XIV Mistrzostwa Polski w Sprincie Wioślarskim
2022-09-10 | 2022-09-11
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.


1 1xCH (Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
WIR Iława
----- zawodnik bez licencji Madej M. śr. wieku: 2024
2
WIR Iława
10845 Fryc Oskar 2008 Madej M. śr. wieku: 16
3
WIR Iława
----- zawodnik bez licencji Madej M. śr. wieku: 2024
4
MOS Ełk
11558 Staniszewski Piotr 2008 śr. wieku: 16
5
MOS Ełk
11557 Nagolski Patryk 2009 śr. wieku: 15
6
MOS Ełk
11559 Kosiorek Jakub 2009 śr. wieku: 15
7
MOS Ełk
11122 Liwoch Mateusz 2008 śr. wieku: 16
8
WRC Warszawa
----- zawodnik bez licencji Sakowski A. śr. wieku: 2024
9
WTW Warszawa
11130 Łabęcki Jan 2008 Brodziak D. śr. wieku: 16
10
WTW Warszawa
11554 Wysocki Piotr 2008 Brodziak D. śr. wieku: 16
11
WTW Warszawa
11554 Wysocki Piotr 2008 Brodziak D. śr. wieku: 16
12
UKS Puma Ostróda
11560 Czerwiński Oskar 2009 Stępka A. śr. wieku: 15
13
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
14
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
15
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
2 4x+DZ (Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
3 4xCH (Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
PTW Płock
11278 Reguliński Sebastian 2009
11280 Turkowski Milan 2008
11287 Kłosiński Dominik 2009
11286 Grabowski Wiktor 2009
Sałkowski P. śr. wieku: 15
2
PTW Płock
11274 Kowalski Maksymilian 2008
11561 Kuśmirek Igor 2009
11282 Chojnacki Norbert 2009
----- zawodnik bez licencji
Sałkowski P. śr. wieku: 517
3
WRC Warszawa
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Sakowski A. śr. wieku: 2024
4
WRC Warszawa
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Sakowski A. śr. wieku: 2024
5
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
4 2xDZ (Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
PTW Płock
11288 Wilamowska Agata 2008
11283 Dolna Daria 2008
Sałkowski P. śr. wieku: 16
2
PTW Płock
11279 Regulińska Zuzanna 2009
10974 Maciaszek Aleksandra 2008
Sałkowski P. śr. wieku: 15
3
WTW Warszawa
11271 Żytomirska Pola 2008
11340 Stankiewicz-Wendling Oktawia 2009
Wulczyńska A. śr. wieku: 15
4
WTW Warszawa
11270 Farrell Elżbieta 2008
11316 Swynarska Lena 2009
Wulczyńska A. śr. wieku: 15
5
WTW Warszawa
11269 Aniserowicz Nina 2009
11036 Kłos Weronika 2008
Wulczyńska A. śr. wieku: 15
5 1xMJ/MJM (Memoriał Juliusza Kawieckiego)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
10097 Bagniak Piotr 2005 Kowalczyk R. śr. wieku: 19
2
AZS Szczecin
9844 Kajtowski Mateusz 2005 Kowalczyk R. śr. wieku: 19
3
AZS Szczecin
10098 Błach Wiktor 2006 Kowalczyk R. śr. wieku: 18
4
BTW Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji Straszewska-Mikołajczak P. śr. wieku: 2024
5
BTW Bydgoszcz
9689 Swobodziński Filip 2005 Straszewska-Mikołajczak P. śr. wieku: 19
6
PTW Płock
----- zawodnik bez licencji Karolak J. śr. wieku: 2024
7
PTW Płock
11179 Sobieszek Wiktor 2007 Karolak J. śr. wieku: 17
8
PTW Płock
----- zawodnik bez licencji Karolak J. śr. wieku: 2024
9
PTW Płock
10932 Śmigrocki Karol 2007 Karolak J. śr. wieku: 17
10
WIR Iława
9003 Jeżyński Mateusz 2004 śr. wieku: 20
11
WIR Iława
9314 Ryś Jakub 2004 śr. wieku: 20
12
WIR Iława
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
13
MOS Ełk
9952 Nagolski Jakub 2005 śr. wieku: 19
14
WTW Włocławek
10667 Śliwiński Wojciech 2006 Gabryelewicz K. śr. wieku: 18
15
WRC Warszawa
----- zawodnik bez licencji Sakowski A. śr. wieku: 2024
16
UKS Puma Ostróda
10940 Nierzwicki Jakub Marcel 2005 Stępka A. śr. wieku: 19
17
AZS AWF Poznań
11242 Gut Emilian 2008 śr. wieku: 16
6 1xKM (MJK mastersi)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
11370 Gumienna Anna 1951 śr. wieku: 73
2
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
7 4xMM/4-MM (MJK mastersi)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
