ENEA Mistrzostwa Polski Seniorów 2023
2023-06-03 | 2023-06-04
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.


1 4xML
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
KW 1904 Poznań
----- zawodnik bez licencji
7680 Wróblewski Filip 2000
8815 Kmiecik Radosław 2003
11734 Kulik Dmytro 2004
Rewers M. śr. wieku: 522
opłacone
2
AZS AWF Warszawa
----- zawodnik bez licencji
10938 Gasparski Bartłomiej 1977
8711 Kuliński Szymon 1999
8945 Szpak Patryk 2002
śr. wieku: 529
opłacone
3
Bydgostia
7831 Zalewski Artur 2000
7832 Siewaszewicz Adam 2000
6760 Paczkowski Dariusz 1995
Drażdżewski M. Kozłowski M. śr. wieku: 24
opłacone
4
Bydgostia
10531 Pączka Paweł 2004
10600 Jasiecki Milan 2004
10528 Król Kacper 2004
10526 Boliński Igor 2004
Drażdżewski M. Kozłowski M. śr. wieku: 20
opłacone
5
AZS UMK Toruń
7332 Januszewski Michał 1999
3666 Krymski Radosław 1990
10121 Polański Kacper 2002
10120 Chełkowski Marcel 2002
Szumański M. Wiśniewski S. śr. wieku: 25
opłacone
2 4-KA
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
AZS AWF Gorzów Wlkp.
8029 Lesner Zuzanna 1999
6604 Zmelty Wioletta 1997
8486 Jankowska Martyna 2002
7231 Kaźmierczak Weronika 2000
Basta P. śr. wieku: 24
opłacone
2
AZS AWFiS Gdańsk
9373 Pluta Marta 2002
7944 Andrzejewska Aleksandra 2001
8155 Potrzuska Anna 2001
8047 Pawlak Izabela 2000
Rychlicki M. śr. wieku: 23
opłacone
3
Bydgostia
9729 Madaj Zuzanna 2003
8478 Strybel Małgorzata 2000
8712 Ludwiczak Weronika 2002
9031 Kania Oliwia 2000
Nowakowski W. śr. wieku: 22
opłacone
4
AZS UMK Toruń
7887 Zielepuha Agata 1998
10034 Gałka Dominika 2002
10375 Hakobyan Julia 2004
8892 Weiwer Julia 2002
Szumański M. Wiśniewski S. śr. wieku: 22
opłacone
3 2xKA
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
9079 Jęchorek Barbara 2001
8304 Sobocińska Jessika 2001
Abrahamczyk M. śr. wieku: 23
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
7747 Delimat Cyntia 2001
10433 Śmigielska Zofia 2004
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 21
opłacone
3
KW 1904 Poznań
----- zawodnik bez licencji
9117 Mermela Adrianna 2003
Rewers M. śr. wieku: 1022
opłacone
4
AZS Szczecin
9794 Duda Katarzyna 2000
9840 Taczek Maria 2004
Kula P. śr. wieku: 22
opłacone
5
AZS AWFiS Gdańsk
9202 Warachewicz Aleksandra 2004
10376 Khlibenko Anna 2004
Rychlicki M. śr. wieku: 20
opłacone
6
Bydgostia
6757 Gałek Izabela 1998
9033 Chrzanowska Paulina 2000
Nowakowski W. śr. wieku: 25
opłacone
4 1xKL
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
KW PEGAZ Wrocław
7959 Jasińska Zuzanna 2000 Gąszczak M. śr. wieku: 24
opłacone
2
AZS AWF Kraków
10821 Jodłowska Zuzanna 2003 Myszka M. śr. wieku: 21
opłacone
3
Bydgostia
5428 Radosz Martyna 1991 Kozłowski M. śr. wieku: 33
opłacone
4
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji Nowakowski W. śr. wieku: 2024
opłacone
5
Poznań Rowing Club
4744 Król Małgorzata 1993 Król M. śr. wieku: 31
