Centralne Kontrolne Regaty Juniorów
2023-05-27 | 2023-05-28
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.


1 1xKJM (tylko zawodnicy kwalf. do Olympic Hopes, pozostali do konkurencji 111)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
10758 Frykowska Lena 2008 Kaczmarek M. śr. wieku: 16
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
11201 Rybak Maja 2007 Kaczmarek M. śr. wieku: 17
opłacone
3
Posnania RBW Poznań
10755 Grygiel Maria 2007 Kaczmarek M. śr. wieku: 17
opłacone
4
Posnania RBW Poznań
10756 Kasprzak Lena 2007 Kaczmarek M. śr. wieku: 17
opłacone
5
AZS AWF Poznań
11060 Kamińska Antonina 2007 Mikołajczak S. śr. wieku: 17
opłacone
6
KW 1904 Poznań
11046 Grześkowiak Emily 2008 Kalet S. śr. wieku: 16
opłacone
7
UKS 93 Kraków
10883 Czaja Zuzanna 2008 Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 16
opłacone
8
AZS AWF Kraków
11001 Gosztyła Laura 2007 Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 17
opłacone
9
AZS Szczecin
10825 Modrzejewska Kinga 2008 Fiłka T. śr. wieku: 16
opłacone
10
AZS Wratislavia
11032 Kapuśniak Antonina 2008 Szymerowski W. śr. wieku: 16
opłacone
11
AZS Wratislavia
10888 Pastuszka Aleksandra 2008 Szymerowski W. śr. wieku: 16
opłacone
12
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10982 Lankamer Rozalia 2008 Zastawa-Schodowska P. śr. wieku: 16
opłacone
13
BKW Bydgoszcz
10998 Polasik Zuzanna 2008 Zieleniewska A. śr. wieku: 16
opłacone
14
Drakkar Gdańsk
11094 Mitura Marta 2007 Bykowski T. Sobczak A. śr. wieku: 17
opłacone
15
MKS Dwójka Warszawa
11024 Zielińska Zuzanna 2007 Durjasz A. śr. wieku: 17
opłacone
16
MKS Dwójka Warszawa
10591 Zawiślak Helena 2007 Durjasz A. śr. wieku: 17
opłacone
17
PTW Płock
11283 Dolna Daria 2008 Sałkowski P. śr. wieku: 16
opłacone
18
UKS Szóstka
----- zawodnik bez licencji Pszczółkowski P. śr. wieku: 2024
opłacone
19
UKS Szóstka
11361 Wolak Judyta 2008 Pszczółkowski P. śr. wieku: 16
opłacone
20
UKS Szóstka
----- zawodnik bez licencji Pszczółkowski P. śr. wieku: 2024
opłacone
21
Unia Tczew
10514 Zawitowska Otylia 2007 Grubich M. śr. wieku: 17
opłacone
22
Unia Tczew
10513 Lesińska Zuzanna 2007 Grubich M. śr. wieku: 17
opłacone
23
WTW Warszawa
----- zawodnik bez licencji Wulczyńska A. śr. wieku: 2024
opłacone
24
WTW Warszawa
11271 Żytomirska Pola 2008 Wulczyńska A. śr. wieku: 16
opłacone
25
Posnania RBW Poznań
10918 Solarska Anna 2008 Abrahamczyk P. śr. wieku: 16
opłacone
26
UKS Puma Ostróda
10771 Gruba Zuzanna 2008 Stępka A. śr. wieku: 16
opłacone
27
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji Czubak T. śr. wieku: 2024
opłacone
28
Bydgostia
11000 Uniszkiewicz Natalia 2008 Bełka - Siemion A. śr. wieku: 16
opłacone
29
Posnania RBW Poznań
11475 Markiewicz Lidia 2007 Król M. śr. wieku: 17
opłacone
30
AZS UMK Toruń
10936 Królikiewicz Zuzanna 2008 Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 16
opłacone
31
AZS UMK Toruń
10759 Figurska Rozalia 2008 Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 16
opłacone
2 2-KJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
UKS 93 Kraków
AZS AWF Kraków
11241 Riess Maria 2008
11645 Klimczyk Amelia 2007
Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 16
opłacone
2
PTW Płock
10569 Nowakowska Kinga 2007
11844 Szymborska Anita 2007
Karolak J. Sałkowski P. śr. wieku: 17
opłacone
3
PTW Płock
11288 Wilamowska Agata 2008
10974 Maciaszek Aleksandra 2008
Sałkowski P. śr. wieku: 16
opłacone
4
UKS Milenium Wrocław
11038 Bala Weronika 2007
10553 Głód Barbara 2007
Gąszczak M. śr. wieku: 17
opłacone
5
AZS AWFiS Gdańsk
10576 Bulińska Celina 2007
10622 Szczawińska Julia 2007
Pszczółkowski P. śr. wieku: 17
opłacone
6
AZS AWFiS Gdańsk
UKS Szóstka
11584 Szarmach Weronika 2007
10991 Kuśmider Anna 2008
Pszczółkowski P. śr. wieku: 16
opłacone
7
AZS AWFiS Gdańsk
11577 Chojaczyk Maja 2007
10704 Wincełowicz Natalia 2007
Pszczółkowski P. śr. wieku: 17
opłacone
8
AZS AWFiS Gdańsk
11579 Kurkowska Wiktoria 2007
----- zawodnik bez licencji
Pszczółkowski P. śr. wieku: 1020
opłacone
9
AZS UMK Toruń
10420 Graczkowska Julia 2007
11348 Stalkowska Hanna 2007
Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 17
opłacone
3 1xMJM (tylko zawodnicy kwalf. do Olympic Hopes, pozostali do konkurencji 333)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
10545 Wojciechowski Mateusz 2007 Nieradka . śr. wieku: 17
opłacone
2
AZS AWF Poznań
11213 Połącarz Aleksander 2008 Mikołajczak S. śr. wieku: 16
opłacone
3
AZS AWF Poznań
11234 Rogiński Mikołaj 2008 Mikołajczak S. śr. wieku: 16
opłacone
4
AZS AWF Kraków
11647 Bocheński Szymon 2007 Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 17
opłacone
5
UKS 93 Kraków
----- zawodnik bez licencji Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 2024
opłacone
6
AZS Wratislavia
10644 Malon Kajetan 2007 Szymerowski W. śr. wieku: 17
opłacone
7
AZS Wratislavia
11053 Tatarek Tobiasz 2007 Szymerowski W. śr. wieku: 17
opłacone
8
AZS Wratislavia
11478 Rańda Jan 2008 Szymerowski W. śr. wieku: 16
opłacone
9
AZS AWFiS Gdańsk
11087 Konopka Tymon 2007 Pszczółkowski P. śr. wieku: 17
opłacone
10
AZS AWFiS Gdańsk
11088 Topij Tymon 2007 Pszczółkowski P. śr. wieku: 17
opłacone
11
AZS AWFiS Gdańsk
11224 Jastrzębski Jakub 2008 Pszczółkowski P. śr. wieku: 16
opłacone
12
Drakkar Gdańsk
11216 Matczak Maksym 2007 Bykowski T. Sobczak A. śr. wieku: 17
opłacone
13
Gopło Kruszwica