2
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
3
TWDW Warszawa
11390 Jędrzejowski Jarosław 1973
11388 Malejczyk Łukasz 1984
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 45
4
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
8 2xMJ/MJM (Memoriał Juliusza Kawieckiego)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
BTW Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji
9689 Swobodziński Filip 2005
Straszewska-Mikołajczak P. śr. wieku: 1021
2
PTW Płock
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Karolak J. śr. wieku: 2024
3
WIR Iława
----- zawodnik bez licencji
9003 Jeżyński Mateusz 2004
śr. wieku: 1022
4
MOS Ełk
10696 Kleban Jakub 2006
10697 Sobolewski Gabriel 2006
śr. wieku: 18
5
UKS Puma Ostróda
10568 Korohoda Daniel 2006
11116 Wojtania Filip Franciszek 2007
Stępka A. śr. wieku: 17
9 2xKJ/KJM (Memoriał Juliusza Kawieckiego)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
BKW Bydgoszcz
10997 Olszewska Patrycja 2006
----- zawodnik bez licencji
Zaporski T. Danielska K. śr. wieku: 1021
2
BKW Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Danielska K. śr. wieku: 2024
3
BTW Bydgoszcz
9677 Kowalewska Julia 2004
9683 Rodziewicz Olga 2004
Straszewska-Mikołajczak P. śr. wieku: 20
4
AZS AWFiS Gdańsk
PTW Płock
11273 Linowska Rozalia 2004
10716 Pietrzak Zofia 2006
Karolak J. śr. wieku: 19
5
WIR Iława
9761 Sagan Aleksandra 2005
10190 Ryś Bogumiła 2006
śr. wieku: 18
6
AZS AWF Warszawa
10156 Juraszyńska Maryla 2006
10155 Juraszyńska Manula 2006
Sakowski A. śr. wieku: 18
10 1xMM (MJK mastersi)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
PTW Płock
101 Kosiorek Sebastian 1983 śr. wieku: 41
2
Gedania Gdańsk
6156 Gaca Adam 1953 śr. wieku: 71
3
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
4
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
5
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
6
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
7
TWDW Warszawa
11388 Malejczyk Łukasz 1984 śr. wieku: 40
11 1xKJ/KJM (Memoriał Juliusza Kawieckiego)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
BKW Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji Danielska K. śr. wieku: 2024
2
BKW Bydgoszcz
10998 Polasik Zuzanna 2008 Zaporski T. śr. wieku: 16
3
AZS AWFiS Gdańsk
11273 Linowska Rozalia 2004 Karolak J. śr. wieku: 20
4
PTW Płock
10716 Pietrzak Zofia 2006 Karolak J. śr. wieku: 18
5
PTW Płock
10569 Nowakowska Kinga 2007 śr. wieku: 17
6
WIR Iława
9761 Sagan Aleksandra 2005 śr. wieku: 19
7
WIR Iława
10190 Ryś Bogumiła 2006 śr. wieku: 18
8
WTW Włocławek
10664 Garbarczyk Julia 2006 Gabryelewicz K. śr. wieku: 18
9
AZS AWF Warszawa
10334 Waśkiewicz Klaudia 2005 Sakowski A. śr. wieku: 19
10
Posnania RBW Poznań
10918 Solarska Anna 2008 Abrahamczyk P. śr. wieku: 16
11
Posnania RBW Poznań
11475 Markiewicz Lidia 2007 Król M. śr. wieku: 17
12 4x+CH (Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
PTW Płock
11274 Kowalski Maksymilian 2008
11284 Jaroszewski Borys 2009
11282 Chojnacki Norbert 2009
----- zawodnik bez licencji
Sałkowski P. śr. wieku: 517
2
PTW Płock
11278 Reguliński Sebastian 2009
11280 Turkowski Milan 2008
11287 Kłosiński Dominik 2009
11286 Grabowski Wiktor 2009
Sałkowski P. śr. wieku: 15
3
WRC Warszawa
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Sakowski A. śr. wieku: 2024
4
WRC Warszawa
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Sakowski A. śr. wieku: 2024
5
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
13 1xDZ (Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
WIR Iława
----- zawodnik bez licencji Madej M. śr. wieku: 2024
2
WTW Warszawa
11269 Aniserowicz Nina 2009 Wulczyńska A. śr. wieku: 15
3
WTW Warszawa
11036 Kłos Weronika 2008 Wulczyńska A. śr. wieku: 16
4
WTW Warszawa
11270 Farrell Elżbieta 2008 Wulczyńska A. śr. wieku: 16
