Otwarte Mistrzostwa M. Poznania / Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
2022-10-01 | 2022-10-01
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.

Weryfikacja roczników

Prosimy o bezwzględną weryfikacje roczników zawodników w poszczególnych konkurencjach. Zgłoszenia z niezgodnymi rocznikami zostaną usunięte.


1 1xKJ/KJM (Roczniki: 2004-2007)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
9776 Nowak Wiktoria 2005 Abrahamczyk P. śr. wieku: 19
2
Posnania RBW Poznań
10309 Gąsiorowska Ewa 2006 Abrahamczyk P. śr. wieku: 18
3
Posnania RBW Poznań
10596 Sabur Selin 2005 Abrahamczyk P. śr. wieku: 19
4
Posnania RBW Poznań
10433 Śmigielska Zofia 2004 Abrahamczyk P. śr. wieku: 20
5
Posnania RBW Poznań
10756 Kasprzak Lena 2007 Kaczmarek M. śr. wieku: 17
6
Posnania RBW Poznań
10755 Grygiel Maria 2007 Kaczmarek M. śr. wieku: 17
7
Posnania RBW Poznań
10754 Cuperek Amelia 2007 Kaczmarek M. śr. wieku: 17
8
Posnania RBW Poznań
11201 Rybak Maja 2007 Kaczmarek M. śr. wieku: 17
9
Posnania RBW Poznań
10871 Cieśla Zofia 2007 Kaczmarek M. śr. wieku: 17
10
Posnania RBW Poznań
11112 Ratuszna Zuzanna 2007 Kaczmarek M. śr. wieku: 17
11
Polonia Poznań
10659 Woźniak Lena 2006 śr. wieku: 18
12
Polonia Poznań
10657 Chrzanowska Maja 2006 śr. wieku: 18
13
Polonia Poznań
9122 Kalinowska Emilia 2004 śr. wieku: 20
14
Polonia Poznań
11556 Szubzda Wiktoria 2005 śr. wieku: 19
15
AZS AWF Poznań
11061 Jabłońska Patrycja 2006 śr. wieku: 18
16
AZS AWF Poznań
11060 Kamińska Antonina 2007 śr. wieku: 17
17
AZS AWF Poznań
11210 Świątek Klaudia 2007 śr. wieku: 17
18
KW PEGAZ Wrocław
9792 Graczykowska Daria 2004 śr. wieku: 20
19
KW 1904 Poznań
10874 Rewers Alicja 2007 Świętek M. śr. wieku: 17
20
KW 1904 Poznań
10269 Kubiak Tacjana 2004 Rewers M. śr. wieku: 20
21
KW 1904 Poznań
9964 Jakuszko Kinga 2005 Rewers M. śr. wieku: 19
22
AZS Szczecin
10540 Sosnowska Julia 2006 Fiłka T. śr. wieku: 18
23
AZS AWF Gorzów Wlkp.
9959 Korżownik Zuzanna 2005 Basta P. śr. wieku: 19
24
Posnania RBW Poznań
11475 Markiewicz Lidia 2007 Król M. śr. wieku: 17
2 2-KJ/KJM (Roczniki: 2004-2007)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10658 Trzmiel Anna 2006
9774 Karaszewska Amelia 2005
Abrahamczyk P. śr. wieku: 18
3 2xMJ/MJM (Roczniki: 2004-2007)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Polonia Poznań
10216 Szubert Grzegorz 2006
9462 Kalinowski Wojciech 2006
śr. wieku: 18
2
KW 1904 Poznań
9985 Mikołajczak Paweł 2006
10685 Ratajak Franciszek 2007
Świętek M. śr. wieku: 17
3
KW 1904 Poznań
10684 Jakuszko Kacper 2007
----- zawodnik bez licencji
Świętek M. śr. wieku: 1020
4 4-MJ/MJM (Roczniki: 2004-2007)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10016 Lewandowski Wojciech 2005
10285 Nowak Nikodem 2005
10017 Narożny Aleks 2006
----- zawodnik bez licencji
Nieradka . śr. wieku: 520
2
KTW Kalisz
11456 Karbowski Rafał 2007
11455 Zawarski Adam 2006
10379 Wódka Kacper 2007
10381 Binek Cezary 2007
Trzmiel M. śr. wieku: 17
3
KTW Kalisz
10045 Kobyłka Cezary 2006
10180 Kornacki Adam 2004
10047 Kliber Bartosz 2005
9822 Bielak Mateusz 2005
Trzmiel M. śr. wieku: 19
4
AZS Szczecin
11315 Kotkowiak Bartosz 2006
11052 Fiłka Mikołaj 2006
10551 Kukier Jan 2007
10541 Bortkiewicz Oliver 2007
Fiłka T. śr. wieku: 17
