domalewska Nadia 2009 Krymski R. śr. wieku: 15
opłacone
3 4x DZ A (przedbieg sobota / finał niedziela )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie Płatność
1
Posnania RBW Poznań
11886 Iżyk Zofia 2009
11888 Tomczak Amelia 2010
11885 Malikowska Martyna 2009
11887 Bartkowiak Maja 2009
Abrahamczyk P. śr. wieku: 14
opłacone
2
UKS Dwójka Kórnik
11836 Rymelska Antonina 2010
11835 Skotarczak Aleksandra 2010
11211 Orłowska Małgorzata 2009
11834 Nowicka Hanna 2009
Iszkuło M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 14
opłacone
3
Posnania RBW Poznań
11715 Biedna Patrycja 2010
11674 Maciejewska Urszula 2010
11677 Borowska Natasza 2010
11679 Masłek Oliwia 2010
Kaczmarek M. śr. wieku: 14
opłacone
4
UKS Szóstka
11704 Słomion Kinga 2010
11582 Łukasik Emilia 2009
11708 Koska Anna 2009
----- zawodnik bez licencji
Hińcza . śr. wieku: 517
opłacone
5
Bydgostia
11338 Dobrzyńska Nicol 2009
11568 Gralewska Marta 2009
11326 Westphal Wiktoria 2009
11337 Wilk Maja 2009
Lemańczyk L. śr. wieku: 15
opłacone
4 2x CH A (przedbieg sobota / finał niedziela )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie Płatność
1
Posnania RBW Poznań
11851 Doroshenko Vitalii 2009
11657 Jędruszko Wojciech 2009
Hoffmann M. śr. wieku: 15
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
11656 Rogoziewicz Paweł 2009
11221 Kapustiak Danyil 2009
Hoffmann M. śr. wieku: 15
opłacone
3
Posnania RBW Poznań
11207 Krauza Karim 2009
11203 Marosz Szymon 2009
Hoffmann M. śr. wieku: 15
opłacone
4
Tryton Poznań
AZS AWF Poznań
11965 Smoczyński Kajetan 2009
11854 Warciarek Mateusz 2010
Mikołajczak S. śr. wieku: 14
opłacone
5
AZS Szczecin
11295 Król Tomasz 2009
11289 Droszczak Eryk 2009
Król R. śr. wieku: 15
opłacone
6
AZS Szczecin
11294 Czerwony Bartosz 2009
11301 Knigawka Szymon 2009
Król R. śr. wieku: 15
opłacone
7
UKS Szóstka
AZS AWFiS Gdańsk
11706 Grzymała Bartosz 2010
11580 Maciejewski Maksymilian 2009
śr. wieku: 14
opłacone
8
UKS Bekawianka
11528 Behrendt Wiktor 2009
11527 Kopietz Stanisław 2009
Zieleniewska A. śr. wieku: 15
opłacone
9
UKS Bekawianka
11843 Stypczyński Antoni 2009
12013 Modrzyński Sebastian 2009
Zieleniewska A. śr. wieku: 15
opłacone
10
Gopło Kruszwica
11651 Mrówczyński Wiktor 2010
11652 Sikorski Jan 2010
Januszek R. śr. wieku: 14
opłacone
11
PTW Płock
11286 Grabowski Wiktor 2009
11287 Kłosiński Dominik 2009
Sałkowski P. śr. wieku: 15
opłacone
12
AZS AWFiS Gdańsk
UKS Szóstka
11707 Pliashkou Ivan 2009
12018 Mania Mateusz 2010
Hińcza . śr. wieku: 14
opłacone
13
Unia Tczew
11249 Rybowiak Filip 2009
11248 Lesiński Karol 2009
Grubich M. śr. wieku: 15
opłacone
14
AZS AWF Kraków
11620 Żurek Tymoteusz 2009
11967 Kurzak Jan 2009
Myszka M. Wydrych P. śr. wieku: 15
opłacone
15
WTW Włocławek
11438 Rypiński Kasper 2009
11729 Świątkowski Alan 2010
śr. wieku: 14
opłacone
16
Tryton Poznań
11623 Rządkowski Gabriel Jan 2009
11971 Machnik Szymon 2009
Szczepaniak L. śr. wieku: 15
opłacone
5 4x+ CH A (przedbieg sobota / finał niedziela )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie Płatność
1
Posnania RBW Poznań
11661 Zabadeusz Igor 2010
----- zawodnik bez licencji
11660 Wrzesiński Filip 2009
11664 Kornasz Wiktor 2010
11852 Hagen Nikolas 2012
Hoffmann M. śr. wieku: 516
opłacone
2
Poznań Rowing Club
----- zawodnik bez licencji
11642 Margraf Dominik 2010
11641 Woźnica Mateusz 2010
11764 Sztul Aleksander 2010
Król M. śr. wieku: 516
opłacone
3
AZS UMK Toruń
11777 Głuszkowski Aleksander 2009
11351 Leżała Brajan 2009
11776 Małkiewicz Patryk 2009
11783 Walczyk Kacper 2009
11813 Królikiewicz Jakub 2010
Radkowski T. Krymski R. śr. wieku: 15
opłacone
6 8x+ CH A (przedbieg sobota / finał niedziela )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie Płatność
1
BTW Bydgoszcz
11919 Obremski Jacek 2009
11586 Mikulski Adam 2009
11992 Brudnicki Jakub 2009
11461 Smolarek Szymon 2009
11921 Kowalski Miłosz 2009
11918 Dubel Gracjan 2009
11995 Dewalt Franciszek 2009
11924 Kordas Nikita 2009
12012 Ordon Jakub 2010
Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 15
opłacone
2
PTW Płock
11873 Wiśniewski Jakub 2009
11284 Jaroszewski Borys 2009
11881 Karasiewicz Szymon 2010
11868 Kołodziejski Bartosz 2010
11870 Tarka Adam 2009
11863 Jędrzejak Filip 2009
11278 Reguliński Sebastian 2009
11282 Chojnacki Norbert 2009
11882 Sidwa Mateusz 2010
Sałkowski P. śr. wieku: 14
opłacone
3
AZS UMK Toruń
11797 Marcinkowski Leon 2009
11796 Flak Hubert 2009
12011 Żuralski Igor 2009
11808 Guśpiel Hubert 2009
11789 Lewandowski Igor 2009
11810 Lewandowski Szymon 2009
12009 Zaręba Ryszard 2009
11357 Kurek Nataniel 2009
Radkowski T. Krymski R. śr. wieku: 15
opłacone
7 2-KJ/KJM (sobota: przedbieg/finał )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie Płatność
1
Bydgostia
10730 Zawadzka Wiktoria 2005
10732 Oszczęda Julia 2005
Dziekoński R. śr. wieku: 19 nr rank.: 1
opłacone
2
AZS UMK Toruń
10171 Lewandowska Wiktoria 2005
10417 Przedmojska Zofia 2006
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 18 nr rank.: 2
opłacone
3
AZS UMK Toruń
10766 Miazgowska Aleksandra 2006
9532 Stałęga Kinga 2005
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 18 nr rank.: 3
opłacone
4
AZS UMK Toruń
10175 Wyrzykowska Nikola 2005
10749 Żuralska Maja 2006
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 18 nr rank.: 4
opłacone
5
PTW Płock
11844 Szymborska Anita 2007
10569 Nowakowska Kinga 2007
Karolak J. Sałkowski P. śr. wieku: 17 nr rank.: 5
opłacone
6
PTW Płock
11288 Wilamowska Agata 2008
10974 Maciaszek Aleksandra 2008
Sałkowski P. śr. wieku: 16 nr rank.: 6
opłacone
7
Posnania RBW Poznań
10755 Grygiel Maria 2007
10756 Kasprzak Lena 2007
Kaczmarek M. śr. wieku: 17 nr rank.: 8
opłacone
8
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji
10726 Olszewska Maria 2005
Dziekoński R. śr. wieku: 1021 nr rank.: 9
opłacone
9
Bydgostia
11172 Budzińska Laura 2006
10266 Gościńska Maria 2006
Dziekoński R. Czubak T. śr. wieku: 18 nr rank.: 10
opłacone
8 2-KJM (sobota: przedbieg/finał )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie Płatność
1
UKS 93 Kraków
AZS AWF Kraków
11241 Riess Maria 2008
11645 Klimczyk Amelia 2007
Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 16
opłacone
2
AZS AWFiS Gdańsk
10576 Bulińska Celina 2007
10622 Szczawińska Julia 2007
Pszczółkowski P. śr. wieku: 17