10903 Belt Paweł 2008 Januszek R. śr. wieku: 16
opłacone
14
PTW Płock
11179 Sobieszek Wiktor 2007 Karolak J. śr. wieku: 17
opłacone
15
PTW Płock
10932 Śmigrocki Karol 2007 Karolak J. śr. wieku: 17
opłacone
16
Unia Tczew
10509 Grzesiński Miłosz 2007 Grubich M. śr. wieku: 17
opłacone
17
Unia Tczew
10619 Witka Antoni 2007 Grubich M. śr. wieku: 17
opłacone
18
Unia Tczew
10970 Pawełek Mateusz 2007 Grubich M. śr. wieku: 17
opłacone
19
Unia Tczew
10968 Kowalczyk Adam 2008 Grubich M. śr. wieku: 16
opłacone
20
WIR Iława
10845 Fryc Oskar 2008 Pierczyński P. śr. wieku: 16
opłacone
21
AZS AWF Kraków
10899 Dworak Maciej 2008 Wydrych P. śr. wieku: 16
opłacone
22
AZS AWF Kraków
10872 Wrzesień Iwo 2007 Wydrych P. śr. wieku: 17
opłacone
23
WTW Włocławek
11100 Barański Błażej 2007 Gabryelewicz K. śr. wieku: 17
opłacone
24
Bydgostia
11334 Kopeć Antoni 2007 Czubak T. śr. wieku: 17
opłacone
25
Bydgostia
10653 Stejuk Jan 2007 Bernatajtys D. śr. wieku: 17
opłacone
26
Bydgostia
10990 Gnap Igor 2007 Bernatajtys D. śr. wieku: 17
opłacone
27
AZS AWF Poznań
11242 Gut Emilian 2008 Król M. śr. wieku: 16
opłacone
28
AZS AWF Poznań
11150 Kubik Szymon 2008 Król M. śr. wieku: 16
opłacone
29
AZS UMK Toruń
11344 Szymczyk Patryk 2008 Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 16
opłacone
30
AZS UMK Toruń
10764 Zapałowski Alan 2008 Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 16
opłacone
4 2-MJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10547 Kusz Daniel 2007
10546 Jakubczak Rafał 2007
Basta P. śr. wieku: 17
opłacone
2
AZS AWFiS Gdańsk
11445 Ziółkowski Patryk 2008
11093 Grodzki Nikodem 2008
Pszczółkowski P. śr. wieku: 16
opłacone
3
UKS Bekawianka
----- zawodnik bez licencji
11058 Danowski Oskar 2007
Zieleniewska A. śr. wieku: 1020
opłacone
4
AZS UMK Toruń
10748 Pietrzak Ziemowit 2007
10419 Tymuła Kacper 2007
Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 17
opłacone
5 4+MJ/MJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
6 4x+KJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
11209 Kaźmierczak Zofia 2008
11675 Raczkowiak Emilia 2008
10919 Potocka Weronika 2008
11112 Ratuszna Zuzanna 2007
Kaczmarek M. śr. wieku: 16
opłacone
2
Bydgostia
11501 Wiśniewska Julia 2007
----- zawodnik bez licencji
11756 Skalak Zofia 2007
10985 Grzanka Zuzanna 2008
Bełka - Siemion A. śr. wieku: 518
opłacone
3
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji
11755 Nowak Julia 2007
11497 Zawadewicz Narina 2007
----- zawodnik bez licencji
Bełka - Siemion A. śr. wieku: 1020
opłacone
4
AZS UMK Toruń
11552 Buczkowska Julia 2008
11788 Łowicka Wiktoria 2008
11799 Rutkowska Karolina 2008
11792 Lipińska Julia 2008
Radkowski T. Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 16
opłacone
7 1xKJ
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
AZS AWF Poznań
10659 Woźniak Lena 2006 śr. wieku: 18
opłacone
2
AZS AWF Poznań
10657 Chrzanowska Maja 2006 śr. wieku: 18
opłacone
3
AZS AWF Poznań
11061 Jabłońska Patrycja 2006 Mikołajczak S. śr. wieku: 18
opłacone
4
KW 1904 Poznań
----- zawodnik bez licencji Rewers M. śr. wieku: 2024
opłacone
5
AZS AWFiS Gdańsk
10708 Mańkowska Lena 2006 Petrykowski A. śr. wieku: 18
opłacone
6
BKW Bydgoszcz
10997 Olszewska Patrycja 2006 Zieleniewska A. śr. wieku: 18
opłacone
7
BTW Bydgoszcz
10136 Kotopka Agnieszka 2005 Zgorzelak M. śr. wieku: 19
opłacone
8
BTW Bydgoszcz
11369 Feter Jagoda 2006 Zgorzelak M. śr. wieku: 18
opłacone
9
Drakkar Gdańsk
10053 Syrytczyk Wiktoria 2006 Bykowski T. Sobczak A. śr. wieku: 18
opłacone
10
Drakkar Gdańsk
10128 Boczkowska Ada 2006 Bykowski T. Sobczak A. śr. wieku: 18
opłacone
11
Gopło Kruszwica
10220 Łuczka Wiktoria 2005 Januszek R. śr. wieku: 19
opłacone
12
MKS Dwójka Warszawa
11019 Rogiewicz Julia 2005 Durjasz A. śr. wieku: 19
opłacone
13
PTW Płock
10716 Pietrzak Zofia 2006 Karolak J. śr. wieku: 18
opłacone
14
UKS Milenium Wrocław
10222 Osińska Wiktoria 2005 Gąszczak M. śr. wieku: 19
opłacone
15
Wisła Grudziądz
10324 Klucznik Julia 2005 śr. wieku: 19
opłacone
16
Wisła Grudziądz
10327 Jabłońska Weronika 2006 Zieliński Krzysztof K. śr. wieku: 18
opłacone
17
Wisła Grudziądz
10326 Witkowska Martyna 2005 Szarszewski P. śr. wieku: 19
opłacone
18
WTW Włocławek
10664 Garbarczyk Julia 2006 Gabryelewicz K. śr. wieku: 18
opłacone
19
AZS AWF Warszawa
10155 Juraszyńska Manula 2006 Sakowski A. śr. wieku: 18
opłacone
20
WTW Warszawa
10582 Dąbrowska Barbara 2005 Renc A. śr. wieku: 19
opłacone
21
WTW Warszawa
----- zawodnik bez licencji Renc A. śr. wieku: 2024
opłacone
22
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji Dziekoński R. śr. wieku: 2024
opłacone
23
Bydgostia
10978 Stypczyńska Amelia 2005 Dziekoński R. śr. wieku: 19
opłacone
24
Bydgostia
10725 Kocieniewska Maja 2005 Dziekoński R. śr. wieku: 19
opłacone
25
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji Dziekoński R. śr. wieku: 2024
opłacone
26
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji Dziekoński R. śr. wieku: 2024
opłacone
27
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji Nowakowski W. śr. wieku: 2024
opłacone
8 2-KJ
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
WIR Iława
10190 Ryś Bogumiła 2006
9761 Sagan Aleksandra 2005
Pierczyński P. śr. wieku: 18
opłacone
2
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji
10726 Olszewska Maria 2005
Dziekoński R. śr. wieku: 1021
opłacone
3
Bydgostia