5 2xDZ (Roczniki: 2008-2009)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10758 Frykowska Lena 2008
11236 Holub Marharyta 2008
Kaczmarek M. śr. wieku: 16
2
Posnania RBW Poznań
10885 Chrobocińska Magdalena 2008
11209 Kaźmierczak Zofia 2008
Kaczmarek M. śr. wieku: 16
3
Polonia Poznań
11121 Falgier Julia 2008
11119 Iwanów Martyna 2008
śr. wieku: 16
4
Polonia Poznań
11157 Nawrocka Julia 2009
11159 Falgier Zuzanna 2009
śr. wieku: 15
5
Polonia Poznań
Posnania RBW Poznań
11158 Swornowska Aleksandra 2009
11156 Kaczmarek Natasza 2009
śr. wieku: 15
6
KW 1904 Poznań
11046 Grześkowiak Emily 2008
11511 Zydel Maria 2008
Kalet S. Świętek M. śr. wieku: 16
6 4x+DZ (Roczniki: 2008-2009)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
KTW Kalisz
11486 Kobza Patrycja 2009
----- zawodnik bez licencji
11485 Wojtczak Lena 2008
11488 Ignaszak Antonina 2008
Gralak M. śr. wieku: 517
2
KW 1904 Poznań
11509 Śron Aleksandra 2008
11523 Roszak De Tolkmitt Aleksandra 2008
11566 Mrozek Anastazja 2009
11512 Kaczmarek Katarzyna 2008
Kalet S. śr. wieku: 15
3
UKS Dwójka Kórnik
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji
11211 Orłowska Małgorzata 2009
10919 Potocka Weronika 2008
10918 Solarska Anna 2008
Abrahamczyk P. śr. wieku: 517
7 1xCH (Roczniki: 2008-2009)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10867 Mykhailiuk Oleksandr 2008 Hoffmann M. Nieradka . śr. wieku: 16
2
AZS AWF Poznań
11213 Połącarz Aleksander 2008 śr. wieku: 16
3
AZS AWF Poznań
11234 Rogiński Mikołaj 2008 śr. wieku: 16
4
KW 1904 Poznań
11546 Goździor Michał 2008 Kalet S. śr. wieku: 16
5
KTW Kalisz
11454 Szczepaniak Kacper 2008 Trzmiel M. śr. wieku: 16
6
AZS Szczecin
11302 Machałowski Marcel 2008 Król R. śr. wieku: 16
7
Poznań Rowing Club
11242 Gut Emilian 2008 Król M. śr. wieku: 16
8 4x-CH (Roczniki: 2008-2009)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
11207 Krauza Karim 2009
11208 Krzyżycki Stanisław 2008
11203 Marosz Szymon 2009
11221 Kapustiak Danyil 2009
Hoffmann M. śr. wieku: 15
2
AZS Szczecin
11294 Czerwony Bartosz 2009
11295 Król Tomasz 2009
11289 Droszczak Eryk 2009
11301 Knigawka Szymon 2009
Król R. śr. wieku: 15
3
AZS Szczecin
11299 Rejbicz Paweł 2008
11297 Łatuszyński Kacper 2009
11543 Stański Adam 2008
11292 Sławiński Jakub 2008
Król R. śr. wieku: 15
4
AZS Szczecin
11433 Kowalski Szymon 2008
11434 Kozłowski Aleksander 2008
11059 Szyszło Oliwier 2008
11313 Herosimczyk Jakub 2008
Fiłka T. śr. wieku: 16
9 2xKA/KB/KL/KBL (Roczniki: 2003-)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
10 1xMW
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Wojciech Urbanowski
9940 Urbanowski Wojciech 1975 śr. wieku: 49
11 1XMA/MB/ML/MBL (Roczniki: 2003-)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
KW 1904 Poznań
8816 Woźniak Jakub 2003 Rewers M. śr. wieku: 21
2
KW 1904 Poznań
8815 Kmiecik Radosław 2003 Rewers M. śr. wieku: 21
3
KW 1904 Poznań
7680 Wróblewski Filip 2000 śr. wieku: 24
12 4x-KJ/KJM (Roczniki: 2004-2007)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
9776 Nowak Wiktoria 2005
10658 Trzmiel Anna 2006
10659 Woźniak Lena 2006
10657 Chrzanowska Maja 2006
Knopik J. Abrahamczyk P. śr. wieku: 18
2
Posnania RBW Poznań
9213 Handke Natalia 2004
9223 Woźniak Agata 2004