opłacone
3
Bydgostia
11493 Kruś Oliwia 2008
11078 Kompa Magdalena 2008
Bełka - Siemion A. śr. wieku: 16
opłacone
9 1xKJ/KJM (sobota: przedbieg/finał )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie Płatność
1
AZS AWFiS Gdańsk
9505 Stefaniak Gabriela 2005 Abrahamczyk P. śr. wieku: 19 nr rank.: 1
opłacone
2
Bydgostia
10329 Ćwiklińska Julia 2006 Dziekoński R. śr. wieku: 18 nr rank.: 2
opłacone
3
AZS UMK Toruń
9935 Pawłowska Amelia 2005 Robaszkiewicz A. śr. wieku: 19 nr rank.: 3
opłacone
4
Drakkar Gdańsk
10053 Syrytczyk Wiktoria 2006 Bykowski T. Sobczak A. śr. wieku: 18 nr rank.: 4
opłacone
5
Posnania RBW Poznań
10918 Solarska Anna 2008 Abrahamczyk P. śr. wieku: 16 nr rank.: 5
opłacone
6
Bydgostia
10725 Kocieniewska Maja 2005 Dziekoński R. śr. wieku: 19 nr rank.: 6
opłacone
7
AZS AWF Kraków
11001 Gosztyła Laura 2007 Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 17 nr rank.: 7
opłacone
8
AZS AWF Poznań
11061 Jabłońska Patrycja 2006 Mikołajczak S. śr. wieku: 18 nr rank.: 8
opłacone
9
Wisła Grudziądz
10327 Jabłońska Weronika 2006 Zieliński Krzysztof K. Szarszewski P. śr. wieku: 18 nr rank.: 9
opłacone
10
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji Nowakowski W. śr. wieku: 2024 nr rank.: 10
opłacone
11
UKS 93 Kraków
10883 Czaja Zuzanna 2008 Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 16 nr rank.: 11
opłacone
12
Bydgostia
10727 Pater Lena 2005 Dziekoński R. śr. wieku: 19 nr rank.: 12
opłacone
13
KW 1904 Poznań
9964 Jakuszko Kinga 2005 Rewers M. śr. wieku: 19 nr rank.: 13
opłacone
14
WTW Warszawa
10582 Dąbrowska Barbara 2005 Renc A. śr. wieku: 19 nr rank.: 14
opłacone
15
BTW Bydgoszcz
10136 Kotopka Agnieszka 2005 Zgorzelak M. śr. wieku: 19 nr rank.: 15
opłacone
16
BTW Bydgoszcz
10947 Słaboszewska Milena 2006 Zgorzelak M. śr. wieku: 18 nr rank.: 16
opłacone
17
AZS Szczecin
10540 Sosnowska Julia 2006 Fiłka T. śr. wieku: 18 nr rank.: 17
opłacone
18
PTW Płock
10716 Pietrzak Zofia 2006 Karolak J. śr. wieku: 18 nr rank.: 18
opłacone
19
Bydgostia
10978 Stypczyńska Amelia 2005 Dziekoński R. śr. wieku: 19 nr rank.: 19
opłacone
20
BKW Bydgoszcz
10998 Polasik Zuzanna 2008 Zieleniewska A. śr. wieku: 16 nr rank.: 22
opłacone
21
PTW Płock
11283 Dolna Daria 2008 Sałkowski P. śr. wieku: 16 nr rank.: 23
opłacone
22
KW 1904 Poznań
11046 Grześkowiak Emily 2008 Kalet S. śr. wieku: 16 nr rank.: 24
opłacone
23
Posnania RBW Poznań
11475 Markiewicz Lidia 2007 Król M. śr. wieku: 17 nr rank.: 25
opłacone
24
AZS AWF Poznań
11060 Kamińska Antonina 2007 Mikołajczak S. śr. wieku: 17 nr rank.: 26
opłacone
25
Drakkar Gdańsk
10128 Boczkowska Ada 2006 Bykowski T. Sobczak A. śr. wieku: 18 nr rank.: 27
opłacone
26
Wisła Grudziądz
10324 Klucznik Julia 2005 Zieliński Krzysztof K. śr. wieku: 19 nr rank.: 28
opłacone
27
Wisła Grudziądz
10326 Witkowska Martyna 2005 Szarszewski P. śr. wieku: 19 brak informacji
opłacone
28
WTW Warszawa
----- zawodnik bez licencji Renc A. śr. wieku: 2024 brak informacji
opłacone
29
WTW Warszawa
10254 Romaniuk Magdalena 2005 Renc A. śr. wieku: 19 brak informacji
opłacone
30
BKW Bydgoszcz
10997 Olszewska Patrycja 2006 Zieleniewska A. śr. wieku: 18 brak informacji
opłacone
31
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji Dziekoński R. śr. wieku: 2024 brak informacji
opłacone
32
Posnania RBW Poznań
9776 Nowak Wiktoria 2005 Abrahamczyk P. śr. wieku: 19 brak informacji
opłacone
10 1xKJM (sobota: przedbieg/finał )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie Płatność
1
Posnania RBW Poznań
11236 Holub Marharyta 2008 Kaczmarek M. śr. wieku: 16
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
11209 Kaźmierczak Zofia 2008 Kaczmarek M. śr. wieku: 16
opłacone
3
Posnania RBW Poznań
11675 Raczkowiak Emilia 2008 Kaczmarek M. śr. wieku: 16
opłacone
4
Polonia Poznań
11121 Falgier Julia 2008 śr. wieku: 16
opłacone
5
Polonia Poznań
11119 Iwanów Martyna 2008 śr. wieku: 16
opłacone
6
AZS AWF Poznań
11210 Świątek Klaudia 2007 Mikołajczak S. śr. wieku: 17
opłacone
7
UKS Ateny Wałcz
11480 Kowalska Weronika 2007 Błoch J. śr. wieku: 17
opłacone
8
AZS Szczecin
10825 Modrzejewska Kinga 2008 Fiłka T. śr. wieku: 16
opłacone
9
AZS Wratislavia
11032 Kapuśniak Antonina 2008 Szymerowski W. śr. wieku: 16
opłacone
10
Gopło Kruszwica
10905 Mocek Oliwia 2008 Januszek R. śr. wieku: 16
opłacone
11
BKW Bydgoszcz
10930 Gaikova Anhelina 2008 Lemańczyk L. śr. wieku: 16
opłacone
12
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji Czubak T. śr. wieku: 2024
opłacone
11 2-MJ/MJM (sobota: przedbieg/finał )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie Płatność
1
KTW Kalisz
9822 Bielak Mateusz 2005
10047 Kliber Bartosz 2005
Trzmiel M. śr. wieku: 19 nr rank.: 1
opłacone
2
Bydgostia
10700 Zieliński Adam 2006
10736 Grochowski Mikołaj 2005
Dziekoński R. śr. wieku: 18 nr rank.: 2
opłacone
3
AZS UMK Toruń
10188 Zapałowski Rayan 2005
10174 Osiński Igor 2005
Radkowski T. śr. wieku: 19 nr rank.: 3
opłacone
4
AZS UMK Toruń
10414 Biegniewski Jakub 2006
10415 Kowalski Mikołaj 2006
Radkowski T. śr. wieku: 18 nr rank.: 4
opłacone
5
Bydgostia
11171 Tworek Kacper 2006
11012 Mikulski Mateusz 2006
Czubak T. śr. wieku: 18 nr rank.: 5
opłacone
6
AZS AWFiS Gdańsk
10920 Dobrzeniecki Filip 2005
10921 Gertchen Jan 2005
Petrykowski A. śr. wieku: 19 nr rank.: 6
opłacone
7
WTW Warszawa
10290 Niemczyk Bartłomiej 2006
10293 Socha Bartłomiej 2005
Kaliński K. śr. wieku: 18 nr rank.: 7
opłacone
8
AZS Wratislavia
10646 Binduga-Gajewski Stanisław 2006
10645 Binduga-Gajewski Franciszek 2006
Szymerowski W. śr. wieku: 18 nr rank.: 8
opłacone
9
KTW Kalisz
11455 Zawarski Adam 2006
10045 Kobyłka Cezary 2006
Trzmiel M. śr. wieku: 18 nr rank.: 9
opłacone
10
AZS UMK Toruń
10745 Sidor Kacper 2005
11779 Gilewski Piotr 2005
Radkowski T. śr. wieku: 19 nr rank.: 10
opłacone
12 2-MJM (sobota: przedbieg/finał )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie Płatność
1
WTW Warszawa
11554 Wysocki Piotr 2008
10688 Matusiak Bartosz 2007
Brodziak D. śr. wieku: 16
opłacone
2
AZS UMK Toruń
10748 Pietrzak Ziemowit 2007
10419 Tymuła Kacper 2007
Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 17
opłacone
13 1xMJ/MJM (sobota: przedbieg/finał )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie Płatność
1
KW PEGAZ Wrocław