11172 Budzińska Laura 2006
10266 Gościńska Maria 2006
Dziekoński R. Czubak T. śr. wieku: 18
opłacone
4
AZS UMK Toruń
10171 Lewandowska Wiktoria 2005
10417 Przedmojska Zofia 2006
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 18
opłacone
5
AZS UMK Toruń
10175 Wyrzykowska Nikola 2005
9532 Stałęga Kinga 2005
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 19
opłacone
6
AZS UMK Toruń
10766 Miazgowska Aleksandra 2006
10749 Żuralska Maja 2006
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 18
opłacone
9 4+KJ/KJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
10 4x+MJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
11655 Sibila Marek 2008
11565 Bartczak Marcel 2008
11653 Miczyński Mikołaj 2008
11676 Winiarski Stanisław 2008
Hoffmann M. śr. wieku: 16
opłacone
2
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji
11533 Bagnerowski Wiktor 2008
11741 Wera Krystian 2007
11535 Jaskólski Borys 2008
Bernatajtys D. śr. wieku: 518
opłacone
3
Bydgostia
11739 Grygiel Dawid 2007
11500 Deliński Jakub 2007
11534 Kikowski Norbert 2008
11747 Cichocki Krystian 2007
Bernatajtys D. śr. wieku: 16
opłacone
4
Bydgostia
11751 Łochowicz Wiktor 2008
11752 Kwiatkowski Marcel 2007
11744 Wnuk Mateusz 2007
11742 Kotowski-Marciniak Wiktor 2007
Bełka - Siemion A. śr. wieku: 16
opłacone
11 1xMJ
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
11126 Maćkowiak Filip 2006 Nieradka . śr. wieku: 18
opłacone
2
Polonia Poznań
9462 Kalinowski Wojciech 2006 śr. wieku: 18
opłacone
3
Polonia Poznań
10216 Szubert Grzegorz 2006 śr. wieku: 18
opłacone
4
KW 1904 Poznań
9985 Mikołajczak Paweł 2006 Rewers M. śr. wieku: 18
opłacone
5
AZS AWF Kraków
10112 Wędzicha Dawid 2005 Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 19
opłacone
6
AZS AWFiS Gdańsk
9669 Guzy Hubert 2005 Petrykowski A. śr. wieku: 19
opłacone
7
BTW Bydgoszcz
9689 Swobodziński Filip 2005 Zgorzelak M. śr. wieku: 19
opłacone
8
BTW Bydgoszcz
10181 Lepeshov Fedor 2005 Zgorzelak M. śr. wieku: 19
opłacone
9
BTW Bydgoszcz
11831 Tykwiński Leon 2006 Zgorzelak M. śr. wieku: 18
opłacone
10
CHTW Chełmża
10632 Zaporowicz Nikodem 2006 Bator M. Mattik M. śr. wieku: 18
opłacone
11
Gopło Kruszwica
11154 Sieradzki Kamil 2005 Januszek R. śr. wieku: 19
opłacone
12
Gopło Kruszwica
10431 Szpręglewski Piotr 2005 Januszek R. śr. wieku: 19
opłacone
13
PTW Płock
----- zawodnik bez licencji Karolak J. śr. wieku: 2024
opłacone
14
Wisła Grudziądz
9749 Brzostowski Mikołaj 2005 Mądzielewska M. śr. wieku: 19
opłacone
15
AZS AWF Kraków
10104 Migo Szymon 2006 Wydrych P. śr. wieku: 18
opłacone
16
AZS AWF Kraków
11264 Wawrzyk Konrad 2006 Wydrych P. śr. wieku: 18
opłacone
17
WTW Włocławek
10667 Śliwiński Wojciech 2006 Gabryelewicz K. śr. wieku: 18
opłacone
18
WTW Włocławek
11730 Mykhalchenko Serhii 2005 śr. wieku: 19
opłacone
19
UKS Puma Ostróda
10940 Nierzwicki Jakub Marcel 2005 Stępka A. śr. wieku: 19
opłacone
20
UKS Puma Ostróda
10568 Korohoda Daniel 2006 Stępka A. śr. wieku: 18
opłacone
21
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji Dziekoński R. śr. wieku: 2024
opłacone
22
Bydgostia
10907 Kawka Mateusz 2006 Strychalski T. śr. wieku: 18
opłacone
23
Bydgostia
10738 Gutkowski Michał 2006 Strychalski T. śr. wieku: 18
opłacone
24
Bydgostia
10307 Chabowski Kamil 2006 Czubak T. śr. wieku: 18
opłacone
25
AZS UMK Toruń
----- zawodnik bez licencji Radkowski T. śr. wieku: 2024
opłacone
26
AZS UMK Toruń
11778 Radkowski Bartłomiej 2005 Radkowski T. śr. wieku: 19
opłacone
12 2-MJ
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
10378 Lamperski Kamil 2005
10285 Nowak Nikodem 2005
Nieradka . śr. wieku: 19
opłacone
2
KTW Kalisz
11455 Zawarski Adam 2006
10045 Kobyłka Cezary 2006
Trzmiel M. śr. wieku: 18
opłacone
3
AZS Szczecin
11214 Klemm Mark 2005
10614 Iwanów Michał 2005
Kowalczyk R. śr. wieku: 19
opłacone
4
AZS Wratislavia
10646 Binduga-Gajewski Stanisław 2006
10645 Binduga-Gajewski Franciszek 2006
Szymerowski W. śr. wieku: 18
opłacone
5
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10259 Obarzanek Adam 2006
10228 Tarasiuk Hubert 2006
Basta P. śr. wieku: 18
opłacone
6
AZS AWFiS Gdańsk
----- zawodnik bez licencji
10921 Gertchen Jan 2005
Petrykowski A. śr. wieku: 1021
opłacone
7
BTW Bydgoszcz
10245 Bosiacki Dorian 2006
11368 Bulinski Mikołaj 2006
Zgorzelak M. śr. wieku: 18
opłacone
8
AZS UMK Toruń
Zawisza Bydgoszcz
10174 Osiński Igor 2005
10244 Matulewicz Remigiusz 2006
Radkowski T. Bielaszewski J. śr. wieku: 18
opłacone
9
WTW Warszawa
10290 Niemczyk Bartłomiej 2006
10293 Socha Bartłomiej 2005
Kaliński K. śr. wieku: 18
opłacone
10
Bydgostia
10700 Zieliński Adam 2006
10736 Grochowski Mikołaj 2005
Dziekoński R. śr. wieku: 18
opłacone
11
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji
11254 Pastalski Piotr 2006
Czubak T. Strychalski T. śr. wieku: 1021
opłacone
12
Bydgostia
11012 Mikulski Mateusz 2006
11171 Tworek Kacper 2006
Czubak T. śr. wieku: 18
opłacone
13
AZS UMK Toruń
10414 Biegniewski Jakub 2006
10415 Kowalski Mikołaj 2006
Radkowski T. śr. wieku: 18
opłacone
14
AZS UMK Toruń
11779 Gilewski Piotr 2005
10745 Sidor Kacper 2005
Radkowski T. śr. wieku: 19
opłacone
13 1xDZ
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
11211 Orłowska Małgorzata 2009 Iszkuło M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 15
opłacone
2
Polonia Poznań
11158 Swornowska Aleksandra 2009 śr. wieku: 15
opłacone