5
UKS Puma Ostróda
10771 Gruba Zuzanna 2008 Stępka A. śr. wieku: 16
14 2xCH (Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
WIR Iława
10845 Fryc Oskar 2008
----- zawodnik bez licencji
Madej M. śr. wieku: 1020
2
MOS Ełk
11558 Staniszewski Piotr 2008
11122 Liwoch Mateusz 2008
śr. wieku: 16
3
MOS Ełk
11559 Kosiorek Jakub 2009
11557 Nagolski Patryk 2009
śr. wieku: 15
4
WRC Warszawa
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Sakowski A. śr. wieku: 2024
5
WTW Warszawa
11554 Wysocki Piotr 2008
11130 Łabęcki Jan 2008
Brodziak D. śr. wieku: 16
6
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
15 4xDZ (Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
PTW Płock
11288 Wilamowska Agata 2008
11279 Regulińska Zuzanna 2009
10974 Maciaszek Aleksandra 2008
11283 Dolna Daria 2008
Sałkowski P. śr. wieku: 15
2
WTW Warszawa
11340 Stankiewicz-Wendling Oktawia 2009
11271 Żytomirska Pola 2008
11261 Schlesinger Josephine 2009
11316 Swynarska Lena 2009
Wulczyńska A. śr. wieku: 15
3
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Suchocki J. śr. wieku: 2024
16 4xMIX (MJK mastersi)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
11372 Pribe Danuta 1939
11371 Wechmann Krystyna 1950
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 79
2
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
3
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
4
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
17 2-MM (MJK mastersi)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
18 2xKM (MJK mastersi)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
11371 Wechmann Krystyna 1950
11372 Pribe Danuta 1939
śr. wieku: 79
2
Posnania RBW Poznań
11370 Gumienna Anna 1951
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1048
3
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
19 2xMM (MJK mastersi)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
TWDW Warszawa
11390 Jędrzejowski Jarosław 1973
11388 Malejczyk Łukasz 1984
śr. wieku: 45
2
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
20 8+MM (MJK mastersi)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
7831 Zalewski Artur 2000
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1690
2
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
3
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
21 4-MA/MJ (Mistrzostwa Polski w Sprincie)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
7860 Kasprzyk Maciej 2001
9324 Kłodziński Maciej 2003
8953 Nowakowski Jakub 2003
10635 Sobański Jakub 2003
Kula P. śr. wieku: 21
2
AZS Szczecin
9842 Taczek Jan 2005
10614 Iwanów Michał 2005
9841 Błonka Joachim 2005
10615 Marciocha Mikołaj 2005
Kowalczyk R. śr. wieku: 19
3
AZS UMK Toruń
6926 Wąsicki Dariusz 1998
6918 Krause Karol 1998
9265 Zyblewski Dominik 2003
8288 Pawlak Mateusz 2001
Szumański M. Wiśniewski S. śr. wieku: 24
4
AZS UMK Toruń
3666 Krymski Radosław 1990
----- zawodnik bez licencji
9524 Kozłowski Mateusz 2004
Szumański M. Wiśniewski S. śr. wieku: 1029
5
BTW Bydgoszcz
10169 Sopoński Bartłomiej 2002
8818 Twarowski Kacper 2003
----- zawodnik bez licencji
Ormiński T. śr. wieku: 21
6
Bydgostia
8564 Szewczyk Kajetan 2002
7282 Dziewieczyński Piotr 1999
10002 Witkowski Michał 2002
9096 Sobecki Fryderyk 2003
Drażdżewski M. Bernatajtys D. śr. wieku: 22
22 2xML/MJL (Mistrzostwa Polski w Sprincie)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
9844 Kajtowski Mateusz 2005
10097 Bagniak Piotr 2005
Kowalczyk R. śr. wieku: 19
2
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7985 Bubień Tymoteusz 2001
8710 Skonieczny Szymon 2003
Basta P. śr. wieku: 22
3
AZS UMK Toruń
10121 Polański Kacper 2002
10120 Chełkowski Marcel 2002
Szumański M. Wiśniewski S. śr. wieku: 22
4
KW PEGAZ Wrocław
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Gancarz P. śr. wieku: 2024