10212 Syposz Dominik 2006 Gancarz P. śr. wieku: 18 nr rank.: 1
opłacone
2
Bydgostia
10307 Chabowski Kamil 2006 Czubak T. śr. wieku: 18 nr rank.: 2
opłacone
3
PTW Płock
----- zawodnik bez licencji Karolak J. śr. wieku: 2024 nr rank.: 3
opłacone
4
Gopło Kruszwica
11154 Sieradzki Kamil 2005 Januszek R. śr. wieku: 19 nr rank.: 4
opłacone
5
Polonia Poznań
9462 Kalinowski Wojciech 2006 śr. wieku: 18 nr rank.: 5
opłacone
6
AZS Szczecin
9844 Kajtowski Mateusz 2005 Kowalczyk R. śr. wieku: 19 nr rank.: 6
opłacone
7
AZS Szczecin
10098 Błach Wiktor 2006 Kowalczyk R. śr. wieku: 18 nr rank.: 7
opłacone
8
AZS Szczecin
10097 Bagniak Piotr 2005 Kowalczyk R. śr. wieku: 19 nr rank.: 8
opłacone
9
Wisła Grudziądz
9749 Brzostowski Mikołaj 2005 Zieliński Krzysztof K. śr. wieku: 19 nr rank.: 9
opłacone
10
AZS AWF Kraków
10112 Wędzicha Dawid 2005 Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 19 nr rank.: 10
opłacone
11
WTW Włocławek
10667 Śliwiński Wojciech 2006 śr. wieku: 18 nr rank.: 11
opłacone
12
KW 1904 Poznań
9985 Mikołajczak Paweł 2006 Rewers M. śr. wieku: 18 nr rank.: 12
opłacone
13
BTW Bydgoszcz
9689 Swobodziński Filip 2005 Zgorzelak M. śr. wieku: 19 nr rank.: 13
opłacone
14
UKS Puma Ostróda
10940 Nierzwicki Jakub Marcel 2005 Stępka A. śr. wieku: 19 nr rank.: 14
opłacone
15
AZS Szczecin
11315 Kotkowiak Bartosz 2006 Fiłka T. śr. wieku: 18 nr rank.: 15
opłacone
16
Polonia Poznań
10216 Szubert Grzegorz 2006 śr. wieku: 18 nr rank.: 16
opłacone
17
Tryton Poznań
----- zawodnik bez licencji Szczepaniak L. śr. wieku: 2024 nr rank.: 17
opłacone
18
AZS AWF Kraków
10899 Dworak Maciej 2008 Wydrych P. śr. wieku: 16 nr rank.: 18
opłacone
19
Zawisza Bydgoszcz
10244 Matulewicz Remigiusz 2006 Bielaszewski J. śr. wieku: 18 nr rank.: 19
opłacone
20
WTW Włocławek
11100 Barański Błażej 2007 śr. wieku: 17 nr rank.: 20
opłacone
21
PTW Płock
11179 Sobieszek Wiktor 2007 Karolak J. śr. wieku: 17 nr rank.: 21
opłacone
22
AZS AWFiS Gdańsk
11087 Konopka Tymon 2007 Pszczółkowski P. śr. wieku: 17 nr rank.: 22
opłacone
23
Posnania RBW Poznań
10545 Wojciechowski Mateusz 2007 Nieradka . śr. wieku: 17 nr rank.: 23
opłacone
24
AZS AWFiS Gdańsk
9669 Guzy Hubert 2005 Petrykowski A. śr. wieku: 19 nr rank.: 24
opłacone
25
CHTW Chełmża
10632 Zaporowicz Nikodem 2006 Bator M. Mattik M. śr. wieku: 18 nr rank.: 25
opłacone
26
AZS UMK Toruń
11778 Radkowski Bartłomiej 2005 Radkowski T. śr. wieku: 19 nr rank.: 26
opłacone
27
Posnania RBW Poznań
10285 Nowak Nikodem 2005 Nieradka . śr. wieku: 19 nr rank.: 27
opłacone
28
Posnania RBW Poznań
10378 Lamperski Kamil 2005 Nieradka . śr. wieku: 19 nr rank.: 28
opłacone
29
Posnania RBW Poznań
11126 Maćkowiak Filip 2006 Nieradka . śr. wieku: 18 nr rank.: 29
opłacone
30
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji Nieradka . śr. wieku: 2024 nr rank.: 30
opłacone
31
AZS AWF Kraków
10872 Wrzesień Iwo 2007 Wydrych P. śr. wieku: 17 brak informacji
opłacone
32
BTW Bydgoszcz
11831 Tykwiński Leon 2006 Zgorzelak M. śr. wieku: 18 brak informacji
opłacone
33
BTW Bydgoszcz
10181 Lepeshov Fedor 2005 Zgorzelak M. śr. wieku: 19 brak informacji
opłacone
34
WTW Włocławek
11730 Mykhalchenko Serhii 2005 śr. wieku: 19 brak informacji
opłacone
35
UKS Puma Ostróda
----- zawodnik bez licencji Stępka A. śr. wieku: 2024 brak informacji
opłacone
36
Bydgostia
10738 Gutkowski Michał 2006 Strychalski T. śr. wieku: 18 brak informacji
opłacone
37
Bydgostia
11325 Mizera Stanisław 2006 Czubak T. śr. wieku: 18 brak informacji
opłacone
38
Bydgostia
11250 Affelski Mateusz 2006 Czubak T. śr. wieku: 18 brak informacji
opłacone
14 1xMJM (sobota: przedbieg/finał )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie Płatność
1
Polonia Poznań
11624 Wątkowski Łukasz 2008 śr. wieku: 16
opłacone
2
Polonia Poznań
11838 Haboda Kristian 2007 śr. wieku: 17
opłacone
3
AZS AWF Poznań
11213 Połącarz Aleksander 2008 Mikołajczak S. śr. wieku: 16
opłacone
4
KW 1904 Poznań
11632 Stacherski Bogusz 2008 Kalet S. śr. wieku: 16
opłacone
5
KW 1904 Poznań
10684 Jakuszko Kacper 2007 Rewers M. śr. wieku: 17
opłacone
6
AZS AWF Kraków
11647 Bocheński Szymon 2007 Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 17
opłacone
7
AZS Wratislavia
11478 Rańda Jan 2008 Szymerowski W. śr. wieku: 16
opłacone
8
AZS Wratislavia
11479 Hołda Jan 2007 Szymerowski W. śr. wieku: 17
opłacone
9
UKS Bekawianka
11067 Bączyński Michał 2007 Zieleniewska A. śr. wieku: 17
opłacone
10
Gopło Kruszwica
10903 Belt Paweł 2008 Januszek R. śr. wieku: 16
opłacone
11
AZS AWF Kraków
11422 Krashevskyi Ivan 2007 Wydrych P. śr. wieku: 17
opłacone
12
Bydgostia
10908 Bielaszewski Jakub 2008 Lemańczyk L. śr. wieku: 16
opłacone
13
Bydgostia
11334 Kopeć Antoni 2007 Czubak T. śr. wieku: 17
opłacone
14
Bydgostia
11740 Gackowski Mateusz 2007 Bernatajtys D. śr. wieku: 17
opłacone
15 4x+KJM (sobota: przedbieg/finał )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie Płatność
1
Posnania RBW Poznań
10885 Chrobocińska Magdalena 2008
10871 Cieśla Zofia 2007
11112 Ratuszna Zuzanna 2007
10754 Cuperek Amelia 2007
11209 Kaźmierczak Zofia 2008
Kaczmarek M. śr. wieku: 16
opłacone
2
UKS Szóstka
10992 Prokopiuk Weronika 2008
----- zawodnik bez licencji
11361 Wolak Judyta 2008
11577 Chojaczyk Maja 2007
Pszczółkowski P. śr. wieku: 518
opłacone
3
Unia Tczew
10514 Zawitowska Otylia 2007
10513 Lesińska Zuzanna 2007
11890 Gedowska Tatiana 2007
10621 Brzoskowska Wiktoria 2007
11249 Rybowiak Filip 2009
Grubich M. śr. wieku: 17
opłacone
4
Bydgostia
11497 Zawadewicz Narina 2007
----- zawodnik bez licencji
11000 Uniszkiewicz Natalia 2008
11495 Rydyńska Agnieszka 2007
11501 Wiśniewska Julia 2007
Bełka - Siemion A. śr. wieku: 518
opłacone
5
Bydgostia
11494 Florczak Zuzanna 2007
10985 Grzanka Zuzanna 2008
11536 Zduńczuk Julia 2008
11364 Miszczyk Aragon 2008
Bełka - Siemion A. śr. wieku: 16
opłacone
6
AZS UMK Toruń
11799 Rutkowska Karolina 2008
11788 Łowicka Wiktoria 2008
11786 Koperska Wiktoria 2008
11792 Lipińska Julia 2008
11809 Dondalski Kornel 2009
Radkowski T. Krymski R. śr. wieku: 16
opłacone
16 4xKJ/KJM (sobota: przedbieg/finał )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie Płatność
17 4-KJ/KJM (sobota: przedbieg/finał )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie Płatność
1
Posnania RBW Poznań
10596 Sabur Selin 2005
10309 Gąsiorowska Ewa 2006