3
Polonia Poznań
11159 Falgier Zuzanna 2009 śr. wieku: 15
opłacone
4
Polonia Poznań
11157 Nawrocka Julia 2009 śr. wieku: 15
opłacone
5
AZS Wratislavia
11671 Pastuszka Maja 2010 Nakonieczny A. śr. wieku: 14
opłacone
6
UKS Szóstka
11582 Łukasik Emilia 2009 Hińcza . śr. wieku: 15
opłacone
7
Zawisza Bydgoszcz
11464 Zielińska Nadia 2009 Bielaszewski J. śr. wieku: 15
opłacone
8
AZS AWF Kraków
11232 Wyroba Rozalia 2009 Wydrych P. śr. wieku: 15
opłacone
9
AZS AWF Kraków
11638 Pachla Zuzanna 2010 Wydrych P. śr. wieku: 14
opłacone
10
WTW Włocławek
11896 Chodulska Natalia 2009 Gabryelewicz K. śr. wieku: 15
opłacone
11
UKS 93 Kraków
11164 Kozioł Sabina 2009 Wójcik - Pietruszka I. Wilk E. śr. wieku: 15
opłacone
12
UKS 93 Kraków
11167 Bocheńska Alicja 2009 Wójcik - Pietruszka I. Wilk E. śr. wieku: 15
opłacone
13
WTW Warszawa
11861 Yamahira Yurika 2010 Wulczyńska A. śr. wieku: 14
opłacone
14
WTW Warszawa
11340 Stankiewicz-Wendling Oktawia 2009 Wulczyńska A. śr. wieku: 15
opłacone
15
UKS Puma Ostróda
11858 Stępka Weronika 2010 Stępka A. śr. wieku: 14
opłacone
16
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji Lemańczyk L. śr. wieku: 2024
opłacone
14 2xCH
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
11207 Krauza Karim 2009
11203 Marosz Szymon 2009
Hoffmann M. śr. wieku: 15
opłacone
2
BTW Bydgoszcz
11924 Kordas Nikita 2009
11461 Smolarek Szymon 2009
Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 15
opłacone
3
Gopło Kruszwica
11652 Sikorski Jan 2010
11651 Mrówczyński Wiktor 2010
Januszek R. śr. wieku: 14
opłacone
4
PTW Płock
11286 Grabowski Wiktor 2009
11287 Kłosiński Dominik 2009
Sałkowski P. śr. wieku: 15
opłacone
5
PTW Płock
11278 Reguliński Sebastian 2009
11282 Chojnacki Norbert 2009
Sałkowski P. śr. wieku: 15
opłacone
6
UKS Szóstka
AZS AWFiS Gdańsk
11706 Grzymała Bartosz 2010
11580 Maciejewski Maksymilian 2009
Hińcza . śr. wieku: 14
opłacone
7
WIR Iława
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Madej M. śr. wieku: 2024
opłacone
8
WIR Iława
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Madej M. śr. wieku: 2024
opłacone
15 4x+CH
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
11660 Wrzesiński Filip 2009
----- zawodnik bez licencji
11656 Rogoziewicz Paweł 2009
11221 Kapustiak Danyil 2009
Hoffmann M. śr. wieku: 517
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
11661 Zabadeusz Igor 2010
11442 Hagen Dorian 2009
11665 Konieczny Franciszek 2009
11664 Kornasz Wiktor 2010
Hoffmann M. śr. wieku: 14
opłacone
3
PTW Płock
11868 Kołodziejski Bartosz 2010
11561 Kuśmirek Igor 2009
11870 Tarka Adam 2009
11863 Jędrzejak Filip 2009
Sałkowski P. śr. wieku: 14
opłacone
4
PTW Płock
11284 Jaroszewski Borys 2009
11881 Karasiewicz Szymon 2010
11873 Wiśniewski Jakub 2009
11872 Farjaszewski Aleksander 2009
Sałkowski P. śr. wieku: 14
opłacone
5
AZS UMK Toruń
11351 Leżała Brajan 2009
11777 Głuszkowski Aleksander 2009
11783 Walczyk Kacper 2009
11776 Małkiewicz Patryk 2009
Radkowski T. Krymski R. śr. wieku: 15
opłacone
16 4xDZ
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
AZS AWF Gorzów Wlkp.
11846 Basta Lena 2011
11472 Duszyński Julia 2009
11827 Bartnicka Natalia 2010
11226 Kwietniewska Zuzanna 2009
Zastawa-Schodowska P. Suwary M. śr. wieku: 14
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
11678 Nowak Roksana 2009
11156 Kaczmarek Natasza 2009
11834 Nowicka Hanna 2009
11835 Skotarczak Aleksandra 2010
Abrahamczyk P. Kaczmarek M. śr. wieku: 14
opłacone
3
Bydgostia
11338 Dobrzyńska Nicol 2009
----- zawodnik bez licencji
11326 Westphal Wiktoria 2009
11337 Wilk Maja 2009
Lemańczyk L. śr. wieku: 517
opłacone
4
AZS UMK Toruń
11358 Bartoszyńska Oliwia 2009
11553 Kowalska Maria 2009
11354 Kalinowska Nikola 2009
11352 Domalewska Nadia 2009
Krymski R. śr. wieku: 15
opłacone
17 8x+DZ
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
11888 Tomczak Amelia 2010
11886 Iżyk Zofia 2009
11885 Malikowska Martyna 2009
11674 Maciejewska Urszula 2010
11677 Borowska Natasza 2010
11679 Masłek Oliwia 2010
11887 Bartkowiak Maja 2009
11715 Biedna Patrycja 2010
Abrahamczyk P. Kaczmarek M. śr. wieku: 14
opłacone
2
BTW Bydgoszcz
11917 Tomaszewska Dominika 2009
11923 Neufeld Julia 2009
11920 Zabrzeńska Małgorzata 2009
----- zawodnik bez licencji
11448 Ziemiańska Gabriela 2009
11832 Kabat Magdalena 2010
11460 Rostkowska Pola 2009
11833 Majchrzak Laura 2009
Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 266
opłacone
3
PTW Płock
11279 Regulińska Zuzanna 2009
11864 Gołębiewska Aleksandra 2009
11867 Kozłowska Julia 2009
11869 Maciejewicz Blanka 2009
11866 Michalik Zuzanna 2009
11871 Kozyrewa Yewgenia 2009
11875 Osichna Ilona 2009
11877 Piotrowska Maja 2008
Sałkowski P. śr. wieku: 15
opłacone
4
AZS UMK Toruń
11812 Tylińska Kornelia 2010
11782 Włudarska Agata 2009
11787 Wolińska Weronika 2010
11800 Iglewska Zofia 2010
11790 Lewandowska Weronika 2010
11784 Wąsik Michalina 2010
11910 Górska Emilia 2009
11357 Kurek Nataniel 2009
Radkowski T. Krymski R. śr. wieku: 14
opłacone
18 2xKJ/KJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
10871 Cieśla Zofia 2007
10754 Cuperek Amelia 2007
Kaczmarek M. śr. wieku: 17
opłacone
2
AZS AWF Poznań
10659 Woźniak Lena 2006
10657 Chrzanowska Maja 2006
śr. wieku: 18
opłacone
3
KTW Kalisz
11716 Majchrzak Michalina 2007
11488 Ignaszak Antonina 2008
śr. wieku: 16
opłacone
4
AZS AWF Gorzów Wlkp.