5
Bydgostia
10531 Pączka Paweł 2004
7832 Siewaszewicz Adam 2000
Bernatajtys D. Glaza P. śr. wieku: 22
23 4–KA/KJ (Mistrzostwa Polski w Sprincie)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
8794 Prusik Kinga 2000
9089 Kukier Julia 2003
9794 Duda Katarzyna 2000
7848 Kula Wiktoria 2001
Kula P. śr. wieku: 23
2
AZS UMK Toruń
10375 Hakobyan Julia 2004
10034 Gałka Dominika 2002
8284 Paszkowska Adrianna 2002
8892 Weiwer Julia 2002
Szumański M. Wiśniewski S. śr. wieku: 21
3
AZS UMK Toruń
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
7887 Zielepuha Agata 1998
10411 Lipertowicz Weronika 2004
Szumański M. Wiśniewski S. śr. wieku: 1023
4
BTW Bydgoszcz
9683 Rodziewicz Olga 2004
9677 Kowalewska Julia 2004
8911 Jekel Inga 2001
Straszewska-Mikołajczak P. śr. wieku: 20
5
UKS Milenium Wrocław
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
10222 Osińska Wiktoria 2005
----- zawodnik bez licencji
Gancarz E. śr. wieku: 1522
6
Bydgostia
9136 Wojciechowska Martyna 2003
9729 Madaj Zuzanna 2003
9031 Kania Oliwia 2000
Nowakowski W. śr. wieku: 21
7
Poznań Rowing Club
4744 Król Małgorzata 1993
11118 Rzeźnik Martyna 2003
----- zawodnik bez licencji
Król M. śr. wieku: 26
24 2xMA/MJ (Mistrzostwa Polski w Sprincie)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
10235 Preś Tomasz 2003
10636 Radoliński Michał 2003
Kula P. śr. wieku: 21
2
AZS UMK Toruń
3666 Krymski Radosław 1990
----- zawodnik bez licencji
Szumański M. Wiśniewski S. śr. wieku: 1029
3
Posnania RBW Poznań
BTW Bydgoszcz
9284 Jaroć Bartłomiej 2003
8818 Twarowski Kacper 2003
Straszewska-Mikołajczak P. śr. wieku: 21
4
BTW Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Ormiński T. śr. wieku: 2024
5
PTW Płock
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Zalewski B. śr. wieku: 2024
6
MOS Ełk
10696 Kleban Jakub 2006
10697 Sobolewski Gabriel 2006
śr. wieku: 18
7
Drakkar Gdańsk
----- zawodnik bez licencji
9361 Śliwiński Piotr Jakub 2004
Gabryelewicz K. śr. wieku: 1022
8
AZS AWF Warszawa
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Szumowski K. śr. wieku: 2024
25 2xKL/KJL (Mistrzostwa Polski w Sprincie)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
9840 Taczek Maria 2004
7848 Kula Wiktoria 2001
Kowalczyk R. Kula P. śr. wieku: 21
2
AZS Szczecin
8958 Przybylska Karolina 2001
9942 Mostek Marta 1994
Kula P. śr. wieku: 26
3
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7075 Koroś Hanna 1999
7493 Rojek Aleksandra 2000
Basta P. śr. wieku: 24
4
BKW Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Danielska K. Zieleniewska A. śr. wieku: 2024
5
BKW Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Danielska K. śr. wieku: 2024
6
WTW Włocławek
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Gabryelewicz K. śr. wieku: 2024
26 2-MA/MJ (Mistrzostwa Polski w Sprincie)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
8953 Nowakowski Jakub 2003
10635 Sobański Jakub 2003
Kula P. śr. wieku: 21
2
AZS Szczecin
8317 Florczak Aleksander 1995
7386 Gągalski Sebastian 1999
Kula P. śr. wieku: 27
3
AZS UMK Toruń
6926 Wąsicki Dariusz 1998
8288 Pawlak Mateusz 2001
Szumański M. Wiśniewski S. śr. wieku: 24
4
AZS UMK Toruń
10121 Polański Kacper 2002
10120 Chełkowski Marcel 2002
Szumański M. Wiśniewski S. śr. wieku: 22
5
AZS UMK Toruń
----- zawodnik bez licencji
9524 Kozłowski Mateusz 2004
Szumański M. Wiśniewski S. śr. wieku: 1022
6
BTW Bydgoszcz
10169 Sopoński Bartłomiej 2002
----- zawodnik bez licencji
Ormiński T. śr. wieku: 1023
7
Bydgostia
10002 Witkowski Michał 2002
7282 Dziewieczyński Piotr 1999
Drażdżewski M. Bernatajtys D. śr. wieku: 23
27 2xKA/KJ (Mistrzostwa Polski w Sprincie)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
8794 Prusik Kinga 2000
9794 Duda Katarzyna 2000
Kula P. śr. wieku: 24
2
AZS AWF Gorzów Wlkp.