10658 Trzmiel Anna 2006
9774 Karaszewska Amelia 2005
Abrahamczyk P. śr. wieku: 18
opłacone
2
AZS AWFiS Gdańsk
10704 Wincełowicz Natalia 2007
11579 Kurkowska Wiktoria 2007
12006 Milusz Agnieszka 2008
Pszczółkowski P. śr. wieku: 17
opłacone
3
BTW Bydgoszcz
11576 Januszewska Zuzanna 2007
10674 Tomsa Dominika 2007
10679 Harasimowicz Olimpia 2007
11453 Nowicka Aleksandra 2008
Pawełczak K. śr. wieku: 16
opłacone
4
BTW Bydgoszcz
10149 Dolska Emilia 2005
11369 Feter Jagoda 2006
10948 Jóźwiak Martyna 2005
10135 Plucińska Monika 2005
Zgorzelak M. śr. wieku: 18
opłacone
5
AZS UMK Toruń
11343 Galicz Zuzanna 2008
11552 Buczkowska Julia 2008
11342 Tokarz Karolina 2007
10760 Podlaszewska Aleksandra 2008
Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 16
opłacone
6
AZS UMK Toruń
10370 Wachnicka Julia 2006
----- zawodnik bez licencji
10616 Lewandowska Nicola 2006
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 1021
opłacone
18 2xKJ/KJM (sobota: przedbieg/finał )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie Płatność
1
Posnania RBW Poznań
10758 Frykowska Lena 2008
11201 Rybak Maja 2007
Kaczmarek M. śr. wieku: 16
opłacone
2
AZS AWF Poznań
10659 Woźniak Lena 2006
10657 Chrzanowska Maja 2006
śr. wieku: 18
opłacone
3
KTW Kalisz
11716 Majchrzak Michalina 2007
11488 Ignaszak Antonina 2008
śr. wieku: 16
opłacone
4
KW 1904 Poznań
10873 Mermela Aleksandra 2007
10874 Rewers Alicja 2007
Kalet S. śr. wieku: 17
opłacone
5
UKS Ateny Wałcz
11482 Szafrańska Justyna 2008
11481 Olejniczak Aleksandra 2007
Błoch J. śr. wieku: 16
opłacone
6
MKS Dwójka Warszawa
10591 Zawiślak Helena 2007
11024 Zielińska Zuzanna 2007
Durjasz A. śr. wieku: 17
opłacone
7
MKS Dwójka Warszawa
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Durjasz A. śr. wieku: 2024
opłacone
8
UKS Szóstka
12005 Grzegórzek Zuzanna 2008
12017 Choroszkiewicz Zuzanna 2007
Pszczółkowski P. śr. wieku: 16
opłacone
9
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Dziekoński R. Czubak T. śr. wieku: 2024
opłacone
10
Posnania RBW Poznań
11732 Ławniczak Aleksandra 2008
----- zawodnik bez licencji
Król M. śr. wieku: 1020
opłacone
11
AZS UMK Toruń
10759 Figurska Rozalia 2008
10936 Królikiewicz Zuzanna 2008
Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 16
opłacone
19 4xMJ/MJM (sobota: przedbieg/finał )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie Płatność
1
Posnania RBW Poznań
10867 Mykhailiuk Oleksandr 2008
10863 Jaworski Igor 2007
11208 Krzyżycki Stanisław 2008
10865 Yemelianov Platon 2007
Hoffmann M. Nieradka . śr. wieku: 16
opłacone
2
BTW Bydgoszcz
12000 Jasiński Wiktor 2008
12001 Wiśniewski Dominik 2008
11996 Goździk Jan 2008
11925 Chruścicki Paweł 2008
Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 16
opłacone
3
Bydgostia
11491 Suchacki Kacper 2007
11751 Łochowicz Wiktor 2008
11506 Kończal Szymon 2007
11752 Kwiatkowski Marcel 2007
Bernatajtys D. śr. wieku: 16
opłacone
4
Bydgostia
11336 Lewandowski Bartosz 2008
11747 Cichocki Krystian 2007
11739 Grygiel Dawid 2007
11107 Pranczk Leon 2007
Bełka - Siemion A. Bernatajtys D. Glaza P. śr. wieku: 16
opłacone
5
Bydgostia
BTW Bydgoszcz
11746 Weber Oscar 2007
10975 Gajewski Igor 2008
11499 Piekarz Wiktor 2007
11743 Dolata Pascal 2007
Bernatajtys D. śr. wieku: 16
opłacone
6
AZS AWF Poznań
11242 Gut Emilian 2008
11150 Kubik Szymon 2008
11689 Nowacki Krzysztof 2007
11696 Jankowski Kacper 2007
Król M. śr. wieku: 16
opłacone
7
AZS UMK Toruń
10746 Mirowski Kacper 2007
11345 Szmajda Aleksander 2008
11344 Szymczyk Patryk 2008
10764 Zapałowski Alan 2008
Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 16
opłacone
20 4-MJ/MJM (sobota: przedbieg/finał )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie Płatność
1
Posnania RBW Poznań
10378 Lamperski Kamil 2005
11126 Maćkowiak Filip 2006
9515 Wojciechowski Dominik 2005
10285 Nowak Nikodem 2005
Nieradka . śr. wieku: 18
opłacone
2
KTW Kalisz
11456 Karbowski Rafał 2007
11724 Sowiński Leon 2008
11725 Namysł Michał 2008
Trzmiel M. śr. wieku: 16
opłacone
3
AZS Szczecin
11293 Nowakowski Hubert 2008
11299 Rejbicz Paweł 2008
11292 Sławiński Jakub 2008
11543 Stański Adam 2008
Król R. śr. wieku: 16
opłacone
4
UKS Bekawianka
----- zawodnik bez licencji
11076 Kapela Kamil 2007
11058 Danowski Oskar 2007
----- zawodnik bez licencji
Zieleniewska A. śr. wieku: 1020
opłacone
5
BTW Bydgoszcz
10690 Habel Marcel 2007
11005 Czyżewski Adam 2008
11575 Januszewski Olaf 2008
10935 Żmich Antoni 2008
Pawełczak K. śr. wieku: 16
opłacone
6
PTW Płock
10932 Śmigrocki Karol 2007
11280 Turkowski Milan 2008
11975 Chandoszko Olivier 2007
11274 Kowalski Maksymilian 2008
Karolak J. Sałkowski P. Zalewski B. śr. wieku: 16
opłacone
7
AZS AWFiS Gdańsk
11088 Topij Tymon 2007
11093 Grodzki Nikodem 2008
11445 Ziółkowski Patryk 2008
11997 Borysewicz Antoni 2008
Pszczółkowski P. śr. wieku: 16
opłacone
8
Bydgostia
10834 Korcz Piotr 2005
10835 Raniszewski Marcin 2006
10906 Dominas Natan 2006
9868 Grzanka Igor 2005
Strychalski T. śr. wieku: 18
opłacone
9
WTW Warszawa
11457 Rojek Sławomir 2006
----- zawodnik bez licencji
10296 Aniserowicz Filip 2006
11042 Książek Adrian 2005
Kaliński K. śr. wieku: 519
opłacone
10
AZS UMK Toruń
11353 Wawrzyniuk Adam 2008
10763 Kopczyński Wojciech 2008
11350 Wesołowski Adam 2008
11341 Becmer Kacper 2008
Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 16
opłacone
21 2xMJ/MJM (sobota: przedbieg/finał )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie Płatność
1
Posnania RBW Poznań
11653 Miczyński Mikołaj 2008
11565 Bartczak Marcel 2008
Hoffmann M. śr. wieku: 16
opłacone
2
KW 1904 Poznań
9985 Mikołajczak Paweł 2006
10685 Ratajak Franciszek 2007
Rewers M. śr. wieku: 17
opłacone
3
UKS 93 Kraków
11587 Pietruszka Piotr 2008
----- zawodnik bez licencji
Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 1020
opłacone
4
AZS Szczecin
11433 Kowalski Szymon 2008
11313 Herosimczyk Jakub 2008
Fiłka T. śr. wieku: 16
opłacone
5
AZS Wratislavia
11053 Tatarek Tobiasz 2007
10644 Malon Kajetan 2007
Szymerowski W. śr. wieku: 17
opłacone
6
AZS AWFiS Gdańsk
----- zawodnik bez licencji
11363 Bąk Oscar 2006
Petrykowski A. śr. wieku: 1021
opłacone
7
MKS Dwójka Warszawa
11979 Gajcy Jakub 2008
11899 Janasz Bruno 2008
Suchocki J. śr. wieku: 16
opłacone
8
Unia Tczew
10619 Witka Antoni 2007