11229 Arcab Natalia Oliwia 2008
10550 Bilińska Zofia 2007
Zastawa-Schodowska P. śr. wieku: 16
opłacone
5
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10233 Bilińska Hanna 2006
9959 Korżownik Zuzanna 2005
Basta P. śr. wieku: 18
opłacone
6
BTW Bydgoszcz
10136 Kotopka Agnieszka 2005
10947 Słaboszewska Milena 2006
Zgorzelak M. śr. wieku: 18
opłacone
7
BTW Bydgoszcz
10135 Plucińska Monika 2005
10948 Jóźwiak Martyna 2005
Zgorzelak M. śr. wieku: 19
opłacone
8
Drakkar Gdańsk
10128 Boczkowska Ada 2006
10053 Syrytczyk Wiktoria 2006
Bykowski T. Sobczak A. śr. wieku: 18
opłacone
9
Drakkar Gdańsk
11219 Lipecka Anna 2007
11220 Wiśniewska Zuzanna 2008
Bykowski T. Sobczak A. śr. wieku: 16
opłacone
10
Drakkar Gdańsk
11194 Hallman Weronika 2008
11712 Marcinkowska Weronika 2007
Bykowski T. Sobczak A. śr. wieku: 16
opłacone
11
AZS AWF Warszawa
MKS Dwójka Warszawa
11427 Laskus Martyna 2005
11026 Dębowska Kinga 2006
Durjasz A. śr. wieku: 18
opłacone
12
WIR Iława
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Pierczyński P. śr. wieku: 2024
opłacone
13
Wisła Grudziądz
10324 Klucznik Julia 2005
10327 Jabłońska Weronika 2006
Zieliński Krzysztof K. Szarszewski P. śr. wieku: 18
opłacone
14
WTW Warszawa
10254 Romaniuk Magdalena 2005
10582 Dąbrowska Barbara 2005
śr. wieku: 19
opłacone
15
AZS UMK Toruń
10370 Wachnicka Julia 2006
10616 Lewandowska Nicola 2006
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 18
opłacone
19 4xMJ/MJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
11655 Sibila Marek 2008
11565 Bartczak Marcel 2008
11653 Miczyński Mikołaj 2008
11676 Winiarski Stanisław 2008
Hoffmann M. śr. wieku: 16
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
9515 Wojciechowski Dominik 2005
11126 Maćkowiak Filip 2006
10378 Lamperski Kamil 2005
10285 Nowak Nikodem 2005
Nieradka . śr. wieku: 18
opłacone
3
AZS Szczecin
10098 Błach Wiktor 2006
11315 Kotkowiak Bartosz 2006
10097 Bagniak Piotr 2005
9844 Kajtowski Mateusz 2005
Kowalczyk R. Fiłka T. śr. wieku: 18
opłacone
4
AZS AWF Warszawa
MKS Dwójka Warszawa
10264 Magierowski Julian 2005
11016 Bielawski Daniel 2006
----- zawodnik bez licencji
Suchocki J. śr. wieku: 18
opłacone
5
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
10305 Miszczyk Artur 2005
10836 Neumann Paweł 2006
Strychalski T. śr. wieku: 1021
opłacone
6
Bydgostia
11336 Lewandowski Bartosz 2008
11331 Semrau Nikodem 2008
10986 Semrau Julian 2008
Glaza P. śr. wieku: 16
opłacone
7
Bydgostia
11746 Weber Oscar 2007
11898 Wegner Szymon 2007
11749 Wojciechowski Antoni 2007
11743 Dolata Pascal 2007
Bernatajtys D. śr. wieku: 17
opłacone
8
BTW Bydgoszcz
Bydgostia
10975 Gajewski Igor 2008
11491 Suchacki Kacper 2007
11506 Kończal Szymon 2007
11499 Piekarz Wiktor 2007
Bernatajtys D. śr. wieku: 16
opłacone
9
AZS UMK Toruń
11353 Wawrzyniuk Adam 2008
11355 Kijewski Karol 2008
11350 Wesołowski Adam 2008
Radkowski T. Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 16
opłacone
20 8+KJ/KJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
21 4-MJ/MJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
KTW Kalisz
11455 Zawarski Adam 2006
10045 Kobyłka Cezary 2006
9822 Bielak Mateusz 2005
10047 Kliber Bartosz 2005
Trzmiel M. śr. wieku: 18
opłacone
2
KTW Kalisz
11725 Namysł Michał 2008
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Trzmiel M. śr. wieku: 1020
opłacone
3
AZS Szczecin
9842 Taczek Jan 2005
11052 Fiłka Mikołaj 2006
9841 Błonka Joachim 2005
10615 Marciocha Mikołaj 2005
Kowalczyk R. Fiłka T. śr. wieku: 18
opłacone
4
BTW Bydgoszcz
11575 Januszewski Olaf 2008
11005 Czyżewski Adam 2008
10690 Habel Marcel 2007
10935 Żmich Antoni 2008
Pawełczak K. śr. wieku: 16
opłacone
5
WTW Warszawa
10290 Niemczyk Bartłomiej 2006
10293 Socha Bartłomiej 2005
11042 Książek Adrian 2005
10296 Aniserowicz Filip 2006
Kaliński K. śr. wieku: 18
opłacone
6
Bydgostia
10834 Korcz Piotr 2005
10835 Raniszewski Marcin 2006
10906 Dominas Natan 2006
9868 Grzanka Igor 2005
Strychalski T. śr. wieku: 18
opłacone
7
AZS UMK Toruń
10188 Zapałowski Rayan 2005
10174 Osiński Igor 2005
10414 Biegniewski Jakub 2006
10415 Kowalski Mikołaj 2006
Radkowski T. śr. wieku: 18
opłacone
8
AZS UMK Toruń
10746 Mirowski Kacper 2007
10763 Kopczyński Wojciech 2008
11341 Becmer Kacper 2008
11345 Szmajda Aleksander 2008
Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 16
opłacone
22 1xCH
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
11221 Kapustiak Danyil 2009 Hoffmann M. śr. wieku: 15
opłacone
2
AZS AWF Gorzów Wlkp.
11826 Żywno Karol 2010 Zastawa-Schodowska P. Suwary M. śr. wieku: 14
opłacone
3
AZS AWFiS Gdańsk
11707 Pliashkou Ivan 2009 Hińcza . śr. wieku: 15
opłacone
4
Unia Tczew
11248 Lesiński Karol 2009 Grubich M. śr. wieku: 15
opłacone
5
WTW Włocławek
----- zawodnik bez licencji Gabryelewicz K. śr. wieku: 2024
opłacone
6
WTW Włocławek
----- zawodnik bez licencji Gabryelewicz K. śr. wieku: 2024
opłacone
7
UKS 93 Kraków
11525 Kurzawa Beniamin 2009 Wójcik - Pietruszka I. Wilk E. śr. wieku: 15
opłacone
8
WTW Warszawa
11862 Tyszko Wiktor 2009 Brodziak D. śr. wieku: 15
opłacone
9
UKS Puma Ostróda
11560 Czerwiński Oskar 2009 Stępka A. śr. wieku: 15
opłacone
10
Bydgostia
11753 Olendrowicz Mateusz 2009 Lemańczyk L. śr. wieku: 15
opłacone
11
AZS UMK Toruń
11351 Leżała Brajan 2009 Krymski R. śr. wieku: 15
opłacone
23 2xDZ
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
11678 Nowak Roksana 2009
11156 Kaczmarek Natasza 2009
Kaczmarek M. śr. wieku: 15
opłacone
2
KW 1904 Poznań
11566 Mrozek Anastazja 2009