opłacone
6
AZS AWF Warszawa
8922 Kalinowska Wiktoria 2002 Szumowski K. śr. wieku: 22
opłacone
5 4-MA
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
8088 Kaczmarek Jerzy 2001
3496 Szpakowski Michał 1989
8026 Januszewski Mikołaj 2000
7153 Jackowiak Emilian 2000
Kurek M. śr. wieku: 26
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
7333 Szwarc Wojciech 1999
9203 Tomiak Szymon 2002
8034 Wanat Przemysław 2000
7854 Józefowicz Damian 2000
Kurek M. śr. wieku: 23
opłacone
3
KTW Kalisz
10180 Kornacki Adam 2004
----- zawodnik bez licencji
10565 Przybył Adam 2003
9507 Senderacki Konrad 2004
Trzmiel M. śr. wieku: 521
opłacone
4
PTW Płock
----- zawodnik bez licencji
101 Kosiorek Sebastian 1983
----- zawodnik bez licencji
Karolak J. śr. wieku: 1032
opłacone
5
AZS AWF Kraków
10253 Rostworowski Stefan 2002
----- zawodnik bez licencji
10351 Kobosko Marek 1999
1895 Juszczak Piotr 1988
Leśniak A. Myszka M. śr. wieku: 526
opłacone
6
Bydgostia
9134 Lewicki Tomasz 2003
9560 Karwecki Jakub 2001
44 Burda Mikołaj 1982
7282 Dziewieczyński Piotr 1999
Drażdżewski M. Kozłowski M. śr. wieku: 27
opłacone
7
Bydgostia
10480 Patalas Mikołaj 2004
10525 Bandura Kacper 2004
10534 Szczepaniak Filip 2004
9096 Sobecki Fryderyk 2003
Drażdżewski M. Kozłowski M. Glaza P. śr. wieku: 20
opłacone
8
AZS UMK Toruń
----- zawodnik bez licencji
8274 Streich Oskar 2001
6926 Wąsicki Dariusz 1998
8288 Pawlak Mateusz 2001
Szumański M. Wiśniewski S. śr. wieku: 524
opłacone
6 4xMA
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
7312 Kasparek Krzysztof 2000
8299 Wojtalak Patryk 2001
9509 Czekanowicz Igor 2004
8706 Litka Cezary 2002
Abrahamczyk P. Kurek M. śr. wieku: 22
opłacone
2
AZS Wratislavia
9848 Kowaliński Szymon 2003
2246 Szymerowski Jakub 1991
9852 Skica Maksymilian 2003
10258 Rańda Michał 2004
Szymerowski W. Szymerowski J. Nakonieczny A. śr. wieku: 23
opłacone
3
AZS AWFiS Gdańsk
AZS AWF Kraków
7796 Aleksandrowicz Jan 2000
9053 Sobczak Jacek 2003
10358 Majewski Jakub 2004
8305 Bartkowski Bartosz 2001
Rychlicki M. śr. wieku: 22
opłacone
4
BTW Bydgoszcz
8818 Twarowski Kacper 2003
10169 Sopoński Bartłomiej 2002
10163 Grugel Kacper 2002
9286 Marciniak Dominik 2004
Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P. śr. wieku: 21
opłacone
5
Drakkar Gdańsk
9191 Stankiewicz Szymon 2004
9062 Bujnowski Adam 2002
8497 Kulka Mikołaj 2003
9298 Gałęza Daniel 2004
Bykowski T. Sobczak A. śr. wieku: 20
opłacone
6
Bydgostia
10601 Janik Paweł 2004
----- zawodnik bez licencji
10002 Witkowski Michał 2002
8564 Szewczyk Kajetan 2002
Drażdżewski M. Kozłowski M. Glaza P. śr. wieku: 522
opłacone
7
WTW Warszawa
10154 Kot Mikołaj 2004
10153 Żołek Marcin 2003
8966 Domański Konrad 2002
8507 Płomiński Piotr 2001
Kaliński K. śr. wieku: 21
opłacone
8
AZS AWF Warszawa
8935 Skarżyński Gustaw 2002
5085 Woźniak Adam 1992
5833 Czaja Dominik 1995
5187 Pośnik Szymon 1993