10509 Grzesiński Miłosz 2007
Grubich M. śr. wieku: 17
opłacone
9
AZS AWFiS Gdańsk
Unia Tczew
10968 Kowalczyk Adam 2008
10970 Pawełek Mateusz 2007
Grubich M. śr. wieku: 16
opłacone
10
AZS AWF Kraków
11264 Wawrzyk Konrad 2006
10104 Migo Szymon 2006
Wydrych P. śr. wieku: 18
opłacone
11
AZS AWF Kraków
----- zawodnik bez licencji
11162 Skwarnicki Rafał 2008
Wydrych P. śr. wieku: 1020
opłacone
12
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji
10739 Raszka Konrad 2005
Strychalski T. śr. wieku: 1021
opłacone
13
Bydgostia
11259 Gralewski Bartosz 2006
11332 Łopacki Jakub 2006
Czubak T. śr. wieku: 18
opłacone
14
Bydgostia
10990 Gnap Igor 2007
10653 Stejuk Jan 2007
Bernatajtys D. śr. wieku: 17
opłacone
22 8+MJ/MJM (sobota: przedbieg/finał )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie Płatność
1
AZS Szczecin
11759 Niedziela Bartosz 2006
11432 Piersztel Daniel Phillip 2006
9842 Taczek Jan 2005
11052 Fiłka Mikołaj 2006
9841 Błonka Joachim 2005
10615 Marciocha Mikołaj 2005
11214 Klemm Mark 2005
10614 Iwanów Michał 2005
10247 Ładna Magdalena 2005
Kowalczyk R. Fiłka T. Gągalski S. śr. wieku: 18
opłacone
2
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
10836 Neumann Paweł 2006
10305 Miszczyk Artur 2005
11173 Kraśniewski Maksymilian 2006
10272 Sobkowiak Paweł 2006
11254 Pastalski Piotr 2006
----- zawodnik bez licencji
11364 Miszczyk Aragon 2008
Czubak T. Strychalski T. śr. wieku: 770
opłacone
3
Bydgostia
11534 Kikowski Norbert 2008
11741 Wera Krystian 2007
11535 Jaskólski Borys 2008
----- zawodnik bez licencji
11898 Wegner Szymon 2007
11749 Wojciechowski Antoni 2007
11744 Wnuk Mateusz 2007
11742 Kotowski-Marciniak Wiktor 2007
11501 Wiśniewska Julia 2007
Bełka - Siemion A. Bernatajtys D. śr. wieku: 267
opłacone
4
Bydgostia
11748 Kaczmarek Wiktor 2007
11500 Deliński Jakub 2007
10907 Kawka Mateusz 2006
12007 Jaroch Radosław 2007
11533 Bagnerowski Wiktor 2008
----- zawodnik bez licencji
10986 Semrau Julian 2008
11329 Kopeć Maksymilian 2008
11490 Sądowski Adam 2007
Bełka - Siemion A. Bernatajtys D. Glaza P. śr. wieku: 267
opłacone
23 2x DZ A (przedbieg sobota / finał niedziela )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie Płatność
1
Posnania RBW Poznań
11679 Masłek Oliwia 2010
11156 Kaczmarek Natasza 2009
Kaczmarek M. śr. wieku: 14
opłacone
2
UKS Dwójka Kórnik
11835 Skotarczak Aleksandra 2010
11836 Rymelska Antonina 2010
Iszkuło M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 14
opłacone
3
Posnania RBW Poznań
11211 Orłowska Małgorzata 2009
11834 Nowicka Hanna 2009
Iszkuło M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 15
opłacone
4
KTW Kalisz
11719 Ignaszak Dorota 2010
11718 Palot Martyna 2009
śr. wieku: 14
opłacone
5
UKS 93 Kraków
11167 Bocheńska Alicja 2009
11164 Kozioł Sabina 2009
Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 15
opłacone
6
AZS Wratislavia
11670 Glasgall Zuzanna 2010
11671 Pastuszka Maja 2010
Nakonieczny A. śr. wieku: 14
opłacone
7
BKW Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji
12014 Gackowska Lena 2009
Zieleniewska A. śr. wieku: 1019
opłacone
8
UKS Szóstka
11704 Słomion Kinga 2010
11582 Łukasik Emilia 2009
Hińcza . śr. wieku: 14
opłacone
9
AZS AWF Kraków
11638 Pachla Zuzanna 2010
11232 Wyroba Rozalia 2009
Wydrych P. śr. wieku: 14
opłacone
10
Poznań Rowing Club
----- zawodnik bez licencji
11693 Gensler Zuzanna 2009
Król M. śr. wieku: 1019
opłacone
24 4x+ DZ A (przedbieg sobota / finał niedziela )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie Płatność
1
Posnania RBW Poznań
11715 Biedna Patrycja 2010
11674 Maciejewska Urszula 2010
11677 Borowska Natasza 2010
11678 Nowak Roksana 2009
10885 Chrobocińska Magdalena 2008
Kaczmarek M. śr. wieku: 14
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
11886 Iżyk Zofia 2009
11888 Tomczak Amelia 2010
11885 Malikowska Martyna 2009
11887 Bartkowiak Maja 2009
11209 Kaźmierczak Zofia 2008
Abrahamczyk P. śr. wieku: 14
opłacone
3
BTW Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji
11460 Rostkowska Pola 2009
11832 Kabat Magdalena 2010
11448 Ziemiańska Gabriela 2009
11833 Majchrzak Laura 2009
Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 517
opłacone
4
Bydgostia
11338 Dobrzyńska Nicol 2009
11568 Gralewska Marta 2009
11326 Westphal Wiktoria 2009
11337 Wilk Maja 2009
Lemańczyk L. śr. wieku: 15
opłacone
5
AZS UMK Toruń
11358 Bartoszyńska Oliwia 2009
11352 Domalewska Nadia 2009
11354 Kalinowska Nikola 2009
11553 Kowalska Maria 2009
12010 Milcarek Anastazja 2009
Radkowski T. Krymski R. śr. wieku: 15
opłacone
25 1x CH A (przedbieg sobota / finał niedziela )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie Płatność
1
Posnania RBW Poznań
11221 Kapustiak Danyil 2009 Hoffmann M. śr. wieku: 15
opłacone
2
Tryton Poznań
11965 Smoczyński Kajetan 2009 Mikołajczak S. śr. wieku: 15
opłacone
3
AZS AWF Poznań
11854 Warciarek Mateusz 2010 Mikołajczak S. śr. wieku: 14
opłacone
4
AZS Szczecin
11297 Łatuszyński Kacper 2009 Król R. śr. wieku: 15
opłacone
5
AZS Szczecin
11290 Taczek Tomasz 2009 Król R. śr. wieku: 15
opłacone
6
UKS Bekawianka
11527 Kopietz Stanisław 2009 Zieleniewska A. śr. wieku: 15
opłacone
7
UKS Bekawianka
11528 Behrendt Wiktor 2009 Zieleniewska A. śr. wieku: 15
opłacone
8
BTW Bydgoszcz
11461 Smolarek Szymon 2009 Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 15
opłacone
9
Unia Tczew
11248 Lesiński Karol 2009 Grubich M. śr. wieku: 15
opłacone
10
WTW Włocławek
11438 Rypiński Kasper 2009 śr. wieku: 15
opłacone
11
WTW Włocławek
11729 Świątkowski Alan 2010 śr. wieku: 14
opłacone
12
Bydgostia
11753 Olendrowicz Mateusz 2009 Lemańczyk L. śr. wieku: 15
opłacone
13
Poznań Rowing Club
----- zawodnik bez licencji Król M. śr. wieku: 2024
opłacone
26 4x CH A (przedbieg sobota / finał niedziela )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie Płatność
1
Posnania RBW Poznań
11442 Hagen Dorian 2009
11660 Wrzesiński Filip 2009
11656 Rogoziewicz Paweł 2009
Hoffmann M. śr. wieku: 15
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
11207 Krauza Karim 2009
11664 Kornasz Wiktor 2010
11661 Zabadeusz Igor 2010
11203 Marosz Szymon 2009
Hoffmann M. śr. wieku: 14
opłacone
3
AZS Szczecin
11294 Czerwony Bartosz 2009
11301 Knigawka Szymon 2009
11295 Król Tomasz 2009
11289 Droszczak Eryk 2009
Król R. śr. wieku: 15