11631 Szkudlarczyk Marcelina 2009
Kalet S. śr. wieku: 15
opłacone
3
UKS Milenium Wrocław
11735 Rochowicz Hanna 2010
11702 Jurdziak Jagna 2010
Gancarz E. śr. wieku: 14
opłacone
4
WIR Iława
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Madej M. śr. wieku: 2024
opłacone
5
AZS AWF Kraków
11638 Pachla Zuzanna 2010
11232 Wyroba Rozalia 2009
Wydrych P. śr. wieku: 14
opłacone
6
UKS 93 Kraków
11167 Bocheńska Alicja 2009
11164 Kozioł Sabina 2009
Wójcik - Pietruszka I. Wilk E. śr. wieku: 15
opłacone
7
WTW Warszawa
11860 Sikorska Hanna 2010
11861 Yamahira Yurika 2010
Wulczyńska A. śr. wieku: 14
opłacone
8
WTW Warszawa
11340 Stankiewicz-Wendling Oktawia 2009
11261 Schlesinger Josephine 2009
Wulczyńska A. śr. wieku: 15
opłacone
9
Posnania RBW Poznań
UKS Dwójka Kórnik
11834 Nowicka Hanna 2009
11835 Skotarczak Aleksandra 2010
Iszkuło M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 14
opłacone
10
AZS UMK Toruń
11352 Domalewska Nadia 2009
11358 Bartoszyńska Oliwia 2009
Krymski R. śr. wieku: 15
opłacone
24 4x+DZ
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
11715 Biedna Patrycja 2010
11674 Maciejewska Urszula 2010
11677 Borowska Natasza 2010
11679 Masłek Oliwia 2010
Kaczmarek M. śr. wieku: 14
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
11888 Tomczak Amelia 2010
11886 Iżyk Zofia 2009
11885 Malikowska Martyna 2009
11887 Bartkowiak Maja 2009
Abrahamczyk P. śr. wieku: 14
opłacone
3
BTW Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji
11460 Rostkowska Pola 2009
11832 Kabat Magdalena 2010
11448 Ziemiańska Gabriela 2009
Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 517
opłacone
4
PTW Płock
11279 Regulińska Zuzanna 2009
11864 Gołębiewska Aleksandra 2009
11867 Kozłowska Julia 2009
11869 Maciejewicz Blanka 2009
Sałkowski P. śr. wieku: 15
opłacone
5
PTW Płock
11277 Szymborska Adrianna 2009
11866 Michalik Zuzanna 2009
11871 Kozyrewa Yewgenia 2009
11875 Osichna Ilona 2009
Sałkowski P. śr. wieku: 15
opłacone
6
UKS Szóstka
11708 Koska Anna 2009
11704 Słomion Kinga 2010
11926 Sowińska Aniela 2010
Hińcza . śr. wieku: 14
opłacone
25 4xCH
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
11656 Rogoziewicz Paweł 2009
----- zawodnik bez licencji
11207 Krauza Karim 2009
11660 Wrzesiński Filip 2009
Hoffmann M. śr. wieku: 517
opłacone
2
AZS Szczecin
11294 Czerwony Bartosz 2009
11297 Łatuszyński Kacper 2009
11289 Droszczak Eryk 2009
11301 Knigawka Szymon 2009
Król R. śr. wieku: 15
opłacone
3
BTW Bydgoszcz
11921 Kowalski Miłosz 2009
11918 Dubel Gracjan 2009
11924 Kordas Nikita 2009
11461 Smolarek Szymon 2009
Badziągowski M. Chmara A. śr. wieku: 15
opłacone
4
KW PEGAZ Wrocław
11520 Naumko Filip 2009
11701 Titskyi Oleksandr 2009
11700 Titskyi Bohdan 2010
11521 Jurecki Michał 2009
Gancarz P. śr. wieku: 14
opłacone
5
WIR Iława
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Madej M. śr. wieku: 2024
opłacone
26 8x+CH
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji
11657 Jędruszko Wojciech 2009
11851 Doroshenko Vitalii 2009
11665 Konieczny Franciszek 2009
11661 Zabadeusz Igor 2010
11442 Hagen Dorian 2009
11203 Marosz Szymon 2009
11852 Hagen Nikolas 2012
Hoffmann M. Mikołajczak S. śr. wieku: 265
opłacone
2
PTW Płock
11287 Kłosiński Dominik 2009
11286 Grabowski Wiktor 2009
11282 Chojnacki Norbert 2009
11870 Tarka Adam 2009
11561 Kuśmirek Igor 2009
11284 Jaroszewski Borys 2009
11863 Jędrzejak Filip 2009
11882 Sidwa Mateusz 2010
śr. wieku: 14
opłacone
3
AZS UMK Toruń
11797 Marcinkowski Leon 2009
11798 Woźniak-Ohl Paweł 2010
11807 Krzyżanowski Franciszek 2009
11783 Walczyk Kacper 2009
11776 Małkiewicz Patryk 2009
11777 Głuszkowski Aleksander 2009
11357 Kurek Nataniel 2009
Radkowski T. Krymski R. śr. wieku: -320
opłacone
27 2xMJ/MJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Polonia Poznań
10216 Szubert Grzegorz 2006
9462 Kalinowski Wojciech 2006
śr. wieku: 18
opłacone
2
KW 1904 Poznań
10685 Ratajak Franciszek 2007
9985 Mikołajczak Paweł 2006
Rewers M. śr. wieku: 17
opłacone
3
AZS Szczecin
11315 Kotkowiak Bartosz 2006
10098 Błach Wiktor 2006
Kowalczyk R. Fiłka T. śr. wieku: 18
opłacone
4
AZS Szczecin
10097 Bagniak Piotr 2005
9844 Kajtowski Mateusz 2005
Kowalczyk R. śr. wieku: 19
opłacone
5
UKS Bekawianka
----- zawodnik bez licencji
11076 Kapela Kamil 2007
Zieleniewska A. śr. wieku: 1020
opłacone
6
BTW Bydgoszcz
11368 Bulinski Mikołaj 2006
11831 Tykwiński Leon 2006
Zgorzelak M. śr. wieku: 18
opłacone
7
BTW Bydgoszcz
9689 Swobodziński Filip 2005
10181 Lepeshov Fedor 2005
Zgorzelak M. śr. wieku: 19
opłacone
8
AZS AWF Warszawa
MKS Dwójka Warszawa
10264 Magierowski Julian 2005
11016 Bielawski Daniel 2006
Suchocki J. śr. wieku: 18
opłacone
9
MKS Dwójka Warszawa
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Suchocki J. śr. wieku: 2024
opłacone
10
MKS Dwójka Warszawa
10773 Drąg Maciej 2005
11066 Kowalski Stanisław 2005
Suchocki J. śr. wieku: 19
opłacone
11
WIR Iława
11902 Bereza Witold 2008
11900 Cupryszak Jakub 2008
Pierczyński P. śr. wieku: 16
opłacone
12
AZS AWF Kraków
11264 Wawrzyk Konrad 2006
10104 Migo Szymon 2006
Wydrych P. śr. wieku: 18
opłacone
13
WTW Włocławek
10667 Śliwiński Wojciech 2006
11730 Mykhalchenko Serhii 2005
Gabryelewicz K. śr. wieku: 18
opłacone
14
UKS Puma Ostróda
10940 Nierzwicki Jakub Marcel 2005
10568 Korohoda Daniel 2006
Stępka A. śr. wieku: 18
opłacone
15
Bydgostia
10739 Raszka Konrad 2005
----- zawodnik bez licencji
Strychalski T. śr. wieku: 1021
opłacone
16
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Czubak T. śr. wieku: 2024