Szymczyk J. Szumowski K. śr. wieku: 28
opłacone
9
AZS UMK Toruń
7332 Januszewski Michał 1999
9265 Zyblewski Dominik 2003
6918 Krause Karol 1998
9524 Kozłowski Mateusz 2004
Szumański M. Wiśniewski S. śr. wieku: 23
opłacone
7 1xML
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7498 Byczek Jakub 2000 Basta P. śr. wieku: 24
opłacone
2
BTW Bydgoszcz
10166 Marysiak Nikodem 2002 Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P. śr. wieku: 22
opłacone
3
WIR Iława
9003 Jeżyński Mateusz 2004 Pierczyński P. śr. wieku: 20
opłacone
4
Zawisza Bydgoszcz
9679 Mickiewicz Kacper 2004 Bielaszewski J. śr. wieku: 20
opłacone
5
AZS AWF Kraków
10253 Rostworowski Stefan 2002 Myszka M. śr. wieku: 22
opłacone
6
Bydgostia
6760 Paczkowski Dariusz 1995 Drażdżewski M. Kozłowski M. śr. wieku: 29
opłacone
7
AZS AWF Warszawa
10373 Sawicki Łukasz 1986 Szumowski K. śr. wieku: 38
opłacone
8 2-KL
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
7549 Zandecka Natalia 2001
8756 Śmigielska Hanna 2003
Abrahamczyk M. śr. wieku: 22
opłacone
2
BTW Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji
7405 Pawełczak Katarzyna 1999
Ormiński T. śr. wieku: 1024
opłacone
3
BTW Bydgoszcz
9677 Kowalewska Julia 2004
9683 Rodziewicz Olga 2004
Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P. śr. wieku: 20
opłacone
4
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji
5776 Dreier Zuzanna 1995
Nowakowski W. Glaza P. śr. wieku: 1026
opłacone
9 2-KA
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
AZS AWF Gorzów Wlkp.
8486 Jankowska Martyna 2002
6604 Zmelty Wioletta 1997
Basta P. śr. wieku: 24
opłacone
2
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7583 Michałkiewicz Olga 1994
7542 Boruch Katarzyna 1998
Basta P. śr. wieku: 28
opłacone
3
BTW Bydgoszcz
AZS UMK Toruń
8911 Jekel Inga 2001
7921 Streng Barbara 2000
Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P. śr. wieku: 23
opłacone
4
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji
9031 Kania Oliwia 2000
Nowakowski W. śr. wieku: 1024
opłacone
5
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji
9136 Wojciechowska Martyna 2003
Nowakowski W. Glaza P. śr. wieku: 1022
opłacone
10 1xKA
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
BKW Bydgoszcz
7906 Baranowska Dominika 2001 Zieleniewska A. śr. wieku: 23
opłacone
2
Drakkar Gdańsk
9094 Malicka Natasha 2004 Bykowski T. śr. wieku: 20
opłacone
3
AZS AWFiS Gdańsk
8384 Domalska Patrycja 2001 Naskręcki K. śr. wieku: 23
opłacone
4
KW PEGAZ Wrocław
7959 Jasińska Zuzanna 2000 Gąszczak M. śr. wieku: 24
opłacone
5
Wisła Grudziądz
6093 Wieliczko Marta 1994 śr. wieku: 30
opłacone
6
AZS AWF Kraków
10821 Jodłowska Zuzanna 2003 Myszka M. śr. wieku: 21
opłacone
7
WTW Warszawa
----- zawodnik bez licencji Renc A. śr. wieku: 2024
opłacone
8
Bydgostia
4391 Dittmann Joanna 1992 Kozłowski M. śr. wieku: 32
opłacone
9
Poznań Rowing Club