10312 Nosal Gabriela 2004
9414 Hau Aleksandra 2004
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 20
3
KW 1904 Poznań
10269 Kubiak Tacjana 2004
9964 Jakuszko Kinga 2005
10874 Rewers Alicja 2007
11541 Kabacińska Nikola 2007
Rewers M. Kalet S. Świętek M. śr. wieku: 18
13 2-KA/KB/KL/KBL (Roczniki: 2003-)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
14 1xMJ/MJM (Roczniki: 2004-2007)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10545 Wojciechowski Mateusz 2007 Nieradka . śr. wieku: 17
2
Polonia Poznań
9462 Kalinowski Wojciech 2006 śr. wieku: 18
3
Polonia Poznań
10216 Szubert Grzegorz 2006 śr. wieku: 18
4
Polonia Poznań
9154 Śliwa Sergiusz 2005 śr. wieku: 19
5
Polonia Poznań
9460 Zieliński Mateusz 2004 śr. wieku: 20
6
KW 1904 Poznań
10685 Ratajak Franciszek 2007 Świętek M. śr. wieku: 17
7
KW 1904 Poznań
9985 Mikołajczak Paweł 2006 Świętek M. śr. wieku: 18
8
KW 1904 Poznań
10684 Jakuszko Kacper 2007 Świętek M. śr. wieku: 17
9
AZS Szczecin
11315 Kotkowiak Bartosz 2006 Fiłka T. śr. wieku: 18
10
AZS Szczecin
11052 Fiłka Mikołaj 2006 Fiłka T. śr. wieku: 18
11
Posnania RBW Poznań
9504 Suszka Jacek 2004 Hoffmann M. śr. wieku: 20
12
----- zawodnik bez licencji Rewers M. śr. wieku: 2024
13
Tryton Poznań
9151 Wiśniewski Marek 2005 śr. wieku: 19
15 2-MJ/MJM (Roczniki: 2004-2007)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10285 Nowak Nikodem 2005
----- zawodnik bez licencji
Nieradka . śr. wieku: 1021
2
KTW Kalisz
10379 Wódka Kacper 2007
10045 Kobyłka Cezary 2006
Trzmiel M. śr. wieku: 17
3
KTW Kalisz
10381 Binek Cezary 2007
11455 Zawarski Adam 2006
Trzmiel M. śr. wieku: 17
4
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10546 Jakubczak Rafał 2007
10547 Kusz Daniel 2007
Basta P. śr. wieku: 17
5
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10228 Tarasiuk Hubert 2006
10259 Obarzanek Adam 2006
Basta P. śr. wieku: 18
16 4-KJ/KJM (Roczniki: 2004-2007)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
17 2xMW
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
18 1xDZ (Roczniki: 2008-2009)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10918 Solarska Anna 2008 Abrahamczyk P. śr. wieku: 16
2
KW 1904 Poznań
11046 Grześkowiak Emily 2008 Świętek M. śr. wieku: 16
3
AZS Szczecin
10825 Modrzejewska Kinga 2008 Fiłka T. śr. wieku: 16
19 4x-DZ (Roczniki: 2008-2009)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Polonia Poznań
11157 Nawrocka Julia 2009
11159 Falgier Zuzanna 2009
11121 Falgier Julia 2008
11119 Iwanów Martyna 2008
śr. wieku: 15
2
KTW Kalisz
11486 Kobza Patrycja 2009
----- zawodnik bez licencji
11485 Wojtczak Lena 2008
11488 Ignaszak Antonina 2008
Gralak M. śr. wieku: 517
3
KW 1904 Poznań
11511 Zydel Maria 2008
11509 Śron Aleksandra 2008
11523 Roszak De Tolkmitt Aleksandra 2008
11512 Kaczmarek Katarzyna 2008
Kalet S. śr. wieku: 16
4
UKS Dwójka Kórnik
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
11211 Orłowska Małgorzata 2009
10919 Potocka Weronika 2008
Iszkuło M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 1019
5
Polonia Poznań
Posnania RBW Poznań
11158 Swornowska Aleksandra 2009
11156 Kaczmarek Natasza 2009
11119 Iwanów Martyna 2008
11157 Nawrocka Julia 2009
Kaczmarek M. śr. wieku: 15