opłacone
17
Bydgostia
11325 Mizera Stanisław 2006
10734 Dziekoński Mateusz 2005
Dziekoński R. Czubak T. śr. wieku: 18
opłacone
18
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji
11250 Affelski Mateusz 2006
Czubak T. śr. wieku: 1021
opłacone
19
AZS UMK Toruń
10745 Sidor Kacper 2005
11778 Radkowski Bartłomiej 2005
Radkowski T. śr. wieku: 19
opłacone
28 4xKJ/KJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
11209 Kaźmierczak Zofia 2008
10885 Chrobocińska Magdalena 2008
10919 Potocka Weronika 2008
11112 Ratuszna Zuzanna 2007
Kaczmarek M. śr. wieku: 16
opłacone
2
UKS Ateny Wałcz
----- zawodnik bez licencji
11482 Szafrańska Justyna 2008
11481 Olejniczak Aleksandra 2007
11480 Kowalska Weronika 2007
Błoch J. Dziekoński R. śr. wieku: 518
opłacone
3
BTW Bydgoszcz
10947 Słaboszewska Milena 2006
11369 Feter Jagoda 2006
10948 Jóźwiak Martyna 2005
10135 Plucińska Monika 2005
Zgorzelak M. śr. wieku: 18
opłacone
4
Drakkar Gdańsk
11220 Wiśniewska Zuzanna 2008
11712 Marcinkowska Weronika 2007
11194 Hallman Weronika 2008
11219 Lipecka Anna 2007
Bykowski T. Sobczak A. śr. wieku: 16
opłacone
5
MKS Dwójka Warszawa
AZS AWF Warszawa
11026 Dębowska Kinga 2006
11427 Laskus Martyna 2005
11423 Pawłowska Lena 2006
11019 Rogiewicz Julia 2005
Durjasz A. śr. wieku: 18
opłacone
6
Bydgostia
10725 Kocieniewska Maja 2005
10978 Stypczyńska Amelia 2005
----- zawodnik bez licencji
Dziekoński R. Nowakowski W. śr. wieku: 19
opłacone
29 8+MJ/MJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
30 4-KJ/KJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
BTW Bydgoszcz
11916 Hawrylewicz Julia 2007
11576 Januszewska Zuzanna 2007
10674 Tomsa Dominika 2007
10679 Harasimowicz Olimpia 2007
Pawełczak K. śr. wieku: 17
opłacone
2
AZS UMK Toruń
10370 Wachnicka Julia 2006
----- zawodnik bez licencji
10616 Lewandowska Nicola 2006
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 1021
opłacone
3
AZS UMK Toruń
11343 Galicz Zuzanna 2008
----- zawodnik bez licencji
11342 Tokarz Karolina 2007
10760 Podlaszewska Aleksandra 2008
Królikiewicz J. Krymski R. śr. wieku: 518
opłacone
31 4+MJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
32 2xKJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Polonia Poznań
11121 Falgier Julia 2008
11119 Iwanów Martyna 2008
śr. wieku: 16
opłacone
2
KW 1904 Poznań
11046 Grześkowiak Emily 2008
10874 Rewers Alicja 2007
Kalet S. śr. wieku: 16
opłacone
3
KW 1904 Poznań
11511 Zydel Maria 2008
11512 Kaczmarek Katarzyna 2008
Kalet S. śr. wieku: 16
opłacone
4
AZS Wratislavia
10888 Pastuszka Aleksandra 2008
11032 Kapuśniak Antonina 2008
Szymerowski W. śr. wieku: 16
opłacone
5
MKS Dwójka Warszawa
11024 Zielińska Zuzanna 2007
10591 Zawiślak Helena 2007
Durjasz A. śr. wieku: 17
opłacone
6
Unia Tczew
BKW Bydgoszcz
10514 Zawitowska Otylia 2007
10998 Polasik Zuzanna 2008
Grubich M. Zieleniewska A. śr. wieku: 16
opłacone
7
AZS AWF Poznań
Unia Tczew
11210 Świątek Klaudia 2007
10621 Brzoskowska Wiktoria 2007
Grubich M. Mikołajczak S. śr. wieku: 17
opłacone
8
UKS Szóstka
----- zawodnik bez licencji
11361 Wolak Judyta 2008
Pszczółkowski P. śr. wieku: 1020
opłacone
9
AZS UMK Toruń
AZS AWF Poznań
10936 Królikiewicz Zuzanna 2008
11060 Kamińska Antonina 2007
śr. wieku: 16
opłacone
10
WTW Warszawa
----- zawodnik bez licencji
11271 Żytomirska Pola 2008
Wulczyńska A. śr. wieku: 1020
opłacone
11
WTW Warszawa
11036 Kłos Weronika 2008
11270 Farrell Elżbieta 2008
Wulczyńska A. śr. wieku: 16
opłacone
12
PTW Płock
Posnania RBW Poznań
11283 Dolna Daria 2008
11475 Markiewicz Lidia 2007
Sałkowski P. Król M. śr. wieku: 16
opłacone
33 4-KJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
PTW Płock
UKS Milenium Wrocław
10569 Nowakowska Kinga 2007
11038 Bala Weronika 2007
10553 Głód Barbara 2007
11844 Szymborska Anita 2007
Karolak J. Sałkowski P. śr. wieku: 17
opłacone
2
AZS AWFiS Gdańsk
10576 Bulińska Celina 2007
10622 Szczawińska Julia 2007
11584 Szarmach Weronika 2007
10991 Kuśmider Anna 2008
Pszczółkowski P. śr. wieku: 16
opłacone
3
AZS AWFiS Gdańsk
----- zawodnik bez licencji
11579 Kurkowska Wiktoria 2007
11577 Chojaczyk Maja 2007
10704 Wincełowicz Natalia 2007
Pszczółkowski P. śr. wieku: 518
opłacone
34 4xKJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
10755 Grygiel Maria 2007
10756 Kasprzak Lena 2007
10758 Frykowska Lena 2008
11201 Rybak Maja 2007
Kaczmarek M. śr. wieku: 16
opłacone
2
AZS Szczecin
UKS Ateny Wałcz
10825 Modrzejewska Kinga 2008
11482 Szafrańska Justyna 2008
11481 Olejniczak Aleksandra 2007
11480 Kowalska Weronika 2007
Fiłka T. Błoch J. śr. wieku: 16
opłacone
3
AZS AWF Kraków
UKS 93 Kraków
11859 Jędrzejowska Kinga 2007
----- zawodnik bez licencji
11241 Riess Maria 2008
11645 Klimczyk Amelia 2007
Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 518
opłacone
4
Unia Tczew
Drakkar Gdańsk
AZS AWF Kraków
UKS 93 Kraków
10513 Lesińska Zuzanna 2007
11094 Mitura Marta 2007
11001 Gosztyła Laura 2007
10883 Czaja Zuzanna 2008
śr. wieku: 16
opłacone
35 2xMJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
11208 Krzyżycki Stanisław 2008
10867 Mykhailiuk Oleksandr 2008
Hoffmann M. śr. wieku: 16
opłacone
2
Polonia Poznań
11624 Wątkowski Łukasz 2008
11838 Haboda Kristian 2007
śr. wieku: 16
opłacone
3
AZS AWF Poznań
11150 Kubik Szymon 2008
11234 Rogiński Mikołaj 2008
Król M. Mikołajczak S. śr. wieku: 16
opłacone
4
KW 1904 Poznań
----- zawodnik bez licencji
11632 Stacherski Bogusz 2008
Rewers M. Kalet S. śr. wieku: 1020
opłacone
5
AZS AWF Kraków
----- zawodnik bez licencji