11118 Rzeźnik Martyna 2003 Król M. śr. wieku: 21
opłacone
10
AZS AWF Warszawa
8922 Kalinowska Wiktoria 2002 Szumowski K. śr. wieku: 22
opłacone
11
AZS AWF Warszawa
6632 Pośnik Weronika 1997 Szumowski K. śr. wieku: 27
opłacone
11 1xMA
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
9504 Suszka Jacek 2004 Abrahamczyk P. śr. wieku: 20
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
3848 Chabel Wiktor 1985 Hoffmann M. śr. wieku: 39
opłacone
3
Posnania RBW Poznań
9626 Jędrzejczak Filip 2003 Mikołajczak S. śr. wieku: 21
opłacone
4
KW 1904 Poznań
9583 Hoffmann Grzegorz 2004 Rewers M. śr. wieku: 20
opłacone
5
AZS Szczecin
10635 Sobański Jakub 2003 Kula P. śr. wieku: 21
opłacone
6
SO Wygrywamy Warszawa
4501 Zawojski Maciej 1992 Szymczyk J. śr. wieku: 32
opłacone
7
KW PEGAZ Wrocław
7952 Zalega Bartłomiej 1999 Gancarz P. śr. wieku: 25
opłacone
8
TWDW Warszawa
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
opłacone
9
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji Drażdżewski M. Kozłowski M. śr. wieku: 2024
opłacone
10
Bydgostia
10525 Bandura Kacper 2004 Drażdżewski M. Kozłowski M. Glaza P. śr. wieku: 20
opłacone
11
Bydgostia
6101 Biskup Mateusz 1994 Sycz R. śr. wieku: 30
opłacone
12
AZS UMK Toruń
5996 Ziętarski Mirosław 1993 Szumański M. śr. wieku: 31
opłacone
12 2xKL
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
9066 Ścibior Wiktoria 2003
8545 Chojnicka Patrycja 2002
Abrahamczyk M. śr. wieku: 21
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
10312 Nosal Gabriela 2004
9414 Hau Aleksandra 2004
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 20
opłacone
3
Posnania RBW Poznań
9223 Woźniak Agata 2004
9213 Handke Natalia 2004
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 20
opłacone
4
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7075 Koroś Hanna 1999
7493 Rojek Aleksandra 2000
Basta P. śr. wieku: 24
opłacone
5
Poznań Rowing Club
4744 Król Małgorzata 1993
----- zawodnik bez licencji
Król M. śr. wieku: 1027
opłacone
6
AZS AWF Warszawa
5294 Duda Zuzanna 1994
10346 Roszkowski Adela 1984
Szumowski K. śr. wieku: 35
opłacone
13 8+KA
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
AZS Szczecin
9942 Mostek Marta 1994
----- zawodnik bez licencji
11529 Kasprzyk Anna 2001
8958 Przybylska Karolina 2001
----- zawodnik bez licencji
9794 Duda Katarzyna 2000
7848 Kula Wiktoria 2001
10247 Ładna Magdalena 2005
Kula P. Sobanda M. śr. wieku: 523
opłacone
2
AZS AWFiS Gdańsk
8999 Józefowicz Paulina 2003
10617 Grygiel Roksana 2004
9373 Pluta Marta 2002
7944 Andrzejewska Aleksandra 2001
10376 Khlibenko Anna 2004
9202 Warachewicz Aleksandra 2004
8155 Potrzuska Anna 2001
8047 Pawlak Izabela 2000
9272 Rzepka Zofia 2004
Rychlicki M. śr. wieku: 21
opłacone
3
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji
9136 Wojciechowska Martyna 2003
8478 Strybel Małgorzata 2000
8712 Ludwiczak Weronika 2002