8486 Jankowska Martyna 2002
6604 Zmelty Wioletta 1997
Basta P. śr. wieku: 24
3
AZS UMK Toruń
10034 Gałka Dominika 2002
7887 Zielepuha Agata 1998
Szumański M. Wiśniewski S. śr. wieku: 24
4
BKW Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Danielska K. Zieleniewska A. śr. wieku: 2024
5
BTW Bydgoszcz
9683 Rodziewicz Olga 2004
9677 Kowalewska Julia 2004
Straszewska-Mikołajczak P. śr. wieku: 20
6
PTW Płock
AZS AWFiS Gdańsk
10716 Pietrzak Zofia 2006
11273 Linowska Rozalia 2004
Karolak J. śr. wieku: 19
7
Bydgostia
9729 Madaj Zuzanna 2003
9136 Wojciechowska Martyna 2003
Nowakowski W. śr. wieku: 21
8
Poznań Rowing Club
4744 Król Małgorzata 1993
11118 Rzeźnik Martyna 2003
Król M. śr. wieku: 26
9
Poznań Rowing Club
----- zawodnik bez licencji
11563 Tomaszewska Julia 2000
Król M. śr. wieku: 1024
28 1xKA/KJ (Mistrzostwa Polski w Sprincie)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
9840 Taczek Maria 2004 Kowalczyk R. śr. wieku: 20
2
AZS Szczecin
9843 Kusiowska Kinga 2005 Kowalczyk R. śr. wieku: 19
3
BKW Bydgoszcz
7906 Baranowska Dominika 2001 Zieleniewska A. śr. wieku: 23
4
BTW Bydgoszcz
8911 Jekel Inga 2001 Ormiński T. śr. wieku: 23
5
AZS AWFiS Gdańsk
8384 Domalska Patrycja 2001 Naskręcki K. śr. wieku: 23
6
AZS AWFiS Gdańsk
9494 Domalska Dominika 2003 Naskręcki K. śr. wieku: 21
7
PTW Płock
----- zawodnik bez licencji Zalewski B. śr. wieku: 2024
8
Posnania RBW Poznań
10433 Śmigielska Zofia 2004 Abrahamczyk P. śr. wieku: 20
9
Poznań Rowing Club
4744 Król Małgorzata 1993 Król M. śr. wieku: 31
10
Poznań Rowing Club
11118 Rzeźnik Martyna 2003 Król M. śr. wieku: 21
29 8+MA/MJ (Mistrzostwa Polski w Sprincie)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
7386 Gągalski Sebastian 1999
10636 Radoliński Michał 2003
10235 Preś Tomasz 2003
10635 Sobański Jakub 2003
9321 Usnarski Paweł 2003
7860 Kasprzyk Maciej 2001
9324 Kłodziński Maciej 2003
7848 Kula Wiktoria 2001
Kula P. śr. wieku: 22
2
AZS Szczecin
9844 Kajtowski Mateusz 2005
10097 Bagniak Piotr 2005
10098 Błach Wiktor 2006
11214 Klemm Mark 2005
10614 Iwanów Michał 2005
9841 Błonka Joachim 2005
10615 Marciocha Mikołaj 2005
10247 Ładna Magdalena 2005
Kowalczyk R. śr. wieku: 18
3
AZS UMK Toruń
3666 Krymski Radosław 1990
----- zawodnik bez licencji
6926 Wąsicki Dariusz 1998
8288 Pawlak Mateusz 2001
6918 Krause Karol 1998
----- zawodnik bez licencji
9524 Kozłowski Mateusz 2004
9522 Wiśniewska Martyna 2004
Szumański M. Wiśniewski S. śr. wieku: 524
4
BTW Bydgoszcz
9689 Swobodziński Filip 2005
----- zawodnik bez licencji
10163 Grugel Kacper 2002
8818 Twarowski Kacper 2003
10169 Sopoński Bartłomiej 2002
----- zawodnik bez licencji
9677 Kowalewska Julia 2004
Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P. śr. wieku: 354
5
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
10305 Miszczyk Artur 2005
----- zawodnik bez licencji
9868 Grzanka Igor 2005
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Strychalski T. śr. wieku: 1355
30 1xMA/MJ (Mistrzostwa Polski w Sprincie)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1