opłacone
4
BTW Bydgoszcz
11924 Kordas Nikita 2009
11918 Dubel Gracjan 2009
11921 Kowalski Miłosz 2009
11995 Dewalt Franciszek 2009
Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 15
opłacone
5
UKS Szóstka
AZS AWFiS Gdańsk
11706 Grzymała Bartosz 2010
11580 Maciejewski Maksymilian 2009
11707 Pliashkou Ivan 2009
12018 Mania Mateusz 2010
Hińcza . śr. wieku: 14
opłacone
6
AZS UMK Toruń
11777 Głuszkowski Aleksander 2009
11351 Leżała Brajan 2009
11776 Małkiewicz Patryk 2009
11783 Walczyk Kacper 2009
Krymski R. śr. wieku: 15
opłacone
27 2-KJ/KJM (niedziela: przedbieg/finał )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie Płatność
1
AZS AWF Kraków
UKS 93 Kraków
11645 Klimczyk Amelia 2007
11241 Riess Maria 2008
Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 16
opłacone
2
BTW Bydgoszcz
10948 Jóźwiak Martyna 2005
10135 Plucińska Monika 2005
Zgorzelak M. śr. wieku: 19
opłacone
3
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji
10726 Olszewska Maria 2005
Dziekoński R. śr. wieku: 1021
opłacone
4
Bydgostia
11172 Budzińska Laura 2006
10266 Gościńska Maria 2006
Dziekoński R. Czubak T. śr. wieku: 18
opłacone
5
AZS UMK Toruń
10175 Wyrzykowska Nikola 2005
10749 Żuralska Maja 2006
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 18
opłacone
28 1xKJ/KJM (niedziela: przedbieg/finał )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie Płatność
1
Posnania RBW Poznań
10885 Chrobocińska Magdalena 2008 Kaczmarek M. śr. wieku: 16
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
11209 Kaźmierczak Zofia 2008 Kaczmarek M. śr. wieku: 16
opłacone
3
Posnania RBW Poznań
11675 Raczkowiak Emilia 2008 Kaczmarek M. śr. wieku: 16
opłacone
4
AZS AWF Poznań
11210 Świątek Klaudia 2007 Mikołajczak S. śr. wieku: 17
opłacone
5
UKS Ateny Wałcz
11481 Olejniczak Aleksandra 2007 Błoch J. śr. wieku: 17
opłacone
6
UKS 93 Kraków
10883 Czaja Zuzanna 2008 Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 16
opłacone
7
AZS Szczecin
10540 Sosnowska Julia 2006 Fiłka T. śr. wieku: 18
opłacone
8
AZS Szczecin
10825 Modrzejewska Kinga 2008 Fiłka T. śr. wieku: 16
opłacone
9
AZS Wratislavia
11032 Kapuśniak Antonina 2008 Szymerowski W. śr. wieku: 16
opłacone
10
BKW Bydgoszcz
10998 Polasik Zuzanna 2008 śr. wieku: 16
opłacone
11
BKW Bydgoszcz
10997 Olszewska Patrycja 2006 śr. wieku: 18
opłacone
12
BTW Bydgoszcz
10149 Dolska Emilia 2005 Zgorzelak M. śr. wieku: 19
opłacone
13
UKS Szóstka
----- zawodnik bez licencji Pszczółkowski P. śr. wieku: 2024
opłacone
14
WTW Warszawa
----- zawodnik bez licencji Renc A. śr. wieku: 2024
opłacone
29 2-MJ/MJM (niedziela: przedbieg/finał )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie Płatność
1
KTW Kalisz
11455 Zawarski Adam 2006
10045 Kobyłka Cezary 2006
Trzmiel M. śr. wieku: 18
opłacone
2
AZS AWFiS Gdańsk
11445 Ziółkowski Patryk 2008
11093 Grodzki Nikodem 2008
Pszczółkowski P. śr. wieku: 16
opłacone
3
WTW Warszawa
11554 Wysocki Piotr 2008
10688 Matusiak Bartosz 2007
Brodziak D. śr. wieku: 16
opłacone
4
AZS UMK Toruń
11779 Gilewski Piotr 2005
10745 Sidor Kacper 2005
Radkowski T. śr. wieku: 19
opłacone
30 1xMJ/MJM (niedziela: przedbieg/finał )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie Płatność
1
AZS AWF Poznań
11213 Połącarz Aleksander 2008 Mikołajczak S. śr. wieku: 16
opłacone
2
UKS 93 Kraków
11587 Pietruszka Piotr 2008 Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 16
opłacone
3
AZS Wratislavia
11478 Rańda Jan 2008 Szymerowski W. śr. wieku: 16
opłacone
4
AZS Wratislavia
11479 Hołda Jan 2007 Szymerowski W. śr. wieku: 17
opłacone
5
AZS AWFiS Gdańsk
9669 Guzy Hubert 2005 Petrykowski A. śr. wieku: 19
opłacone
6
UKS Bekawianka
11067 Bączyński Michał 2007 śr. wieku: 17
opłacone
7
BTW Bydgoszcz
11831 Tykwiński Leon 2006 Zgorzelak M. śr. wieku: 18
opłacone
8
Bydgostia
10908 Bielaszewski Jakub 2008 Lemańczyk L. śr. wieku: 16
opłacone
9
Bydgostia
10907 Kawka Mateusz 2006 Strychalski T. śr. wieku: 18
opłacone
10
Bydgostia
10738 Gutkowski Michał 2006 Strychalski T. śr. wieku: 18
opłacone
11
Bydgostia
11325 Mizera Stanisław 2006 Czubak T. śr. wieku: 18
opłacone
12
Bydgostia
11107 Pranczk Leon 2007 Bełka - Siemion A. śr. wieku: 17
opłacone
13
WTW Warszawa
10290 Niemczyk Bartłomiej 2006 Kaliński K. śr. wieku: 18
opłacone
14
AZS UMK Toruń
11778 Radkowski Bartłomiej 2005 Radkowski T. śr. wieku: 19
opłacone
31 4x+MJM (niedziela: przedbieg/finał )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie Płatność
1
Posnania RBW Poznań
10867 Mykhailiuk Oleksandr 2008
10863 Jaworski Igor 2007
10865 Yemelianov Platon 2007
10545 Wojciechowski Mateusz 2007
10885 Chrobocińska Magdalena 2008
Hoffmann M. Nieradka . śr. wieku: 16
opłacone
2
BTW Bydgoszcz
12000 Jasiński Wiktor 2008
12001 Wiśniewski Dominik 2008
11996 Goździk Jan 2008
11925 Chruścicki Paweł 2008
12012 Ordon Jakub 2010
Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 16
opłacone
3
Bydgostia
11898 Wegner Szymon 2007
11749 Wojciechowski Antoni 2007
11743 Dolata Pascal 2007
11744 Wnuk Mateusz 2007
11364 Miszczyk Aragon 2008
Bernatajtys D. śr. wieku: 17
opłacone
4
Bydgostia
11742 Kotowski-Marciniak Wiktor 2007
11534 Kikowski Norbert 2008
11741 Wera Krystian 2007
11535 Jaskólski Borys 2008
11490 Sądowski Adam 2007
Bełka - Siemion A. Bernatajtys D. śr. wieku: 16
opłacone
5
AZS AWF Poznań
11242 Gut Emilian 2008
11150 Kubik Szymon 2008
11689 Nowacki Krzysztof 2007
11696 Jankowski Kacper 2007
Król M. śr. wieku: 16
opłacone
32 4xKJ/KJM (niedziela: przedbieg/finał )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie Płatność
1
AZS Szczecin
AZS AWF Kraków
KTW Kalisz
9843 Kusiowska Kinga 2005
10114 Szczęch Emilia 2005
10038 Bajerska Joanna 2006
10559 Stępień Barbara 2005
Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 18 nr rank.: 1
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
Bydgostia
AZS AWF Poznań
PTW Płock
10918 Solarska Anna 2008
10725 Kocieniewska Maja 2005
11061 Jabłońska Patrycja 2006
10716 Pietrzak Zofia 2006
Abrahamczyk P. śr. wieku: 17 nr rank.: 1
opłacone
3
Posnania RBW Poznań
10755 Grygiel Maria 2007
10756 Kasprzak Lena 2007
10754 Cuperek Amelia 2007
11201 Rybak Maja 2007
Kaczmarek M. śr. wieku: 17 brak informacji
opłacone
4
Posnania RBW Poznań
AZS AWF Poznań
9776 Nowak Wiktoria 2005
10657 Chrzanowska Maja 2006