20 2xCH (Roczniki: 2008-2009)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10867 Mykhailiuk Oleksandr 2008
11208 Krzyżycki Stanisław 2008
Hoffmann M. Nieradka . śr. wieku: 16
2
Posnania RBW Poznań
11221 Kapustiak Danyil 2009
11203 Marosz Szymon 2009
Hoffmann M. śr. wieku: 15
3
Posnania RBW Poznań
11207 Krauza Karim 2009
11442 Hagen Dorian 2009
Hoffmann M. śr. wieku: 15
4
AZS AWF Poznań
11213 Połącarz Aleksander 2008
11234 Rogiński Mikołaj 2008
śr. wieku: 16
5
AZS Szczecin
11292 Sławiński Jakub 2008
11543 Stański Adam 2008
Król R. śr. wieku: 16
6
AZS Szczecin
11289 Droszczak Eryk 2009
11301 Knigawka Szymon 2009
Król R. śr. wieku: 15
7
AZS Szczecin
11295 Król Tomasz 2009
11294 Czerwony Bartosz 2009
Król R. śr. wieku: 15
8
AZS Szczecin
11291 Hnatewicz Piotr 2009
11302 Machałowski Marcel 2008
Król R. śr. wieku: 15
9
Poznań Rowing Club
----- zawodnik bez licencji
11476 Markiewicz Mikołaj 2009
Król M. śr. wieku: 1019
10
Poznań Rowing Club
11242 Gut Emilian 2008
11150 Kubik Szymon 2008
Król M. śr. wieku: 16
21 4x+CH (Roczniki: 2008-2009)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
22 2xMA/MBML/MBL (Roczniki: 2003-)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
KW 1904 Poznań
8815 Kmiecik Radosław 2003
8453 Bartłomiejczak Kacper 2001
Rewers M. śr. wieku: 22
23 1xKA/KB/KL/KBL (Roczniki: 2003-)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
KW 1904 Poznań
9117 Mermela Adrianna 2003 Rewers M. śr. wieku: 21
2
Posnania RBW Poznań
10433 Śmigielska Zofia 2004 śr. wieku: 20
3
Poznań Rowing Club
11118 Rzeznik Martyna 2003 Król M. śr. wieku: 21
4
Poznań Rowing Club
4744 Król Małgorzata 1993 Król M. śr. wieku: 31
24 2-MA/MB/ML/MBL (Roczniki: 2003-)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
25 2xKJ/KJM (Roczniki: 2004-2007)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10312 Nosal Gabriela 2004
9414 Hau Aleksandra 2004
Abrahamczyk P. śr. wieku: 20
2
Posnania RBW Poznań
9213 Handke Natalia 2004
9223 Woźniak Agata 2004
Abrahamczyk P. śr. wieku: 20
3
Posnania RBW Poznań
9774 Karaszewska Amelia 2005
10309 Gąsiorowska Ewa 2006
Abrahamczyk P. śr. wieku: 18
4
Polonia Poznań
11556 Szubzda Wiktoria 2005
9122 Kalinowska Emilia 2004
śr. wieku: 19
5
Polonia Poznań
10657 Chrzanowska Maja 2006
10659 Woźniak Lena 2006
śr. wieku: 18
6
AZS AWF Poznań
11061 Jabłońska Patrycja 2006
11060 Kamińska Antonina 2007
śr. wieku: 17
7
KW PEGAZ Wrocław
----- zawodnik bez licencji
9792 Graczykowska Daria 2004
śr. wieku: 1022
8
AZS AWF Gorzów Wlkp.
9928 Jankowska Julita 2005
10233 Bilińska Hanna 2006
Basta P. śr. wieku: 18
26 4x-MJ/MJM (Roczniki: 2004-2007)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Polonia Poznań
9460 Zieliński Mateusz 2004
9154 Śliwa Sergiusz 2005
10216 Szubert Grzegorz 2006
9462 Kalinowski Wojciech 2006
śr. wieku: 18
2
KTW Kalisz
11456 Karbowski Rafał 2007
10180 Kornacki Adam 2004
10047 Kliber Bartosz 2005
9822 Bielak Mateusz 2005
Trzmiel M. śr. wieku: 18
3
KW 1904 Poznań
9583 Hoffmann Grzegorz 2004
----- zawodnik bez licencji
10685 Ratajak Franciszek 2007
9985 Mikołajczak Paweł 2006
Rewers M. Świętek M. śr. wieku: 519
4
Posnania RBW Poznań
10545 Wojciechowski Mateusz 2007
10016 Lewandowski Wojciech 2005
10378 Lamperski Kamil 2005
10017 Narożny Aleks 2006
Nieradka . śr. wieku: 18