9729 Madaj Zuzanna 2003
9031 Kania Oliwia 2000
8558 Michniacka Marcelina 2002
Nowakowski W. Glaza P. śr. wieku: 22
opłacone
4
AZS UMK Toruń
652 Malinowska Katarzyna 1997
10411 Lipertowicz Weronika 2004
7887 Zielepuha Agata 1998
5386 Robaszkiewicz Agnieszka 1995
8284 Paszkowska Adrianna 2002
10034 Gałka Dominika 2002
10375 Hakobyan Julia 2004
8892 Weiwer Julia 2002
8888 Skurzyński Tomasz 2002
Szumański M. Wiśniewski S. śr. wieku: 23
opłacone
14 2-ML
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Zawisza Bydgoszcz
9814 Matelski Jacek 2003
9679 Mickiewicz Kacper 2004
Bielaszewski J. śr. wieku: 20
opłacone
2
AZS AWF Warszawa
10938 Gasparski Bartłomiej 1977
8945 Szpak Patryk 2002
śr. wieku: 34
opłacone
3
Bydgostia
10528 Król Kacper 2004
----- zawodnik bez licencji
Drażdżewski M. Kozłowski M. Glaza P. śr. wieku: 1022
opłacone
4
Bydgostia
7831 Zalewski Artur 2000
7832 Siewaszewicz Adam 2000
Drażdżewski M. Kozłowski M. śr. wieku: 24
opłacone
5
Bydgostia
10531 Pączka Paweł 2004
10526 Boliński Igor 2004
Drażdżewski M. Kozłowski M. Glaza P. śr. wieku: 20
opłacone
6
AZS UMK Toruń
3666 Krymski Radosław 1990
10120 Chełkowski Marcel 2002
Szumański M. Wiśniewski S. śr. wieku: 28
opłacone
15 2-MA
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
9284 Jaroć Bartłomiej 2003
----- zawodnik bez licencji
Abrahamczyk P. śr. wieku: 1022
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
8088 Kaczmarek Jerzy 2001
7153 Jackowiak Emilian 2000
Kurek M. śr. wieku: 23
opłacone
3
Posnania RBW Poznań
3848 Chabel Wiktor 1985
7854 Józefowicz Damian 2000
Kurek M. śr. wieku: 31
opłacone
4
Posnania RBW Poznań
8034 Wanat Przemysław 2000
7333 Szwarc Wojciech 1999
Kurek M. śr. wieku: 24
opłacone
5
Posnania RBW Poznań
8026 Januszewski Mikołaj 2000
3496 Szpakowski Michał 1989
Kurek M. śr. wieku: 29
opłacone
6
KTW Kalisz
10565 Przybył Adam 2003
9507 Senderacki Konrad 2004
Trzmiel M. śr. wieku: 20
opłacone
7
AZS AWF Kraków
10351 Kobosko Marek 1999
1895 Juszczak Piotr 1988
Leśniak A. śr. wieku: 30
opłacone
8
Bydgostia
10002 Witkowski Michał 2002
9560 Karwecki Jakub 2001
Drażdżewski M. Kozłowski M. śr. wieku: 22
opłacone
9
Bydgostia
9134 Lewicki Tomasz 2003
7282 Dziewieczyński Piotr 1999
Drażdżewski M. Kozłowski M. śr. wieku: 23
opłacone
10
AZS AWF Warszawa
5085 Woźniak Adam 1992
5187 Pośnik Szymon 1993
Jarosiński P. Szumowski K. śr. wieku: 31
opłacone
16 4xKA
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
9079 Jęchorek Barbara 2001
8304 Sobocińska Jessika 2001
7747 Delimat Cyntia 2001
10433 Śmigielska Zofia 2004
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 22
opłacone
2
KW 1904 Poznań
----- zawodnik bez licencji
9124 Szeszuła Magdalena 2004
9117 Mermela Adrianna 2003
Rewers M. śr. wieku: 1022
opłacone
3
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7231 Kaźmierczak Weronika 2000
8029 Lesner Zuzanna 1999