10658 Trzmiel Anna 2006
10659 Woźniak Lena 2006
Knopik J. Abrahamczyk P. Mikołajczak S. śr. wieku: 18 brak informacji
opłacone
5
Posnania RBW Poznań
AZS AWF Poznań
10596 Sabur Selin 2005
11060 Kamińska Antonina 2007
10309 Gąsiorowska Ewa 2006
9774 Karaszewska Amelia 2005
Knopik J. Abrahamczyk P. Mikołajczak S. śr. wieku: 18 brak informacji
opłacone
6
KW 1904 Poznań
9964 Jakuszko Kinga 2005
11046 Grześkowiak Emily 2008
10873 Mermela Aleksandra 2007
10874 Rewers Alicja 2007
Rewers M. Kalet S. śr. wieku: 17 brak informacji
opłacone
7
Bydgostia
Wisła Grudziądz
10978 Stypczyńska Amelia 2005
10324 Klucznik Julia 2005
10727 Pater Lena 2005
----- zawodnik bez licencji
Dziekoński R. Nowakowski W. Zieliński Krzysztof K. śr. wieku: 520 brak informacji
opłacone
8
AZS UMK Toruń
10936 Królikiewicz Zuzanna 2008
11343 Galicz Zuzanna 2008
11348 Stalkowska Hanna 2007
10759 Figurska Rozalia 2008
Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 16 brak informacji
opłacone
33 4-KJ/KJM (niedziela: przedbieg/finał )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie Płatność
1
AZS UMK Toruń
10175 Wyrzykowska Nikola 2005
10749 Żuralska Maja 2006
10732 Oszczęda Julia 2005
10730 Zawadzka Wiktoria 2005
Dziekoński R. Robaszkiewicz A. śr. wieku: 18 nr rank.: 1
opłacone
2
AZS UMK Toruń
10766 Miazgowska Aleksandra 2006
9532 Stałęga Kinga 2005
10171 Lewandowska Wiktoria 2005
10417 Przedmojska Zofia 2006
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 18 nr rank.: 1
opłacone
3
BTW Bydgoszcz
10674 Tomsa Dominika 2007
11576 Januszewska Zuzanna 2007
11453 Nowicka Aleksandra 2008
10679 Harasimowicz Olimpia 2007
Pawełczak K. śr. wieku: 16 brak informacji
opłacone
4
PTW Płock
10569 Nowakowska Kinga 2007
10974 Maciaszek Aleksandra 2008
11288 Wilamowska Agata 2008
11844 Szymborska Anita 2007
Karolak J. Sałkowski P. śr. wieku: 16 brak informacji
opłacone
5
AZS AWFiS Gdańsk
10704 Wincełowicz Natalia 2007
11579 Kurkowska Wiktoria 2007
12006 Milusz Agnieszka 2008
----- zawodnik bez licencji
Pszczółkowski P. śr. wieku: 518 brak informacji
opłacone
34 2xKJ/KJM (niedziela: przedbieg/finał )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie Płatność
1
Bydgostia
AZS UMK Toruń
10329 Ćwiklińska Julia 2006
9935 Pawłowska Amelia 2005
Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 18 nr rank.: 1
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
10758 Frykowska Lena 2008
11236 Holub Marharyta 2008
Kaczmarek M. śr. wieku: 16 brak informacji
opłacone
3
UKS Szóstka
AZS AWFiS Gdańsk
11361 Wolak Judyta 2008
11577 Chojaczyk Maja 2007
Pszczółkowski P. śr. wieku: 16 brak informacji
opłacone
4
Posnania RBW Poznań
11732 Ławniczak Aleksandra 2008
----- zawodnik bez licencji
Król M. śr. wieku: 1020 brak informacji
opłacone
5
WTW Warszawa
10254 Romaniuk Magdalena 2005
10582 Dąbrowska Barbara 2005
Renc A. śr. wieku: 19 brak informacji
opłacone
6
Wisła Grudziądz
10327 Jabłońska Weronika 2006
10326 Witkowska Martyna 2005
Zieliński Krzysztof K. Szarszewski P. śr. wieku: 18 brak informacji
opłacone
7
Unia Tczew
10621 Brzoskowska Wiktoria 2007
11890 Gedowska Tatiana 2007
Grubich M. śr. wieku: 17 brak informacji
opłacone
8
Unia Tczew
10514 Zawitowska Otylia 2007
10513 Lesińska Zuzanna 2007
Grubich M. śr. wieku: 17 brak informacji
opłacone
9
UKS Szóstka
----- zawodnik bez licencji
10992 Prokopiuk Weronika 2008
Pszczółkowski P. śr. wieku: 1020 brak informacji
opłacone
10
Posnania RBW Poznań
10871 Cieśla Zofia 2007
11112 Ratuszna Zuzanna 2007
Kaczmarek M. śr. wieku: 17 brak informacji
opłacone
11
UKS Szóstka
12005 Grzegórzek Zuzanna 2008
12017 Choroszkiewicz Zuzanna 2007
Pszczółkowski P. śr. wieku: 16 brak informacji
opłacone
12
PTW Płock
Posnania RBW Poznań
11283 Dolna Daria 2008
11475 Markiewicz Lidia 2007
Sałkowski P. Król M. śr. wieku: 16 brak informacji
opłacone
13
MKS Dwójka Warszawa
10591 Zawiślak Helena 2007
11024 Zielińska Zuzanna 2007
Durjasz A. śr. wieku: 17 brak informacji
opłacone
14
BTW Bydgoszcz
10136 Kotopka Agnieszka 2005
10947 Słaboszewska Milena 2006
Zgorzelak M. śr. wieku: 18 brak informacji
opłacone
15
UKS Ateny Wałcz
11482 Szafrańska Justyna 2008
11480 Kowalska Weronika 2007
Błoch J. śr. wieku: 16 brak informacji
opłacone
16
KTW Kalisz
11488 Ignaszak Antonina 2008
11716 Majchrzak Michalina 2007
śr. wieku: 16 brak informacji
opłacone
17
Polonia Poznań
11121 Falgier Julia 2008
11119 Iwanów Martyna 2008
śr. wieku: 16 brak informacji
opłacone
18
AZS UMK Toruń
10370 Wachnicka Julia 2006
10616 Lewandowska Nicola 2006
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 18 brak informacji
opłacone
35 4xMJ/MJM (niedziela: przedbieg/finał )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie Płatność
1
AZS UMK Toruń
UKS Puma Ostróda
Posnania RBW Poznań
AZS AWF Kraków
10176 Weichhaus Martin 2005
10721 Olszewski Jakub 2006
10017 Narożny Aleks 2006
10115 Hervet Tristan 2005
Nieradka . śr. wieku: 18 nr rank.: 1
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji
11126 Maćkowiak Filip 2006
10378 Lamperski Kamil 2005
10285 Nowak Nikodem 2005
Nieradka . śr. wieku: 520 brak informacji
opłacone
3
Posnania RBW Poznań
11676 Winiarski Stanisław 2008
11565 Bartczak Marcel 2008
11653 Miczyński Mikołaj 2008
11208 Krzyżycki Stanisław 2008
Hoffmann M. śr. wieku: 16 brak informacji
opłacone
4
KW 1904 Poznań
10685 Ratajak Franciszek 2007
9985 Mikołajczak Paweł 2006
10216 Szubert Grzegorz 2006
Wlekliński P. Rewers M. Szczepaniak L. śr. wieku: 17 brak informacji
opłacone
5
AZS Szczecin
10098 Błach Wiktor 2006
11315 Kotkowiak Bartosz 2006
10097 Bagniak Piotr 2005
9844 Kajtowski Mateusz 2005
Kowalczyk R. Fiłka T. śr. wieku: 18 brak informacji
opłacone
6
AZS Wratislavia
10646 Binduga-Gajewski Stanisław 2006
11053 Tatarek Tobiasz 2007
10644 Malon Kajetan 2007
10645 Binduga-Gajewski Franciszek 2006
Szymerowski W. śr. wieku: 17 brak informacji
opłacone
7
Unia Tczew
AZS AWFiS Gdańsk
10619 Witka Antoni 2007
10968 Kowalczyk Adam 2008
10970 Pawełek Mateusz 2007
10509 Grzesiński Miłosz 2007
Grubich M. śr. wieku: 16 brak informacji
opłacone
8
AZS AWF Kraków
11264 Wawrzyk Konrad 2006
10872 Wrzesień Iwo 2007
10112 Wędzicha Dawid 2005
10104 Migo Szymon 2006
Wójcik - Pietruszka I. Wydrych P. śr. wieku: 18 brak informacji
opłacone
9
Bydgostia
10990 Gnap Igor 2007
11506 Kończal Szymon 2007