11647 Bocheński Szymon 2007
Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 1020
opłacone
6
AZS Szczecin
11433 Kowalski Szymon 2008
11313 Herosimczyk Jakub 2008
Fiłka T. śr. wieku: 16
opłacone
7
AZS Szczecin
11292 Sławiński Jakub 2008
11543 Stański Adam 2008
Król R. śr. wieku: 16
opłacone
8
AZS Wratislavia
11053 Tatarek Tobiasz 2007
11478 Rańda Jan 2008
Szymerowski W. śr. wieku: 16
opłacone
9
Drakkar Gdańsk
10714 Ulejczyk Miłosz 2007
11030 Szumigaj Marcin 2007
Bykowski T. Sobczak A. śr. wieku: 17
opłacone
10
PTW Płock
10932 Śmigrocki Karol 2007
11280 Turkowski Milan 2008
Karolak J. Sałkowski P. śr. wieku: 16
opłacone
11
Unia Tczew
10619 Witka Antoni 2007
10509 Grzesiński Miłosz 2007
Grubich M. śr. wieku: 17
opłacone
12
Unia Tczew
10968 Kowalczyk Adam 2008
10970 Pawełek Mateusz 2007
Grubich M. śr. wieku: 16
opłacone
13
AZS AWF Kraków
10872 Wrzesień Iwo 2007
10899 Dworak Maciej 2008
Wydrych P. śr. wieku: 16
opłacone
14
PTW Płock
Posnania RBW Poznań
11179 Sobieszek Wiktor 2007
10545 Wojciechowski Mateusz 2007
Nieradka . śr. wieku: 17
opłacone
15
WTW Włocławek
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Gabryelewicz K. śr. wieku: 2024
opłacone
16
Bydgostia
10990 Gnap Igor 2007
10653 Stejuk Jan 2007
Bernatajtys D. śr. wieku: 17
opłacone
36 4-MJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10547 Kusz Daniel 2007
10546 Jakubczak Rafał 2007
10748 Pietrzak Ziemowit 2007
10419 Tymuła Kacper 2007
śr. wieku: 17
opłacone
37 4xMJM
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
WIR Iława
AZS AWF Poznań
10845 Fryc Oskar 2008
11213 Połącarz Aleksander 2008
11242 Gut Emilian 2008
10764 Zapałowski Alan 2008
Królikiewicz J. Pierczyński P. Król M. Mikołajczak S. śr. wieku: 16
opłacone
2
Gopło Kruszwica
10483 Sobieraj Antoni 2008
----- zawodnik bez licencji
10933 Kościołowski Jakub 2008
10967 Bujak Michał 2008
Januszek R. śr. wieku: 518
opłacone
3
AZS AWFiS Gdańsk
11088 Topij Tymon 2007
11224 Jastrzębski Jakub 2008
11445 Ziółkowski Patryk 2008
11093 Grodzki Nikodem 2008
Pszczółkowski P. śr. wieku: 16
opłacone
4
AZS UMK Toruń
AZS AWFiS Gdańsk
AZS Wratislavia
Drakkar Gdańsk
11344 Szymczyk Patryk 2008
11087 Konopka Tymon 2007
10644 Malon Kajetan 2007
11216 Matczak Maksym 2007
śr. wieku: 16
opłacone
111 1xKJM (bieg otwarty)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
10754 Cuperek Amelia 2007 Kaczmarek M. śr. wieku: 17
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
10885 Chrobocińska Magdalena 2008 Kaczmarek M. śr. wieku: 16
opłacone
3
Polonia Poznań
11119 Iwanów Martyna 2008 śr. wieku: 16
opłacone
4
AZS AWF Poznań
11210 Świątek Klaudia 2007 Mikołajczak S. śr. wieku: 17
opłacone
5
KW 1904 Poznań
11511 Zydel Maria 2008 Kalet S. śr. wieku: 16
opłacone
6
KW 1904 Poznań
10874 Rewers Alicja 2007 Kalet S. śr. wieku: 17
opłacone
7
Gopło Kruszwica
10905 Mocek Oliwia 2008 Januszek R. śr. wieku: 16
opłacone
8
Unia Tczew
10621 Brzoskowska Wiktoria 2007 Grubich M. śr. wieku: 17
opłacone
9
WTW Warszawa
11036 Kłos Weronika 2008 Wulczyńska A. śr. wieku: 16
opłacone
10
WTW Warszawa
11270 Farrell Elżbieta 2008 Wulczyńska A. śr. wieku: 16
opłacone
11
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji Lemańczyk L. śr. wieku: 2024
opłacone
12
Bydgostia
11494 Florczak Zuzanna 2007 Bełka - Siemion A. śr. wieku: 17
opłacone
13
Poznań Rowing Club
----- zawodnik bez licencji Król M. śr. wieku: 2024
opłacone
333 1xMJM (bieg otwarty)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy Płatność
1
Posnania RBW Poznań
10867 Mykhailiuk Oleksandr 2008 Hoffmann M. śr. wieku: 16
opłacone
2
Posnania RBW Poznań
11208 Krzyżycki Stanisław 2008 Hoffmann M. śr. wieku: 16
opłacone
3
Posnania RBW Poznań
10865 Yemelianov Platon 2007 Nieradka . śr. wieku: 17
opłacone
4
Polonia Poznań
11624 Wątkowski Łukasz 2008 śr. wieku: 16
opłacone
5
Polonia Poznań
11838 Haboda Kristian 2007 śr. wieku: 17
opłacone
6
KW 1904 Poznań
11632 Stacherski Bogusz 2008 Kalet S. śr. wieku: 16
opłacone
7
KW 1904 Poznań
10685 Ratajak Franciszek 2007 Rewers M. śr. wieku: 17
opłacone
8
KW 1904 Poznań
----- zawodnik bez licencji Rewers M. śr. wieku: 2024
opłacone
9
AZS Szczecin
11760 Niechajczyk-Suwalski Marcel 2008 Gągalski S. Prusik K. śr. wieku: 16
opłacone
10
AZS Szczecin
11293 Nowakowski Hubert 2008 Król R. śr. wieku: 16
opłacone
11
AZS AWF Gorzów Wlkp.
11470 Koktysz Mateusz 2008 Zastawa-Schodowska P. śr. wieku: 16
opłacone
12
Drakkar Gdańsk
11200 Wyczyński Bartosz 2008 Bykowski T. Sobczak A. śr. wieku: 16
opłacone
13
Drakkar Gdańsk
11030 Szumigaj Marcin 2007 Bykowski T. Sobczak A. śr. wieku: 17
opłacone
14
Drakkar Gdańsk
10714 Ulejczyk Miłosz 2007 Bykowski T. Sobczak A. śr. wieku: 17
opłacone
15
Gopło Kruszwica
10904 Mocek Bartosz 2008 Januszek R. śr. wieku: 16
opłacone
16
KW PEGAZ Wrocław
----- zawodnik bez licencji Kręczewska M. śr. wieku: 2024
opłacone
17
PTW Płock
11280 Turkowski Milan 2008 Karolak J. Sałkowski P. śr. wieku: 16
opłacone
18
PTW Płock
11274 Kowalski Maksymilian 2008 Zalewski B. śr. wieku: 16
opłacone
19
AZS AWF Kraków
11422 Krashevskyi Ivan 2007 Wydrych P. śr. wieku: 17
opłacone
20
WTW Włocławek
----- zawodnik bez licencji Gabryelewicz K. śr. wieku: 2024
opłacone
21
Bydgostia
10908 Bielaszewski Jakub 2008 Lemańczyk L. śr. wieku: 16
opłacone
22
Bydgostia
11740 Gackowski Mateusz 2007 Bernatajtys D. śr. wieku: 17
opłacone
23
Bydgostia
11107 Pranczk Leon 2007 Bełka - Siemion A. śr. wieku: 17
opłacone
24
Poznań Rowing Club
11689 Nowacki Krzysztof 2007 Król M. śr. wieku: 17
opłacone