7583 Michałkiewicz Olga 1994
7542 Boruch Katarzyna 1998
Basta P. śr. wieku: 26
opłacone
4
AZS AWFiS Gdańsk
9373 Pluta Marta 2002
10376 Khlibenko Anna 2004
8047 Pawlak Izabela 2000
8155 Potrzuska Anna 2001
Rychlicki M. śr. wieku: 22
opłacone
5
AZS AWFiS Gdańsk
----- zawodnik bez licencji
9272 Rzepka Zofia 2004
10617 Grygiel Roksana 2004
7944 Andrzejewska Aleksandra 2001
Rychlicki M. śr. wieku: 521
opłacone
6
Bydgostia
5428 Radosz Martyna 1991
4391 Dittmann Joanna 1992
6757 Gałek Izabela 1998
9033 Chrzanowska Paulina 2000
Nowakowski W. Kozłowski M. śr. wieku: 28
opłacone
7
Bydgostia
8478 Strybel Małgorzata 2000
----- zawodnik bez licencji
9729 Madaj Zuzanna 2003
8712 Ludwiczak Weronika 2002
Nowakowski W. śr. wieku: 522
opłacone
8
AZS UMK Toruń
7887 Zielepuha Agata 1998
10034 Gałka Dominika 2002
10375 Hakobyan Julia 2004
5386 Robaszkiewicz Agnieszka 1995
Szumański M. Wiśniewski S. śr. wieku: 24
opłacone
17 2xML
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
KW 1904 Poznań
8815 Kmiecik Radosław 2003
11734 Kulik Dmytro 2004
śr. wieku: 20
opłacone
2
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7985 Bubień Tymoteusz 2001
7498 Byczek Jakub 2000
Basta P. śr. wieku: 23
opłacone
3
Drakkar Gdańsk
9191 Stankiewicz Szymon 2004
9298 Gałęza Daniel 2004
Bykowski T. Sobczak A. śr. wieku: 20
opłacone
4
AZS AWF Warszawa
8711 Kuliński Szymon 1999
10938 Gasparski Bartłomiej 1977
śr. wieku: 36
opłacone
5
AZS AWF Warszawa
8945 Szpak Patryk 2002
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1023
opłacone
6
Bydgostia
7831 Zalewski Artur 2000
6760 Paczkowski Dariusz 1995
Drażdżewski M. Kozłowski M. śr. wieku: 26
opłacone
7
Bydgostia
7832 Siewaszewicz Adam 2000
10528 Król Kacper 2004
Drażdżewski M. Kozłowski M. śr. wieku: 22
opłacone
18 2xMA
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
AZS AWF Poznań
9626 Jędrzejczak Filip 2003
10593 Zapart Franciszek 2003
Mikołajczak S. śr. wieku: 21
opłacone
2
KW 1904 Poznań
----- zawodnik bez licencji
8816 Woźniak Jakub 2003
Rewers M. śr. wieku: 1022
opłacone
3
Posnania RBW Poznań
8299 Wojtalak Patryk 2001
7312 Kasparek Krzysztof 2000
Kurek M. śr. wieku: 23
opłacone
4
Posnania RBW Poznań
9509 Czekanowicz Igor 2004
8706 Litka Cezary 2002
Abrahamczyk P. Kurek M. śr. wieku: 21
opłacone
5
AZS AWF Kraków
Wisła Grudziądz
10358 Majewski Jakub 2004
8305 Bartkowski Bartosz 2001
Rychlicki M. śr. wieku: 21
opłacone
6
AZS AWFiS Gdańsk
9053 Sobczak Jacek 2003
7796 Aleksandrowicz Jan 2000
Rychlicki M. śr. wieku: 22
opłacone
7
Drakkar Gdańsk
8497 Kulka Mikołaj 2003
9062 Bujnowski Adam 2002
Bykowski T. Sobczak A. śr. wieku: 21
opłacone
8
WTW Warszawa
8966 Domański Konrad 2002
8507 Płomiński Piotr 2001
Kaliński K. śr. wieku: 22
opłacone
19 4xKL
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
8545 Chojnicka Patrycja 2002
9066 Ścibior Wiktoria 2003
8756 Śmigielska Hanna 2003
7549 Zandecka Natalia 2001