10653 Stejuk Jan 2007
11334 Kopeć Antoni 2007
Bernatajtys D. śr. wieku: 17 brak informacji
opłacone
10
BTW Bydgoszcz
Bydgostia
10975 Gajewski Igor 2008
11751 Łochowicz Wiktor 2008
11752 Kwiatkowski Marcel 2007
11746 Weber Oscar 2007
Bernatajtys D. śr. wieku: 16 brak informacji
opłacone
11
Bydgostia
11739 Grygiel Dawid 2007
11747 Cichocki Krystian 2007
11336 Lewandowski Bartosz 2008
11740 Gackowski Mateusz 2007
Bernatajtys D. Glaza P. śr. wieku: 16 brak informacji
opłacone
12
AZS UMK Toruń
10419 Tymuła Kacper 2007
11344 Szymczyk Patryk 2008
10748 Pietrzak Ziemowit 2007
10764 Zapałowski Alan 2008
Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 16 brak informacji
opłacone
36 4-MJ/MJM (niedziela: przedbieg/finał )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie Płatność
1
KTW Kalisz
Bydgostia
10047 Kliber Bartosz 2005
9822 Bielak Mateusz 2005
10700 Zieliński Adam 2006
10293 Socha Bartłomiej 2005
Trzmiel M. śr. wieku: 18 nr rank.: 1
opłacone
2
KTW Kalisz
11456 Karbowski Rafał 2007
11724 Sowiński Leon 2008
11725 Namysł Michał 2008
Trzmiel M. śr. wieku: 16 brak informacji
opłacone
3
AZS Szczecin
11293 Nowakowski Hubert 2008
11299 Rejbicz Paweł 2008
11292 Sławiński Jakub 2008
11543 Stański Adam 2008
Król R. śr. wieku: 16 brak informacji
opłacone
4
AZS Szczecin
9841 Błonka Joachim 2005
10615 Marciocha Mikołaj 2005
11214 Klemm Mark 2005
10614 Iwanów Michał 2005
Kowalczyk R. śr. wieku: 19 brak informacji
opłacone
5
UKS Bekawianka
----- zawodnik bez licencji
11076 Kapela Kamil 2007
11058 Danowski Oskar 2007
Zieleniewska A. śr. wieku: 1020 brak informacji
opłacone
6
BTW Bydgoszcz
11575 Januszewski Olaf 2008
11005 Czyżewski Adam 2008
10690 Habel Marcel 2007
10935 Żmich Antoni 2008
Pawełczak K. śr. wieku: 16 brak informacji
opłacone
7
PTW Płock
11274 Kowalski Maksymilian 2008
11975 Chandoszko Olivier 2007
11280 Turkowski Milan 2008
10932 Śmigrocki Karol 2007
Karolak J. Sałkowski P. Zalewski B. śr. wieku: 16 brak informacji
opłacone
8
Bydgostia
AZS UMK Toruń
10736 Grochowski Mikołaj 2005
10174 Osiński Igor 2005
11012 Mikulski Mateusz 2006
11171 Tworek Kacper 2006
Dziekoński R. Czubak T. Radkowski T. śr. wieku: 18 brak informacji
opłacone
9
Bydgostia
10834 Korcz Piotr 2005
10835 Raniszewski Marcin 2006
10906 Dominas Natan 2006
9868 Grzanka Igor 2005
Strychalski T. śr. wieku: 18 brak informacji
opłacone
10
Bydgostia
11254 Pastalski Piotr 2006
10272 Sobkowiak Paweł 2006
11173 Kraśniewski Maksymilian 2006
----- zawodnik bez licencji
Czubak T. śr. wieku: 519 brak informacji
opłacone
11
WTW Warszawa
11457 Rojek Sławomir 2006
----- zawodnik bez licencji
10296 Aniserowicz Filip 2006
11042 Książek Adrian 2005
Kaliński K. śr. wieku: 519 brak informacji
opłacone
12
AZS UMK Toruń
10414 Biegniewski Jakub 2006
10415 Kowalski Mikołaj 2006
10921 Gertchen Jan 2005
10920 Dobrzeniecki Filip 2005
Petrykowski A. Radkowski T. śr. wieku: 18 brak informacji
opłacone
13
AZS UMK Toruń
10746 Mirowski Kacper 2007
10763 Kopczyński Wojciech 2008
11345 Szmajda Aleksander 2008
11355 Kijewski Karol 2008
Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 16 brak informacji
opłacone
37 2xMJ/MJM (niedziela: przedbieg/finał )
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie Płatność
1
Zawisza Bydgoszcz
Bydgostia
10244 Matulewicz Remigiusz 2006
10307 Chabowski Kamil 2006
Czubak T. śr. wieku: 18 nr rank.: 1
opłacone
2
Polonia Poznań
Gopło Kruszwica
9462 Kalinowski Wojciech 2006
11154 Sieradzki Kamil 2005
Bielaszewski J. śr. wieku: 18 nr rank.: 1
opłacone
3
Polonia Poznań
11624 Wątkowski Łukasz 2008
11838 Haboda Kristian 2007
śr. wieku: 16 brak informacji
opłacone
4
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji
10739 Raszka Konrad 2005
Strychalski T. śr. wieku: 1021 brak informacji
opłacone
5
Bydgostia
11332 Łopacki Jakub 2006
11250 Affelski Mateusz 2006
Czubak T. śr. wieku: 18 brak informacji
opłacone
6
UKS Puma Ostróda
10940 Nierzwicki Jakub Marcel 2005
----- zawodnik bez licencji
Stępka A. śr. wieku: 1021 brak informacji
opłacone
7
WTW Włocławek
11730 Mykhalchenko Serhii 2005
10667 Śliwiński Wojciech 2006
śr. wieku: 18 brak informacji
opłacone
8
WTW Włocławek
PTW Płock
11100 Barański Błażej 2007
11179 Sobieszek Wiktor 2007
śr. wieku: 17 brak informacji
opłacone
9
AZS AWF Kraków
10899 Dworak Maciej 2008
11422 Krashevskyi Ivan 2007
Wydrych P. śr. wieku: 16 brak informacji
opłacone
10
KW 1904 Poznań
11632 Stacherski Bogusz 2008
10684 Jakuszko Kacper 2007
Rewers M. Kalet S. śr. wieku: 16 brak informacji
opłacone
11
AZS AWFiS Gdańsk
11087 Konopka Tymon 2007
11088 Topij Tymon 2007
Pszczółkowski P. śr. wieku: 17 brak informacji
opłacone
12
MKS Dwójka Warszawa
11979 Gajcy Jakub 2008
11899 Janasz Bruno 2008
Suchocki J. śr. wieku: 16 brak informacji
opłacone
13
Wisła Grudziądz
CHTW Chełmża
9749 Brzostowski Mikołaj 2005
10632 Zaporowicz Nikodem 2006
Zieliński Krzysztof K. Bator M. Mattik M. śr. wieku: 18 brak informacji
opłacone
14
BTW Bydgoszcz
9689 Swobodziński Filip 2005
10181 Lepeshov Fedor 2005
Zgorzelak M. śr. wieku: 19 brak informacji
opłacone
15
AZS AWFiS Gdańsk
----- zawodnik bez licencji
11363 Bąk Oscar 2006
Petrykowski A. śr. wieku: 1021 brak informacji
opłacone
16
AZS Szczecin
11433 Kowalski Szymon 2008
11313 Herosimczyk Jakub 2008
Fiłka T. śr. wieku: 16 brak informacji
opłacone
17
AZS AWF Kraków
----- zawodnik bez licencji
11647 Bocheński Szymon 2007
Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 1020 brak informacji
opłacone
18
Bydgostia
11499 Piekarz Wiktor 2007
11491 Suchacki Kacper 2007
Bernatajtys D. śr. wieku: 17 brak informacji
opłacone
38 8+KJ/KJM (niedziela: przedbieg/finał)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Rozstawienie Płatność
1
Bydgostia
11536 Zduńczuk Julia 2008
11497 Zawadewicz Narina 2007
11000 Uniszkiewicz Natalia 2008
11495 Rydyńska Agnieszka 2007
----- zawodnik bez licencji
11493 Kruś Oliwia 2008
11078 Kompa Magdalena 2008
11501 Wiśniewska Julia 2007
Bełka - Siemion A. śr. wieku: 267
opłacone
2
Bydgostia
11757 Łukwińska Michalina 2008
11756 Skalak Zofia 2007
11754 Sobczyńska Roksana 2007
11494 Florczak Zuzanna 2007
10930 Gaikova Anhelina 2008
11755 Nowak Julia 2007
----- zawodnik bez licencji
10985 Grzanka Zuzanna 2008
11364 Miszczyk Aragon 2008
Bełka - Siemion A. śr. wieku: 267
opłacone