Abrahamczyk M. śr. wieku: 21
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
9414 Hau Aleksandra 2004
10312 Nosal Gabriela 2004
9223 Woźniak Agata 2004
9213 Handke Natalia 2004
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 20
opłacone
3
AZS Szczecin
9942 Mostek Marta 1994
8958 Przybylska Karolina 2001
7848 Kula Wiktoria 2001
9840 Taczek Maria 2004
Kula P. śr. wieku: 24
opłacone
4
BTW Bydgoszcz
9677 Kowalewska Julia 2004
----- zawodnik bez licencji
9683 Rodziewicz Olga 2004
7405 Pawełczak Katarzyna 1999
Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P. śr. wieku: 522
opłacone
5
Bydgostia
8558 Michniacka Marcelina 2002
----- zawodnik bez licencji
5776 Dreier Zuzanna 1995
Nowakowski W. Glaza P. śr. wieku: 1023
opłacone
20 8+MA
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
7333 Szwarc Wojciech 1999
9203 Tomiak Szymon 2002
8034 Wanat Przemysław 2000
7854 Józefowicz Damian 2000
8088 Kaczmarek Jerzy 2001
3496 Szpakowski Michał 1989
8026 Januszewski Mikołaj 2000
7153 Jackowiak Emilian 2000
8304 Sobocińska Jessika 2001
Kurek M. śr. wieku: 25
opłacone
2
AZS Szczecin
7386 Gągalski Sebastian 1999
7860 Kasprzyk Maciej 2001
8953 Nowakowski Jakub 2003
10822 Maruszczak Maciej 1999
11644 Wilk Jakub 1998
10635 Sobański Jakub 2003
5919 Posyłajka Łukasz 1996
5913 Sobanda Michał 1996
10247 Ładna Magdalena 2005
Kula P. śr. wieku: 24
opłacone
3
BTW Bydgoszcz
8818 Twarowski Kacper 2003
10169 Sopoński Bartłomiej 2002
10163 Grugel Kacper 2002
8248 Krawisz Szymon 1998
9286 Marciniak Dominik 2004
----- zawodnik bez licencji
10166 Marysiak Nikodem 2002
9443 Tykwiński Paweł 2004
10136 Kotopka Agnieszka 2005
Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P. śr. wieku: 272
opłacone
4
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji
8564 Szewczyk Kajetan 2002
10002 Witkowski Michał 2002
9560 Karwecki Jakub 2001
44 Burda Mikołaj 1982
6101 Biskup Mateusz 1994
9134 Lewicki Tomasz 2003
7282 Dziewieczyński Piotr 1999
11364 Miszczyk Aragon 2008
Drażdżewski M. Kozłowski M. śr. wieku: 276
opłacone
5
Bydgostia
10531 Pączka Paweł 2004
10526 Boliński Igor 2004
10600 Jasiecki Milan 2004
10480 Patalas Mikołaj 2004
10601 Janik Paweł 2004
10534 Szczepaniak Filip 2004
9096 Sobecki Fryderyk 2003
Drażdżewski M. Kozłowski M. Glaza P. śr. wieku: -314
opłacone
6
SO Wygrywamy Warszawa
AZS AWF Warszawa
4838 Franke Konrad 1992
10373 Sawicki Łukasz 1986
3622 Suchocki Łukasz 1995
8935 Skarżyński Gustaw 2002
5187 Pośnik Szymon 1993
5085 Woźniak Adam 1992
11113 Kujda Kazimir Ziven 2000
8922 Kalinowska Wiktoria 2002
Jarosiński P. Szumowski K. śr. wieku: 28
opłacone
7
AZS UMK Toruń
10121 Polański Kacper 2002
6918 Krause Karol 1998
6926 Wąsicki Dariusz 1998
8288 Pawlak Mateusz 2001
8274 Streich Oskar 2001
9265 Zyblewski Dominik 2003
9524 Kozłowski Mateusz 2004
8888 Skurzyński Tomasz 2002
Szumański M. Wiśniewski S. śr. wieku: 22
opłacone